Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž
1. kolo:
TTC Litvínov E - OÚ Polerady 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plzák Jindřich 4:0, Rytich Milan 2:0, Brejška Roman 4:0, Glajc Martin 4:0, Pich Jan st. 2:0, body hostů: Fiala Václav 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Sirotek Zdeněk 0:4, Šefl Václav 0:4), SKST Baník Most F - TJ Sokol Obrnice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltys Zdeněk st. 3:1, Basák Josef 4:0, Fiška Václav 4:0, Hleba Vladyslav 3:1, body hostů: Bednář Pavel 0:4, Zázvorka Jan 0:4, Hotový Martin 2:2, Struhovský Jiří 0:4), ST Kopisty B - Sokol Horní Jiřetín B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 0:4, Franc Petr 1:3, Feix Jiří 0:1, Loefner Tomáš 2:2, Dvořák Jiří 0:3, body hostů: Černuška Josef 4:0, Trnka Petr st. 2:2, Piskáček Václav 3:1, Piskáček Ondřej 4:0), TTC Litvínov D - Sokol Horní Jiřetín C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůrka Radek 4:0, Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 4:0, body hostů: Antalecz Michal 0:4, Košťálek Tomáš 0:4, Kocourek Leoš 0:4, Pech Adam 0:4), SKST Baník Most G - SKST Baník Most H 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roud Václav 3:1, Bohuněk Ladislav 4:0, Miškolci Milan 4:0, Houdková Helena 3:1, body hostů: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 0:4, Beneš Jan 0:2, Sebránek Jan 2:2, Wachtel Antonín 0:2), TJ Baník Meziboří B - TTC Litvínov F 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Burš Ivan 4:0, Hocelík Viktor 3:1, Hosták Marcel 4:0, WO 0:5, body hostů: Čmerda Ondřej 0:3, Pourová Dina 0:3, Čmerda Tomáš 1:2, Vobrubová Zuzana 0:3, WO 5:0),
2. kolo:
OÚ Polerady - TTC Litvínov F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janda Pavel 4:0, Švarcová Janetta 2:2, Sirotek Zdeněk 4:0, Fiala Václav 4:0, body hostů: Pourová Dina 1:3, Vobrubová Zuzana 0:4, Loefner Martin 1:3, Novotný Jan 0:4), SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Belancová Jitka 0:4, Fišková Helena 0:4, Beneš Jan 1:3, Kovařík Zdeněk 2:2, body hostů: Hosták Marcel 3:1, Burš Ivan 4:0, Král Erich 2:2, Zralý Daniel 4:0), Sokol Horní Jiřetín C - SKST Baník Most G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Adam 2:2, Kocourek Leoš 2:2, Košťálek Tomáš 2:2, Antalecz Michal 2:2, body hostů: Miškolci Milan 4:0, Bohuněk Ladislav 4:0, Klempt Otakar 0:4, Pliska Daniel 0:4), Sokol Horní Jiřetín B - TTC Litvínov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Petr st. 0:2, Mikač Jiří 0:4, Piskáček Václav 1:3, Piskáček Ondřej 2:2, Černuška Josef 1:1, body hostů: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 1:3, Kůrka Radek 3:1), TJ Sokol Obrnice - ST Kopisty B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Pavel 2:2, Zázvorka Jan 0:4, Bambas Jiří 4:0, Struhovský Jiří 0:4, body hostů: Loefner Tomáš 2:2, Dvořák Jiří 3:1, Růžička Josef 3:1, Franc Petr 2:2), TTC Litvínov E - SKST Baník Most F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Glajc Jaroslav 0:2, Plzák Jindřich 2:2, Rytich Milan 2:2, Glajc Martin 3:1, Pich Jan st. 0:2, body hostů: Basák Josef 3:1, Hleba Vladyslav 1:3, Matějka Eduard 1:3, Fiška Václav 4:0),
3. kolo:
SKST Baník Most F - OÚ Polerady 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejcar Jan 4:0, Hleba Vladyslav 3:1, Matějka Eduard 1:3, Basák Josef 4:0, body hostů: Fiala Ondřej 0:4, Švarcová Janetta 1:3, Sirotek Zdeněk 2:2, Šefl Václav 1:3), ST Kopisty B - TTC Litvínov E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Jiří 1:3, Růžička Josef 3:1, Franc Petr 1:3, Loefner Tomáš 2:2, body hostů: Brejška Roman 3:1, Rytich Milan 2:2, Plzák Jindřich 0:4, Glajc Martin 4:0), TTC Litvínov D - TJ Sokol Obrnice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Štěpán 3:1, Kůrka Radek 3:1, Brožová Alena 3:1, Zelenka Milan 2:2, body hostů: Bambas Jiří 1:3, Kubelka Jan 4:0, Bednář Pavel 0:4, Zázvorka Jan 0:4), SKST Baník Most G - Sokol Horní Jiřetín B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pliska Daniel 0:4, Houdková Helena 0:1, Bohuněk Ladislav 2:2, Miškolci Milan 1:3, Klempt Otakar 1:2, body hostů: Trnka Petr st. 3:1, Piskáček Ondřej 4:0, Černuška Josef 3:1, Piskáček Václav 2:2), TJ Baník Meziboří B - Sokol Horní Jiřetín C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hosták Marcel 4:0, Král Erich 3:1, Burš Ivan 3:0, Hejna Martin 2:2, Hubová Soňa 0:1, body hostů: Antalecz Michal 2:2, Košťálek Tomáš 0:4, Domkář Miroslav 0:4, Kocourek Leoš 2:2), TTC Litvínov F - SKST Baník Most H 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čmerda Tomáš 1:3, Němečková Adéla 1:3, Růžičková Barbora 1:3, Vobrubová Zuzana 0:2, Pourová Dina 1:1, body hostů: Belancová Jitka 2:0, Fišková Helena 0:4, Beneš Jan 4:0, Kovařík Zdeněk 4:0, Wachtel Antonín 2:0),
4. kolo:
OÚ Polerady - SKST Baník Most H 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Ondřej 0:4, Švarcová Janetta 0:4, Sirotek Zdeněk 0:2, Janda Pavel 1:3, Janda Adam 0:2, body hostů: Belancová Jitka 3:1, Beneš Jan 4:0, Wachtel Antonín 4:0, Kovařík Zdeněk 4:0), Sokol Horní Jiřetín C - TTC Litvínov F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťálek Tomáš 2:2, Domkář Miroslav 2:2, Kocourek Leoš 3:1, Antalecz Michal 3:1, body hostů: Němečková Adéla 0:4, Loefner Martin 0:4, Čmerda Tomáš 2:2, Čmerda Ondřej 4:0), Sokol Horní Jiřetín B - TJ Baník Meziboří B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnka Petr st. 2:2, Piskáček Ondřej 4:0, Mikač Jiří 2:2, Černuška Josef 1:1, Piskáček Václav 0:2, body hostů: Celerin Karel 1:3, Král Erich 2:2, Burš Ivan 3:1, Hejna Marek 0:1, Hosták Marcel 1:2), TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bambas Jiří 3:1, Hotový Martin 2:0, Zázvorka Jan 1:3, Kubelka Jan 4:0, Bednář Pavel 1:1, body hostů: Roud Václav 1:3, Bohuněk Ladislav 1:3, Klempt Otakar 0:4, Miškolci Milan 3:1), TTC Litvínov E - TTC Litvínov D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brejška Roman 1:3, Rytich Milan 1:3, Plzák Jindřich 0:4, Glajc Jaroslav 0:2, Pich Jan st. 0:2, body hostů: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 2:2, Kůrka Radek 4:0), SKST Baník Most F - ST Kopisty B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 2:2, Hleba Vladyslav 2:2, Basák Josef 3:1, body hostů: Loefner Tomáš 1:3, Franc Petr 0:4, Karez Jindřich 3:1, Feix Jiří 1:3),
5. kolo:
ST Kopisty B - OÚ Polerady 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loefner Tomáš 3:1, Franc Petr 2:2, Růžička Josef 4:0, Dvořák Jiří 2:2, body hostů: Fiala Ondřej 0:4, Šefl Václav 1:3, Sirotek Zdeněk 2:2, Janda Pavel 2:2), TTC Litvínov D - SKST Baník Most F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Štěpán 3:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 3:0, Kůrka Radek 3:0, WO 3:0, body hostů: Fiška Václav 0:4, Krejcar Jan 0:1, Hleba Vladyslav 0:4, Faltys Zdeněk st. 0:4, WO 0:3), SKST Baník Most G - TTC Litvínov E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miškolci Milan 3:1, Klempt Otakar 0:4, Bohuněk Ladislav 1:3, Roud Václav 1:3, body hostů: Glajc Martin 4:0, Plzák Jindřich 2:2, Rytich Milan 1:1, Brejška Roman 3:1, Pich Jan st. 1:1), TJ Baník Meziboří B - TJ Sokol Obrnice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hosták Marcel 1:3, Král Erich 1:2, Burš Ivan 2:2, Hejna Marek 1:1, Hejna Martin 0:2, WO 0:1, body hostů: Kubelka Jan 4:0, Hotový Martin 4:0, Bambas Jiří 2:1, Zázvorka Jan 0:2, Bednář Pavel 0:2, WO 1:0), TTC Litvínov F - Sokol Horní Jiřetín B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vobrubová Zuzana 0:4, Růžičková Barbora 0:4, Čmerda Tomáš 0:2, Pourová Dina 0:4, Čmerda Ondřej 0:2, body hostů: Trnka Petr st. 4:0, Černuška Josef 4:0, Piskáček Václav 4:0, Piskáček Ondřej 4:0), SKST Baník Most H - Sokol Horní Jiřetín C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Zdeněk 2:2, Beneš Jan 3:1, Kovařík Zdeněk 3:1, Wachtel Antonín 3:1, body hostů: Antalecz Michal 4:0, Košťálek Tomáš 0:4, Kocourek Leoš 0:4, Pech Adam 1:3),
6. kolo:
OÚ Polerady - Sokol Horní Jiřetín C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Zdeněk 1:3, Fiala Václav 1:3, Šefl Václav 1:3, Fiala Ondřej 0:4, body hostů: Antalecz Michal 4:0, Košťálek Tomáš 2:2, Kocourek Leoš 3:1, Pech Adam 4:0), Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most H 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 4:0, Mikač Jiří 4:0, Trnka Petr st. 2:0, Piskáček Václav 4:0, Černuška Josef 2:0, body hostů: Belancová Jitka 0:4, Beneš Jan 0:4, Wachtel Antonín 0:4, Kovařík Zdeněk 0:4), TJ Sokol Obrnice - TTC Litvínov F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Pavel 3:1, Zázvorka Jan 2:2, Hotový Martin 3:0, Kubelka Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Růžičková Barbora 0:4, Novotný Jan 0:4, Čmerda Tomáš 1:3, Čmerda Ondřej 2:1, WO 1:0), TTC Litvínov E - TJ Baník Meziboří B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Jaroslav 1:1, Plzák Jindřich 2:2, Brejška Roman 1:3, Glajc Martin 4:0, Pich Jan st. 0:2, body hostů: Král Erich 1:3, Zralý Daniel 3:1, Burš Ivan 3:1, Hejna Marek 1:3), SKST Baník Most F - SKST Baník Most G 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mandík Ladislav 4:0, Hrodek Šimon 2:2, Hleba Vladyslav 1:3, Fiška Václav 2:0, Faltys Zdeněk st. 0:2, body hostů: Miškolci Milan 3:1, Roud Václav 2:2, Bohuněk Ladislav 2:2, Skopec Karel 0:4), ST Kopisty B - TTC Litvínov D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžička Josef 1:3, Franc Petr 0:4, Feix Jiří 0:4, Dvořák Jiří 0:4, body hostů: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 3:1, Kůrka Radek 4:0),
7. kolo:
TTC Litvínov D - OÚ Polerady 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brožová Alena 4:0, Lála František 2:1, Zelenka Milan 4:0, Kůrka Radek 4:0, WO 0:1, body hostů: Sirotek Zdeněk 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Fiala Václav 0:3, Janda Pavel 1:3, WO 1:0), SKST Baník Most G - ST Kopisty B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bohuněk Ladislav 2:2, Skopec Karel 2:2, Roud Václav 2:2, Miškolci Milan 4:0, body hostů: Dvořák Jiří 1:3, Feix Jiří 0:4, Karez Jindřich 2:2, Růžička Josef 3:1), TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Erich 2:2, Hosták Marcel 2:2, Burš Ivan 2:2, Zralý Daniel 3:1, body hostů: Basák Josef 0:1, Hleba Vladyslav 0:4, Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Matějka Eduard 0:3), TTC Litvínov F - TTC Litvínov E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loefner Martin 0:4, Pourová Dina 0:4, Vobrubová Zuzana 0:4, Čmerda Ondřej 3:1, body hostů: Glajc Jaroslav 3:1, Plzák Jindřich 2:0, Brejška Roman 3:1, Rytich Milan 4:0, Pich Jan st. 1:1), SKST Baník Most H - TJ Sokol Obrnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 2:2, Beneš Jan 3:1, Kovařík Zdeněk 2:2, body hostů: Bednář Pavel 1:3, Zázvorka Jan 1:3, Kubelka Jan 4:0, Bambas Jiří 3:1), Sokol Horní Jiřetín C - Sokol Horní Jiřetín B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antalecz Michal 1:3, Košťálek Tomáš 0:4, Pech Adam 0:4, Kocourek Leoš 0:4, body hostů: Mikač Jiří 4:0, Piskáček Ondřej 4:0, Piskáček Václav 4:0, Trnka Petr st. 3:1),
8. kolo:
OÚ Polerady - Sokol Horní Jiřetín B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirotek Zdeněk 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Šefl Václav 0:4, Fiala Václav 0:4, body hostů: Černuška Josef 4:0, Piskáček Ondřej 4:0, Piskáček Václav 4:0, Trnka Petr st. 4:0), TJ Sokol Obrnice - Sokol Horní Jiřetín C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zázvorka Jan 0:4, Bednář Pavel 0:4, Bambas Jiří 2:2, Kubelka Jan 4:0, body hostů: Antalecz Michal 2:2, Košťálek Tomáš 2:2, Pech Adam 3:1, Kocourek Leoš 3:1), TTC Litvínov E - SKST Baník Most H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plzák Jindřich 3:1, Brejška Roman 3:1, Glajc Martin 4:0, Glajc Jaroslav 1:3, body hostů: Fišková Helena 0:4, Beneš Jan 2:2, Kovařík Zdeněk 2:2, Wachtel Antonín 1:3), SKST Baník Most F - TTC Litvínov F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrodek Šimon 4:0, Basák Josef 4:0, Mandík Ladislav 2:0, Hleba Vladyslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Čmerda Ondřej 1:2, Čmerda Tomáš 1:3, Němečková Adéla 0:4, Růžičková Barbora 0:3, WO 2:0), ST Kopisty B - TJ Baník Meziboří B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loefner Tomáš 0:4, Růžička Josef 3:1, Karez Jindřich 1:2, Dvořák Jiří 0:4, WO 1:0, body hostů: Celerin Karel 2:2, Hosták Marcel 3:1, Burš Ivan 4:0, Král Erich 2:1, WO 0:1), TTC Litvínov D - SKST Baník Most G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Štěpán 4:0, Kůrka Radek 2:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 3:1, Hojdar Adam 0:2, body hostů: Miškolci Milan 0:4, Skopec Karel 1:3, Bohuněk Ladislav 1:3, Roud Václav 1:3),
9. kolo:
SKST Baník Most G - OÚ Polerady 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miškolci Milan 4:0, Roud Václav 4:0, Bohuněk Ladislav 2:0, Skopec Karel 3:1, Klempt Otakar 0:2, body hostů: Fiala Ondřej 1:3, Janda Pavel 2:2, Švarcová Janetta 0:4, Sirotek Zdeněk 0:2, Janda Adam 0:2), TJ Baník Meziboří B - TTC Litvínov D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Celerin Karel 2:2, Hosták Marcel 0:3, Burš Ivan 0:3, Král Erich 1:3, WO 2:0, body hostů: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 2:2, Zelenka Milan 2:1, Kůrka Radek 3:0, WO 0:2), TTC Litvínov F - ST Kopisty B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pourová Dina 0:4, Loefner Martin 0:2, Vobrubová Zuzana 0:4, Čmerda Ondřej 2:2, Růžičková Barbora 0:2, body hostů: Dvořák Jiří 3:1, Loefner Tomáš 3:1, Růžička Josef 4:0, Karez Jindřich 4:0), SKST Baník Most H - SKST Baník Most F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 0:4, Wachtel Antonín 1:3, Beneš Jan 3:1, body hostů: Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Mandík Ladislav 1:0, Hleba Vladyslav 2:2, Basák Josef 2:1), Sokol Horní Jiřetín C - TTC Litvínov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťálek Tomáš 3:1, Pech Adam 2:2, Kocourek Leoš 2:2, Antalecz Michal 3:1, body hostů: Plzák Jindřich 4:0, Rytich Milan 1:3, Pich Jan st. 1:3, Glajc Jaroslav 0:4), Sokol Horní Jiřetín B - TJ Sokol Obrnice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 2:2, Mikač Jiří 2:0, Černuška Josef 1:3, Piskáček Václav 1:3, Trnka Petr st. 0:2, body hostů: Bambas Jiří 2:2, Zázvorka Jan 0:4, Kubelka Jan 4:0, Hotový Martin 4:0),
10. kolo:
OÚ Polerady - TJ Sokol Obrnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Pavel 3:1, Švarcová Janetta 1:3, Šefl Václav 2:2, Sirotek Zdeněk 1:1, Fiala Ondřej 0:2, body hostů: Hotový Martin 3:1, Bednář Pavel 2:2, Bambas Jiří 4:0, Zázvorka Jan 0:4), TTC Litvínov E - Sokol Horní Jiřetín B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plzák Jindřich 0:4, Brejška Roman 0:4, Pich Jan st. 0:4, Glajc Jaroslav 0:4, body hostů: Piskáček Ondřej 4:0, Mikač Jiří 4:0, Černuška Josef 4:0, Piskáček Václav 4:0), SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiška Václav 4:0, Hrodek Šimon 2:2, Faltys Zdeněk st. 0:1, Hleba Vladyslav 0:4, Mandík Ladislav 2:0, WO 0:1, body hostů: Antalecz Michal 2:2, Košťálek Tomáš 1:3, Pech Adam 3:1, Kocourek Leoš 1:2, WO 1:0), ST Kopisty B - SKST Baník Most H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří 1:3, Růžička Josef 4:0, Karez Jindřich 4:0, Loefner Tomáš 2:2, body hostů: Belancová Jitka 0:4, Wachtel Antonín 2:2, Beneš Jan 2:2, Kovařík Zdeněk 1:3), TTC Litvínov D - TTC Litvínov F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Hojdar Adam 0:4, Kaur Richard 0:4, body hostů: Růžičková Barbora 2:2, Němečková Adéla 2:2, Čmerda Ondřej 2:2, Čmerda Tomáš 2:2), SKST Baník Most G - TJ Baník Meziboří B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bohuněk Ladislav 0:2, Klempt Otakar 0:3, Roud Václav 2:1, Skopec Karel 0:3, WO 6:0, body hostů: Celerin Karel 3:1, Král Erich 3:1, Burš Ivan 3:0, WO 0:6),
11. kolo:
TJ Baník Meziboří B - OÚ Polerady 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Erich 4:0, Hocelík Viktor 2:0, Burš Ivan 4:0, Hejna Martin 3:1, Hubová Soňa 0:2, body hostů: Fiala Václav 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Janda Pavel 2:2, Janda Adam 1:3), TTC Litvínov F - SKST Baník Most G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vobrubová Zuzana 0:4, Čmerda Ondřej 2:2, Čmerda Tomáš 1:3, Pourová Dina 0:4, body hostů: Miškolci Milan 4:0, Skopec Karel 3:1, Roud Václav 4:0, Bohuněk Ladislav 2:0, Klempt Otakar 0:2), SKST Baník Most H - TTC Litvínov D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Belancová Jitka 0:4, Wachtel Antonín 1:3, Beneš Jan 2:2, Kovařík Zdeněk 1:3, body hostů: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 3:1, Lála František 1:3), Sokol Horní Jiřetín C - ST Kopisty B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťálek Tomáš 3:1, Pech Adam 2:2, Kocourek Leoš 2:2, Antalecz Michal 4:0, body hostů: Karez Jindřich 3:1, Loefner Tomáš 2:2, Franc Petr 0:4, Kastl Roman 0:4), Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 3:1, Mikač Jiří 3:1, Piskáček Václav 1:3, Černuška Josef 2:2, body hostů: Fiška Václav 4:0, Basák Josef 1:3, Krejcar Jan 1:1, Hrodek Šimon 1:3, Hleba Vladyslav 0:2), TJ Sokol Obrnice - TTC Litvínov E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bambas Jiří 4:0, Hotový Martin 2:0, Bednář Pavel 1:3, Kubelka Jan 4:0, Zázvorka Jan 1:1, body hostů: Pich Jan st. 0:4, Plzák Jindřich 1:3, Brejška Roman 1:3, Glajc Martin 2:2),
nadstavba RS - třída A
1. kolo:
TTC Litvínov D - TJ Sokol Obrnice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojdar Adam 1:3, Kůrka Radek 4:0, Mužík Filip 1:3, Zelenka Milan 4:0, body hostů: Hotový Martin 2:2, Struhovský Jiří 0:4, Bednář Pavel 2:2, Zázvorka Jan 2:2), TTC Litvínov E - TJ Baník Meziboří B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brejška Roman 3:1, Rytich Milan 3:1, Plzák Jindřich 2:2, Glajc Martin 3:1, body hostů: Celerin Karel 0:4, Zralý Daniel 1:3, Burš Ivan 4:0, Král Erich 0:4), SKST Baník Most F - Sokol Horní Jiřetín B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejcar Jan 2:2, Basák Josef 2:2, Hleba Vladyslav 0:2, Faltys Zdeněk st. 2:2, Čapský Miroslav 0:2, body hostů: Trnka Petr st. 2:2, Černuška Josef 1:3, Piskáček Václav 3:1, Piskáček Ondřej 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Obrnice - Sokol Horní Jiřetín B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hotový Martin 1:1, Heissler Ladislav 2:2, Bambas Jiří 2:2, Zázvorka Jan 0:4, Bednář Pavel 0:2, body hostů: Trnka Petr st. 3:1, Piskáček Václav 2:2, Černuška Josef 2:2, Piskáček Ondřej 4:0), TJ Baník Meziboří B - SKST Baník Most F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Erich 3:1, Celerin Karel 2:2, Hosták Marcel 2:2, Zralý Daniel 1:3, body hostů: Fiška Václav 4:0, Krejcar Jan 3:1, Basák Josef 1:3, Hleba Vladyslav 0:4), TTC Litvínov D - TTC Litvínov E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelenka Milan 4:0, Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Kůrka Radek 4:0, body hostů: Glajc Jaroslav 0:4, Brejška Roman 0:4, Plzák Jindřich 0:4, Pich Jan st. 0:2, Rytich Milan 0:2),
3. kolo:
TTC Litvínov E - TJ Sokol Obrnice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Jaroslav 3:1, Brejška Roman 3:1, Rytich Milan 3:1, Glajc Martin 3:1, body hostů: Bednář Pavel 0:4, Struhovský Jiří 0:4, Zázvorka Jan 0:4, Hotový Martin 4:0), SKST Baník Most F - TTC Litvínov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hleba Vladyslav 0:4, Faltys Zdeněk st. 1:1, Basák Josef 1:3, Fiška Václav 2:1, Čapský Miroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Kůrka Radek 3:1, Zelenka Milan 1:2, Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 3:1, WO 0:1), Sokol Horní Jiřetín B - TJ Baník Meziboří B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 3:0, Mikač Jiří 4:0, Trnka Petr st. 2:2, Piskáček Václav 1:1, Černuška Josef 2:0, WO 1:0, body hostů: Hocelík Viktor 0:4, Král Erich 0:3, Burš Ivan 2:2, Hejna Martin 0:1, Zralý Daniel 1:2, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Obrnice - TJ Baník Meziboří B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Pavel 0:4, Heissler Ladislav 2:2, Zázvorka Jan 0:4, Bambas Jiří 2:2, body hostů: Burš Ivan 4:0, Hosták Marcel 4:0, Hejna Martin 2:2, Král Erich 2:2), TTC Litvínov D - Sokol Horní Jiřetín B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 3:1, Zelenka Milan 2:1, Kůrka Radek 3:0, WO 0:2, body hostů: Piskáček Ondřej 2:1, Černuška Josef 0:1, Mikač Jiří 0:4, Trnka Petr st. 0:3, Piskáček Václav 0:3, WO 2:0), TTC Litvínov E - SKST Baník Most F 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pich Jan st. 0:4, Glajc Jaroslav 0:4, Plzák Jindřich 2:2, Brejška Roman 1:3, body hostů: Basák Josef 4:0, Faltys Zdeněk st. 3:1, Fiška Václav 4:0, Hleba Vladyslav 2:2),
5. kolo:
SKST Baník Most F - TJ Sokol Obrnice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltys Zdeněk st. 2:2, Basák Josef 3:1, Hleba Vladyslav 2:2, Fiška Václav 4:0, body hostů: Zázvorka Jan 0:4, Bednář Pavel 0:4, Bambas Jiří 2:2, Heissler Ladislav 3:1), Sokol Horní Jiřetín B - TTC Litvínov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Piskáček Ondřej 4:0, Trnka Petr st. 2:2, Piskáček Václav 2:2, Černuška Josef 1:3, body hostů: Glajc Martin 3:1, Plzák Jindřich 1:3, Rytich Milan 3:1, Pich Jan st. 0:4), TJ Baník Meziboří B - TTC Litvínov D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burš Ivan 0:4, Celerin Karel 1:2, Zralý Daniel 1:3, Hubová Soňa 0:4, WO 0:1, body hostů: Zelenka Milan 2:2, Kůrka Radek 4:0, Jankovič Štěpán 3:0, Brožová Alena 4:0, WO 1:0),
6. kolo:
TJ Sokol Obrnice - TTC Litvínov D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zázvorka Jan 0:4, Heissler Ladislav 1:2, Hotový Martin 1:2, Bednář Pavel 0:4, WO 1:1, body hostů: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Kůrka Radek 2:1, Zelenka Milan 2:1, WO 1:1), TJ Baník Meziboří B - TTC Litvínov E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejna Martin 0:4, Slivoň Miloš 1:3, Král Erich 1:2, Zralý Daniel 2:1, WO 0:2, body hostů: Brejška Roman 3:0, Plzák Jindřich 2:2, Rytich Milan 2:2, Glajc Martin 3:0, WO 2:0), Sokol Horní Jiřetín B - SKST Baník Most F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piskáček Ondřej 4:0, Černuška Josef 2:0, Piskáček Václav 3:0, Mikač Jiří 4:0, WO 2:1, body hostů: Čapský Miroslav 0:4, Hleba Vladyslav 0:4, Basák Josef 0:3, Faltys Zdeněk st. 0:2, WO 1:2),
7. kolo:
Sokol Horní Jiřetín B - TJ Sokol Obrnice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piskáček Ondřej 3:1, Mikač Jiří 4:0, Piskáček Václav 3:1, Trnka Petr st. 2:1, WO 1:0, body hostů: Hotový Martin 0:3, Heissler Ladislav 3:1, Bednář Pavel 0:4, Zázvorka Jan 0:4, WO 0:1), SKST Baník Most F - TJ Baník Meziboří B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejcar Jan 0:2, Basák Josef 2:2, Fiška Václav 4:0, Hleba Vladyslav 1:3, Čapský Miroslav 2:0, body hostů: Král Erich 3:1, Hocelík Viktor 0:4, Hejna Marek 1:3, Hejna Martin 3:1), TTC Litvínov E - TTC Litvínov D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Glajc Jaroslav 1:3, Plzák Jindřich 1:3, Rytich Milan 2:2, Glajc Martin 1:3, body hostů: Zelenka Milan 3:1, Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Hojdar Adam 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Obrnice - TTC Litvínov E 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bambas Jiří 2:2, Zázvorka Jan 0:2, Heissler Ladislav 2:2, Bednář Pavel 0:4, WO 0:3, body hostů: Glajc Martin 4:0, Plzák Jindřich 3:1, Brejška Roman 1:2, Rytich Milan 2:1, WO 3:0), TTC Litvínov D - SKST Baník Most F 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůrka Radek 3:0, Jankovič Štěpán 3:0, Brožová Alena 4:0, Zelenka Milan 2:1, WO 2:1, body hostů: Faltys Zdeněk st. 0:3, Hleba Vladyslav 0:3, Basák Josef 0:3, Fiška Václav 1:3, WO 1:2), TJ Baník Meziboří B - Sokol Horní Jiřetín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hejna Marek 1:3, Hejna Martin 1:3, Hubová Soňa 0:4, Král Erich 1:3, body hostů: Piskáček Václav 4:0, Piskáček Ondřej 4:0, Mikač Jiří 4:0, Trnka Petr st. 1:3),
9. kolo:
TJ Baník Meziboří B - TJ Sokol Obrnice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zralý Daniel 2:2, Slivoň Miloš 0:4, Král Erich 2:2, Hejna Martin 1:3, body hostů: Bednář Pavel 2:2, Heissler Ladislav 4:0, Bambas Jiří 4:0, Zázvorka Jan 1:3), Sokol Horní Jiřetín B - TTC Litvínov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikač Jiří 0:4, Piskáček Ondřej 2:1, Piskáček Václav 0:3, Trnka Petr st. 2:2, WO 2:0, body hostů: Jankovič Štěpán 3:1, Brožová Alena 3:1, Zelenka Milan 2:1, Kůrka Radek 2:1, WO 0:2), SKST Baník Most F - TTC Litvínov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiška Václav 4:0, Čapský Miroslav 3:1, Basák Josef 2:2, Hleba Vladyslav 0:4, body hostů: Glajc Martin 1:3, Plzák Jindřich 2:2, Brejška Roman 2:2, Rytich Milan 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Obrnice - SKST Baník Most F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zázvorka Jan 0:4, Heissler Ladislav 2:2, Bednář Pavel 0:4, Bambas Jiří 2:2, body hostů: Fiška Václav 4:0, Faltys Zdeněk st. 2:2, Basák Josef 3:1, Hleba Vladyslav 3:1), TTC Litvínov E - Sokol Horní Jiřetín B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brejška Roman 2:2, Plzák Jindřich 2:2, Glajc Jaroslav 0:4, Rytich Milan 3:1, body hostů: Piskáček Ondřej 3:1, Černuška Josef 1:3, Piskáček Václav 3:1, Trnka Petr st. 2:2), TTC Litvínov D - TJ Baník Meziboří B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jankovič Štěpán 4:0, Brožová Alena 4:0, Kůrka Radek 4:0, Zelenka Milan 4:0, body hostů: Slivoň Miloš 0:4, Hejna Marek 0:4, Zozulák Petr 0:4, Hubová Soňa 0:4),
nadstavba RS - třída B
1. kolo:
OÚ Polerady - SKST Baník Most H 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sirotek Zdeněk 0:2, Švarcová Janetta 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Šefl Václav 1:3, Fiala Václav 0:2, body hostů: Hrdý Zdeněk 4:0, Kovařík Zdeněk 3:1, Wachtel Antonín 4:0, Beneš Jan 4:0), SKST Baník Most G - TTC Litvínov F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skopec Karel 4:0, Bohuněk Ladislav 4:0, Roud Václav 4:0, Pliska Daniel 2:2, body hostů: Čmerda Tomáš 1:3, Němečková Adéla 0:4, Loefner Martin 1:3, Gálová Natálie 0:4), ST Kopisty B - Sokol Horní Jiřetín C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří 2:2, Franc Petr 1:3, Karez Jindřich 3:1, Loefner Tomáš 4:0, body hostů: Antalecz Michal 1:3, Pech Adam 2:2, Košťálek Tomáš 3:1, Domkář Miroslav 0:4),
2. kolo:
SKST Baník Most H - Sokol Horní Jiřetín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Zdeněk 2:2, Beneš Jan 3:1, Wachtel Antonín 1:3, Kovařík Zdeněk 2:2, body hostů: Antalecz Michal 3:1, Košťálek Tomáš 2:2, Pech Adam 3:1, Kocourek Leoš 0:4), TTC Litvínov F - ST Kopisty B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pourová Dina 1:3, Čmerda Ondřej 3:1, Vobrubová Zuzana 1:3, Růžičková Barbora 0:4, body hostů: Loefner Tomáš 3:1, Karez Jindřich 4:0, Franc Petr 1:3, Dvořák Jiří 3:1), OÚ Polerady - SKST Baník Most G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Pavel 2:2, Muhl Radek 0:4, Fiala Ondřej 1:3, Sirotek Zdeněk 0:2, Janda Adam 1:1, body hostů: Roud Václav 1:1, Skopec Karel 4:0, Vokřál Zdeněk 3:1, Bohuněk Ladislav 4:0, Klempt Otakar 0:2),
3. kolo:
SKST Baník Most G - SKST Baník Most H 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skopec Karel 2:2, Vokřál Zdeněk 0:4, Bohuněk Ladislav 1:3, Miškolci Milan 2:0, Klempt Otakar 0:2, body hostů: Hrdý Zdeněk 3:1, Kovařík Zdeněk 4:0, Beneš Jan 1:3, Wachtel Antonín 3:1), ST Kopisty B - OÚ Polerady 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jiří 4:0, Franc Petr 3:1, Růžička Josef 4:0, Loefner Tomáš 3:1, body hostů: Fiala Ondřej 0:4, Janda Pavel 2:2, Muhl Radek 0:4, Šefl Václav 0:4), Sokol Horní Jiřetín C - TTC Litvínov F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťálek Tomáš 3:1, Pech Adam 3:1, Kocourek Leoš 1:3, Antalecz Michal 3:1, body hostů: Čmerda Tomáš 2:2, Čmerda Ondřej 3:1, Gálová Natálie 0:4, Růžičková Barbora 1:3),
4. kolo:
SKST Baník Most H - TTC Litvínov F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belancová Jitka 3:1, Beneš Jan 3:1, Hrdý Zdeněk 3:1, Wachtel Antonín 2:0, Kovařík Zdeněk 1:1, body hostů: Čmerda Tomáš 0:4, Čmerda Ondřej 4:0, Němečková Adéla 0:4, Loefner Martin 0:4), OÚ Polerady - Sokol Horní Jiřetín C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muhl Radek 1:3, Janda Pavel 2:2, Fiala Ondřej 0:4, Sirotek Zdeněk 1:3, body hostů: Antalecz Michal 4:0, Košťálek Tomáš 3:1, Pech Adam 4:0, Domkář Miroslav 1:3), SKST Baník Most G - ST Kopisty B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skopec Karel 1:1, Bohuněk Ladislav 2:2, Vokřál Zdeněk 0:4, Miškolci Milan 2:1, Klempt Otakar 0:2, WO 0:1, body hostů: Loefner Tomáš 1:2, Růžička Josef 4:0, Dvořák Jiří 3:1, Karez Jindřich 2:2, WO 1:0),
5. kolo:
ST Kopisty B - SKST Baník Most H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loefner Tomáš 2:2, Dvořák Jiří 1:3, Franc Petr 0:4, Růžička Josef 4:0, body hostů: Wachtel Antonín 2:2, Beneš Jan 3:1, Kovařík Zdeněk 1:3, Hrdý Zdeněk 3:1), Sokol Horní Jiřetín C - SKST Baník Most G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťálek Tomáš 3:1, Pech Adam 3:1, Kocourek Leoš 1:3, Antalecz Michal 3:1, body hostů: Skopec Karel 2:2, Bohuněk Ladislav 3:1, Vokřál Zdeněk 1:3, Klempt Otakar 0:4), TTC Litvínov F - OÚ Polerady 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžičková Barbora 2:2, Pourová Dina 4:0, Čmerda Tomáš 2:2, Vobrubová Zuzana 3:1, body hostů: Šefl Václav 3:1, Muhl Radek 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Švarcová Janetta 2:2),
6. kolo:
SKST Baník Most H - OÚ Polerady 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Belancová Jitka 2:2, Wachtel Antonín 2:0, Beneš Jan 4:0, Hrdý Zdeněk 4:0, Kovařík Zdeněk 2:0, body hostů: Sirotek Zdeněk 1:1, Janda Pavel 1:3, Švarcová Janetta 0:4, Fiala Ondřej 0:4, Fiala Václav 0:2), TTC Litvínov F - SKST Baník Most G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čmerda Ondřej 3:1, Růžičková Barbora 1:3, Čmerda Tomáš 0:4, Vobrubová Zuzana 0:4, body hostů: Miškolci Milan 3:1, Skopec Karel 3:0, Bohuněk Ladislav 3:1, Vokřál Zdeněk 3:1, Klempt Otakar 0:1), Sokol Horní Jiřetín C - ST Kopisty B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Košťálek Tomáš 2:2, Kocourek Leoš 0:4, Antalecz Michal 4:0, WO 0:5, body hostů: Loefner Tomáš 2:1, Dvořák Jiří 2:1, Růžička Josef 1:2, Franc Petr 1:2, WO 5:0),
7. kolo:
Sokol Horní Jiřetín C - SKST Baník Most H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košťálek Tomáš 2:2, Pech Adam 2:2, Kocourek Leoš 0:4, Antalecz Michal 3:1, body hostů: Wachtel Antonín 1:3, Kovařík Zdeněk 3:1, Hrdý Zdeněk 2:2, Beneš Jan 3:1), ST Kopisty B - TTC Litvínov F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jiří 3:1, Franc Petr 3:1, Růžička Josef 3:1, Loefner Tomáš 4:0, body hostů: Gálová Natálie 0:4, Pourová Dina 0:4, Čmerda Tomáš 3:1, Růžičková Barbora 0:4), SKST Baník Most G - OÚ Polerady 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pliska Daniel 0:4, Klempt Otakar 0:4, Bohuněk Ladislav 4:0, Miškolci Milan 4:0, body hostů: Fiala Ondřej 2:2, Sirotek Zdeněk 2:2, Švarcová Janetta 2:2, Muhl Radek 2:2),
8. kolo:
SKST Baník Most H - SKST Baník Most G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beneš Jan 2:0, Kovařík Zdeněk 0:2, Hrdý Zdeněk 3:1, Wachtel Antonín 2:2, Belancová Jitka 1:1, WO 0:2, body hostů: Miškolci Milan 3:1, Skopec Karel 1:2, Bohuněk Ladislav 2:1, Klempt Otakar 0:4, WO 2:0), OÚ Polerady - ST Kopisty B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Ondřej 0:4, Janda Pavel 2:2, Muhl Radek 2:2, Sirotek Zdeněk 1:3, body hostů: Dvořák Jiří 3:1, Franc Petr 1:3, Loefner Tomáš 3:1, Karez Jindřich 4:0), TTC Litvínov F - Sokol Horní Jiřetín C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Růžičková Barbora 0:4, Pourová Dina 1:3, Čmerda Tomáš 3:1, Vobrubová Zuzana 0:4, body hostů: Antalecz Michal 4:0, Košťálek Tomáš 3:1, Pech Adam 2:2, Kocourek Leoš 3:1),
9. kolo:
TTC Litvínov F - SKST Baník Most H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vobrubová Zuzana 2:2, Růžičková Barbora 2:2, Čmerda Tomáš 2:2, Pourová Dina 2:2, body hostů: Hrdý Zdeněk 4:0, Beneš Jan 3:1, Fišková Helena 0:4, Belancová Jitka 1:3), Sokol Horní Jiřetín C - OÚ Polerady 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťálek Tomáš 3:1, Pech Adam 4:0, Kocourek Leoš 4:0, Antalecz Michal 4:0, body hostů: Janda Pavel 0:4, Muhl Radek 0:4, Fiala Václav 1:3, Fiala Ondřej 0:4), ST Kopisty B - SKST Baník Most G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karez Jindřich 4:0, Loefner Tomáš 2:2, Růžička Josef 4:0, Dvořák Jiří 3:1, body hostů: Miškolci Milan 1:1, Bohuněk Ladislav 0:4, Skopec Karel 2:2, Vokřál Zdeněk 0:4, Klempt Otakar 0:2),
10. kolo:
SKST Baník Most H - ST Kopisty B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wachtel Antonín 2:2, Beneš Jan 2:2, Kovařík Zdeněk 2:2, Hrdý Zdeněk 3:1, body hostů: Karez Jindřich 2:2, Loefner Tomáš 2:2, Dvořák Jiří 0:4, Růžička Josef 3:1), SKST Baník Most G - Sokol Horní Jiřetín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vokřál Zdeněk 0:4, Bohuněk Ladislav 2:0, Skopec Karel 2:2, Miškolci Milan 4:0, Klempt Otakar 0:2, body hostů: Antalecz Michal 2:2, Košťálek Tomáš 1:3, Pech Adam 3:1, Kocourek Leoš 2:2), OÚ Polerady - TTC Litvínov F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Pavel 4:0, Šefl Václav 2:0, Muhl Radek 3:1, Sirotek Zdeněk 3:1, Fiala Ondřej 0:2, body hostů: Vobrubová Zuzana 0:4, Růžičková Barbora 0:4, Čmerda Tomáš 3:1, Pourová Dina 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy