Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Dolní Zálezly C - TTC Ústí nad Labem C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jaroslav 1:3, Hrnčíř Jaroslav 1:3, Růžička Milan 1:2, Hladký Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Holub Jan 4:0, Mráz Jaroslav 4:0, Mach Zbyněk 2:2, Pavlík Václav 1:2, WO 0:1), TJ Pikron C - TJ Slovan Chabařovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daněk Miroslav 3:1, Přech František 1:3, Cimpl Miroslav 1:3, Řezníček Tomáš 0:2, Thieme Pavel 0:2, body hostů: Bohuslav František 2:2, Hrad Antonín 3:1, Myška Martin 2:2, Šrom Petr 4:0), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Brná nad Labem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimpach Josef 3:1, Pucherna Lubomír 4:0, Svoboda Edvin st. 0:4, Kacerovský Pavel ml. 2:2, body hostů: Traksl Tomáš 2:2, Kraus Ondřej 1:1, Bělovský Jiří 3:1, Mrnka Karel 1:3, Hrubeš Milan 0:2), TJ Chemička Ústí nad Labem C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Pavel 1:3, Barták Tomáš 3:1, Kovář Dušan 4:0, Nechyba Zdeněk st. 1:3, body hostů: Kubín Miroslav 1:3, Novák Jiří 3:1, Konrád Josef 1:3, Mašek Jan 2:2), TJ Brná nad Labem D - TJ Dolní Zálezly D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jan 0:4, Arnautovský German 0:4, Nežádal Luděk 0:4, Prkno Jaroslav 4:0, body hostů: Kovář Pavel 3:1, Hubač Jiří 3:1, Chrastilová Dana 3:1, Prknová Barunka 3:1),
2. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - TJ Brná nad Labem D 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mráz Jaroslav 3:0, Kozma Josef 3:0, Mach Zbyněk 3:0, Pavlík Václav 3:0, WO 5:0, body hostů: Blažek Jan 0:4, Arnautovský German 0:4, Nežádal Luděk 0:4, WO 0:5), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Dolní Zálezly D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubín Miroslav 1:2, Mašek Jan 3:0, Konrád Josef 3:0, Novák Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Hubač Jiří 1:3, Chrastilová Dana 0:4, Kovář Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Brná nad Labem C - SKP Sever Ústí nad Labem E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traksl Tomáš 3:1, Čejka Václav 4:0, Hrubeš Milan 3:1, Nitka Zdeněk 2:2, body hostů: Vašina Václav 0:4, Szücs Pavel 0:4, Peštová Eva 3:1, Škvor Petr 1:3), TJ Slovan Chabařovice - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrom Petr 4:0, Bohuslav František 2:2, Kočí Antonín 2:2, Vanžura Roman 1:3, body hostů: Pucherna Lubomír 3:1, Šimpach Josef 3:1, Kacerovský Pavel ml. 1:3, Zahradník Petr st. 0:4), TJ Dolní Zálezly C - TJ Pikron C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Miroslav 2:1, Hrnčíř Jaroslav 2:1, Rutar Jiří st. 3:0, Říha Jaroslav 3:0, WO 4:0, body hostů: Güttner Roman 0:3, Přech František 0:3, Šípová Eva 0:3, Cimpl Miroslav 2:1, WO 0:4),
3. kolo:
TJ Pikron C - TTC Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daněk Miroslav 3:1, Šípová Eva 0:4, Thieme Pavel 1:3, Cimpl Miroslav 1:3, body hostů: Mráz Jaroslav 4:0, Kozma Josef 3:1, Pavlík Václav 2:2, Mach Zbyněk 2:2), TJ Dolní Zálezly C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hladký Miroslav 2:0, Říha Jaroslav 2:0, Hrnčíř Jaroslav 1:2, Rutar Jiří st. 2:1, WO 7:0, body hostů: Šimpach Josef 1:3, Kacerovský Pavel st. 0:4, Pucherna Lubomír 2:0, WO 0:7), SKP Sever Ústí nad Labem E - TJ Slovan Chabařovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Václav 3:1, Barták Karel 4:0, Malý Štěpán 0:2, Vašina Václav 0:4, WO 0:2, body hostů: Kočí Antonín 1:2, Hrad Antonín 2:2, Myška Martin 2:2, Šrom Petr 2:1, WO 2:0), TJ Brná nad Labem C - TJ Chemička Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělovský Jiří 1:3, Mrnka Karel 1:3, Traksl Tomáš 3:1, Hrubeš Milan 0:1, Kraus Ondřej 1:2, body hostů: Kovář Dušan 4:0, Pospíšil Pavel 0:4, Nechyba Zdeněk st. 3:1, Barták Tomáš 3:1), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Brná nad Labem D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konrád Josef 4:0, Mašek Jan 4:0, Novák Jiří 4:0, WO 0:4, body hostů: Blažek Jan 0:3, Jonák Otakar 0:3, Nežádal Luděk 0:3, Arnautovský German 0:3, WO 4:0),
4. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Jaroslav 4:0, Kozma Josef 1:3, Pavlík Václav 2:2, Mach Zbyněk 1:3, body hostů: Kubín Miroslav 0:4, Novák Jiří 3:1, Konrád Josef 2:2, Mašek Jan 3:1), TJ Brná nad Labem C - TJ Dolní Zálezly D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Traksl Tomáš 3:1, Bělovský Jiří 4:0, Hrubeš Milan 3:1, Mrnka Karel 2:2, body hostů: Kovář Pavel 3:1, Hubač Jiří 1:3, Chrastilová Dana 0:4, Prknová Barunka 0:4), TJ Slovan Chabařovice - TJ Chemička Ústí nad Labem C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrom Petr 2:2, Myška Martin 3:1, Bohuslav František 3:1, Kočí Antonín 2:2, body hostů: Pospíšil Pavel 1:3, Kovář Dušan 2:2, Nechyba Zdeněk st. 1:3, Barták Tomáš 2:2), TJ Dolní Zálezly C - SKP Sever Ústí nad Labem E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Miroslav 3:1, Rutar Jiří st. 3:1, Hrnčíř Jaroslav 3:1, Janda Vladimír 1:3, body hostů: Malý Štěpán 0:4, Vašina Václav 1:3, Smetana Václav 3:1, Peštová Eva 2:2), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Pikron C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pucherna Lubomír 4:0, Šimpach Josef 1:3, Kacerovský Pavel ml. 1:3, Zahradník Petr st. 0:2, Kacerovský Pavel st. 0:2, body hostů: Cimpl Miroslav 2:2, Přech František 3:1, Šípová Eva 2:2, Daněk Miroslav 3:1),
5. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TTC Ústí nad Labem C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimpach Josef 1:3, Zahradník Petr st. 1:3, Pucherna Lubomír 2:1, Kacerovský Pavel st. 0:4, WO 0:1, body hostů: Mráz Jaroslav 4:0, Kozma Josef 3:1, Pavlík Václav 3:1, Mach Zbyněk 1:2, WO 1:0), SKP Sever Ústí nad Labem E - TJ Pikron C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštová Eva 3:1, Szücs Pavel 0:4, Malý Štěpán 0:4, Vašina Václav 1:3, body hostů: Thieme Pavel 2:2, Přech František 4:0, Cimpl Miroslav 3:1, Řezníček Tomáš 3:1), TJ Dolní Zálezly C - TJ Chemička Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jaroslav 2:2, Hladký Miroslav 2:2, Hrnčíř Jaroslav 2:2, Janda Vladimír 0:4, body hostů: Barták Tomáš 3:1, Nechyba Zdeněk st. 2:2, Pospíšil Pavel 1:3, Kovář Dušan 4:0), TJ Slovan Chabařovice - TJ Dolní Zálezly D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrom Petr 4:0, Myška Martin 3:1, Bohuslav František 4:0, Vanžura Roman 2:2, body hostů: Kovář Pavel 2:2, Hubač Jiří 1:3, Prknová Barunka 0:4, Chrastilová Dana 0:4), TJ Brná nad Labem D - TJ Brná nad Labem C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Arnautovský German 0:4, Nežádal Luděk 0:4, Kalabisová Danuše 4:0, Blažek Jan 0:4, body hostů: Bělovský Jiří 3:1, Hrubeš Milan 3:1, Traksl Tomáš 3:1, Kraus Ondřej 3:1),
6. kolo:
TJ Brná nad Labem C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Traksl Tomáš 2:1, Bělovský Jiří 1:2, Hrubeš Milan 1:2, Kraus Ondřej 1:2, WO 5:0, body hostů: Kubín Miroslav 0:4, Novák Jiří 4:0, Mašek Jan 3:1, WO 0:5), TJ Slovan Chabařovice - TJ Brná nad Labem D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrom Petr 4:0, Myška Martin 4:0, Kočí Antonín 3:1, Bohuslav František 4:0, body hostů: Blažek Jan 1:3, Arnautovský German 0:4, Nežádal Luděk 0:4, Jonák Otakar 0:4), TJ Dolní Zálezly C - TJ Dolní Zálezly D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jaroslav 4:0, Hladký Miroslav 3:1, Janda Vladimír 0:4, Hrnčíř Jaroslav 3:1, body hostů: Kovář Pavel 3:1, Hubač Jiří 1:3, Prknová Barunka 1:3, Chrastilová Dana 1:3), TJ Pikron C - TJ Chemička Ústí nad Labem C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Güttner Roman 0:2, Přech František 0:2, Cimpl Miroslav 1:2, Řezníček Tomáš 0:3, WO 0:6, body hostů: Duplinský Milan 3:0, Barták Tomáš 3:0, Nechyba Zdeněk st. 1:1, Kovář Dušan 2:0, WO 6:0), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - SKP Sever Ústí nad Labem E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pucherna Lubomír 4:0, Šimpach Josef 4:0, Kacerovský Pavel ml. 3:1, Zahradník Petr st. 1:1, Kacerovský Pavel st. 1:1, body hostů: Malý Štěpán 0:4, Vašina Václav 1:3, Rada Filip 0:4, Peštová Eva 2:2),
7. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem E - TTC Ústí nad Labem C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašina Václav 0:4, Malý Štěpán 0:4, Szücs Pavel 0:4, Rada Filip 0:4, body hostů: Mráz Jaroslav 4:0, Kozma Josef 4:0, Pavlík Václav 4:0, Mach Zbyněk 4:0), TJ Chemička Ústí nad Labem C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Pavel 3:1, Nechyba Zdeněk st. 4:0, Kovář Dušan 3:0, Barták Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Šimpach Josef 1:2, Kacerovský Pavel ml. 0:4, Zahradník Petr st. 0:4, Kacerovský Pavel st. 0:4, WO 0:1), TJ Dolní Zálezly D - TJ Pikron C 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubač Jiří 2:2, Kovář Pavel 3:1, Prknová Barunka 0:4, WO 0:5, body hostů: Přech František 2:1, Cimpl Miroslav 2:1, Güttner Roman 1:2, Šípová Eva 2:1, WO 5:0), TJ Brná nad Labem D - TJ Dolní Zálezly C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Arnautovský German 0:4, Kalabisová Danuše 2:1, Nežádal Luděk 0:4, Blažek Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Říha Jaroslav 3:1, Hladký Miroslav 3:1, Hrnčíř Jaroslav 3:0, Růžička Milan 4:0, WO 1:0), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Slovan Chabařovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Miroslav 0:4, Konrád Josef 0:3, Mašek Jan 3:1, Novák Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Bohuslav František 3:1, Hrad Antonín 2:2, Šrom Petr 3:0, Myška Martin 2:2, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Brná nad Labem C - TTC Ústí nad Labem C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubeš Milan 1:2, Nitka Zdeněk 0:3, Traksl Tomáš 2:2, Mrnka Karel 1:3, WO 2:0, body hostů: Mráz Jaroslav 4:0, Kozma Josef 3:1, Pavlík Václav 1:1, Mach Zbyněk 2:2, WO 0:2), TJ Dolní Zálezly C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Jaroslav 2:2, Hladký Miroslav 3:1, Janda Vladimír 0:4, Růžička Milan 3:1, body hostů: Mašek Jan 3:1, Kubín Miroslav 2:2, Konrád Josef 2:2, Fridrich Luboš 1:3), TJ Pikron C - TJ Brná nad Labem D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cimpl Miroslav 4:0, Přech František 4:0, Daněk Miroslav 4:0, Šípová Eva 4:0, body hostů: Blažek Jan 0:4, Arnautovský German 0:4, Jonák Otakar 0:4, Nežádal Luděk 0:4), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Dolní Zálezly D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pucherna Lubomír 4:0, Šimpach Josef 3:1, Kacerovský Pavel ml. 2:2, Zahradník Petr st. 1:1, Kacerovský Pavel st. 0:2, body hostů: Kovář Pavel 3:1, Hubač Jiří 2:2, Chrastilová Dana 0:4, Prknová Barunka 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem E - TJ Chemička Ústí nad Labem C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peštová Eva 4:0, Szücs Pavel 0:4, Rada Filip 0:4, WO 0:4, body hostů: Barták Tomáš 2:1, Kovář Dušan 2:1, Nechyba Zdeněk st. 2:1, Pospíšil Pavel 2:1, WO 4:0),
9. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - TJ Chemička Ústí nad Labem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Jaroslav 4:0, Holub Jan 4:0, Pavlík Václav 1:2, Mach Zbyněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Pospíšil Pavel 0:4, Kovář Dušan 2:2, Barták Tomáš 2:2, Nechyba Zdeněk st. 1:2, WO 0:1), SKP Sever Ústí nad Labem E - TJ Dolní Zálezly D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašina Václav 0:4, Szücs Pavel 0:4, Smetana Václav 4:0, Peštová Eva 4:0, body hostů: Prknová Barunka 2:2, Chrastilová Dana 2:2, Hubač Jiří 2:2, Kovář Pavel 2:2), TJ Brná nad Labem D - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Arnautovský German 0:4, Blažek Jan 1:3, Nežádal Luděk 1:3, Prkno Jaroslav 3:1, body hostů: Svoboda Edvin st. 2:2, Šimpach Josef 4:0, Kacerovský Pavel ml. 2:2, Kacerovský Pavel st. 3:1), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Pikron C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Konrád Josef 2:1, Fridrich Luboš 1:2, Mašek Jan 1:2, Novák Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Daněk Miroslav 4:0, Cimpl Miroslav 2:2, Thieme Pavel 0:4, WO 0:5), TJ Slovan Chabařovice - TJ Brná nad Labem C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šrom Petr 3:0, Kočí Antonín 1:2, Myška Martin 3:0, Bohuslav František 2:1, WO 5:0, body hostů: Hrubeš Milan 1:3, Bělovský Jiří 0:4, Traksl Tomáš 2:2, WO 0:5),
10. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - TJ Slovan Chabařovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Jaroslav 4:0, Holub Jan 3:1, Kozma Josef 2:2, Pavlík Václav 2:2, body hostů: Šrom Petr 3:1, Myška Martin 2:2, Bohuslav František 0:4, Kočí Antonín 0:4), TJ Dolní Zálezly C - TJ Brná nad Labem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Milan 1:3, Hrnčíř Jaroslav 3:1, Hladký Miroslav 2:0, Říha Jaroslav 3:1, Janda Vladimír 0:2, body hostů: Traksl Tomáš 3:1, Bělovský Jiří 2:2, Hrubeš Milan 1:3, Nitka Zdeněk 1:3), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimpach Josef 1:3, Kacerovský Pavel ml. 0:3, Pucherna Lubomír 2:1, Zahradník Petr st. 1:1, Kacerovský Pavel st. 0:2, WO 3:0, body hostů: Novák Jiří 4:0, Konrád Josef 3:1, Mašek Jan 3:1, 0:2, WO 0:3), SKP Sever Ústí nad Labem E - TJ Brná nad Labem D 18:0wo (body domácích: body hostů), TJ Chemička Ústí nad Labem C - TJ Dolní Zálezly D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovář Dušan 2:1, Duplinský Milan 3:0, Nechyba Zdeněk st. 2:1, Barták Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Prknová Barunka 0:4, Chrastilová Dana 0:4, Hubač Jiří 2:2, WO 0:5),
11. kolo:
TJ Dolní Zálezly D - TTC Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovář Pavel 4:0, Hubač Jiří 2:2, Prknová Barunka 0:4, WO 0:5, body hostů: Mráz Jaroslav 2:1, Kozma Josef 2:1, Pavlík Václav 1:2, Mach Zbyněk 1:2, WO 5:0), TJ Brná nad Labem D - TJ Chemička Ústí nad Labem C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek Jan 1:3, Jonák Otakar 0:4, Prkno Jaroslav 0:3, WO 0:6, body hostů: Pospíšil Pavel 1:1, Kovář Dušan 3:0, Barták Tomáš 3:0, Nechyba Zdeněk st. 3:0, WO 6:0), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - SKP Sever Ústí nad Labem E 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Jiří 4:0, Konrád Josef 3:1, Mašek Jan 3:1, WO 0:5, body hostů: Vašina Václav 0:3, Peštová Eva 2:1, Szücs Pavel 0:3, Malý Štěpán 0:3, WO 5:0), TJ Brná nad Labem C - TJ Pikron C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Traksl Tomáš 3:1, Bělovský Jiří 1:3, Kraus Ondřej 1:3, Hrubeš Milan 0:3, WO 2:0, body hostů: Cimpl Miroslav 3:1, Daněk Miroslav 4:0, Přech František 2:2, Thieme Pavel 1:2, WO 0:2), TJ Slovan Chabařovice - TJ Dolní Zálezly C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrom Petr 3:1, Vanžura Roman 1:3, Bohuslav František 1:3, Myška Martin 0:4, body hostů: Říha Jaroslav 2:2, Hladký Miroslav 2:2, Hrnčíř Jaroslav 3:1, Rutar Jiří st. 4:0),
12. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - TJ Dolní Zálezly C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Jaroslav 3:1, Kozma Josef 3:1, Mach Zbyněk 0:3, Pavlík Václav 3:1, WO 0:1, body hostů: Říha Jaroslav 1:3, Hladký Miroslav 1:3, Hrnčíř Jaroslav 1:3, Růžička Milan 3:0, WO 1:0), TJ Slovan Chabařovice - TJ Pikron C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrom Petr 4:0, Kočí Antonín 2:2, Myška Martin 3:1, Bohuslav František 2:1, WO 1:0, body hostů: Thieme Pavel 0:3, Řezníček Tomáš 1:3, Daněk Miroslav 3:1, Cimpl Miroslav 0:4, WO 0:1), TJ Brná nad Labem C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Traksl Tomáš 2:1, Bělovský Jiří 2:1, Hrubeš Milan 2:2, WO 2:5, body hostů: Svoboda Edvin st. 0:3, Šimpach Josef 2:0, Pucherna Lubomír 2:0, Kacerovský Pavel ml. 0:3, WO 5:2), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Chemička Ústí nad Labem C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Miroslav 1:3, Konrád Josef 3:1, Mašek Jan 3:1, Novák Jiří 3:1, body hostů: Pospíšil Pavel 0:4, Barták Tomáš 2:2, Nechyba Zdeněk st. 2:2, Kovář Dušan 2:2), TJ Dolní Zálezly D - TJ Brná nad Labem D 18:0wo (body domácích: body hostů),
13. kolo:
TJ Brná nad Labem D - TTC Ústí nad Labem C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nežádal Luděk 0:4, Blažek Jan 0:4, Arnautovský German 0:3, Prkno Jaroslav 0:3, WO 2:0, body hostů: Mráz Jaroslav 2:0, Kozma Josef 4:0, Pavlík Václav 4:0, Mach Zbyněk 4:0, WO 0:2), TJ Dolní Zálezly D - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Košner Jan 0:3, Prknová Barunka 0:3, Kovář Pavel 2:1, Hubač Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Konrád Josef 2:2, Kubín Miroslav 2:2, Novák Jiří 4:0, WO 0:5), SKP Sever Ústí nad Labem E - TJ Brná nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rada Filip 2:2, Smetana Václav 3:0, Malý Štěpán 0:4, Vašina Václav 0:4, WO 1:0, body hostů: Traksl Tomáš 2:2, Čejka Václav 3:1, Hrubeš Milan 3:0, Nitka Zdeněk 2:2, WO 0:1), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Slovan Chabařovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradník Petr st. 0:2, Kacerovský Pavel ml. 1:3, Šimpach Josef 2:2, Pucherna Lubomír 4:0, Kacerovský Pavel st. 0:2, body hostů: Myška Martin 3:1, Šrom Petr 3:1, Kočí Antonín 1:3, Bohuslav František 2:2), TJ Pikron C - TJ Dolní Zálezly C 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daněk Miroslav 2:1, Šípová Eva 1:2, Přech František 1:2, Cimpl Miroslav 1:2, WO 4:0, body hostů: Janda Vladimír 0:4, Hrnčíř Jaroslav 3:1, Hladký Miroslav 4:0, WO 0:4),
14. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - TJ Pikron C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holub Jan 3:0, Kozma Josef 1:2, Mach Zbyněk 3:1, Pavlík Václav 1:1, WO 3:1, body hostů: Daněk Miroslav 1:2, Přech František 0:2, Řezníček Tomáš 0:3, Cimpl Miroslav 3:1, WO 1:3), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Dolní Zálezly C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimpach Josef 2:2, Kacerovský Pavel ml. 1:3, Pucherna Lubomír 4:0, Zahradník Petr st. 1:1, Kacerovský Pavel st. 0:2, body hostů: Hrnčíř Jaroslav 3:1, Hladký Miroslav 2:2, Rutar Jiří st. 3:1, Janda Vladimír 0:4), TJ Slovan Chabařovice - SKP Sever Ústí nad Labem E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrom Petr 4:0, Sláma Jiří 3:1, Bohuslav František 3:1, Hrad Antonín 3:1, body hostů: Malý Štěpán 0:4, Vašina Václav 0:4, Škvor Petr 0:4, Peštová Eva 3:1), TJ Chemička Ústí nad Labem C - TJ Brná nad Labem C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Pavel 2:1, Barták Tomáš 3:0, Nechyba Zdeněk st. 2:1, Kovář Dušan 4:0, WO 3:1, body hostů: Traksl Tomáš 0:4, Kraus Ondřej 0:3, Hrubeš Milan 2:2, Nitka Zdeněk 0:2, WO 1:3), TJ Brná nad Labem D - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Jan 0:4, Arnautovský German 0:3, Nežádal Luděk 0:4, Prkno Jaroslav 0:3, WO 1:1, body hostů: Fridrich Luboš 3:0, Kubín Miroslav 4:0, Novák Jiří 3:0, Konrád Josef 4:0, WO 1:1),
15. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TTC Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Miroslav 0:4, Konrád Josef 1:3, Brázda Petr 3:1, Novák Jiří 2:2, body hostů: Mráz Jaroslav 4:0, Kozma Josef 2:2, Pavlík Václav 2:2, Mach Zbyněk 2:2), TJ Dolní Zálezly D - TJ Brná nad Labem C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovář Pavel 4:0, Hubač Jiří 3:1, Košner Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Traksl Tomáš 2:1, Bělovský Jiří 1:2, Hrubeš Milan 1:0, Mrnka Karel 1:2, Kraus Ondřej 0:2, WO 5:0), TJ Chemička Ústí nad Labem C - TJ Slovan Chabařovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Pavel 1:3, Kovář Dušan 4:0, Nechyba Zdeněk st. 1:3, Barták Tomáš 4:0, body hostů: Šrom Petr 2:2, Myška Martin 2:2, Bohuslav František 2:2, Hrad Antonín 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem E - TJ Dolní Zálezly C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peštová Eva 4:0, Vašina Václav 1:3, Malý Štěpán 1:3, WO 0:5, body hostů: Hladký Miroslav 2:1, Říha Jaroslav 2:1, Hrnčíř Jaroslav 2:1, Janda Vladimír 0:3, WO 5:0), TJ Pikron C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přech František 1:1, Cimpl Miroslav 2:1, Daněk Miroslav 3:1, Güttner Roman 2:2, WO 1:2, body hostů: Šimpach Josef 4:0, Zahradník Petr st. 0:3, Pucherna Lubomír 1:1, Kacerovský Pavel st. 0:4, WO 2:1),
16. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mráz Jaroslav 4:0, Kozma Josef 2:1, Mach Zbyněk 3:1, Pavlík Václav 3:1, WO 1:0, body hostů: Šimpach Josef 1:3, Svoboda Edvin st. 0:4, Pucherna Lubomír 2:1, Kacerovský Pavel st. 0:4, WO 0:1), TJ Pikron C - SKP Sever Ústí nad Labem E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cimpl Miroslav 2:2, Přech František 4:0, Šípová Eva 2:2, Daněk Miroslav 4:0, body hostů: Vašina Václav 1:3, Malý Štěpán 0:4, Rada Filip 1:3, Peštová Eva 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem C - TJ Dolní Zálezly C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Pavel 0:4, Barták Tomáš 3:0, Kovář Dušan 1:3, Nechyba Zdeněk st. 1:3, Duplinský Milan 0:1, body hostů: Růžička Milan 2:2, Hladký Miroslav 3:1, Rutar Jiří st. 4:0, Hrnčíř Jaroslav 2:2), TJ Dolní Zálezly D - TJ Slovan Chabařovice 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovář Pavel 2:2, Hubač Jiří 1:3, Prknová Barunka 1:3, WO 0:5, body hostů: Šrom Petr 3:0, Bohuslav František 3:0, Smrž Zdeněk 0:3, Kočí Antonín 2:1, WO 5:0), TJ Brná nad Labem C - TJ Brná nad Labem D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Traksl Tomáš 2:1, Kraus Ondřej 1:2, Hrubeš Milan 3:0, Nitka Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Prkno Jaroslav 3:1, Blažek Jan 1:3, Arnautovský German 0:4, WO 0:5),
17. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Brná nad Labem C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Miroslav 0:1, Mašek Jan 2:2, Konrád Josef 2:2, Novák Jiří 4:0, WO 0:3, body hostů: Traksl Tomáš 3:1, Mrnka Karel 0:3, Hrubeš Milan 2:1, Nitka Zdeněk 0:3, WO 3:0), TJ Brná nad Labem D - TJ Slovan Chabařovice 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek Jan 0:4, Arnautovský German 0:4, Prkno Jaroslav 1:2, WO 0:6, body hostů: Bohuslav František 2:0, Hrad Antonín 3:0, Šrom Petr 3:0, Kočí Antonín 2:1, WO 6:0), TJ Dolní Zálezly D - TJ Dolní Zálezly C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košner Jan 0:4, Prknová Barunka 0:4, Hubač Jiří 1:3, Kovář Pavel 3:1, body hostů: Říha Jaroslav 3:1, Hladký Miroslav 3:1, Rutar Jiří st. 3:1, Hrnčíř Jaroslav 3:1), TJ Chemička Ústí nad Labem C - TJ Pikron C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Pavel 0:2, Kovář Dušan 3:0, Barták Tomáš 3:0, Nechyba Zdeněk st. 2:1, WO 6:0, body hostů: Cimpl Miroslav 1:3, Daněk Miroslav 1:2, Thieme Pavel 1:3, WO 0:6), SKP Sever Ústí nad Labem E - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Štěpán 1:3, Rada Filip 1:3, Peštová Eva 2:2, Vašina Václav 1:3, body hostů: Šimpach Josef 4:0, Kacerovský Pavel ml. 2:2, Pucherna Lubomír 4:0, Zahradník Petr st. 1:1, Kacerovský Pavel st. 0:2),
18. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - SKP Sever Ústí nad Labem E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Jaroslav 3:1, Kozma Josef 4:0, Pavlík Václav 3:0, Mach Zbyněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Rada Filip 0:2, Peštová Eva 1:3, Szücs Pavel 0:4, Smetana Václav 2:1, Malý Štěpán 0:2, WO 1:0), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Chemička Ústí nad Labem C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimpach Josef 3:1, Kacerovský Pavel ml. 1:3, Zahradník Petr st. 0:4, Kacerovský Pavel st. 0:4, body hostů: Pospíšil Pavel 2:2, Kovář Dušan 3:1, Nechyba Zdeněk st. 3:1, Barták Tomáš 4:0), TJ Pikron C - TJ Dolní Zálezly D 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cimpl Miroslav 1:2, Přech František 2:1, Řezníček Tomáš 1:2, Šípová Eva 3:0, WO 5:0, body hostů: Kovář Pavel 3:1, Hubač Jiří 2:2, Košner Jan 0:4, WO 0:5), TJ Dolní Zálezly C - TJ Brná nad Labem D 18:0wo (body domácích: body hostů), TJ Slovan Chabařovice - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrom Petr 1:3, Myška Martin 2:2, Kočí Antonín 1:3, Hrad Antonín 1:3, body hostů: Brázda Petr 4:0, Konrád Josef 0:4, Novák Jiří 3:1, Mašek Jan 4:0),
19. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - TJ Brná nad Labem C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mráz Jaroslav 4:0, Holub Jan 3:0, Pavlík Václav 1:2, Mach Zbyněk 3:1, WO 2:0, body hostů: Traksl Tomáš 2:2, Bělovský Jiří 0:4, Kraus Ondřej 1:3, Nitka Zdeněk 0:2, WO 0:2), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Dolní Zálezly C 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Jiří 2:2, Kubín Miroslav 2:2, Fridrich Luboš 2:2, WO 0:5, body hostů: Hrnčíř Jaroslav 1:2, Hladký Miroslav 2:1, Janda Vladimír 0:1, Růžička Milan 1:2, Říha Jaroslav 2:0, WO 5:0), TJ Brná nad Labem D - TJ Pikron C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Arnautovský German 0:4, Blažek Jan 0:4, Jonák Otakar 0:4, Prkno Jaroslav 0:4, body hostů: Cimpl Miroslav 4:0, Přech František 4:0, Šípová Eva 4:0, Thieme Pavel 4:0), TJ Dolní Zálezly D - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubač Jiří 1:2, Kovář Pavel 4:0, Prknová Barunka 1:2, WO 1:6, body hostů: Šimpach Josef 1:1, Kacerovský Pavel ml. 1:2, Pucherna Lubomír 1:1, Zahradník Petr st. 0:1, Kacerovský Pavel st. 1:1, WO 6:1), TJ Chemička Ústí nad Labem C - SKP Sever Ústí nad Labem E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovář Dušan 2:1, Pospíšil Pavel 1:2, Nechyba Zdeněk st. 2:1, Barták Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Smetana Václav 3:1, Malý Štěpán 0:4, Rada Filip 1:3, WO 0:5),
20. kolo:
TJ Chemička Ústí nad Labem C - TTC Ústí nad Labem C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Tomáš 3:1, Kovář Dušan 2:1, Duplinský Milan 4:0, Nechyba Zdeněk st. 2:0, Pospíšil Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Mráz Jaroslav 2:2, Holub Jan 2:2, Pavlík Václav 0:3, Mach Zbyněk 0:4, WO 0:1), TJ Dolní Zálezly D - SKP Sever Ústí nad Labem E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubač Jiří 2:2, Kovář Pavel 4:0, Košner Jan 1:3, Prknová Barunka 3:1, body hostů: Vašina Václav 2:2, Malý Štěpán 1:3, Peštová Eva 3:1, Rada Filip 0:4), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D - TJ Brná nad Labem D 18:0wo (body domácích: body hostů), TJ Pikron C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přech František 4:0, Cimpl Miroslav 1:3, Šípová Eva 2:2, Thieme Pavel 1:3, body hostů: Novák Jiří 3:1, Konrád Josef 3:1, Brázda Petr 2:2, Kubín Miroslav 0:4), TJ Brná nad Labem C - TJ Slovan Chabařovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Traksl Tomáš 2:2, Bělovský Jiří 0:4, Hrubeš Milan 3:1, Čejka Václav 3:1, body hostů: Bohuslav František 3:1, Hrad Antonín 3:1, Kočí Antonín 1:3, Myška Martin 1:3),
21. kolo:
TJ Slovan Chabařovice - TTC Ústí nad Labem C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrom Petr 2:2, Myška Martin 0:3, Kočí Antonín 1:3, Hrad Antonín 1:3, WO 1:0, body hostů: Mráz Jaroslav 3:1, Kozma Josef 3:1, Pavlík Václav 3:0, Mach Zbyněk 2:2, WO 0:1), TJ Brná nad Labem C - TJ Dolní Zálezly C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Traksl Tomáš 2:1, Čejka Václav 0:2, Hrubeš Milan 0:3, Nitka Zdeněk 0:3, WO 5:1, body hostů: Hladký Miroslav 3:1, Hrnčíř Jaroslav 3:1, Rutar Jiří st. 3:0, WO 1:5), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konrád Josef 2:2, Fridrich Luboš 3:0, Mašek Jan 3:1, Novák Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Šimpach Josef 2:2, Kacerovský Pavel ml. 0:4, Pucherna Lubomír 2:1, Zahradník Petr st. 0:2, Kacerovský Pavel st. 0:2, WO 0:1), TJ Brná nad Labem D - SKP Sever Ústí nad Labem E 0:18wo (body domácích: body hostů), TJ Dolní Zálezly D - TJ Chemička Ústí nad Labem C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubač Jiří 3:1, Košner Jan 0:4, Prknová Barunka 1:3, Chrastilová Dana 0:4, body hostů: Barták Tomáš 4:0, Pospíšil Pavel 2:2, Nechyba Zdeněk st. 3:1, Kovář Dušan 3:1),
22. kolo:
TTC Ústí nad Labem C - TJ Dolní Zálezly D 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holub Jan 2:1, Kozma Josef 2:1, Pavlík Václav 2:1, Mach Zbyněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Kovář Pavel 3:1, Hubač Jiří 2:2, Košner Jan 0:4, WO 0:5), TJ Chemička Ústí nad Labem C - TJ Brná nad Labem D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barták Tomáš 4:0, Kovář Dušan 4:0, Nechyba Zdeněk st. 4:0, Pospíšil Pavel 4:0, body hostů: Arnautovský German 0:4, Blažek Jan 0:4, Jonák Otakar 0:4, Prkno Jaroslav 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem E - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO C 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smetana Václav 4:0, Peštová Eva 3:1, Vašíček Jiří 0:4, Bubínek Ondřej 0:4, WO 1:0, body hostů: Novák Jiří 3:1, Kubín Miroslav 2:2, Konrád Josef 2:2, Brázda Petr 2:2, WO 0:1), TJ Pikron C - TJ Brná nad Labem C 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cimpl Miroslav 2:1, Přech František 2:1, Güttner Roman 1:2, Daněk Miroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Traksl Tomáš 3:1, Kraus Ondřej 0:4, Hrubeš Milan 2:2, WO 0:5), TJ Dolní Zálezly C - TJ Slovan Chabařovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jaroslav 3:1, Hladký Miroslav 1:3, Rutar Jiří st. 1:3, Hrnčíř Jaroslav 2:2, body hostů: Myška Martin 2:2, Bohuslav František 2:2, Kočí Antonín 1:3, Šrom Petr 4:0),
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - SKP Sever Ústí nad Labem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 2:2, Zach Vladimír 2:2, Plutnar Jaroslav 3:1, Konrád Miroslav 2:2, body hostů: Barták Karel 1:3, Pavlík Petr 2:2, Vysoudil Jan 4:0, Smetana Václav 0:4), TTC Ústí nad Labem B - TJ Brná nad Labem A 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mráz Jaroslav 2:0, Kugl Jiří 3:0, Holub Jan 2:1, Moravec Jaroslav 1:2, WO 6:0, body hostů: Gromus Michael 2:2, Kalabisová Danuše 1:2, Bělovský Jiří 0:4, WO 0:6), TJ Brná nad Labem B - TJ Chemička Ústí nad Labem B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čejka Václav 1:3, Vinh Nguyen 1:3, Maleček Karel 2:2, Štross Pavel 3:1, body hostů: Svrček Petr 1:3, Kovář Dušan 1:3, Hanek Tomáš st. 4:0, Karásek Jiří 3:1), TJ Pikron A - SKP Sever Ústí nad Labem D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Derfl Dušan 3:1, Urban Jaroslav 4:0, Brabec Vlastimil 2:2, Bechtold Roman 4:0, body hostů: Vašinová Karina 2:2, Kmoníček Martin 0:4, Vašina Václav 0:4, Běhounek Michal 1:3), TJ Dolní Zálezly B - TJ Pikron B 0:18wo,
2. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Pikron B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sečanský Radek 0:3, Barták Karel 3:0, Pavlík Petr 3:0, Vysoudil Jan 3:1, WO 1:2, body hostů: Mergl Milan 2:2, Řezníček Tomáš 0:3, Kronbauer Marek 1:3, Strnad Radek 1:1, WO 2:1), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Dolní Zálezly B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Běhounek Marcel 3:1, Běhounek Michal 3:0, Vašinová Karina 3:1, WO 1:5, body hostů: Riedel Pavel 1:2, Říha Jaroslav 1:2, Krampera Stanislav 0:2, Hladký Miroslav 0:3, WO 5:1), TJ Pikron A - TJ Brná nad Labem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bechtold Roman 4:0, Šípová Eva 1:3, Urban Jaroslav 3:1, Derfl Dušan 3:1, body hostů: Štross Pavel 2:2, Hrubeš Milan 0:4, Čejka Václav 2:2, Vinh Nguyen 1:3), TJ Brná nad Labem A - TJ Chemička Ústí nad Labem B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gromus Michael 2:2, Krčil Josef 1:2, Kalabisová Danuše 0:3, Janda Stanislav 2:1, WO 3:0, body hostů: Svrček Petr 1:0, Hanek Tomáš st. 2:2, Duplinský Milan 2:2, Karásek Jiří 3:1, WO 0:3), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TTC Ústí nad Labem B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pucherna Lubomír 3:0, Zach Vladimír 2:0, Plutnar Jaroslav 3:1, Konrád Miroslav 2:0, Plutnar Stanislav 2:0, WO 0:3, body hostů: Mráz Jaroslav 0:4, Kozma Josef 0:3, Holub Jan 1:2, Moravec Jaroslav 0:3, WO 3:0),
3. kolo:
TTC Ústí nad Labem B - SKP Sever Ústí nad Labem C 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kugl Jiří 2:2, Holub Jan 1:3, Moravec Jaroslav 2:2, WO 0:5, body hostů: Vysoudil Jan 1:2, Barták Karel 3:0, Smetana Václav 0:3, Pavlík Petr 3:0, WO 5:0), TJ Chemička Ústí nad Labem B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duplinský Milan 3:0, Svrček Petr 2:0, Karásek Jiří 3:1, Hanek Tomáš st. 2:1, Kovář Dušan 0:2, WO 2:0, body hostů: Pucherna Lubomír 1:2, Konrád Miroslav 0:3, Plutnar Jaroslav 2:2, Mašek Jan 1:3, WO 0:2), TJ Brná nad Labem A - TJ Pikron A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gromus Michael 0:3, Janda Stanislav 2:1, Plánička Vojtěch 0:3, Krčil Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Urban Jaroslav 4:0, Bechtold Roman 3:1, Brabec Vlastimil 2:2, WO 0:5), TJ Dolní Zálezly B - TJ Brná nad Labem B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Riedel Pavel 3:1, Krampera Stanislav 1:3, Laskoš Radek 1:3, Říha Jaroslav 0:4, body hostů: Štross Pavel 4:0, Maleček Karel 2:2, Čejka Václav 2:2, Vinh Nguyen 3:1), TJ Pikron B - SKP Sever Ústí nad Labem D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergl Milan 4:0, Güttner Roman 0:4, Řezníček Tomáš 0:4, WO 0:5, body hostů: Běhounek Marcel 2:1, Běhounek Michal 2:1, Kmoníček Martin 2:1, Peštová Eva 2:1, WO 5:0),
4. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - SKP Sever Ústí nad Labem D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Karel 3:1, Szücs Pavel 0:4, Smetana Václav 2:2, Vysoudil Jan 3:0, WO 1:0, body hostů: Vašinová Karina 3:0, Běhounek Michal 2:0, Vašina Václav 1:3, Rada Filip 1:3, Helebrant Vojtěch 0:2, WO 0:1), TJ Pikron B - TJ Brná nad Labem B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kronbauer Marek 0:2, Mergl Milan 1:2, Güttner Roman 0:3, Řezníček Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Štross Pavel 3:0, Čejka Václav 3:0, Vinh Nguyen 2:0, Maleček Karel 2:1, WO 0:5), TJ Brná nad Labem A - TJ Dolní Zálezly B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gromus Michael 4:0, Krčil Josef 3:0, Plánička Vojtěch 1:2, Janda Stanislav 2:1, Kalabisová Danuše 0:1, WO 0:2, body hostů: Riedel Pavel 2:2, Říha Jaroslav 1:3, Laskoš Radek 1:2, Barták Radim 0:3, WO 2:0), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Pikron A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konrád Miroslav 0:1, Plutnar Stanislav 0:2, Plutnar Jaroslav 1:2, Zach Vladimír 2:0, Pucherna Lubomír 1:0, WO 6:2, body hostů: Bechtold Roman 3:0, Urban Jaroslav 2:1, Kryl Daniel 0:3, WO 2:6), TJ Chemička Ústí nad Labem B - TTC Ústí nad Labem B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duplinský Milan 3:1, Svrček Petr 2:0, Karásek Jiří 4:0, Hanek Tomáš st. 3:1, Barták Tomáš 1:1, body hostů: Holub Jan 0:4, Moravec Jaroslav 1:3, Mráz Jaroslav 2:2, Kozma Josef 0:4),
5. kolo:
TJ Chemička Ústí nad Labem B - SKP Sever Ústí nad Labem C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Barták Tomáš 1:2, Svrček Petr 0:2, Karásek Jiří 3:0, Hanek Tomáš st. 3:0, Pospíšil Pavel 0:1, WO 5:0, body hostů: Pavlík Petr 2:2, Barták Karel 2:2, Smetana Václav 1:3, WO 0:5), TTC Ústí nad Labem B - TJ Pikron A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prchal Ladislav 1:3, Kugl Jiří 4:0, Holub Jan 3:1, Moravec Jaroslav 1:3, body hostů: Brabec Vlastimil 1:3, Bechtold Roman 3:1, Kryl Daniel 2:2, Urban Jaroslav 1:3), TJ Dolní Zálezly B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jaroslav 0:2, Riedel Pavel 0:3, Hladký Miroslav 0:3, Barták Radim 2:2, Růžička Milan 0:1, WO 3:0, body hostů: Plutnar Stanislav 4:0, Zach Vladimír 3:0, Plutnar Jaroslav 2:1, Pucherna Lubomír 2:1, WO 0:3), TJ Pikron B - TJ Brná nad Labem A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cimpl Miroslav 1:3, Güttner Roman 1:3, Řezníček Tomáš 0:4, Mergl Milan 3:1, body hostů: Gromus Michael 3:1, Plánička Vojtěch 3:1, Janda Stanislav 4:0, Bělovský Jiří 1:3), TJ Brná nad Labem B - SKP Sever Ústí nad Labem D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinh Nguyen 2:2, Čejka Václav 0:3, Maleček Karel 2:1, Štross Pavel 4:0, WO 1:1, body hostů: Běhounek Marcel 2:2, Peštová Eva 2:2, Běhounek Michal 0:3, Kmoníček Martin 2:1, WO 1:1),
6. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Brná nad Labem B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlík Petr 4:0, Barták Karel 2:2, Szücs Pavel 0:4, Smetana Václav 1:3, body hostů: Hrubeš Milan 1:3, Čejka Václav 3:1, Štross Pavel 3:1, Maleček Karel 2:2), TJ Brná nad Labem A - SKP Sever Ústí nad Labem D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gromus Michael 1:0, Krčil Josef 1:1, Janda Stanislav 2:1, Kalabisová Danuše 0:2, WO 4:4, body hostů: Vašina Václav 0:3, Běhounek Marcel 2:1, Vašinová Karina 2:0, WO 4:4), TJ Pikron B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareček Michal 0:3, Řezníček Tomáš 0:2, Güttner Roman 1:2, Mergl Milan 1:2, WO 1:4, body hostů: Zach Vladimír 3:0, Konrád Miroslav 2:1, Pucherna Lubomír 3:0, Plutnar Stanislav 1:1, WO 4:1), TTC Ústí nad Labem B - TJ Dolní Zálezly B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prchal Ladislav 2:2, Kugl Jiří 4:0, Holub Jan 4:0, Moravec Jaroslav 4:0, body hostů: Riedel Pavel 0:4, Říha Jaroslav 0:4, Laskoš Radek 1:3, Barták Radim 1:3), TJ Chemička Ústí nad Labem B - TJ Pikron A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovář Dušan 0:3, Svrček Petr 0:2, Karásek Jiří 2:1, Hanek Tomáš st. 1:2, WO 5:1, body hostů: Urban Jaroslav 2:2, Brabec Vlastimil 4:0, Bechtold Roman 2:1, WO 1:5),
7. kolo:
TJ Pikron A - SKP Sever Ústí nad Labem C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Derfl Dušan 3:1, Urban Jaroslav 4:0, Bechtold Roman 4:0, Brabec Vlastimil 2:2, body hostů: Barták Karel 2:2, Vytlačil Václav ml. 0:4, Smetana Václav 1:3, Szücs Pavel 0:4), TJ Dolní Zálezly B - TJ Chemička Ústí nad Labem B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Riedel Pavel 2:2, Říha Jaroslav 0:4, Laskoš Radek 1:3, Barták Radim 0:4, body hostů: Hanek Tomáš st. 4:0, Duplinský Milan 3:1, Karásek Jiří 4:0, Svrček Petr 2:1, Balská Karolína 0:1), TTC Ústí nad Labem B - TJ Pikron B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prchal Ladislav 3:1, Kugl Jiří 2:1, Holub Jan 3:1, Moravec Jaroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Mareček Michal 1:3, Mergl Milan 2:2, Cimpl Miroslav 0:3, Řezníček Tomáš 0:4, WO 0:1), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - SKP Sever Ústí nad Labem D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pucherna Lubomír 2:1, Konrád Miroslav 1:2, Plutnar Stanislav 3:0, Plutnar Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Vašinová Karina 2:2, Běhounek Michal 2:2, Peštová Eva 0:4, WO 0:5), TJ Brná nad Labem B - TJ Brná nad Labem A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Václav 2:2, Vinh Nguyen 2:2, Maleček Karel 2:2, Štross Pavel 2:2, body hostů: Gromus Michael 2:2, Krčil Josef 2:2, Janda Stanislav 2:2, Plánička Vojtěch 2:2),
8. kolo:
TJ Brná nad Labem A - SKP Sever Ústí nad Labem C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gromus Michael 2:2, Krčil Josef 2:2, Janda Stanislav 3:1, Plánička Vojtěch 2:2, body hostů: Pavlík Petr 4:0, Barták Karel 2:2, Vytlačil Václav ml. 0:4, Smetana Václav 1:3), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Brná nad Labem B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach Vladimír 3:0, Pucherna Lubomír 1:1, Plutnar Stanislav 3:1, Plutnar Jaroslav 3:1, Konrád Miroslav 1:0, WO 1:1, body hostů: Štross Pavel 3:1, Maleček Karel 0:3, Čejka Václav 0:3, Vinh Nguyen 0:4, WO 1:1), TTC Ústí nad Labem B - SKP Sever Ústí nad Labem D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prchal Ladislav 3:1, Kugl Jiří 3:1, Holub Jan 3:1, Moravec Jaroslav 3:1, body hostů: Vašinová Karina 2:0, Helebrant Vojtěch 0:4, Kmoníček Martin 0:4, Běhounek Michal 2:2, Vašina Václav 0:2), TJ Chemička Ústí nad Labem B - TJ Pikron B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duplinský Milan 2:1, Svrček Petr 3:0, Karásek Jiří 3:0, Hanek Tomáš st. 4:0, WO 2:1, body hostů: Mareček Michal 1:3, Mergl Milan 0:3, Daněk Miroslav 0:3, Güttner Roman 0:3, WO 1:2), TJ Pikron A - TJ Dolní Zálezly B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jaroslav 4:0, Derfl Dušan 4:0, Bechtold Roman 4:0, Brabec Vlastimil 4:0, body hostů: Riedel Pavel 0:4, Krampera Stanislav 0:4, Říha Jaroslav 0:4, Barták Radim 0:4),
9. kolo:
TJ Dolní Zálezly B - SKP Sever Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedel Pavel 2:2, Říha Jaroslav 0:2, Barták Radim 2:2, Laskoš Radek 2:2, Krampera Stanislav 0:2, body hostů: Vytlačil Václav ml. 1:3, Barták Karel 4:0, Smetana Václav 1:3, Pavlík Petr 4:0), TJ Pikron B - TJ Pikron A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mareček Michal 0:4, Güttner Roman 0:4, Mergl Milan 1:3, Kronbauer Marek 0:4, body hostů: Urban Jaroslav 4:0, Derfl Dušan 4:0, Bechtold Roman 3:1, Brabec Vlastimil 4:0), TJ Chemička Ústí nad Labem B - SKP Sever Ústí nad Labem D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nechyba Zdeněk st. 1:3, Hanek Tomáš st. 4:0, Svrček Petr 4:0, Balská Karolína 2:2, body hostů: Kmoníček Martin 1:3, Běhounek Michal 2:2, Helebrant Vojtěch 0:4, Vašinová Karina 2:0, Malý Štěpán 0:2), TJ Brná nad Labem B - TTC Ústí nad Labem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Václav 1:3, Vinh Nguyen 1:3, Maleček Karel 3:1, Štross Pavel 4:0, body hostů: Kugl Jiří 2:2, Moravec Jaroslav 2:2, Holub Jan 2:2, Prchal Ladislav 1:3), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Brná nad Labem A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach Vladimír 1:0, Pucherna Lubomír 2:0, Plutnar Stanislav 3:0, Plutnar Jaroslav 3:0, Konrád Miroslav 1:1, WO 5:0, body hostů: Krčil Josef 0:3, Plánička Vojtěch 0:3, Kalabisová Danuše 0:3, Janda Stanislav 1:1, WO 0:5),
10. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Karel 0:4, Szücs Pavel 0:4, Smetana Václav 1:2, Pavlík Petr 3:0, WO 1:1, body hostů: Zach Vladimír 3:0, Plutnar Jaroslav 3:1, Konrád Miroslav 2:2, Pucherna Lubomír 2:1, WO 1:1), TJ Brná nad Labem A - TTC Ústí nad Labem B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gromus Michael 3:1, Krčil Josef 3:1, Janda Stanislav 3:1, Plánička Vojtěch 1:3, body hostů: Kugl Jiří 3:1, Moravec Jaroslav 1:3, Prchal Ladislav 0:4, Holub Jan 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem B - TJ Brná nad Labem B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barták Tomáš 1:3, Svrček Petr 2:0, Karásek Jiří 2:2, Hanek Tomáš st. 3:1, Kovář Dušan 2:0, body hostů: Maleček Karel 2:2, Štross Pavel 3:1, Čejka Václav 1:3, Hrubeš Milan 0:4), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Pikron A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštová Eva 0:3, Běhounek Michal 0:2, Běhounek Marcel 1:2, Vašinová Karina 2:1, WO 2:3, body hostů: Derfl Dušan 3:0, Urban Jaroslav 2:1, Brabec Vlastimil 1:2, Bechtold Roman 2:0, WO 3:2), TJ Pikron B - TJ Dolní Zálezly B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareček Michal 1:3, Strnad Radek 0:3, Řezníček Tomáš 0:2, Mergl Milan 4:0, WO 0:3, body hostů: Riedel Pavel 3:1, Krampera Stanislav 2:1, Laskoš Radek 2:1, Rutar Jiří st. 1:2, WO 3:0),
11. kolo:
TJ Pikron B - SKP Sever Ústí nad Labem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kronbauer Marek 1:3, Güttner Roman 0:2, Mareček Michal 2:2, Mergl Milan 3:1, Řezníček Tomáš 0:2, body hostů: Barták Karel 3:1, Pavlík Petr 4:0, Smetana Václav 1:3, Vytlačil Václav ml. 2:2), TJ Dolní Zálezly B - SKP Sever Ústí nad Labem D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedel Pavel 3:1, Krampera Stanislav 3:1, Laskoš Radek 1:3, Říha Jaroslav 1:3, body hostů: Vašinová Karina 3:1, Peštová Eva 1:3, Běhounek Marcel 1:3, Běhounek Michal 3:1), TJ Brná nad Labem B - TJ Pikron A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vinh Nguyen 1:3, Čejka Václav 1:3, Štross Pavel 3:0, Maleček Karel 1:3, WO 0:1, body hostů: Urban Jaroslav 3:1, Derfl Dušan 2:2, Bechtold Roman 3:1, Brabec Vlastimil 1:2, WO 1:0), TJ Chemička Ústí nad Labem B - TJ Brná nad Labem A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovář Dušan 2:1, Svrček Petr 2:0, Karásek Jiří 3:0, Hanek Tomáš st. 2:1, WO 6:0, body hostů: Gromus Michael 0:4, Krčil Josef 0:4, Janda Stanislav 2:1, WO 0:6), TTC Ústí nad Labem B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kugl Jiří 2:2, Holub Jan 1:3, Moravec Jaroslav 1:3, Mráz Jaroslav 3:1, body hostů: Zach Vladimír 4:0, Plutnar Jaroslav 1:3, Pucherna Lubomír 0:1, Plutnar Stanislav 3:1, Konrád Miroslav 1:2),
12. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TTC Ústí nad Labem B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Petr 4:0, Barták Karel 3:1, Smetana Václav 2:2, Vytlačil Václav ml. 1:3, body hostů: Kugl Jiří 2:2, Moravec Jaroslav 1:3, Holub Jan 2:2, Prchal Ladislav 1:3), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Chemička Ústí nad Labem B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zach Vladimír 1:2, Plutnar Jaroslav 3:0, Pucherna Lubomír 2:1, Plutnar Stanislav 1:1, WO 6:0, body hostů: Svrček Petr 0:3, Hanek Tomáš st. 1:3, Karásek Jiří 3:1, WO 0:6), TJ Pikron A - TJ Brná nad Labem A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Derfl Dušan 4:0, Urban Jaroslav 3:1, Brabec Vlastimil 4:0, Bechtold Roman 3:1, body hostů: Gromus Michael 2:2, Krčil Josef 0:4, Janda Stanislav 0:4, Bělovský Jiří 0:4), TJ Brná nad Labem B - TJ Dolní Zálezly B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čejka Václav 4:0, Maleček Karel 4:0, Vinh Nguyen 3:0, Štross Pavel 3:0, WO 2:0, body hostů: Prknová Barunka 0:4, Chrastilová Dana 0:3, Janda Vladimír 0:3, Hubač Jiří 0:4, WO 0:2), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Pikron B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běhounek Marcel 2:2, Kmoníček Martin 1:2, Běhounek Michal 2:1, Peštová Eva 4:0, WO 1:1, body hostů: Strnad Radek 2:2, Mergl Milan 3:1, Güttner Roman 0:3, Řezníček Tomáš 0:3, WO 1:1),
13. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem D - SKP Sever Ústí nad Labem C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašinová Karina 4:0, Malý Štěpán 0:2, Běhounek Michal 3:1, Vašina Václav 2:2, Běhounek Marcel 2:0, body hostů: Smetana Václav 2:2, Pavlík Petr 2:0, Škvor Petr 1:3, Szücs Pavel 0:4, Bubínek Ondřej 0:2), TJ Brná nad Labem B - TJ Pikron B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čejka Václav 0:4, Vinh Nguyen 3:1, Maleček Karel 1:3, Štross Pavel 3:1, body hostů: Mareček Michal 2:2, Mergl Milan 3:1, Strnad Radek 2:2, Kronbauer Marek 2:2), TJ Dolní Zálezly B - TJ Brná nad Labem A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Riedel Pavel 3:0, Krampera Stanislav 1:1, Laskoš Radek 1:2, Barták Radim 1:2, WO 6:0, body hostů: Gromus Michael 3:1, Krčil Josef 0:4, Janda Stanislav 2:1, WO 0:6), TJ Pikron A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Jaroslav 1:3, Kryl Daniel 1:3, Brabec Vlastimil 3:1, Bechtold Roman 2:2, body hostů: Zach Vladimír 4:0, Plutnar Stanislav 1:3, Plutnar Jaroslav 3:1, Pucherna Lubomír 1:1, Konrád Miroslav 0:2), TTC Ústí nad Labem B - TJ Chemička Ústí nad Labem B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kugl Jiří 1:3, Holub Jan 0:4, Moravec Jaroslav 1:3, Mráz Jaroslav 0:3, WO 1:0, body hostů: Svrček Petr 3:0, Hanek Tomáš st. 4:0, Duplinský Milan 3:1, Karásek Jiří 3:1, WO 0:1),
14. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Chemička Ústí nad Labem B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlík Petr 1:2, Vytlačil Václav ml. 1:2, Smetana Václav 0:3, Barták Karel 1:2, WO 5:0, body hostů: Hanek Tomáš st. 4:0, Karásek Jiří 2:2, Svrček Petr 3:1, WO 0:5), TJ Pikron A - TTC Ústí nad Labem B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jaroslav 3:0, Kryl Daniel 2:1, Brabec Vlastimil 4:0, Bechtold Roman 4:0, WO 1:1, body hostů: Holub Jan 0:4, Moravec Jaroslav 0:3, Kugl Jiří 0:3, Prchal Ladislav 1:3, WO 1:1), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Dolní Zálezly B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach Vladimír 2:0, Konrád Miroslav 0:1, Plutnar Jaroslav 4:0, Plutnar Stanislav 4:0, Pucherna Lubomír 2:0, WO 0:3, body hostů: Krampera Stanislav 0:4, Riedel Pavel 1:2, Laskoš Radek 0:2, Říha Jaroslav 0:4, WO 3:0), TJ Brná nad Labem A - TJ Pikron B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gromus Michael 3:1, Prkno Jaroslav 0:4, Traksl Tomáš 0:4, Janda Stanislav 4:0, body hostů: Mergl Milan 3:1, Mareček Michal 2:2, Strnad Radek 2:2, Kronbauer Marek 2:2), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Brná nad Labem B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peštová Eva 1:3, Běhounek Michal 1:3, Běhounek Marcel 3:1, Vašinová Karina 4:0, body hostů: Štross Pavel 3:1, Maleček Karel 2:2, Vinh Nguyen 1:3, Čejka Václav 1:3),
15. kolo:
TJ Brná nad Labem B - SKP Sever Ústí nad Labem C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čejka Václav 1:3, Vinh Nguyen 1:2, Maleček Karel 0:3, Štross Pavel 3:1, WO 0:2, body hostů: Barták Karel 3:1, Pavlík Petr 4:0, Vytlačil Václav ml. 1:2, Smetana Václav 1:2, WO 2:0), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Brná nad Labem A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rada Filip 0:3, Rousek Dominik 0:3, Peštová Eva 2:1, Vašina Václav 0:4, WO 3:0, body hostů: Gromus Michael 4:0, Krčil Josef 3:1, Plánička Vojtěch 1:1, Janda Stanislav 3:0, WO 0:3), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B - TJ Pikron B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konrád Miroslav 3:0, Plutnar Jaroslav 2:0, Zach Vladimír 3:0, Plutnar Stanislav 3:0, WO 3:2, body hostů: Strnad Radek 0:3, Mareček Michal 0:3, Řezníček Tomáš 0:3, Güttner Roman 0:2, WO 2:3), TJ Dolní Zálezly B - TTC Ústí nad Labem B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedel Pavel 3:1, Krampera Stanislav 2:2, Říha Jaroslav 0:4, Laskoš Radek 0:4, body hostů: Kugl Jiří 2:2, Moravec Jaroslav 3:1, Holub Jan 2:2, Prchal Ladislav 4:0), TJ Pikron A - TJ Chemička Ústí nad Labem B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Jaroslav 3:1, Derfl Dušan 2:2, Brabec Vlastimil 4:0, Bechtold Roman 2:2, body hostů: Hanek Tomáš st. 2:2, Duplinský Milan 1:3, Kovář Dušan 0:4, Karásek Jiří 2:2),
16. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Pikron A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Petr 4:0, Vytlačil Václav ml. 0:4, Smetana Václav 0:4, Barták Karel 4:0, body hostů: Bechtold Roman 2:2, Kryl Daniel 2:2, Brabec Vlastimil 2:2, Urban Jaroslav 2:2), TJ Chemička Ústí nad Labem B - TJ Dolní Zálezly B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Karásek Jiří 4:0, Hanek Tomáš st. 4:0, Svrček Petr 2:1, WO 0:6, body hostů: Krampera Stanislav 0:3, Říha Jaroslav 1:2, Hrnčíř Jaroslav 0:3, Laskoš Radek 0:2, WO 6:0), TJ Pikron B - TTC Ústí nad Labem B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareček Michal 1:3, Strnad Radek 0:4, Mergl Milan 0:3, Kronbauer Marek 2:2, WO 0:1, body hostů: Holub Jan 3:1, Prchal Ladislav 4:0, Kugl Jiří 4:0, Moravec Jaroslav 1:2, WO 1:0), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašinová Karina 4:0, Vašina Václav 1:3, Malý Štěpán 1:3, Helebrant Vojtěch 0:4, body hostů: Pucherna Lubomír 3:1, Fridrich Luboš 3:1, Kubín Miroslav 1:3, Konrád Miroslav 3:1), TJ Brná nad Labem A - TJ Brná nad Labem B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gromus Michael 2:2, Krčil Josef 1:3, Janda Stanislav 2:1, Plánička Vojtěch 1:3, WO 0:1, body hostů: Maleček Karel 0:4, Štross Pavel 4:0, Čejka Václav 2:2, Vinh Nguyen 3:0, WO 1:0),
17. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Brná nad Labem A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Karel 4:0, Pavlík Petr 4:0, Smetana Václav 1:2, Vytlačil Václav ml. 1:3, WO 0:1, body hostů: Traksl Tomáš 2:2, Plánička Vojtěch 1:3, Gromus Michael 2:2, Krčil Josef 0:3, WO 1:0), TJ Brná nad Labem B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vinh Nguyen 2:2, Čejka Václav 0:4, Štross Pavel 4:0, Maleček Karel 2:2, body hostů: Zach Vladimír 3:1, Plutnar Jaroslav 2:2, Pucherna Lubomír 2:2, Konrád Miroslav 1:3), SKP Sever Ústí nad Labem D - TTC Ústí nad Labem B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašina Václav 2:2, Malý Štěpán 0:4, Peštová Eva 0:4, Běhounek Marcel 1:3, body hostů: Kugl Jiří 4:0, Moravec Jaroslav 4:0, Prchal Ladislav 2:2, Holub Jan 3:1), TJ Pikron B - TJ Chemička Ústí nad Labem B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Radek 1:3, Mareček Michal 0:2, Řezníček Tomáš 0:3, Güttner Roman 0:4, Mergl Milan 0:2, WO 0:1, body hostů: Duplinský Milan 3:1, Kovář Dušan 4:0, Karásek Jiří 4:0, Hanek Tomáš st. 3:0, WO 1:0), TJ Dolní Zálezly B - TJ Pikron A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Riedel Pavel 2:1, Krampera Stanislav 0:3, Laskoš Radek 0:3, Hrnčíř Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Brabec Vlastimil 4:0, Bechtold Roman 3:1, Derfl Dušan 3:1, WO 0:5),
18. kolo:
SKP Sever Ústí nad Labem C - TJ Dolní Zálezly B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Karel 4:0, Pavlík Petr 4:0, Smetana Václav 0:4, Vytlačil Václav ml. 1:3, body hostů: Laskoš Radek 2:2, Barták Radim 2:2, Krampera Stanislav 2:2, Říha Jaroslav 1:3), TJ Pikron A - TJ Pikron B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urban Jaroslav 4:0, Derfl Dušan 4:0, Brabec Vlastimil 4:0, WO 0:5, body hostů: Kronbauer Marek 0:3, Mareček Michal 0:1, Güttner Roman 0:3, Mergl Milan 0:2, Řezníček Tomáš 0:3, WO 5:0), SKP Sever Ústí nad Labem D - TJ Chemička Ústí nad Labem B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peštová Eva 2:2, Běhounek Marcel 0:4, Běhounek Michal 0:3, Vašina Václav 0:4, WO 0:1, body hostů: Svrček Petr 3:1, Hanek Tomáš st. 4:0, Duplinský Milan 3:1, Karásek Jiří 3:0, WO 1:0), TTC Ústí nad Labem B - TJ Brná nad Labem B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prchal Ladislav 2:2, Moravec Jaroslav 2:2, Kugl Jiří 3:0, Holub Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Štross Pavel 2:2, Maleček Karel 1:3, Vinh Nguyen 1:3, Čejka Václav 1:2, WO 0:1), TJ Brná nad Labem A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gromus Michael 3:1, Kalabisová Danuše 1:3, Krčil Josef 2:2, Plánička Vojtěch 1:3, body hostů: Zach Vladimír 4:0, Konrád Miroslav 2:2, Pucherna Lubomír 0:4, Plutnar Jaroslav 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy