Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
1. kolo:
Ždárná B - Boskovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grmela Marek 0:2, Slaný Petr 1:1, Pavlů Bedřich 0:3, Polívka Martin st. 1:2, body hostů: Harna Václav 2:1, Vlach Marek 3:0, Sedlák Zdeněk 1:1, Zachoval Leoš 2:0), Křetín A - Zbraslavec C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maresch Michal 3:0, Všianský Pavel 1:1, Koudelka Petr 2:1, Koudelka Ladislav ml. 2:1, body hostů: Illek Roman 2:1, Sekanina Jan 0:3, Švancara Vladimír 1:2, Stloukal Jiří 0:2), Letovice A - Blansko D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rouchal Jan 2:1, Musil Zdeněk 1:2, Andrle Martin 1:2, Chlup Dominik 0:4, body hostů: Bednář Josef 4:0, Skoupý Michal 3:0, Pokorný Martin 1:2, Přikryl Vojtěch 1:2), V. Opatovice A - Vysočany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Türk Petr st. 2:1, Türk Petr ml. 2:0, Veselý Ivo 3:0, Vacula Aleš 1:2, body hostů: Žáček Michal 1:2, Kellner Aleš 1:2, Janáč Daniel 1:2, Žáček Miroslav 0:2), Rohozec A - Šošůvka B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Radek 3:1, Kříž Zbyněk 2:1, Suchomel Vít 2:1, Suchomel Josef 1:3, body hostů: Krátký Marek 1:3, Ševčík Jaroslav 2:2, Kutil Šimon 3:0, Mikulášek Josef 0:3),
2. kolo:
Rájec B - Boskovice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Ondřej 0:2, Koumar Jiří 0:2, Malach Martin 2:1, Dudek Michal 0:3, body hostů: Vlach Marek 2:1, Harna Václav 2:1, Pařízek Jiří 2:0, Zachoval Leoš 2:0), Křetín A - Blansko D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 2:2, Maresch Michal 2:2, Všianský Pavel 1:2, Koudelka Petr 2:2, body hostů: Pokorný Martin 2:2, Skoupý Michal 4:0, Přikryl Vojtěch 2:2, Skoupý Petr 0:3), Letovice A - Zbraslavec C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rouchal Jan 1:2, Andrle Martin 1:1, Chlup Dominik 1:2, Mužík Martin 0:3, body hostů: Křepela Zdeněk 1:2, Švancara Vladimír 3:0, Sekanina Jan 3:0, Stloukal Jiří 1:1), V. Opatovice A - Šošůvka B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafář Patrik 2:2, Türk Petr st. 1:3, Veselý Ivo 2:2, Türk Petr ml. 3:1, body hostů: Dvořák Leoš 4:0, Krátký Marek 3:1, Ševčík Jaroslav 0:4, Zouhar Aleš 1:3), Rohozec A - Vysočany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Petr 2:2, Suchomel Josef 1:3, Suchomel Vít 3:1, Kříž Radek 3:1, body hostů: Žáček Michal 3:1, Zouhar Ondřej 2:2, Žáček Miroslav 2:2, Žáček Roman 0:4),
3. kolo:
Boskovice A - Vysočany A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Michal 0:4, Vlach Marek 1:2, Pařízek Jiří 2:1, Zachoval Leoš 3:1, body hostů: Žáček Michal 2:2, Janáč Daniel 2:2, Kellner Aleš 3:0, Žáček Miroslav 1:2), Zbraslavec C - V. Opatovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stloukal Jiří 1:2, Švancara Vladimír 0:3, Křepela Zdeněk 1:2, Sekanina Jan 3:1, body hostů: Türk Petr ml. 3:1, Türk Petr st. 1:2, Veselý Ivo 2:1, Vacula Aleš 2:1), Blansko D - Rohozec A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Vojtěch 0:3, Němec Josef 0:2, Skoupý Michal 2:1, Záviška Radek 1:2, WO 0:1, body hostů: Kříž Radek 3:0, Kříž Martin 2:1, Suchomel Vít 2:1, Matoušek Petr 1:1, WO 1:0), Ždárná B - Křetín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grmela Marek 0:2, Pavlů Bedřich 0:2, Slaný Petr 1:2, Polívka Martin st. 0:2, body hostů: Maresch Michal 3:0, Všianský Pavel 2:0, Koudelka Petr 1:1, Koudelka Ladislav ml. 2:0), Rájec B - Letovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falta Jiří 0:4, Vodák Jiří 2:1, Malach Martin 3:0, Koumar Jiří ml. 0:4, body hostů: Andrle Martin 3:1, Rouchal Jan 2:2, Mužík Martin 2:1, Chlup Dominik 2:1),
4. kolo:
Boskovice A - Šošůvka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Zdeněk 0:4, Vlach Marek 2:2, Pařízek Jiří 2:2, Zachoval Leoš 3:0, WO 1:0, body hostů: Dvořák Leoš 3:0, Krátký Marek 3:1, Ševčík Jaroslav 1:3, Šindelka Stanislav st. 1:3, WO 0:1), Zbraslavec C - Rohozec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stloukal Jiří 2:2, Švancara Vladimír 2:2, Sekanina Jan 2:2, Illek Roman 2:2, body hostů: Kříž Radek 4:0, Kříž Zbyněk 1:3, Suchomel Vít 2:2, Kříž Martin 1:3), Blansko D - V. Opatovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoupý Michal 4:0, Zukal Aleš 2:2, Trávníčková Karla 2:2, Večeřa Martin 1:3, body hostů: Türk Petr ml. 2:2, Türk Petr st. 2:2, Veselý Ivo 2:2, Vacula Aleš 1:3), Ždárná B - Letovice A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Václav 0:1, Pavlů Bedřich 0:2, Slaný Petr 0:2, Polívka Martin st. 0:2, Grmela Marek 0:1, body hostů: Andrle Martin 2:0, Rouchal Jan 2:0, Chlup Dominik 2:0, Mužík Martin 2:0), Rájec B - Křetín A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malach Martin 3:0, Štěpánek Ondřej 0:3, Vodák Jiří 2:1, Dudek Michal 0:4, body hostů: Maresch Michal 2:2, Všianský Pavel 3:0, Koudelka Petr 1:2, Koudelka Ladislav ml. 2:1),
5. kolo:
Křetín A - Boskovice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maresch Michal 2:2, Všianský Pavel 1:3, Koudelka Ladislav ml. 2:1, Koudelka Petr 2:2, body hostů: Zachoval Leoš 3:1, Pařízek Jiří 2:2, Vlach Marek 2:2, Harna Václav 1:2), V. Opatovice A - Ždárná B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafář Patrik 2:0, Türk Petr ml. 1:1, Türk Petr st. 3:0, Vacula Aleš 2:0, body hostů: Vlček Josef 0:3, Pavlů Bedřich 1:1, Polívka Martin st. 0:2, Slaný Petr 0:2), Rohozec A - Rájec B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Petr 2:0, Kříž Zbyněk 2:0, Kříž Radek 3:0, Suchomel Josef 2:0, body hostů: Dudek Michal 0:3, Koumar Jiří ml. 0:2, Falta Jiří 0:2, Bartoš Rostislav 0:2), Vysočany A - Zbraslavec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kellner Aleš 3:1, Žáček Michal 3:1, Zouhar Ondřej 0:2, Janáč Daniel 2:2, Bezděk Michal 0:2, body hostů: Křepela Zdeněk 1:3, Sekanina Jan 4:0, Stloukal Jiří 2:2, Švancara Vladimír 1:3), Šošůvka B - Blansko D 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulášek Josef 2:0, Ševčík Jaroslav 1:1, Krátký Marek 3:0, Dvořák Leoš 3:0, body hostů: Zukal Aleš 1:2, Přikryl Vojtěch 0:3, Pokorný Martin 0:2, Žáček Bronislav 0:2),
6. kolo:
Letovice A - Boskovice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlup Dominik 1:3, Rouchal Jan 3:0, Musil Zdeněk 1:2, Andrle Martin 4:0, body hostů: Zachoval Leoš 2:2, Pařízek Jiří 1:3, Vlach Marek 1:2, Harna Václav 1:2), V. Opatovice A - Rájec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Türk Petr ml. 2:0, Veselý Ivo 2:0, Türk Petr st. 2:0, Vacula Aleš 2:0, body hostů: Dudek Michal 0:2, Bartoš Rostislav 0:2, Falta Jiří 0:2, Nezval Jiří 0:2), Rohozec A - Ždárná B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Martin 1:1, Kříž Zbyněk 2:0, Kříž Radek 3:0, Suchomel Vít 2:0, body hostů: Slaný Petr 1:2, Pavlů Bedřich 0:2, Polívka Martin st. 0:2, Grmela Marek 0:2), Vysočany A - Blansko D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kellner Aleš 1:2, Žáček Michal 3:0, Zouhar Ondřej 3:0, Janáč Daniel 2:1, body hostů: Bednář Josef 1:2, Skoupý Michal 1:2, Přikryl Vojtěch 1:2, Pokorný Martin 0:3), Šošůvka B - Zbraslavec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelka Stanislav st. 2:2, Krátký Marek 3:1, Ševčík Jaroslav 0:4, Dvořák Leoš 2:2, body hostů: Křepela Zdeněk 3:1, Sekanina Jan 1:3, Illek Roman 4:0, Švancara Vladimír 1:3),
7. kolo:
Boskovice A - Zbraslavec C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zachoval Leoš 3:0, Pařízek Jiří 2:1, Harna Václav 1:2, Vlach Marek 2:1, body hostů: Křepela Zdeněk 0:3, Sekanina Jan 3:0, Stloukal Jiří 1:2, Odehnal Vladimír 0:3), Ždárná B - Vysočany A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Josef 0:3, Pavlů Bedřich 1:2, Polívka Martin st. 0:3, Slaný Petr 2:2, body hostů: Žáček Michal 4:0, Kellner Aleš 3:0, Janáč Daniel 2:1, Žáček Miroslav 1:2), Rájec B - Šošůvka B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dudek Michal 0:2, Falta Jiří 0:2, Malach Martin 1:2, Štěpánek Ondřej 0:2, body hostů: Dvořák Leoš 3:0, Zouhar Aleš 1:1, Krátký Marek 2:0, Ševčík Jaroslav 2:0), Křetín A - V. Opatovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelka Ladislav ml. 2:1, Maresch Michal 1:2, Všianský Pavel 3:0, Koudelka Petr 2:1, body hostů: Türk Petr ml. 1:2, Türk Petr st. 2:1, Vacula Aleš 0:3, Veselý Ivo 1:2), Letovice A - Rohozec A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mužík Martin 1:1, Rouchal Jan 2:0, Chlup Dominik 3:0, Andrle Martin 3:0, body hostů: Kříž Radek 1:2, Suchomel Vít 0:3, Matoušek Petr 0:2, Kříž Martin 0:2),
8. kolo:
Boskovice A - Blansko D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harna Václav 1:1, Vlach Marek 2:0, Zachoval Leoš 3:0, Pařízek Jiří 2:0, body hostů: Přikryl Vojtěch 0:3, Záviška Radek 0:2, Zukal Aleš 0:2, Skoupý Michal 1:1), Ždárná B - Šošůvka B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Bedřich 1:1, Slaný Petr 0:2, Žáček Václav 0:3, Polívka Martin st. 0:3, body hostů: Dvořák Leoš 3:0, Krátký Marek 3:0, Ševčík Jaroslav 2:0, Zouhar Aleš 1:1), Rájec B - Vysočany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Falta Jiří 0:2, Vodák Jiří 1:1, Dudek Michal 0:3, Štěpánek Ondřej 0:2, body hostů: Žáček Michal 2:1, Kellner Aleš 2:0, Janáč Daniel 2:0, Zouhar Ondřej 2:0), Křetín A - Rohozec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maresch Michal 2:1, Všianský Pavel 2:0, Koudelka Petr 2:1, Koudelka Ladislav ml. 2:1, body hostů: Suchomel Josef 1:2, Dvořáček Petr 2:1, Kristián Petr 0:3, Suchomel Kamil 0:2), Letovice A - V. Opatovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Jan 0:4, Rouchal Jan 3:1, Mužík Martin 0:4, Andrle Martin 3:1, body hostů: Türk Petr ml. 3:1, Türk Petr st. 3:1, Vacula Aleš 2:2, Veselý Ivo 2:2),
9. kolo:
V. Opatovice A - Boskovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Türk Petr ml. 2:1, Türk Petr st. 1:2, Šafář Patrik 0:3, Veselý Ivo 1:3, body hostů: Zachoval Leoš 4:0, Pařízek Jiří 2:1, Vlach Marek 2:1, Harna Václav 1:2), Vysočany A - Křetín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Michal 2:2, Kellner Aleš 1:3, Zouhar Ondřej 2:2, Janáč Daniel 3:1, body hostů: Všianský Pavel 1:3, Koudelka Ladislav ml. 1:3, Maresch Michal 3:1, Koudelka Petr 3:1), Šošůvka B - Letovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Jaroslav 1:2, Dvořák Leoš 2:0, Krátký Marek 2:1, Kutil Šimon 3:0, body hostů: Andrle Martin 2:1, Rouchal Jan 0:3, Chlup Dominik 0:3, Mužík Martin 1:1), Zbraslavec C - Ždárná B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Zdeněk 2:0, Stloukal Jiří 2:0, Sekanina Jan 2:0, Illek Roman 2:0, body hostů: Slaný Petr 0:2, Grmela Marek 0:2, Polívka Martin st. 0:2, Sekanina Zdeněk 0:2), Blansko D - Rájec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Josef 2:0, Zukal Aleš 1:1, Skoupý Michal 3:0, Přikryl Vojtěch 3:0, body hostů: Malach Martin 1:2, Štěpánek Ondřej 0:3, Dudek Michal 0:2, Kala Vojtěch 0:2),
10. kolo:
Rohozec A - Boskovice A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Martin 0:4, Kříž Zbyněk 1:2, Kříž Radek 2:1, Suchomel Vít 1:3, body hostů: Zachoval Leoš 4:0, Pařízek Jiří 3:1, Vlach Marek 2:1, Harna Václav 1:2), Vysočany A - Letovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Michal 2:0, Kellner Aleš 1:1, Janáč Daniel 3:0, Zouhar Ondřej 2:1, body hostů: Andrle Martin 1:2, Rouchal Jan 0:3, Mužík Martin 0:2, Chlup Dominik 1:1), Šošůvka B - Křetín A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jaroslav 1:3, Krátký Marek 3:1, Dvořák Leoš 1:3, Šindelka Stanislav st. 2:2, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 3:1, Všianský Pavel 3:1, Maresch Michal 1:3, Koudelka Petr 2:2), Zbraslavec C - Rájec B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Zdeněk 3:1, Stloukal Jiří 3:0, Švancara Vladimír 1:2, Sekanina Jan 2:2, body hostů: Malach Martin 3:1, Dudek Michal 2:2, Falta Jiří 0:3, Vodák Jiří 0:3), Blansko D - Ždárná B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Martin 2:1, Zukal Aleš 2:0, Skoupý Michal 2:1, Přikryl Vojtěch 2:1, body hostů: Slaný Petr 1:2, Žáček Václav 2:1, Grmela Marek 0:3, Vlček Josef 0:2),
11. kolo:
Ždárná B - Rájec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grmela Marek 2:2, Žáček Václav 3:1, Slaný Petr 1:3, Pavlů Bedřich 2:2, body hostů: Malach Martin 4:0, Vodák Jiří 1:3, Dudek Michal 2:2, Falta Jiří 1:3), Křetín A - Letovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Všianský Pavel 1:1, Koudelka Ladislav ml. 1:1, Maresch Michal 3:0, Koudelka Petr 3:0, body hostů: Andrle Martin 2:1, Rouchal Jan 0:3, Chlup Dominik 0:2, Pokorný Miloš 0:2), V. Opatovice A - Rohozec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Türk Petr ml. 2:1, Türk Petr st. 2:1, Šafář Patrik 2:1, Veselý Ivo 2:1, body hostů: Suchomel Josef 1:2, Suchomel Vít 1:2, Dvořáček Petr 1:2, Kříž Zbyněk 1:2), Vysočany A - Šošůvka B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Michal 3:1, Žáček Miroslav 0:4, Janáč Daniel 2:1, Zouhar Ondřej 1:3, body hostů: Kutil Šimon 2:2, Dvořák Leoš 2:2, Krátký Marek 2:2, Ševčík Jaroslav 3:0), Zbraslavec C - Blansko D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Jan 1:1, Křepela Zdeněk 0:2, Stloukal Jiří 0:3, Henek Dominik 0:2, body hostů: Fiala Karel 3:0, Skoupý Michal 2:0, Zukal Aleš 2:0, Pokorný Martin 1:1),
12. kolo:
Rájec B - Ždárná B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malach Martin 3:0, Koumar Jiří 0:2, Vodák Jiří 2:1, Dudek Michal 4:0, Falta Jiří 1:0, body hostů: Pavlů Bedřich 1:3, Žáček Václav 2:1, Slaný Petr 0:3, Grmela Marek 0:3), Letovice A - Křetín A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlup Dominik 2:2, Mužík Martin 0:4, Andrle Martin 3:0, Musil Zdeněk 2:2, body hostů: Všianský Pavel 2:2, Maresch Michal 3:1, Koudelka Ladislav ml. 1:3, Koudelka Petr 2:1), Rohozec A - V. Opatovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Martin 3:1, Kříž Zbyněk 2:2, Kříž Radek 2:1, Suchomel Vít 2:2, body hostů: Türk Petr ml. 4:0, Türk Petr st. 0:4, Zemánek Tomáš 0:4, Šafář Patrik 2:1), Šošůvka B - Vysočany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Jaroslav 1:3, Krátký Marek 2:2, Kutil Šimon 1:2, Dvořák Leoš 2:2, body hostů: Žáček Michal 2:2, Janáč Daniel 3:1, Kellner Aleš 2:2, Masařík Radim 2:1), Blansko D - Zbraslavec C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoupý Michal 3:1, Zukal Aleš 4:0, Přikryl Vojtěch 1:3, Pokorný Martin 2:2, body hostů: Sekanina Jan 1:3, Křepela Zdeněk 2:2, Švancara Vladimír 3:1, Henek Dominik 0:4),
13. kolo:
Boskovice A - Ždárná B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Harna Václav 0:1, Vlach Marek 1:1, Pařízek Jiří 3:0, Zachoval Leoš 3:0, WO 2:0, body hostů: Pavlů Bedřich 2:1, Žáček Václav 0:3, Grmela Marek 0:2, Slaný Petr 0:1, WO 0:2), Zbraslavec C - Křetín A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Jan 3:1, Křepela Zdeněk 1:3, Stloukal Jiří 2:2, Illek Roman 2:0, WO 0:2, body hostů: Maresch Michal 0:3, Všianský Pavel 1:2, Koudelka Petr 3:1, Koudelka Ladislav ml. 2:2, WO 2:0), Blansko D - Letovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Vojtěch 2:1, Zukal Aleš 2:0, Skoupý Michal 3:0, Pokorný Martin 1:2, body hostů: Andrle Martin 1:2, Rouchal Jan 1:2, Chlup Dominik 1:2, Mužík Martin 0:2), Vysočany A - V. Opatovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janáč Daniel 2:0, Kellner Aleš 2:0, Masařík Radim 3:0, Žáček Michal 1:1, body hostů: Türk Petr st. 0:3, Šafář Patrik 0:2, Türk Petr ml. 1:1, Veselý Ivo 0:2), Šošůvka B - Rohozec A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Jaroslav 2:2, Krátký Marek 2:1, Petlach Radek 0:3, Kutil Šimon 4:0, body hostů: Kříž Zbyněk 2:2, Suchomel Vít 2:2, Suchomel Josef 2:1, Matoušek Petr 0:3),
14. kolo:
Boskovice A - Rájec B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 1:2, Zachoval Leoš 3:0, Vlach Marek 2:1, Pařízek Jiří 3:0, body hostů: Malach Martin 1:2, Dudek Michal 1:2, Štěpánek Ondřej 0:3, Falta Jiří 1:2), Blansko D - Křetín A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Vojtěch 0:4, Skoupý Michal 2:1, Zukal Aleš 2:1, Pokorný Martin 1:3, body hostů: Maresch Michal 3:1, Všianský Pavel 3:1, Koudelka Ladislav ml. 2:1, Koudelka Petr 1:2), Zbraslavec C - Letovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepela Zdeněk 2:2, Stloukal Jiří 2:2, Odehnal Vladimír 1:3, Sekanina Jan 3:1, body hostů: Andrle Martin 3:1, Rouchal Jan 3:1, Chlup Dominik 1:3, Mužík Martin 1:3), Šošůvka B - V. Opatovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Jaroslav 1:2, Krátký Marek 1:2, Kutil Šimon 3:0, Dvořák Leoš 3:1, body hostů: Türk Petr st. 0:4, Šafář Patrik 1:2, Türk Petr ml. 2:1, Veselý Ivo 2:1), Vysočany A - Rohozec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kellner Aleš 3:1, Bezděk Michal 0:4, Žáček Michal 4:0, Zouhar Ondřej 2:2, body hostů: Suchomel Josef 1:3, Kříž Zbyněk 2:2, Suchomel Vít 2:2, Kříž Martin 2:2),
15. kolo:
Vysočany A - Boskovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kellner Aleš 2:1, Masařík Radim 2:0, Žáček Michal 1:2, Janáč Daniel 3:0, body hostů: Zachoval Leoš 2:1, Vlach Marek 1:2, Pařízek Jiří 0:3, Harna Václav 0:2), V. Opatovice A - Zbraslavec C 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Türk Petr ml. 4:0, Türk Petr st. 2:1, Šafář Patrik 1:2, Veselý Ivo 3:1, body hostů: Sekanina Jan 2:2, Stloukal Jiří 1:3, Švancara Vladimír 1:2, Křepela Vladimír 0:3), Rohozec A - Blansko D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Radek 2:1, Suchomel Josef 1:2, Kříž Zbyněk 0:3, Suchomel Vít 1:3, body hostů: Skoupý Michal 4:0, Záviška Radek 3:0, Zukal Aleš 2:1, Přikryl Vojtěch 0:3), Křetín A - Ždárná B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Všianský Pavel 3:0, Koudelka Ladislav ml. 2:1, Koudelka Petr 2:1, Šos Vít 2:1, body hostů: Pavlů Bedřich 1:2, Žáček Václav 2:1, Vlček Josef 0:3, Sekanina Zdeněk 0:3), Letovice A - Rájec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mužík Martin 2:0, Pokorný Miloš 0:2, Andrle Martin 3:0, Rouchal Jan 3:0, body hostů: Falta Jiří 1:2, Koumar Jiří ml. 1:2, Kala Vojtěch 0:2, Nezval Jiří 0:2),
16. kolo:
Šošůvka B - Boskovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Marek 2:1, Ševčík Jaroslav 2:1, Dvořák Leoš 1:2, Kutil Šimon 4:0, body hostů: Zachoval Leoš 2:2, Vlach Marek 1:2, Pařízek Jiří 1:2, Harna Václav 0:3), Rohozec A - Zbraslavec C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Radek 1:2, Kříž Martin 0:2, Suchomel Vít 1:2, Suchomel Josef 0:3, body hostů: Švancara Vladimír 1:2, Sekanina Jan 3:0, Stloukal Jiří 3:0, Křepela Zdeněk 2:0), V. Opatovice A - Blansko D 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Türk Petr ml. 2:1, Türk Petr st. 1:2, Šafář Patrik 0:3, Veselý Ivo 2:2, body hostů: Skoupý Michal 3:1, Zukal Aleš 3:0, Přikryl Vojtěch 1:2, Skoupý Petr 1:2), Letovice A - Ždárná B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mužík Martin 2:0, Andrle Martin 2:0, Chlup Dominik 2:0, Rouchal Jan 2:0, body hostů: Pavlů Bedřich 0:2, Žáček Václav 0:2, Grmela Marek 0:2, Vlček Josef 0:2), Křetín A - Rájec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Všianský Pavel 3:0, Koudelka Ladislav ml. 1:1, Koudelka Petr 3:0, Šos Vít 2:1, body hostů: Dudek Michal 1:2, Falta Jiří 0:3, Koumar Jiří ml. 1:2, Kopecký Jaroslav 0:2),
17. kolo:
Boskovice A - Křetín A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Harna Václav 0:2, Vlach Marek 0:2, Zachoval Leoš 1:2, Pařízek Jiří 0:2, body hostů: Všianský Pavel 3:0, Maresch Michal 2:0, Koudelka Petr 1:1, Koudelka Ladislav ml. 2:0), Ždárná B - V. Opatovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grmela Marek 0:2, Pavlů Bedřich 1:1, Vlček Josef 0:3, Sekanina Zdeněk 0:3, body hostů: Türk Petr ml. 3:0, Šafář Patrik 2:1, Türk Petr st. 2:0, Veselý Ivo 2:0), Rájec B - Rohozec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štěpánek Ondřej 1:2, Malach Martin 3:0, Falta Jiří 0:3, Dudek Michal 0:4, body hostů: Kříž Radek 3:1, Kříž Martin 2:1, Suchomel Josef 3:0, Suchomel Kamil 1:2), Zbraslavec C - Vysočany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stloukal Jiří 1:2, Křepela Zdeněk 1:2, Švancara Vladimír 0:3, Sekanina Jan 1:2, body hostů: Žáček Michal 2:1, Janáč Daniel 2:1, Kellner Aleš 2:1, Masařík Radim 3:0), Blansko D - Šošůvka B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Martin 0:2, Skoupý Michal 0:2, Přikryl Vojtěch 0:3, Žáček Bronislav 1:1, body hostů: Kutil Šimon 3:0, Dvořák Leoš 2:0, Krátký Marek 2:0, Ševčík Jaroslav 1:1),
18. kolo:
Boskovice A - Letovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harna Václav 2:1, Vlach Marek 1:2, Zachoval Leoš 2:1, Pařízek Jiří 3:0, body hostů: Andrle Martin 3:0, Chlup Dominik 1:2, Mužík Martin 0:3, Řehoř Michal 0:3), Rájec B - V. Opatovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falta Jiří 0:3, Malach Martin 1:2, Štěpánek Ondřej 1:2, Dudek Michal 1:2, body hostů: Türk Petr ml. 3:0, Šafář Patrik 1:2, Türk Petr st. 3:0, Veselý Ivo 2:1), Ždárná B - Rohozec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Bedřich 1:1, Grmela Marek 0:2, Vlček Josef 0:3, Sekanina Zdeněk 0:3, body hostů: Kříž Radek 3:0, Kříž Zbyněk 3:0, Suchomel Vít 2:0, Kříž Martin 1:1), Blansko D - Vysočany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skoupý Michal 1:1, Pokorný Martin 0:2, Přikryl Vojtěch 1:2, Záviška Radek 0:3, body hostů: Janáč Daniel 3:0, Žáček Michal 2:1, Kellner Aleš 2:0, Masařík Radim 1:1), Zbraslavec C - Šošůvka B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stloukal Jiří 1:2, Křepela Zdeněk 0:2, Švancara Vladimír 0:3, Sekanina Jan 1:2, body hostů: Dvořák Leoš 3:0, Kutil Šimon 3:0, Krátký Marek 3:0, Ševčík Jaroslav 0:2),
19. kolo:
Zbraslavec C - Boskovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Vladimír 2:1, Křepela Zdeněk 2:1, Odehnal Vladimír 0:3, Sekanina Jan 1:3, body hostů: Zachoval Leoš 3:1, Pařízek Jiří 2:1, Vlach Marek 1:2, Harna Václav 2:1), Vysočany A - Ždárná B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kellner Aleš 2:0, Masařík Radim 2:0, Žáček Michal 2:0, Janáč Daniel 2:0, body hostů: Pavlů Bedřich 0:2, Vlček Josef 0:2, Grmela Marek 0:2, Sekanina Zdeněk 0:2), Šošůvka B - Rájec B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Leoš 3:0, Ševčík Jaroslav 1:2, Šindelka Stanislav st. 1:2, Kutil Šimon 4:0, body hostů: Štěpánek Ondřej 1:3, Dudek Michal 2:1, Falta Jiří 0:3, Vodák Jiří 1:2), V. Opatovice A - Křetín A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Türk Petr ml. 3:1, Veselý Ivo 2:2, Türk Petr st. 1:2, Zemánek Tomáš 0:4, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 3:1, Všianský Pavel 3:1, Koudelka Petr 2:2, Maresch Michal 1:2), Rohozec A - Letovice A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kříž Zbyněk 2:1, Kříž Martin 1:1, Kříž Radek 3:0, Suchomel Vít 2:1, body hostů: Chlup Dominik 2:1, Mužík Martin 1:2, Pokorný Miloš 0:3, Novotný Jan 0:2),
20. kolo:
Blansko D - Boskovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Martin 1:3, Skoupý Michal 3:1, Němec Josef 0:3, Přikryl Vojtěch 3:1, WO 0:1, body hostů: Zachoval Leoš 3:1, Pařízek Jiří 3:1, Vlach Marek 1:3, Harna Václav 1:2, WO 1:0), Šošůvka B - Ždárná B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelka Stanislav st. 1:1, Ševčík Jaroslav 2:0, Dvořák Leoš 3:0, Kutil Šimon 3:0, body hostů: Pavlů Bedřich 1:2, Grmela Marek 0:3, Vlček Josef 0:2, Sekanina Zdeněk 0:2), Vysočany A - Rájec B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žáček Michal 1:1, Janáč Daniel 2:0, Kellner Aleš 2:1, Žáček Roman 0:2, WO 4:0, body hostů: Malach Martin 2:1, Dudek Michal 1:2, Koumar Jiří ml. 1:2, WO 0:4), Rohozec A - Křetín A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kříž Martin 1:3, Suchomel Josef 1:3, Kříž Radek 3:0, Suchomel Vít 2:2, body hostů: Koudelka Ladislav ml. 3:1, Koudelka Petr 1:3, Všianský Pavel 2:2, Maresch Michal 2:1), V. Opatovice A - Letovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Türk Petr ml. 2:2, Veselý Ivo 3:1, Türk Petr st. 1:3, Zemánek Jaroslav 2:2, body hostů: Andrle Martin 3:1, Rouchal Jan 3:1, Mužík Martin 1:3, Chlup Dominik 1:0, Řehoř Michal 0:3),
21. kolo:
Boskovice A - V. Opatovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harna Václav 1:3, Zachoval Leoš 4:0, Vlach Marek 2:2, Pařízek Jiří 2:2, body hostů: Türk Petr ml. 3:1, Veselý Ivo 1:3, Türk Petr st. 3:1, Gerbrich Radim 0:4), Křetín A - Vysočany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Všianský Pavel 1:3, Koudelka Ladislav ml. 2:2, Koudelka Petr 3:0, Maresch Michal 0:4, body hostů: Žáček Michal 2:2, Masařík Radim 1:3, Janáč Daniel 3:1, Kellner Aleš 3:0), Letovice A - Šošůvka B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehoř Michal 1:3, Chlup Dominik 3:1, Musil Zdeněk 3:1, Andrle Martin 2:0, Striová Kristýna 0:2, body hostů: Krátký Marek 4:0, Ševčík Jaroslav 2:2, Šindelka Stanislav st. 1:3, Šindelka Stanislav ml. 0:4), Ždárná B - Zbraslavec C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Zdeněk 0:2, Vlček Josef 0:2, Pavlů Bedřich 1:2, Grmela Marek 0:2, body hostů: Sekanina Jan 3:0, Stloukal Jiří 2:0, Křepela Vladimír 1:1, Křepela Zdeněk 2:0), Rájec B - Blansko D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Falta Jiří 0:4, Malach Martin 4:0, Kala Vojtěch 0:4, Dudek Michal 3:1, body hostů: Skoupý Michal 2:2, Pokorný Martin 2:2, Přikryl Vojtěch 3:1, Trávníčková Karla 2:2),
22. kolo:
Boskovice A - Rohozec A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Harna Václav 2:1, Zachoval Leoš 2:0, Vlach Marek 2:1, Pařízek Jiří 2:1, body hostů: Kříž Martin 0:3, Suchomel Vít 1:2, Suchomel Josef 0:3, Kříž Radek 2:0), Letovice A - Vysočany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlup Dominik 1:3, Rouchal Jan 2:0, Musil Zdeněk 0:3, Andrle Martin 3:1, Řehoř Michal 0:2, body hostů: Masařík Radim 2:1, Janáč Daniel 1:3, Žáček Michal 4:0, Kellner Aleš 2:1, Zouhar Ondřej 0:1), Křetín A - Šošůvka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Všianský Pavel 2:2, Koudelka Ladislav ml. 3:1, Koudelka Petr 2:2, Maresch Michal 1:3, body hostů: Kutil Šimon 4:0, Dvořák Leoš 2:2, Krátký Marek 2:2, Ševčík Jaroslav 0:4), Rájec B - Zbraslavec C 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kala Vojtěch 0:3, Kopecký Jaroslav 1:2, Malach Martin 2:1, Dudek Michal 1:2, body hostů: Sekanina Jan 2:1, Henek Dominik 0:3, Švancara Vladimír 3:0, Křepela Zdeněk 3:0), Ždárná B - Blansko D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Zdeněk 0:3, Grmela Marek 0:2, Žáček Václav 2:1, Pavlů Bedřich 0:3, body hostů: Skoupý Michal 2:1, Přikryl Vojtěch 2:1, Pokorný Martin 3:0, Večeřa Martin 2:0),
Regionální přebor II. třídy
1. kolo:
Olešnice A - Šošůvka C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štourač Josef 2:0, Barták František 3:0, Kadlec Jiří 1:2, Kovář Radim 1:2, Dufek Zdeněk 1:0, WO 5:0, body hostů: Šindelka Stanislav st. 2:2, Mikulášek Josef 2:2, Šindelka Stanislav ml. 0:4, WO 0:5), Veselice A - Adamov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Martin 1:3, Fabiánek Jan 1:3, Nečas Martin 2:2, Skoták Jiří 4:0, body hostů: David Lukáš 2:2, Farkaš Michael 3:1, Ostrý Jan 0:4, Kotol Lukáš 3:1), Boskovice B - Křetín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votoček Michal 2:2, Sedlák Zdeněk 3:1, Votoček Lukáš 1:3, Mládek Jindřich 3:1, body hostů: Janků Karel 0:4, Šos Vít 2:2, Novotný Miloslav 3:1, Kozák Josef 2:2), Vysočany B - Kunštát B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Miroslav 4:0, Gyurgyik Pavel 3:0, Bezděk Michal 2:1, Žáček Roman 1:3, WO 1:1, body hostů: Macháček Filip 0:4, Štaud Miloš 1:3, Polák Martin 2:1, Sojka Petr ml. 1:2, WO 1:1), Brumov A - Rohozec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tulis Radek ml. 2:2, Dolníček Pavel 2:2, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 2:2, body hostů: Kříž Martin 2:2, Matoušek Petr 2:2, Smetana Milan 2:2, Suchomel Miroslav 2:2), Bořitov A - Blansko E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Miroslav 4:0, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 3:1, Kovář Jiří ml. 3:1, body hostů: Novohradská Karolína 0:4, Štěpánek Ondřej 0:4, Záviška Radek 3:1, Vylášek Josef 0:4),
2. kolo:
Šošůvka C - Blansko E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulášek Josef 3:1, Šindelka Stanislav ml. 0:4, Šindelka Stanislav st. 3:1, Mrázek Petr 0:4, body hostů: Přikryl Vojtěch 2:2, Nedoma Pavel 2:2, Záviška Radek 3:1, Večeřa Martin 3:1), Rohozec B - Bořitov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Petr 2:2, Antonovič Josef 0:4, Kristián Petr 1:3, Suchomel Kamil 1:3, body hostů: Bubeník Radek 4:0, Kovář Jiří st. 1:3, Kopecký Květoslav 3:1, Kovář Jiří ml. 4:0), Kunštát B - Brumov A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štaud Miloš 4:0, Boček Josef 2:2, Nejedlý Jiří 3:1, Polák Martin 2:2, body hostů: Dítě Pavel st. 0:4, Dolníček Pavel 1:3, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 2:2), Křetín B - Vysočany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šos Vít 2:1, Novotný Miloslav 4:0, Koudelka Ladislav st. 2:1, Kozák Josef 2:1, WO 2:1, body hostů: Gyurgyik Pavel 1:2, Zouhar Miloslav 0:3, Žáček Roman 0:4, Bezděk Michal 2:1, WO 1:2), Adamov A - Boskovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dočkalová Gabriela 3:1, Všianský Martin 1:1, Farkaš Michael 3:1, David Lukáš 4:0, Ostrý Jan 0:2, body hostů: Sedlák Zdeněk 3:1, Votoček Lukáš 0:4, Mládek Jindřich 1:3, Řehoř Luděk 1:3), Olešnice A - Veselice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Zdeněk 1:3, Štourač Josef 2:2, Kovář Radim 2:2, Barták František 4:0, body hostů: Skoták Jiří 3:1, Fabiánek Jan 1:3, Musil Martin 3:1, Nečas Martin 0:4),
3. kolo:
Veselice A - Šošůvka C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skoták Jiří 2:1, Fabiánek Jan 3:0, Nečas Martin 1:2, Musil Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Šindelka Stanislav st. 2:2, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Petlach Radek 2:2, WO 0:5), Boskovice B - Olešnice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlák Zdeněk 2:2, Votoček Lukáš 0:4, Mládek Jindřich 0:3, Řehoř Luděk 0:4, WO 0:1, body hostů: Barták František 3:1, Dufek Zdeněk 4:0, Kovář Radim 4:0, Štourač Josef 2:1, WO 1:0), Vysočany B - Adamov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žáček Miroslav 1:1, Bezděk Michal 2:2, Žáček Roman 1:3, Zouhar Miloslav 0:4, WO 0:2, body hostů: Farkaš Michael 3:1, David Lukáš 2:1, Všianský Martin 2:1, Kotol Lukáš 3:1, WO 2:0), Brumov A - Křetín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolníček Pavel 3:1, Tulis Radek ml. 4:0, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 2:2, body hostů: Šos Vít 2:2, Novotný Miloslav 1:3, Koudelka Ladislav st. 0:4, Kozák Josef 2:2), Bořitov A - Kunštát B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Miroslav 2:2, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 2:2, Kovář Jiří ml. 2:2, body hostů: Nejedlý Jiří 4:0, Štaud Miloš 1:3, Boček Josef 1:3, Polák Martin 1:3), Blansko E - Rohozec B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nedoma Pavel 4:0, Přikryl Vojtěch 2:2, Němec Josef 4:0, Skoupý Petr 0:4, body hostů: Kříž Martin 2:2, Antonovič Josef 1:3, Kristián Petr 1:3, Matoušek Petr 2:2),
4. kolo:
Šošůvka C - Rohozec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Aleš 3:1, Mikulášek Josef 2:2, Šindelka Stanislav st. 2:2, Petlach Radek 1:3, body hostů: Suchomel Kamil 1:3, Suchomel Miroslav 3:1, Matoušek Petr 3:1, Antonovič Josef 1:3), Kunštát B - Blansko E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Martin 4:0, Boček Josef 3:1, Štaud Miloš 2:2, Nejedlý Jiří 3:1, body hostů: Němec Josef 2:2, Nedoma Pavel 1:3, Přikryl Vojtěch 1:3, Pokorný Martin 0:4), Křetín B - Bořitov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvéška Radek 3:1, Šos Vít 3:1, Novotný Miloslav 2:2, Kozák Josef 2:2, body hostů: Pavlů Miroslav 2:2, Odehnal Ladislav 2:2, Kopecký Květoslav 1:3, Kovář Jiří ml. 1:3), Adamov A - Brumov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Všianský Martin 0:4, David Lukáš 2:2, Farkaš Michael 1:3, Kotol Lukáš 1:3, body hostů: Dolníček Pavel 4:0, Tulis Radek ml. 4:0, Musil Tomáš 3:1, Musil Antonín 1:3), Olešnice A - Vysočany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Zdeněk 2:2, Kovář Radim 2:2, Štourač Josef 2:1, Barták František 3:0, WO 2:0, body hostů: Gyurgyik Pavel 3:0, Žáček Roman 0:4, Bezděk Michal 2:2, Zouhar Daniel 0:3, WO 0:2), Veselice A - Boskovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Martin 4:0, Fabiánek Jan 1:2, Nečas Martin 3:0, Skoták Jiří 3:1, WO 1:1, body hostů: Sedlák Zdeněk 2:2, Votoček Michal 0:4, Řehoř Luděk 0:3, Mládek Jindřich 1:2, WO 1:1),
5. kolo:
Boskovice B - Šošůvka C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlák Zdeněk 4:0, Mládek Jindřich 3:1, Holý Vítek 1:3, Votoček Lukáš 1:2, Votoček Michal 1:0, body hostů: Zouhar Aleš 2:2, Mikulášek Josef 2:2, Šindelka Stanislav st. 2:2, Šindelka Stanislav ml. 0:4), Vysočany B - Veselice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gyurgyik Pavel 2:1, Bezděk Michal 3:1, Žáček Roman 0:4, Žáček Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Musil Martin 1:3, Skoták Jiří 3:0, Fabiánek Jan 2:2, Nečas Martin 1:3, WO 1:0), Brumov A - Olešnice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tulis Radek ml. 0:4, Musil Tomáš 4:0, Musil Antonín 4:0, WO 0:5, body hostů: Barták František 1:2, Dufek Zdeněk 1:2, Kovář Radim 1:2, Štourač Josef 1:2, WO 5:0), Bořitov A - Adamov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 3:1, Kovář Jiří ml. 2:2, Kopecký Květoslav 2:2, body hostů: David Lukáš 3:1, Masařík Radim 3:1, Farkaš Michael 0:4, Kotol Lukáš 0:4), Blansko E - Křetín B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Bronislav 1:3, Němec Josef 3:1, Večeřa Martin 0:4, Vencel Stanislav 1:1, Jarůšek Josef 0:2, body hostů: Zvéška Radek 4:0, Šos Vít 2:2, Novotný Miloslav 2:2, Kozák Josef 3:1), Rohozec B - Kunštát B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kristián Petr 2:2, Kříž Martin 1:3, Matoušek Petr 3:1, Suchomel Kamil 2:2, body hostů: Polák Martin 1:3, Boček Josef 4:0, Štaud Miloš 1:3, Michele David 2:2),
6. kolo:
Šošůvka C - Kunštát B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šindelka Stanislav ml. 1:3, Mikulášek Josef 1:3, Šindelka Stanislav st. 1:3, WO 0:5, body hostů: Nejedlý Jiří 2:1, Boček Josef 3:0, Polák Martin 2:1, Štaud Miloš 2:1, WO 5:0), Křetín B - Rohozec B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvéška Radek 3:1, Šos Vít 2:2, Novotný Miloslav 4:0, Kozák Josef 4:0, body hostů: Matoušek Petr 0:4, Kříž Martin 2:2, Suchomel Kamil 0:4, Kristián Petr 1:3), Adamov A - Blansko E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotol Lukáš 3:1, David Lukáš 3:1, Farkaš Michael 3:1, Dobeš Roman 4:0, body hostů: Večeřa Martin 0:4, Skoupý Petr 0:4, Němec Josef 2:2, Záviška Radek 1:3), Olešnice A - Bořitov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták František 3:1, Kovář Radim 1:3, Dufek Zdeněk 1:3, Štourač Josef 1:3, body hostů: Pavlů Miroslav 2:2, Bubeník Radek 4:0, Kopecký Květoslav 2:2, Kovář Jiří ml. 2:2), Veselice A - Brumov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Martin 1:3, Fabiánek Jan 2:1, Nečas Martin 3:1, Skoták Jiří 4:0, WO 1:0, body hostů: Dolníček Pavel 2:2, Nečas František 0:4, Musil Tomáš 1:2, Musil Antonín 2:2, WO 0:1), Boskovice B - Vysočany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votoček Michal 2:2, Sedlák Zdeněk 3:0, Mládek Jindřich 2:0, Votoček Lukáš 2:2, Řehoř Luděk 1:1, WO 1:0, body hostů: Žáček Miroslav 3:1, Bezděk Michal 0:4, Gyurgyik Pavel 2:1, Žáček Roman 0:4, WO 0:1),
7. kolo:
Vysočany B - Šošůvka C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zouhar Daniel 1:0, Žáček Miroslav 2:0, Žáček Roman 0:3, Bezděk Michal 2:1, WO 5:3, body hostů: Šindelka Stanislav ml. 1:3, Šindelka Stanislav st. 1:2, Mikulášek Josef 2:0, WO 3:5), Brumov A - Boskovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolníček Pavel 4:0, Musil Tomáš 3:1, Musil Antonín 4:0, Tulis Radek ml. 3:1, body hostů: Sedlák Zdeněk 0:4, Votoček Michal 0:4, Votoček Lukáš 1:3, Mládek Jindřich 1:3), Bořitov A - Veselice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 2:2, Kovář Jiří ml. 1:3, Kopecký Květoslav 1:3, body hostů: Musil Martin 3:1, Fabiánek Jan 2:2, Nečas Martin 1:3, Skoták Jiří 3:1), Blansko E - Olešnice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záviška Radek 1:1, Novohradská Karolína 0:4, Němec Josef 3:1, Skoupý Petr 2:2, Štěpánek Ondřej 0:2, body hostů: Barták František 3:1, Štourač Josef 2:2, Dufek Zdeněk 4:0, Kovář Radim 1:3), Rohozec B - Adamov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Kamil 0:4, Kříž Martin 4:0, Matoušek Petr 2:2, Kristián Petr 0:4, body hostů: Beneš Zbyněk 3:1, Všianský Martin 0:2, Farkaš Michael 3:1, Kotol Lukáš 2:2, David Lukáš 2:0), Kunštát B - Křetín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Martin 1:3, Boček Josef 3:1, Štaud Miloš 2:2, Nejedlý Jiří 2:2, body hostů: Zvéška Radek 1:3, Šos Vít 4:0, Novotný Miloslav 1:3, Kozák Josef 2:2),
8. kolo:
Šošůvka C - Křetín B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelka Stanislav st. 0:2, Zouhar Aleš 3:1, Mikulášek Josef 1:2, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Mrázek Petr 0:2, WO 0:1, body hostů: Zvéška Radek 4:0, Šos Vít 1:3, Novotný Miloslav 3:1, Kozák Josef 2:1, WO 1:0), Adamov A - Kunštát B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Všianský Martin 2:2, Beneš Zbyněk 2:2, Farkaš Michael 1:3, Kotol Lukáš 3:1, body hostů: Nejedlý Jiří 4:0, Michele David 0:4, Štaud Miloš 3:1, Polák Martin 1:3), Olešnice A - Rohozec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták František 3:1, Štourač Josef 3:1, Kovář Radim 3:1, Dufek Zdeněk 3:1, body hostů: Matoušek Petr 1:3, Kříž Martin 3:1, Suchomel Kamil 0:4, Kristián Petr 0:4), Veselice A - Blansko E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Martin 1:3, Skoták Jiří 2:2, Nečas Martin 3:1, Fabiánek Jan 2:2, body hostů: Skoupý Petr 0:4, Záviška Radek 4:0, Němec Josef 3:1, Nedoma Pavel 1:3), Boskovice B - Bořitov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Michal 3:1, Sedlák Zdeněk 1:3, Mládek Jindřich 1:0, Votoček Lukáš 0:4, Řehoř Luděk 0:3, body hostů: Pavlů Miroslav 4:0, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 1:3, Kovář Jiří ml. 3:1), Vysočany B - Brumov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Miroslav 3:1, Bezděk Michal 1:3, Gyurgyik Pavel 3:1, Žáček Roman 0:2, Randula Roman 1:1, body hostů: Dolníček Pavel 1:3, Tulis Radek ml. 1:3, Musil Tomáš 3:1, Musil Antonín 3:1),
9. kolo:
Brumov A - Šošůvka C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolníček Pavel 2:2, Tulis Radek ml. 3:1, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 2:2, body hostů: Zouhar Aleš 3:1, Šindelka Stanislav st. 2:2, Mikulášek Josef 2:2, Šindelka Stanislav ml. 0:4), Bořitov A - Vysočany B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 1:1, Bubeník Radek 2:0, Kovář Jiří ml. 2:1, Kopecký Květoslav 4:0, WO 5:0, body hostů: Bezděk Michal 1:3, Zouhar Ondřej 0:3, Žáček Miroslav 0:2, Gyurgyik Pavel 1:1, WO 0:5), Blansko E - Boskovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nedoma Pavel 0:4, Žáček Bronislav 1:2, Záviška Radek 1:3, Němec Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Votoček Michal 2:2, Sedlák Zdeněk 2:2, Mládek Jindřich 2:1, Votoček Lukáš 3:1, WO 0:1), Rohozec B - Veselice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Kamil 1:3, Kříž Martin 4:0, Matoušek Petr 1:3, Kristián Petr 1:3, body hostů: Fabiánek Jiří 0:4, Musil Martin 3:1, Fabiánek Jan 3:1, Nečas Martin 3:1), Kunštát B - Olešnice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nejedlý Jiří 2:2, Boček Josef 1:3, Štaud Miloš 1:3, Polák Martin 0:4, body hostů: Barták František 4:0, Dufek Zdeněk 3:1, Štourač Josef 2:2, Kovář Radim 3:1), Křetín B - Adamov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zvéška Radek 3:1, Šos Vít 2:1, Novotný Miloslav 3:0, Kozák Josef 2:2, WO 0:2, body hostů: David Lukáš 2:2, Kotol Lukáš 0:4, Farkaš Michael 0:3, Všianský Martin 2:1, WO 2:0),
10. kolo:
Šošůvka C - Adamov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelka Stanislav st. 2:2, Mikulášek Josef 4:0, Zouhar Aleš 2:2, Šindelka Stanislav ml. 0:4, body hostů: Dobeš Roman 3:1, Farkaš Michael 3:1, Všianský Martin 1:3, Kotol Lukáš 1:3), Olešnice A - Křetín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Barták František 1:1, Dufek Zdeněk 1:3, Kovář Radim 1:3, Štourač Josef 0:4, Kadlec Jiří 0:2, body hostů: Zvéška Radek 4:0, Šos Vít 3:1, Novotný Miloslav 4:0, Kozák Josef 2:2), Veselice A - Kunštát B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Musil Martin 1:2, Skoták Jiří 2:1, Nečas Martin 3:0, Fabiánek Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Nejedlý Jiří 2:2, Boček Josef 1:3, Polák Martin 0:4, WO 0:5), Boskovice B - Rohozec B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Michal 4:0, Votoček Lukáš 2:2, Sedlák Zdeněk 3:0, Mládek Jindřich 2:0, Řehoř Luděk 0:2, WO 0:1, body hostů: Kříž Martin 2:2, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Kamil 0:4, Suchomel Miroslav 0:3, WO 1:0), Vysočany B - Blansko E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žáček Miroslav 3:1, Zouhar Ondřej 2:1, Bezděk Michal 2:1, Gyurgyik Pavel 1:1, Žáček Roman 0:2, WO 0:2, body hostů: Němec Josef 3:1, Novohradská Karolína 2:2, Pokorný Martin 1:2, Přikryl Vojtěch 0:3, WO 2:0), Brumov A - Bořitov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolníček Pavel 3:1, Tulis Radek ml. 2:2, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 3:1, body hostů: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 2:2, Kopecký Květoslav 0:4, Kovář Jiří ml. 1:3),
11. kolo:
Bořitov A - Šošůvka C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 3:1, Kopecký Květoslav 2:2, Kovář Jiří ml. 2:2, body hostů: Petlach Radek 3:1, Mikulášek Josef 2:2, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Čupr Josef 0:4), Blansko E - Brumov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Bronislav 0:4, Pokorný Martin 0:4, Němec Josef 2:2, Přikryl Vojtěch 2:2, body hostů: Dolníček Pavel 3:1, Tulis Radek ml. 3:1, Musil Antonín 3:1, Musil Tomáš 3:1), Rohozec B - Vysočany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Martin 3:1, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Miroslav 2:2, Suchomel Josef 2:2, body hostů: Žáček Miroslav 3:1, Gyurgyik Pavel 2:2, Bezděk Michal 2:2, Vaněk Tomáš 0:4), Kunštát B - Boskovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Martin 2:2, Boček Josef 2:1, Štaud Miloš 3:0, Nejedlý Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Votoček Michal 1:3, Sedlák Zdeněk 2:2, Votoček Lukáš 0:4, Mládek Jindřich 1:1, WO 0:2), Křetín B - Veselice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvéška Radek 3:1, Novotný Miloslav 2:2, Šos Vít 3:1, Kozák Josef 2:2, body hostů: Musil Martin 1:3, Skoták Jiří 4:0, Nečas Martin 1:3, Fabiánek Jan 0:4), Adamov A - Olešnice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kotol Lukáš 1:3, Ostrý Jan 0:4, Dočkalová Gabriela 2:1, Šafárik Ferdinand 0:4, WO 0:1, body hostů: Barták František 4:0, Dufek Zdeněk 3:1, Kovář Radim 2:2, Štourač Josef 3:0, WO 1:0),
12. kolo:
Křetín B - Kunštát B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvéška Radek 4:0, Novotný Miloslav 2:2, Šos Vít 3:1, Kozák Josef 0:4, body hostů: Polák Martin 1:3, Nejedlý Jiří 2:2, Štaud Miloš 2:2, Boček Josef 2:2), Olešnice A - Brumov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barták František 4:0, Kovář Radim 0:4, Dufek Zdeněk 2:2, Štourač Josef 3:1, body hostů: Dolníček Pavel 2:2, Nečas František 1:3, Musil Antonín 2:2, Musil Tomáš 2:2), Veselice A - Bořitov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Martin 2:2, Skoták Jiří 4:0, Nečas Martin 3:1, Fabiánek Jan 2:2, body hostů: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 2:2, Kopecký Květoslav 0:4, Kovář Jiří ml. 0:4), Šošůvka C - Boskovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulášek Josef 4:0, Dujka František 0:3, Hloušek Ondřej 0:4, Šindelka Stanislav st. 0:1, Kučera Libor 0:3, WO 1:0, body hostů: Votoček Michal 3:1, Sedlák Zdeněk 3:1, Řehoř Luděk 3:1, Mládek Jindřich 2:1, WO 0:1), Adamov A - Rohozec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Lukáš 3:1, Dobeš Roman 1:3, Farkaš Michael 3:1, Kotol Lukáš 3:1, body hostů: Kříž Martin 2:2, Suchomel Josef 2:2, Matoušek Petr 0:4, Suchomel Miroslav 2:2), Blansko E - Vysočany B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoupý Petr 2:2, Přikryl Vojtěch 3:0, Večeřa Martin 3:0, Záviška Radek 3:1, WO 2:0, body hostů: Zouhar Ondřej 0:1, Bezděk Michal 0:4, Gyurgyik Pavel 1:2, Žáček Miroslav 2:1, Žáček Roman 0:3, WO 0:2),
13. kolo:
Kunštát B - Bořitov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michele David 4:0, Polák Martin 1:3, Nejedlý Jiří 2:2, Štaud Miloš 3:1, body hostů: Pavlů Miroslav 1:3, Bubeník Radek 2:2, Kopecký Květoslav 0:4, Kovář Jiří ml. 3:1), Brumov A - Veselice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolníček Pavel 1:3, Tulis Radek ml. 1:3, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 2:2, body hostů: Fabiánek Jiří 4:0, Nečas Martin 1:3, Musil Martin 1:3, Skoták Jiří 4:0), Křetín B - Olešnice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šos Vít 2:2, Novotný Miloslav 1:3, Koudelka Ladislav st. 0:4, Kozák Josef 2:2, body hostů: Dufek Zdeněk 4:0, Kovář Radim 2:2, Štourač Josef 2:2, Barták František 3:1), Blansko E - Šošůvka C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Vojtěch 2:2, Záviška Radek 1:3, Večeřa Martin 3:1, Pokorný Martin 2:2, body hostů: Šindelka Stanislav ml. 1:3, Hloušek Ondřej 0:4, Mikulášek Josef 4:0, Šindelka Stanislav st. 3:1), Vysočany B - Rohozec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Miroslav 4:0, Žáček Roman 0:2, Bezděk Michal 2:2, Gyurgyik Pavel 3:1, Vaněk Tomáš 0:2, body hostů: Kříž Martin 2:2, Suchomel Josef 2:2, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Miroslav 1:3), Boskovice B - Adamov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votoček Michal 1:3, Sedlák Zdeněk 0:2, Votoček Lukáš 1:3, Mládek Jindřich 1:2, Řehoř Luděk 1:1, WO 0:1, body hostů: David Lukáš 3:0, Kotol Lukáš 4:0, Dobeš Roman 4:0, Ostrý Jan 0:4, WO 1:0),
14. kolo:
Olešnice A - Kunštát B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štourač Josef 3:1, Kovář Radim 4:0, Dufek Zdeněk 4:0, Kadlec Jiří 3:1, body hostů: Záboj Miloš 1:3, Bednář Jiří 0:4, Sojka Petr ml. 1:3, Macháček Filip 0:4), Veselice A - Křetín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jan 4:0, Musil Martin 4:0, Skoták Jiří 4:0, Štolpa Aleš 0:4, body hostů: Bačovský Filip 1:3, Janků Karel 1:3, Slezák Martin 1:3, Šimurda Daniel 1:3), Bořitov A - Brumov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlů Miroslav 3:1, Bubeník Radek 1:3, Kovář Jiří ml. 3:1, Kopecký Květoslav 1:3, body hostů: Tulis Radek ml. 3:1, Dolníček Pavel 2:2, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 1:3), Adamov A - Šošůvka C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkalová Gabriela 4:0, Beneš Zbyněk 4:0, Všianský Martin 2:2, Šafárik Ferdinand 1:3, body hostů: Šindelka Stanislav st. 2:2, Petlach Radek 2:2, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Čupr Josef 0:4), Vysočany B - Boskovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Ondřej 4:0, Gyurgyik Pavel 2:0, Bezděk Michal 3:1, Žáček Miroslav 3:1, Žáček Roman 2:0, body hostů: Votoček Michal 2:2, Votoček Lukáš 0:4, Řehoř Luděk 0:4, Štěpán Martin 0:4), Rohozec B - Blansko E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suchomel Josef 1:3, Kříž Martin 0:4, Suchomel Miroslav 0:4, Matoušek Petr 1:3, body hostů: Přikryl Vojtěch 2:2, Záviška Radek 4:0, Pokorný Martin 4:0, Skoupý Michal 4:0),
15. kolo:
Brumov A - Kunštát B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolníček Pavel 3:1, Tulis Radek ml. 4:0, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 3:1, body hostů: Nejedlý Jiří 2:2, Polák Martin 1:3, Štaud Miloš 0:4, Záboj Miloš 1:3), Bořitov A - Křetín B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlů Miroslav 4:0, Bubeník Radek 4:0, Kovář Jiří ml. 3:1, Kopecký Květoslav 4:0, body hostů: Zvéška Radek 0:4, Šos Vít 0:4, Novotný Miloslav 1:3, Kozák Josef 0:4), Veselice A - Olešnice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Musil Martin 1:3, Fabiánek Jan 0:4, Nečas Martin 2:2, Straka Josef 1:3, body hostů: Barták František 4:0, Dufek Zdeněk 3:1, Kovář Radim 2:2, Štourač Josef 3:1), Rohozec B - Šošůvka C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Martin 2:2, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Miroslav 2:2, Suchomel Josef 2:2, body hostů: Petlach Radek 3:1, Mikulášek Josef 2:2, Šindelka Stanislav st. 2:2, Šindelka Stanislav ml. 1:3), Boskovice B - Blansko E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Votoček Lukáš 1:3, Přibyl Martin 1:3, Mládek Jindřich 1:2, Řehoř Luděk 0:4, WO 0:1, body hostů: Přikryl Vojtěch 3:1, Pokorný Martin 3:1, Skoupý Petr 3:1, Nedoma Pavel 3:0, WO 1:0), Adamov A - Vysočany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkalová Gabriela 3:1, Beneš Zbyněk 3:1, Všianský Martin 2:2, Šafárik Ferdinand 0:4, body hostů: Žáček Miroslav 3:1, Gyurgyik Pavel 3:1, Bezděk Michal 1:3, Vaněk Tomáš 1:3),
16. kolo:
Kunštát B - Veselice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polák Martin 2:2, Boček Josef 0:4, Štaud Miloš 1:3, Nejedlý Jiří 1:3, body hostů: Fabiánek Jan 3:1, Skoták Jiří 4:0, Musil Martin 2:2, Nečas Martin 3:1), Bořitov A - Olešnice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 4:0, Bubeník Radek 4:0, Kovář Jiří ml. 1:3, Kopecký Květoslav 3:1, body hostů: Barták František 1:3, Dufek Zdeněk 0:4, Kovář Radim 2:2, Štourač Josef 1:3), Křetín B - Brumov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvéška Radek 2:2, Novotný Miloslav 2:2, Šos Vít 2:2, Kozák Josef 2:2, body hostů: Tulis Radek ml. 2:2, Dolníček Pavel 2:2, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 2:2), Šošůvka C - Vysočany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Michal 1:1, Šindelka Stanislav ml. 0:3, Mikulášek Josef 4:0, Šindelka Stanislav st. 4:0, WO 3:0, body hostů: Bezděk Michal 1:3, Žáček Miroslav 1:2, Gyurgyik Pavel 0:2, Zouhar Miloslav 2:2, WO 0:3), Blansko E - Adamov A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žáček Bronislav 2:1, Vylášek Josef 1:1, Skoupý Petr 1:2, Záviška Radek 1:2, WO 5:1, body hostů: Ostrý Jan 0:4, Kotol Lukáš 3:1, Všianský Martin 3:0, WO 1:5), Rohozec B - Boskovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Martin 3:1, Matoušek Petr 2:2, Suchomel Josef 3:1, Suchomel Miroslav 1:3, body hostů: Sedlák Zdeněk 3:1, Mládek Jindřich 2:2, Řehoř Luděk 1:3, Přibyl Martin 1:3),
Regionální přebor III. třídy
1. kolo:
Němčice A - Velenov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Pavel 0:4, Ondroušek Alois 0:4, Sedlák Vítězslav 0:4, Hebelka Radek 0:4, body hostů: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 4:0, Musil Josef st. 4:0, Musil Josef ml. 3:0, Písařík Michal 1:0), Voděrady A - Brumov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trčka Petr 4:0, Švancara Radim 4:0, Kyrcz Miroslav 1:3, Prokop Lubomír 1:3, body hostů: Šrámek Miroslav 1:3, Dítě Pavel st. 2:2, Nečas Marek 1:3, Nečas František 2:2), Okrouhlá A - Kunštát C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Ivo 2:2, Tichý Radek 3:1, Čapka Petr 2:2, Přikryl Petr 0:4, body hostů: Klein Miroslav 1:3, Macháček Filip 1:3, Michele David 3:1, Sojka Petr ml. 4:0), Ždárná C - Zbraslavec D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stara David 0:4, Soldán Stanislav 0:2, Sekanina Zdeněk 1:3, Polívka Jan 0:4, WO 0:2, body hostů: Švancara Vladimír 4:0, Odehnal Vladimír 4:0, Křepela Vladimír 3:0, Ďugoš Jan ml. 2:1, WO 2:0), Vanovice A - V. Opatovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tajovský Zbyněk 3:1, Gonšor Michal 1:3, Kubín František 2:2, Klement Roman 3:1, body hostů: Gerbrich Radim 2:2, Zemánek Tomáš 1:3, Zemánek Jaroslav 3:1, Maleček Josef 1:3), Bořitov B - Petrovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odehnal Ladislav 3:1, Ostrý Jan 2:0, Stejskal Marek 4:0, Tun Karel 2:2, Kovář Jiří st. 0:2, body hostů: Foit Miroslav 1:3, Dvořáček Libor 0:4, Skácel Karel 1:3, Jandus Petr 3:1),
2. kolo:
Velenov A - Petrovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 4:0, Musil Josef st. 3:1, Musil Josef ml. 1:3, body hostů: Foit Miroslav 1:3, Pavlíček Ondřej 1:3, Skácel Karel 0:4, Jandus Petr 2:2), V. Opatovice B - Bořitov B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafář Patrik 3:1, Zemánek Jaroslav 3:1, Gerbrich Radim 3:1, Maleček Josef 0:2, Zemánek Tomáš 2:0, body hostů: Odehnal Ladislav 0:4, Stejskal Marek 2:2, Tun Karel 1:3, Ostrý Jan 2:2), Zbraslavec D - Vanovice A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Vladimír 4:0, Odehnal Vladimír 2:2, Křepela Vladimír 4:0, Ďugoš Jan ml. 2:2, body hostů: Kubín František 0:4, Klement Roman 1:3, Gonšor Michal 2:2, Lebiš Pavel 1:3), Kunštát C - Ždárná C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sojka Petr ml. 4:0, Michele David 4:0, Macháček Filip 2:2, Tenora Jiří 4:0, body hostů: Vlček Josef 1:3, Sekanina Zdeněk 1:3, Stara David 0:4, Soldán Stanislav 0:4), Brumov B - Okrouhlá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Marek 1:3, Dítě Pavel st. 1:3, Nečas František 4:0, Šrámek Miroslav 2:2, body hostů: Vlach Ivo 2:2, Tichý Radek 2:2, Čapka Petr 2:2, Přikryl Petr 2:2), Němčice A - Voděrady A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Pavel 1:3, Ondroušek Alois 1:3, Sedlák Vítězslav 0:4, Přikryl Jiří 1:3, body hostů: Trčka Petr 4:0, Prokop Lubomír 1:3, Švancara Radim 4:0, Kyrcz Miroslav 4:0),
3. kolo:
Voděrady A - Velenov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jan 0:4, Švancarová Veronika 0:4, Švancara Radim 3:1, Kyrcz Miroslav 1:3, body hostů: Peterka David 3:1, Fagulec Martin 3:1, Musil Josef st. 3:1, Musil Josef ml. 3:1), Okrouhlá A - Němčice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlach Ivo 0:4, Tichý Radek 3:1, Přikryl Petr 4:0, Čapka Petr 3:1, body hostů: Krátký Pavel 2:2, Ondroušek Alois 2:2, Hebelka Radek 1:3, Přikryl Jiří 1:3), Ždárná C - Brumov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stara David 0:4, Vlček Josef 0:4, Sekanina Zdeněk 0:4, Polívka Jan 1:3, body hostů: Šrámek Miroslav 4:0, Dítě Pavel st. 4:0, Nečas Marek 3:1, Nečas František 4:0), Vanovice A - Kunštát C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tajovský Zbyněk 3:1, Gonšor Michal 3:1, Kubín František 0:4, Klement Roman 3:1, body hostů: Michele David 3:1, Sojka Petr ml. 1:3, Macháček Filip 2:2, Tenora Jiří 1:3), Bořitov B - Zbraslavec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostrý Jan 4:0, Schiffneder Pavel 1:3, Odehnal Ladislav 1:3, Stejskal Marek 4:0, body hostů: Švancara Vladimír 2:2, Odehnal Vladimír 2:2, Křepela Vladimír 2:2, Ďugoš Jan ml. 0:4), Petrovice A - V. Opatovice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foit Miroslav 3:1, Pavlíček Ondřej 3:1, Skácel Karel 1:3, Jandus Petr 4:0, body hostů: Gerbrich Radim 0:4, Zemánek Tomáš 1:3, Zemánek Jaroslav 1:3, Šafář Patrik 3:1),
4. kolo:
Velenov A - V. Opatovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 3:1, Musil Josef st. 3:1, Musil Josef ml. 3:1, body hostů: Maleček Josef 0:4, Zemánek Tomáš 2:2, Gerbrich Radim 1:3, Zemánek Jaroslav 0:4), Zbraslavec D - Petrovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stloukal Jiří 4:0, Odehnal Vladimír 3:1, Křepela Vladimír 0:4, Křepela Jiří 1:3, body hostů: Foit Miroslav 2:2, Pavlíček Ondřej 2:2, Skácel Karel 1:3, Jandus Petr 3:1), Kunštát C - Bořitov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháček Filip 1:3, Michele David 1:3, Sojka Petr ml. 2:2, Klein Miroslav 0:4, body hostů: Ostrý Jan 2:2, Odehnal Ladislav 3:1, Stejskal Marek 3:1, Tun Karel 4:0), Brumov B - Vanovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Marek 2:2, Dítě Pavel st. 1:3, Nečas František 2:2, Šrámek Miroslav 2:2, body hostů: Dokoupil Jiří 4:0, Gonšor Michal 2:2, Kubín František 0:4, Klement Roman 3:1), Němčice A - Ždárná C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Pavel 4:0, Ondroušek Alois 3:1, Přikryl Jiří 3:1, Sedlák Vítězslav 1:3, body hostů: Grmela Marek 2:2, Vlček Josef 2:2, Sekanina Zdeněk 1:3, Kavan Ondřej 0:4), Voděrady A - Okrouhlá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancarová Markéta 0:4, Trčka Petr 3:1, Švancara Radim 3:1, Prokop Lubomír 2:2, body hostů: Vlach Ivo 2:2, Tichý Radek 2:2, Přikryl Petr 2:2, Čapka Petr 2:2),
5. kolo:
Okrouhlá A - Velenov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Radek 0:4, Přikryl Petr 0:3, Vlach Ivo 1:3, Čapka Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 4:0, Musil Josef st. 2:1, Písařík Michal 2:2, WO 1:0), Ždárná C - Voděrady A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grmela Marek 1:3, Vlček Josef 2:2, Sekanina Zdeněk 2:2, Polívka Jan 2:2, body hostů: Trčka Petr 4:0, Švancara Radim 3:1, Prokop Lubomír 1:3, Kotouček Lukáš 1:3), Vanovice A - Němčice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tajovský Zbyněk 3:1, Gonšor Michal 4:0, Kubín František 1:3, Lebiš Pavel 3:1, body hostů: Krátký Pavel 3:1, Ondroušek Alois 1:3, Sedlák Vítězslav 1:3, Hebelka Radek 0:4), Bořitov B - Brumov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tun Karel 2:2, Ostrý Jan 1:3, Odehnal Ladislav 3:1, Stejskal Marek 3:1, body hostů: Šrámek Miroslav 0:4, Dítě Pavel st. 1:3, Nečas Marek 2:2, Nečas František 4:0), Petrovice A - Kunštát C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Pavlíček Ondřej 1:3, Vylášek Libor st. 2:1, Jandus Petr 4:0, Skácel Karel 1:0, body hostů: Michele David 3:1, Sojka Petr ml. 1:3, Klein Miroslav 1:3, Macháček Filip 1:3), V. Opatovice B - Zbraslavec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbický Patrik 3:1, Maleček Josef 2:2, Zemánek Jaroslav 3:1, Gerbrich Radim 2:2, body hostů: Stloukal Jiří 4:0, Odehnal Vladimír 1:3, Křepela Vladimír 1:3, Křepela Jiří 0:1, Jonáš Martin 0:3),
6. kolo:
Velenov A - Zbraslavec D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka David 3:0, Fagulec Martin 4:0, Musil Josef st. 3:1, Písařík Michal 1:2, WO 2:0, body hostů: Stloukal Jiří 0:3, Švancara Vladimír 1:2, Odehnal Vladimír 0:4, Křepela Vladimír 2:2, WO 0:2), Kunštát C - V. Opatovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sojka Petr ml. 3:1, Macháček Filip 1:3, Záboj Miloš 1:3, Michele David 2:2, body hostů: Gerbrich Radim 2:2, Maleček Josef 1:3, Vrbický Patrik 3:1, Zemánek Jaroslav 3:1), Brumov B - Petrovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dítě Pavel st. 1:3, Nečas Marek 1:3, Nečas František 2:2, Šrámek Miroslav 1:3, body hostů: Jandus Petr 3:1, Vylášek Libor st. 4:0, Pavlíček Ondřej 1:3, Foit Miroslav 3:1), Němčice A - Bořitov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Pavel 3:1, Ondroušek Alois 1:3, Sedlák Vítězslav 1:3, Přikryl Jiří 0:4, body hostů: Tun Karel 3:1, Odehnal Ladislav 3:1, Stejskal Marek 4:0, Ostrý Jan 1:1, Kovář Jiří st. 0:2), Voděrady A - Vanovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Radim 3:1, Prokop Lubomír 0:4, Kyrcz Miroslav 2:2, Trčka Petr 4:0, body hostů: Tajovský Zbyněk 3:1, Gonšor Michal 2:2, Kubín František 1:3, Lebiš Pavel 1:3), Okrouhlá A - Ždárná C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Petr 4:0, Tichý Radek 4:0, Vlach Ivo 3:1, Bašný Josef 3:0, Čapka Petr st. 1:0, body hostů: Grmela Marek 0:4, Vlček Josef 1:3, Sekanina Zdeněk 0:4, Stara David 0:2, Soldán Stanislav 0:2),
7. kolo:
Ždárná C - Velenov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polívka Jan 1:2, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 0:4, Kavan Ondřej 0:4, WO 0:1, body hostů: Fagulec Martin 4:0, Musil Josef st. 2:1, Musil Josef ml. 3:1, Celý Petr 2:2, WO 1:0), Vanovice A - Okrouhlá A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tajovský Zbyněk 4:0, Lebiš Pavel 2:2, Kubín František 1:2, Klement Roman 3:1, WO 0:1, body hostů: Přikryl Petr 1:3, Čapka Petr 1:3, Tichý Radek 2:2, Vlach Ivo 1:2, WO 1:0), Bořitov B - Voděrady A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Odehnal Ladislav 3:1, Ostrý Jan 3:1, Stejskal Marek 2:2, Tun Karel 3:1, body hostů: Trčka Petr 4:0, Prokop Lubomír 1:3, Slezák Michal 0:4, Kyrcz Miroslav 0:4), Petrovice A - Němčice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Ondřej 2:2, Foit Miroslav 4:0, Vylášek Libor st. 3:0, Jandus Petr 4:0, Skácel Karel 1:0, body hostů: Krátký Pavel 1:3, Ondroušek Alois 0:3, Sedlák Vítězslav 0:4, Přikryl Jiří 1:3, Hebelka Radek 0:1), V. Opatovice B - Brumov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gerbrich Radim 4:0, Zemánek Tomáš 1:3, Vykydal Lubomír 4:0, Vrbický Patrik 2:2, body hostů: Šrámek Miroslav 1:3, Dítě Pavel st. 2:2, Nečas Marek 1:3, Nečas František 1:3), Zbraslavec D - Kunštát C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Vladimír 2:2, Stloukal Jiří 3:0, Odehnal Vladimír 3:1, Švancara Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Sojka Petr ml. 1:3, Michele David 1:3, Záboj Miloš 1:2, Macháček Filip 0:4, WO 1:0),
8. kolo:
Velenov A - Kunštát C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 4:0, Musil Josef ml. 2:2, Musil Josef st. 3:1, body hostů: Sojka Petr ml. 2:2, Michele David 1:3, Macháček Filip 0:4, Záboj Miloš 0:4), Brumov B - Zbraslavec D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Miroslav 1:3, Dítě Pavel st. 0:4, Nečas František 1:3, Nečas Marek 0:3, WO 1:0, body hostů: Stloukal Jiří 3:0, Švancara Vladimír 4:0, Křepela Vladimír 4:0, Odehnal Vladimír 2:2, WO 0:1), Němčice A - V. Opatovice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krátký Pavel 3:1, Ondroušek Alois 0:4, Přikryl Jiří 1:3, Sedlák Vítězslav 0:4, body hostů: Zemánek Tomáš 3:1, Gerbrich Radim 2:2, Vrbický Patrik 3:1, Vykydal Lubomír 4:0), Voděrady A - Petrovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Radim 1:1, Prokop Lubomír 0:4, Kyrcz Miroslav 2:2, Trčka Petr 4:0, Novák Jan 0:2, body hostů: Pavlíček Ondřej 2:2, Dvořáček Libor 2:2, Foit Miroslav 2:2, Jandus Petr 3:1), Okrouhlá A - Bořitov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přikryl Petr 1:3, Tichý Radek 3:1, Vlach Ivo 1:3, Čapka Petr 1:3, body hostů: Ostrý Jan 1:3, Tun Karel 3:1, Odehnal Ladislav 2:2, Stejskal Marek 4:0), Ždárná C - Vanovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grmela Marek 2:2, Vlček Josef 1:3, Sekanina Zdeněk 1:3, Kavan Ondřej 0:4, body hostů: Kubín František 2:2, Klement Roman 3:1, Gonšor Michal 4:0, Ševčík František 3:1),
9. kolo:
Vanovice A - Velenov A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gonšor Michal 1:3, Lebiš Pavel 0:3, Kubín František 1:3, Klement Roman 1:2, WO 0:2, body hostů: Peterka David 3:0, Fagulec Martin 4:0, Musil Josef st. 3:0, Musil Josef ml. 1:3, WO 2:0), Bořitov B - Ždárná C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tun Karel 4:0, Ostrý Jan 2:0, Odehnal Ladislav 4:0, Stejskal Marek 4:0, Kovář Jiří st. 0:2, body hostů: Grmela Marek 0:4, Polívka Jan 0:4, Sekanina Zdeněk 1:3, Vlček Josef 1:3), Petrovice A - Okrouhlá A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jandus Petr 4:0, Vylášek Libor st. 4:0, Foit Miroslav 1:2, Pavlíček Ondřej 4:0, WO 1:0, body hostů: Vlach Ivo 1:3, Tichý Radek 1:3, Přikryl Petr 0:4, Čapka Petr 0:3, WO 0:1), V. Opatovice B - Voděrady A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbický Patrik 2:2, Vykydal Lubomír 4:0, Zemánek Jaroslav 3:1, Gerbrich Radim 1:3, body hostů: Trčka Petr 2:2, Kyrcz Miroslav 1:3, Prokop Lubomír 1:3, Švancara Radim 2:2), Zbraslavec D - Němčice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Vladimír 1:3, Jonáš Martin 2:2, Odehnal Vladimír 3:0, Švancara Vladimír 4:0, WO 0:1, body hostů: Krátký Pavel 2:2, Ondroušek Alois 1:3, Sedlák Vítězslav 2:2, Filouš Martin 0:3, WO 1:0), Kunštát C - Brumov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sojka Petr ml. 0:2, Michele David 4:0, Macháček Filip 0:4, Tenora Jiří 2:2, Rotroekl Richard 0:2, body hostů: Nečas Marek 2:2, Šrámek Miroslav 2:2, Dítě Pavel st. 3:1, Nečas František 3:1),
10. kolo:
Velenov A - Brumov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peterka David 3:1, Fagulec Martin 4:0, Musil Josef ml. 3:1, Musil Josef st. 4:0, body hostů: Šrámek Miroslav 0:4, Dítě Pavel st. 1:3, Nečas Marek 0:4, Nečas František 1:3), Němčice A - Kunštát C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Pavel 3:1, Ondroušek Alois 2:2, Filouš Martin 3:1, Přikryl Jiří 3:1, body hostů: Sojka Petr ml. 1:3, Záboj Miloš 0:4, Michele David 2:2, Macháček Filip 2:2), Voděrady A - Zbraslavec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kyrcz Miroslav 2:1, Prokop Lubomír 1:3, Švancara Radim 3:1, Trčka Petr 3:0, WO 1:1, body hostů: Švancara Vladimír 3:0, Odehnal Vladimír 1:2, Křepela Vladimír 1:3, Švancara Jakub 0:4, WO 1:1), Okrouhlá A - V. Opatovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přikryl Petr 0:4, Tichý Radek 0:4, Vlach Ivo 1:3, Čapka Petr 1:3, body hostů: Zemánek Tomáš 3:1, Vrbický Patrik 4:0, Zemánek Jaroslav 3:1, Vykydal Lubomír 4:0), Ždárná C - Petrovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grmela Marek 3:1, Polívka Jan 0:4, Sekanina Zdeněk 1:3, Vlček Josef 2:2, body hostů: Foit Miroslav 3:1, Pavlíček Ondřej 1:3, Skácel Karel 2:2, Jandus Petr 4:0), Vanovice A - Bořitov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tajovský Zbyněk 3:1, Gonšor Michal 3:1, Kubín František 1:3, Klement Roman 2:2, body hostů: Ostrý Jan 2:2, Odehnal Ladislav 0:4, Stejskal Marek 4:0, Tun Karel 1:3),
11. kolo:
Bořitov B - Velenov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jiří st. 0:4, Ostrý Jan 0:4, Odehnal Ladislav 0:4, Stejskal Marek 1:3, body hostů: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 4:0, Musil Josef st. 4:0, Musil Josef ml. 3:1), Petrovice A - Vanovice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foit Miroslav 4:0, Pavlíček Ondřej 3:1, Vylášek Libor st. 4:0, Jandus Petr 4:0, body hostů: Klement Roman 1:3, Ševčík František 0:4, Lebiš Pavel 0:4, Palbuchta Kryštof 0:4), V. Opatovice B - Ždárná C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykydal Lubomír 4:0, Vrbický Patrik 4:0, Gerbrich Radim 4:0, Zemánek Jaroslav 4:0, body hostů: Grmela Marek 0:4, Vlček Josef 0:4, Sekanina Zdeněk 0:4, Polívka Jan 0:4), Zbraslavec D - Okrouhlá A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Jakub 3:1, Křepela Vladimír 3:1, Odehnal Vladimír 3:1, Krása Marek 0:4, body hostů: Vlach Ivo 1:3, Tichý Radek 3:1, Čapka Petr 1:3, Bašný Josef 2:2), Kunštát C - Voděrady A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sojka Petr ml. 2:2, Macháček Filip 1:3, Michele David 2:2, Záboj Miloš 2:2, body hostů: Trčka Petr 4:0, Švancara Radim 4:0, Švancarová Markéta 1:3, Prokop Lubomír 0:4), Brumov B - Němčice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas Marek 1:3, Dítě Pavel st. 3:1, Nečas František 3:1, Šrámek Miroslav 3:1, body hostů: Krátký Pavel 3:1, Ondroušek Alois 0:4, Sedlák Vítězslav 1:3, Filouš Martin 2:2),
12. kolo:
Zbraslavec D - Velenov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švancara Jakub 1:3, Odehnal Vladimír 1:3, Křepela Vladimír 2:2, Krása Marek 1:3, body hostů: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 3:1, Musil Josef st. 4:0, Musil Josef ml. 0:4), Bořitov B - Vanovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tun Karel 2:2, Ostrý Jan 4:0, Stejskal Marek 2:1, Odehnal Ladislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Gonšor Michal 2:2, Tajovský Zbyněk 1:3, Dokoupil Jiří 1:3, Klement Roman 1:2, WO 0:1), V. Opatovice B - Petrovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánek Jaroslav 2:2, Zemánek Tomáš 3:1, Vrbický Patrik 4:0, Vykydal Lubomír 2:2, body hostů: Foit Miroslav 1:3, Pavlíček Ondřej 2:2, Skácel Karel 0:4, Jandus Petr 2:2), Voděrady A - Ždárná C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trčka Petr 4:0, Švancara Radim 4:0, Kyrcz Miroslav 3:1, Prokop Lubomír 2:2, body hostů: Grmela Marek 1:3, Vlček Josef 0:4, Sekanina Zdeněk 0:4, Polívka Jan 2:2), Kunštát C - Okrouhlá A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michele David 3:1, Macháček Filip 2:2, Záboj Miloš 3:1, Sojka Petr ml. 3:0, WO 0:1, body hostů: Přikryl Petr 1:2, Čapka Petr 0:4, Tichý Radek 2:2, Vlach Ivo 1:3, WO 1:0), Němčice A - Brumov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Pavel 4:0, Ondroušek Alois 0:2, Přikryl Jiří 0:4, Sedlák Vítězslav 0:4, Hebelka Radek 1:1, body hostů: Šrámek Miroslav 3:1, Dítě Pavel st. 3:1, Nečas Marek 2:2, Nečas František 3:1),
13. kolo:
Petrovice A - Zbraslavec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 3:0, Vylášek Libor st. 4:0, Skácel Karel 0:4, Jandus Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Křepela Martin 1:3, Švancara Vladimír 1:1, Křepela Vladimír 1:3, Křepela Jiří 1:3, WO 0:2), V. Opatovice B - Vanovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gerbrich Radim 2:2, Zemánek Jaroslav 3:1, Vykydal Lubomír 4:0, Vrbický Patrik 3:1, body hostů: Kubín František 0:4, Klement Roman 2:2, Gonšor Michal 1:3, Lebiš Pavel 1:3), Velenov A - Bořitov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 4:0, Musil Josef st. 2:2, Musil Josef ml. 3:1, body hostů: Kovář Jiří st. 1:3, Polák Josef 0:4, Stejskal Marek 1:3, Odehnal Ladislav 1:3), Ždárná C - Němčice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grmela Marek 2:2, Polívka Jan 2:2, Sekanina Zdeněk 1:3, Vlček Josef 0:4, body hostů: Krátký Pavel 4:0, Přikryl Jiří 2:1, Sedlák Vítězslav 2:2, Filouš Martin 3:1, Hebelka Radek 0:1), Brumov B - Kunštát C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek Miroslav 2:2, Nečas Marek 1:3, Nečas František 4:0, Dítě Pavel st. 3:1, body hostů: Macháček Filip 0:4, Michele David 3:1, Záboj Miloš 2:2, Sojka Petr ml. 1:3), Okrouhlá A - Voděrady A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Petr 2:2, Čapka Petr 2:2, Vlach Ivo 2:2, Tichý Radek 3:1, body hostů: Prokop Lubomír 0:4, Trčka Petr 4:0, Švancara Radim 3:1, Švancarová Markéta 0:4),
14. kolo:
Zbraslavec D - Bořitov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krása Marek 0:4, Křepela Vladimír 2:2, Křepela Jiří 1:3, Švancara Vladimír 3:1, body hostů: Tun Karel 3:1, Ostrý Jan 2:2, Stejskal Marek 3:1, Odehnal Ladislav 2:2), V. Opatovice B - Velenov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánek Jaroslav 2:2, Šafář Patrik 3:1, Vrbický Patrik 1:3, Vykydal Lubomír 3:1, body hostů: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 2:2, Musil Josef st. 1:3, Musil Josef ml. 0:4), Vanovice A - Petrovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gonšor Michal 2:2, Lebiš Pavel 1:3, Kubín František 1:3, Chlup Radek 1:3, body hostů: Pavlíček Ondřej 1:3, Foit Miroslav 2:0, Vylášek Libor st. 3:1, Jandus Petr 4:0, Skácel Karel 1:1), Ždárná C - Okrouhlá A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grmela Marek 3:1, Vlček Josef 3:1, Sekanina Zdeněk 2:2, Polívka Jan 3:1, body hostů: Přikryl Petr 2:2, Čapka Petr 0:4, Tichý Radek 2:2, Vlach Ivo 1:3), Brumov B - Voděrady A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šrámek Miroslav 2:2, Nečas Marek 2:2, Nečas František 2:2, Dítě Pavel st. 2:2, body hostů: Trčka Petr 4:0, Prokop Lubomír 1:3, Novák Jan 0:4, Švancara Radim 3:1), Kunštát C - Němčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michele David 4:0, Sojka Petr ml. 4:0, Záboj Miloš 2:1, Macháček Filip 2:2, Tenora Jiří 0:1, body hostů: Krátký Pavel 0:4, Ondroušek Alois 2:2, Sedlák Vítězslav 1:3, Filouš Martin 1:3),
15. kolo:
Vanovice A - Zbraslavec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tajovský Zbyněk 4:0, Dokoupil Jiří 3:1, Kubín František 2:2, Gonšor Michal 3:1, body hostů: Křepela Vladimír 3:1, Švancara Jakub 0:4, Odehnal Vladimír 1:0, Krása Marek 0:4, Křepela Jiří 0:3), Petrovice A - Velenov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Luboš 2:2, Pavlíček Ondřej 3:1, Skácel Karel 0:4, Jandus Petr 2:2, body hostů: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 3:1, Musil Josef st. 1:3, Musil Josef ml. 1:3), Bořitov B - V. Opatovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tun Karel 1:3, Ostrý Jan 2:2, Stejskal Marek 3:1, Odehnal Ladislav 1:3, body hostů: Gerbrich Radim 0:4, Zemánek Jaroslav 3:1, Vykydal Lubomír 3:1, Vrbický Patrik 3:1), Ždárná C - Kunštát C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grmela Marek 2:2, Polívka Jan 1:2, Sekanina Zdeněk 1:3, Vlček Josef 2:2, WO 1:0, body hostů: Sojka Petr ml. 2:2, Michele David 3:1, Záboj Miloš 3:0, Macháček Filip 1:3, WO 0:1), Voděrady A - Němčice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trčka Petr 4:0, Prokop Lubomír 1:3, Kotouček Lukáš 1:3, Novák Jan 1:3, body hostů: Krátký Pavel 3:1, Ondroušek Alois 2:2, Filouš Martin 2:2, Přikryl Jiří 2:2), Okrouhlá A - Brumov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Petr 2:2, Tichý Radek 2:2, Čapka Petr 1:3, Vlach Ivo 3:1, body hostů: Šrámek Miroslav 1:3, Dítě Pavel st. 2:2, Nečas Marek 3:1, Nečas František 2:2),
16. kolo:
Zbraslavec D - V. Opatovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jonáš Martin 2:2, Křepela Jiří 0:4, Just Jaroslav 0:4, Jonáš Pavel 0:4, body hostů: Gerbrich Radim 3:1, Zemánek Jaroslav 3:1, Vykydal Lubomír 4:0, Vrbický Patrik 4:0), Petrovice A - Bořitov B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foit Miroslav 2:2, Pavlíček Ondřej 1:3, Skácel Karel 0:4, Jandus Petr 3:1, body hostů: Ostrý Jan 4:0, Tun Karel 3:1, Stejskal Marek 2:2, Odehnal Ladislav 1:3), Velenov A - Vanovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fagulec Martin 4:0, Musil Josef st. 2:2, Musil Josef ml. 4:0, Písařík Michal 3:1, body hostů: Gonšor Michal 2:2, Kubín František 0:4, Ševčík František 1:3, Palbuchta Kryštof 0:4), Brumov B - Ždárná C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šrámek Miroslav 4:0, Nečas Marek 2:1, Nečas František 3:0, Dítě Pavel st. 4:0, WO 2:0, body hostů: Grmela Marek 0:4, Vlček Josef 1:3, Sekanina Zdeněk 0:4, Polívka Jan 0:2, WO 0:2), Němčice A - Okrouhlá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Pavel 3:1, Sedlák Vítězslav 1:3, Filouš Martin 3:1, Přikryl Jiří 2:2, body hostů: Vlach Ivo 2:2, Přikryl Petr 0:4, Tichý Radek 2:2, Čapka Petr 3:1), Voděrady A - Kunštát C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trčka Petr 4:0, Švancara Radim 4:0, Slezák Michal 1:3, Prokop Lubomír 1:3, body hostů: Michele David 2:2, Sojka Petr ml. 2:2, Záboj Miloš 1:3, Macháček Filip 1:3),
Regionální přebor IV. třídy
1. kolo:
Petrovice B - Blansko F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Pavel 2:2, Pernica Jiří 2:0, Dvořáček Libor 3:1, Skácel Karel 4:0, Musil Josef 1:1, body hostů: Běluša Ondřej 0:4, Mazal Antonín 1:3, Havlík Aleš 0:4, Novohradská Karolína 3:1), Brťov A - Vanovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 4:0, Pavlů Martin 4:0, Dobrovolný Lukáš 3:1, body hostů: Ševčík František 0:4, Chlup Radek 0:4, Lebiš Pavel 2:2, Kubín František 0:4), Okrouhlá B - Vysočany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bašný Josef 4:0, Čapka Petr st. 3:1, Čapka Klement 2:2, Slepánek František 2:0, Šindelka Ondřej 0:2, body hostů: Zukal Josef 3:1, Zukal Filip 1:3, Zouhar Daniel 0:4, Vaněk Tomáš 1:3), Křetín C - Rohozec C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimurda Daniel 1:3, Novotná Natálie 1:3, Tušla Antonín 1:3, Winkler Adam 1:3, body hostů: Smetana Milan 4:0, Antonovič Josef 0:4, Kristián Petr 4:0, Matoušek Miroslav 4:0), Adamov B - V. Opatovice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fialová Markéta 3:0, David Lukáš 2:1, Dobeš Roman 2:1, Farkaš Michael 2:1, WO 5:0, body hostů: Šafář Patrik 2:2, Zemánek Tomáš 1:3, Horák Vít 0:4, WO 0:5), Veselice B - Velenov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolpa Aleš 0:4, Stloukal Pavel 4:0, Straka Josef 2:2, Fabiánek Jiří 0:4, body hostů: Písařík Michal 3:1, Jedlička Lukáš 2:2, Grešo Jakub 1:1, Musil Josef ml. 3:1, Celý Petr 1:1),
2. kolo:
Blansko F - Velenov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štěpánek Ondřej 2:2, Mazalová Kristýna 0:4, Mazal Antonín 1:3, Novohradská Karolína 2:2, body hostů: Jedlička Lukáš 3:1, Písařík Michal 3:1, Musil Josef ml. 4:0, Grešo Jakub 1:3), V. Opatovice C - Veselice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafář Patrik 2:2, Zemánek Tomáš 2:2, Horák Vít 2:2, Španiel Miroslav 1:3, body hostů: Fabiánek Jiří 1:3, Štolpa Aleš 0:4, Straka Josef 4:0, Stloukal Pavel 4:0), Rohozec C - Adamov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Kamil 2:2, Kristián Petr 2:2, Matoušek Miroslav 3:0, Smetana Milan 3:1, Antonovič Josef 0:1, body hostů: Fialová Markéta 2:2, Ostrý Jan 0:4, Pilitowská Lea 0:4, Farkaš Michael 4:0), Vysočany C - Křetín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Miloslav 4:0, Zukal Filip 0:4, Ševčík Pavel st. 2:1, Zukal Josef 3:1, Vaněk Tomáš 0:1, body hostů: Šimurda Daniel 1:3, Slezák Martin 1:3, Koudelka Ladislav st. 2:2, Tušla Antonín 3:1), Vanovice B - Okrouhlá B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín František 3:1, Chlup Radek 1:1, Lebiš Pavel 2:1, Ševčík František 2:2, Palbuchta Kryštof 0:2, WO 0:1, body hostů: Slepánek František 0:4, Bašný Josef 4:0, Šindelka Ondřej 1:3, Čapka Petr st. 2:1, WO 1:0), Petrovice B - Brťov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Pavel 3:1, Pernica Jiří 2:2, Dvořáček Libor 3:1, Hruška Luboš 2:1, Musil Josef 0:1, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 2:2, Dobrovolný Lukáš 2:2, Pavlů Martin 0:4),
3. kolo:
Brťov A - Blansko F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 3:1, Pavlů Martin 2:2, Dobrovolný Lukáš 3:1, body hostů: Štěpánek Ondřej 4:0, Mazal Antonín 0:4, Mazalová Kristýna 0:4, Novohradská Karolína 1:3), Okrouhlá B - Petrovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bašný Josef 3:1, Čapka Petr st. 2:2, Šindelka Ondřej 0:4, Slepánek František 2:2, body hostů: Pernica Jiří 4:0, Dvořáček Libor 3:1, Vintr Pavel 1:3, Musil Josef 1:3), Křetín C - Vanovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Martin 1:3, Novotná Natálie 2:2, Tušla Antonín 1:3, Winkler Adam 2:2, body hostů: Kubín František 4:0, Lebiš Pavel 4:0, Chlup Radek 2:2, Palbuchta Jaroslav 0:4), Adamov B - Vysočany C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Farkaš Michael 4:0, Fialová Markéta 4:0, Dobeš Roman 3:0, Ostrý Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Zukal Josef 0:4, Zukal Filip 0:4, Ševčík Pavel st. 1:3, Zouhar Miloslav 1:2, WO 0:1), Veselice B - Rohozec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabiánek Jiří 0:4, Stloukal Pavel 4:0, Straka Josef 4:0, Jarůšek Josef 0:2, Štolpa Aleš 0:2, body hostů: Smetana Milan 2:2, Antonovič Josef 2:2, Kristián Petr 2:2, Matoušek Miroslav 2:2), Velenov B - V. Opatovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Lukáš 4:0, Písařík Michal 3:1, Veselý Jakub 1:3, Grešo Jakub 3:1, body hostů: Šafář Patrik 2:2, Zemánek Tomáš 2:2, Horák Vít 1:3, Horák Vojtěch 0:4),
4. kolo:
Blansko F - V. Opatovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novohradská Karolína 2:2, Mazalová Kristýna 0:4, Mazal Antonín 3:1, Novohradský Pavel 1:3, body hostů: Šafář Patrik 3:1, Zemánek Tomáš 2:2, Horák Vít 3:1, Horák Vojtěch 2:2), Rohozec C - Velenov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antonovič Josef 0:4, Kristián Petr 2:2, Matoušek Miroslav 2:2, Suchomel Kamil 1:3, body hostů: Grešo Jakub 1:3, Musil Josef ml. 4:0, Celý Petr 3:1, Písařík Michal 3:1), Vysočany C - Veselice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Daniel 2:2, Zouhar Miloslav 2:2, Ševčík Pavel st. 2:1, Zukal Josef 3:1, Vaněk Tomáš 0:1, body hostů: Jarůšek Josef 0:2, Fabiánek Jiří 0:4, Straka Josef 3:1, Stloukal Pavel 4:0, Štolpa Aleš 0:2), Vanovice B - Adamov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín František 0:2, Lebiš Pavel 1:3, Ševčík František 0:4, Chlup Radek 0:4, Palbuchta Kryštof 0:2, body hostů: Farkaš Michael 4:0, David Lukáš 3:1, Ostrý Jan 4:0, Dobeš Roman 4:0), Petrovice B - Křetín C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vintr Pavel 4:0, Pernica Jiří 3:0, Dvořáček Libor 4:0, Skácel Karel 4:0, Musil Josef 1:0, body hostů: Winkler Adam 0:4, Šimurda Daniel 0:4, Slezák Martin 0:4, Novotná Natálie 0:4), Brťov A - Okrouhlá B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 4:0, Dobrovolný Lukáš 3:1, Pavlů Martin 3:1, body hostů: Čapka Petr st. 2:2, Bašný Josef 1:3, Slepánek František 0:4, Čapka Klement 0:4),
5. kolo:
Okrouhlá B - Blansko F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bašný Josef 3:1, Čapka Klement 4:0, Čapka Petr st. 3:1, Slepánek František 2:2, body hostů: Novohradská Karolína 1:3, Mazalová Kristýna 0:4, Štěpánek Ondřej 2:2, Mazal Antonín 1:3), Křetín C - Brťov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimurda Daniel 0:4, Slezák Martin 0:4, Maresch Robert 4:0, Koudelka Ladislav st. 4:0, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 2:2, Dobrovolný Lukáš 2:2, Pavlů Martin 2:2), Adamov B - Petrovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fialová Markéta 3:1, Farkaš Michael 4:0, Dobeš Roman 2:1, Ostrý Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Pernica Jiří 3:1, Dvořáček Libor 1:3, Skácel Karel 0:4, Vintr Pavel 1:2, WO 0:1), Veselice B - Vanovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jiří 1:3, Stloukal Pavel 4:0, Straka Josef 4:0, Jarůšek Josef 2:0, Štolpa Aleš 0:2, body hostů: Kubín František 2:2, Lebiš Pavel 2:2, Chlup Radek 1:3, Palbuchta Kryštof 0:4), Velenov B - Vysočany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Michal 2:2, Grešo Jakub 2:2, Celý Petr 2:2, Jedlička Lukáš 3:1, body hostů: Zukal Josef 3:1, Ševčík Pavel st. 1:3, Zouhar Miloslav 3:1, Zukal Filip 0:2, Vaněk Tomáš 0:2), V. Opatovice C - Rohozec C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Vojtěch 1:3, Španiel Miroslav 0:4, Horák Vít 3:1, Zemánek Tomáš 4:0, body hostů: Kristián Petr 2:2, Suchomel Kamil 3:1, Matoušek Miroslav 2:2, Smetana Milan 1:3),
6. kolo:
Blansko F - Rohozec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazalová Kristýna 0:4, Štěpánek Ondřej 3:1, Mazal Antonín 1:3, Novohradský Pavel 1:3, body hostů: Kristián Petr 3:1, Suchomel Kamil 3:1, Matoušek Miroslav 3:1, Smetana Milan 2:2), Vysočany C - V. Opatovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Josef 1:3, Zouhar Daniel 1:3, Zouhar Miloslav 1:3, Zukal Filip 0:4, body hostů: Vykydal Lubomír 4:0, Zemánek Tomáš 4:0, Horák Vít 3:1, Horák Vojtěch 2:2), Vanovice B - Velenov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 2:2, Lebiš Pavel 4:0, Ševčík František 2:2, Palbuchta Kryštof 0:4, body hostů: Písařík Michal 3:1, Jedlička Lukáš 2:2, Celý Petr 2:2, Grešo Jakub 1:3), Petrovice B - Veselice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vintr Pavel 3:1, Pernica Jiří 3:1, Dvořáček Libor 3:1, Skácel Karel 3:1, body hostů: Štolpa Aleš 0:4, Jarůšek Josef 0:4, Straka Josef 4:0, Fabiánek Jiří 0:4), Brťov A - Adamov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 2:2, Pavlů Martin 0:4, Dobrovolný Lukáš 1:3, body hostů: David Lukáš 4:0, Ostrý Jan 1:3, Dobeš Roman 3:1, Fialová Markéta 2:2), Okrouhlá B - Křetín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapka Petr st. 3:1, Bašný Josef 2:2, Čapka Klement 1:3, Slepánek František 1:2, Čížek František 0:1, body hostů: Koudelka Ladislav st. 4:0, Maresch Robert 1:1, Winkler Adam 2:2, Slezák Martin 1:3, Tušla Antonín 1:1),
7. kolo:
Křetín C - Blansko F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Winkler Adam 2:2, Maresch Robert 4:0, Koudelka Ladislav st. 3:1, Slezák Martin 2:2, body hostů: Novohradská Karolína 2:2, Mazalová Kristýna 0:4, Štěpánek Ondřej 2:2, Mazal Antonín 1:3), Adamov B - Okrouhlá B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Lukáš 4:0, Dobeš Roman 4:0, Fialová Markéta 1:1, Farkaš Michael 3:1, Fojt Tomáš 0:2, body hostů: Bašný Josef 2:2, Čapka Klement 1:3, Čapka Petr st. 0:4, Šindelka Ondřej 1:3), Veselice B - Brťov A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Manoušek Radim 0:1, Stloukal Pavel 3:0, Straka Josef 3:0, Fabiánek Jiří 0:3, Štolpa Aleš 0:2, WO 5:0, body hostů: Tatíček Aleš 2:2, Svoboda Jiří 2:2, Dobrovolný Lukáš 2:2, WO 0:5), Velenov B - Petrovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 2:2, Musil Josef ml. 2:1, Grešo Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Pernica Jiří 3:1, Dvořáček Libor 1:3, Skácel Karel 1:3, Vintr Pavel 1:2, WO 0:1), V. Opatovice C - Vanovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vykydal Lubomír 4:0, Zemánek Tomáš 4:0, Horák Vít 3:1, Horák Vojtěch 1:3, body hostů: Chlup Radek 1:3, Ševčík František 2:2, Palbuchta Jaroslav 0:4, Palbuchta Kryštof 1:3), Rohozec C - Vysočany C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Kamil 2:2, Kristián Petr 2:2, Matoušek Miroslav 2:2, Smetana Milan 2:2, body hostů: Zukal Josef 4:0, Zukal Filip 0:4, Zouhar Miloslav 4:0, Vaněk Tomáš 0:4),
8. kolo:
Blansko F - Vysočany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novohradská Karolína 3:1, Mazalová Kristýna 1:3, Štěpánek Ondřej 4:0, Mazal Antonín 1:3, body hostů: Zukal Josef 2:2, Zouhar Miloslav 2:2, Zouhar Daniel 3:1, Zukal Filip 0:4), Vanovice B - Rohozec C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 1:3, Lebiš Pavel 1:3, Ševčík František 0:4, Palbuchta Kryštof 0:4, body hostů: Smetana Milan 3:1, Matoušek Miroslav 3:1, Suchomel Kamil 4:0, Kristián Petr 4:0), Petrovice B - V. Opatovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Pavel 2:2, Pernica Jiří 2:2, Dvořáček Libor 2:2, Skácel Karel 3:1, body hostů: Vykydal Lubomír 4:0, Zemánek Tomáš 3:1, Horák Vít 0:4, Horák Vojtěch 0:4), Brťov A - Velenov B 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Dobrovolný Lukáš 1:3, Tatíček Aleš 1:3, WO 0:5, body hostů: Písařík Michal 3:0, Jedlička Lukáš 3:0, Grešo Jakub 2:1, Celý Petr 0:3, WO 5:0), Okrouhlá B - Veselice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čapka Petr st. 2:2, Bašný Josef 2:2, Šindelka Ondřej 1:3, Čapka Klement 1:3, body hostů: Manoušek Radim 0:1, Stloukal Pavel 4:0, Straka Josef 4:0, Fabiánek Jiří 2:2, Štolpa Aleš 0:3), Křetín C - Adamov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Winkler Adam 1:3, Maresch Robert 0:4, Koudelka Ladislav st. 1:3, Slezák Martin 1:3, body hostů: Dobeš Roman 3:1, Fialová Markéta 3:1, Farkaš Michael 3:1, David Lukáš 4:0),
9. kolo:
Adamov B - Blansko F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostrý Jan 1:3, Dobeš Roman 4:0, Šafárik Ferdinand 0:2, Farkaš Michael 3:1, Fialová Markéta 1:1, body hostů: Mazalová Kristýna 0:4, Novohradský Pavel 2:2, Novohradská Karolína 3:1, Štěpánek Ondřej 2:2), Veselice B - Křetín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabiánek Jiří 2:2, Stloukal Pavel 4:0, Straka Josef 4:0, Manoušek Radim 1:0, Štolpa Aleš 0:3, body hostů: Tušla Antonín 1:3, Koudelka Ladislav st. 2:2, Winkler Adam 2:2, Slezák Martin 0:4), Velenov B - Okrouhlá B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Písařík Michal 3:1, Jedlička Lukáš 3:1, Grešo Jakub 4:0, Celý Petr 2:2, body hostů: Čapka Petr st. 1:3, Bašný Josef 2:2, Slepánek František 0:4, Čapka Klement 1:3), V. Opatovice C - Brťov A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemánek Tomáš 2:1, Maleček Josef 2:1, Horák Vít 2:1, Horák Vojtěch 0:3, WO 5:0, body hostů: Tatíček Aleš 1:3, Svoboda Jiří 1:3, Dobrovolný Lukáš 4:0, WO 0:5), Rohozec C - Petrovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antonovič Josef 0:4, Smetana Milan 2:2, Matoušek Miroslav 1:3, Suchomel Kamil 3:1, body hostů: Vintr Pavel 4:0, Kalod Jiří 2:2, Dvořáček Libor 3:1, Skácel Karel 1:3), Vysočany C - Vanovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zukal Josef 2:2, Zouhar Miloslav 2:2, Ševčík Pavel st. 3:1, Zouhar Daniel 2:2, body hostů: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 0:4, Chlup Radek 2:2, Ševčík František 2:2),
10. kolo:
Blansko F - Vanovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novohradská Karolína 3:1, Mazalová Kristýna 1:3, Mazal Antonín 1:3, Novohradský Pavel 1:3, body hostů: Kubín František 4:0, Lebiš Pavel 3:1, Chlup Radek 3:1, Palbuchta Kryštof 0:4), Petrovice B - Vysočany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vintr Pavel 2:1, Kalod Jiří 1:3, Dvořáček Libor 0:3, Skácel Karel 2:2, WO 1:1, body hostů: Zukal Josef 2:2, Zouhar Daniel 2:1, Zouhar Miloslav 2:2, Ševčík Pavel st. 3:0, WO 1:1), Brťov A - Rohozec C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 4:0, Dobrovolný Lukáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Antonovič Josef 0:3, Suchomel Kamil 2:1, Smetana Milan 0:3, Matoušek Miroslav 1:2, WO 5:0), Okrouhlá B - V. Opatovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapka Klement 2:2, Šindelka Ondřej 1:3, Čapka Petr st. 1:3, Slepánek František 1:3, body hostů: Šafář Patrik 4:0, Zemánek Tomáš 4:0, Horák Vít 3:1, Lysoněk Filip 0:4), Křetín C - Velenov B 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Winkler Adam 1:3, Koudelka Ladislav st. 3:0, Novotná Natálie 0:4, Slezák Martin 0:4, WO 0:1, body hostů: Písařík Michal 3:1, Jedlička Lukáš 3:1, Celý Petr 2:1, Grešo Jakub 3:1, WO 1:0), Adamov B - Veselice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostrý Jan 2:2, Farkaš Michael 2:2, Dobeš Roman 2:2, Šafárik Ferdinand 2:2, body hostů: Fabiánek Jiří 1:3, Štolpa Aleš 0:4, Stloukal Pavel 3:1, Straka Josef 4:0),
11. kolo:
Veselice B - Blansko F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolpa Aleš 0:4, Stloukal Pavel 4:0, Straka Josef 4:0, Fabiánek Jiří 1:3, body hostů: Mazal Antonín 2:2, Mazalová Kristýna 2:2, Štěpánek Ondřej 1:3, Novohradská Karolína 2:2), Velenov B - Adamov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 2:2, Celý Petr 2:2, Grešo Jakub 0:4, body hostů: Dobeš Roman 2:2, David Lukáš 2:2, Fialová Markéta 1:3, Farkaš Michael 3:1), V. Opatovice C - Křetín C 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemánek Tomáš 1:2, Maleček Josef 2:1, Horák Vít 1:2, Horák Vojtěch 0:3, WO 5:0, body hostů: Winkler Adam 1:3, Koudelka Ladislav st. 4:0, Maresch Robert 3:1, WO 0:5), Rohozec C - Okrouhlá B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Milan 2:2, Antonovič Josef 1:3, Suchomel Kamil 3:1, Matoušek Miroslav 2:2, body hostů: Čapka Petr st. 2:2, Bašný Josef 2:2, Slepánek František 2:2, Čapka Klement 2:2), Vysočany C - Brťov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Daniel 3:1, Zukal Josef 0:4, Zouhar Miloslav 2:2, Ševčík Pavel st. 4:0, body hostů: Dobrovolný Lukáš 3:1, Pavlů Martin 1:3, Svoboda Jiří 1:3, Tatíček Aleš 2:2), Vanovice B - Petrovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík František 3:1, Lebiš Pavel 1:2, Palbuchta Kryštof 1:3, Kubín František 0:4, WO 1:0, body hostů: Vintr Pavel 3:1, Dvořáček Libor 3:1, Kalod Jiří 2:1, Skácel Karel 2:2, WO 0:1),
12. kolo:
Velenov B - Rohozec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Michal 4:0, Jedlička Lukáš 3:1, Celý Petr 2:2, Grešo Jakub 2:2, body hostů: Matoušek Miroslav 2:2, Suchomel Kamil 2:2, Kristián Petr 1:3, Antonovič Josef 0:4), V. Opatovice C - Adamov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemánek Tomáš 2:2, Šafář Patrik 0:4, Horák Vít 0:4, Maleček Josef 1:3, body hostů: David Lukáš 4:0, Dobeš Roman 3:1, Farkaš Michael 3:1, Fialová Markéta 3:1), Veselice B - Petrovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolpa Aleš 0:4, Stloukal Pavel 4:0, Straka Josef 4:0, Fabiánek Jiří 2:2, body hostů: Vintr Pavel 1:3, Pernica Jiří 1:3, Skácel Karel 2:2, Kalod Jiří 2:2), Vysočany C - Blansko F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Daniel 3:1, Zukal Filip 1:3, Vaněk Tomáš 0:3, Ševčík Pavel st. 2:2, Flek Roman 0:1, body hostů: Mazal Antonín 3:1, Mazalová Kristýna 2:2, Novohradská Karolína 4:0, Novohradský Pavel 1:3), Okrouhlá B - Brťov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapka Klement 3:1, Čapka Petr st. 3:1, Bašný Josef 2:2, Slepánek František 0:4, body hostů: Dobrovolný Lukáš 1:3, Pavlů Martin 2:2, Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 2:2), Vanovice B - Křetín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 2:2, Lebiš Pavel 3:1, Ševčík František 2:2, Chlup Radek 2:2, body hostů: Koudelka Ladislav st. 3:1, Maresch Robert 4:0, Winkler Adam 0:4, Pelíšek Tomáš 0:4),
13. kolo:
Rohozec C - Veselice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Milan 2:2, Suchomel Kamil 2:2, Antonovič Josef 2:2, Matoušek Miroslav 2:2, body hostů: Stloukal Pavel 4:0, Straka Josef 4:0, Fabiánek Jiří 0:4, Štolpa Aleš 0:4), V. Opatovice C - Petrovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafář Patrik 3:1, Zemánek Tomáš 3:1, Horák Vít 2:2, Horák Vojtěch 0:4, body hostů: Pernica Jiří 2:2, Musil Josef 2:2, Kalod Jiří 2:2, Skácel Karel 2:2), Adamov B - Velenov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Lukáš 3:0, Dobeš Roman 3:1, Farkaš Michael 3:1, Fialová Markéta 2:2, WO 1:0, body hostů: Písařík Michal 2:2, Celý Petr 0:3, Jedlička Lukáš 2:2, Grešo Jakub 0:4, WO 0:1), Blansko F - Křetín C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Vojtěch 3:1, Novohradská Karolína 2:2, Mazalová Kristýna 1:3, Mazal Antonín 2:2, body hostů: Koudelka Ladislav st. 2:2, Maresch Robert 4:0, Winkler Adam 1:3, Slezák Martin 1:3), Okrouhlá B - Vanovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čapka Klement 2:2, Čapka Petr st. 2:2, Bašný Josef 4:0, Slepánek František 0:2, Šindelka Ondřej 0:2, body hostů: Kubín František 2:2, Lebiš Pavel 2:2, Chlup Radek 3:1, Ševčík František 1:3), Brťov A - Vysočany C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlů Martin 3:1, Dobrovolný Lukáš 3:1, Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 2:2, body hostů: Zouhar Miloslav 2:2, Zouhar Daniel 3:1, Zukal Josef 0:4, Flek Roman 0:3, Vaněk Tomáš 0:1),
14. kolo:
Adamov B - Rohozec C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dobeš Roman 4:0, David Lukáš 3:0, Fojt Tomáš 1:3, Kolář Jaromír 0:4, Pilitowská Lea 0:1, body hostů: Antonovič Josef 2:2, Matoušek Miroslav 1:3, Smetana Milan 3:1, Suchomel Kamil 2:2), Petrovice B - Velenov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pernica Jiří 0:2, Dvořáček Libor 2:2, Vintr Pavel 3:1, Skácel Karel 1:3, Kalod Jiří 1:1, body hostů: Písařík Michal 4:0, Krejčíř Břetislav 0:4, Jedlička Lukáš 3:1, Grešo Jakub 2:2), Veselice B - V. Opatovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolpa Aleš 0:4, Stloukal Pavel 3:1, Straka Josef 4:0, Jarůšek Josef 1:3, body hostů: Maleček Josef 2:2, Zemánek Tomáš 3:1, Horák Vojtěch 1:3, Horák Vít 2:2), Blansko F - Brťov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mazal Antonín 1:3, Novohradská Karolína 1:3, Přikryl Vojtěch 3:1, Pokorný Martin 4:0, body hostů: Pavlů Martin 1:3, Dobrovolný Lukáš 2:2, Svoboda Jiří 1:3, Tatíček Aleš 3:1), Vanovice B - Vysočany C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 2:2, Ševčík František 3:1, Chlup Radek 1:3, body hostů: Zouhar Miloslav 3:1, Zouhar Daniel 3:1, Zukal Josef 1:3, Zukal Filip 0:4), Křetín C - Okrouhlá B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Martin 2:2, Koudelka Ladislav st. 3:1, Maresch Robert 3:1, Winkler Adam 2:2, body hostů: Tichá Iva 0:4, Bašný Josef 3:1, Čapka Petr st. 2:2, Čapka Klement 1:3),
15. kolo:
Rohozec C - V. Opatovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Kamil 2:2, Matoušek Miroslav 2:2, Smetana Milan 2:2, Antonovič Josef 2:2, body hostů: Horák Vojtěch 1:3, Španiel Miroslav 0:4, Horák Vít 3:1, Zemánek Tomáš 4:0), Velenov B - Veselice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jedlička Lukáš 3:1, Písařík Michal 2:0, Celý Petr 1:3, Grešo Jakub 2:2, Krejčíř Břetislav 1:1, body hostů: Straka Josef 2:2, Fabiánek Jiří 1:3, Stloukal Pavel 4:0, Štolpa Aleš 0:4), Petrovice B - Adamov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vintr Pavel 0:2, Pernica Jiří 0:4, Dvořáček Libor 0:4, Paulík Vladimír 0:4, Musil Josef 0:2, body hostů: David Lukáš 4:0, Dobeš Roman 4:0, Fialová Markéta 4:0, Farkaš Michael 4:0), Blansko F - Okrouhlá B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novohradský Pavel 1:3, Štěpánek Ondřej 3:1, Novohradská Karolína 2:2, Přikryl Vojtěch 2:2, body hostů: Bašný Josef 0:4, Čapka Petr st. 2:2, Čapka Klement 2:2, Slepánek František 4:0), Křetín C - Vysočany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelka Ladislav st. 3:1, Maresch Robert 3:1, Winkler Adam 2:2, Tušla Antonín 1:3, body hostů: Zouhar Miloslav 3:1, Zouhar Daniel 3:1, Flek Roman 1:3, Vaněk Tomáš 0:4), Vanovice B - Brťov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 2:2, Lebiš Pavel 3:1, Ševčík František 2:2, Chlup Radek 1:3, body hostů: Svoboda Jiří 2:2, Tatíček Aleš 3:1, Pavlů Martin 2:2, Dobrovolný Lukáš 1:3),
16. kolo:
Petrovice B - Rohozec C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernica Jiří 2:1, Kalod Jiří 3:1, Dvořáček Libor 3:1, Skácel Karel 3:1, Vintr Pavel 1:0, body hostů: Smetana Milan 1:3, Antonovič Josef 1:3, Suchomel Kamil 1:3, Matoušek Miroslav 1:3), Veselice B - Adamov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štolpa Aleš 0:4, Stloukal Pavel 3:1, Straka Josef 3:1, Jarůšek Josef 1:3, body hostů: Dobeš Roman 3:1, David Lukáš 2:2, Fialová Markéta 3:1, Farkaš Michael 1:3), V. Opatovice C - Velenov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemánek Tomáš 3:1, Šafář Patrik 1:3, Horák Vít 1:3, Horák Vojtěch 0:4, body hostů: Písařík Michal 4:0, Celý Petr 1:3, Jedlička Lukáš 3:1, Grešo Jakub 3:1), Vanovice B - Blansko F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín František 0:2, Ševčík František 0:2, Palbuchta Kryštof 1:2, Javůrek Daniel 0:4, WO 4:1, body hostů: Pokorný Martin 4:0, Novohradská Karolína 3:0, Vylášek Josef 1:1, Novohradský Pavel 2:0, WO 1:4), Brťov A - Křetín C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jiří 4:0, Tatíček Aleš 4:0, Pavlů Martin 3:1, Dobrovolný Lukáš 2:2, body hostů: Slezák Martin 0:4, Winkler Adam 0:4, Maresch Robert 2:2, Koudelka Ladislav st. 1:3), Vysočany C - Okrouhlá B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Tomáš 0:4, Flek Roman 1:3, Zouhar Daniel 3:0, Zouhar Miloslav 4:0, Ševčík Pavel st. 0:1, body hostů: Bašný Josef 2:2, Čapka Petr st. 2:2, Čapka Klement 2:2, Slepánek František 2:2),
Regionální soutěž I. třídy
1. kolo:
Svitávka B - Petrovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Borek 1:3, Zoubek Jaroslav 3:1, Dušil Zdeněk 3:1, Pokorný Miloš 1:3, body hostů: Paulík Vladimír 2:2, Hruška Luboš 4:0, Matuška Václav 0:4, Musil Josef 2:2), Rájec C - Zbraslavec E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Rostislav 3:1, Koumar Jiří ml. 1:3, Kopecký Jaroslav 4:0, Nezval Jiří 1:3, body hostů: Křepela Jiří 2:2, Just Jaroslav 2:2, Krása Marek 2:2, Švancara Jakub 1:3), Suchý A - Boskovice C 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočvara Petr 2:1, Komárek Jakub 2:1, Čapka Pavel 2:1, Sekanina Stanislav 1:2, WO 5:0, body hostů: Říha Jakub 0:4, Přibyl Martin 2:2, Pořízka Milan 3:1, WO 0:5), Kunštát D - Šošůvka D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klein Miroslav 2:2, Bednář Jiří 2:2, Šauer Martin 2:2, Hrubý Jan 2:2, body hostů: Doležel Petr 2:2, Čupr Josef 2:2, Valach Jaroslav 2:2, Dujka František 2:2), Kuničky A - Voděrady B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský Jaroslav 2:1, Karandyszewský David 3:1, Kazda Tomáš 3:1, Maňoušek Petr 3:1, Karandyszewský Jaroslav ml. 0:1, body hostů: Šmerda Pavel 2:2, Kotouček Lukáš 3:1, Novák Jan 0:2, Opluštil Roman 0:4, Slezák Michal 0:2), Letovice B - Vísky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehoř Michal 3:1, Striová Kristýna 1:3, Plšek Matyáš 3:1, Bohatec Daniel 1:3, body hostů: Učeň Jan 2:2, Šlesinger Jan 0:4, Synek Karel 4:0, Přichystal Jan 2:2),
2. kolo:
Petrovice C - Vísky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paulík Vladimír 3:1, Hruška Luboš 4:0, Skácel Karel 3:1, Musil Josef 2:2, body hostů: Šlesinger Jan 1:3, Kamba Stanislav 3:1, Synek Karel 0:4, Přichystal Jan 0:4), Voděrady B - Letovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Pavel 2:2, Opluštil Roman 2:2, Novák Jan 1:3, Mrázek David 4:0, body hostů: Novotný Jan 2:0, Striová Kristýna 1:3, Řehoř Michal 3:1, Plšek Matyáš 1:3, Bohatec Daniel 0:2), Šošůvka D - Kuničky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelka Stanislav ml. 1:3, Hloušek Ondřej 1:3, Mrázek Petr 0:4, Kučera Libor 1:3, body hostů: Kazda Tomáš 4:0, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Karandyszewský David 2:2, Maňoušek Petr 4:0), Boskovice C - Kunštát D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehoř Luděk 2:2, Holý Vítek 4:0, Štěpán Martin 2:2, Říha Jakub 1:3, body hostů: Filip Dočekal I. 1:3, Hrubý Jan 1:3, Klein Miroslav 2:2, Tenora Jiří 3:1), Zbraslavec E - Suchý A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Pavel ml. 3:1, Křepela Martin 4:0, Krása Marek 0:4, Křepela Jiří 4:0, body hostů: Kočvara Petr 1:3, Komárek Jakub 1:3, Sekanina Stanislav 2:2, Čapka Pavel 1:3), Svitávka B - Rájec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmerda Borek 2:2, Kuběna Petr 4:0, Zoubek Jaroslav 3:1, Pokorný Miloš 2:2, body hostů: Falta Jiří 0:4, Kopecký Jaroslav 3:1, Málek Jaroslav st. 2:2, Nezval Jiří 0:4),
3. kolo:
Rájec C - Petrovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nezval Jiří 0:4, Kala Vojtěch 3:1, Kopecký Jaroslav 3:1, Bartoš Rostislav 3:1, body hostů: Hruška Luboš 1:3, Musil Josef 1:3, Matuška Václav 1:3, Paulík Vladimír 4:0), Suchý A - Svitávka B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Petr 1:3, Komárek Jakub 1:3, Čapka Pavel 0:4, Sekanina Stanislav 1:3, body hostů: Tušla Jakub 0:2, Dušil Zdeněk 4:0, Zoubek Jaroslav 4:0, Kuběna Petr 4:0, Šmerda Borek 1:1), Kunštát D - Zbraslavec E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Jiří 1:3, Podsedník Bohumír 2:2, Hrubý Jan 1:3, Tenora Jiří 4:0, body hostů: Křepela Pavel ml. 3:1, Švancara Jakub 2:2, Křepela Tomáš 0:4, Křepela Jiří 3:1), Kuničky A - Boskovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský Jaroslav 3:1, Karandyszewský David 3:1, Kazda Tomáš 3:1, Maňoušek Petr 3:1, body hostů: Řehoř Luděk 3:1, Přibyl Martin 1:3, Štěpán Martin 0:4, Říha Jakub 0:4), Letovice B - Šošůvka D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehoř Michal 3:1, Striová Kristýna 3:1, Plšek Matyáš 3:1, Bohatec Daniel 3:1, body hostů: Šindelka Stanislav ml. 4:0, Furch Filip 0:4, Mrázek Petr 0:4, Kučera Libor 0:4), Vísky A - Voděrady B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Učeň Jan 1:3, Šlesinger Jan 3:1, Kamba Stanislav 1:3, Synek Karel 0:4, body hostů: Kotouček Lukáš 3:1, Šmerda Pavel 3:1, Mrázek David 3:1, Opluštil Roman 2:2),
4. kolo:
Petrovice C - Voděrady B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matuška Václav 0:4, Paulík Vladimír 3:1, Skácel Karel 4:0, Musil Josef 1:3, body hostů: Šmerda Pavel 3:1, Kotouček Lukáš 2:2, Novák Jan 0:1, Mrázek David 2:2, Slezák Michal 1:2), Šošůvka D - Vísky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Petr 0:4, Šindelka Stanislav ml. 3:1, Furch Filip 0:4, Hloušek Ondřej 0:2, Kučera Libor 0:2, body hostů: Šlesinger Jan 3:1, Čapka Libor 3:1, Synek Karel 3:1, Přichystal Jan 4:0), Boskovice C - Letovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehoř Luděk 3:1, Holý Vítek 2:2, Přibyl Martin 2:2, Štěpán Martin 2:2, body hostů: Řehoř Michal 3:1, Striová Kristýna 0:4, Chlup Dominik 4:0, Bohatec Daniel 0:4), Zbraslavec E - Kuničky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Pavel ml. 3:1, Křepela Martin 2:2, Jonáš Pavel 1:2, Křepela Jiří 3:1, Švancara Jakub 0:1, body hostů: Karandyszewský Jaroslav 0:4, Karandyszewský David 2:2, Kazda Tomáš 2:2, Maňoušek Petr 3:1), Svitávka B - Kunštát D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubek Jaroslav 3:1, Dušil Zdeněk 3:1, Kuběna Petr 3:1, Pokorný Miloš 2:0, Tušla Jakub 1:1, body hostů: Bednář Jiří 1:3, Klein Miroslav 2:2, Podsedník Bohumír 0:4, Šauer Martin 1:3), Rájec C - Suchý A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Jaroslav st. 3:1, Kala Vojtěch 4:0, Kopecký Jaroslav 3:1, Bartoš Rostislav 2:2, body hostů: Sekanina Stanislav 1:3, Čapka Pavel 0:4, Kočvara Petr 1:3, Komárek Jakub 2:2),
5. kolo:
Suchý A - Petrovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Petr 0:4, Komárek Jakub 1:3, Čapka Pavel 1:3, Sekanina Stanislav 1:3, body hostů: Hruška Luboš 4:0, Paulík Vladimír 4:0, Skácel Karel 4:0, Musil Josef 1:1, Matuška Václav 0:2), Kunštát D - Rájec C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Jan 1:3, Bednář Jiří 1:3, Klein Miroslav 2:2, Tenora Jiří 2:2, body hostů: Kopecký Jaroslav 3:1, Falta Jiří 4:0, Kala Vojtěch 3:1, Nezval Jiří 0:4), Kuničky A - Svitávka B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský Jaroslav 1:3, Karandyszewský David 2:2, Kazda Tomáš 3:1, Maňoušek Petr 2:2, body hostů: Pokorný Miloš 0:4, Dušil Zdeněk 2:2, Zoubek Jaroslav 2:2, Kuběna Petr 4:0), Letovice B - Zbraslavec E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehoř Michal 2:2, Striová Kristýna 2:2, Plšek Matyáš 2:2, Bohatec Daniel 1:3, body hostů: Křepela Jiří 1:3, Křepela Pavel ml. 3:1, Jonáš Pavel 3:1, Krása Marek 2:2), Vísky A - Boskovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přichystal Jan 2:2, Čapka Libor 1:3, Kamba Stanislav 1:3, Synek Karel 3:1, body hostů: Přibyl Martin 2:2, Říha Jakub 0:4, Fučík Petr 4:0, Řehoř Luděk 3:1), Voděrady B - Šošůvka D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotouček Lukáš 4:0, Opluštil Roman 1:1, Šmerda Pavel 4:0, Švancarová Markéta 3:1, Slezák Michal 2:0, body hostů: Furch Filip 1:3, Mrázek Petr 0:4, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Kučera Libor 0:4),
6. kolo:
Petrovice C - Šošůvka D 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Musil Josef 3:0, Hruška Luboš 3:0, Skácel Karel 3:0, Paulík Vladimír 3:0, WO 5:0, body hostů: Dujka František 0:4, Hloušek Ondřej 0:4, Mrázek Petr 0:4, WO 0:5), Boskovice C - Voděrady B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jakub 1:1, Přibyl Martin 2:2, Řehoř Luděk 2:2, Štěpán Martin 1:3, Zemánek Adam 0:2, body hostů: Švancarová Markéta 0:4, Kotouček Lukáš 3:1, Šmerda Pavel 3:1, Mrázek David 4:0), Zbraslavec E - Vísky A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Just Jaroslav 3:1, Křepela Martin 3:1, Křepela Pavel ml. 3:1, Křepela Jiří 2:2, body hostů: Kamba Stanislav 0:4, Šlesinger Jan 3:1, Učeň Jan 1:3, Synek Karel 1:3), Svitávka B - Letovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dušil Zdeněk 4:0, Zoubek Jaroslav 4:0, Kuběna Petr 4:0, Šmerda Borek 1:0, Tušla Jakub 1:2, body hostů: Řehoř Michal 1:3, Striová Kristýna 0:4, Chlup Dominik 1:3, Bohatec Daniel 0:4), Rájec C - Kuničky A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Falta Jiří 3:1, Málek Jaroslav st. 2:2, Kopecký Jaroslav 4:0, Bartoš Rostislav 3:1, body hostů: Karandyszewský David 1:3, Karandyszewský Jaroslav 2:2, Kazda Tomáš 1:3, Skoták Jiří 0:4), Suchý A - Kunštát D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Petr 2:2, Koudelka Jan 1:3, Čapka Pavel 0:4, Sekanina Stanislav 2:2, body hostů: Bednář Jiří 1:3, Hrubý Jan 3:1, Klein Miroslav 3:1, Tenora Jiří 4:0),
7. kolo:
Kunštát D - Petrovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klein Miroslav 3:1, Bednář Jiří 3:1, Šauer Martin 2:2, Hrubý Jan 2:2, body hostů: Skácel Karel 2:2, Hruška Luboš 1:3, Paulík Vladimír 2:2, Musil Josef 1:3), Kuničky A - Suchý A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský Jaroslav 0:4, Karandyszewský David 3:1, Kazda Tomáš 4:0, Skoták Jiří 3:1, body hostů: Kočvara Petr 1:3, Komárek Jakub 2:2, Sekanina Stanislav 2:2, Čapka Pavel 1:3), Letovice B - Rájec C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehoř Michal 4:0, Striová Kristýna 1:3, Plšek Matyáš 1:3, Bohatec Daniel 0:4, body hostů: Bartoš Rostislav 3:1, Málek Jaroslav st. 3:1, Kala Vojtěch 1:3, Kopecký Jaroslav 3:1), Vísky A - Svitávka B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamba Stanislav 0:4, Čapka Libor 0:4, Učeň Jan 1:3, Synek Karel 1:3, body hostů: Šmerda Borek 3:1, Dušil Zdeněk 3:1, Zoubek Jaroslav 4:0, Kuběna Petr 4:0), Voděrady B - Zbraslavec E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmerda Pavel 1:3, Mrázek David 4:0, Opluštil Roman 0:1, Novák Jan 1:3, Slezák Michal 1:2, body hostů: Křepela Martin 3:1, Jonáš Pavel 0:2, Křepela Jiří 2:2, Křepela Pavel ml. 3:1, Švancara Jakub 1:1), Šošůvka D - Boskovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelka Stanislav ml. 3:1, Furch Filip 0:4, Zouhar Michal 4:0, Mrázek Petr 1:3, body hostů: Říha Jakub 1:3, Pořízka Milan 2:2, Řehoř Luděk 3:1, Holý Vítek 2:2),
8. kolo:
Petrovice C - Boskovice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hruška Luboš 3:0, Skácel Karel 3:0, Musil Josef 1:2, Paulík Vladimír 2:1, WO 5:0, body hostů: Říha Jakub 0:4, Přibyl Martin 1:3, Pořízka Milan 2:2, WO 0:5), Zbraslavec E - Šošůvka D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krása Marek 2:2, Křepela Martin 4:0, Křepela Pavel ml. 3:1, Švancara Jakub 1:1, Křepela Jiří 2:0, body hostů: Šindelka Stanislav ml. 1:3, Furch Filip 0:4, Zouhar Michal 3:1, Mrázek Petr 0:4), Svitávka B - Voděrady B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmerda Borek 1:3, Dušil Zdeněk 3:1, Zoubek Jaroslav 2:2, Kuběna Petr 4:0, body hostů: Šmerda Pavel 2:2, Slezák Michal 0:4, Kotouček Lukáš 2:2, Mrázek David 2:2), Rájec C - Vísky A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koumar Jiří ml. 4:0, Málek Jaroslav st. 4:0, Kopecký Jaroslav 4:0, Bartoš Rostislav 4:0, body hostů: Kamba Stanislav 0:4, Čapka Libor 0:4, Přichystal Jan 0:4, Synek Karel 0:4), Suchý A - Letovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Petr 4:0, Komárek Jakub 1:3, Čapka Pavel 1:3, Sekanina Stanislav 1:3, body hostů: Řehoř Michal 3:1, Striová Kristýna 2:2, Plšek Matyáš 2:2, Bohatec Daniel 2:2), Kunštát D - Kuničky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Jan 0:4, Rotroekl Richard 0:4, Klein Miroslav 2:2, Tenora Jiří 3:1, body hostů: Karandyszewský David 4:0, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Maňoušek Petr 2:2, Kazda Tomáš 2:2),
9. kolo:
Kuničky A - Petrovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karandyszewský Jaroslav 1:3, Karandyszewský David 2:2, Skoták Jiří 1:3, Maňoušek Petr 2:2, body hostů: Hruška Luboš 4:0, Paulík Vladimír 4:0, Dvořáček Jan 0:4, Musil Josef 2:2), Letovice B - Kunštát D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehoř Michal 3:1, Striová Kristýna 2:2, Plšek Matyáš 4:0, Chlup Dominik 2:0, Bohatec Daniel 2:0, body hostů: Rotroekl Richard 0:4, Šauer Martin 0:4, Hrubý Jan 2:2, Tenora Jiří 1:3), Vísky A - Suchý A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Synek Karel 4:0, Přichystal Jan 2:2, Učeň Jan 2:2, Šlesinger Jan 3:1, body hostů: Kočvara Petr 2:2, Komárek Jakub 0:4, Sekanina Stanislav 3:1, Čapka Pavel 0:4), Voděrady B - Rájec C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotouček Lukáš 1:3, Mrázek David 0:2, Šmerda Pavel 1:3, Slezák Michal 0:4, Novák Jan 0:2, body hostů: Kopecký Jaroslav 3:0, Falta Jiří 4:0, Málek Jaroslav st. 4:0, Bartoš Rostislav 2:2, Kala Vojtěch 1:0), Šošůvka D - Svitávka B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Michal 3:1, Mrázek Petr 0:4, Šindelka Stanislav ml. 1:3, Dujka František 0:4, body hostů: Šmerda Borek 1:1, Zoubek Jaroslav 3:1, Dušil Zdeněk 3:1, Kuběna Petr 4:0, Pokorný Miloš 1:1), Boskovice C - Zbraslavec E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Vítek 2:2, Řehoř Luděk 3:1, Přibyl Martin 0:4, Říha Jakub 0:2, Fučík Petr 1:1, body hostů: Křepela Martin 4:0, Křepela Pavel ml. 1:3, Just Jaroslav 2:2, Jonáš Pavel 3:1),
10. kolo:
Petrovice C - Zbraslavec E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Luboš 3:1, Paulík Vladimír 3:1, Dvořáček Jan 0:4, Musil Josef 1:3, body hostů: Křepela Martin 3:1, Křepela Pavel ml. 2:2, Jonáš Pavel 3:1, Just Jaroslav 0:2, Švancara Jakub 1:1), Svitávka B - Boskovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubek Jaroslav 3:1, Dušil Zdeněk 3:1, Kuběna Petr 4:0, Šmerda Borek 3:1, body hostů: Říha Jakub 0:4, Přibyl Martin 0:4, Fučík Petr 0:1, Řehoř Luděk 2:2, Štěpán Martin 1:2), Rájec C - Šošůvka D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nezval Jiří 0:4, Kala Vojtěch 3:1, Kopecký Jaroslav 4:0, Bartoš Rostislav 4:0, body hostů: Furch Filip 1:3, Šindelka Stanislav ml. 2:2, Mrázek Petr 1:3, Valach Jaroslav 1:3), Suchý A - Voděrady B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Petr 1:3, Komárek Jakub 4:0, Čapka Pavel 0:4, Sekanina Stanislav 2:2, body hostů: Kotouček Lukáš 3:1, Mrázek David 3:1, Šmerda Pavel 2:2, Švancarová Markéta 0:2, Novák Jan 1:1), Kunštát D - Vísky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Bohumír 0:4, Kopecký Aleš 0:4, Hrubý Jan 4:0, Tenora Jiří 4:0, body hostů: Učeň Jan 2:2, Synek Karel 2:2, Šlesinger Jan 2:2, Čapka Libor 2:2), Kuničky A - Letovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karandyszewský David 3:1, Skoták Jiří 2:2, Kazda Tomáš 2:2, Maňoušek Petr 2:2, body hostů: Řehoř Michal 4:0, Striová Kristýna 0:4, Plšek Matyáš 3:1, Bohatec Daniel 0:4),
11. kolo:
Letovice B - Petrovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehoř Michal 2:2, Striová Kristýna 1:3, Plšek Matyáš 2:2, Bohatec Daniel 1:3, body hostů: Hruška Luboš 4:0, Paulík Vladimír 2:2, Šimek Milan 0:4, Musil Josef 4:0), Vísky A - Kuničky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamba Stanislav 0:4, Čapka Libor 1:3, Synek Karel 2:2, Přichystal Jan 2:2, body hostů: Skoták Jiří 1:3, Karandyszewský David 3:1, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Maňoušek Petr 4:0), Voděrady B - Kunštát D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotouček Lukáš 3:1, Opluštil Roman 1:3, Mrázek David 4:0, Slezák Michal 1:1, Švancarová Markéta 2:0, body hostů: Šauer Martin 1:3, Rotroekl Richard 0:4, Hrubý Jan 1:3, Tenora Jiří 3:1), Šošůvka D - Suchý A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šindelka Stanislav ml. 3:1, Furch Filip 0:4, Mrázek Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Kočvara Petr 2:1, Čapka Pavel 2:1, Komárek Jakub 2:1, Sekanina Stanislav 3:0, WO 5:0), Boskovice C - Rájec C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibyl Martin 1:3, Štěpán Martin 1:3, Řehoř Luděk 1:3, Říha Jakub 0:4, body hostů: Kala Vojtěch 4:0, Málek Jaroslav st. 4:0, Bartoš Rostislav 2:2, Kopecký Jaroslav 3:1), Zbraslavec E - Svitávka B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křepela Pavel ml. 1:3, Křepela Martin 2:2, Křepela Jiří 2:2, Jonáš Pavel 0:4, body hostů: Šmerda Borek 2:2, Zoubek Jaroslav 3:1, Dušil Zdeněk 2:2, Kuběna Petr 4:0),
12. kolo:
Petrovice C - Rájec C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Milan 0:4, Paulík Vladimír 0:4, Musil Josef 2:2, Hruška Luboš 4:0, body hostů: Kala Vojtěch 3:1, Bartoš Rostislav 2:2, Málek Jaroslav st. 2:2, Kopecký Jaroslav 3:1), Voděrady B - Svitávka B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotouček Lukáš 1:3, Novák Jan 0:2, Šmerda Pavel 1:3, Mrázek David 2:2, Slezák Michal 0:2, body hostů: Šmerda Borek 1:1, Dušil Zdeněk 4:0, Zoubek Jaroslav 3:1, Kuběna Petr 4:0, Tušla Jakub 0:2), Kuničky A - Zbraslavec E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karandyszewský Jaroslav 3:1, Karandyszewský David 2:2, Kazda Tomáš 1:3, Maňoušek Petr 0:4, body hostů: Křepela Martin 4:0, Křepela Pavel ml. 2:2, Křepela Jiří 2:2, Jonáš Pavel 2:2), Šošůvka D - Letovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šindelka Stanislav ml. 3:1, Furch Filip 0:4, Mrázek Petr 0:4, Hloušek Ondřej 0:4, body hostů: Řehoř Michal 3:1, Striová Kristýna 4:0, Plšek Matyáš 3:1, Bohatec Daniel 3:1), Kunštát D - Suchý A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednář Jiří 3:1, Hrubý Jan 2:2, Filip Dočekal I. 3:1, Tenora Jiří 4:0, body hostů: Kočvara Petr 1:3, Komárek Jakub 1:3, Čapka Pavel 0:4, Sekanina Stanislav 2:2), Boskovice C - Vísky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehoř Luděk 1:3, Štěpán Martin 3:1, Přibyl Martin 1:3, Pořízka Milan 0:2, Říha Jakub 0:2, body hostů: Učeň Jan 2:2, Synek Karel 4:0, Šlesinger Jan 3:1, Čapka Libor 2:2),
13. kolo:
Petrovice C - Kuničky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Milan 0:4, Musil Josef 2:2, Paulík Vladimír 3:1, Hruška Luboš 4:0, body hostů: Kazda Tomáš 1:3, Maňoušek Petr 1:3, Karandyszewský Jaroslav 3:1, Karandyszewský David 2:2), Zbraslavec E - Voděrady B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Just Jaroslav 0:2, Křepela Martin 3:1, Křepela Pavel ml. 4:0, Křepela Jiří 4:0, Jonáš Pavel 1:1, body hostů: Kotouček Lukáš 1:3, Šmerda Pavel 1:3, Slezák Michal 0:2, Mrázek David 2:2, Opluštil Roman 0:2), Rájec C - Svitávka B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Rostislav 1:3, Málek Jaroslav st. 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2, Kala Vojtěch 2:2, body hostů: Dušil Zdeněk 3:1, Šmerda Borek 0:4, Zoubek Jaroslav 2:2, Kuběna Petr 4:0), Vísky A - Šošůvka D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamba Stanislav 3:1, Čapka Libor 3:1, Šlesinger Jan 4:0, Přichystal Jan 4:0, body hostů: Mrázek Petr 0:4, Kučera Libor 0:4, Doležel Petr 2:2, Furch Filip 0:4), Boskovice C - Suchý A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehoř Luděk 2:2, Štěpán Martin 1:3, Přibyl Martin 4:0, Říha Jakub 0:4, body hostů: Sekanina Stanislav 3:1, Kočvara Petr 3:1, Čapka Pavel 1:3, Komárek Jakub 2:2), Kunštát D - Letovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šauer Martin 1:3, Rotroekl Richard 1:3, Hrubý Jan 4:0, Tenora Jiří 3:1, body hostů: Řehoř Michal 3:1, Striová Kristýna 2:2, Plšek Matyáš 2:2, Bohatec Daniel 0:4),
14. kolo:
Petrovice C - Svitávka B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paulík Vladimír 2:2, Šimek Milan 0:4, Musil Josef 1:3, Dvořáček Jan 0:4, body hostů: Šmerda Borek 2:2, Dušil Zdeněk 4:0, Zoubek Jaroslav 3:1, Kuběna Petr 4:0), Zbraslavec E - Rájec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krása Marek 1:3, Křepela Martin 1:3, Křepela Pavel ml. 2:2, Křepela Jiří 3:1, body hostů: Kala Vojtěch 3:1, Málek Jaroslav st. 3:1, Bartoš Rostislav 0:4, Kopecký Jaroslav 3:1), Voděrady B - Kuničky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Pavel 2:2, Mrázek David 4:0, Kotouček Lukáš 3:1, Slezák Michal 3:1, body hostů: Maňoušek Petr 2:2, Skoták Jiří 0:4, Karandyszewský David 0:4, Karandyszewský Jaroslav 2:2), Šošůvka D - Kunštát D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelka Stanislav ml. 2:2, Mrázek Petr 0:4, Zouhar Michal 4:0, Čermák Miroslav 0:4, body hostů: Klein Miroslav 2:2, Bednář Jiří 2:2, Hrubý Jan 3:1, Tenora Jiří 3:1), Letovice B - Boskovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehoř Michal 3:1, Striová Kristýna 0:4, Horváth Erik 0:4, Bohatec Daniel 0:4, body hostů: Řehoř Luděk 4:0, Fučík Petr 3:1, Přibyl Martin 3:1, Říha Jakub 3:1), Suchý A - Vísky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Petr 1:3, Komárek Jakub 2:2, Čapka Pavel 1:3, Sekanina Stanislav 2:2, body hostů: Kamba Stanislav 4:0, Šlesinger Jan 3:1, Synek Karel 1:3, Učeň Jan 2:2),
15. kolo:
Voděrady B - Petrovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancarová Markéta 0:2, Kotouček Lukáš 3:1, Mrázek David 2:2, Šmerda Pavel 4:0, Slezák Michal 1:1, body hostů: Paulík Vladimír 2:2, Dvořáček Jan 0:4, Hruška Luboš 3:1, Musil Josef 1:3), Kuničky A - Rájec C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kazda Tomáš 1:3, Maňoušek Petr 1:3, Karandyszewský David 2:2, Karandyszewský Jaroslav 3:1, body hostů: Kala Vojtěch 1:3, Málek Jaroslav st. 3:1, Bartoš Rostislav 2:2, Kopecký Jaroslav 3:1), Svitávka B - Zbraslavec E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoubek Jaroslav 3:1, Dušil Zdeněk 3:1, Kuběna Petr 4:0, Šmerda Borek 3:1, body hostů: Křepela Pavel ml. 1:3, Křepela Jiří 0:4, Křepela Martin 1:3, Jonáš Pavel 1:3), Suchý A - Šošůvka D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Petr 4:0, Komárek Jakub 4:0, Čapka Pavel 4:0, Sekanina Stanislav 3:1, body hostů: Šindelka Stanislav ml. 1:3, Furch Filip 0:4, Čermák Miroslav 0:4, Kučera Libor 0:4), Vísky A - Letovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapka Libor 2:2, Šlesinger Jan 3:1, Synek Karel 3:1, Učeň Jan 3:1, body hostů: Řehoř Michal 3:1, Striová Kristýna 0:4, Plšek Matyáš 2:2, Bohatec Daniel 0:4), Kunštát D - Boskovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Jiří 0:4, Filip Dočekal I. 2:2, Hrubý Jan 0:4, Tenora Jiří 4:0, body hostů: Řehoř Luděk 2:2, Fučík Petr 3:1, Přibyl Martin 3:1, Štěpán Martin 2:2),
16. kolo:
Zbraslavec E - Petrovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jonáš Pavel 2:2, Křepela Martin 4:0, Křepela Pavel ml. 2:2, Křepela Jiří 2:2, body hostů: Hruška Luboš 3:1, Dvořáček Jan 0:4, Paulík Vladimír 0:4, Musil Josef 3:1), Svitávka B - Kuničky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoubek Jaroslav 4:0, Dušil Zdeněk 3:1, Kuběna Petr 4:0, Šmerda Borek 1:1, Pokorný Miloš 0:2, body hostů: Karandyszewský Jaroslav 1:3, Karandyszewský David 1:3, Kazda Tomáš 1:3, Maňoušek Petr 1:3), Rájec C - Voděrady B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kala Vojtěch 3:1, Málek Jaroslav st. 3:1, Kopecký Jaroslav 3:1, Bartoš Rostislav 3:1, body hostů: Šmerda Pavel 1:3, Mrázek David 1:3, Novák Jan 0:4, Slezák Michal 2:2), Boskovice C - Šošůvka D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řehoř Luděk 4:0, Štěpán Martin 3:1, Přibyl Martin 4:0, Říha Jakub 4:0, body hostů: Šindelka Stanislav ml. 1:3, Čermák Miroslav 0:4, Hloušek Ondřej 0:4, Kučera Libor 0:4), Vísky A - Kunštát D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlesinger Jan 3:1, Synek Karel 3:1, Učeň Jan 2:2, Čapka Libor 3:1, body hostů: Bednář Jiří 1:3, Filip Dočekal I. 0:4, Rotroekl Richard 0:4, Tenora Jiří 4:0), Letovice B - Suchý A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehoř Michal 4:0, Striová Kristýna 3:1, Plšek Matyáš 2:2, Bohatec Daniel 2:2, body hostů: Sekanina Stanislav 3:1, Kočvara Petr 0:4, Komárek Jakub 2:2, Čapka Pavel 0:4),
Regionální soutěž II. třídy
1. kolo:
Bořitov C - Olešnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tun Karel 4:0, Blažek Rudolf 4:0, Polák Josef 1:3, Málek Karel 2:2, body hostů: Holčák Martin 2:2, Maresch Alex 1:3, Křížová Karolína 1:3, Sobotka František 1:3), V. Opatovice D - Zbraslavec F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Španiel Miroslav 1:3, Ševčík Ondřej 1:3, Lysoněk Filip 1:3, Matijko Alexander 1:3, body hostů: Krása Marek 4:0, Švancara Jakub 4:0, Křepela Tomáš 0:4, Žáček Lukáš 4:0), Kunštát E - Suchý B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopecký Jan 0:3, Rotroekl Richard 3:0, Filip Dočekal I. 2:1, Kováč Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Kočvara Martin 1:3, Látal Radek 3:1, Kočvara Petr ml. 1:3, WO 0:5), Ždárná D - Šošůvka E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Parák Daniel 1:3, Stara David 2:0, Soldán Stanislav 2:2, Žáček Vítězslav 1:3, Mazánek Matěj 1:1, body hostů: Hloušek Jiří 3:1, Kučera Libor 0:4, Hloušek Ondřej 2:2, Mrázek Petr 4:0), Křetín D - Velenov C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burgr Vojtěch 4:0, Tušla Antonín 4:0, Pelíšek Tomáš 4:0, Pospíšil Jakub 4:0, body hostů: Kratochvíl Lubomír Jiří 0:4, Havelka Dominik 0:4, Havelka Jan 0:4, Topolář Tomáš 0:4), Štěchov A - Letovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křelina Jaroslav 3:1, Dolníček Petr 3:1, Křelina Adam 4:0, Sedlák Milan st. 2:2, body hostů: Pelíšek Alois 3:1, Němeček Václav 1:3, Pelíšek Jan 0:4, Pelíšek Patrik 0:4),
2. kolo:
Olešnice B - Letovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křížová Karolína 3:1, Maresch Alex 3:1, Sobotka František 3:1, Kánský Tomáš 1:3, body hostů: Pelíšek Alois 4:0, Pelíšek Jan 1:3, Němeček Václav 1:3, Pelíšek Patrik 0:4), Velenov C - Štěchov A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Lubomír Jiří 0:4, Havelka Dominik 0:4, Havelka Jan 0:4, Topolář Tomáš 0:4, body hostů: Křelina Jaroslav 4:0, Dolníček Petr 4:0, Křelina Adam 4:0, Navrátil Milan st. 4:0), Šošůvka E - Křetín D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hloušek Ondřej 0:4, Mrázek Petr 0:4, Dujka František 2:2, Kučera Libor 0:4, body hostů: Burgr Vojtěch 4:0, Tušla Antonín 4:0, Pospíšil Jakub 3:1, Pelíšek Tomáš 3:1), Suchý B - Ždárná D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Látal Radek 3:1, Kočvara Petr ml. 0:4, Kočvara Martin 1:3, Koudelka Jan 4:0, body hostů: Mazánek Matěj 1:3, Žáček Vítězslav 2:2, Soldán Stanislav 2:2, Parák Daniel 3:1), Zbraslavec F - Kunštát E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Jakub 4:0, Krása Marek 4:0, Žáček Lukáš 4:0, Křepela Tomáš 0:4, body hostů: Filip Dočekal I. 1:3, Kováč Roman 1:3, Holík Petr 1:3, Rotroekl Richard 1:3), Bořitov C - V. Opatovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Karel 1:1, Blažek Rudolf 4:0, Polák Josef 3:1, Mareček Petr 4:0, Fojt Antonín 1:1, body hostů: Lysoněk Filip 1:3, Španiel Miroslav 1:1, Matijko Alexander 0:4, Ševčík Ondřej 0:4, Horák Vojtěch 1:1),
3. kolo:
V. Opatovice D - Olešnice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Španiel Miroslav 1:3, Ševčík Ondřej 1:3, Lysoněk Filip 0:4, Matijko Alexander 0:4, body hostů: Křížová Karolína 4:0, Maresch Alex 4:0, Kadlec Jiří 4:0, Sobotka František 2:2), Kunštát E - Bořitov C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotroekl Richard 0:4, Filip Dočekal I. 1:3, Holík Petr 0:4, Kopecký Jan 0:4, body hostů: Mareček Petr 3:1, Polák Josef 4:0, Tun Karel 4:0, Blažek Rudolf 4:0), Ždárná D - Zbraslavec F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soldán Stanislav 1:3, Žáček Vítězslav 1:3, Parák Daniel 1:3, Stara David 3:1, body hostů: Křepela Jiří 4:0, Křepela Tomáš 0:4, Švancara Jakub 3:1, Krása Marek 3:1), Křetín D - Suchý B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tušla Antonín 4:0, Pospíšil Jakub 4:0, Burgr Vojtěch 4:0, Pelíšek Tomáš 3:1, body hostů: Kočvara Petr ml. 0:4, Látal Radek 0:4, Kočvara Martin 1:3, Minxová Anna 0:4), Štěchov A - Šošůvka E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křelina Jaroslav 4:0, Dolníček Petr 3:1, Křelina Adam 4:0, Sedlák Milan st. 4:0, body hostů: Kučera Libor 0:4, Dujka František 1:3, Hloušek Ondřej 0:4, Hloušek Jiří 0:4), Letovice C - Velenov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelíšek Jan 2:2, Pelíšek Alois 2:0, Němeček Václav 1:3, Pelíšek Patrik 2:2, Němeček Václav 2:0, body hostů: Kratochvíl Lubomír Jiří 3:1, Havelka Dominik 3:1, Havelka Jan 1:3, Topolář Tomáš 0:4),
4. kolo:
Olešnice B - Velenov C 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křížová Karolína 3:0, Maresch Alex 3:0, Sobotka František 2:1, Holčák Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Kratochvíl Lubomír Jiří 0:4, Havelka Dominik 0:4, Havelka Jan 1:3, WO 0:5), Šošůvka E - Letovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloušek Ondřej 2:2, Dujka František 3:1, Mrázek Petr 3:1, Kučera Libor 1:3, body hostů: Pelíšek Patrik 2:2, Pelíšek Jan 1:3, Němeček Václav 3:1, Němeček Václav 1:3), Suchý B - Štěchov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Martin 0:4, Minxová Anna 0:4, Kočvara Petr ml. 0:4, Látal Radek 1:3, body hostů: Křelina Jaroslav 4:0, Navrátil Milan st. 4:0, Křelina Adam 4:0, Sedlák Milan st. 3:1), Zbraslavec F - Křetín D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pravec Petr 0:1, Švancara Jakub 3:1, Žáček Lukáš 1:3, Krása Marek 3:1, Křepela Tomáš 0:3, body hostů: Tušla Antonín 3:1, Pospíšil Jakub 2:2, Pelíšek Tomáš 2:2, Burgr Vojtěch 2:2), Bořitov C - Ždárná D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schiffneder Pavel 4:0, Blažek Rudolf 2:0, Polák Josef 4:0, Mareček Petr 4:0, Fojt Antonín 1:1, body hostů: Mazánek Matěj 0:4, Parák Daniel 0:4, Soldán Stanislav 1:3, Žáček Vítězslav 0:4), V. Opatovice D - Kunštát E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Španiel Miroslav 4:0, Lysoněk Filip 4:0, Matijko Alexander 2:2, Ševčík Ondřej 3:1, body hostů: Filip Dočekal I. 2:2, Rotroekl Richard 1:3, Kopecký Jan 0:4, Kopecký Aleš 0:4),
5. kolo:
Kunštát E - Olešnice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotroekl Richard 2:2, Filip Dočekal I. 3:1, Kováč Roman 2:2, Daniel Janků 0:4, body hostů: Kadlec Jiří 4:0, Jančík Michal 1:3, Sobotka František 1:3, Maresch Alex 3:1), Ždárná D - V. Opatovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Parák Daniel 0:2, Stara David 3:1, Soldán Stanislav 2:2, Žáček Vítězslav 3:1, Kavan Ondřej 1:1, body hostů: Ambroz Miroslav 1:3, Španiel Miroslav 4:0, Matijko Alexander 0:4, Ševčík Ondřej 2:2), Křetín D - Bořitov C 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Burgr Vojtěch 2:2, Pelíšek Tomáš 0:4, Tušla Antonín 4:0, WO 0:5, body hostů: Mareček Petr 2:1, Polák Josef 1:2, Schiffneder Pavel 2:1, Blažek Rudolf 1:2, WO 5:0), Štěchov A - Zbraslavec F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křelina Jaroslav 3:1, Dolníček Petr 2:2, Křelina Adam 3:1, Sedlák Milan st. 2:2, body hostů: Křepela Tomáš 0:4, Pravec Petr 0:4, Krása Marek 3:1, Švancara Jakub 1:1, Křepela Jiří 2:0), Letovice C - Suchý B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelíšek Jan 1:3, Pelíšek Alois 4:0, Pelíšek Patrik 2:2, Němeček Václav 2:2, body hostů: Kočvara Petr ml. 2:2, Látal Radek 2:2, Kočvara Martin 2:2, Minxová Anna 1:3), Velenov C - Šošůvka E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Jan 1:3, Krejčíř Břetislav 4:0, Havelka Dominik 1:3, Kratochvíl Lubomír Jiří 1:3, body hostů: Hloušek Jiří 2:2, Mrázek Petr 3:1, Dujka František 3:1, Kučera Libor 1:3),
6. kolo:
Olešnice B - Šošůvka E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maresch Alex 3:1, Holčák Martin 4:0, Sobotka František 0:4, Kánský Tomáš 0:4, body hostů: Dujka František 2:2, Hloušek Jiří 3:1, Mrázek Petr 2:2, Hloušek Ondřej 2:2), Suchý B - Velenov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Minxová Anna 0:4, Kočvara Martin 2:2, Kočvara Petr ml. 3:1, Látal Radek 4:0, body hostů: Krejčíř Břetislav 3:1, Havelka Dominik 2:2, Kratochvíl Lubomír Jiří 1:3, Havelka Jan 1:3), Zbraslavec F - Letovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krása Marek 3:1, Švancara Jakub 4:0, Křepela Tomáš 1:3, Pravec Petr 2:2, body hostů: Němeček Václav st. 3:1, Němeček Václav ml. 0:4, Pelíšek Patrik 1:3, Pelíšek Jan 2:2), Bořitov C - Štěchov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jiří st. 2:2, Blažek Rudolf 3:1, Schiffneder Pavel 3:1, Polák Josef 1:3, body hostů: Křelina Jaroslav 2:2, Sedláček Jiří 1:3, Křelina Adam 4:0, Sedlák Milan st. 0:4), V. Opatovice D - Křetín D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Španiel Miroslav 0:4, Ševčík Ondřej 2:2, Lysoněk Filip 0:4, Chalupa David 1:3, body hostů: Tušla Antonín 4:0, Burgr Vojtěch 3:1, Pelíšek Tomáš 2:2, Pospíšil Jakub 4:0), Kunštát E - Ždárná D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Bohumír 3:1, Rotroekl Richard 3:1, Holík Petr 0:4, Filip Dočekal I. 3:1, body hostů: Stara David 3:1, Parák Daniel 1:3, Soldán Stanislav 1:1, Žáček Vítězslav 2:2, Kavan Ondřej 0:2),
7. kolo:
Ždárná D - Olešnice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stara David 1:3, Parák Daniel 1:3, Soldán Stanislav 0:4, Žáček Vítězslav 2:2, body hostů: Kadlec Jiří 4:0, Sobotka František 2:2, Maresch Alex 3:1, Holčák Martin 3:1), Křetín D - Kunštát E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burgr Vojtěch 4:0, Tušla Antonín 3:1, Pospíšil Jakub 3:1, Pelíšek Tomáš 2:2, body hostů: Kopecký Aleš 0:4, Rotroekl Richard 1:3, Holík Petr 0:4, Filip Dočekal I. 3:1), Štěchov A - V. Opatovice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křelina Adam 4:0, Dolníček Petr 3:1, Navrátil Milan st. 4:0, Sedláček Jiří 3:1, body hostů: Španiel Miroslav 1:3, Lysoněk Filip 1:3, Ševčík Ondřej 0:4, Chalupa David 0:4), Letovice C - Bořitov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelíšek Patrik 0:4, Pelíšek Alois 2:0, Pelíšek Jan 0:4, Němeček Václav ml. 0:4, Němeček Václav st. 2:0, body hostů: Blažek Rudolf 3:1, Kovář Jiří st. 3:1, Schiffneder Pavel 3:1, Polák Josef 3:1), Velenov C - Zbraslavec F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Břetislav 4:0, Havelka Dominik 2:2, Kratochvíl Lubomír Jiří 1:3, Havelka Jan 0:4, body hostů: Švancara Jakub 3:1, Krása Marek 3:1, Pravec Petr 2:2, Křepela Tomáš 1:3), Šošůvka E - Suchý B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dujka František 0:3, Kučera Libor 1:2, Mrázek Petr 1:2, Hloušek Ondřej 1:2, WO 5:0, body hostů: Koudelka Jan 4:0, Látal Radek 4:0, Kočvara Petr ml. 1:3, WO 0:5),
8. kolo:
Olešnice B - Suchý B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Maresch Alex 1:2, Holčák Martin 2:1, Sobotka František 1:2, Křížová Karolína 3:0, WO 5:0, body hostů: Kočvara Martin 0:4, Látal Radek 3:1, Kočvara Petr ml. 2:2, WO 0:5), Zbraslavec F - Šošůvka E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pravec Petr 2:2, Krása Marek 4:0, Švancara Jakub 4:0, Křepela Tomáš 0:4, body hostů: Hloušek Jiří 2:2, Mrázek Petr 2:2, Hloušek Ondřej 1:3, Kučera Libor 1:3), Bořitov C - Velenov C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareček Petr 3:1, Málek Karel 0:2, Polák Josef 3:1, Blažek Rudolf 4:0, Fojt Antonín 1:1, body hostů: Krejčíř Břetislav 3:1, Havelka Dominik 1:3, Veselý Jakub 1:3, Kratochvíl Lubomír Jiří 0:2, Havelka Jan 0:2), V. Opatovice D - Letovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Španiel Miroslav 3:1, Chalupa David 2:2, Lysoněk Filip 3:1, Matijko Alexander 1:3, body hostů: Pelíšek Alois 4:0, Pelíšek Jan 1:3, Pelíšek Patrik 1:3, Němeček Václav ml. 1:3), Kunštát E - Štěchov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podsedník Bohumír 2:2, Hrubý Jan 3:1, Rotroekl Richard 1:3, Kováč Roman 2:2, body hostů: Sedláček Jiří 1:3, Sedlák Milan st. 0:4, Křelina Jaroslav 3:1, Křelina Adam 4:0), Ždárná D - Křetín D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kavan Ondřej 1:3, Stara David 2:2, Soldán Stanislav 3:1, Žáček Vítězslav 0:2, Mazánek Matěj 0:2, body hostů: Pelíšek Tomáš 3:1, Novotná Natálie 2:2, Pospíšil Jakub 4:0, Burgr Vojtěch 1:3),
9. kolo:
Křetín D - Olešnice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotná Natálie 4:0, Burgr Vojtěch 4:0, Pospíšil Jakub 4:0, Pelíšek Tomáš 3:1, body hostů: Sobotka František 0:4, Kánský Tomáš 0:4, Maresch Alex 1:3, Holčák Martin 0:4), Štěchov A - Ždárná D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křelina Jaroslav 4:0, Křelina Adam 4:0, Dolníček Petr 2:2, Sedlák Milan st. 3:1, body hostů: Kavan Ondřej 0:4, Stara David 1:3, Soldán Stanislav 1:3, Žáček Vítězslav 1:3), Letovice C - Kunštát E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelíšek Alois 4:0, Němeček Václav st. 3:1, Němeček Václav ml. 1:3, Pelíšek Patrik 2:2, body hostů: Filip Dočekal I. 2:2, Kováč Roman 2:2, Kopecký Jan 0:4, Rotroekl Richard 2:2), Velenov C - V. Opatovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčíř Břetislav 4:0, Havelka Dominik 1:3, Havelka Jan 1:3, Kratochvíl Lubomír Jiří 2:2, body hostů: Lysoněk Filip 2:2, Chalupa David 3:1, Ševčík Ondřej 3:1, Matijko Alexander 0:4), Šošůvka E - Bořitov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kučera Libor 0:4, Hloušek Jiří 0:4, Mrázek Petr 2:2, Furch Filip 1:3, body hostů: Schiffneder Pavel 2:0, Mareček Petr 4:0, Fojt Antonín 3:1, Kovář Jiří st. 4:0, Málek Karel 0:2), Suchý B - Zbraslavec F 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koudelka Jan 3:0, Kočvara Petr ml. 2:1, Látal Radek 2:1, Kočvara Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Křepela Tomáš 0:4, Pravec Petr 0:4, Krása Marek 3:1, WO 0:5),
10. kolo:
Olešnice B - Zbraslavec F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maresch Alex 3:1, Holčák Martin 2:2, Sobotka František 2:2, Kánský Tomáš 1:3, body hostů: Křepela Tomáš 0:4, Pravec Petr 1:3, Krása Marek 3:1, Švancara Jakub 4:0), Bořitov C - Suchý B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schiffneder Pavel 0:1, Mareček Petr 3:0, Kovář Jiří st. 3:0, Blažek Rudolf 1:2, Fojt Antonín 1:1, WO 5:0, body hostů: Látal Radek 2:2, Kočvara Petr ml. 1:3, Kočvara Martin 1:3, WO 0:5), V. Opatovice D - Šošůvka E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa David 4:0, Matijko Alexander 2:2, Lysoněk Filip 4:0, Ševčík Ondřej 3:1, body hostů: Dujka František 2:2, Mrázek Petr 1:3, Kučera Libor 0:4, Hloušek Jiří 0:4), Kunštát E - Velenov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Bohumír 3:1, Rotroekl Richard 3:1, Filip Dočekal I. 3:1, Kováč Roman 3:1, body hostů: Krejčíř Břetislav 4:0, Havelka Dominik 0:4, Havelka Jan 0:4, Kratochvíl Lubomír Jiří 0:4), Ždárná D - Letovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soldán Stanislav 0:4, Parák Daniel 0:4, Stara David 2:1, Žáček Vítězslav 3:1, Kavan Ondřej 0:1, body hostů: Němeček Václav ml. 2:2, Němeček Václav st. 4:0, Pelíšek Patrik 2:2, Pelíšek Jan 3:1), Křetín D - Štěchov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burgr Vojtěch 2:2, Pospíšil Jakub 3:1, Tušla Antonín 3:1, Pelíšek Tomáš 2:2, body hostů: Sedláček Jiří 0:4, Dolníček Petr 0:4, Křelina Adam 4:0, Křelina Jaroslav 2:2),
11. kolo:
Štěchov A - Olešnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křelina Adam 4:0, Křelina Jaroslav 4:0, Dolníček Petr 2:1, Sedlák Milan st. 2:2, Sedláček Jiří 1:0, body hostů: Maresch Alex 1:3, Holčák Martin 1:3, Sobotka František 1:3, Kánský Tomáš 0:4), Letovice C - Křetín D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelíšek Alois 4:0, Bohatec Daniel 3:1, Pelíšek Jan 2:2, Pelíšek Patrik 2:2, body hostů: Tušla Antonín 3:1, Pospíšil Jakub 2:2, Burgr Vojtěch 0:4, Pelíšek Tomáš 0:4), Velenov C - Ždárná D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčíř Břetislav 4:0, Kratochvíl Lubomír Jiří 2:2, Havelka Dominik 1:3, Havelka Jan 0:4, body hostů: Kavan Ondřej 2:2, Stara David 3:1, Parák Daniel 1:3, Soldán Stanislav 3:1), Šošůvka E - Kunštát E 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázek Petr 2:2, Hloušek Jiří 2:2, Kučera Libor 2:2, WO 0:5, body hostů: Filip Dočekal I. 3:0, Kováč Roman 3:0, Kopecký Jan 0:3, Kopecký Aleš 0:3, WO 5:0), Suchý B - V. Opatovice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Martin 3:1, Minxová Anna 1:3, Kočvara Petr ml. 3:1, Látal Radek 1:3, body hostů: Lysoněk Filip 3:1, Chalupa David 3:1, Ševčík Ondřej 2:2, Matijko Alexander 0:4), Zbraslavec F - Bořitov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krása Marek 2:2, Švancara Jakub 3:1, Křepela Jiří 3:1, Křepela Tomáš 0:4, body hostů: Kovář Jiří st. 1:3, Blažek Rudolf 3:1, Schiffneder Pavel 2:2, Mareček Petr 2:1, Polák Josef 0:1),
12. kolo:
Bořitov C - Letovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareček Petr 2:2, Polák Josef 2:2, Blažek Rudolf 2:2, Schiffneder Pavel 2:2, body hostů: Pelíšek Alois 4:0, Němeček Václav st. 4:0, Pelíšek Jan 0:4, Němeček Václav ml. 0:4), Olešnice B - Křetín D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maresch Alex 1:3, Sobotka František 1:3, Kánský Tomáš 1:3, Jančík Michal 0:4, body hostů: Tušla Antonín 4:0, Pospíšil Jakub 4:0, Šamšula Filip 1:3, Burgr Vojtěch 4:0), Zbraslavec F - Štěchov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Tomáš 0:4, Pravec Petr 1:3, Krása Marek 3:1, Švancara Jakub 3:1, body hostů: Křelina Adam 2:2, Křelina Jaroslav 2:2, Dolníček Petr 1:3, Sedláček Jiří 2:0, Navrátil Milan st. 2:0), Velenov C - Suchý B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčíř Břetislav 3:0, Havelka Dominik 1:2, Havelka Jan 1:2, Kratochvíl Lubomír Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Minxová Anna 0:4, Kočvara Petr ml. 3:1, Látal Radek 3:1, WO 0:5), Ždárná D - Kunštát E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kavan Ondřej 0:4, Stara David 3:1, Parák Daniel 0:4, Soldán Stanislav 1:3, body hostů: Podsedník Bohumír 3:1, Rotroekl Richard 3:1, Filip Dočekal I. 4:0, Kováč Roman 2:2), Šošůvka E - V. Opatovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dujka František 2:2, Mrázek Petr 2:2, Hloušek Ondřej 2:2, Kučera Libor 1:3, body hostů: Lysoněk Filip 3:1, Chalupa David 3:1, Ševčík Ondřej 2:2, Matijko Alexander 1:3),
13. kolo:
Letovice C - Zbraslavec F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pelíšek Patrik 3:1, Pelíšek Alois 2:0, Pelíšek Jan 3:1, Němeček Václav ml. 1:3, Němeček Václav st. 2:0, body hostů: Krása Marek 3:1, Pravec Petr 1:3, Žáček Lukáš 1:3, Křepela Tomáš 0:4), Olešnice B - Štěchov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holčák Martin 0:4, Maresch Alex 1:3, Jež Jiří 4:0, Kadlec Jiří 3:1, body hostů: Křelina Jaroslav 2:2, Křelina Adam 3:1, Dolníček Petr 1:3, Sedláček Jiří 2:2), Bořitov C - Křetín D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Rudolf 2:2, Kovář Jiří st. 2:0, Mareček Petr 3:1, Schiffneder Pavel 3:1, Polák Josef 0:2, body hostů: Burgr Vojtěch 1:3, Šamšula Filip 0:4, Tušla Antonín 3:1, Pospíšil Jakub 2:2), V. Opatovice D - Velenov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lysoněk Filip 3:1, Matijko Alexander 0:4, Ševčík Ondřej 3:1, Chalupa David 3:1, body hostů: Krejčíř Břetislav 4:0, Kratochvíl Lubomír Jiří 1:3, Havelka Dominik 1:3, Havelka Jan 1:3), Šošůvka E - Ždárná D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloušek Ondřej 1:3, Kučera Libor 0:4, Čermák Miroslav 2:2, Dujka František 2:2, body hostů: Stara David 4:0, Parák Daniel 2:2, Soldán Stanislav 1:2, Žáček Vítězslav 3:1, Kavan Ondřej 1:0), Suchý B - Kunštát E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 1:3, Minxová Anna 0:4, Kočvara Petr ml. 2:2, Koudelka Jan 4:0, body hostů: Podsedník Bohumír 3:1, Kopecký Jan 1:3, Rotroekl Richard 2:2, Kováč Roman 3:1),
14. kolo:
Křetín D - Letovice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burgr Vojtěch 2:2, Tušla Antonín 3:1, Pelíšek Tomáš 2:2, Pospíšil Jakub 4:0, body hostů: Pelíšek Patrik 1:3, Pelíšek Alois 2:0, Pelíšek Jan 1:3, Němeček Václav ml. 0:4, Němeček Václav st. 1:1), Štěchov A - Bořitov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křelina Adam 4:0, Křelina Jaroslav 2:2, Navrátil Milan st. 2:2, Sedlák Milan st. 0:4, body hostů: Mareček Petr 3:1, Schiffneder Pavel 3:1, Kovář Jiří st. 1:2, Blažek Rudolf 1:3, Polák Josef 0:1), Zbraslavec F - Olešnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žáček Lukáš 2:2, Pravec Petr 4:0, Krása Marek 3:1, Křepela Tomáš 1:3, body hostů: Sobotka František 1:3, Kánský Tomáš 0:4, Holčák Martin 2:2, Maresch Alex 3:1), Velenov C - Kunštát E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčíř Břetislav 3:1, Kratochvíl Lubomír Jiří 0:4, Havelka Dominik 0:4, Havelka Jan 0:4, body hostů: Filip Dočekal I. 4:0, Kováč Roman 3:1, Podsedník Bohumír 3:1, Rotroekl Richard 3:1), Suchý B - Šošůvka E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Martin 3:1, Látal Radek 4:0, Kočvara Petr ml. 2:2, Minxová Anna 1:3, body hostů: Dujka František 2:2, Kučera Libor 0:4, Hloušek Ondřej 2:2, Mrázek Petr 2:2), V. Opatovice D - Ždárná D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Ondřej 1:3, Matijko Alexander 1:3, Chalupa David 3:1, Lysoněk Filip 4:0, body hostů: Stara David 3:1, Parák Daniel 1:3, Soldán Stanislav 2:2, Žáček Vítězslav 1:1, Kavan Ondřej 0:2),
15. kolo:
Letovice C - Olešnice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelíšek Alois 3:1, Němeček Václav st. 3:1, Pelíšek Patrik 3:1, Němeček Václav ml. 2:2, body hostů: Jež Jiří 4:0, Maresch Alex 1:3, Holčák Martin 0:4, Kánský Tomáš 0:4), Bořitov C - Zbraslavec F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jiří st. 3:1, Blažek Rudolf 4:0, Mareček Petr 4:0, Polák Josef 3:1, body hostů: Pravec Petr 0:4, Křepela Tomáš 0:4, Krása Marek 2:2, Žáček Lukáš 0:4), Štěchov A - Křetín D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křelina Adam 4:0, Křelina Jaroslav 2:2, Navrátil Milan st. 2:2, Sedláček Jiří 0:4, body hostů: Pelíšek Tomáš 1:3, Burgr Vojtěch 1:3, Pospíšil Jakub 3:1, Tušla Antonín 3:1), Ždárná D - Velenov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stara David 2:2, Soldán Stanislav 1:3, Parák Daniel 1:1, Žáček Vítězslav 2:2, Kavan Ondřej 1:1, body hostů: Krejčíř Břetislav 4:0, Havelka Dominik 4:0, Kratochvíl Lubomír Jiří 0:4, Havelka Jan 1:3), V. Opatovice D - Suchý B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matijko Alexander 1:3, Chalupa David 3:1, Lysoněk Filip 3:1, Ševčík Ondřej 2:2, body hostů: Kočvara Petr ml. 2:2, Látal Radek 4:0, Kočvara Martin 1:3, Minxová Anna 0:4), Kunštát E - Šošůvka E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podsedník Bohumír 3:1, Rotroekl Richard 3:0, Filip Dočekal I. 3:0, Kováč Roman 4:0, WO 2:0, body hostů: Dujka František 0:4, Kučera Libor 0:4, Hloušek Ondřej 1:3, Mrázek Petr 0:2, WO 0:2),
16. kolo:
Letovice C - Štěchov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelíšek Alois 4:0, Pelíšek Patrik 2:2, Pelíšek Jan 0:4, Němeček Václav ml. 0:4, body hostů: Dolníček Petr 2:2, Sedlák Milan st. 2:2, Křelina Adam 3:1, Křelina Jaroslav 1:1, Sedláček Jiří 2:0), Křetín D - Zbraslavec F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burgr Vojtěch 4:0, Pospíšil Jakub 3:1, Pelíšek Tomáš 3:1, Šamšula Filip 1:3, body hostů: Krása Marek 3:1, Pravec Petr 1:3, Žáček Lukáš 1:3, Křepela Tomáš 0:4), Olešnice B - Bořitov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maresch Alex 2:2, Sobotka František 2:2, Kadlec Jiří 4:0, Jančík Michal 1:3, body hostů: Polák Josef 2:2, Fojt Antonín 0:4, Kovář Jiří st. 2:2, Blažek Rudolf 3:1), Šošůvka E - Velenov C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Petr 1:3, Hloušek Jiří 1:3, Hloušek Ondřej 1:3, Kučera Libor 1:3, body hostů: Havelka Dominik 3:1, Krejčíř Břetislav 4:0, Kratochvíl Lubomír Jiří 3:1, Havelka Jan 2:2), Kunštát E - V. Opatovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Bohumír 4:0, Rotroekl Richard 2:2, Filip Dočekal I. 4:0, Holík Petr 0:4, body hostů: Lysoněk Filip 2:2, Matijko Alexander 1:3, Ševčík Ondřej 1:3, Chalupa David 2:2), Ždárná D - Suchý B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stara David 1:1, Kavan Ondřej 2:2, Soldán Stanislav 1:3, Žáček Vítězslav 3:1, Mazánek Matěj 0:2, body hostů: Kočvara Martin 2:2, Kočvara Petr ml. 2:2, Látal Radek 4:0, Minxová Anna 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy