Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
OÚ Blšany u Loun A - OÚ Výškov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Menšík Václav st. 1:3, Vilhelm Pavel 1:3, Čimpera Alexandr 2:2, Polanecký Lukáš 1:3, body hostů: Mildorf Jiří 4:0, Fiedler Jakub 4:0, Czervoniak Ladislav 3:1, Vápeník Jan 0:4), TJ Spartak Lubenec C - TJ Smolnice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 3:1, Figa Norbert 0:4, Michal Jozef 1:3, Kiesswetter Vojtěch 1:3, body hostů: Pechal Roman 4:0, Petržilka Jiří 3:1, Petržilka Vladislav 1:3, Bartoš Filip 3:1), TJ Sokol Peruc A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hořínek Vladimír 1:3, Ineman Robert 1:0, Liška Libor 3:1, Kučera Vladimír 1:3, Černý Pavel 0:3, body hostů: Beckert Zdeněk 4:0, Cibulka Vladimír 1:3, Pešula Tomáš 3:1, Polanecký Miroslav 2:2), TJ Sokol Černčice A - TJ Sever Žatec D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhavý Miloš 0:4, Betka Pavel 0:4, Koblížka Petr 2:2, Ondráček Milan 3:1, body hostů: Zach František 2:2, Farkota Jiří ml. 2:1, Vyhnálek Vladimír 2:2, Suško Michal 4:0, Karas Pavel 1:0), SK Cítoliby B - OÚ Blažim Tygři 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rais Jindřich 2:2, Makarius Jaromír 1:3, Menčík Pavel 2:2, Brandtl Aleš 2:2, body hostů: Uhlík Jiří 4:0, Lakatoš Robert 0:4, Zámek Vladimír 4:0, Káninský Jaroslav 1:3),
2. kolo:
OÚ Výškov A - SK Havran Kryry 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Czervoniak Ladislav 2:2, Fiedler Jakub 2:2, Vápeník Jan 2:2, Mildorf Jiří 3:1, body hostů: Kolář Pavel 0:4, Bělíček David 0:4, Lorenc František st. 3:1, Kopřiva Aleš 4:0), TJ Sever Žatec D - SK Cítoliby B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halada Pavel 4:0, Karas Pavel 0:2, Farkota Jiří ml. 1:3, Suško Michal 2:2, Gombik Štefan 0:2, body hostů: Makarius Jaromír 2:2, Brandtl Aleš 2:2, Rais Jindřich 2:2, Menčík Pavel 3:1), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Sokol Černčice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanecký Miroslav 3:1, Pešula Tomáš 4:0, Kadlec Zdeněk 3:1, Beckert Zdeněk 4:0, body hostů: Kulhavý Miloš 1:3, Koblížka Petr 0:4, Brandtlová Sára 1:3, Brandtl Jaroslav 0:2, Maršal Luděk 0:2), TJ Smolnice B - TJ Sokol Peruc A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pechal Roman 4:0, Petržilka Jiří 4:0, Bartoš Filip 3:1, Kabourek Vladimír ml. 0:4, body hostů: Kučera Vladimír 2:2, Černý Pavel 1:3, Bucek Zdeněk 1:3, Kuželka Zdeněk 1:3), OÚ Blšany u Loun A - TJ Spartak Lubenec C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čimpera Alexandr 1:3, Vilhelm Josef 1:3, Vilhelm Pavel 1:3, Polanecký Lukáš 3:1, body hostů: Michal Jozef 3:1, Vukliševič Tomáš 4:0, Kuttelwascher Luboš 2:2, Kiesswetter Vojtěch 1:3),
3. kolo:
TJ Spartak Lubenec C - OÚ Výškov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Figa Norbert 2:2, Vukliševič Tomáš 2:2, Kiesswetter Vojtěch 1:3, Kuttelwascher Luboš 3:1, body hostů: Mildorf Jiří 3:1, Fiedler Jakub 4:0, Czervoniak Ladislav 0:4, Vápeník Jan 1:3), TJ Sokol Peruc A - OÚ Blšany u Loun A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ineman Robert 4:0, Hořínek Vladimír 4:0, Liška Libor 4:0, Kučera Vladimír 2:0, Černý Pavel 1:1, body hostů: Vilhelm Pavel 0:4, Polanecký Lukáš 1:3, Čimpera Alexandr 0:4, Menšík Václav st. 0:4), TJ Sokol Černčice A - TJ Smolnice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brandtlová Sára 0:4, Betka Pavel 0:2, Koblížka Petr 0:4, Ondráček Milan 0:4, Brandtl Jaroslav 0:2, body hostů: Petržilka Jiří 4:0, Bartoš Filip 4:0, Pechal Roman 4:0, Dlouhý Václav 4:0), SK Cítoliby B - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmatlík Jaroslav st. 2:2, Rais Jindřich 0:2, Menčík Pavel 0:4, Makarius Jaromír 1:3, Dubecký Zdenko 0:2, body hostů: Beckert Zdeněk 4:0, Pešula Tomáš 4:0, Kadlec Zdeněk 2:2, Polanecký Miroslav 3:1), SK Havran Kryry - OÚ Blažim Tygři 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 2:2, Blail Ota 3:1, Lorenc František st. 4:0, Kopřiva Aleš 2:0, Kneifl Jan 0:2, body hostů: Sodomka Oldřich 1:3, Bartko Pavel st. 1:3, Zámek Vladimír 2:2, Káninský Jaroslav 1:3),
4. kolo:
OÚ Výškov A - OÚ Blažim Tygři 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vápeník Jan 0:4, Fiedler Jakub 3:1, Nowak Jiří 0:4, Mildorf Jiří 2:2, body hostů: Lakatoš Robert 2:2, Říha Zdeněk 1:2, Zámek Vladimír 3:1, Lakatoš Roman 4:0, Uhlík Jiří 1:0), TJ Sever Žatec D - SK Havran Kryry 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halada Pavel 2:2, Farkota Jiří ml. 2:2, Karas Pavel 1:3, Suško Michal 1:3, body hostů: Kopřiva Aleš 4:0, Kolář Pavel 0:4, Blail Ota 3:1, Lorenc František st. 3:1), TJ Smolnice B - SK Cítoliby B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Filip 4:0, Dlouhý Václav 2:2, Pechal Roman 4:0, Petržilka Jiří 4:0, body hostů: Brandtl Aleš 0:4, Makarius Jaromír 1:3, Menčík Pavel 0:4, Zmatlík Jaroslav st. 1:3), OÚ Blšany u Loun A - TJ Sokol Černčice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilhelm Pavel 1:3, Čimpera Alexandr 0:4, Polanecký Lukáš 4:0, Menšík Václav st. 2:2, body hostů: Brandtlová Sára 3:1, Betka Pavel 3:1, Koblížka Petr 1:3, Ondráček Milan 2:2), TJ Spartak Lubenec C - TJ Sokol Peruc A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuttelwascher Luboš 1:3, Figa Norbert 1:3, Kiesswetter Vojtěch 1:3, Vukliševič Tomáš 2:2, body hostů: Ineman Robert 3:1, Kučera Vladimír 1:2, Hořínek Vladimír 3:1, Liška Libor 4:0, Černý Pavel 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Peruc A - OÚ Výškov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ineman Robert 3:1, Černý Pavel 2:2, Liška Libor 3:1, Hořínek Vladimír 2:2, body hostů: Fiedler Jakub 2:2, Mildorf Jiří 4:0, Czervoniak Ladislav 0:4, Nowak Jiří 0:4), TJ Sokol Černčice A - TJ Spartak Lubenec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondráček Milan 1:3, Brandtlová Sára 2:2, Betka Pavel 2:2, Koblížka Petr 3:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 4:0, Kuttelwascher Luboš 0:4, Kiesswetter Vojtěch ml. 2:2, Vopat Ladislav 2:2), SK Cítoliby B - OÚ Blšany u Loun A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmatlík Jaroslav st. 3:1, Rais Jindřich 1:3, Menčík Pavel 3:1, Makarius Jaromír 4:0, body hostů: Menšík Václav st. 2:2, Polanecký Lukáš 1:3, Vilhelm Josef 0:4, Konečný Dobromil 0:1, Vilhelm Pavel 2:1), SK Havran Kryry - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kneifl Jan 1:3, Kolář Pavel 1:3, Lorenc František st. 3:1, Kopřiva Aleš 2:2, body hostů: Beckert Zdeněk 4:0, Pešula Tomáš 1:3, Polanecký Miroslav 2:2, Kadlec Zdeněk 2:2), OÚ Blažim Tygři - TJ Sever Žatec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Zdeněk 1:2, Lakatoš Roman 3:1, Gaži Radek 1:3, Lakatoš Robert 3:1, Uhlík Jiří 1:0, body hostů: Halada Pavel 4:0, Farkota Jiří ml. 1:3, Suško Michal 2:2, Gombik Štefan 0:4),
6. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Sever Žatec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vápeník Jan 3:1, Fiedler Jakub 4:0, Czervoniak Ladislav 2:2, Mildorf Jiří 4:0, body hostů: Suško Michal 1:3, Farkota Jiří ml. 0:2, Vyhnálek Vladimír 2:2, Gombik Štefan 0:4, Karas Pavel 0:2), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - OÚ Blažim Tygři 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanecký Miroslav 4:0, Pešula Tomáš 2:2, Kadlec Zdeněk 2:2, Beckert Zdeněk 2:2, body hostů: Káninský Jaroslav 0:4, Říha Zdeněk 0:4, Bartko Ondřej 3:1, Zámek Vladimír 3:1), TJ Smolnice B - SK Havran Kryry 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pechal Roman 3:1, Bartoš Filip 3:1, Dlouhý Václav 1:3, Petržilka Jiří 3:1, body hostů: Kolář Pavel 0:4, Martin Lukáš 2:2, Blail Ota 2:2, Lorenc František st. 2:2), TJ Spartak Lubenec C - SK Cítoliby B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuttelwascher Luboš 1:3, Zaspal Adolf 0:4, Kiesswetter Vojtěch ml. 1:3, Vukliševič Tomáš 0:4, body hostů: Makarius Jaromír 4:0, Zmatlík Jaroslav st. 4:0, Rais Jindřich 2:2, Menčík Pavel 4:0), TJ Sokol Peruc A - TJ Sokol Černčice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ineman Robert 4:0, Černý Pavel 2:2, Liška Libor 4:0, Kučera Vladimír 2:1, Kuželka Zdeněk 1:0, body hostů: Brandtlová Sára 1:3, Ondráček Milan 0:4, Koblížka Petr 1:3, Betka Pavel 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Černčice A - OÚ Výškov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brandtlová Sára 3:1, Brandtl Jaroslav 1:3, Ondráček Milan 1:3, Betka Pavel 3:1, body hostů: Mildorf Jiří 3:1, Fiedler Jakub 3:1, Czervoniak Ladislav 2:2, Vápeník Jan 0:4), SK Cítoliby B - TJ Sokol Peruc A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmatlík Jaroslav st. 1:3, Makarius Jaromír 2:2, Menčík Pavel 0:4, Rais Jindřich 2:2, body hostů: Ineman Robert 4:0, Liška Libor 4:0, Kučera Vladimír 1:2, Hořínek Vladimír 2:2, Kuželka Zdeněk 0:1), SK Havran Kryry - OÚ Blšany u Loun A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lorenc František st. 4:0, Martin Lukáš 3:1, Kolář Pavel 0:2, Kopřiva Aleš 4:0, Kneifl Jan 1:1, body hostů: Vilhelm Pavel 1:3, Polanecký Lukáš 2:2, Pfeifer František 1:3, Konečný Dobromil 0:4), OÚ Blažim Tygři - TJ Smolnice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lakatoš Roman 2:2, Uhlík Jiří 3:1, Zámek Vladimír 2:2, Bartko Ondřej 3:1, body hostů: Kabourek Vladimír st. 1:3, Kabourek Vladimír ml. 1:3, Pecinka Václav 1:3, Bartoš Filip 3:1), TJ Sever Žatec D - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halada Pavel 0:4, Suško Michal 2:2, Karas Pavel 1:3, WO 0:5, body hostů: Beckert Zdeněk 3:0, Pešula Tomáš 3:0, Kadlec Zdeněk 2:1, Hruška Miroslav 1:2, WO 5:0),
8. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vápeník Jan 1:3, Czervoniak Ladislav 1:3, Nowak Jiří 0:4, Fiedler Jakub 4:0, body hostů: Pešula Tomáš 3:1, Beckert Zdeněk 1:3, Polanecký Miroslav 3:1, Kadlec Zdeněk 3:1), TJ Smolnice B - TJ Sever Žatec D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecinka Václav 4:0, Bartoš Filip 3:1, Pechal Roman 3:1, Petržilka Jiří 4:0, body hostů: Suško Michal 1:3, Zach František 1:3, Karas Pavel 0:4, Gombik Štefan 0:4), OÚ Blšany u Loun A - OÚ Blažim Tygři 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menšík Václav st. 1:3, Vilhelm Pavel 1:3, Konečný Dobromil 0:1, Polanecký Lukáš 1:3, Beránek Petr 0:3, body hostů: Uhlík Jiří 4:0, Bartko Ondřej 4:0, Gaži Radek 1:3, Zámek Vladimír 4:0), TJ Spartak Lubenec C - SK Havran Kryry 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Figa Norbert 1:3, Kuttelwascher Luboš 1:3, Kiesswetter Vojtěch ml. 1:3, Vukliševič Tomáš 3:1, body hostů: Kopřiva Aleš 4:0, Kolář Pavel 0:4, Blail Ota 3:1, Lorenc František st. 3:1), TJ Sokol Černčice A - SK Cítoliby B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brandtlová Sára 1:3, Koblížka Petr 1:3, Betka Pavel 3:1, Ondráček Milan 1:3, body hostů: Zmatlík Jaroslav st. 3:1, Makarius Jaromír 3:1, Rais Jindřich 2:2, Menčík Pavel 2:2),
9. kolo:
SK Cítoliby B - OÚ Výškov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmatlík Jaroslav st. 2:2, Brandtl Aleš 3:1, Menčík Pavel 3:1, Rais Jindřich 2:2, body hostů: Mildorf Jiří 4:0, Fiedler Jakub 1:3, Czervoniak Ladislav 1:3, Hubený Zdeněk 0:4), SK Havran Kryry - TJ Sokol Peruc A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blail Ota 1:3, Martin Lukáš 2:2, Lorenc František st. 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, body hostů: Hořínek Vladimír 1:3, Kučera Vladimír 2:1, Ineman Robert 4:0, Liška Libor 2:2, Černý Pavel 0:1), OÚ Blažim Tygři - TJ Spartak Lubenec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Zdeněk 0:2, Zámek Vladimír 4:0, Uhlík Jiří 4:0, Lakatoš Roman 3:1, Káninský Jaroslav 1:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 2:2, Kuttelwascher Luboš 0:4, Figa Norbert 1:3, Kiesswetter Vojtěch ml. 1:3), TJ Sever Žatec D - OÚ Blšany u Loun A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farkota Jiří ml. 3:1, Karas Pavel 4:0, Gombik Štefan 0:4, Suško Michal 2:2, body hostů: Polanecký Lukáš 3:1, Vilhelm Pavel 2:2, Vilhelm Josef 1:3, Konečný Dobromil 1:3), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Smolnice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pešula Tomáš 1:2, Polanecký Miroslav 3:0, Kadlec Zdeněk 0:3, Beckert Zdeněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Bartoš Filip 3:1, Petržilka Jiří 2:2, Dlouhý Václav 2:2, WO 0:5),
10. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Smolnice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Czervoniak Ladislav 0:4, Fiedler Jakub 2:2, Nowak Jiří 0:4, Mildorf Jiří 3:1, body hostů: Pechal Roman 2:2, Bartoš Filip 4:0, Kusáková Milada 2:2, Petržilka Jiří 3:1), OÚ Blšany u Loun A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menšík Václav st. 1:3, Vilhelm Pavel 1:3, Polanecký Lukáš 2:2, Vilhelm Josef 0:4, body hostů: Beckert Zdeněk 4:0, Pešula Tomáš 4:0, Kadlec Zdeněk 2:2, Polanecký Miroslav 2:2), TJ Spartak Lubenec C - TJ Sever Žatec D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 3:1, Michal Jozef 0:1, Figa Norbert 1:3, Kuttelwascher Luboš 1:3, Macháček Martin 0:3, body hostů: Suško Michal 3:1, Vyhnálek Vladimír 3:1, Zach František 2:2, Farkota Jiří ml. 3:1), TJ Sokol Peruc A - OÚ Blažim Tygři 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Vladimír 2:2, Ineman Robert 3:1, Liška Libor 2:2, Hořínek Vladimír 0:4, body hostů: Káninský Jaroslav 2:2, Lakatoš Roman 2:2, Lakatoš Alexander 1:3, Uhlík Jiří 4:0), TJ Sokol Černčice A - SK Havran Kryry 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koblížka Petr 0:4, Ondráček Milan 0:4, Brandtlová Sára 1:3, Betka Pavel 2:2, body hostů: Frankovic Jaroslav 2:2, Lorenc František st. 3:1, Blail Ota 4:0, Kopřiva Aleš 4:0),
11. kolo:
SK Havran Kryry - SK Cítoliby B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martin Lukáš 1:3, Blail Ota 2:2, Lorenc František st. 4:0, Kopřiva Aleš 3:1, body hostů: Rais Jindřich 2:2, Brandtl Aleš 1:3, Makarius Jaromír 1:3, Zmatlík Jaroslav st. 2:2), OÚ Blažim Tygři - TJ Sokol Černčice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartko Ondřej 4:0, Bartko Pavel ml. 4:0, Gaži Radek 3:1, Uhlík Jiří 4:0, body hostů: Koblížka Petr 0:4, Ondráček Milan 1:3, Betka Pavel 0:4, Kulhavý Miloš 0:4), TJ Sever Žatec D - TJ Sokol Peruc A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyhnálek Vladimír 1:3, Karas Pavel 0:4, Farkota Jiří ml. 0:4, Suško Michal 1:3, body hostů: Ineman Robert 4:0, Kučera Vladimír 2:0, Liška Libor 4:0, Hořínek Vladimír 4:0, Černý Pavel 0:2), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Spartak Lubenec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanecký Miroslav 4:0, Cibulka Vladimír 2:1, Kadlec Zdeněk 4:0, Beckert Zdeněk 4:0, Pešula Tomáš 0:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 1:3, Kuttelwascher Luboš 0:4, Michal Jozef 1:3, Macháček Martin 0:4), TJ Smolnice B - OÚ Blšany u Loun A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Filip 4:0, Pechal Roman 4:0, Kusáková Milada 4:0, Petržilka Jiří 4:0, body hostů: Polanecký Lukáš 0:4, Konečný Dobromil 0:4, Patrovský Vlastimil st. 0:4, Vilhelm Josef 0:4),
12. kolo:
OÚ Výškov A - OÚ Blšany u Loun A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vápeník Jan 3:1, Fiedler Jakub 3:1, Czervoniak Ladislav 2:2, Mildorf Jiří 4:0, body hostů: Polanecký Lukáš 2:2, Menšík Václav st. 1:3, Vilhelm Pavel 1:3, Zmatlík Jaroslav st. 0:4), TJ Smolnice B - TJ Spartak Lubenec C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kusáková Milada 3:0, Bartoš Filip 2:0, Pechal Roman 3:0, Petržilka Jiří 3:0, Dlouhý Václav 1:0, WO 5:0, body hostů: Michal Jozef 0:4, Kiesswetter Vojtěch ml. 0:4, Macháček Martin 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Sokol Peruc A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beckert Zdeněk 3:1, Pešula Tomáš 3:1, Kadlec Zdeněk 3:1, Baláž Josef 4:0, body hostů: Kučera Vladimír 0:4, Liška Libor 1:3, Ineman Robert 1:3, Hořínek Vladimír 1:3), TJ Sever Žatec D - TJ Sokol Černčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach František 3:1, Karas Pavel 1:1, Farkota Jiří ml. 4:0, Suško Michal 4:0, Gombik Štefan 0:2, body hostů: Brandtlová Sára 1:3, Betka Pavel 0:4, Ondráček Milan 1:3, Koblížka Petr 2:2), OÚ Blažim Tygři - SK Cítoliby B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakatoš Roman 4:0, Lakatoš Alexander 0:3, Gaži Radek 0:4, Uhlík Jiří 4:0, Káninský Jaroslav 1:0, body hostů: Knor Martin 2:2, Brandtl Aleš 2:2, Rais Jindřich 1:3, Makarius Jaromír 2:2),
13. kolo:
SK Havran Kryry - OÚ Výškov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Pavel 0:2, Kopřiva Aleš 2:2, Blail Ota 2:2, Lorenc František st. 4:0, Kneifl Jan 0:2, body hostů: Mildorf Jiří 2:2, Fiedler Jakub 3:1, Czervoniak Ladislav 2:2, Vápeník Jan 1:3), SK Cítoliby B - TJ Sever Žatec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brandtl Aleš 2:2, Knor Martin 2:2, Menčík Pavel 3:1, Makarius Jaromír 2:2, body hostů: Suško Michal 0:4, Farkota Jiří ml. 2:2, Zach František 4:0, Karas Pavel 1:3), TJ Sokol Černčice A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Betka Pavel 0:4, Ondráček Milan 0:4, Koblížka Petr 0:4, Brandtlová Sára 0:4, body hostů: Beckert Zdeněk 4:0, Kadlec Zdeněk 4:0, Pešula Tomáš 4:0, Baláž Josef 4:0), TJ Sokol Peruc A - TJ Smolnice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ineman Robert 2:2, Kučera Vladimír 1:3, Liška Libor 3:1, Černý Pavel 1:3, body hostů: Pechal Roman 2:2, Petržilka Jiří 4:0, Kusáková Milada 2:2, Dlouhý Václav 1:3), TJ Spartak Lubenec C - OÚ Blšany u Loun A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 3:1, Michal Jozef 2:2, Kiesswetter Vojtěch ml. 0:4, Figa Norbert 2:2, body hostů: Menšík Václav st. 1:3, Zmatlík Jaroslav st. 3:1, Vilhelm Pavel 2:2, Polanecký Lukáš 3:1),
14. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Spartak Lubenec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nowak Jiří 4:0, Vápeník Jan 2:2, Příhoda Marcel 3:1, Czervoniak Ladislav 2:2, body hostů: Vukliševič Tomáš 3:1, Figa Norbert 0:4, Kiesswetter Vojtěch ml. 0:4, Michal Jozef 2:2), OÚ Blšany u Loun A - TJ Sokol Peruc A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menšík Václav st. 1:3, Zmatlík Jaroslav st. 0:4, Polanecký Lukáš 2:2, Pfeifer František 1:3, body hostů: Kučera Vladimír 2:0, Hořínek Vladimír 2:2, Ineman Robert 4:0, Liška Libor 4:0, Černý Pavel 0:2), TJ Smolnice B - TJ Sokol Černčice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Filip 4:0, Dlouhý Václav 2:2, Petržilka Vladislav 3:1, Pechal Roman 4:0, body hostů: Koblížka Petr 1:3, Brandtlová Sára 1:3, Ondráček Milan 1:3, Betka Pavel 0:4), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - SK Cítoliby B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beckert Zdeněk 2:2, Pešula Tomáš 2:2, Kadlec Zdeněk 2:2, Baláž Josef 4:0, body hostů: Rais Jindřich 1:1, Brandtl Aleš 2:2, Menčík Pavel 0:4, Makarius Jaromír 2:2, Knor Martin 1:1), OÚ Blažim Tygři - SK Havran Kryry 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Ondřej 4:0, Bartko Pavel ml. 0:3, Káninský Jaroslav 0:4, Uhlík Jiří 4:0, Bartko Pavel st. 0:1, body hostů: Martin Lukáš 2:2, Kopřiva Aleš 2:2, Lorenc František st. 2:2, Blail Ota 2:2),
15. kolo:
OÚ Blažim Tygři - OÚ Výškov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakatoš Roman 3:1, Bartko Pavel ml. 1:1, Káninský Jaroslav 3:1, Uhlík Jiří 3:1, Říha Zdeněk 1:1, body hostů: Fiedler Jakub 4:0, Czervoniak Ladislav 0:4, Nowak Jiří 0:4, Příhoda Marcel 1:3), SK Havran Kryry - TJ Sever Žatec D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 0:4, Blail Ota 3:1, Lorenc František st. 4:0, Martin Lukáš 4:0, body hostů: Zach František 2:2, Farkota Jiří ml. 0:2, Suško Michal 1:3, Karas Pavel 1:3, Gombik Štefan 1:1), SK Cítoliby B - TJ Smolnice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybák Milan 0:4, Knor Martin 0:4, Menčík Pavel 0:4, Makarius Jaromír 1:3, body hostů: Petržilka Jiří 4:0, Dlouhý Václav 3:1, Pechal Roman 4:0, Bartoš Filip 4:0), TJ Sokol Černčice A - OÚ Blšany u Loun A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koblížka Petr 1:3, Betka Pavel 1:3, Ondráček Milan 1:3, Brandtlová Sára 2:2, body hostů: Menšík Václav st. 2:2, Vilhelm Pavel 2:2, Zmatlík Jaroslav st. 3:1, Polanecký Lukáš 4:0), TJ Sokol Peruc A - TJ Spartak Lubenec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ineman Robert 4:0, Hořínek Vladimír 3:1, Liška Libor 4:0, Kučera Vladimír 2:0, Kuželka Zdeněk 1:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 2:2, Macháček Martin 0:4, Kiesswetter Vojtěch ml. 0:4, Michal Jozef 0:4),
16. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Sokol Peruc A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Czervoniak Ladislav 2:2, Fiedler Jakub 3:1, Příhoda Marcel 0:4, Mildorf Jiří 2:2, body hostů: Černý Pavel 2:2, Hořínek Vladimír 1:3, Ineman Robert 2:2, Liška Libor 4:0), TJ Spartak Lubenec C - TJ Sokol Černčice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vukliševič Tomáš 3:1, Figa Norbert 2:2, Michal Jozef 0:4, Kiesswetter Vojtěch ml. 0:4, body hostů: Ondráček Milan 3:1, Betka Pavel 3:1, Koblížka Petr 2:2, Brandtlová Sára 3:1), OÚ Blšany u Loun A - SK Cítoliby B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Menšík Václav st. 2:2, Polanecký Lukáš 4:0, Zmatlík Jaroslav st. 4:0, Vilhelm Pavel 1:3, body hostů: Rambousek Jiří 0:4, Dubecký Zdenko 1:3, Knor Martin 2:2, Menčík Pavel 2:2), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - SK Havran Kryry 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kadlec Zdeněk 3:0, Pešula Tomáš 3:0, Polanecký Miroslav 3:0, body hostů: Kolář Pavel 0:3, Fiala Josef 0:3, Kneifl Jan 0:3), TJ Sever Žatec D - OÚ Blažim Tygři 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Farkota Jiří ml. 1:2, Karas Pavel 1:2, Gombik Štefan 1:2, Zach František 1:2, WO 5:0, body hostů: Káninský Jaroslav 4:0, Lakatoš Roman 4:0, Lakatoš Patrik 0:4, WO 0:5),
17. kolo:
TJ Sever Žatec D - OÚ Výškov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Farkota Jiří ml. 4:0, Vyhnálek Vladimír 2:2, Karas Pavel 1:1, Zach František 2:2, Gombik Štefan 0:2, body hostů: Mildorf Jiří 3:1, Fiedler Jakub 3:1, Czervoniak Ladislav 0:4, Vápeník Jan 1:3), OÚ Blažim Tygři - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sodomka Oldřich 0:4, Říha Zdeněk 0:4, Káninský Jaroslav 2:2, Uhlík Jiří 3:1, body hostů: Beckert Zdeněk 3:1, Pešula Tomáš 3:1, Polanecký Miroslav 3:1, Kadlec Zdeněk 2:2), SK Havran Kryry - TJ Smolnice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martin Lukáš 4:0, Kopřiva Aleš 4:0, Lorenc František st. 2:2, Blail Ota 0:3, Kolář Pavel 0:1, body hostů: Petržilka Jiří 1:3, Pechal Roman 2:2, Dlouhý Václav 1:3, Bartoš Filip 2:2), SK Cítoliby B - TJ Spartak Lubenec C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Martin 2:2, Hegr Miloslav 3:1, Menčík Pavel 4:0, Brandtl Aleš 4:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 2:2, Figa Norbert 1:3, Macháček Martin 0:4, Kiesswetter Vojtěch ml. 0:4), TJ Sokol Černčice A - TJ Sokol Peruc A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brandtlová Sára 4:0, Betka Pavel 1:3, Ondráček Milan 1:3, Koblížka Petr 1:3, body hostů: Kučera Vladimír 1:2, Hořínek Vladimír 3:1, Černý Pavel 2:2, Liška Libor 3:1, Kuželka Zdeněk 0:1),
18. kolo:
OÚ Výškov A - TJ Sokol Černčice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vápeník Jan 2:2, Czervoniak Ladislav 3:1, Příhoda Marcel 1:3, Mildorf Jiří 4:0, body hostů: Brandtlová Sára 3:1, Koblížka Petr 1:3, Ondráček Milan 2:2, Betka Pavel 0:4), TJ Sokol Peruc A - SK Cítoliby B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Vladimír 3:1, Ineman Robert 3:1, Liška Libor 2:2, Černý Pavel 2:2, body hostů: Menčík Pavel 1:3, Makarius Jaromír 0:4, Knor Martin 2:2, Brandtl Aleš 3:1), OÚ Blšany u Loun A - SK Havran Kryry 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanecký Lukáš 1:3, Vilhelm Pavel 1:3, Zmatlík Jaroslav st. 1:3, Menšík Václav st. 1:3, body hostů: Kolář Pavel 1:3, Blail Ota 4:0, Martin Lukáš 3:1, Kopřiva Aleš 4:0), TJ Smolnice B - OÚ Blažim Tygři 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pechal Roman 3:1, Bartoš Filip 3:1, Dlouhý Václav 1:3, Petržilka Jiří 2:2, body hostů: Lakatoš Roman 2:2, Uhlík Jiří 2:2, Káninský Jaroslav 0:4, Bartko Ondřej 3:1), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Sever Žatec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešula Tomáš 4:0, Kadlec Zdeněk 1:3, Polanecký Miroslav 4:0, Beckert Zdeněk 3:1, body hostů: Zach František 2:2, Vyhnálek Vladimír 1:3, Karas Pavel 0:4, Gombik Štefan 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - OÚ Výškov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešula Tomáš 4:0, Polanecký Miroslav 2:2, Kadlec Zdeněk 2:2, Beckert Zdeněk 4:0, body hostů: Fiedler Jakub 1:3, Mildorf Jiří 2:2, Czervoniak Ladislav 1:3, Příhoda Marcel 0:4), TJ Sever Žatec D - TJ Smolnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach František 2:2, Vyhnálek Vladimír 2:2, Karas Pavel 2:2, Gombik Štefan 2:2, body hostů: Dlouhý Václav 4:0, Kabourek Vladimír st. 2:2, Kabourek Vladimír ml. 2:2, Vážný Jan 0:4), OÚ Blažim Tygři - OÚ Blšany u Loun A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakatoš Roman 4:0, Uhlík Jiří 4:0, Káninský Jaroslav 3:1, Říha Zdeněk 2:2, body hostů: Menšík Václav st. 0:4, Vilhelm Pavel 0:4, Zmatlík Jaroslav st. 2:2, Polanecký Lukáš 1:3), SK Havran Kryry - TJ Spartak Lubenec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolář Pavel 1:3, Kopřiva Aleš 4:0, Lorenc František st. 1:0, Blail Ota 3:1, Martin Lukáš 3:0, body hostů: Vukliševič Tomáš 2:2, Kuttelwascher Luboš 1:3, Figa Norbert 1:3, Macháček Martin 0:4), SK Cítoliby B - TJ Sokol Černčice A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knor Martin 3:1, Menčík Pavel 3:1, Makarius Jaromír 3:1, WO 0:5, body hostů: Brandtl Jaroslav 0:3, Ondráček Milan 0:3, Koblížka Petr 1:2, Brandtlová Sára 2:1, WO 5:0),
20. kolo:
OÚ Výškov A - SK Cítoliby B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vápeník Jan 1:3, Fiedler Jakub 4:0, Czervoniak Ladislav 0:4, Mildorf Jiří 3:1, body hostů: Brandtl Aleš 2:2, Makarius Jaromír 2:2, Růžek Jan 1:3, Menčík Pavel 3:1), TJ Sokol Peruc A - SK Havran Kryry 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ineman Robert 2:2, Hořínek Vladimír 2:1, Liška Libor 3:1, Kučera Vladimír 2:2, Černý Pavel 0:1, body hostů: Kolář Pavel 0:4, Martin Lukáš 1:3, Lorenc František st. 2:2, Kopřiva Aleš 4:0), TJ Spartak Lubenec C - OÚ Blažim Tygři 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vukliševič Tomáš 4:0, Michal Jozef 2:2, Kuttelwascher Luboš 2:2, Figa Norbert 2:2, body hostů: Zámek Vladimír 3:1, Káninský Jaroslav 2:2, Sodomka Oldřich 1:3, Lakatoš Patrik 0:4), OÚ Blšany u Loun A - TJ Sever Žatec D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Menšík Václav st. 1:3, Vilhelm Pavel 1:3, Zmatlík Jaroslav st. 4:0, Polanecký Lukáš 2:2, body hostů: Suško Michal 2:2, Farkota Jiří ml. 3:1, Karas Pavel 2:2, Gombik Štefan 1:3), TJ Smolnice B - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Václav 0:4, Bartoš Filip 4:0, Pechal Roman 1:3, Petržilka Jiří 3:1, body hostů: Beckert Zdeněk 1:3, Pešula Tomáš 2:2, Polanecký Miroslav 2:2, Kadlec Zdeněk 3:1),
21. kolo:
TJ Smolnice B - OÚ Výškov A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petržilka Jiří 3:0, Bartoš Filip 3:0, Dlouhý Václav 2:1, Petržilka Vladislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Fiedler Jakub 2:2, Czervoniak Ladislav 1:3, Vápeník Jan 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - OÚ Blšany u Loun A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pešula Tomáš 3:1, Kadlec Zdeněk 3:1, Polanecký Miroslav 2:2, WO 0:5, body hostů: Zmatlík Jaroslav st. 1:2, Polanecký Lukáš 2:1, Vilhelm Pavel 1:2, Menšík Václav st. 0:3, WO 5:0), TJ Sever Žatec D - TJ Spartak Lubenec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Farkota Jiří ml. 3:1, Vyhnálek Vladimír 2:2, Karas Pavel 2:0, Suško Michal 3:1, Gombik Štefan 1:1, body hostů: Vukliševič Tomáš 3:1, Michal Jozef 0:4, Kuttelwascher Luboš 2:2, Kiesswetter Vojtěch ml. 0:4), OÚ Blažim Tygři - TJ Sokol Peruc A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartko Ondřej 1:3, Uhlík Jiří 2:2, Káninský Jaroslav 2:2, Lakatoš Roman 3:1, body hostů: Kučera Vladimír 0:4, Hořínek Vladimír 2:2, Ineman Robert 4:0, Liška Libor 2:2), SK Havran Kryry - TJ Sokol Černčice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kneifl Jan 0:4, Martin Lukáš 2:0, Blail Ota 3:1, Kopřiva Aleš 3:1, Kolář Pavel 0:2, body hostů: Koblížka Petr 1:3, Ondráček Milan 1:3, Brandtlová Sára 4:0, Betka Pavel 2:2),
22. kolo:
SK Cítoliby B - SK Havran Kryry 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brandtl Aleš 2:2, Knor Martin 2:2, Menčík Pavel 2:2, Makarius Jaromír 1:3, body hostů: Kneifl Jan 0:4, Kolář Pavel 0:2, Blail Ota 3:1, Kopřiva Aleš 4:0, Lorenc František st. 2:0), TJ Sokol Černčice A - OÚ Blažim Tygři 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brandtlová Sára 3:0, Betka Pavel 2:1, Ondráček Milan 2:1, Brandtl Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Říha Zdeněk 1:3, Lakatoš Alexander 1:3, Lakatoš Roman 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Peruc A - TJ Sever Žatec D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Vladimír 1:2, Hořínek Vladimír 3:1, Ineman Robert 4:0, Liška Libor 4:0, Černý Pavel 1:0, body hostů: Suško Michal 1:3, Karas Pavel 0:4, Farkota Jiří ml. 2:2, Gombik Štefan 0:4), TJ Spartak Lubenec C - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Figa Norbert 2:2, Michal Jozef 1:3, Macháček Martin 1:3, Vukliševič Tomáš 2:2, body hostů: Beckert Zdeněk 2:2, Polanecký Miroslav 3:1, Pešula Tomáš 3:1, Kadlec Zdeněk 2:2), OÚ Blšany u Loun A - TJ Smolnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmatlík Jaroslav st. 2:2, Menšík Václav st. 2:2, Polanecký Lukáš 2:2, Vilhelm Pavel 2:2, body hostů: Pechal Roman 4:0, Dlouhý Václav 4:0, Vážný Jan 0:4, Kabourek Vladimír ml. 0:4),
Okresní přebor 2. třídy
1. kolo:
OÚ Blšany u Loun B - OÚ Výškov B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pfeifer František 3:0, Patrovský Vlastimil st. 0:3, Vilhelm Josef 3:0, Konečný Libor 1:2, WO 5:0, body hostů: Musil Lubomír 2:2, Hubený Zdeněk 2:2, Schöpp Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Líšťany - SK Cítoliby C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Formánek Jan 2:2, Studenovský Alois 2:2, Zelenka Jan st. 1:1, Makridenkov Sergey 1:3, Vachl Miroslav 0:2, body hostů: Rybák Milan 3:1, Rambousek Jiří 4:0, Dubecký Zdenko 1:1, Hegr Miloslav 2:2, Bárta Jaromír 0:2), TJ Sokol Telce - TJ Sokol Černčice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Pavel 3:1, Michna Oldřich 4:0, Obr Jaroslav 4:0, Hubáček Miroslav 4:0, body hostů: Rulf Jaroslav 1:3, Maršal Luděk 0:4, Košťál Jindřich 0:4, Volmut Jaroslav 0:4), TJ Sokol Koštice - TJ Sokol Peruc B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Karel 0:2, Burdych Petr 0:4, Horák Tomáš 3:1, Gertner Jiří 4:0, Lehký Zdeněk 0:2, body hostů: Bradschetl Karel 3:1, Pácha Vít 2:2, Novák Pavel 2:2, Kučera Petr 2:2), TJ Šroubárna Žatec - OÚ Blažim Kačeři 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Damaška Petr 3:1, Gono Milan 3:1, Vonka Vlastimil 2:2, Beneš Lubomír 3:1, body hostů: Gaži Radek 1:3, Hegenbart Tomáš 0:4, Lakatoš Patrik 0:4, Říha Zdeněk 4:0), TK Chraberce - TJ Smolnice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liehm Vojtěch 2:2, Rus Tomáš 3:1, Janda Ladislav 0:4, Vodička Richard 0:2, Rus Aleš 0:2, body hostů: Kusáková Milada 4:0, Petržilka Vladislav 2:2, Dlouhý Václav 3:1, Petrlík Jiří st. 1:1, Šuma Jaroslav 1:1),
2. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Smolnice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Lubomír 1:3, Nowak Jiří 2:2, Fridrych Daniel 0:4, Vápeník Jan 3:1, body hostů: Pecinka Václav 4:0, Petržilka Vladislav 3:1, Petrlík Jiří st. 2:2, Šuma Jaroslav 1:3), OÚ Blažim Kačeři - TK Chraberce 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakatoš Robert 2:2, Lakatoš Alexander 2:0, Říha Zdeněk 2:2, Bartko Pavel ml. 3:1, Sodomka Oldřich 1:1, body hostů: Liehm Vojtěch 0:4, Rus Aleš 1:3, Rus Tomáš 4:0, Janda Ladislav 1:3), TJ Sokol Peruc B - TJ Šroubárna Žatec 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pácha Vít 0:2, Bradschetl Karel 3:1, Černý Pavel 4:0, Novák Pavel 3:1, Muzika Jan 0:2, body hostů: Damaška Petr 2:2, Gono Milan 1:3, Vonka Vlastimil 2:2, Beneš Lubomír 1:3), TJ Sokol Černčice B - TJ Sokol Koštice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťál Jindřich 2:2, Rulf Jaroslav 2:2, Brandtl Jaroslav 2:2, Maršal Luděk 1:3, body hostů: Horák Tomáš 3:1, Burdych Petr 0:4, Gertner Jiří 3:1, Mical Petr 3:1), SK Cítoliby C - TJ Sokol Telce 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Václav 3:1, Rybák Milan 2:2, Vitmajer Roman 1:3, Hegr Miloslav 2:1, Bárta Jaromír 0:1, body hostů: Obr Jaroslav 4:0, Uldrich Milan 1:3, Charvát Pavel 1:1, Filip Martin 1:3, Wágner Josef 1:1), OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Líšťany 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pfeifer František 2:2, Patrovský Vlastimil ml. 2:2, Vilhelm Josef 1:3, Patrovský Vlastimil st. 0:4, body hostů: Formánek Jan 4:0, Studenovský Alois 4:0, Makridenkov Sergey 2:2, Zelenka Jan st. 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Líšťany - OÚ Výškov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Formánek Jan 3:1, Makridenkov Sergey 2:2, Zelenka Jan ml. 4:0, Studenovský Alois 4:0, body hostů: Vápeník Jan 1:3, Musil Lubomír 1:3, Hubený Zdeněk 1:3, Schöpp Pavel 0:4), TJ Sokol Telce - OÚ Blšany u Loun B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Pavel 1:3, Routner Milan 3:1, Filip Martin 3:1, Obr Jaroslav 4:0, body hostů: Vilhelm Josef 3:1, Patrovský Vlastimil st. 0:4, Pfeifer František 1:3, Konečný Dobromil 1:3), TJ Sokol Koštice - SK Cítoliby C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burdych Petr 0:2, Mical Petr 1:3, Horák Tomáš 4:0, Gertner Jiří 2:2, Brabec Vlastimil 0:2, body hostů: Rybák Milan 3:1, Hegr Miloslav 2:2, Rambousek Jiří 1:3, Holý Václav 3:1), TJ Šroubárna Žatec - TJ Sokol Černčice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gono Milan 0:4, Kobelčuk Jiří st. 2:2, Damaška Petr 0:4, Beneš Lubomír 3:1, body hostů: Volmut Jaroslav 2:2, Kulhavý Miloš 3:1, Maršal Luděk 2:2, Rulf Jaroslav 4:0), TK Chraberce - TJ Sokol Peruc B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liehm Vojtěch 3:1, Rus Tomáš 4:0, Janda Ladislav 2:2, Rus Aleš 3:1, body hostů: Kučera Petr 2:2, Novák Pavel 1:3, Bucek Zdeněk 0:4, Bradschetl Karel 1:3), TJ Smolnice C - OÚ Blažim Kačeři 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecinka Václav 4:0, Kusáková Milada 3:1, Petrlík Jiří st. 3:0, Petržilka Vladislav 2:2, Šuma Jaroslav 0:1, body hostů: Sodomka Oldřich 0:4, Káninský Jaroslav 0:4, Říha Zdeněk 1:3, Bartko Pavel ml. 3:1),
4. kolo:
OÚ Výškov B - OÚ Blažim Kačeři 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Lubomír 0:4, Vápeník Jan 2:2, Hubený Zdeněk 0:4, Nowak Jiří 3:1, body hostů: Káninský Jaroslav 2:2, Říha Zdeněk 2:2, Gaži Radek 3:1, Bartko Pavel ml. 4:0), TJ Sokol Peruc B - TJ Smolnice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradschetl Karel 1:3, Kučera Petr 1:3, Bucek Zdeněk 0:4, Novák Pavel 1:3, body hostů: Kusáková Milada 4:0, Petržilka Vladislav 3:1, Šuma Jaroslav 1:1, Pecinka Václav 4:0, Petrlík Jiří st. 1:1), TJ Sokol Černčice B - TK Chraberce 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rulf Jaroslav 0:3, Kulhavý Miloš 1:2, Maršal Luděk 0:3, Brandtl Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Rus Tomáš 3:1, Rus Aleš 4:0, Liehm Vojtěch 2:2, WO 0:5), SK Cítoliby C - TJ Šroubárna Žatec 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybák Milan 2:0, Hegr Miloslav 3:1, Holý Václav 3:0, Knor Martin 4:0, Dubecký Zdenko 1:1, Rambousek Jiří 1:0, body hostů: Damaška Petr 1:3, Vonka Vlastimil 0:4, Gono Milan 1:3, Brzobohotý Zdeněk st. 0:4), OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Koštice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patrovský Vlastimil st. 0:4, Beránek Petr 3:1, Vilhelm Josef 2:2, Pfeifer František 3:1, body hostů: Burdych Petr 1:3, Ježek Karel 1:3, Mical Petr 3:1, Horák Tomáš 3:1), TJ Sokol Líšťany - TJ Sokol Telce 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Formánek Jan 3:1, Studenovský Alois 3:1, Zelenka Jan st. 1:3, Zelenka Jan ml. 4:0, body hostů: Routner Milan 0:2, Michna Oldřich 1:3, Filip Martin 0:4, Obr Jaroslav 3:1, Hubáček Miroslav 1:1),
5. kolo:
TJ Sokol Telce - OÚ Výškov B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Michna Oldřich 3:0, Charvát Pavel 3:0, Obr Jaroslav 3:0, Hubáček Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Schöpp Pavel 0:4, Musil Lubomír 0:4, Hubený Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Koštice - TJ Sokol Líšťany 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gertner Jiří 3:1, Horák Tomáš 4:0, Mical Petr 0:4, Burdych Petr 1:3, body hostů: Formánek Jan 2:2, Studenovský Alois 2:2, Zelenka Jan st. 3:1, Vachl Miroslav 1:3), TJ Šroubárna Žatec - OÚ Blšany u Loun B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gono Milan 4:0, Beneš Lubomír 3:1, Damaška Petr 4:0, Brzobohotý Zdeněk st. 4:0, body hostů: Vilhelm Josef 0:4, Beránek Petr 1:3, Patrovský Vlastimil st. 0:4, Konečný Dobromil 0:4), TK Chraberce - SK Cítoliby C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liehm Vojtěch 2:2, Rus Aleš 3:1, Rus Tomáš 3:1, Janda Ladislav 0:4, body hostů: Rybák Milan 4:0, Hegr Miloslav 1:2, Rambousek Jiří 1:3, Holý Václav 2:2, Dubecký Zdenko 0:1), TJ Smolnice C - TJ Sokol Černčice B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecinka Václav 4:0, Petrlík Jiří st. 3:1, Šuma Jaroslav 3:1, Kusáková Milada 4:0, body hostů: Rulf Jaroslav 1:3, Maršal Luděk 0:4, Brandtl Jaroslav 0:4, Košťál Jindřich 1:3), OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Peruc B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Zdeněk 4:0, Bartko Pavel ml. 4:0, Lakatoš Robert 4:0, Gaži Radek 4:0, body hostů: Novák Pavel 0:4, Kučera Petr 0:4, Muzika Jan 0:4, Pácha Vít 0:4),
6. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Peruc B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Lubomír 0:4, Hubený Zdeněk 0:4, Fridrych Daniel 0:4, Nowak Jiří 4:0, body hostů: Pácha Vít 3:1, Bradschetl Karel 3:1, Novák Pavel 3:1, Kučera Petr 3:1), TJ Sokol Černčice B - OÚ Blažim Kačeři 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandtl Jaroslav 1:3, Rulf Jaroslav 2:2, Kulhavý Miloš 2:2, Maršal Luděk 0:4, body hostů: Sodomka Oldřich 0:2, Lakatoš Robert 3:1, Říha Zdeněk 2:2, Lakatoš Alexander 4:0, Gaži Radek 2:0), SK Cítoliby C - TJ Smolnice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybák Milan 1:3, Holý Václav 1:3, Knor Martin 2:2, Hegr Miloslav 1:1, Rambousek Jiří 0:2, body hostů: Pecinka Václav 4:0, Petržilka Vladislav 2:2, Kusáková Milada 4:0, Petrlík Jiří st. 1:3), OÚ Blšany u Loun B - TK Chraberce 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pfeifer František 2:2, Konečný Dobromil 2:2, Patrovský Vlastimil st. 0:4, Beránek Petr 2:2, body hostů: Liehm Vojtěch 1:3, Rus Aleš 4:0, Janda Ladislav 1:3, Rus Tomáš 4:0), TJ Sokol Líšťany - TJ Šroubárna Žatec 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studenovský Alois 3:1, Zelenka Jan st. 2:2, Makridenkov Sergey 1:3, Zelenka Jan ml. 4:0, body hostů: Damaška Petr 3:1, Kobelčuk Jiří st. 2:2, Gono Milan 1:3, Vonka Vlastimil 0:4), TJ Sokol Telce - TJ Sokol Koštice 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Uldrich Milan 2:1, Charvát Pavel 1:2, Hubáček Miroslav 3:0, Routner Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Brabec Vlastimil 0:4, Hřebačka Ludvík 1:3, Mical Petr 2:2, WO 0:5),
7. kolo:
TJ Sokol Koštice - OÚ Výškov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mical Petr 4:0, Gertner Jiří 4:0, Burdych Petr 3:1, Horák Tomáš 2:0, Brabec Vlastimil 1:1, body hostů: Nowak Jiří 2:2, Musil Lubomír 0:4, Hubený Zdeněk 0:4, Schöpp Pavel 0:4), TJ Šroubárna Žatec - TJ Sokol Telce 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Lubomír 1:3, Damaška Petr 0:4, Kobelčuk Jiří st. 1:3, WO 0:5, body hostů: Obr Jaroslav 3:0, Uldrich Milan 3:0, Filip Martin 2:1, Michna Oldřich 2:1, WO 5:0), TK Chraberce - TJ Sokol Líšťany 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liehm Vojtěch 0:4, Rus Aleš 2:2, Rus Tomáš 3:1, Vodička Richard 0:4, body hostů: Zelenka Jan ml. 4:0, Studenovský Alois 3:1, Formánek Jan 2:2, Zelenka Jan st. 2:0, Makridenkov Sergey 0:2), TJ Smolnice C - OÚ Blšany u Loun B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecinka Václav 4:0, Šuma Jaroslav 2:0, Kusáková Milada 4:0, Petrlík Jiří st. 3:1, Petržilka Vladislav 2:0, body hostů: Vilhelm Josef 1:3, Pfeifer František 0:4, Konečný Dobromil 0:4, Patrovský Vlastimil st. 0:4), OÚ Blažim Kačeři - SK Cítoliby C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lakatoš Robert 2:2, Gaži Radek 4:0, Říha Zdeněk 3:1, Gabriš Milan 1:1, Káninský Jaroslav 1:1, body hostů: Bárta Jaromír 0:4, Holý Václav 2:2, Knor Martin 3:1, Hegr Miloslav 0:4), TJ Sokol Peruc B - TJ Sokol Černčice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pácha Vít 3:1, Bradschetl Karel 1:3, Kučera Petr 2:2, Novák Pavel 2:2, body hostů: Rulf Jaroslav 3:1, Maršal Luděk 0:4, Kulhavý Miloš 3:1, Košťál Jindřich 2:2),
8. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Černčice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Lubomír 0:4, Schöpp Pavel 0:4, Hubený Zdeněk 0:4, Nowak Jiří 3:1, body hostů: Rulf Jaroslav 4:0, Maršal Luděk 3:1, Kulhavý Miloš 3:1, Brandtl Jaroslav 3:1), SK Cítoliby C - TJ Sokol Peruc B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hegr Miloslav 3:1, Rybák Milan 4:0, Dubecký Zdenko 1:3, Bárta Jaromír 3:1, body hostů: Novák Pavel 3:1, Kučera Petr 1:3, Muzika Jan 0:4, Bucek Zdeněk 1:3), OÚ Blšany u Loun B - OÚ Blažim Kačeři 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pfeifer František 0:4, Beránek Petr 2:2, Konečný Dobromil 3:1, Patrovský Vlastimil ml. 0:4, body hostů: Gaži Radek 2:2, Lakatoš Robert 3:1, Lakatoš Alexander 2:2, Bartko Pavel ml. 4:0), TJ Sokol Líšťany - TJ Smolnice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Formánek Jan 4:0, Studenovský Alois 4:0, Zelenka Jan st. 1:1, Zelenka Jan ml. 4:0, Makridenkov Sergey 0:2, body hostů: Dlouhý Václav 1:3, Šuma Jaroslav 0:2, Kabourek Vladimír ml. 1:3, Vážný Jan 1:3, Petrlík Jiří st. 0:2), TJ Sokol Telce - TK Chraberce 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Obr Jaroslav 1:0, Uldrich Milan 1:1, Michna Oldřich 2:1, Filip Martin 2:1, Charvát Pavel 0:2, Routner Milan 0:1, WO 5:0, body hostů: Liehm Vojtěch 1:3, Rus Aleš 3:1, Janda Ladislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Koštice - TJ Šroubárna Žatec 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mical Petr 3:1, Gertner Jiří 4:0, Horák Tomáš 4:0, Burdych Petr 0:2, Lehký Zdeněk 0:2, body hostů: Beneš Lubomír 1:3, Kobelčuk Jiří st. 2:2, Gono Milan 1:3, Damaška Petr 1:3),
9. kolo:
TJ Šroubárna Žatec - OÚ Výškov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kobelčuk Jiří st. 4:0, Gono Milan 4:0, Damaška Petr 3:1, Beneš Lubomír 4:0, body hostů: Hubený Zdeněk 0:4, Schöpp Pavel 0:4, Musil Lubomír 0:4, Fridrych Daniel 1:3), TK Chraberce - TJ Sokol Koštice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liehm Vojtěch 3:1, Rus Aleš 4:0, Rus Tomáš 4:0, Janda Ladislav 1:3, body hostů: Gertner Jiří 2:2, Mical Petr 1:3, Brabec Vlastimil 0:4, Burdych Petr 1:3), TJ Smolnice C - TJ Sokol Telce 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržilka Vladislav 3:1, Kusáková Milada 3:1, Šuma Jaroslav 1:3, Petrlík Jiří st. 2:2, body hostů: Routner Milan 1:3, Wágner Josef 2:2, Uldrich Milan 0:2, Obr Jaroslav 4:0, Charvát Pavel 0:2), OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Líšťany 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Káninský Jaroslav 4:0, Bartko Pavel ml. 3:1, Říha Zdeněk 4:0, Sodomka Oldřich 3:1, body hostů: Studenovský Alois 0:4, Zelenka Jan st. 1:3, Makridenkov Sergey 1:3, Vachl Miroslav 0:4), TJ Sokol Peruc B - OÚ Blšany u Loun B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pácha Vít 4:0, Bradschetl Karel 3:1, Kučera Petr 4:0, Novák Pavel 2:0, Muzika Jan 0:2, body hostů: Konečný Dobromil 1:3, Vilhelm Josef 1:3, Koutský Václav 1:3, Patrovský Vlastimil st. 0:4), TJ Sokol Černčice B - SK Cítoliby C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulhavý Miloš 2:2, Rulf Jaroslav 2:2, Košťál Jindřich 2:1, Maršal Luděk 1:3, Kolovratník Martin ml. 0:1, body hostů: Hegr Miloslav 0:2, Dubecký Zdenko 1:3, Knor Martin 5:1, Rambousek Jiří 1:1, Holý Václav 2:0),
10. kolo:
OÚ Výškov B - SK Cítoliby C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Lubomír 1:3, Hubený Zdeněk 0:4, Fridrych Daniel 0:4, Nowak Jiří 4:0, body hostů: Rybák Milan 3:1, Holý Václav 2:0, Hegr Miloslav 2:2, Knor Martin 3:1, Dubecký Zdenko 1:1), OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Černčice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pfeifer František 2:2, Koutský Václav 0:4, Patrovský Vlastimil st. 0:4, Konečný Dobromil 3:1, body hostů: Kulhavý Miloš 3:1, Rulf Jaroslav 2:2, Maršal Luděk 3:1, Košťál Jindřich 3:1), TJ Sokol Líšťany - TJ Sokol Peruc B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Formánek Jan 4:0, Zelenka Jan ml. 4:0, Zelenka Jan st. 0:2, Studenovský Alois 2:2, Makridenkov Sergey 0:2, body hostů: Muzika Jan 0:2, Bradschetl Karel 1:3, Kučera Petr 2:2, Pácha Vít 2:2, Novák Pavel 1:1), TJ Sokol Telce - OÚ Blažim Kačeři 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michna Oldřich 1:3, Uldrich Milan 4:0, Wágner Josef 1:1, Routner Milan 0:1, Hubáček Miroslav 2:1, Obr Jaroslav 2:0, body hostů: Sodomka Oldřich 1:3, Gaži Radek 3:1, Bartko Pavel ml. 0:4, Říha Zdeněk 2:2), TJ Sokol Koštice - TJ Smolnice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Tomáš 2:2, Gertner Jiří 2:2, Mical Petr 0:4, Burdych Petr 0:2, Brabec Vlastimil 0:2, body hostů: Petržilka Vladislav 4:0, Kusáková Milada 4:0, Petrlík Jiří st. 2:2, Šuma Jaroslav 2:2), TJ Šroubárna Žatec - TK Chraberce 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kobelčuk Jiří st. 0:3, Beneš Lubomír 2:1, Damaška Petr 2:1, Vonka Vlastimil 0:3, WO 5:0, body hostů: Liehm Vojtěch 3:1, Rus Aleš 2:2, Rus Tomáš 3:1, WO 0:5),
11. kolo:
TK Chraberce - OÚ Výškov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liehm Vojtěch 4:0, Rus Aleš 4:0, Rus Tomáš 4:0, Janda Ladislav 2:2, body hostů: Nowak Jiří 1:3, Musil Lubomír 1:3, Hubený Zdeněk 0:4, Fridrych Daniel 0:4), TJ Smolnice C - TJ Šroubárna Žatec 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kusáková Milada 3:0, Petrlík Jiří st. 1:1, Šuma Jaroslav 1:2, Petržilka Vladislav 3:0, WO 5:1, body hostů: Damaška Petr 1:3, Kobelčuk Jiří st. 2:2, Vonka Vlastimil 0:3, WO 1:5), OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Koštice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gaži Radek 2:2, Říha Zdeněk 2:2, Káninský Jaroslav 2:2, Bartko Pavel ml. 4:0, body hostů: Burdych Petr 0:4, Horák Tomáš 2:2, Gertner Jiří 2:2, Mical Petr 2:2), TJ Sokol Peruc B - TJ Sokol Telce 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Petr 1:3, Muzika Jan 0:4, Bradschetl Karel 2:2, Bucek Zdeněk 0:4, body hostů: Routner Milan 2:2, Uldrich Milan 4:0, Michna Oldřich 3:1, Wágner Josef 4:0), TJ Sokol Černčice B - TJ Sokol Líšťany 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brandtl Jaroslav 1:1, Rulf Jaroslav 2:2, Kulhavý Miloš 2:2, Maršal Luděk 0:2, Košťál Jindřich 0:2, Kolovratník Martin ml. 0:2, body hostů: Formánek Jan 1:3, Studenovský Alois 4:0, Zelenka Jan ml. 4:0, Zelenka Jan st. 2:0, Makridenkov Sergey 0:2), SK Cítoliby C - OÚ Blšany u Loun B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hegr Miloslav 2:2, Knor Martin 4:0, Rybák Milan 3:1, Holý Václav 3:1, body hostů: Koutský Václav 0:4, Pfeifer František 3:1, Patrovský Vlastimil st. 0:4, Vilhelm Josef 1:3),
12. kolo:
OÚ Výškov B - OÚ Blšany u Loun B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Lubomír 1:3, Příhoda Marcel 2:2, Hubený Zdeněk 2:2, Nowak Jiří 4:0, body hostů: Vilhelm Josef 1:3, Pfeifer František 3:1, Konečný Dobromil 3:1, Patrovský Vlastimil st. 0:4), SK Cítoliby C - TJ Sokol Líšťany 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hegr Miloslav 2:2, Bárta Jaromír 1:0, Dubecký Zdenko 1:1, Rambousek Jiří 2:1, Vitmajer Roman 0:2, WO 0:5, body hostů: Studenovský Alois 3:0, Zelenka Jan st. 1:2, Vachl Miroslav 0:3, Formánek Jan 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Černčice B - TJ Sokol Telce 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rulf Jaroslav 1:3, Košťál Jindřich 3:1, Maršal Luděk 0:4, Kulhavý Miloš 0:4, body hostů: Wágner Josef 3:1, Filip Martin 3:1, Uldrich Milan 2:2, Obr Jaroslav 4:0), TJ Sokol Peruc B - TJ Sokol Koštice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Pavel 2:2, Pácha Vít 2:2, Bradschetl Karel 2:2, Kučera Petr 2:2, body hostů: Mical Petr 4:0, Gertner Jiří 4:0, Burdych Petr 0:4, Brabec Vlastimil 0:4), OÚ Blažim Kačeři - TJ Šroubárna Žatec 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakatoš Alexander 3:1, Gaži Radek 4:0, Káninský Jaroslav 2:2, Sodomka Oldřich 2:2, body hostů: Damaška Petr 2:2, Kobelčuk Jiří st. 2:2, Beneš Lubomír 1:3, Gono Milan 0:4), TJ Smolnice C - TK Chraberce 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kusáková Milada 4:0, Pecinka Václav 2:1, Petrlík Jiří st. 2:2, Petržilka Vladislav 3:1, Šuma Jaroslav 0:1, body hostů: Rus Tomáš 1:3, Janda Ladislav 0:4, Rus Aleš 2:2, Liehm Vojtěch 2:2),
13. kolo:
TJ Smolnice C - OÚ Výškov B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kusáková Milada 4:0, Petrlík Jiří st. 4:0, Šuma Jaroslav 3:1, Petržilka Vladislav 4:0, body hostů: Nowak Jiří 1:3, Musil Lubomír 0:4, Hubený Zdeněk 0:4, Schöpp Pavel 0:4), TK Chraberce - OÚ Blažim Kačeři 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liehm Vojtěch 1:3, Rus Aleš 1:3, Rus Tomáš 3:1, Janda Ladislav 0:4, body hostů: Gaži Radek 4:0, Sodomka Oldřich 2:2, Říha Zdeněk 2:2, Káninský Jaroslav 3:1), TJ Šroubárna Žatec - TJ Sokol Peruc B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 2:2, Kobelčuk Jiří st. 3:1, Damaška Petr 3:1, Beneš Lubomír 2:2, body hostů: Bradschetl Karel 1:3, Muzika Jan 0:4, Novák Pavel 3:1, Kučera Petr 2:2), TJ Sokol Koštice - TJ Sokol Černčice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gertner Jiří 3:1, Horák Tomáš 3:1, Mical Petr 2:2, Burdych Petr 0:4, body hostů: Kulhavý Miloš 3:1, Rulf Jaroslav 2:2, Košťál Jindřich 2:2, Maršal Luděk 1:3), TJ Sokol Telce - SK Cítoliby C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wágner Josef 3:1, Michna Oldřich 4:0, Uldrich Milan 3:1, Charvát Pavel 2:1, Obr Jaroslav 0:1, body hostů: Rybák Milan 3:1, Vitmajer Roman 0:4, Reichl Jaroslav st. 0:4, Dubecký Zdenko 1:3), TJ Sokol Líšťany - OÚ Blšany u Loun B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Formánek Jan 4:0, Studenovský Alois 4:0, Zelenka Jan st. 3:1, Zelenka Jan ml. 4:0, body hostů: Vilhelm Pavel 0:4, Pfeifer František 1:3, Koutský Václav 0:4, Patrovský Vlastimil st. 0:4),
14. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Líšťany 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vápeník Jan 4:0, Příhoda Marcel 0:4, Hubený Zdeněk 0:4, Nowak Jiří 2:2, body hostů: Studenovský Alois 3:1, Zelenka Jan ml. 3:1, Formánek Jan 2:2, Zelenka Jan st. 2:2), OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Telce 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pfeifer František 2:2, Koutský Václav 0:4, Vilhelm Pavel 3:1, Vilhelm Josef 3:1, body hostů: Hubáček Miroslav 2:2, Routner Milan 1:3, Uldrich Milan 2:2, Obr Jaroslav 3:1), SK Cítoliby C - TJ Sokol Koštice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reichl Jaroslav st. 3:1, Hegr Miloslav 3:1, Dubecký Zdenko 3:1, Rybák Milan 3:1, body hostů: Horák Tomáš 4:0, Mical Petr 0:4, Lehký Zdeněk 0:4, Burdych Petr 0:4), TJ Sokol Černčice B - TJ Šroubárna Žatec 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulf Jaroslav 3:1, Kulhavý Miloš 2:2, Volmut Jaroslav 0:2, Košťál Jindřich 2:2, Maršal Luděk 1:1, body hostů: Damaška Petr 2:2, Gono Milan 1:3, Kobelčuk Jiří st. 4:0, Beneš Lubomír 1:3), TJ Sokol Peruc B - TK Chraberce 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Pavel 2:1, Kučera Petr 1:2, Muzika Jan 0:3, Pácha Vít 0:3, WO 5:0, body hostů: Rus Tomáš 4:0, Janda Ladislav 2:2, Liehm Vojtěch 3:1, WO 0:5), OÚ Blažim Kačeři - TJ Smolnice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sodomka Oldřich 2:2, Říha Zdeněk 2:2, Káninský Jaroslav 4:0, Bartko Pavel st. 0:1, Gaži Radek 1:2, body hostů: Petržilka Vladislav 1:3, Kusáková Milada 3:1, Petrlík Jiří st. 1:3, Šuma Jaroslav 2:2),
15. kolo:
OÚ Blažim Kačeři - OÚ Výškov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gaži Radek 3:1, Sodomka Oldřich 1:1, Káninský Jaroslav 4:0, Říha Zdeněk 4:0, Škrabal Petr 1:1, body hostů: Nowak Jiří 2:2, Hubený Zdeněk 0:4, Schöpp Pavel 0:4, Musil Lubomír 1:3), TJ Smolnice C - TJ Sokol Peruc B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kusáková Milada 4:0, Kabourek Vladimír ml. 2:2, Šuma Jaroslav 2:2, Petržilka Vladislav 4:0, body hostů: Bucek Zdeněk 0:4, Bradschetl Karel 1:3, Novák Pavel 1:3, Kučera Petr 2:2), TK Chraberce - TJ Sokol Černčice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liehm Vojtěch 1:3, Rus Aleš 3:1, Rus Tomáš 4:0, Janda Ladislav 2:2, body hostů: Kulhavý Miloš 2:2, Košťál Jindřich 1:3, Rulf Jaroslav 3:1, Maršal Luděk 0:4), TJ Šroubárna Žatec - SK Cítoliby C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobelčuk Jiří st. 2:2, Gono Milan 2:2, Damaška Petr 3:1, Beneš Lubomír 2:2, body hostů: Rybák Milan 4:0, Hegr Miloslav 2:2, Dubecký Zdenko 1:3, Rambousek Jiří 0:4), TJ Sokol Koštice - OÚ Blšany u Loun B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gertner Jiří 4:0, Mical Petr 3:1, Horák Tomáš 4:0, Burdych Petr 2:2, body hostů: Pfeifer František 2:2, Konečný Dobromil 0:4, Patrovský Vlastimil st. 0:4, Vilhelm Josef 1:3), TJ Sokol Telce - TJ Sokol Líšťany 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Obr Jaroslav 4:0, Wágner Josef 1:1, Hubáček Miroslav 0:4, Uldrich Milan 3:1, Routner Milan 1:1, body hostů: Formánek Jan 1:3, Zelenka Jan ml. 3:1, Zelenka Jan st. 2:2, Makridenkov Sergey 1:3),
16. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Telce 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Lubomír 0:4, Příhoda Marcel 2:2, Schöpp Pavel 1:3, Nowak Jiří 2:2, body hostů: Routner Milan 2:2, Michna Oldřich 3:1, Uldrich Milan 3:1, Obr Jaroslav 3:1), TJ Sokol Líšťany - TJ Sokol Koštice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Formánek Jan 2:2, Studenovský Alois 2:2, Zelenka Jan st. 1:1, Zelenka Jan ml. 4:0, Makridenkov Sergey 1:1, body hostů: Horák Tomáš 3:1, Mical Petr 0:4, Gertner Jiří 3:1, Hřebačka Ludvík 0:4), OÚ Blšany u Loun B - TJ Šroubárna Žatec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfeifer František 3:1, Vilhelm Josef 3:1, Koutský Václav 0:4, Vilhelm Pavel 3:1, body hostů: Damaška Petr 4:0, Beneš Lubomír 1:3, Gono Milan 1:3, Brzobohotý Zdeněk st. 1:3), SK Cítoliby C - TK Chraberce 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitmajer Roman 3:1, Hegr Miloslav 2:2, Dubecký Zdenko 2:2, Rybák Milan 3:1, body hostů: Liehm Vojtěch 0:4, Rus Aleš 4:0, Rus Tomáš 2:2, Janda Ladislav 0:4), TJ Sokol Černčice B - TJ Smolnice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulhavý Miloš 2:2, Rulf Jaroslav 1:3, Maršal Luděk 0:4, Brandtl Jaroslav 0:1, Košťál Jindřich 0:3, body hostů: Kusáková Milada 4:0, Petržilka Vladislav 4:0, Petrlík Jiří st. 2:2, Šuma Jaroslav 3:1), TJ Sokol Peruc B - OÚ Blažim Kačeři 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuželka Zdeněk 2:2, Pácha Vít 2:2, Bucek Zdeněk 2:2, Muzika Jan 1:3, body hostů: Sodomka Oldřich 2:2, Gaži Radek 4:0, Bartko Pavel st. 0:4, Říha Zdeněk 3:1),
17. kolo:
TJ Sokol Peruc B - OÚ Výškov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradschetl Karel 4:0, Novák Pavel 3:0, Kučera Petr 3:1, Pácha Vít 4:0, Bucek Zdeněk 0:1, body hostů: Schöpp Pavel 0:4, Hubený Zdeněk 0:4, Příhoda Marcel 2:2, Musil Lubomír 0:4), OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Černčice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sodomka Oldřich 4:0, Káninský Jaroslav 2:0, Gaži Radek 4:0, Říha Zdeněk 3:1, Škrabal Petr 0:2, body hostů: Kulhavý Miloš 0:4, Rulf Jaroslav 0:4, Košťál Jindřich 2:2, Maršal Luděk 1:3), TJ Smolnice C - SK Cítoliby C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dlouhý Václav 3:1, Kusáková Milada 3:1, Petrlík Jiří st. 2:0, Petržilka Vladislav 4:0, Šuma Jaroslav 2:0, body hostů: Dubecký Zdenko 0:4, Hegr Miloslav 1:3, Rambousek Jiří 0:4, Reichl Jaroslav st. 1:3), TK Chraberce - OÚ Blšany u Loun B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liehm Vojtěch 2:2, Rus Aleš 3:1, Rus Tomáš 4:0, Vodička Richard 0:4, body hostů: Vilhelm Josef 2:2, Vilhelm Pavel 3:1, Pfeifer František 1:3, Koutský Václav 1:3), TJ Šroubárna Žatec - TJ Sokol Líšťany 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 2:2, Beneš Lubomír 1:3, Damaška Petr 1:3, Kobelčuk Jiří st. 2:2, body hostů: Studenovský Alois 2:2, Zelenka Jan ml. 4:0, Zelenka Jan st. 4:0, Makridenkov Sergey 0:4), TJ Sokol Koštice - TJ Sokol Telce 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mical Petr 2:2, Horák Tomáš 3:1, Brabec Vlastimil 1:3, Lehký Zdeněk 0:4, body hostů: Charvát Pavel 2:2, Routner Milan 2:2, Hubáček Miroslav 3:1, Obr Jaroslav 3:1),
18. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Sokol Koštice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Lubomír 1:3, Příhoda Marcel 2:2, Hubený Zdeněk 2:2, Vápeník Jan 3:1, body hostů: Burdych Petr 1:3, Brabec Vlastimil 0:4, Mical Petr 3:1, Horák Tomáš 4:0), TJ Sokol Telce - TJ Šroubárna Žatec 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wágner Josef 2:0, Filip Martin 3:1, Charvát Pavel 1:3, Obr Jaroslav 4:0, Hubáček Miroslav 1:1, body hostů: Damaška Petr 1:3, Kobelčuk Jiří st. 2:2, Gono Milan 2:2, Beneš Lubomír 0:4), TJ Sokol Líšťany - TK Chraberce 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Formánek Jan 1:3, Makridenkov Sergey 1:3, Zelenka Jan st. 3:1, Studenovský Alois 2:2, body hostů: Liehm Vojtěch 1:3, Rus Aleš 4:0, Rus Tomáš 3:1, Janda Ladislav 1:3), OÚ Blšany u Loun B - TJ Smolnice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilhelm Josef 2:2, Vilhelm Pavel 2:2, Beránek Petr 0:4, Patrovský Vlastimil st. 0:4, body hostů: Kusáková Milada 4:0, Petržilka Vladislav 4:0, Petrlík Jiří st. 2:2, Šuma Jaroslav 2:2), SK Cítoliby C - OÚ Blažim Kačeři 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Jaromír 2:0, Dubecký Zdenko 3:1, Vitmajer Roman 2:2, Hegr Miloslav 2:2, Rambousek Jiří 1:1, body hostů: Říha Zdeněk 2:2, Sodomka Oldřich 0:2, Káninský Jaroslav 4:0, Bartko Pavel st. 0:4, Fedák Rudolf 0:2), TJ Sokol Černčice B - TJ Sokol Peruc B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rulf Jaroslav 2:2, Brandtl Jaroslav 2:2, Košťál Jindřich 1:3, Maršal Luděk 0:4, body hostů: Kučera Petr 3:1, Novák Pavel 3:1, Pácha Vít 3:1, Muzika Jan 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Černčice B - OÚ Výškov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brandtl Jaroslav 1:1, Košťál Jindřich 4:0, Rulf Jaroslav 4:0, Maršal Luděk 3:1, Volmut Jaroslav 1:1, body hostů: Schöpp Pavel 0:4, Hubený Zdeněk 0:4, Příhoda Marcel 2:2, Musil Lubomír 1:3), TJ Sokol Peruc B - SK Cítoliby C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Petr 3:1, Bucek Zdeněk 2:2, Pácha Vít 0:4, Muzika Jan 0:4, body hostů: Rybák Milan 3:1, Hegr Miloslav 3:1, Bárta Jaromír 3:1, Vitmajer Roman 2:2), OÚ Blažim Kačeři - OÚ Blšany u Loun B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sodomka Oldřich 1:1, Káninský Jaroslav 4:0, Říha Zdeněk 4:0, Gaži Radek 3:1, Škrabal Petr 0:2, body hostů: Vilhelm Josef 1:3, Vilhelm Pavel 1:3, Konečný Dobromil 1:3, Pfeifer František 1:0, Patrovský Vlastimil st. 0:3), TJ Smolnice C - TJ Sokol Líšťany 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kusáková Milada 4:0, Dlouhý Václav 4:0, Petrlík Jiří st. 1:1, Petržilka Vladislav 2:2, Šuma Jaroslav 1:1, body hostů: Studenovský Alois 2:2, Zelenka Jan st. 0:4, Zelenka Jan ml. 2:2, Makridenkov Sergey 0:4), TK Chraberce - TJ Sokol Telce 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liehm Vojtěch 3:1, Rus Aleš 4:0, Rus Tomáš 2:2, Janda Ladislav 1:3, body hostů: Charvát Pavel 0:2, Uldrich Milan 3:1, Wágner Josef 1:3, Michna Oldřich 0:4, Obr Jaroslav 2:0), TJ Šroubárna Žatec - TJ Sokol Koštice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gono Milan 1:3, Kobelčuk Jiří st. 3:1, Damaška Petr 2:2, Beneš Lubomír 3:1, body hostů: Burdych Petr 0:4, Hřebačka Ludvík 1:3, Mical Petr 2:2, Gertner Jiří 4:0),
20. kolo:
OÚ Výškov B - TJ Šroubárna Žatec 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příhoda Marcel 4:0, Vápeník Jan 4:0, Hubený Zdeněk 0:3, Nowak Jiří 2:2, Musil Lubomír 0:1, body hostů: Damaška Petr 1:3, Kobelčuk Jiří st. 2:2, Beneš Lubomír 2:2, Gono Milan 1:3), TJ Sokol Koštice - TK Chraberce 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Tomáš 3:0, Gertner Jiří 2:1, Mical Petr 1:2, Burdych Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Liehm Vojtěch 1:3, Rus Aleš 3:1, Janda Ladislav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Telce - TJ Smolnice C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubáček Miroslav 2:1, Michna Oldřich 1:2, Obr Jaroslav 1:2, Charvát Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Petrlík Jiří st. 2:2, Šuma Jaroslav 2:2, Petržilka Vladislav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Líšťany - OÚ Blažim Kačeři 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Formánek Jan 2:2, Studenovský Alois 1:1, Zelenka Jan st. 1:3, Zelenka Jan ml. 4:0, Makridenkov Sergey 0:2, body hostů: Sodomka Oldřich 3:1, Gaži Radek 0:4, Říha Zdeněk 2:2, Káninský Jaroslav 3:1), OÚ Blšany u Loun B - TJ Sokol Peruc B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Petr 3:1, Pfeifer František 2:0, Vilhelm Josef 2:2, Konečný Dobromil 1:2, Patrovský Vlastimil st. 0:2, Vilhelm Pavel 1:0, body hostů: Bucek Zdeněk 0:4, Muzika Jan 1:3, Novák Pavel 3:1, Kučera Petr 3:1), SK Cítoliby C - TJ Sokol Černčice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bárta Jaromír 2:2, Hegr Miloslav 4:0, Vitmajer Roman 1:3, Rybák Milan 3:1, body hostů: Kulhavý Miloš 3:1, Maršal Luděk 0:4, Brandtl Jaroslav 1:3, Rulf Jaroslav 2:2),
21. kolo:
SK Cítoliby C - OÚ Výškov B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hegr Miloslav 4:0, Vitmajer Roman 0:4, Dubecký Zdenko 3:1, WO 0:5, body hostů: Vápeník Jan 2:1, Nowak Jiří 1:2, Příhoda Marcel 1:2, Hubený Zdeněk 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Černčice B - OÚ Blšany u Loun B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulhavý Miloš 4:0, Rulf Jaroslav 2:2, Brandtl Jaroslav 3:1, Volmut Jaroslav 2:0, Kolovratník Martin ml. 1:1, body hostů: Konečný Dobromil 0:1, Vilhelm Josef 2:2, Pfeifer František 2:2, Koutský Václav 0:4, Patrovský Vlastimil st. 0:3), TJ Sokol Peruc B - TJ Sokol Líšťany 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bradschetl Karel 1:3, Muzika Jan 0:4, Kučera Petr 0:4, Pácha Vít 1:1, Novák Pavel 0:2, body hostů: Formánek Jan 4:0, Studenovský Alois 2:0, Zelenka Jan ml. 4:0, Makridenkov Sergey 3:1, Zelenka Jan st. 1:1), OÚ Blažim Kačeři - TJ Sokol Telce 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrabal Petr 0:4, Říha Zdeněk 0:4, Káninský Jaroslav 3:1, Sodomka Oldřich 0:4, body hostů: Hubáček Miroslav 3:1, Filip Martin 3:1, Uldrich Milan 1:1, Obr Jaroslav 4:0, Wágner Josef 2:0), TJ Smolnice C - TJ Sokol Koštice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kusáková Milada 4:0, Dlouhý Václav 3:1, Petrlík Jiří st. 1:3, Šuma Jaroslav 1:3, body hostů: Horák Tomáš 3:1, Gertner Jiří 2:2, Mical Petr 2:2, Brabec Vlastimil 0:4), TK Chraberce - TJ Šroubárna Žatec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liehm Vojtěch 2:2, Rus Aleš 2:2, Rus Tomáš 3:1, Janda Ladislav 1:3, body hostů: Kobelčuk Jiří st. 1:3, Beneš Lubomír 3:1, Vonka Vlastimil 0:4, Damaška Petr 4:0),
22. kolo:
OÚ Výškov B - TK Chraberce 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Příhoda Marcel 2:2, Vápeník Jan 3:1, Musil Lubomír 1:3, Nowak Jiří 4:0, body hostů: Rus Tomáš 3:1, Janda Ladislav 1:3, Liehm Vojtěch 0:4, Rus Aleš 2:2), TJ Šroubárna Žatec - TJ Smolnice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobelčuk Jiří st. 2:2, Damaška Petr 3:1, Vonka Vlastimil 0:4, Gono Milan 1:3, body hostů: Kusáková Milada 4:0, Petržilka Vladislav 2:2, Petrlík Jiří st. 1:3, Šuma Jaroslav 3:1), TJ Sokol Koštice - OÚ Blažim Kačeři 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mical Petr 4:0, Gertner Jiří 4:0, Horák Tomáš 3:1, Burdych Petr 4:0, body hostů: Sodomka Oldřich 0:4, Bartko Pavel st. 0:4, Škrabal Petr 0:4, Gaži Radek 1:3), TJ Sokol Telce - TJ Sokol Peruc B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Obr Jaroslav 2:0, Uldrich Milan 2:0, Michna Oldřich 2:2, Routner Milan 2:2, Charvát Pavel 0:2, Hubáček Miroslav 2:0, body hostů: Muzika Jan 0:4, Kučera Petr 3:1, Bradschetl Karel 3:1, Bucek Zdeněk 0:4), TJ Sokol Líšťany - TJ Sokol Černčice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makridenkov Sergey 2:2, Zelenka Jan st. 1:1, Studenovský Alois 4:0, Zelenka Jan ml. 4:0, Formánek Jan 2:0, body hostů: Rulf Jaroslav 2:2, Kulhavý Miloš 1:3, Kolovratník Martin ml. 0:4, Volmut Jaroslav 0:4), OÚ Blšany u Loun B - SK Cítoliby C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beránek Petr 2:2, Vilhelm Pavel 2:2, Vilhelm Josef 2:2, Pfeifer František 3:1, body hostů: Růžek Jan 3:1, Hegr Miloslav 2:2, Dubecký Zdenko 2:2, Vitmajer Roman 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy