Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Krupka D - SKST Teplice E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožek Miroslav ml. 0:4, Mach Dalibor 4:0, Dražan Zdeněk 0:3, Švarc Vojtěch 2:2, Posel Michal 0:1, body hostů: Žejdlík Martin 2:2, Freimann Karel 3:1, Berky Josef 3:1, Klatovský Jan 2:2), TJ Lokomotiva Teplice A - TTC Duchcov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Robert 3:1, Zajíček Miroslav 1:3, Stejskal Jan 3:1, Novák Martin 0:4, body hostů: Mrha Zdeněk 3:1, Jonáš Josef 2:2, Janečka Josef 1:3, Mareš Jan 3:1), TJ Sokol Bořislav B - TJ Sokol Bořislav C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roth Vilém 3:1, Beneš Martin 3:1, Knížek Josef 3:1, Dvořák Václav 2:2, body hostů: Štajger Viliam 2:2, Jelonek Vladimír 0:4, Prokš Jaroslav 0:4, Slíva Petr 3:1), TTC Duchcov B - SK Dubí A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Josef 3:1, Kormančík Zdeněk 1:3, Fürst Jiří 0:4, Kropáček Ladislav 0:4, body hostů: Hrabánek Jiří 3:1, Worth Jan 3:1, De Filippo Guglielmo 4:0, Hubáček Tomáš 2:2), SKST Trnovany A - TJ Sokol Verneřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Vlastimil 2:2, Slunéčko David 3:1, Dražan Pavel 1:1, Špička Marcel 1:3, Shejbal Jindřich 0:2, body hostů: Shejbal Pavel 3:1, Hýsek Stanislav 4:0, Eckert František 1:3, Rada Miroslav 1:3),
2. kolo:
SKST Teplice E - TJ Sokol Verneřice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žejdlík Martin 2:2, Pospíšil Ondřej 1:1, Klatovský Jan 3:1, Freimann Karel 2:2, Podlucký Jan 2:0, body hostů: Shejbal Pavel 2:2, Hýsek Stanislav 4:0, Svatuška David 0:4, Rada Miroslav 0:4), SK Dubí A - SKST Trnovany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabánek Jiří 3:1, Mühlbauer Tomáš 2:2, De Filippo Guglielmo 4:0, Hubáček Tomáš 1:3, body hostů: Špička Marcel 2:2, Jelínek Vlastimil 1:3, Dražan Pavel 3:1, Shejbal Jindřich 0:4), TJ Sokol Bořislav C - TTC Duchcov B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hissen Martin 1:3, Hybášek Roman 1:3, Slíva Petr 1:3, Štajger Viliam 2:2, body hostů: Kropáček Ladislav 3:1, Vích Josef 3:1, Kormančík Zdeněk 2:2, Míka Martin 3:1), TTC Duchcov C - TJ Sokol Bořislav B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareš Jan 0:4, Janečka Josef 2:2, Mrha Zdeněk 3:1, Skrčený Roman 0:4, body hostů: Roth Vilém 3:1, Beneš Martin 2:2, Knížek Josef 4:0, Dvořák Václav 2:2), TJ Krupka D - TJ Lokomotiva Teplice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Miroslav ml. 0:4, Mach Dalibor 2:2, Dražan Zdeněk 0:4, Švarc Vojtěch 2:2, body hostů: Vorlíček Petr 3:1, Muláček Karel 4:0, Musil Robert 3:1, Stejskal Jan 2:2),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Teplice A - SKST Teplice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Robert 2:2, Zajíček Miroslav 1:3, Stejskal Jan 2:2, Vorlíček Petr 1:3, body hostů: Berky Josef 4:0, Freimann Karel 3:1, Klatovský Jan 1:1, Žejdlík Martin 2:2, Podlucký Jan 0:2), TJ Sokol Bořislav B - TJ Krupka D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Václav 4:0, Knížek Josef 2:2, Beneš Martin 4:0, Roth Vilém 4:0, body hostů: Švarc Vojtěch 0:4, Mach Dalibor 1:3, Dražan Zdeněk 0:4, Brožek Miroslav ml. 1:3), TTC Duchcov B - TTC Duchcov C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kormančík Zdeněk 1:3, Vích Josef 3:1, Fürst Jiří 1:3, Kropáček Ladislav 2:2, body hostů: Mrha Zdeněk 4:0, Janečka Josef 3:1, Jonáš Josef 0:4, Mareš Jan 2:2), SKST Trnovany A - TJ Sokol Bořislav C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slunéčko David 3:1, Špička Marcel 2:2, Dražan Pavel 4:0, Jelínek Vlastimil 1:3, body hostů: Jelonek Vladimír 1:3, Štajger Viliam 1:3, Hissen Martin 3:1, Slíva Petr 1:3), TJ Sokol Verneřice A - SK Dubí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Shejbal Pavel 3:1, Hýsek Stanislav 2:2, Rada Miroslav 1:3, Eckert František 2:2, body hostů: De Filippo Guglielmo 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, Hubáček Tomáš 2:2, Mühlbauer Tomáš 1:3),
4. kolo:
SKST Teplice E - SK Dubí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Jan 2:2, Žejdlík Martin 2:2, Pospíšil Ondřej 2:2, Berky Josef 2:2, body hostů: Worth Jan 0:4, Hubáček Tomáš 2:2, Hrabánek Jiří 2:2, De Filippo Guglielmo 4:0), TJ Sokol Bořislav C - TJ Sokol Verneřice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štajger Viliam 3:1, Hissen Martin 3:1, Slíva Petr 2:2, Jelonek Vladimír 2:2, body hostů: Shejbal Pavel 2:2, Hýsek Stanislav 4:0, Svatuška David 0:4, Rada Miroslav 0:4), TTC Duchcov C - SKST Trnovany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 3:1, Janečka Josef 2:2, Mrha Zdeněk 2:2, Skrčený Roman 1:3, body hostů: Špička Marcel 2:2, Shejbal Jindřich 1:3, Jelínek Vlastimil 1:3, Dražan Pavel 4:0), TJ Krupka D - TTC Duchcov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražan Zdeněk 0:4, Mach Dalibor 1:3, Brožek Miroslav ml. 0:4, Švarc Vojtěch 2:2, body hostů: Kormančík Zdeněk 3:1, Vích Josef 3:1, Míka Martin 3:1, Fürst Jiří 4:0), TJ Lokomotiva Teplice A - TJ Sokol Bořislav B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muláček Karel 2:2, Vorlíček Petr 2:2, Stejskal Jan 1:3, Zajíček Miroslav 1:3, body hostů: Dvořák Václav 4:0, Beneš Martin 1:3, Knížek Josef 3:1, Roth Vilém 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Bořislav B - SKST Teplice E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Václav 2:2, Beneš Martin 1:3, Roth Vilém 2:2, Knížek Josef 3:1, body hostů: Žejdlík Martin 2:2, Klatovský Jan 2:2, Berky Josef 1:3, Pospíšil Ondřej 3:1), TTC Duchcov B - TJ Lokomotiva Teplice A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vích Josef 3:0, Kropáček Ladislav 1:1, Fürst Jiří 1:2, Kormančík Zdeněk 2:1, Kopenec Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Stejskal Jan 2:2, Muláček Karel 2:2, Novák Martin 1:3, WO 0:5), SKST Trnovany A - TJ Krupka D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nipl Jan 0:4, Špička Marcel 2:2, Dražan Pavel 4:0, Shejbal Jindřich 1:3, body hostů: Švarc Vojtěch 3:1, Mach Dalibor 2:2, Brožek Miroslav ml. 3:1, Dražan Zdeněk 1:3), TJ Sokol Verneřice A - TTC Duchcov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Shejbal Pavel 4:0, Hýsek Stanislav 3:1, Rada Miroslav 1:3, Eckert František 3:1, body hostů: Mrha Zdeněk 1:3, Jonáš Josef 0:4, Janečka Josef 1:3, Mareš Jan 3:1), SK Dubí A - TJ Sokol Bořislav C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabánek Jiří 2:2, Worth Jan 1:3, De Filippo Guglielmo 4:0, Hubáček Tomáš 2:2, body hostů: Jelonek Vladimír 1:3, Štajger Viliam 1:3, Hissen Martin 2:2, Slíva Petr 3:1),
6. kolo:
SKST Teplice E - TJ Sokol Bořislav C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Jan 1:3, Žejdlík Martin 2:2, Pospíšil Ondřej 3:1, Freimann Karel 0:4, body hostů: Hissen Martin 2:2, Slíva Petr 3:1, Jelonek Vladimír 3:1, Štajger Viliam 2:2), TTC Duchcov C - SK Dubí A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrha Zdeněk 1:3, Janečka Josef 2:2, Jonáš Josef 3:1, Mareš Jan 4:0, body hostů: Hubáček Tomáš 2:2, Mühlbauer Tomáš 0:4, Sochor Karel 1:3, De Filippo Guglielmo 3:1), TJ Krupka D - TJ Sokol Verneřice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožek Miroslav ml. 1:3, Posel Michal 0:4, Dražan Zdeněk 1:3, Švarc Vojtěch 2:2, body hostů: Shejbal Pavel 4:0, Hýsek Stanislav 3:1, Rada Miroslav 2:2, Eckert František 3:1), TJ Lokomotiva Teplice A - SKST Trnovany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Robert 1:3, Muláček Karel 1:3, Stejskal Jan 4:0, Vorlíček Petr 2:2, body hostů: Špička Marcel 2:2, Jelínek Vlastimil 0:4, Slunéčko David 3:1, Dražan Pavel 3:1), TJ Sokol Bořislav B - TTC Duchcov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Václav 2:2, Beneš Martin 2:2, Roth Vilém 3:1, Knížek Josef 2:2, body hostů: Míka Martin 3:1, Vích Josef 3:1, Kropáček Ladislav 1:3, Kormančík Zdeněk 0:4),
7. kolo:
TTC Duchcov B - SKST Teplice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Josef 3:1, Kropáček Ladislav 3:1, Fürst Jiří 2:2, Kormančík Zdeněk 2:2, body hostů: Freimann Karel 2:2, Klatovský Jan 1:3, Žejdlík Martin 2:2, Berky Josef 1:3), SKST Trnovany A - TJ Sokol Bořislav B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nipl Jan 0:4, Špička Marcel 2:2, Dražan Pavel 0:4, Shejbal Jindřich 0:4, body hostů: Beneš Martin 4:0, Roth Vilém 4:0, Knížek Josef 3:1, Dvořák Václav 3:1), TJ Sokol Verneřice A - TJ Lokomotiva Teplice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eckert František 0:4, Rada Miroslav 0:4, Shejbal Pavel 2:2, Hýsek Stanislav 4:0, body hostů: Stejskal Jan 3:1, Musil Robert 3:1, Vorlíček Petr 2:2, Muláček Karel 2:2), SK Dubí A - TJ Krupka D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabánek Jiří 3:1, Hubáček Tomáš 4:0, De Filippo Guglielmo 4:0, Sochor Karel 2:2, body hostů: Švarc Vojtěch 0:4, Mach Dalibor 1:3, Brožek Miroslav ml. 2:2, Dražan Zdeněk 0:4), TJ Sokol Bořislav C - TTC Duchcov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štajger Viliam 3:1, Hissen Martin 2:2, Slíva Petr 2:2, Jelonek Vladimír 3:1, body hostů: Mareš Jan 4:0, Jonáš Josef 2:2, Skrčený Roman 0:4, Janečka Josef 0:4),
8. kolo:
SKST Teplice E - TTC Duchcov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žejdlík Martin 4:0, Klatovský Jan 2:2, Berky Josef 2:2, Freimann Karel 1:3, body hostů: Mrha Zdeněk 2:2, Skrčený Roman 0:4, Janečka Josef 2:2, Mareš Jan 3:1), TJ Krupka D - TJ Sokol Bořislav C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožek Miroslav ml. 3:1, Mach Dalibor 3:1, Švarc Vojtěch 1:3, Dražan Zdeněk 0:4, body hostů: Štajger Viliam 4:0, Jelonek Vladimír 1:3, Hybášek Roman 2:2, Hissen Martin 2:2), TJ Lokomotiva Teplice A - SK Dubí A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Robert 0:4, Muláček Karel 0:4, Stejskal Jan 2:2, Vorlíček Petr 1:3, body hostů: Hrabánek Jiří 4:0, Worth Jan 2:2, De Filippo Guglielmo 4:0, Mühlbauer Tomáš 3:1), TJ Sokol Bořislav B - TJ Sokol Verneřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Václav 3:1, Beneš Martin 0:4, Knížek Josef 3:1, Roth Vilém 3:1, body hostů: Shejbal Pavel 1:3, Hýsek Stanislav 2:2, Rada Miroslav 2:2, Eckert František 2:2), TTC Duchcov B - SKST Trnovany A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Míka Martin 3:1, Fürst Jiří 4:0, Kropáček Ladislav 3:1, Kormančík Zdeněk 1:3, body hostů: Shejbal Jindřich 0:4, Špička Marcel 1:3, Slunéčko David 2:2, Dražan Pavel 2:2),
9. kolo:
SKST Trnovany A - SKST Teplice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Vlastimil 0:4, Špička Marcel 3:1, Dražan Pavel 2:2, Shejbal Jindřich 0:4, body hostů: Pospíšil Ondřej 3:1, Podlucký Jan 2:2, Žejdlík Martin 3:1, Berky Josef 3:1), TJ Sokol Verneřice A - TTC Duchcov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shejbal Pavel 1:3, Hýsek Stanislav 3:1, Rada Miroslav 1:3, Eckert František 2:2, body hostů: Fürst Jiří 2:2, Kormančík Zdeněk 3:1, Vích Josef 2:0, Kropáček Ladislav 1:3, Míka Martin 1:1), SK Dubí A - TJ Sokol Bořislav B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabánek Jiří 2:2, Mühlbauer Tomáš 2:2, De Filippo Guglielmo 3:1, Hubáček Tomáš 4:0, body hostů: Beneš Martin 0:4, Knížek Josef 2:2, Dvořák Václav 1:3, Roth Vilém 2:2), TJ Sokol Bořislav C - TJ Lokomotiva Teplice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štajger Viliam 0:4, Hybášek Roman 0:4, Slíva Petr 3:1, Jelonek Vladimír 2:2, body hostů: Stejskal Jan 3:1, Musil Robert 2:2, Vorlíček Petr 4:0, Muláček Karel 2:2), TTC Duchcov C - TJ Krupka D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 3:1, Janečka Josef 1:3, Jonáš Josef 3:1, Mrha Zdeněk 3:1, body hostů: Švarc Vojtěch 3:1, Brožek Miroslav ml. 1:3, Mach Dalibor 1:3, Dražan Zdeněk 1:3),
10. kolo:
SKST Teplice E - TJ Krupka D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žejdlík Martin 4:0, Podlucký Jan 1:1, Klatovský Jan 2:2, Pospíšil Ondřej 3:1, Freimann Karel 2:0, body hostů: Mach Dalibor 3:1, Brožek Miroslav ml. 1:3, Dražan Zdeněk 0:4, Posel Michal 0:4), TTC Duchcov C - TJ Lokomotiva Teplice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrčený Roman 0:4, Jonáš Josef 1:3, Mareš Jan 3:1, Mrha Zdeněk 3:1, body hostů: Stejskal Jan 3:1, Musil Robert 3:1, Vorlíček Petr 2:2, Muláček Karel 1:1, Zajíček Miroslav 0:2), TJ Sokol Bořislav C - TJ Sokol Bořislav B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hissen Martin 3:1, Slíva Petr 2:2, Jelonek Vladimír 0:4, Prokš Jaroslav 0:4, body hostů: Beneš Marek 3:1, Roth Vilém 2:2, Knížek Josef 3:1, Dvořák Václav 3:1), SK Dubí A - TTC Duchcov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlbauer Tomáš 2:2, Worth Jan 2:2, De Filippo Guglielmo 4:0, Hubáček Tomáš 3:1, body hostů: Míka Martin 3:1, Fürst Jiří 0:4, Vích Josef 2:2, Kormančík Zdeněk 0:4), TJ Sokol Verneřice A - SKST Trnovany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Shejbal Pavel 2:2, Hýsek Stanislav 3:1, Rada Miroslav 1:3, Svatuška David 0:4, body hostů: Špička Marcel 3:1, Shejbal Jindřich 2:2, Jančárek Tomáš 1:3, Dražan Pavel 4:0),
11. kolo:
TJ Sokol Verneřice A - SKST Teplice E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shejbal Pavel 1:3, Hýsek Stanislav 3:1, Rada Miroslav 0:4, Eckert František 1:3, body hostů: Pospíšil Ondřej 2:2, Berky Josef 3:1, Freimann Karel 4:0, Klatovský Jan 2:2), SKST Trnovany A - SK Dubí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražan Pavel 0:1, Špička Marcel 2:2, Slunéčko David 3:1, Jelínek Vlastimil 3:1, Shejbal Jindřich 1:2, body hostů: De Filippo Guglielmo 3:1, Sochor Karel 0:2, Hubáček Tomáš 3:1, Mühlbauer Tomáš 0:4, Hrabánek Jiří 1:1), TTC Duchcov B - TJ Sokol Bořislav C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Jiří 1:3, Kropáček Ladislav 2:2, Vích Josef 3:1, Kormančík Zdeněk 1:3, body hostů: Hissen Martin 2:2, Hybášek Roman 3:1, Štajger Viliam 3:1, Jelonek Vladimír 1:3), TJ Sokol Bořislav B - TTC Duchcov C 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Václav 1:2, Beneš Martin 3:0, Brož Miroslav 2:1, Knížek Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Mrha Zdeněk 1:3, Mareš Jan 0:4, Jonáš Josef 2:2, WO 0:5), TJ Lokomotiva Teplice A - TJ Krupka D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muláček Karel 2:0, Musil Robert 3:1, Stejskal Jan 3:1, Vorlíček Petr 4:0, Zajíček Miroslav 0:2, body hostů: Mach Dalibor 1:3, Brožek Miroslav ml. 1:3, Dohnal Jiří 2:2, Dražan Zdeněk 0:4),
12. kolo:
SKST Teplice E - TJ Lokomotiva Teplice A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Jan 2:1, Podlucký Jan 0:1, Berky Josef 3:1, Pospíšil Ondřej 3:1, Freimann Karel 2:0, WO 2:0, body hostů: Vorlíček Petr 1:3, Muláček Karel 2:0, Musil Robert 0:2, Stejskal Jan 1:3, Zajíček Miroslav 0:2, WO 0:2), TJ Krupka D - TJ Sokol Bořislav B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Dalibor 1:3, Dražan Zdeněk 1:3, Brožek Miroslav ml. 0:4, Dohnal Jiří 4:0, body hostů: Roth Vilém 3:1, Beneš Martin 2:2, Knížek Josef 3:1, Dvořák Václav 2:2), TTC Duchcov C - TTC Duchcov B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrha Zdeněk 1:2, Janečka Josef 1:2, Mareš Jan 2:1, Skrčený Roman 1:2, WO 5:0, body hostů: Míka Martin 4:0, Vích Josef 3:1, Kopenec Martin 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Bořislav C - SKST Trnovany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hybášek Roman 1:3, Hissen Martin 3:1, Slíva Petr 1:3, Jelonek Vladimír 2:2, body hostů: Shejbal Jindřich 1:3, Nipl Jan 1:3, Dražan Pavel 3:1, Jelínek Vlastimil 4:0), SK Dubí A - TJ Sokol Verneřice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabánek Jiří 3:1, Worth Jan 4:0, De Filippo Guglielmo 3:1, Sochor Karel 1:3, body hostů: Shejbal Pavel 1:3, Hýsek Stanislav 3:1, Eckert František 0:4, Rada Miroslav 1:3),
13. kolo:
SK Dubí A - SKST Teplice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabánek Jiří 3:1, Worth Jan 3:1, De Filippo Guglielmo 4:0, Hubáček Tomáš 2:2, body hostů: Pospíšil Ondřej 2:2, Klatovský Jan 1:3, Berky Josef 1:3, Freimann Karel 0:4), TJ Sokol Verneřice A - TJ Sokol Bořislav C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kramár Jiří 0:4, Eckert František 1:3, Hýsek Stanislav 2:2, Rada Miroslav 1:3, body hostů: Hissen Martin 4:0, Slíva Petr 3:1, Jelonek Vladimír 1:3, Štajger Viliam 4:0), SKST Trnovany A - TTC Duchcov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špička Marcel 3:1, Dražan Pavel 4:0, Jelínek Vlastimil 2:2, Shejbal Jindřich 0:4, body hostů: Mareš Jan 2:2, Janečka Josef 2:2, Jonáš Josef 1:3, Mrha Zdeněk 2:2), TTC Duchcov B - TJ Krupka D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vích Josef 4:0, Kormančík Zdeněk 3:1, Kopenec Martin 0:2, Kropáček Ladislav 4:0, Fürst Jiří 0:2, body hostů: Mach Dalibor 1:3, Dohnal Jiří 2:2, Brožek Miroslav ml. 1:3, Dražan Zdeněk 1:3), TJ Sokol Bořislav B - TJ Lokomotiva Teplice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Martin 1:3, Dvořák Václav 3:1, Roth Vilém 1:3, Knížek Josef 3:1, body hostů: Stejskal Jan 3:1, Mareš Vladimír 2:2, Vorlíček Petr 2:2, Muláček Karel 1:3),
14. kolo:
SKST Teplice E - TJ Sokol Bořislav B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Jan 2:2, Freimann Karel 4:0, Berky Josef 0:4, Pospíšil Ondřej 4:0, body hostů: Roth Vilém 1:3, Knížek Josef 1:3, Dvořák Václav 2:2, Beneš Martin 2:2), TJ Lokomotiva Teplice A - TTC Duchcov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Miroslav 0:4, Stejskal Jan 2:2, Mareš Vladimír 3:1, Vorlíček Petr 2:2, body hostů: Míka Martin 3:1, Vích Josef 3:1, Fürst Jiří 1:3, Kropáček Ladislav 2:2), TJ Krupka D - SKST Trnovany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožková Dominika 0:4, Brožek Miroslav ml. 4:0, Dražan Zdeněk 1:3, Mach Dalibor 1:3, body hostů: Špička Marcel 3:1, Jelínek Vlastimil 3:1, Slunéčko David 3:1, Dražan Pavel 0:1, Shejbal Jindřich 1:2), TTC Duchcov C - TJ Sokol Verneřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrčený Roman 0:4, Janečka Josef 3:1, Mareš Jan 4:0, Mrha Zdeněk 2:2, body hostů: Shejbal Pavel 1:3, Hýsek Stanislav 2:2, Eckert František 3:1, Rada Miroslav 1:3), TJ Sokol Bořislav C - SK Dubí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hissen Martin 2:2, Slíva Petr 3:1, Jelonek Vladimír 2:2, Štajger Viliam 1:3, body hostů: Hubáček Tomáš 2:2, Sochor Karel 0:4, Hrabánek Jiří 2:2, De Filippo Guglielmo 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Bořislav C - SKST Teplice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hissen Martin 2:2, Slíva Petr 3:1, Hybášek Roman 2:2, Štajger Viliam 2:2, body hostů: Pospíšil Ondřej 2:2, Klatovský Jan 3:1, Berky Josef 1:3, Podlucký Jan 1:3), SK Dubí A - TTC Duchcov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabánek Jiří 2:2, Mühlbauer Tomáš 2:2, De Filippo Guglielmo 3:1, Hubáček Tomáš 3:1, body hostů: Skrčený Roman 0:4, Jonáš Josef 1:3, Mrha Zdeněk 3:1, Mareš Jan 2:2), TJ Sokol Verneřice A - TJ Krupka D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Shejbal Pavel 3:1, Hýsek Stanislav 3:1, Rada Miroslav 2:2, Eckert František 4:0, body hostů: Mach Dalibor 3:1, Dražan Zdeněk 0:4, Brožek Miroslav ml. 1:3, Posel Michal 0:4), SKST Trnovany A - TJ Lokomotiva Teplice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shejbal Jindřich 2:2, Špička Marcel 2:2, Dražan Pavel 3:1, Jelínek Vlastimil 1:3, body hostů: Musil Robert 3:1, Muláček Karel 0:4, Vorlíček Petr 1:3, Stejskal Jan 4:0), TTC Duchcov B - TJ Sokol Bořislav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáček Ladislav 2:2, Fürst Jiří 3:1, Vích Josef 4:0, Míka Martin 4:0, body hostů: Dvořák Václav 1:3, Knížek Josef 2:2, Kabourek Jiří 0:4, Pelc Jiří 0:4),
16. kolo:
SKST Teplice E - TTC Duchcov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 3:1, Podlucký Jan 0:4, Klatovský Jan 0:4, Freimann Karel 1:3, body hostů: Vích Josef 3:1, Míka Martin 4:0, Kropáček Ladislav 3:1, Fürst Jiří 2:2), TJ Sokol Bořislav B - SKST Trnovany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelc Jiří 2:2, Beneš Martin 2:2, Dvořák Václav 2:2, Knížek Josef 3:1, body hostů: Shejbal Jindřich 1:3, Špička Marcel 1:3, Dražan Pavel 3:1, Jelínek Vlastimil 2:2), TJ Lokomotiva Teplice A - TJ Sokol Verneřice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Robert 3:1, Zajíček Miroslav 0:3, Stejskal Jan 4:0, Vorlíček Petr 3:1, Muláček Karel 1:0, body hostů: Shejbal Pavel 3:1, Kramár Jiří 1:3, Borovička Karel 0:4, Rada Miroslav 1:3), TJ Krupka D - SK Dubí A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Posel Michal 0:4, Brožková Dominika 0:4, Dražan Zdeněk 0:4, Brožek Miroslav ml. 2:2, body hostů: De Filippo Guglielmo 4:0, Mühlbauer Tomáš 3:1, Sochor Karel 3:1, Hubáček Tomáš 4:0), TTC Duchcov C - TJ Sokol Bořislav C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Jan 3:1, Janečka Josef 2:2, Jonáš Josef 0:4, Mrha Zdeněk 2:2, body hostů: Štajger Viliam 3:1, Jelonek Vladimír 3:1, Hybášek Roman 1:3, Slíva Petr 2:2),
17. kolo:
TTC Duchcov C - SKST Teplice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrha Zdeněk 4:0, Jonáš Josef 0:4, Mareš Jan 4:0, Janečka Josef 1:0, Skrčený Roman 2:1, body hostů: Pospíšil Ondřej 2:2, Freimann Karel 1:3, Klatovský Jan 1:3, Podlucký Jan 1:3), TJ Sokol Bořislav C - TJ Krupka D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štajger Viliam 4:0, Slíva Petr 4:0, Hybášek Roman 2:1, Jelonek Vladimír 2:2, WO 0:1, body hostů: Hromádka Martin 1:3, Mach Dalibor 2:2, Brožek Miroslav ml. 0:4, Dražan Zdeněk 0:2, Švarc Vojtěch 0:1, WO 1:0), SK Dubí A - TJ Lokomotiva Teplice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrabánek Jiří 2:2, Mühlbauer Tomáš 2:2, De Filippo Guglielmo 4:0, Hubáček Tomáš 4:0, body hostů: Muláček Karel 0:1, Musil Robert 1:3, Stejskal Jan 2:2, Vorlíček Petr 1:3, Novák Martin 0:3), TJ Sokol Verneřice A - TJ Sokol Bořislav B 0:18wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Shejbal Pavel 4:0, Kramár Jiří 1:3, Eckert František 4:0, WO 0:4, body hostů: Beneš Martin 1:2, Pelc Jiří 0:3, Dvořák Václav 1:2, Knížek Josef 1:2, WO 4:0), SKST Trnovany A - TTC Duchcov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dražan Pavel 3:1, Slunéčko David 4:0, Jelínek Vlastimil 2:2, Shejbal Jindřich 0:4, body hostů: Vích Josef 3:1, Fürst Jiří 1:3, Kropáček Ladislav 1:3, Kormančík Zdeněk 2:2),
18. kolo:
SKST Teplice E - SKST Trnovany A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klatovský Jan 4:0, Freimann Karel 4:0, Podlucký Jan 4:0, Pospíšil Ondřej 4:0, body hostů: Škoda Filip 0:4, Jančárek Tomáš 0:4, Nipl Jan 0:4, Dražan Pavel 0:4), TTC Duchcov B - TJ Sokol Verneřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Jiří 2:2, Vích Josef 4:0, Kopenec Martin 0:4, Kropáček Ladislav 3:1, body hostů: Shejbal Pavel 2:2, Rada Miroslav 1:3, Kramár Jiří 1:3, Svatuška David 3:1), TJ Sokol Bořislav B - SK Dubí A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knížek Josef 3:1, Beneš Martin 1:3, Pelc Jiří 1:3, Dvořák Václav 1:3, body hostů: De Filippo Guglielmo 4:0, Hrabánek Jiří 0:4, Mühlbauer Tomáš 3:1, Hubáček Tomáš 3:1), TJ Lokomotiva Teplice A - TJ Sokol Bořislav C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Robert 2:2, Muláček Karel 0:1, Stejskal Jan 3:1, Vorlíček Petr 1:3, Novák Martin 0:3, body hostů: Štajger Viliam 3:1, Hybášek Roman 2:2, Slíva Petr 2:2, Hissen Martin 3:1), TJ Krupka D - TTC Duchcov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Vojtěch 2:2, Mach Dalibor 3:1, Brožek Miroslav ml. 0:4, Hromádka Martin 2:2, body hostů: Skrčený Roman 1:3, Jonáš Josef 1:3, Mrha Zdeněk 4:0, Mareš Jan 3:1),
Regionální přebor 2. třídy
1. kolo:
SKST Trnovany B - SK Dubí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nipl Jan 3:1, Škoda Filip 2:2, Jančárek Tomáš 2:2, Shejbal Jindřich 2:2, body hostů: Sailer Jiří 1:3, Hoffman František 2:2, Tarnóczi Jan 1:3, Budínský Aleš 3:1), TJ Lokomotiva Teplice B - TJ Sokol Verneřice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lasík Petr 3:1, Zajíček Miroslav 4:0, Novák Martin 2:2, Muláčková Štěpánka 0:1, Golovko Pavel 1:2, body hostů: Sanitrik Milan 1:3, Sanitrik Rastislav 0:4, Fišer Josef 3:1, Endršt Josef 2:2), TJ Sokol Verneřice B - SKST Trnovany C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatuška David 4:0, Sukdolák Jiří 4:0, Jehlička Jaroslav 4:0, WO 0:5, body hostů: Seko Tomáš 0:3, Bradáč Tomáš 0:3, Kasal Jaroslav 0:3, Kolinský Tadeáš 0:3, WO 5:0), SK Dubí B - TJ Sokol Trnovany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heissler Ladislav 3:1, Günter Emil 1:0, Matas Jakub 3:1, Mühlbauer Tomáš 3:1, Balda Jiří 0:3, body hostů: Chyský Tomáš 1:3, Bareš Miloslav 0:4, Vácha Zdeněk 4:0, Krausová Martina 1:3), SKST Teplice F - Baník Osek 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobek Jiří 0:4, Mašek Jiří 4:0, Navarová Jana 0:4, Lichtenberg Tomáš 0:4, body hostů: Kusý Marian 3:1, Schmidt Jiří 3:1, Husák Ondřej 3:1, Klas Pavel 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Trnovany B - SKST Teplice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Miloslav 2:2, Chyský Tomáš 2:2, Krausová Martina 3:1, Vácha Zdeněk 3:1, body hostů: Navarová Jana 0:4, Mašek Jiří 1:3, Pospíšil Ondřej 3:1, Podlucký Jan 2:2), SKST Trnovany C - SK Dubí B 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Seko Tomáš 0:3, Poulsen Justin 0:3, Bradáč Tomáš 0:3, Náprstek Jakub 0:3, WO 5:0, body hostů: Balda Jiří 4:0, Maier Vilém 4:0, Heissler Ladislav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Bořislav D - TJ Sokol Verneřice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Léblová Kateřina ml. 0:4, Beneš Marek 3:1, Pauzová Hana 0:4, Vlček Jan 0:4, body hostů: Kramár Jiří 3:1, Sukdolák Jiří 3:1, Jehlička Jaroslav 4:0, Pech Jiří 3:1), SK Dubí C - TJ Lokomotiva Teplice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffman František 4:0, Bechyně Bohuslav 3:1, Tarnóczi Jan 1:3, Sailer Jiří 1:3, body hostů: Zajíček Miroslav 3:1, Lasík Petr 2:2, Muláčková Štěpánka 0:2, Novák Martin 2:2, Zlatohlávek Pavel 0:2), TJ Sokol Bílina - SKST Trnovany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Josef 4:0, Mejzlík Josef 2:2, Mejzlík Stanislav 4:0, Krausam Martin 2:1, Ottenschläger Radek 0:1, body hostů: Nipl Jan 1:3, Škoda Filip 1:3, Jančárek Tomáš 1:3, Vinduška Michal 1:3),
3. kolo:
TJ Lokomotiva Teplice B - TJ Sokol Bílina 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíček Miroslav 1:3, Lasík Petr 1:3, Novák Martin 1:3, Golovko Pavel 1:3, body hostů: Krausam Martin 4:0, Ottenschläger Radek 0:4, Smejkal Josef 4:0, Mejzlík Stanislav 4:0), TJ Sokol Verneřice B - TJ Sokol Verneřice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatuška David 4:0, Sukdolák Jiří 1:3, Kramár Jiří 3:1, Borovička Karel 2:0, WO 0:2, body hostů: Fišer Josef 1:2, Endršt Josef 2:1, Sanitrik Milan 0:2, Sanitrik Rastislav 0:4, Turek Milan 1:1, WO 2:0), SK Dubí B - TJ Sokol Bořislav D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mühlbauer Tomáš 4:0, Balda Jiří 4:0, Matas Jakub 4:0, Maier Vilém 4:0, body hostů: Beneš Marek 0:4, Vlček Jan 0:4, Kabourek Jiří 0:4, Pauzová Hana 0:4), SKST Teplice F - SKST Trnovany C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podlucký Jan 4:0, Najman Petr 2:0, Lichtenberg Tomáš 4:0, Sobek Jiří 4:0, Navarová Jana 2:0, body hostů: Kolinský Tadeáš 0:4, Poulsen Justin 0:4, Kasal Jaroslav 0:4, Náprstek Jakub 0:4), Baník Osek - TJ Sokol Trnovany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kusý Marian 2:2, Schmidt Jiří 3:1, Husák Ondřej 1:3, Klas Pavel 1:3, body hostů: Vácha Zdeněk 4:0, Švantner Josef 0:4, Bareš Miloslav 2:2, Krausová Martina 3:1),
4. kolo:
SKST Trnovany C - Baník Osek 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Náprstek Jakub 0:3, Seko Tomáš 0:3, Bradáč Tomáš 0:3, Poulsen Justin 0:3, WO 5:0, body hostů: Schmidt Jiří 4:0, Kusý Marian 4:0, Klas Pavel 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Bořislav D - SKST Teplice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pauzová Hana 4:0, Beneš Marek 2:2, Kabourek Jiří 2:2, Léblová Kateřina ml. 2:2, body hostů: Mašek Jiří 3:1, Navarová Jana 0:4, Lichtenberg Tomáš 3:1, Sobek Jiří 0:4), TJ Sokol Verneřice C - SK Dubí B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sanitrik Rastislav 0:4, Turek Milan 0:2, Fišer Josef 0:4, Endršt Josef 0:4, Sanitrik Milan 0:2, body hostů: Heissler Ladislav 4:0, Maier Vilém 4:0, Günter Emil 4:0, Sochor Karel 4:0), SK Dubí C - TJ Sokol Verneřice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffman František 4:0, Sailer Jiří 0:4, Budínský Aleš 1:3, Bechyně Bohuslav 3:1, body hostů: Svatuška David 3:1, Sukdolák Jiří 1:3, Jehlička Jaroslav 2:2, Kramár Jiří 2:2), SKST Trnovany B - TJ Lokomotiva Teplice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoda Filip 3:1, Jančárek Tomáš 3:1, Nipl Jan 2:2, Novák Petr 1:3, body hostů: Zajíček Miroslav 4:0, Golovko Pavel 2:2, Novák Martin 1:3, Muláčková Štěpánka 0:2, Zlatohlávek Pavel 0:2),
5. kolo:
TJ Sokol Verneřice B - TJ Sokol Bílina 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jehlička Jaroslav 1:3, Svatuška David 1:3, Sukdolák Jiří 1:3, WO 0:5, body hostů: Smejkal Josef 3:0, Mejzlík Stanislav 3:0, Krausam Martin 3:0, Niemcyk Stanislav 0:3, WO 5:0), SK Dubí B - SK Dubí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Günter Emil 4:0, Sochor Karel 4:0, Matas Jakub 4:0, Balda Jiří 3:1, body hostů: Budínský Aleš 1:3, Tarnóczi Jan 0:4, Sailer Jiří 0:4, Cingl Miroslav 0:4), SKST Teplice F - TJ Sokol Verneřice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najman Petr 1:1, Pospíšil Ondřej 4:0, Podlucký Jan 4:0, Mašek Jiří 4:0, Sobek Jiří 1:1, body hostů: Sanitrik Rastislav 0:4, Sanitrik Milan 0:4, Fišer Josef 1:3, Endršt Josef 1:3), Baník Osek - TJ Sokol Bořislav D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Husák Ondřej 4:0, Klas Pavel 3:1, Schmidt Jiří 4:0, Kusý Marian 3:1, body hostů: Pauzová Hana 0:4, Kabourek Jiří 0:4, Beneš Marek 2:2, Vlček Jan 0:4), TJ Sokol Trnovany B - SKST Trnovany C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chyský Tomáš 4:0, Cozl Václav 4:0, Krausová Martina 4:0, Vácha Zdeněk 4:0, body hostů: Bradáč Tomáš 0:1, Seko Tomáš 0:4, Náprstek Jakub 0:4, Poulsen Justin 0:4, Kasal Jaroslav 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Bořislav D - TJ Sokol Trnovany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pauzová Hana 1:3, Feit Petr 1:3, Beneš Marek 1:3, Kabourek Jiří 0:2, WO 0:2, body hostů: Vácha Zdeněk 3:0, Chyský Tomáš 3:0, Švantner Josef 1:3, Krausová Martina 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Verneřice C - Baník Osek 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turek Milan 1:3, Kaucová Ivana 0:3, Fišer Josef 0:4, Endršt Josef 2:2, Sanitrik Rastislav 0:1, body hostů: Novák Pavel 4:0, Klas Pavel 2:2, Husák Ondřej 3:1, Schmidt Jiří 4:0), SK Dubí C - SKST Teplice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bechyně Bohuslav 2:2, Hoffman František 2:2, Sailer Jiří 1:3, Tarnóczi Jan 1:3, body hostů: Mašek Jiří 4:0, Navarová Jana 0:4, Pospíšil Ondřej 3:1, Podlucký Jan 3:1), TJ Sokol Bílina - SK Dubí B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvolánek Pavel 3:1, Vaník Jiří st. 2:2, Mejzlík Stanislav 3:1, Krausam Martin 2:2, body hostů: Günter Emil 0:4, Mühlbauer Tomáš 4:0, Matas Jakub 1:3, Heissler Ladislav 1:3), SKST Trnovany B - TJ Sokol Verneřice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Petr 0:4, Nipl Jan 1:3, Jančárek Tomáš 4:0, Škoda Filip 0:4, body hostů: Jehlička Jaroslav 3:1, Kramár Jiří 3:1, Svatuška David 3:1, Sukdolák Jiří 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Verneřice B - TJ Lokomotiva Teplice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatuška David 2:2, Sukdolák Jiří 1:3, Kramár Jiří 4:0, Jehlička Jaroslav 3:1, body hostů: Zajíček Miroslav 3:1, Lasík Petr 2:2, Golovko Pavel 1:3, Muláčková Štěpánka 0:4), SK Dubí B - SKST Trnovany B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Karel 3:1, Balda Jiří 3:1, Matas Jakub 4:0, Maier Vilém 3:1, body hostů: Škoda Filip 0:4, Nipl Jan 0:4, Jančárek Tomáš 2:2, Vinduška Michal 1:3), SKST Teplice F - TJ Sokol Bílina 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Jiří 1:3, Navarová Jana 0:4, Lichtenberg Tomáš 0:4, Podlucký Jan 1:3, body hostů: Krausam Martin 4:0, Zvolánek Pavel 2:2, Mejzlík Stanislav 4:0, Smejkal Josef 4:0), Baník Osek - SK Dubí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Pavel 3:1, Klas Pavel 1:3, Schmidt Jiří 3:1, Husák Ondřej 3:1, body hostů: Tarnóczi Jan 1:3, Sailer Jiří 0:4, Hoffman František 4:0, Bechyně Bohuslav 1:3), TJ Sokol Trnovany B - TJ Sokol Verneřice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chyský Tomáš 4:0, Švantner Josef 0:4, Krausová Martina 3:1, Vácha Zdeněk 4:0, body hostů: Sanitrik Milan 1:3, Endršt Josef 1:3, Sanitrik Rastislav 1:3, Turek Milan 2:2), SKST Trnovany C - TJ Sokol Bořislav D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bradáč Tomáš 0:4, Seko Tomáš 0:4, Kolinský Tadeáš 1:3, Kasal Jaroslav 0:4, body hostů: Beneš Marek 4:0, Kabourek Jiří 4:0, Vlček Jan 3:1, Pauzová Hana 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Verneřice C - SKST Trnovany C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sanitrik Milan 4:0, Kaucová Ivana 3:1, Turek Milan 3:1, Sanitrik Rastislav 4:0, body hostů: Kolinský Tadeáš 0:4, Kasal Jaroslav 2:2, Poulsen Justin 0:4, Náprstek Jakub 0:4), SK Dubí C - TJ Sokol Trnovany B 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cingl Miroslav 0:4, Sailer Jiří 0:4, Tarnóczi Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Vácha Zdeněk 3:0, Krausová Martina 3:0, Chyský Tomáš 3:0, Bareš Miloslav 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Bílina - Baník Osek 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejzlík Josef 1:1, Smejkal Josef 4:0, Mejzlík Stanislav 4:0, Krausam Martin 3:1, Niemcyk Stanislav 0:2, body hostů: Kusý Marian 0:4, Schmidt Jiří 1:3, Husák Ondřej 2:2, Klas Pavel 1:3), SKST Trnovany B - SKST Teplice F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nipl Jan 3:1, Škoda Filip 3:1, Jančárek Tomáš 4:0, Shejbal Jindřich 3:1, body hostů: Podlucký Jan 2:2, Navarová Jana 1:3, Lichtenberg Tomáš 0:4, Sobek Jiří 0:4), TJ Lokomotiva Teplice B - SK Dubí B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Golovko Pavel 1:3, Novák Martin 0:4, Zlatohlávek Pavel 0:4, Muláčková Štěpánka 0:4, body hostů: Maier Vilém 4:0, Balda Jiří 4:0, Sochor Karel 4:0, Günter Emil 3:1),
9. kolo:
SKST Teplice F - TJ Lokomotiva Teplice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navarová Jana 0:4, Lichtenberg Tomáš 1:3, Pospíšil Ondřej 4:0, Podlucký Jan 3:1, body hostů: Zajíček Miroslav 3:1, Novák Martin 2:2, Zlatohlávek Pavel 1:3, Bohos Štěpán 2:2), Baník Osek - SKST Trnovany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kusý Marian 2:2, Schmidt Jiří 4:0, Novák Pavel 2:2, Klas Pavel 2:2, body hostů: Škoda Filip 0:4, Nipl Jan 0:4, Vinduška Michal 3:1, Jančárek Tomáš 3:1), TJ Sokol Trnovany B - TJ Sokol Bílina 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opolský František 3:1, Krausová Martina 3:1, Chyský Tomáš 3:1, Vácha Zdeněk 2:2, body hostů: Mejzlík Stanislav 2:2, Smejkal Josef 3:1, Ottenschläger Radek 0:4, Niemcyk Stanislav 0:4), SKST Trnovany C - SK Dubí C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Náprstek Jakub 0:4, Kasal Jaroslav 0:4, Kolinský Tadeáš 0:4, Bradáč Tomáš 0:4, body hostů: Hoffman František 4:0, Bechyně Bohuslav 4:0, Cingl Miroslav 4:0, Budínský Aleš 4:0), TJ Sokol Bořislav D - TJ Sokol Verneřice C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pauzová Hana 2:2, Beneš Marek 4:0, Vlček Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Fišer Josef 2:1, Endršt Josef 2:1, Sanitrik Rastislav 1:2, Sanitrik Milan 1:2, WO 5:0),
10. kolo:
SK Dubí C - TJ Sokol Bořislav D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffmann František 4:0, Budínský Aleš 4:0, Tarnóczi Jan 2:2, Bechyně Bohuslav 2:0, Cingl Miroslav 0:2, body hostů: Vlček Jan 1:3, Pauzová Hana 2:2, Feit Petr 0:4, Beneš Marek 1:3), TJ Sokol Bílina - SKST Trnovany C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejzlík Stanislav 4:0, Smejkal Josef 4:0, Mejzlík Josef 2:0, Niemcyk Stanislav 4:0, Ottenschläger Radek 1:1, body hostů: Seko Tomáš 1:3, Kasal Jaroslav 0:4, Poulsen Justin 0:4, Bradáč Tomáš 0:4), SKST Trnovany B - TJ Sokol Trnovany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nipl Jan 1:3, Škoda Filip 1:3, Jančárek Tomáš 3:1, Vinduška Michal 2:2, body hostů: Vácha Zdeněk 2:2, Krausová Martina 4:0, Chyský Tomáš 3:1, Bareš Miloslav 0:4), TJ Lokomotiva Teplice B - Baník Osek 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohos Štěpán 0:1, Zajíček Miroslav 3:1, Novák Martin 0:4, Golovko Pavel 0:4, Lasík Petr 0:3, body hostů: Klas Pavel 1:1, Husák Ondřej 4:0, Kusý Marian 3:1, Schmidt Jiří 3:1, Novák Pavel 2:0), TJ Sokol Verneřice B - SK Dubí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatuška David 0:4, Sukdolák Jiří 0:4, Jehlička Jaroslav 0:2, Kramár Jiří 2:2, Pech Jiří 1:1, body hostů: Maier Vilém 4:0, Mühlbauer Tomáš 4:0, Sochor Karel 3:1, Günther Emil 2:2),
11. kolo:
SKST Teplice F - TJ Sokol Verneřice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Jiří 3:1, Navarová Jana 1:3, Lichtenberg Tomáš 1:3, Podlucký Jan 3:1, body hostů: Klobouk Karel 0:4, Pech Jiří 3:1, Sukdolák Jiří 2:2, Kramár Jiří 3:1), TJ Sokol Trnovany B - TJ Lokomotiva Teplice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vácha Zdeněk 4:0, Krausová Martina 4:0, Švantner Josef 0:4, Chyský Tomáš 3:1, body hostů: Zajíček Miroslav 2:2, Lasík Petr 1:3, Novák Martin 1:3, Golovko Pavel 1:3), SKST Trnovany C - SKST Trnovany B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Náprstek Jakub 0:4, Bradáč Tomáš 0:4, Kolinský Tadeáš 0:4, Kasal Jaroslav 0:4, body hostů: Novák Petr 4:0, Škoda Filip 4:0, Jančárek Tomáš 4:0, Nipl Jan 4:0), TJ Sokol Bořislav D - TJ Sokol Bílina 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Jan 0:4, Beneš Marek 2:2, Léblová Kateřina ml. 1:3, Pauzová Hana 2:2, WO 0:1, body hostů: Vaník Jiří st. 4:0, Smejkal Josef 4:0, Niemcyk Stanislav 2:2, Ottenschläger Radek 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Verneřice C - SK Dubí C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sanitrik Rastislav 0:4, Kaucová Ivana 0:4, Fišer Josef 1:3, Endršt Josef 4:0, body hostů: Cingl Miroslav 2:0, Tarnóczi Jan 3:1, Hoffmann František 3:1, Bechyně Bohuslav 3:1, Budínský Aleš 0:2),
12. kolo:
TJ Sokol Bílina - TJ Sokol Verneřice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaník Jiří st. 3:1, Smejkal Josef 4:0, Zvolánek Pavel 2:0, Mejzlík Stanislav 4:0, Ottenschläger Radek 0:2, body hostů: Endršt Josef 1:3, Fišer Josef 1:3, Sanitrik Milan 0:4, Sanitrik Rastislav 1:3), SKST Trnovany B - TJ Sokol Bořislav D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nipl Jan 4:0, Škoda Filip 2:2, Vinduška Michal 4:0, Jančárek Tomáš 4:0, body hostů: Pauzová Hana 0:4, Feit Petr 1:3, Beneš Marek 0:4, Vlček Jan 1:3), TJ Lokomotiva Teplice B - SKST Trnovany C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bohos Štěpán 4:0, Golovko Pavel 4:0, Zlatohlávek Pavel 3:1, Lasík Petr 4:0, body hostů: Kasal Jaroslav 0:4, Kolinský Tadeáš 1:3, Bradáč Tomáš 0:4, Poulsen Justin 0:4), TJ Sokol Verneřice B - Baník Osek 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pech Jiří 1:3, Kramár Jiří 4:0, Sukdolák Jiří 1:3, Svatuška David 3:1, body hostů: Novák Pavel 3:1, Klas Pavel 1:3, Kusý Marian 2:2, Schmidt Jiří 1:3), SK Dubí B - SKST Teplice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maier Vilém 2:2, Günther Emil 3:1, Mühlbauer Tomáš 2:2, Sochor Karel 3:1, body hostů: Pospíšil Ondřej 4:0, Podlucký Jan 2:2, Lichtenberg Tomáš 0:4, Navarová Jana 0:4),
13. kolo:
Baník Osek - SK Dubí B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Pavel 4:0, Klas Pavel 0:4, Husák Ondřej 2:2, Kusý Marian 1:3, body hostů: Sochor Karel 2:2, Balda Jiří 2:2, Matas Jakub 3:1, Maier Vilém 2:2), TJ Sokol Trnovany B - TJ Sokol Verneřice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opolský František 4:0, Krausová Martina 4:0, Chyský Tomáš 3:1, Vácha Zdeněk 4:0, body hostů: Kramár Jiří 0:4, Borovička Karel 0:4, Svatuška David 1:3, Sukdolák Jiří 0:4), TJ Sokol Bořislav D - TJ Lokomotiva Teplice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Jan 1:3, Kabourek Jiří 1:3, Pauzová Hana 0:4, Feit Petr 0:4, body hostů: Zajíček Miroslav 4:0, Lasík Petr 4:0, Novák Martin 2:0, Golovko Pavel 4:0, Zlatohlávek Pavel 0:2), TJ Sokol Verneřice C - SKST Trnovany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Josef 1:3, Sanitrik Rastislav 0:4, Kaucová Ivana 0:4, Endršt Josef 2:2, body hostů: Nipl Jan 3:1, Škoda Filip 2:2, Jančárek Tomáš 4:0, Vinduška Michal 4:0), SK Dubí C - TJ Sokol Bílina 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoffmann František 0:4, Bechyně Bohuslav 0:4, Cingl Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Mejzlík Stanislav 3:0, Smejkal Josef 3:0, Zvolánek Pavel 3:0, Vaník Jiří st. 3:0, WO 5:0),
14. kolo:
SK Dubí C - SKST Trnovany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tarnóczi Jan 2:2, Budínský Aleš 0:2, Bechyně Bohuslav 3:1, Hoffmann František 3:1, Cingl Miroslav 0:2, body hostů: Vinduška Michal 3:1, Škoda Filip 1:3, Nipl Jan 2:2, Jančárek Tomáš 2:2), TJ Sokol Verneřice C - TJ Lokomotiva Teplice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaucová Ivana 0:1, Sanitrik Rastislav 1:3, Fišer Josef 1:3, Endršt Josef 4:0, Sanitrik Milan 0:3, body hostů: Zlatohlávek Pavel 1:3, Zajíček Miroslav 3:1, Lasík Petr 3:1, Golovko Pavel 3:1), SKST Trnovany C - TJ Sokol Verneřice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolinský Tadeáš 1:3, Kasal Jaroslav 0:4, Poulsen Justin 0:4, Bradáč Tomáš 0:4, body hostů: Klobouk Karel 3:1, Borovička Karel 4:0, Sukdolák Jiří 4:0, Kramár Jiří 4:0), TJ Sokol Trnovany B - SK Dubí B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chyský Tomáš 0:4, Krausová Martina 1:3, Opolský František 4:0, Vácha Zdeněk 3:1, body hostů: Mühlbauer Tomáš 2:2, Matas Jakub 2:2, Sochor Karel 3:1, Günther Emil 1:3), Baník Osek - SKST Teplice F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kusý Marian 1:3, Schmidt Jiří 3:1, Husák Ondřej 3:1, Klas Pavel 1:3, body hostů: Pospíšil Ondřej 4:0, Podlucký Jan 2:2, Mašek Jiří 0:4, Jehlička Jaroslav 2:2),
15. kolo:
SKST Teplice F - TJ Sokol Trnovany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navarová Jana 0:4, Weidisch Jakub 0:4, Sobek Jiří 1:3, Jehlička Jaroslav 1:3, body hostů: Chyský Tomáš 2:2, Vácha Zdeněk 4:0, Opolský František 4:0, Krausová Martina 4:0), SK Dubí B - SKST Trnovany C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matas Jakub 4:0, Günther Emil 4:0, Balda Jiří 4:0, Sochor Karel 4:0, body hostů: Kasal Jaroslav 0:4, Bradáč Tomáš 0:4, Náprstek Jakub 0:4, Seko Tomáš 0:4), TJ Sokol Verneřice B - TJ Sokol Bořislav D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatuška David 3:1, Sukdolák Jiří 3:1, Klobouk Karel 3:1, Kramár Jiří 4:0, body hostů: Feit Petr 2:2, Vlček Jan 1:3, Kabourek Jiří 0:4, Svoboda Milan 0:4), TJ Lokomotiva Teplice B - SK Dubí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lasík Petr 2:2, Zajíček Miroslav 4:0, Golovko Pavel 1:3, Novák Martin 2:1, Zlatohlávek Pavel 0:1, body hostů: Hoffmann František 3:1, Bechyně Bohuslav 3:1, Budínský Aleš 0:4, Sailer Jiří 1:3), SKST Trnovany B - TJ Sokol Bílina 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančárek Tomáš 0:4, Shejbal Jindřich 1:3, Nipl Jan 0:4, Škoda Filip 0:4, body hostů: Krausam Martin 3:1, Zvolánek Pavel 4:0, Smejkal Josef 4:0, Mejzlík Stanislav 4:0),
16. kolo:
TJ Sokol Bílina - TJ Lokomotiva Teplice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaník Jiří st. 1:0, Smejkal Josef 4:0, Mejzlík Stanislav 3:1, Krausam Martin 4:0, Niemcyk Stanislav 0:3, body hostů: Lasík Petr 1:3, Zlatohlávek Pavel 1:3, Golovko Pavel 1:3, Bohos Štěpán 1:3), TJ Sokol Verneřice C - TJ Sokol Verneřice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Josef 1:3, Endršt Josef 1:3, Sanitrik Rastislav 0:4, Turek Milan 1:3, body hostů: Svatuška David 3:1, Sukdolák Jiří 2:2, Jehlička Jaroslav 4:0, Kramár Jiří 4:0), TJ Sokol Bořislav D - SK Dubí B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pauzová Hana 0:4, Kabourek Jiří 1:2, Feit Petr 0:4, Léblová Kateřina ml. 0:4, WO 0:1, body hostů: Günther Emil 3:1, Sochor Karel 4:0, Maier Vilém 3:0, Balda Jiří 4:0, WO 1:0), SKST Trnovany C - SKST Teplice F 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Náprstek Jakub 0:4, Poulsen Justin 1:3, Seko Tomáš 0:4, Kolinský Tadeáš 0:4, body hostů: Mašek Jiří 4:0, Sobek Jiří 4:0, Lichtenberg Tomáš 4:0, Navarová Jana 3:1), TJ Sokol Trnovany B - Baník Osek 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Opolský František 3:1, Krausová Martina 2:2, Chyský Tomáš 2:2, Vácha Zdeněk 1:3, body hostů: Novák Pavel 4:0, Klas Pavel 0:4, Schmidt Jiří 3:1, Kusý Marian 1:3),
17. kolo:
Baník Osek - SKST Trnovany C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Pavel 4:0, Klas Pavel 4:0, Husák Ondřej 4:0, Schmidt Jiří 4:0, body hostů: Kasal Jaroslav 0:4, Seko Tomáš 0:4, Bradáč Tomáš 0:4, Poulsen Justin 0:4), SKST Teplice F - TJ Sokol Bořislav D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navarová Jana 1:3, Sobek Jiří 1:3, Podlucký Jan 4:0, Jehlička Jaroslav 4:0, body hostů: Vlček Jan 1:3, Pauzová Hana 2:2, Beneš Marek 1:3, Feit Petr 2:2), SK Dubí B - TJ Sokol Verneřice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balda Jiří 4:0, Günther Emil 4:0, Maier Vilém 4:0, Sochor Karel 4:0, body hostů: Kaucová Ivana 0:4, Sanitrik Rastislav 0:4, Fišer Josef 0:4, Endršt Josef 0:4), TJ Sokol Verneřice B - SK Dubí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kramár Jiří 4:0, Borovička Karel 4:0, Svatuška David 4:0, Sukdolák Jiří 3:1, body hostů: Hoffmann František 0:4, Budínský Aleš 1:3, Cingl Miroslav 0:4, Sailer Jiří 0:4), TJ Lokomotiva Teplice B - SKST Trnovany B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lasík Petr 0:4, Zajíček Miroslav 0:1, Novák Martin 1:3, Golovko Pavel 1:3, Bohos Štěpán 1:2, body hostů: Vinduška Michal 4:0, Shejbal Jindřich 4:0, Jančárek Tomáš 3:1, Nipl Jan 2:2),
18. kolo:
SKST Trnovany B - Baník Osek -:-, TJ Sokol Bílina - TJ Sokol Verneřice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaník Jiří st. 4:0, Krausam Martin 0:2, Mejzlík Stanislav 3:1, Smejkal Josef 3:1, Niemcyk Stanislav 0:2, body hostů: Sukdolák Jiří 1:3, Svatuška David 3:1, Borovička Karel 1:3, Kramár Jiří 1:3), SK Dubí C - SK Dubí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cingl Miroslav 0:4, Sailer Jiří 0:4, Tarnóczi Jan 1:3, Budínský Aleš 1:3, body hostů: Maier Vilém 2:2, Sochor Karel 4:0, Heissler Ladislav 4:0, Günter Emil 4:0), TJ Sokol Verneřice C - SKST Teplice F 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sanitrik Rastislav 1:2, Kaucová Ivana 0:3, Endršt Josef 1:2, Fišer Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Podlucký Jan 4:0, Jehlička Jaroslav 4:0, Navarová Jana 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Bořislav D - Baník Osek 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlček Jan 0:4, Beneš Marek 1:3, Pauzová Hana 0:4, Feit Petr 1:3, body hostů: Klas Pavel 2:2, Novák Pavel 4:0, Schmidt Jiří 4:0, Kusý Marian 4:0), SKST Trnovany C - TJ Sokol Trnovany B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kasal Jaroslav 0:4, Seko Tomáš 0:4, Kolinský Tadeáš 0:4, Poulsen Justin 0:4, body hostů: Vácha Zdeněk 4:0, Krausová Martina 4:0, Cozl Václav 4:0, Chyský Tomáš 4:0),
19. kolo:
TJ Sokol Trnovany B - TJ Sokol Bořislav D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opolský František 4:0, Krausová Martina 2:2, Chyský Tomáš 4:0, Vácha Zdeněk 4:0, body hostů: Feit Petr 0:4, Vlček Jan 0:4, Beneš Marek 1:3, Pauzová Hana 1:3), Baník Osek - TJ Sokol Verneřice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Pavel 4:0, Klas Pavel 3:1, Schmidt Jiří 4:0, Kusý Marian 4:0, body hostů: Sanitrik Milan 0:4, Kaucová Ivana 0:4, Fišer Josef 0:4, Endršt Josef 1:3), SKST Teplice F - SK Dubí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jehlička Jaroslav 4:0, Podlucký Jan 4:0, Mašek Jiří 3:1, Sobek Jiří 0:4, body hostů: Sailer Jiří 1:3, Cingl Miroslav 1:3, Bechyně Bohuslav 2:2, Hoffmann František 1:3), SK Dubí B - TJ Sokol Bílina 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sochor Karel 0:4, Mühlbauer Tomáš 0:2, Matas Jakub 1:3, Maier Vilém 1:3, Günther Emil 0:2, body hostů: Mejzlík Stanislav 4:0, Zvolánek Pavel 2:1, Krausam Martin 3:1, Vaník Jiří st. 4:0, Smejkal Josef 1:0), TJ Sokol Verneřice B - SKST Trnovany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svatuška David 3:1, Sukdolák Jiří 2:2, Kramár Jiří 4:0, Klobouk Karel 0:4, body hostů: Škoda Filip 1:3, Nipl Jan 1:3, Shejbal Jindřich 3:1, Jančárek Tomáš 2:2),
20. kolo:
TJ Lokomotiva Teplice B - TJ Sokol Verneřice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lasík Petr 2:2, Golovko Pavel 0:4, Bohos Štěpán 0:4, Zajíček Miroslav 1:1, Zlatohlávek Pavel 0:2, body hostů: Svatuška David 3:1, Sukdolák Jiří 4:0, Borovička Karel 2:2, Kramár Jiří 4:0), SKST Trnovany B - SK Dubí B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škoda Filip 1:3, Nipl Jan 0:4, Novák Petr 0:4, Jančárek Tomáš 3:1, body hostů: Sochor Karel 3:1, Günther Emil 3:1, Matas Jakub 3:1, Balda Jiří 3:1), TJ Sokol Bílina - SKST Teplice F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaník Jiří st. 4:0, Mejzlík Stanislav 2:2, Smejkal Josef 3:1, Krausam Martin 3:0, Niemcyk Stanislav 0:1, body hostů: Jehlička Jaroslav 2:2, Podlucký Jan 2:2, Mašek Jiří 0:4, Lichtenberg Tomáš 0:4), SK Dubí C - Baník Osek 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hoffmann František 2:2, Bechyně Bohuslav 2:2, Sailer Jiří 0:2, Tarnóczi Jan 1:3, Cingl Miroslav 0:2, body hostů: Schmidt Jiří 3:1, Kusý Marian 2:2, Klas Pavel 2:2, Novák Pavel 4:0), TJ Sokol Verneřice C - TJ Sokol Trnovany B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sanitrik Rastislav 0:4, Sanitrik Milan 0:4, Fišer Josef 0:4, Endršt Josef 1:3, body hostů: Chyský Tomáš 4:0, Cozl Václav 3:1, Vácha Zdeněk 4:0, Opolský František 4:0), TJ Sokol Bořislav D - SKST Trnovany C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Jan 3:1, Beneš Marek 4:0, Pauzová Hana 4:0, Feit Petr 4:0, body hostů: Poulsen Justin 1:3, Kolinský Tadeáš 0:4, Bradáč Tomáš 0:4, Náprstek Jakub 0:4),
21. kolo:
SKST Trnovany C - TJ Sokol Verneřice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kasal Jaroslav 0:4, Bradáč Tomáš 2:2, Kolinský Tadeáš 1:3, Náprstek Jakub 0:4, body hostů: Sanitrik Rastislav 4:0, Fišer Josef 4:0, Sanitrik Milan 3:1, Kaucová Ivana 2:2), TJ Sokol Trnovany B - SK Dubí C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chyský Tomáš 4:0, Opolský František 4:0, Krausová Martina 4:0, Vácha Zdeněk 4:0, body hostů: Bechyně Bohuslav 0:4, Hoffmann František 0:4, Cingl Miroslav 0:4, Sailer Jiří 0:4), Baník Osek - TJ Sokol Bílina 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kusý Marian 1:2, Schmidt Jiří 0:3, Husák Ondřej 1:2, Klas Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Smejkal Josef 3:1, Mejzlík Stanislav 4:0, Vaník Jiří st. 3:1, WO 0:5), SKST Teplice F - SKST Trnovany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navarová Jana 0:1, Podlucký Jan 2:2, Lichtenberg Tomáš 0:4, Weidisch Jakub 1:3, Sobek Jiří 0:3, body hostů: Nipl Jan 3:1, Škoda Filip 2:2, Vinduška Michal 4:0, Jančárek Tomáš 4:0), SK Dubí B - TJ Lokomotiva Teplice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maier Vilém 2:2, Balda Jiří 2:2, Matas Jakub 4:0, Sochor Karel 4:0, body hostů: Zajíček Miroslav 1:3, Lasík Petr 2:2, Golovko Pavel 0:4, Bohos Štěpán 1:3),
22. kolo:
TJ Lokomotiva Teplice B - SKST Teplice F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíček Miroslav 4:0, Lasík Petr 4:0, Novák Martin 3:1, Bohos Štěpán 4:0, body hostů: Lichtenberg Tomáš 0:4, Navarová Jana 0:4, Podlucký Jan 1:3, Sobek Jiří 0:4), SKST Trnovany B - Baník Osek 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nipl Jan 2:2, Škoda Filip 1:3, Vinduška Michal 2:2, Jančárek Tomáš 4:0, body hostů: Novák Pavel 3:1, Klas Pavel 0:4, Husák Ondřej 3:1, Fuchs Petr 1:3), TJ Sokol Bílina - TJ Sokol Trnovany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaník Jiří st. 4:0, Smejkal Josef 3:1, Mejzlík Stanislav 2:2, Krausam Martin 2:1, Zvolánek Pavel 1:0, body hostů: Vácha Zdeněk 0:4, Opolský František 1:3, Chyský Tomáš 2:2, Krausová Martina 1:3), SK Dubí C - SKST Trnovany C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sailer Jiří 4:0, Cingl Miroslav 4:0, Bechyně Bohuslav 4:0, Hoffmann František 2:0, Budínský Aleš 2:0, body hostů: Kolinský Tadeáš 0:4, Poulsen Justin 0:4, Kasal Jaroslav 0:4, Náprstek Jakub 0:4), TJ Sokol Verneřice C - TJ Sokol Bořislav D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Josef 4:0, Endršt Josef 4:0, Sanitrik Milan 1:3, Sanitrik Rastislav 3:1, body hostů: Feit Petr 2:2, Pauzová Hana 0:4, Kabourek Jiří 1:3, Beneš Marek 1:3),
23. kolo:
TJ Sokol Bořislav D - SK Dubí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pauzová Hana 2:2, Feit Petr 2:2, Beneš Marek 3:1, Kabourek Jiří 2:2, body hostů: Tarnóczi Jan 2:2, Cingl Miroslav 0:4, Budínský Aleš 2:2, Hoffmann František 3:1), SKST Trnovany C - TJ Sokol Bílina 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kasal Jaroslav 0:4, Bradáč Tomáš 0:4, Kolinský Tadeáš 0:4, Náprstek Jakub 0:4, body hostů: Krausam Martin 4:0, Mejzlík Stanislav 4:0, Smejkal Josef 4:0, Zvolánek Pavel 4:0), TJ Sokol Trnovany B - SKST Trnovany B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krausová Martina 3:1, Chyský Tomáš 3:1, Opolský František 4:0, Vácha Zdeněk 4:0, body hostů: Vinduška Michal 0:4, Škoda Filip 0:4, Nipl Jan 0:4, Jančárek Tomáš 2:2), Baník Osek - TJ Lokomotiva Teplice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kusý Marian 2:2, Fuchs Petr 3:1, Husák Ondřej 4:0, Klas Pavel 0:4, body hostů: Zajíček Miroslav 2:2, Lasík Petr 3:1, Golovko Pavel 1:1, Novák Martin 1:3, Zlatohlávek Pavel 0:2), SK Dubí B - TJ Sokol Verneřice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balda Jiří 3:1, Mühlbauer Tomáš 3:1, Günther Emil 4:0, Sochor Karel 4:0, body hostů: Borovička Karel 1:3, Kramár Jiří 0:4, Svatuška David 1:3, Sukdolák Jiří 0:4),
24. kolo:
TJ Sokol Verneřice B - SKST Teplice F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svatuška David 2:2, Sukdolák Jiří 2:2, Kramár Jiří 3:1, Klobouk Karel 1:3, body hostů: Podlucký Jan 3:1, Mašek Jiří 4:0, Lichtenberg Tomáš 1:3, Navarová Jana 0:4), TJ Lokomotiva Teplice B - TJ Sokol Trnovany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíček Miroslav 2:2, Lasík Petr 2:2, Bohos Štěpán 3:1, Golovko Pavel 1:3, body hostů: Vácha Zdeněk 3:1, Opolský František 4:0, Chyský Tomáš 1:3, Švantner Josef 0:4), SKST Trnovany B - SKST Trnovany C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nipl Jan 4:0, Jančárek Tomáš 4:0, Vinduška Michal 4:0, Škoda Filip 4:0, body hostů: Náprstek Jakub 0:4, Kasal Jaroslav 0:4, Kolinský Tadeáš 0:4, Bradáč Tomáš 0:4), TJ Sokol Bílina - TJ Sokol Bořislav D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krausam Martin 1:0, Mejzlík Stanislav 4:0, Zvolánek Pavel 4:0, Smejkal Josef 4:0, Niemcyk Stanislav 2:1, body hostů: Pauzová Hana 0:4, Beneš Marek 0:4, Kabourek Jiří 1:3, Feit Petr 0:4), SK Dubí C - TJ Sokol Verneřice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffmann František 3:1, Cingl Miroslav 1:3, Budínský Aleš 2:2, Sailer Jiří 1:3, body hostů: Sanitrik Rastislav 2:2, Sanitrik Milan 0:4, Fišer Josef 3:1, Endršt Josef 4:0),
25. kolo:
TJ Sokol Verneřice C - TJ Sokol Bílina 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sanitrik Rastislav 1:3, Sanitrik Milan 1:3, Fišer Josef 1:3, Endršt Josef 1:3, body hostů: Zvolánek Pavel 4:0, Niemcyk Stanislav 0:4, Smejkal Josef 4:0, Mejzlík Stanislav 4:0), TJ Sokol Bořislav D - SKST Trnovany B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Feit Petr 2:2, Kabourek Jiří 0:4, Svoboda Milan 0:4, Pauzová Hana 0:4, body hostů: Nipl Jan 3:1, Škoda Filip 3:1, Vinduška Michal 4:0, Jančárek Tomáš 4:0), SKST Trnovany C - TJ Lokomotiva Teplice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Náprstek Jakub 0:4, Kasal Jaroslav 0:4, Poulsen Justin 0:4, Bradáč Tomáš 0:4, body hostů: Lasík Petr 4:0, Bohos Štěpán 4:0, Golovko Pavel 4:0, Zlatohlávek Pavel 4:0), Baník Osek - TJ Sokol Verneřice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Husák Ondřej 4:0, Novák Pavel 4:0, Schmidt Jiří 2:2, Kusý Marian 1:3, body hostů: Sukdolák Jiří 1:3, Svatuška David 2:2, Klobouk Karel 0:4, Kramár Jiří 2:2), SKST Teplice F - SK Dubí B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mašek Jiří 3:1, Sobek Jiří 0:4, Navarová Jana 0:4, WO 0:5, body hostů: Günther Emil 2:1, Sochor Karel 3:0, Maier Vilém 2:1, Balda Jiří 2:1, WO 5:0),
26. kolo:
SK Dubí B - Baník Osek 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Günther Emil 2:2, Balda Jiří 1:3, Matas Jakub 4:0, Maier Vilém 3:1, body hostů: Kusý Marian 0:2, Schmidt Jiří 1:1, Husák Ondřej 2:2, Novák Pavel 3:1, Fuchs Petr 0:2, Klas Pavel 0:2), TJ Sokol Verneřice B - TJ Sokol Trnovany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kramár Jiří 2:2, Borovička Karel 3:1, Svatuška David 1:3, Sukdolák Jiří 1:3, body hostů: Chyský Tomáš 0:4, Vácha Zdeněk 3:1, Krausová Martina 4:0, Bareš Miloslav 2:2), TJ Lokomotiva Teplice B - TJ Sokol Bořislav D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lasík Petr 4:0, Bohos Štěpán 1:3, Novák Martin 0:2, Golovko Pavel 3:1, Zlatohlávek Pavel 0:2, body hostů: Beneš Marek 1:3, Pauzová Hana 3:1, Kabourek Jiří 2:2, Feit Petr 2:2), SKST Trnovany B - TJ Sokol Verneřice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nipl Jan 3:1, Škoda Filip 3:1, Vinduška Michal 4:0, Jančárek Tomáš 4:0, body hostů: Sanitrik Milan 0:4, Sanitrik Rastislav 0:4, Endršt Josef 2:2, Fišer Josef 0:4), TJ Sokol Bílina - SK Dubí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Josef 4:0, Mejzlík Stanislav 4:0, Zvolánek Pavel 2:0, Vaník Jiří st. 4:0, Niemcyk Stanislav 1:1, body hostů: Cingl Miroslav 0:4, Sailer Jiří 0:4, Hoffmann František 0:4, Budínský Aleš 1:3),
RP 1. třídy o 1. - 5. místo
1. kolo:
TJ Sokol Bořislav B - TJ Sokol Bořislav C 13:5, TTC Duchcov B - SKST Teplice E 11:7,
2. kolo:
TJ Sokol Bořislav C - TTC Duchcov B 7:11, SK Dubí A - TJ Sokol Bořislav B 12:6,
3. kolo:
TTC Duchcov B - SK Dubí A 6:12, SKST Teplice E - TJ Sokol Bořislav C 6:12,
4. kolo:
SK Dubí A - SKST Teplice E 13:5, TJ Sokol Bořislav B - TTC Duchcov B 9:9,
5. kolo:
SKST Teplice E - TJ Sokol Bořislav B 10:8, TJ Sokol Bořislav C - SK Dubí A 9:9,
6. kolo:
TJ Sokol Bořislav C - TJ Sokol Bořislav B 6:12, SKST Teplice E - TTC Duchcov B 5:13,
7. kolo:
TTC Duchcov B - TJ Sokol Bořislav C 8:10, TJ Sokol Bořislav B - SK Dubí A 7:11,
8. kolo:
SK Dubí A - TTC Duchcov B 13:5, TJ Sokol Bořislav C - SKST Teplice E 10:8,
9. kolo:
SKST Teplice E - SK Dubí A 9:9, TTC Duchcov B - TJ Sokol Bořislav B 15:3,
10. kolo:
TJ Sokol Bořislav B - SKST Teplice E 10:8, SK Dubí A - TJ Sokol Bořislav C 10:8,
11. kolo:
TJ Sokol Bořislav B - TJ Sokol Bořislav C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knížek Josef 2:2, Dvořák Václav 2:2, Beneš Martin 1:3, Pelc Jiří 0:4, body hostů: Štajger Viliam 4:0, Slíva Petr 2:2, Hissen Martin 3:1, Jelonek Vladimír 2:2), TTC Duchcov B - SKST Teplice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Míka Martin 3:1, Vích Josef 4:0, Fürst Jiří 2:2, Kropáček Ladislav 2:2, body hostů: Žejdlík Martin 1:3, Klatovský Jan 2:2, Pospíšil Ondřej 2:2, Podlucký Jan 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Bořislav C - TTC Duchcov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štajger Viliam 3:1, Hissen Martin 3:1, Hybášek Roman 3:1, Jelonek Vladimír 0:4, body hostů: Kropáček Ladislav 1:3, Vích Josef 3:1, Míka Martin 1:3, Kormančík Zdeněk 2:2), SK Dubí A - TJ Sokol Bořislav B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Worth Jan 4:0, Hrabánek Jiří 1:3, De Filippo Guglielmo 3:1, Mühlbauer Tomáš 2:2, body hostů: Beneš Martin 1:3, Knížek Josef 3:1, Dvořák Václav 1:3, Pelc Jiří 1:3),
13. kolo:
TTC Duchcov B - SK Dubí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Míka Martin 2:2, Vích Josef 4:0, Fürst Jiří 0:4, Kropáček Ladislav 1:3, body hostů: Mühlbauer Tomáš 3:1, Worth Jan 2:2, Hrabánek Jiří 1:3, De Filippo Guglielmo 3:1), SKST Teplice E - TJ Sokol Bořislav C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žejdlík Martin 3:1, Klatovský Jan 0:4, Freimann Karel 1:3, Pospíšil Ondřej 4:0, body hostů: Štajger Viliam 2:2, Hybášek Roman 1:3, Slíva Petr 2:2, Hissen Martin 3:1),
14. kolo:
SK Dubí A - SKST Teplice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabánek Jiří 2:2, Worth Jan 2:2, De Filippo Guglielmo 4:0, Mühlbauer Tomáš 3:1, body hostů: Žejdlík Martin 1:3, Podlucký Jan 0:4, Klatovský Jan 2:2, Pospíšil Ondřej 2:2), TJ Sokol Bořislav B - TTC Duchcov B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Reininger Rostislav 2:1, Pelc Jiří 0:3, Knížek Josef 1:2, Dvořák Václav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fürst Jiří 2:2, Vích Josef 4:0, Kropáček Ladislav 1:3, WO 0:5),
15. kolo:
SKST Teplice E - TJ Sokol Bořislav B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podlucký Jan 2:2, Freimann Karel 2:2, Žejdlík Martin 0:4, Klatovský Jan 2:2, body hostů: Pelc Jiří 2:2, Dvořák Václav 2:2, Knížek Josef 3:1, Reininger Rostislav 3:1), TJ Sokol Bořislav C - SK Dubí A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štajger Viliam 3:1, Hybášek Roman 2:2, Slíva Petr 2:2, Jelonek Vladimír 1:3, body hostů: Hubáček Tomáš 2:2, Mühlbauer Tomáš 2:2, Hrabánek Jiří 1:3, De Filippo Guglielmo 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Bořislav C - TJ Sokol Bořislav B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hybášek Roman 3:1, Hissen Martin 4:0, Jelonek Vladimír 3:1, Štajger Viliam 4:0, body hostů: Knížek Josef 2:2, Beneš Martin 0:4, Pelc Jiří 0:4, Kabourek Jiří 0:4), SKST Teplice E - TTC Duchcov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žejdlík Martin 2:2, Klatovský Jan 1:3, Freimann Karel 1:3, Pospíšil Ondřej 3:1, body hostů: Vích Josef 3:1, Kropáček Ladislav 1:3, Fürst Jiří 1:3, Míka Martin 4:0),
17. kolo:
TTC Duchcov B - TJ Sokol Bořislav C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Míka Martin 1:2, Vích Josef 3:0, Fürst Jiří 1:2, Kropáček Ladislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Štajger Viliam 3:1, Jelonek Vladimír 1:3, Hissen Martin 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Bořislav B - SK Dubí A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Václav 2:2, Knížek Josef 4:0, Reininger Rostislav 3:1, Beneš Martin 4:0, body hostů: Mühlbauer Tomáš 1:3, Hubáček Tomáš 0:4, Sochor Karel 0:4, Matas Jakub 2:2),
18. kolo:
SK Dubí A - TTC Duchcov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabánek Jiří 1:3, Hubáček Tomáš 2:2, Matas Jakub 1:3, Sochor Karel 3:1, body hostů: Vích Josef 4:0, Míka Martin 3:1, Kropáček Ladislav 1:3, Fürst Jiří 1:3), TJ Sokol Bořislav C - SKST Teplice E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štajger Viliam 2:2, Hissen Martin 3:1, Slíva Petr 3:1, Jelonek Vladimír 0:4, body hostů: Klatovský Jan 2:2, Pospíšil Ondřej 3:1, Žejdlík Martin 1:3, Podlucký Jan 2:2),
19. kolo:
SKST Teplice E - SK Dubí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podlucký Jan 2:2, Žejdlík Martin 2:2, Klatovský Jan 1:3, Pospíšil Ondřej 4:0, body hostů: Balda Jiří 0:4, Sochor Karel 3:1, De Filippo Guglielmo 3:1, Mühlbauer Tomáš 1:3), TTC Duchcov B - TJ Sokol Bořislav B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vích Josef 3:1, Kropáček Ladislav 1:3, Míka Martin 4:0, Fürst Jiří 4:0, body hostů: Dvořák Václav 0:4, Knížek Josef 1:3, Pelc Jiří 1:3, Beneš Martin 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Bořislav B - SKST Teplice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knížek Josef 3:1, Beneš Martin 2:2, Pelc Jiří 2:2, Dvořák Václav 3:1, body hostů: Klatovský Jan 2:2, Žejdlík Martin 1:3, Pospíšil Ondřej 2:2, Podlucký Jan 1:3), SK Dubí A - TJ Sokol Bořislav C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabánek Jiří 0:4, Hubáček Tomáš 4:0, De Filippo Guglielmo 4:0, Mühlbauer Tomáš 2:2, body hostů: Štajger Viliam 1:3, Jelonek Vladimír 1:3, Hissen Martin 2:2, Slíva Petr 2:2),
RP 1. třídy o 6. - 10. místo
1. kolo:
TJ Krupka D - TJ Sokol Verneřice A 4:14, TJ Lokomotiva Teplice A - SKST Trnovany A 9:9,
2. kolo:
TTC Duchcov C - SKST Trnovany A 9:9, TJ Sokol Verneřice A - TJ Lokomotiva Teplice A 7:11,
3. kolo:
TJ Krupka D - TTC Duchcov C 8:10, SKST Trnovany A - TJ Sokol Verneřice A 8:10,
4. kolo:
TTC Duchcov C - TJ Sokol Verneřice A 10:8, TJ Krupka D - TJ Lokomotiva Teplice A 5:13,
5. kolo:
TJ Lokomotiva Teplice A - TTC Duchcov C 8:10, SKST Trnovany A - TJ Krupka D 8:10,
6. kolo:
TJ Sokol Verneřice A - TJ Krupka D 14:4, SKST Trnovany A - TJ Lokomotiva Teplice A 9:9,
7. kolo:
SKST Trnovany A - TTC Duchcov C 10:8, TJ Lokomotiva Teplice A - TJ Sokol Verneřice A 13:5,
8. kolo:
TTC Duchcov C - TJ Krupka D 11:7, TJ Sokol Verneřice A - SKST Trnovany A 8:10,
9. kolo:
TJ Sokol Verneřice A - TTC Duchcov C 13:5, TJ Lokomotiva Teplice A - TJ Krupka D 13:5,
10. kolo:
TTC Duchcov C - TJ Lokomotiva Teplice A 8:10, TJ Krupka D - SKST Trnovany A 7:11,
11. kolo:
TJ Krupka D - TJ Sokol Verneřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Dalibor 2:2, Brožek Miroslav ml. 1:3, Švarc Vojtěch 2:2, Hromádka Martin 3:1, body hostů: Shejbal Pavel 3:1, Hýsek Stanislav 4:0, Eckert František 0:4, Svatuška David 1:3), TJ Lokomotiva Teplice A - SKST Trnovany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Robert 3:1, Muláček Karel 2:2, Stejskal Jan 0:4, Vorlíček Petr 0:2, Zajíček Miroslav 1:1, body hostů: Shejbal Jindřich 1:3, Slunéčko David 3:1, Dražan Pavel 4:0, Špička Marcel 2:2),
12. kolo:
TTC Duchcov C - SKST Trnovany A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrha Zdeněk 4:0, Janečka Josef 4:0, Mareš Jan 4:0, Jonáš Josef 1:3, body hostů: Shejbal Jindřich 0:4, Špička Marcel 1:3, Dražan Pavel 1:3, Jelínek Vlastimil 1:3), TJ Sokol Verneřice A - TJ Lokomotiva Teplice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shejbal Pavel 2:2, Hýsek Stanislav 3:1, Rada Miroslav 2:2, Eckert František 0:4, body hostů: Vorlíček Petr 3:1, Musil Robert 2:2, Muláček Karel 2:2, Stejskal Jan 2:2),
13. kolo:
TJ Krupka D - TTC Duchcov C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brožek Miroslav ml. 2:2, Švarc Vojtěch 3:1, Mach Dalibor 4:0, Hromádka Martin 4:0, body hostů: Mrha Zdeněk 1:3, Janečka Josef 0:4, Jonáš Josef 1:3, Mareš Jan 1:3), SKST Trnovany A - TJ Sokol Verneřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nipl Jan 1:3, Špička Marcel 2:2, Shejbal Jindřich 2:2, Jelínek Vlastimil 2:2, body hostů: Shejbal Pavel 4:0, Hýsek Stanislav 4:0, Rada Miroslav 1:3, Sukdolák Jiří 0:4),
14. kolo:
TTC Duchcov C - TJ Sokol Verneřice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Jan 4:0, Janečka Josef 3:1, Mrha Zdeněk 4:0, Jonáš Josef 0:4, body hostů: Shejbal Pavel 1:3, Hýsek Stanislav 1:3, Eckert František 2:2, Rada Miroslav 1:3), TJ Krupka D - TJ Lokomotiva Teplice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Miroslav ml. 3:1, Švarc Vojtěch 2:2, Mach Dalibor 4:0, Hromádka Martin 4:0, body hostů: Vorlíček Petr 1:3, Muláček Karel 1:3, Musil Robert 0:4, Stejskal Jan 1:3),
15. kolo:
TJ Lokomotiva Teplice A - TTC Duchcov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Robert 2:2, Vorlíček Petr 2:2, Stejskal Jan 4:0, Muláček Karel 3:1, body hostů: Mareš Jan 1:3, Janečka Josef 2:2, Skrčený Roman 0:4, Mrha Zdeněk 2:2), SKST Trnovany A - TJ Krupka D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Vlastimil 0:4, Špička Marcel 2:2, Dražan Pavel 3:1, Shejbal Jindřich 1:3, body hostů: Hromádka Martin 2:2, Mach Dalibor 2:2, Švarc Vojtěch 2:2, Brožek Miroslav ml. 4:0),
16. kolo:
TJ Sokol Verneřice A - TJ Krupka D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shejbal Pavel 3:1, Hýsek Stanislav 2:2, Svatuška David 0:2, Eckert František 1:3, Borovička Karel 0:2, body hostů: Hromádka Martin 3:1, Mach Dalibor 3:1, Brožek Miroslav ml. 2:2, Švarc Vojtěch 2:2), SKST Trnovany A - TJ Lokomotiva Teplice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Vlastimil 1:2, Dražan Pavel 3:1, Slunéčko David 3:1, Shejbal Jindřich 1:2, WO 2:0, body hostů: Vorlíček Petr 0:3, Muláček Karel 0:3, Musil Robert 2:2, Stejskal Jan 4:0, WO 0:2),
17. kolo:
SKST Trnovany A - TTC Duchcov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nipl Jan 2:2, Dražan Pavel 3:1, Špička Marcel 3:1, Shejbal Jindřich 0:4, body hostů: Mareš Jan 3:1, Janečka Josef 1:3, Skrčený Roman 1:3, Mrha Zdeněk 3:1), TJ Lokomotiva Teplice A - TJ Sokol Verneřice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muláček Karel 3:1, Stejskal Jan 4:0, Musil Robert 3:0, Vorlíček Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Shejbal Pavel 2:2, Eckert František 0:4, Svatuška David 0:4, Borovička Karel 0:3, WO 1:0),
18. kolo:
TTC Duchcov C - TJ Krupka D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrha Zdeněk 1:3, Skrčený Roman 0:4, Mareš Jan 4:0, Jonáš Josef 1:3, body hostů: Hromádka Martin 3:1, Brožek Miroslav ml. 2:2, Mach Dalibor 2:2, Švarc Vojtěch 3:1), TJ Sokol Verneřice A - SKST Trnovany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Shejbal Pavel 2:2, Hýsek Stanislav 2:2, Svatuška David 2:2, Eckert František 2:2, body hostů: Shejbal Jindřich 0:4, Špička Marcel 3:1, Dražan Pavel 4:0, Jelínek Vlastimil 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Verneřice A - TTC Duchcov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eckert František 3:1, Borovička Karel 1:3, Hýsek Stanislav 2:2, Shejbal Pavel 2:2, body hostů: Skrčený Roman 0:4, Janečka Josef 2:2, Mrha Zdeněk 2:2, Mareš Jan 4:0), TJ Lokomotiva Teplice A - TJ Krupka D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Robert 2:2, Muláček Karel 3:1, Stejskal Jan 2:2, Vorlíček Petr 2:2, body hostů: Hromádka Martin 2:2, Mach Dalibor 1:3, Brožek Miroslav ml. 2:2, Švarc Vojtěch 2:2),
20. kolo:
TTC Duchcov C - TJ Lokomotiva Teplice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrha Zdeněk 4:0, Skrčený Roman 2:2, Mareš Jan 3:1, Jonáš Josef 0:4, body hostů: Stejskal Jan 1:3, Muláček Karel 2:2, Musil Robert 2:2, Zajíček Miroslav 2:2), TJ Krupka D - SKST Trnovany A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mach Dalibor 4:0, Brožek Miroslav ml. 3:1, Švarc Vojtěch 4:0, Hromádka Martin 4:0, body hostů: Shejbal Jindřich 0:4, Špička Marcel 0:4, Jelínek Vlastimil 1:3, Dražan Pavel 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy