Výsledky do novin
městský přebor
1. kolo:
ASS Brno A - TJ Holásky D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Monhart Michal 0:4, Čako Vladimír 0:4, Němec Karel 0:3, Nguyen Huyviet 3:1, WO 1:0, body hostů: Klimeš René 4:0, Šturm Jan 3:1, Plhák Jaromír 3:1, Šelc Martin 2:1, WO 0:1), KST Oltec Brno B - SK Slatina - Brno C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Jiří 3:1, Šmídek Roman 4:0, Tatar Ivo 2:2, Kolbaba Bohumír 2:0, Slivečka Michal 0:2, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Halický David 1:3, Kozel Petr 1:3, Huml Otakar ml. 0:4), TJ Sokol Líšeň B - TJ Sokol Brno I E 10:7 (body domácích: Žák Jiří 0:3, Zmrzlý Karel 3:0, Kukla Marek st. 3:0, WO 4:4, body hostů: Basovník Dalibor 1:2, Pavlíček Jan 1:2, Zedník Petr 1:2, WO 4:4), TJ Sokol Brno I F - Orel Šlapanice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Petr 2:2, Dvořák Tomáš 0:4, Čech Jiří 2:2, Novak Adam 1:3, body hostů: Král Miroslav 3:1, Jašek Jiří st. 3:1, Hranička Jaroslav 3:1, Hudeček Martin 2:2), SK Slatina - Brno D - TJ Sokol Líšeň A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smílek Zdeněk 1:3, Křeček Michal 0:3, Herman Patrik 1:2, Ondruš Milan 1:2, WO 0:3, body hostů: Marušinec Jan 3:0, Ovesný Tomáš 4:0, Honek Milan 0:3, Pluhař Pavel 3:0, WO 3:0), TJ Sokol Brno-Židenice B - TJ Brno-Bystrc C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krajčovič Jozef 1:3, Rampula Miroslav 1:2, Bartoň Petr 2:1, Macek Ondřej 2:2, WO 0:2, body hostů: Burda Radim 1:3, Strmiska Tomáš 3:1, Havránek Lukáš 3:0, Kucin Michal 1:2, WO 2:0),
2. kolo:
TJ Holásky D - TJ Brno-Bystrc C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš René 4:0, Šturm Jan 1:3, Rozman Michal 2:2, Šelc Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Havránek Lukáš 3:1, Burda Radim 2:2, Mrkvan Miroslav 1:3, Kucin Michal 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň A - TJ Sokol Brno-Židenice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pluhař Pavel 3:0, Ovesný František 3:1, Honek Milan 4:0, Marušinec Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Bartoň Petr 0:4, Rampula Miroslav 0:3, Krajčovič Jozef 1:3, Šindelář Pavel 0:4, WO 0:1), Orel Šlapanice A - SK Slatina - Brno D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uhlíř Michal 3:1, Hranička Jaroslav 3:1, Král Miroslav 1:3, Hudeček Martin 2:2, body hostů: Orság David 4:0, Kulhánek Jaroslav 1:3, Smílek Zdeněk 1:3, Křeček Michal 1:3), TJ Sokol Brno I E - TJ Sokol Brno I F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Basovník Dalibor 0:4, Prachař Tomáš 3:1, Pavlíček Jan 3:1, Zedník Petr 1:3, body hostů: Bartoň Petr 2:2, Rygl Ondřej 2:2, Čech Jiří 2:2, Novak Adam 3:1), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Líšeň B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halický David 4:0, Tůma Pavel 3:0, Tupec Pavel 4:0, Kozel Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Kukla Marek st. 0:4, Netušil Radek 1:3, Žák Jiří 1:2, Zmrzlý Karel 0:4, WO 0:1), ASS Brno A - KST Oltec Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Monhart Michal 2:2, Nguyen Huyviet 3:1, Němec Karel 2:2, Urbánek Martin 0:4, body hostů: Kolbaba Bohumír 1:3, Šmídek Roman 3:1, Kubín Jiří 2:2, Tatar Ivo 3:1),
3. kolo:
KST Oltec Brno B - TJ Holásky D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Jiří 2:2, Tatar Ivo 2:2, Kolbaba Bohumír 0:1, Šmídek Roman 4:0, Hamadeh Nabil 1:2, body hostů: Plhák Jaromír 2:2, Šelc Martin 0:4, Rozman Michal 2:2, Babáková Klára 3:1), TJ Sokol Líšeň B - ASS Brno A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmrzlý Karel 2:2, Netušil Radek 2:2, Žák Jiří 2:2, Kukla Marek st. 0:4, body hostů: Němec Karel 3:1, Urbánek Martin 2:2, Monhart Michal 3:1, Nguyen Huyviet 2:2), TJ Sokol Brno I F - SK Slatina - Brno C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Petr 0:4, Rygl Ondřej 1:3, Čech Jiří 0:4, Novak Adam 1:3, body hostů: Halický David 4:0, Tůma Pavel 3:1, Tupec Pavel 4:0, Holčik Petr 3:1), SK Slatina - Brno D - TJ Sokol Brno I E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smílek Zdeněk 4:0, Třináctý Richard 3:1, Konečný Rostislav 1:2, Plotěný Karel 0:1, Kulhánek Jaroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Prachař Tomáš 1:3, Pavlíček Jan 3:1, Zedník Petr 0:4, Klecker Roman 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Brno-Židenice B - Orel Šlapanice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vytřísal Karel 1:3, Rampula Miroslav 0:4, Macek Ondřej 3:1, Bartoň Petr 1:3, body hostů: Král Miroslav 3:1, Hranička Jaroslav 3:1, Řezníček Miroslav 1:3, Uhlíř Michal 4:0), TJ Brno-Bystrc C - TJ Sokol Líšeň A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvan Miroslav 2:2, Burda Radim 2:2, Havránek Lukáš 0:4, Strmiska Tomáš 1:3, body hostů: Walsberger Martin 2:2, Ovesný Tomáš 3:1, Marušinec Jan 4:0, Honek Milan 2:2),
4. kolo:
TJ Holásky D - TJ Sokol Líšeň A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš René 3:1, Šturm Jan 3:1, Šelc Martin 0:3, Plhák Jaromír 3:1, WO 0:1, body hostů: Marušinec Jan 2:2, Honek Milan 1:3, Ovesný Tomáš 2:2, Walsberger Martin 1:2, WO 1:0), Orel Šlapanice A - TJ Brno-Bystrc C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Miroslav 3:1, Hranička Jaroslav 3:1, Uhlíř Michal 3:1, Hudeček Martin 4:0, body hostů: Burda Radim 0:4, Strmiska Tomáš 0:4, Mrkvan Miroslav 2:2, Havránek Lukáš 1:3), TJ Sokol Brno I E - TJ Sokol Brno-Židenice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Jan 4:0, Basovník Dalibor 4:0, Klecker Roman 4:0, Prachař Tomáš 2:0, Zedník Petr 0:2, body hostů: Vytřísal Karel 1:3, Bartoň Petr 1:3, Šindelář Pavel 0:4, Mezník Jan 0:4), SK Slatina - Brno C - SK Slatina - Brno D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jaroušek Dušan 2:2, Halický David 2:0, Hodek Vojtěch 0:3, WO 3:5, body hostů: Smílek Zdeněk 2:1, Ondruš Milan 1:2, Konečný Rostislav 1:1, Orság David 1:0, WO 5:3), ASS Brno A - TJ Sokol Brno I F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Monhart Michal 1:3, Nguyen Huyviet 3:1, Němec Karel 3:1, Urbánek Martin 2:2, body hostů: Bartoň Petr 0:4, Rygl Ondřej 1:3, Novak Adam 4:0, Čech Jiří 2:2), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Líšeň B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmídek Roman 3:0, Tatar Ivo 2:1, Peňáz Stanislav 3:0, Kubín Jiří 1:1, WO 5:1, body hostů: Zmrzlý Karel 0:3, Netušil Radek 1:3, Kukla Marek st. 1:3, WO 1:5),
5. kolo:
TJ Sokol Líšeň B - TJ Holásky D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frydrýšek David 0:2, Netušil Radek 2:1, Kukla Marek st. 2:2, WO 3:5, body hostů: Plhák Jaromír 2:1, Vysloužil Jan 2:0, Šturm Jan 0:1, Šelc Martin 1:2, WO 5:3), TJ Sokol Brno I F - KST Oltec Brno B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Petr 0:4, Rygl Ondřej 1:3, Pluháček Adam 0:2, Čech Jiří 1:3, Brázdová Marie 0:2, body hostů: Šmídek Roman 4:0, Kubín Jiří 3:1, Kolbaba Bohumír 4:0, Tatar Ivo 3:1), SK Slatina - Brno D - ASS Brno A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Rostislav 1:3, Smílek Zdeněk 1:3, Ondruš Milan 0:1, Orság David 4:0, Kulhánek Jaroslav 1:2, body hostů: Urbánek Martin 2:2, Monhart Michal 1:3, Němec Karel 3:1, Nguyen Huyviet 3:1), TJ Sokol Brno-Židenice B - SK Slatina - Brno C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytřísal Karel 0:3, Marcell Jan 0:2, Macek Ondřej 1:2, Bartoň Petr 2:1, WO 2:3, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Tupec Pavel 3:0, Halický David 0:2, Kozel Petr 1:1, WO 3:2), TJ Brno-Bystrc C - TJ Sokol Brno I E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Radim 1:3, Mrkvan Miroslav 4:0, Havránek Lukáš 3:1, Strmiska Tomáš 2:2, body hostů: Basovník Dalibor 2:2, Prachař Tomáš 2:2, Zedník Petr 0:4, Klecker Roman 2:2), TJ Sokol Líšeň A - Orel Šlapanice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marušinec Jan 3:1, Ovesný Tomáš 2:2, Walsberger Martin 0:4, Gottvald Aleš 1:1, WO 0:2, body hostů: Hranička Jaroslav 1:2, Král Miroslav 2:1, Uhlíř Michal 3:1, Hudeček Martin 2:2, WO 2:0),
6. kolo:
TJ Holásky D - Orel Šlapanice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozman Michal 2:2, Šelc Martin 1:3, Šturm Jan 2:2, Plhák Jaromír 3:1, body hostů: Král Miroslav 2:2, Hudeček Martin 2:2, Filla Michal 0:4, Uhlíř Michal 4:0), TJ Sokol Brno I E - TJ Sokol Líšeň A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Basovník Dalibor 2:1, Pavlíček Jan 2:0, Zedník Petr 1:2, Prachař Tomáš 2:1, WO 5:1, body hostů: Ovesný Tomáš 3:1, Honek Milan 1:3, Ovesný František 0:3, WO 1:5), SK Slatina - Brno C - TJ Brno-Bystrc C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Pavel 3:1, Tupec Pavel 3:1, Holčik Petr 2:2, Halický David 3:1, body hostů: Mrkvan Miroslav 1:3, Strmiska Tomáš 1:3, Burda Radim 1:3, Havránek Lukáš 2:2), ASS Brno A - TJ Sokol Brno-Židenice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Huyviet 3:1, Zejda Pavel 1:2, Němec Karel 4:0, Monhart Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Vytřísal Karel 1:3, Krajčovič Jozef 1:3, Macek Ondřej 2:1, Bartoň Petr 0:4, WO 1:0), KST Oltec Brno B - SK Slatina - Brno D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hamadeh Nabil 3:1, Kubín Jiří 4:0, Šmídek Roman 3:0, Bezděkovský Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Smílek Zdeněk 0:4, Ondruš Milan 1:3, Halický Miroslav 0:4, Konečný Rostislav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň B - TJ Sokol Brno I F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frydrýšek David 4:0, Kukla Marek st. 4:0, Zmrzlý Karel 3:0, Žák Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Bartoň Petr 0:4, Babušík Tomáš 0:4, Brázdová Marie 0:4, Novak Adam 1:2, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Sokol Brno I F - TJ Holásky D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rygl Ondřej 2:2, Čech Jiří 1:3, Bartoň Petr 2:2, Novak Adam 2:2, body hostů: Klimeš René 4:0, Plhák Jaromír 4:0, Rozman Michal 1:3, Šelc Martin 0:4), SK Slatina - Brno D - TJ Sokol Líšeň B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smílek Zdeněk 2:2, Třináctý Richard 4:0, Konečný Rostislav 2:1, Kulhánek Jaroslav 0:4, WO 0:1, body hostů: Frydrýšek David 3:1, Žák Jiří 1:3, Kukla Marek st. 2:2, Zmrzlý Karel 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Brno-Židenice B - KST Oltec Brno B 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šindelář Pavel 0:4, Rampula Miroslav 0:4, Mezník Jan 0:4, Zobec Pavel 0:4, body hostů: Šmídek Roman 4:0, Kubín Jiří 4:0, Bezděkovský Jan 4:0, Kolbaba Bohumír 4:0), TJ Brno-Bystrc C - ASS Brno A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havránek Lukáš 4:0, Kucin Michal 2:2, Mrkvan Miroslav 2:1, Strmiska Tomáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Monhart Michal 2:2, Bui Minhtuan 0:4, Němec Karel 2:2, Nguyen Huyviet 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Líšeň A - SK Slatina - Brno C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný Tomáš 2:2, Marušinec Jan 1:3, Walsberger Martin 2:2, Honek Milan 1:3, body hostů: Holčik Petr 0:4, Tůma Pavel 4:0, Tupec Pavel 4:0, Kozel Petr 2:2), Orel Šlapanice A - TJ Sokol Brno I E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hranička Jaroslav 1:3, Král Miroslav 2:2, Uhlíř Michal 2:1, Filla Michal 0:4, WO 0:1, body hostů: Basovník Dalibor 3:1, Pavlíček Jan 3:1, Prachař Tomáš 1:3, Klecker Roman 3:0, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Holásky D - TJ Sokol Brno I E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babáková Klára 2:2, Šelc Martin 2:2, Rozman Michal 2:2, Šturm Jan 1:3, body hostů: Basovník Dalibor 2:2, Prachař Tomáš 3:1, Pavlíček Jan 3:1, Zedník Petr 1:3), SK Slatina - Brno C - Orel Šlapanice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tůma Pavel 3:1, Halický David 2:2, Holčik Petr 3:1, Kozel Petr 0:4, body hostů: Král Miroslav 1:3, Jašek Jiří st. 2:2, Uhlíř Michal 4:0, Hudeček Martin 1:3), ASS Brno A - TJ Sokol Líšeň A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bui Minhtuan 0:4, Nguyen Huyviet 2:2, Němec Karel 1:3, Monhart Michal 1:3, body hostů: Ovesný Tomáš 4:0, Ovesný František 2:2, Gottvald Ivo 2:2, Marušinec Jan 4:0), KST Oltec Brno B - TJ Brno-Bystrc C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín Jiří 2:2, Bezděkovský Jan 1:3, Tatar Ivo 1:3, Šmídek Roman 4:0, body hostů: Kucin Michal 2:2, Mrkvan Miroslav 1:3, Burda Radim 3:1, Havránek Lukáš 2:2), TJ Sokol Líšeň B - TJ Sokol Brno-Židenice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frydrýšek David 3:1, Kukla Marek st. 3:1, Zmrzlý Karel 3:0, Žák Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Vytřísal Karel 1:3, Krajčovič Jozef 0:4, Bartoň Petr 2:2, Chrascina Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Brno I F - SK Slatina - Brno D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Petr 2:2, Čech Jiří 0:3, Rygl Ondřej 3:0, Novak Adam 2:1, WO 3:0, body hostů: Kulhánek Jaroslav 1:2, Smílek Zdeněk 3:1, Plotěný Karel 1:2, Konečný Rostislav 1:2, WO 0:3),
9. kolo:
SK Slatina - Brno D - TJ Holásky D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smílek Zdeněk 1:3, Plotěný Karel 0:3, Dufka Ámos 0:3, Halický Tomáš 0:4, WO 2:0, body hostů: Vysloužil Jan 4:0, Plhák Jaromír 4:0, Šturm Jan 2:1, Rozman Michal 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice B - TJ Sokol Brno I F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytřísal Karel 0:4, Chrascina Jiří 0:4, Macek Ondřej 1:2, Bartoň Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Novak Adam 3:1, Bartoň Petr 3:1, Čech Jiří 3:1, Rygl Ondřej 2:1, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc C - TJ Sokol Líšeň B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Radim 3:1, Mrkvan Miroslav 2:1, Havránek Lukáš 2:1, Strmiska Tomáš 2:2, WO 1:1, body hostů: Spurný Mojmír 0:4, Netušil Radek 1:3, Žák Jiří 1:2, Zmrzlý Karel 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Líšeň A - KST Oltec Brno B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marušinec Jan 4:0, Ovesný Tomáš 3:1, Walsberger Martin 1:3, Gottvald Ivo 1:3, body hostů: Bezděkovský Jan 1:3, Peňáz Stanislav 1:3, Kubín Jiří 3:1, Šmídek Roman 2:2), Orel Šlapanice A - ASS Brno A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Miroslav 3:1, Uhlíř Michal 3:1, Remeš Dominik 2:2, Hudeček Martin 2:2, body hostů: Nguyen Huyviet 4:0, Němec Karel 0:4, Monhart Michal 1:3, Hub Petr 1:3), TJ Sokol Brno I E - SK Slatina - Brno C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Basovník Dalibor 1:3, Pavlíček Jan 1:2, Klecker Roman 2:2, Prachař Tomáš 2:2, WO 0:1, body hostů: Halický David 2:2, Tůma Pavel 4:0, Tupec Pavel 3:0, Jaroušek Dušan 0:4, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Holásky D - SK Slatina - Brno C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šelc Martin 0:3, Rozman Michal 1:3, Šturm Jan 0:4, Plhák Jaromír 1:3, WO 0:1, body hostů: Tůma Pavel 4:0, Halický David 2:1, Tupec Pavel 3:1, Holčik Petr 4:0, WO 1:0), ASS Brno A - TJ Sokol Brno I E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bui Minhtuan 0:4, Monhart Michal 0:4, Čako Vladimír 1:3, Němec Karel 0:3, WO 0:1, body hostů: Basovník Dalibor 3:0, Pavlíček Jan 4:0, Prachař Tomáš 3:1, Klecker Roman 4:0, WO 1:0), KST Oltec Brno B - Orel Šlapanice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmídek Roman 3:1, Kubín Jiří 0:3, Kolbaba Bohumír 3:0, Bezděkovský Jan 3:1, WO 0:2, body hostů: Král Miroslav 1:3, Hranička Jaroslav 1:3, Remeš Dominik 1:2, Uhlíř Michal 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Líšeň B - TJ Sokol Líšeň A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zmrzlý Karel 2:2, Kukla Marek st. 1:3, Netušil Radek 0:4, WO 0:5, body hostů: Marušinec Jan 2:1, Ovesný Tomáš 2:1, Gottvald Ivo 2:1, Honek Milan 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Brno I F - TJ Brno-Bystrc C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novak Adam 2:2, Bartoň Petr 1:3, Maiolino Eduardo Carlos 0:4, Rygl Ondřej 1:3, body hostů: Mrkvan Miroslav 1:3, Strmiska Tomáš 4:0, Burda Radim 3:1, Havránek Lukáš 4:0), SK Slatina - Brno D - TJ Sokol Brno-Židenice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smílek Zdeněk 3:1, Plotěný Karel 1:3, Konečný Rostislav 3:1, Ondruš Milan 0:4, body hostů: Krajčovič Jozef 2:2, Marcell Jan 1:3, Vytřísal Karel 3:1, Bartoň Petr 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice B - TJ Holásky D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krajčovič Jozef 0:3, Marcell Jan 1:2, Vytřísal Karel 0:3, Bartoň Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Šturm Jan 4:0, Šelc Martin 2:2, Rozman Michal 4:0, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc C - SK Slatina - Brno D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burda Radim 3:1, Mrkvan Miroslav 1:1, Havránek Lukáš 4:0, Strmiska Tomáš 4:0, WO 0:2, body hostů: Křeček Michal 1:3, Ondruš Milan 0:4, Halický Miroslav 0:3, Smílek Zdeněk 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Líšeň A - TJ Sokol Brno I F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný Tomáš 4:0, Honek Milan 4:0, Gottvald Ivo 2:2, Marušinec Jan 3:1, body hostů: Bartoň Petr 1:3, Rygl Ondřej 2:2, Brázdová Marie 0:4, Novak Adam 0:4), Orel Šlapanice A - TJ Sokol Líšeň B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Miroslav 4:0, Hranička Jaroslav 2:2, Uhlíř Michal 2:1, Hudeček Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Studnica Michal 1:3, Netušil Radek 2:2, Kukla Marek st. 1:3, Spurný Mojmír 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Brno I E - KST Oltec Brno B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Jan 2:2, Basovník Dalibor 1:2, Klecker Roman 3:0, Prachař Tomáš 2:2, WO 1:1, body hostů: Šmídek Roman 3:1, Bezděkovský Jan 1:3, Kolbaba Bohumír 1:2, Tatar Ivo 1:2, WO 1:1), SK Slatina - Brno C - ASS Brno A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halický David 0:2, Tůma Pavel 4:0, Tupec Pavel 4:0, Kozel Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Němec Karel 1:2, Monhart Michal 1:2, Čako Vladimír 0:3, Hub Petr 1:3, Nguyen Huyviet 0:1, WO 2:0),
12. kolo:
TJ Holásky D - ASS Brno A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturm Jan 3:1, Rozman Michal 3:1, Šelc Martin 2:1, Babáková Klára 2:2, WO 0:1, body hostů: Němec Karel 2:2, Čako Vladimír 2:2, Hub Petr 0:4, Monhart Michal 1:2, WO 1:0), SK Slatina - Brno C - KST Oltec Brno B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 2:2, Jaroušek Dušan 0:4, Tůma Pavel 2:2, Holčik Petr 1:3, body hostů: Bezděkovský Jan 2:2, Kubín Jiří 3:1, Tatar Ivo 2:2, Šmídek Roman 4:0), TJ Sokol Brno I E - TJ Sokol Líšeň B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Basovník Dalibor 4:0, Pavlíček Jan 3:0, Bartoš Petr 3:1, Klecker Roman 2:1, WO 0:2, body hostů: Netušil Radek 0:3, Kukla Marek st. 1:3, Frydrýšek David 1:2, Kalužová Alena 0:4, WO 2:0), Orel Šlapanice A - TJ Sokol Brno I F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hranička Jaroslav 3:1, Král Miroslav 3:1, Uhlíř Michal 3:1, Hudeček Martin 3:1, body hostů: Ryšavý Filip 4:0, Rygl Ondřej 0:4, Čech Jiří 0:4, Bartoň Petr 0:4), TJ Sokol Líšeň A - SK Slatina - Brno D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Honek Milan 4:0, Ovesný Tomáš 4:0, Walsberger Martin 2:1, Marušinec Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Křeček Michal 0:4, Smílek Zdeněk 2:2, Plotěný Karel 0:4, Konečný Rostislav 0:3, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc C - TJ Sokol Brno-Židenice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havránek Lukáš 4:0, Mrkvan Miroslav 2:1, Burda Radim 3:1, Strmiska Tomáš 4:0, Kucin Michal 1:0, body hostů: Vytřísal Karel 0:4, Zobec Pavel 0:4, Krajčovič Jozef 0:4, Bartoň Petr 2:2),
13. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - TJ Holásky D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvan Miroslav 2:1, Kucin Michal 2:2, Havránek Lukáš 2:2, Strmiska Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Šturm Jan 2:2, Šelc Martin 0:3, Vysloužil Jan 2:2, Rozman Michal 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Brno-Židenice B - TJ Sokol Líšeň A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vytřísal Karel 0:4, Chrascina Jiří 0:4, Bartoň Petr 0:3, Krajčovič Jozef 0:4, WO 1:0, body hostů: Marušinec Jan 4:0, Ovesný Tomáš 4:0, Honek Milan 4:0, Pluhař Pavel 3:0, WO 0:1), SK Slatina - Brno D - Orel Šlapanice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smílek Zdeněk 0:4, Ondruš Milan 0:3, Halický Tomáš 0:4, Plotěný Karel 1:3, WO 0:1, body hostů: Král Miroslav 3:1, Hudeček Martin 4:0, Uhlíř Michal 3:0, Hranička Jaroslav 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Brno I F - TJ Sokol Brno I E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Petr 2:2, Rygl Ondřej 1:3, Čech Jiří 2:1, Novak Adam 3:1, WO 1:0, body hostů: Basovník Dalibor 3:1, Prachař Tomáš 2:2, Zedník Petr 0:4, Pavlíček Jan 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň B - SK Slatina - Brno C 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Frydrýšek David 2:2, Kukla Marek st. 2:2, Kalužová Alena 0:4, Zmrzlý Karel 2:2, WO 0:1, body hostů: Adam Vlastimil 2:2, Huml Otakar ml. 1:3, Tůma Pavel 4:0, Kozel Petr 3:1, WO 1:0), KST Oltec Brno B - ASS Brno A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmídek Roman 4:0, Kubín Jiří 0:1, Tatar Ivo 1:3, Kolbaba Bohumír 1:3, Bezděkovský Jan 0:3, WO 1:0, body hostů: Němec Karel 2:2, Monhart Michal 3:1, Marada Tomáš 3:1, Hub Petr 2:2, WO 0:1),
14. kolo:
TJ Holásky D - KST Oltec Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturm Jan 2:2, Rozman Michal 2:2, Šelc Martin 1:3, Plhák Jaromír 3:1, body hostů: Nováček Jiří 2:2, Tatar Ivo 2:2, Kubín Jiří 2:2, Bezděkovský Jan 2:2), ASS Brno A - TJ Sokol Líšeň B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němec Karel 2:1, Hub Petr 1:1, Čako Vladimír 2:1, Monhart Michal 1:2, Nguyen Huyviet 1:0, WO 5:0, body hostů: Frydrýšek David 3:1, Zmrzlý Karel 2:2, Kukla Marek st. 0:4, WO 0:5), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Brno I F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Pavel 4:0, Kozel Petr 2:0, Holčik Petr 3:1, Halický David 3:1, WO 0:2, body hostů: Bartoň Petr 0:4, Rygl Ondřej 0:4, Čech Jiří 0:3, Novak Adam 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Brno I E - SK Slatina - Brno D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Basovník Dalibor 3:0, Pavlíček Jan 3:0, Bartoš Petr 2:1, Klecker Roman 3:0, WO 3:1, body hostů: Kulhánek Jaroslav 0:3, Smílek Zdeněk 1:2, Halický Miroslav 0:4, Konečný Rostislav 0:2, WO 1:3), Orel Šlapanice A - TJ Sokol Brno-Židenice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudeček Martin 4:0, Hranička Jaroslav 3:0, Uhlíř Michal 4:0, Král Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Vytřísal Karel 0:4, Krajčovič Jozef 0:4, Macek Ondřej 1:2, Bartoň Petr 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň A - TJ Brno-Bystrc C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marušinec Jan 1:3, Ovesný Tomáš 4:0, Pluhař Pavel 3:0, Honek Milan 1:3, WO 0:1, body hostů: Burda Radim 1:3, Strmiska Tomáš 2:2, Kucin Michal 1:3, Havránek Lukáš 2:1, WO 1:0),
15. kolo:
TJ Sokol Líšeň A - TJ Holásky D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný Tomáš 3:0, Marušinec Jan 2:1, Pluhař Pavel 3:0, Honek Milan 1:3, WO 2:1, body hostů: Šturm Jan 1:3, Šelc Martin 1:2, Dvořák Ladislav 0:3, Rozman Michal 2:1, WO 1:2), TJ Brno-Bystrc C - Orel Šlapanice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvan Miroslav 2:2, Burda Radim 2:2, Havránek Lukáš 3:0, Strmiska Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Hudeček Martin 1:3, Král Miroslav 1:2, Uhlíř Michal 3:1, Hranička Jaroslav 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Brno-Židenice B - TJ Sokol Brno I E 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytřísal Karel 0:4, Krajčovič Jozef 0:4, Zobec Pavel 0:4, Mezník Jan 0:3, WO 0:1, body hostů: Pavlíček Jan 3:0, Basovník Dalibor 4:0, Klecker Roman 4:0, Bartoš Petr 4:0, WO 1:0), SK Slatina - Brno D - SK Slatina - Brno C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smílek Zdeněk 3:0, Ondruš Milan 1:1, Halický Miroslav 2:1, Orság David 3:0, WO 3:2, body hostů: Jaroušek Dušan 2:1, Baťa Jiří 0:3, Linhárek František 0:3, Hodek Vojtěch 0:2, WO 2:3), TJ Sokol Brno I F - ASS Brno A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rygl Ondřej 3:1, Bartoň Petr 2:1, Novak Adam 3:0, Ryšavý Filip 3:0, WO 3:0, body hostů: Němec Karel 2:1, Zejda Pavel 0:4, Hub Petr 0:4, Monhart Michal 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Líšeň B - KST Oltec Brno B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frydrýšek David 1:2, Zmrzlý Karel 0:3, Spurný Mojmír 1:3, Kukla Marek st. 3:1, WO 2:0, body hostů: Šmídek Roman 4:0, Kubín Jiří 2:2, Kolbaba Bohumír 0:2, Tatar Ivo 3:1, WO 0:2),
16. kolo:
TJ Holásky D - TJ Sokol Líšeň B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimeš René 2:1, Vysloužil Jan 2:0, Šelc Martin 1:2, Plhák Jaromír 2:1, WO 5:1, body hostů: Kukla Marek st. 1:3, Frydrýšek David 3:1, Spurný Mojmír 0:3, WO 1:5), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Brno I F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmídek Roman 4:0, Kubín Jiří 3:1, Tatar Ivo 1:3, Kolbaba Bohumír 2:2, body hostů: Čech Jiří 2:2, Ryšavý Filip 3:1, Novak Adam 0:4, Rygl Ondřej 1:3), ASS Brno A - SK Slatina - Brno D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čako Vladimír 2:2, Hub Petr 2:0, Němec Karel 1:3, Monhart Michal 3:1, Nguyen Huyviet 2:0, body hostů: Orság David 2:2, Smílek Zdeněk 1:3, Křeček Michal 1:3, Kulhánek Jaroslav 2:2), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Brno-Židenice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halický David 2:2, Tůma Pavel 4:0, Čampa Petr 2:2, Kozel Petr 2:2, body hostů: Marcell Jan 2:2, Krajčovič Jozef 1:3, Vytřísal Karel 1:3, Bartoň Petr 2:2), TJ Sokol Brno I E - TJ Brno-Bystrc C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zedník Petr 0:4, Pavlíček Jan 3:1, Bartoš Petr 2:2, Prachař Tomáš 3:1, body hostů: Mrkvan Miroslav 2:2, Strmiska Tomáš 2:2, Kucin Michal 2:2, Havránek Lukáš 2:2), Orel Šlapanice A - TJ Sokol Líšeň A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hudeček Martin 2:2, Král Miroslav 2:2, Uhlíř Michal 2:2, Jašek Jiří st. 3:1, body hostů: Pluhař Pavel 2:2, Ovesný Tomáš 2:2, Marušinec Jan 1:3, Honek Milan 2:2),
17. kolo:
Orel Šlapanice A - TJ Holásky D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudeček Martin 2:2, Král Miroslav 1:3, Uhlíř Michal 3:1, Remeš Dominik 0:4, body hostů: Klimeš René 3:1, Šelc Martin 1:3, Vysloužil Jan 4:0, Rozman Michal 2:2), TJ Sokol Líšeň A - TJ Sokol Brno I E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marušinec Jan 3:0, Pluhař Pavel 2:0, Ovesný Tomáš 3:0, Honek Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Basovník Dalibor 1:3, Pavlíček Jan 0:2, Prachař Tomáš 0:3, Bartoš Petr 0:2, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc C - SK Slatina - Brno C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvan Miroslav 2:2, Burda Radim 3:1, Kucin Michal 2:2, Strmiska Tomáš 2:2, body hostů: Kozel Petr 0:4, Tůma Pavel 4:0, Adam Vlastimil 3:1, Jaroušek Dušan 0:4), TJ Sokol Brno-Židenice B - ASS Brno A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marcell Jan 3:1, Krajčovič Jozef 0:4, Bartoň Petr 1:3, Vytřísal Karel 1:3, body hostů: Monhart Michal 3:1, Němec Karel 3:1, Čako Vladimír 2:2, Hub Petr 3:1), SK Slatina - Brno D - KST Oltec Brno B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dufka Ámos 1:2, Smílek Zdeněk 1:3, Plotěný Karel 0:4, Halický Miroslav 0:4, WO 0:2, body hostů: Šmídek Roman 3:1, Kolbaba Bohumír 2:1, Kubín Jiří 4:0, Tatar Ivo 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Brno I F - TJ Sokol Líšeň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rygl Ondřej 1:3, Novak Adam 3:1, Bartoň Petr 0:4, Čech Jiří 3:1, body hostů: Frydrýšek David 4:0, Žák Jiří 2:2, Kukla Marek st. 1:3, Zmrzlý Karel 2:2),
18. kolo:
TJ Holásky D - TJ Sokol Brno I F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šelc Martin 1:2, Rozman Michal 2:1, Klimeš René 3:0, Plhák Jaromír 3:0, WO 4:0, body hostů: Rygl Ondřej 1:2, Bartoň Petr 0:3, Čech Jiří 0:3, Novak Adam 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Líšeň B - SK Slatina - Brno D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmrzlý Karel 1:3, Žák Jiří 4:0, Kukla Marek st. 3:1, Frydrýšek David 4:0, body hostů: Plotěný Karel 0:4, Smílek Zdeněk 1:3, Třináctý Richard 2:2, Konečný Rostislav 1:1, Halický Miroslav 0:2), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Brno-Židenice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmídek Roman 3:0, Tatar Ivo 3:0, Kolbaba Bohumír 3:0, Kubín Jiří 1:1, WO 6:0, body hostů: Macek Ondřej 0:3, Marcell Jan 1:3, Vytřísal Karel 0:4, WO 0:6), ASS Brno A - TJ Brno-Bystrc C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čako Vladimír 0:4, Monhart Michal 1:3, Němec Karel 2:1, Zejda Pavel 0:3, WO 1:1, body hostů: Mrkvan Miroslav 2:1, Strmiska Tomáš 4:0, Kucin Michal 2:2, Havránek Lukáš 3:0, WO 1:1), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Líšeň A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 0:4, Kozel Petr 0:3, Adam Vlastimil 1:2, Halický David 2:2, WO 1:1, body hostů: Marušinec Jan 4:0, Pluhař Pavel 2:2, Ovesný Tomáš 2:1, Honek Milan 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Brno I E - Orel Šlapanice A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Basovník Dalibor 4:0, Pavlíček Jan 2:0, Bartoš Petr 2:1, Prachař Tomáš 4:0, Klecker Roman 1:0, WO 2:0, body hostů: Hudeček Martin 1:3, Král Miroslav 0:4, Novák Vojtěch 0:4, Uhlíř Michal 0:2, WO 0:2),
19. kolo:
TJ Sokol Brno I E - TJ Holásky D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klecker Roman 1:1, Pavlíček Jan 2:0, Bartoš Petr 1:2, Prachař Tomáš 2:1, WO 5:2, body hostů: Plhák Jaromír 1:3, Rozman Michal 2:1, Šelc Martin 1:2, WO 2:5), Orel Šlapanice A - SK Slatina - Brno C 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hranička Jaroslav 2:1, Král Miroslav 1:1, Uhlíř Michal 2:1, Hudeček Martin 2:1, WO 6:0, body hostů: Tůma Pavel 3:1, Kozel Petr 0:4, Halický David 1:2, WO 0:6), TJ Sokol Líšeň A - ASS Brno A 12:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marušinec Jan 3:0, Pluhař Pavel 2:1, Ovesný Tomáš 2:1, WO 4:3, body hostů: Němec Karel 1:2, Monhart Michal 1:2, Urbánek Martin 0:3, WO 3:4), TJ Brno-Bystrc C - KST Oltec Brno B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvan Miroslav 2:1, Burda Radim 2:2, Havránek Lukáš 4:0, Strmiska Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Šmídek Roman 3:1, Tatar Ivo 0:3, Bezděkovský Jan 0:4, Peňáz Stanislav 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Brno-Židenice B - TJ Sokol Líšeň B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vytřísal Karel 1:3, Marcell Jan 1:2, Bartoň Petr 2:1, Krajčovič Jozef 0:4, WO 0:2, body hostů: Kukla Marek st. 2:2, Spurný Mojmír 2:2, Žák Jiří 3:0, Netušil Radek 3:0, WO 2:0), SK Slatina - Brno D - TJ Sokol Brno I F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halický Tomáš 1:3, Smílek Zdeněk 2:1, Konečný Rostislav 1:2, Plotěný Karel 0:4, WO 1:1, body hostů: Čech Jiří 2:2, Novak Adam 4:0, Ryšavý Filip 3:0, Bartoň Petr 1:2, WO 1:1),
20. kolo:
TJ Holásky D - SK Slatina - Brno D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rozman Michal 3:1, Klimeš René 3:1, Babáková Klára 3:0, Šelc Martin 1:3, WO 0:1, body hostů: Ondruš Milan 1:3, Smílek Zdeněk 2:2, Plotěný Karel 1:3, Konečný Rostislav 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Brno I F - TJ Sokol Brno-Židenice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novak Adam 4:0, Rygl Ondřej 2:2, Pluháček Adam 1:3, Čech Jiří 3:1, body hostů: Vytřísal Karel 2:2, Marcell Jan 2:2, Krajčovič Jozef 2:2, Mezník Jan 0:4), TJ Sokol Líšeň B - TJ Brno-Bystrc C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frydrýšek David 1:3, Kukla Marek st. 3:1, Zmrzlý Karel 2:2, Žák Jiří 3:1, body hostů: Burda Radim 1:3, Strmiska Tomáš 1:3, Kucin Michal 2:2, Havránek Lukáš 3:1), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Líšeň A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tatar Ivo 1:3, Bezděkovský Jan 2:2, Nováček Jiří 1:3, Šmídek Roman 4:0, body hostů: Ovesný Tomáš 3:1, Pluhař Pavel 3:1, Honek Milan 2:2, Gottvald Ivo 0:4), ASS Brno A - Orel Šlapanice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zejda Pavel 2:2, Monhart Michal 0:4, Němec Karel 1:2, Čako Vladimír 0:4, WO 0:1, body hostů: Hranička Jaroslav 3:1, Král Miroslav 2:2, Uhlíř Michal 4:0, Hudeček Martin 3:0, WO 1:0), SK Slatina - Brno C - TJ Sokol Brno I E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halický David 1:1, Adam Vlastimil 0:2, Čampa Petr 1:3, Kozel Petr 1:3, WO 2:2, body hostů: Basovník Dalibor 4:0, Pavlíček Jan 2:1, Bartoš Petr 2:0, Prachař Tomáš 1:2, WO 2:2),
21. kolo:
SK Slatina - Brno C - TJ Holásky D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holčik Petr 1:3, Tůma Pavel 4:0, Čampa Petr 1:3, Kozel Petr 1:3, body hostů: Vysloužil Jan 3:1, Plhák Jaromír 2:2, Rozman Michal 3:1, Šelc Martin 1:3), TJ Sokol Brno I E - ASS Brno A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Jan 3:0, Klecker Roman 2:1, Bartoš Petr 2:2, Basovník Dalibor 3:1, WO 2:0, body hostů: Zejda Pavel 1:3, Monhart Michal 2:1, Němec Karel 0:3, Týče Jan 1:3, WO 0:2), Orel Šlapanice A - KST Oltec Brno B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hranička Jaroslav 3:1, Král Miroslav 3:1, Uhlíř Michal 3:1, Hudeček Martin 1:3, body hostů: Bezděkovský Jan 1:3, Tatar Ivo 2:2, Kubín Jiří 0:4, Šmídek Roman 3:1), TJ Sokol Líšeň A - TJ Sokol Líšeň B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marušinec Jan 2:2, Ovesný Tomáš 3:1, Gottvald Ivo 1:3, Ovesný František 1:3, body hostů: Studnica Michal 3:1, Frydrýšek David 4:0, Zmrzlý Karel 1:3, Žák Jiří 1:3), TJ Brno-Bystrc C - TJ Sokol Brno I F 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrkvan Miroslav 0:1, Burda Radim 1:2, Havránek Lukáš 3:0, Strmiska Tomáš 2:1, WO 5:2, body hostů: Bartoň Petr 1:3, Novak Adam 2:1, Rygl Ondřej 1:2, WO 2:5), TJ Sokol Brno-Židenice B - SK Slatina - Brno D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marcell Jan 3:1, Vytřísal Karel 2:2, Bartoň Petr 2:2, Krajčovič Jozef 0:4, body hostů: Dufka Ámos 4:0, Smílek Zdeněk 2:2, Ondruš Milan 1:3, Plotěný Karel 2:2),
22. kolo:
TJ Holásky D - TJ Sokol Brno-Židenice B 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plhák Jaromír 4:0, Šelc Martin 4:0, Rozman Michal 4:0, Babáková Klára 4:0, body hostů: Vytřísal Karel 0:4, Krajčovič Jozef 0:4, Mezník Jan 0:4, Zobec Pavel 0:4), SK Slatina - Brno D - TJ Brno-Bystrc C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plotěný Karel 1:3, Smílek Zdeněk 0:4, Konečný Rostislav 1:2, Halický Tomáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Mrkvan Miroslav 3:1, Strmiska Tomáš 4:0, Burda Radim 3:1, Kucin Michal 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Brno I F - TJ Sokol Líšeň A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Petr 0:4, Rygl Ondřej 1:2, Čech Jiří 1:2, Novak Adam 2:2, WO 1:1, body hostů: Ovesný Tomáš 3:1, Marušinec Jan 4:0, Honek Milan 1:2, Pluhař Pavel 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Líšeň B - Orel Šlapanice A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studnica Michal 0:3, Kukla Marek st. 2:2, Frydrýšek David 3:1, WO 0:6, body hostů: Hudeček Martin 2:1, Jašek Jiří st. 1:1, Král Miroslav 1:2, Uhlíř Michal 2:1, WO 6:0), KST Oltec Brno B - TJ Sokol Brno I E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubín Jiří 2:1, Peňáz Stanislav 0:3, Bezděkovský Jan 1:3, Šmídek Roman 3:1, WO 2:0, body hostů: Basovník Dalibor 3:1, Klecker Roman 3:0, Pavlíček Jan 1:2, Prachař Tomáš 0:2, Zedník Petr 1:1, WO 0:2), ASS Brno A - SK Slatina - Brno C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týče Jan 0:2, Sláma Martin 1:3, Monhart Michal 2:1, Bui Minhtuan 0:4, WO 1:2, body hostů: Kozel Petr 3:1, Tůma Pavel 3:0, Čampa Petr 1:2, Huml Otakar ml. 3:0, WO 2:1),
městská soutěž I.třídy
1. kolo:
TJ Brno-Bystrc D - SK Slatina - Brno F 11:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kucin Michal 1:2, Henáč Ladislav 4:0, Kleinhampl Miroslav 2:2, Vereščák Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Herman Patrik 1:3, Huml Otakar ml. 2:1, Ondruš Milan 1:3, Čampa Petr 2:2, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno G - SKST Nový Lískovec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukjanov Vojtěch 3:1, Skála Marek 0:4, Oškrdal Jan 3:1, Skála Richard 3:1, body hostů: Metelka Jan 1:3, Staněk Jan 1:3, Šitina Martin 4:0, Tomek Radek 1:3), TTC Moravská Slavia Brno F - TJ Sokol Líšeň C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šiške Miloslav 2:2, Bušek Vladimír 2:2, Proks Ivo 2:2, Sedláček Libor 4:0, body hostů: Patočka Roman 0:4, Gottvald Ivo 3:1, Walsberger Martin 3:1, Svoboda Pavel 0:4), Sokol Sokolnice - SK Slatina - Brno E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalík Libor 0:4, Černý Jaroslav 0:3, Ketman Dalibor 1:3, Fric Zdeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Zaplatil Radek 4:0, Jaroušek Dušan 4:0, Adam Vlastimil 2:1, Konečný Rostislav 3:1, WO 0:1), VSK Univerzita Brno - KST Oltec Brno C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macko Tomáš 3:1, Mašek Josef 0:3, Zánová Martina 1:3, Fülöpová Nicole 0:4, WO 1:0, body hostů: Kubín Aleš 2:2, Peňáz Stanislav 3:1, Hamadeh Nabil 2:1, Nováček Jiří 4:0, WO 0:1), TJ Holásky E - ASS Brno B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 2:2, Špondr Martin 2:0, Dvořák Ladislav 3:0, Grulich Zdeněk 3:0, WO 0:4, body hostů: Čako Vladimír 1:2, Týče Jan 0:4, Sláma Martin 0:3, Hub Petr 1:1, WO 4:0),
2. kolo:
SK Slatina - Brno F - ASS Brno B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holčik Petr 4:0, Huml Otakar ml. 1:3, Herman Patrik 2:1, Ondruš Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Čako Vladimír 2:2, Zejda Pavel 2:2, Týče Jan 0:4, Sláma Martin 1:2, WO 1:0), KST Oltec Brno C - TJ Holásky E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jiří 2:1, Kubín Aleš 2:0, Hamadeh Nabil 3:0, Slivečka Michal 2:1, Voznica František 0:1, WO 4:0, body hostů: Vysloužil Vítězslav 0:3, Spilka Vilém 1:3, Špondr Martin 0:2, Grulich Zdeněk 2:1, WO 0:4), SK Slatina - Brno E - VSK Univerzita Brno 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 3:0, Jaroušek Dušan 3:1, Konečný Rostislav 1:3, Zaplatil Radek 4:0, WO 1:0, body hostů: Fülöpová Nicole 0:4, Macko Tomáš 1:3, Ulrychová Hana 2:1, Vacenovský Pavel 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň C - Sokol Sokolnice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Walsberger Martin 3:1, Gottvald Ivo 3:0, Ovesný František 4:0, Patočka Roman 2:1, WO 1:1, body hostů: Michalík Libor 0:3, Fric Zdeněk 2:2, Ketman Dalibor 0:3, Černý Jaroslav 0:4, WO 1:1), SKST Nový Lískovec A - TTC Moravská Slavia Brno F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Tomáš 0:4, Vítkovič Martin 0:4, Metelka Jan 2:2, Tomek Radek 1:3, body hostů: Sedláček Libor 4:0, Proks Ivo 3:1, Šiške Miloslav 3:1, Tesař Jiří 3:1), TJ Brno-Bystrc D - TTC Moravská Slavia Brno G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kucin Michal 2:1, Kleinhampl Miroslav 3:1, Henáč Ladislav 3:1, Trávníček Rudolf 1:2, WO 2:0, body hostů: Janošek Adam 2:2, Pecka Karel 0:2, Lukjanov Vojtěch 1:3, Herman Jaroslav 2:2, WO 0:2),
3. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno G - SK Slatina - Brno F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukjanov Vojtěch 2:2, Oškrdal Jan 2:2, Nespěšný Hynek 3:1, Herman Jaroslav 3:1, body hostů: Holčik Petr 2:2, Čampa Petr 1:3, Ondruš Milan 2:2, Baťa Jiří 1:3), TTC Moravská Slavia Brno F - TJ Brno-Bystrc D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šiške Miloslav 0:2, Tesař Jiří 1:3, Bušek Vladimír 1:3, Sedláček Libor 3:1, Proks Ivo 2:0, body hostů: Henáč Ladislav 3:1, Kucin Michal 2:2, Kleinhampl Miroslav 3:1, Trávníčková Eliška 1:3), Sokol Sokolnice - SKST Nový Lískovec A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Michalík Libor 0:4, Černý Jaroslav 0:4, Ketman Dalibor 1:3, Lukáš Vladimír 0:4, body hostů: Šenk Michal 4:0, Metelka Jan 4:0, Staněk Jan 3:1, Šitina Martin 4:0), VSK Univerzita Brno - TJ Sokol Líšeň C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišková Barbora 1:3, Zánová Martina 0:2, Macko Tomáš 3:1, Mašek Josef 2:0, WO 0:5, body hostů: Patočka Roman 3:0, Ovesný František 2:1, Walsberger Martin 0:3, Gottvald Ivo 1:2, WO 5:0), TJ Holásky E - SK Slatina - Brno E 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Břížďala Jiří 0:3, Bišof Radim 1:2, Tvarůžek Jiří 3:0, Vysloužil Vítězslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Adam Vlastimil 2:2, Dufka Ámos 2:2, Halický Tomáš 1:3, WO 0:5), ASS Brno B - KST Oltec Brno C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláma Martin 0:4, Týče Jan 1:2, Čako Vladimír 1:2, Zejda Pavel 0:4, WO 2:0, body hostů: Slivečka Michal 2:2, Hamadeh Nabil 4:0, Nováček Jiří 4:0, Kubín Aleš 2:0, WO 0:2),
4. kolo:
SK Slatina - Brno F - KST Oltec Brno C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holčik Petr 2:2, Huml Otakar ml. 2:2, Herman Patrik 2:2, Ondruš Milan 3:1, body hostů: Slivečka Michal 3:1, Hamadeh Nabil 2:2, Nováček Jiří 2:2, Majorošová Kristína 0:4), SK Slatina - Brno E - ASS Brno B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Vlastimil 4:0, Zaplatil Radek 3:1, Konečný Rostislav 3:0, Jaroušek Dušan 3:1, WO 0:1, body hostů: Sláma Martin 1:3, Týče Jan 0:4, Auda Jan 0:4, Čako Vladimír 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Líšeň C - TJ Holásky E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinnerová Eliška 1:1, Ovesný František 3:1, Gottvald Aleš 1:3, Patočka Roman 2:2, WO 0:2, body hostů: Vysloužil Vítězslav 4:0, Špondr Martin 0:3, Dvořák Ladislav 1:2, Grulich Zdeněk 2:2, WO 2:0), SKST Nový Lískovec A - VSK Univerzita Brno 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Metelka Jan 2:0, Staněk Jan 1:1, Tomek Radek 1:2, Šenk Michal 1:2, WO 7:0, body hostů: Ulrychová Hana 3:1, Vacenovský Pavel 1:2, Mašek Josef 1:2, WO 0:7), TJ Brno-Bystrc D - Sokol Sokolnice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávníčková Eliška 4:0, Henáč Ladislav 4:0, Kleinhampl Miroslav 3:0, Trávníček Rudolf 3:1, WO 0:1, body hostů: Černý Jaroslav 1:3, Wünsch Radek 0:4, Ketman Dalibor 0:4, Lukáš Vladimír 0:3, WO 1:0), TTC Moravská Slavia Brno G - TTC Moravská Slavia Brno F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Jaroslav 2:2, Nespěšný Hynek 3:1, Janošek Adam 3:1, Oškrdal Jan 3:1, body hostů: Sedláček Libor 3:1, Proks Ivo 0:4, Šiške Miloslav 1:3, Tesař Jiří 1:3),
5. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno F - SK Slatina - Brno F 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bušek Vladimír 3:1, Tesař Jiří 4:0, Proks Ivo 2:1, Sedláček Libor 4:0, WO 1:0, body hostů: Herman Patrik 2:2, Plotěný Karel 0:4, Ondruš Milan 0:4, Huml Otakar ml. 0:3, WO 0:1), Sokol Sokolnice - TTC Moravská Slavia Brno G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Radek 0:4, Černý Jaroslav 0:4, Ketman Dalibor 1:3, Fric Zdeněk 2:2, body hostů: Oškrdal Jan 3:1, Herman Jaroslav 4:0, Nespěšný Hynek 2:2, Halasová Ludmila 4:0), VSK Univerzita Brno - TJ Brno-Bystrc D 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macko Tomáš 3:1, Fülöpová Nicole 0:4, Zánová Martina 4:0, Šišková Barbora 0:4, WO 0:1, body hostů: Henáč Ladislav 2:2, Kleinhampl Miroslav 2:2, Kucin Michal 3:1, Trávníčková Eliška 2:2, WO 1:0), TJ Holásky E - SKST Nový Lískovec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vysloužil Vítězslav 3:1, Špondr Martin 2:2, Grulich Zdeněk 2:2, Dvořák Ladislav 3:1, body hostů: Staněk Jan 1:3, Šitina Martin 3:1, Šenk Michal 0:4, Metelka Jan 2:2), ASS Brno B - TJ Sokol Líšeň C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Týče Jan 2:2, Hub Petr 2:2, Čako Vladimír 3:1, Zejda Pavel 3:1, body hostů: Patočka Roman 2:2, Ovesný František 0:4, Gottvald Ivo 1:3, Netušil Radek 3:1), KST Oltec Brno C - SK Slatina - Brno E 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nováček Jiří 3:1, Peňáz Stanislav 3:1, Hamadeh Nabil 2:1, Kubín Aleš 3:1, WO 1:0, body hostů: Adam Vlastimil 0:4, Zaplatil Radek 3:1, Jaroušek Dušan 0:4, Konečný Rostislav 1:2, WO 0:1),
6. kolo:
SK Slatina - Brno F - SK Slatina - Brno E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holčik Petr 2:2, Huml Otakar ml. 2:2, Herman Patrik 2:2, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Jaroušek Dušan 3:1, Halický Tomáš 1:3, Adam Vlastimil 2:2, Dufka Ámos 2:2), TJ Sokol Líšeň C - KST Oltec Brno C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležel Karel 0:4, Gottvald Ivo 1:3, Gottvald Aleš 3:1, Patočka Roman 1:3, body hostů: Hamadeh Nabil 3:1, Slivečka Michal 3:1, Nováček Jiří 3:1, Majorošová Kristína 2:2), SKST Nový Lískovec A - ASS Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenk Michal 1:3, Staněk Jan 2:2, Šitina Martin 2:2, Metelka Jan 2:2, body hostů: Hub Petr 2:2, Týče Jan 2:2, Zejda Pavel 2:2, Čako Vladimír 3:1), TJ Brno-Bystrc D - TJ Holásky E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kucin Michal 3:1, Trávníčková Eliška 2:2, Kleinhampl Miroslav 3:1, Trávníček Rudolf 1:3, body hostů: Vysloužil Vítězslav 3:1, Spilka Vilém 1:3, Dvořák Ladislav 3:1, Grulich Zdeněk 0:4), TTC Moravská Slavia Brno G - VSK Univerzita Brno 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janošek Adam 3:0, Pecka Karel 0:3, Oškrdal Jan 0:3, Herman Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Ulrychová Hana 3:1, Macko Tomáš 2:2, Zánová Martina 3:1, WO 0:5), TTC Moravská Slavia Brno F - Sokol Sokolnice 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Jiří 4:0, Šiške Miloslav 4:0, Proks Ivo 3:1, Sedláček Libor 4:0, body hostů: Černý Jaroslav 0:4, Fric Zdeněk 0:4, Ketman Dalibor 0:4, Wünsch Radek 1:3),
7. kolo:
Sokol Sokolnice - SK Slatina - Brno F 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jaroslav 0:4, Ketman Dalibor 0:4, Lukáš Vladimír 0:4, Fric Zdeněk 1:3, body hostů: Holčik Petr 4:0, Huml Otakar ml. 4:0, Čampa Petr 4:0, Ondruš Milan 3:1), VSK Univerzita Brno - TTC Moravská Slavia Brno F 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mašek Josef 2:2, Macko Tomáš 4:0, Fülöpová Nicole 1:3, Zánová Martina 1:1, WO 0:3, body hostů: Proks Ivo 1:3, Šiške Miloslav 3:1, Bušek Vladimír 1:2, Tesař Jiří 1:2, WO 3:0), TJ Holásky E - TTC Moravská Slavia Brno G 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Vítězslav 1:3, Grulich Zdeněk 3:1, Dvořák Ladislav 0:4, Špondr Martin 1:3, body hostů: Janošek Adam 3:1, Herman Jaroslav 1:3, Oškrdal Jan 4:0, Pecka Karel 3:1), ASS Brno B - TJ Brno-Bystrc D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hub Petr 2:2, Zejda Pavel 2:1, Čako Vladimír 3:0, Týče Jan 2:2, WO 2:0, body hostů: Kucin Michal 0:4, Trávníček Rudolf 0:4, Trávníčková Eliška 2:1, Kleinhampl Miroslav 3:0, WO 0:2), KST Oltec Brno C - SKST Nový Lískovec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Hamadeh Nabil 1:3, Slivečka Michal 1:3, Voznica František 2:2, body hostů: Staněk Jan 0:1, Šitina Martin 3:1, Šenk Michal 3:1, Metelka Jan 4:0, Tomek Radek 0:3), SK Slatina - Brno E - TJ Sokol Líšeň C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroušek Dušan 1:0, Dufka Ámos 4:0, Konečný Rostislav 2:1, Adam Vlastimil 4:0, Zaplatil Radek 3:0, WO 0:1, body hostů: Doležel Karel 0:4, Ovesný František 1:3, Nováček Jiří 0:4, Gottvald Ivo 0:3, WO 1:0),
8. kolo:
SK Slatina - Brno F - TJ Sokol Líšeň C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čampa Petr 1:3, Huml Otakar ml. 2:1, Herman Patrik 2:1, Ondruš Milan 0:4, WO 0:2, body hostů: Patočka Roman 2:2, Walsberger Martin 2:2, Ovesný František 2:1, Netušil Radek 3:0, WO 2:0), SKST Nový Lískovec A - SK Slatina - Brno E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buk Lukáš 3:1, Staněk Jan 3:1, Šenk Michal 4:0, Metelka Jan 4:0, body hostů: Špacír Petr 0:4, Halický Tomáš 1:3, Halický Miroslav 1:3, Adam Vlastimil 0:4), TJ Brno-Bystrc D - KST Oltec Brno C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Henáč Ladislav 1:3, Kucin Michal 2:2, Kleinhampl Miroslav 3:1, Trávníčková Eliška 0:4, body hostů: Peňáz Stanislav 3:1, Nováček Jiří 2:2, Kubín Aleš 3:1, Hamadeh Nabil 2:2), TTC Moravská Slavia Brno G - ASS Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Karel 2:2, Lukjanov Vojtěch 0:2, Herman Jaroslav 3:1, Oškrdal Jan 3:1, Skála Marek 0:2, body hostů: Hub Petr 2:2, Týče Jan 1:3, Zejda Pavel 2:2, Čako Vladimír 3:1), TTC Moravská Slavia Brno F - TJ Holásky E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Jiří 2:2, Šiške Miloslav 1:1, Bušek Vladimír 1:2, Sedláček Libor 4:0, Proks Ivo 1:1, WO 1:0, body hostů: Vysloužil Vítězslav 3:1, Grulich Zdeněk 1:3, Vondruška Ladislav 0:4, Zimola Ondřej 2:1, WO 0:1), Sokol Sokolnice - VSK Univerzita Brno 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Jaroslav 0:3, Lukáš Vladimír 0:3, Fric Zdeněk 0:3, Ketman Dalibor 0:3, WO 5:0, body hostů: Vacenovský Pavel 4:0, Macko Tomáš 4:0, Mašek Josef 4:0, WO 0:5),
9. kolo:
VSK Univerzita Brno - SK Slatina - Brno F 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Adamkovič Tomáš 2:2, Ulrychová Hana 3:0, Mašek Josef 2:1, Zánová Martina 3:0, WO 0:4, body hostů: Holčik Petr 1:3, Huml Otakar ml. 0:4, Herman Patrik 2:1, Ondruš Milan 0:2, WO 4:0), TJ Holásky E - Sokol Sokolnice 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grulich Zdeněk 3:0, Harašta Petr 1:1, Dvořák Ladislav 3:0, Vysloužil Vítězslav 3:0, WO 5:1, body hostů: Lukáš Vladimír 0:4, Fric Zdeněk 1:3, Ketman Dalibor 0:3, WO 1:5), ASS Brno B - TTC Moravská Slavia Brno F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hub Petr 2:2, Zejda Pavel 2:2, Čako Vladimír 3:1, Týče Jan 1:3, body hostů: Proks Ivo 1:3, Sedláček Libor 4:0, Šiške Miloslav 2:2, Bušek Vladimír 1:3), KST Oltec Brno C - TTC Moravská Slavia Brno G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hamadeh Nabil 1:2, Peňáz Stanislav 2:2, Nováček Jiří 1:3, Kubín Aleš 1:2, WO 0:2, body hostů: Janošek Adam 1:2, Herman Jaroslav 3:0, Nespěšný Hynek 3:1, Pecka Karel 2:2, WO 2:0), SK Slatina - Brno E - TJ Brno-Bystrc D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaplatil Radek 4:0, Jaroušek Dušan 2:2, Konečný Rostislav 3:0, Dufka Ámos 0:3, Adam Vlastimil 1:0, WO 1:0, body hostů: Kleinhampl Miroslav 1:3, Kucin Michal 2:2, Vereščák Jan 1:3, Trávníčková Eliška 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň C - SKST Nový Lískovec A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gottvald Ivo 2:2, Belcredi Ludvík 0:2, Gottvald Aleš 2:1, Ovesný František 1:3, Nováček Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Staněk Jan 2:2, Šitina Martin 4:0, Šenk Michal 3:1, Metelka Jan 1:2, WO 1:0),
10. kolo:
SK Slatina - Brno F - SKST Nový Lískovec A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 1:3, Huml Otakar ml. 1:3, Herman Patrik 2:1, Ondruš Milan 1:3, WO 0:1, body hostů: Staněk Jan 2:2, Šitina Martin 4:0, Šenk Michal 1:3, Metelka Jan 3:0, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc D - TJ Sokol Líšeň C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kucin Michal 1:3, Vereščák Jan 3:1, Sedláček Marek 1:3, Henáč Ladislav 3:1, body hostů: Kukla Marek st. 3:1, Netušil Radek 3:1, Ovesný František 2:2, Doležel Karel 0:4), TTC Moravská Slavia Brno G - SK Slatina - Brno E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oškrdal Jan 1:3, Janošek Adam 3:1, Pecka Karel 1:3, Herman Jaroslav 2:2, body hostů: Adam Vlastimil 2:2, Jaroušek Dušan 1:3, Zaplatil Radek 4:0, Konečný Rostislav 2:2), TTC Moravská Slavia Brno F - KST Oltec Brno C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Jiří 3:1, Šiške Miloslav 3:1, Bušek Vladimír 1:3, Sedláček Libor 3:1, body hostů: Peňáz Stanislav 1:3, Kubín Aleš 1:3, Nováček Jiří 3:1, Hamadeh Nabil 1:3), Sokol Sokolnice - ASS Brno B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukáš Vladimír 0:4, Černý Jaroslav 0:4, Ketman Dalibor 0:4, Fric Zdeněk 0:4, body hostů: Zejda Pavel 4:0, Čako Vladimír 4:0, Týče Jan 4:0, Hub Petr 4:0), VSK Univerzita Brno - TJ Holásky E 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosť Marek 0:4, Šišková Barbora 0:2, Adamkovič Tomáš 0:4, Vacenovský Pavel 2:0, WO 0:5, body hostů: Vysloužil Vítězslav 3:0, Šelc Martin 3:0, Dvořák Ladislav 2:1, Grulich Zdeněk 2:1, WO 5:0),
11. kolo:
TJ Holásky E - SK Slatina - Brno F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grulich Zdeněk 1:2, Vysloužil Vítězslav 2:1, Dvořák Ladislav 3:0, Harašta Petr 3:0, WO 0:4, body hostů: Čampa Petr 1:2, Huml Otakar ml. 1:2, Herman Patrik 0:3, Ondruš Milan 1:2, WO 4:0), ASS Brno B - VSK Univerzita Brno 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hub Petr 1:3, Čako Vladimír 3:1, Týče Jan 1:3, WO 0:4, body hostů: Zánová Martina 0:2, Mašek Josef 1:2, Vacenovský Pavel 2:1, Macko Tomáš 3:0, Adamkovič Tomáš 1:0, WO 4:0), KST Oltec Brno C - Sokol Sokolnice 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Voznica František 3:0, Hamadeh Nabil 3:0, Slivečka Michal 3:0, Nováček Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Fric Zdeněk 1:3, Ketman Dalibor 0:4, Lukáš Vladimír 0:4, WO 0:5), SK Slatina - Brno E - TTC Moravská Slavia Brno F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 2:2, Dufka Ámos 1:1, Konečný Rostislav 3:0, Zaplatil Radek 4:0, Halický Tomáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Šiške Miloslav 1:3, Bušek Vladimír 1:3, Proks Ivo 0:4, Tesař Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Líšeň C - TTC Moravská Slavia Brno G 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Walsberger Martin 0:4, Ovesný František 2:2, Gottvald Ivo 2:2, WO 0:5, body hostů: Janošek Adam 3:0, Halasová Ludmila 2:1, Pecka Karel 1:2, Herman Jaroslav 2:1, WO 5:0), SKST Nový Lískovec A - TJ Brno-Bystrc D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Jan 3:1, Buk Lukáš 3:1, Šenk Michal 4:0, Metelka Jan 3:1, body hostů: Kucin Michal 2:2, Trávníček Rudolf 1:3, Zetka Roman 0:4, Géci Jiří 0:4),
12. kolo:
SK Slatina - Brno F - TJ Brno-Bystrc D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 3:1, Plotěný Karel 1:3, Ondruš Milan 2:1, Kučera Lukáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Henáč Ladislav 3:1, Kleinhampl Miroslav 2:2, Kucin Michal 2:2, Trávníčková Eliška 2:1, WO 0:1), SKST Nový Lískovec A - TTC Moravská Slavia Brno G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Jan 0:4, Holík Tomáš 1:3, Šenk Michal 2:2, Metelka Jan 1:3, body hostů: Chmelík Daniel 2:2, Oškrdal Jan 2:2, Herman Jaroslav 4:0, Janošek Adam 4:0), TJ Sokol Líšeň C - TTC Moravská Slavia Brno F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gottvald Ivo 2:2, Ovesný František 0:4, Gottvald Aleš 2:2, Walsberger Martin 1:3, body hostů: Sedláček Libor 4:0, Proks Ivo 2:2, Šiške Miloslav 2:2, Tesař Jiří 3:1), SK Slatina - Brno E - Sokol Sokolnice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Vlastimil 3:1, Jaroušek Dušan 3:1, Dufka Ámos 4:0, Zaplatil Radek 4:0, body hostů: Černý Jaroslav 2:2, Fric Zdeněk 0:4, Ketman Dalibor 0:4, Lukáš Vladimír 0:4), KST Oltec Brno C - VSK Univerzita Brno 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Kubín Aleš 2:2, Slivečka Michal 0:1, Hamadeh Nabil 2:2, Voznica František 1:2, body hostů: Šišková Barbora 0:4, Adamkovič Tomáš 1:3, Macko Tomáš 4:0, Piják Michal 4:0), ASS Brno B - TJ Holásky E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hub Petr 1:3, Zejda Pavel 3:0, Čako Vladimír 2:2, Týče Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Vysloužil Vítězslav 0:4, Dvořák Ladislav 3:1, Grulich Zdeněk 3:0, Spilka Vilém 1:3, WO 1:0),
13. kolo:
ASS Brno B - SK Slatina - Brno F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zejda Pavel 3:1, Hub Petr 1:3, Čako Vladimír 3:0, Týče Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Čampa Petr 1:3, Huml Otakar ml. 2:2, Herman Patrik 3:1, Ondruš Milan 1:2, WO 1:0), TJ Holásky E - KST Oltec Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Ladislav 2:2, Bišof Radim 0:4, Grulich Zdeněk 3:0, Vysloužil Vítězslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Peňáz Stanislav 2:2, Nováček Jiří 2:2, Hamadeh Nabil 3:1, Kubín Aleš 1:2, WO 1:0), VSK Univerzita Brno - SK Slatina - Brno E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Josef 3:1, Vacenovský Pavel 2:1, Macko Tomáš 2:1, Piják Michal 3:1, WO 1:1, body hostů: Zaplatil Radek 4:0, Halický Tomáš 0:4, Jaroušek Dušan 0:3, Konečný Rostislav 0:3, WO 1:1), Sokol Sokolnice - TJ Sokol Líšeň C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jaroslav 0:2, Lukáš Vladimír 0:3, Ketman Dalibor 1:3, Fric Zdeněk 1:3, WO 3:0, body hostů: Ovesný František 4:0, Belcredi Ludvík 1:2, Patočka Roman 2:0, Gottvald Ivo 4:0, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno F - SKST Nový Lískovec A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Jiří 1:3, Šiške Miloslav 1:3, Bušek Vladimír 0:4, Sedláček Libor 3:1, body hostů: Staněk Jan 3:1, Šitina Martin 3:1, Šenk Michal 4:0, Metelka Jan 1:3), TTC Moravská Slavia Brno G - TJ Brno-Bystrc D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelík Daniel 2:2, Herman Jaroslav 2:2, Janošek Adam 3:1, Schwarz Milan 3:1, body hostů: Kucin Michal 1:3, Kleinhampl Miroslav 3:1, Sedláček Marek 1:3, Vereščák Jan 1:3),
14. kolo:
SK Slatina - Brno F - TTC Moravská Slavia Brno G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Herman Patrik 1:3, Huml Otakar ml. 0:3, Čampa Petr 1:3, Ondruš Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Skála Richard 4:0, Nespěšný Hynek 3:1, Herman Jaroslav 1:2, Blatná Alena 3:1, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc D - TTC Moravská Slavia Brno F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníčková Eliška 1:3, Kucin Michal 1:3, Sedláček Marek 2:2, Kleinhampl Miroslav 3:1, body hostů: Sedláček Libor 4:0, Proks Ivo 0:4, Šiške Miloslav 3:1, Tesař Jiří 2:2), SKST Nový Lískovec A - Sokol Sokolnice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šitina Martin 4:0, Metelka Jan 2:1, Staněk Jan 4:0, Šenková Kateřina 3:1, WO 1:0, body hostů: Černý Jaroslav 0:4, Fric Zdeněk 1:3, Ketman Dalibor 0:3, Lukáš Vladimír 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň C - VSK Univerzita Brno 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Marek st. 2:2, Patočka Roman 0:2, Gottvald Aleš 0:2, Ovesný František 0:3, Gottvald Ivo 0:1, WO 3:1, body hostů: Mašek Josef 2:0, Ulrychová Hana 4:0, Macko Tomáš 2:1, Piják Michal 2:1, WO 1:3), SK Slatina - Brno E - TJ Holásky E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 2:2, Dufka Ámos 3:1, Konečný Rostislav 1:2, Zaplatil Radek 4:0, WO 1:0, body hostů: Vysloužil Vítězslav 3:1, Dvořák Ladislav 0:4, Grulich Zdeněk 2:2, Tvarůžek Jiří 0:3, WO 0:1), KST Oltec Brno C - ASS Brno B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peňáz Stanislav 3:1, Hamadeh Nabil 1:3, Slivečka Michal 4:0, Nováček Jiří 3:1, body hostů: Zejda Pavel 1:3, Hub Petr 2:2, Sláma Martin 0:4, Čako Vladimír 2:2),
15. kolo:
KST Oltec Brno C - SK Slatina - Brno F 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peňáz Stanislav 1:1, Hamadeh Nabil 1:1, Svoboda Miroslav 2:1, Nováček Jiří 1:0, Majorošová Kristína 1:1, WO 5:2, body hostů: Baťa Jiří 0:4, Huml Otakar ml. 2:1, Ondruš Milan 2:1, WO 2:5), ASS Brno B - SK Slatina - Brno E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hub Petr 2:2, Zejda Pavel 3:1, Čako Vladimír 1:3, Týče Jan 1:3, body hostů: Zaplatil Radek 4:0, Jaroušek Dušan 1:3, Adam Vlastimil 2:2, Konečný Rostislav 2:2), TJ Holásky E - TJ Sokol Líšeň C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špondr Martin 2:2, Vysloužil Vítězslav 2:2, Grulich Zdeněk 3:1, Šelc Martin 2:2, body hostů: Ovesný František 1:3, Netušil Radek 3:1, Gottvald Ivo 1:3, Walsberger Martin 2:2), VSK Univerzita Brno - SKST Nový Lískovec A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Josef 0:3, Vacenovský Pavel 0:2, Šišková Barbora 0:3, Macko Tomáš 3:1, Zánová Martina 0:2, WO 1:1, body hostů: Šitina Martin 3:1, Staněk Jan 2:1, Šenk Michal 4:0, Metelka Jan 2:1, WO 1:1), Sokol Sokolnice - TJ Brno-Bystrc D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ketman Dalibor 1:3, Černý Jaroslav 1:3, Lukáš Vladimír 0:4, Fric Zdeněk 1:3, body hostů: Henáč Ladislav 2:2, Trávníček Rudolf 3:1, Kucin Michal 4:0, Trávníčková Eliška 4:0), TTC Moravská Slavia Brno F - TTC Moravská Slavia Brno G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bušek Vladimír 3:1, Šiške Miloslav 4:0, Tesař Jiří 1:3, Proks Ivo 1:3, body hostů: Skála Richard 2:2, Nespěšný Hynek 2:2, Skála Marek 1:3, Herman Jaroslav 2:2),
16. kolo:
SK Slatina - Brno F - TTC Moravská Slavia Brno F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Patrik 2:2, Huml Otakar ml. 0:4, Čampa Petr 1:3, Ondruš Milan 3:1, body hostů: Bušek Vladimír 2:2, Proks Ivo 1:3, Šiške Miloslav 4:0, Tesař Jiří 3:1), TTC Moravská Slavia Brno G - Sokol Sokolnice 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Janošek Adam 3:0, Skála Marek 2:1, Herman Jaroslav 1:0, Kysela Štěpán 2:0, Nespěšný Hynek 3:0, WO 5:0, body hostů: Ketman Dalibor 0:4, Černý Jaroslav 1:3, Lukáš Vladimír 0:4, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc D - VSK Univerzita Brno 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleinhampl Miroslav 1:3, Kucin Michal 3:0, Sedláček Marek 3:0, Vereščák Jan 3:1, WO 2:0, body hostů: Adamkovič Tomáš 1:3, Šišková Barbora 1:3, Kosť Marek 0:4, Vacenovský Pavel 2:0, WO 0:2), SKST Nový Lískovec A - TJ Holásky E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šitina Martin 1:3, Staněk Jan 2:1, Metelka Jan 3:0, Šenk Michal 4:0, WO 1:1, body hostů: Grulich Zdeněk 2:2, Vysloužil Vítězslav 0:4, Dvořák Ladislav 1:2, Špondr Martin 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Líšeň C - ASS Brno B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gottvald Ivo 3:1, Ovesný František 3:1, Netušil Radek 3:1, Walsberger Martin 4:0, body hostů: Čako Vladimír 1:3, Zejda Pavel 0:4, Týče Jan 0:4, Hub Petr 2:2), SK Slatina - Brno E - KST Oltec Brno C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jaroušek Dušan 1:0, Halický Miroslav 0:4, Konečný Rostislav 3:1, Zaplatil Radek 4:0, Halický Tomáš 0:3, body hostů: Peňáz Stanislav 1:3, Kubín Aleš 2:2, Nováček Jiří 2:2, Hamadeh Nabil 3:1),
17. kolo:
SK Slatina - Brno E - SK Slatina - Brno F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 2:2, Dufka Ámos 2:2, Halický Tomáš 0:4, Jaroušek Dušan 1:3, body hostů: Holčik Petr 3:1, Čampa Petr 2:2, Herman Patrik 3:1, Ondruš Milan 3:1), KST Oltec Brno C - TJ Sokol Líšeň C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamadeh Nabil 1:3, Tatar Ivo 0:4, Nováček Jiří 3:1, Kubín Aleš 1:1, Slivečka Michal 1:1, body hostů: Ovesný František 1:3, Netušil Radek 3:1, Gottvald Ivo 2:2, Walsberger Martin 4:0), ASS Brno B - SKST Nový Lískovec A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zejda Pavel 1:3, Týče Jan 1:3, Hub Petr 1:2, Čako Vladimír 3:1, WO 0:1, body hostů: Šitina Martin 3:1, Staněk Jan 2:2, Šenk Michal 3:1, Metelka Jan 1:2, WO 1:0), TJ Holásky E - TJ Brno-Bystrc D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Jaromír 4:0, Vysloužil Vítězslav 3:0, Dvořák Ladislav 3:0, Grulich Zdeněk 3:0, WO 3:0, body hostů: Kleinhampl Miroslav 0:3, Kucin Michal 0:4, Vereščák Jan 0:4, Trávníčková Eliška 0:2, WO 0:3), VSK Univerzita Brno - TTC Moravská Slavia Brno G 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mašek Josef 0:4, Fülöpová Nicole 0:3, Piják Michal 3:0, WO 1:6, body hostů: Nespěšný Hynek 2:1, Schwarz Milan 2:1, Chmelík Daniel 1:1, Janošek Adam 2:0, WO 6:1), Sokol Sokolnice - TTC Moravská Slavia Brno F 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ketman Dalibor 1:3, Černý Jaroslav 0:4, Lukáš Vladimír 0:4, WO 0:5, body hostů: Tesař Jiří 3:0, Proks Ivo 3:0, Bušek Vladimír 2:1, Šiške Miloslav 3:0, WO 5:0),
18. kolo:
SK Slatina - Brno F - Sokol Sokolnice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Patrik 4:0, Huml Otakar ml. 1:1, Čampa Petr 4:0, Ondruš Milan 3:1, WO 0:2, body hostů: Fric Zdeněk 1:3, Černý Jaroslav 1:3, Ketman Dalibor 0:3, Lukáš Vladimír 0:3, WO 2:0), TTC Moravská Slavia Brno F - VSK Univerzita Brno 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bušek Vladimír 2:2, Sedláček Libor 3:1, Tesař Jiří 3:1, Proks Ivo 2:2, body hostů: Kosť Marek 0:4, Šišková Barbora 0:4, Macko Tomáš 4:0, Vacenovský Pavel 2:0, Zánová Martina 0:2), TTC Moravská Slavia Brno G - TJ Holásky E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pecka Karel 2:1, Kysela Štěpán 1:2, Oškrdal Jan 2:1, Janošek Adam 3:0, WO 5:0, body hostů: Dvořák Ladislav 3:1, Vondruška Ladislav 1:3, Břížďala Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc D - ASS Brno B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Henáč Ladislav 2:2, Kleinhampl Miroslav 2:2, Kucin Michal 3:1, Trávníčková Eliška 4:0, body hostů: Čako Vladimír 2:2, Zejda Pavel 0:4, Týče Jan 1:3, Hub Petr 2:2), SKST Nový Lískovec A - KST Oltec Brno C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šitina Martin 2:2, Buk Lukáš 0:3, Metelka Jan 3:1, Šenk Michal 3:0, WO 2:0, body hostů: Peňáz Stanislav 2:1, Nováček Jiří 2:2, Kubín Aleš 0:3, Hamadeh Nabil 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Líšeň C - SK Slatina - Brno E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Marek st. 2:2, Ovesný František 1:2, Patočka Roman 1:2, Gottvald Ivo 2:2, WO 1:1, body hostů: Zaplatil Radek 4:0, Jaroušek Dušan 2:2, Dufka Ámos 1:2, Konečný Rostislav 1:2, WO 1:1),
19. kolo:
TJ Sokol Líšeň C - SK Slatina - Brno F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Marek st. 3:1, Ovesný František 2:2, Netušil Radek 2:2, Patočka Roman 2:2, body hostů: Herman Patrik 2:2, Huml Otakar ml. 2:2, Ondruš Milan 2:2, Čampa Petr 1:3), SK Slatina - Brno E - SKST Nový Lískovec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 2:2, Jaroušek Dušan 2:2, Konečný Rostislav 2:2, Zaplatil Radek 3:1, body hostů: Buk Lukáš 0:4, Šitina Martin 4:0, Šenk Michal 2:2, Metelka Jan 1:3), KST Oltec Brno C - TJ Brno-Bystrc D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peňáz Stanislav 3:1, Hamadeh Nabil 2:1, Nováček Jiří 2:1, Tatar Ivo 2:2, WO 2:0, body hostů: Kleinhampl Miroslav 0:4, Trávníček Rudolf 1:3, Kucin Michal 2:1, Trávníčková Eliška 2:1, WO 0:2), ASS Brno B - TTC Moravská Slavia Brno G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týče Jan 1:3, Čako Vladimír 2:2, Hub Petr 1:3, Zejda Pavel 0:4, body hostů: Skála Richard 3:1, Herman Jaroslav 4:0, Janošek Adam 2:2, Barč Andrej 3:1), TJ Holásky E - TTC Moravská Slavia Brno F 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Ladislav 1:2, Špondr Martin 1:2, Grulich Zdeněk 1:2, Vysloužil Vítězslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Sedláček Libor 4:0, Proks Ivo 0:4, Tesař Jiří 3:1, WO 0:5), VSK Univerzita Brno - Sokol Sokolnice 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Piják Michal 3:1, Macko Tomáš 4:0, Mašek Josef 4:0, WO 0:5, body hostů: Fric Zdeněk 1:2, Ketman Dalibor 0:3, Černý Jaroslav 0:3, Lukáš Vladimír 0:3, WO 5:0),
20. kolo:
SK Slatina - Brno F - VSK Univerzita Brno 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herman Patrik 0:3, Huml Otakar ml. 0:2, Čampa Petr 0:4, Ondruš Milan 0:3, WO 4:1, body hostů: Mašek Josef 4:0, Macko Tomáš 4:0, Vacenovský Pavel 3:0, Zánová Martina 1:0, WO 1:4), Sokol Sokolnice - TJ Holásky E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ketman Dalibor 1:3, Fric Zdeněk 2:2, Lukáš Vladimír 0:4, Černý Jaroslav 1:3, body hostů: Břížďala Jiří 1:3, Vysloužil Vítězslav 4:0, Šelc Martin 4:0, Dvořák Ladislav 3:1), TTC Moravská Slavia Brno F - ASS Brno B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Libor 2:1, Bušek Vladimír 1:2, Chalúpek Filip 0:3, Tesař Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Čako Vladimír 4:0, Týče Jan 3:1, Bui Minhtuan 1:3, WO 0:5), TTC Moravská Slavia Brno G - KST Oltec Brno C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oškrdal Jan 3:0, Kysela Štěpán 2:1, Nespěšný Hynek 2:1, Herman Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Svoboda Miroslav 0:4, Nováček Jiří 2:2, Hamadeh Nabil 1:3, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc D - SK Slatina - Brno E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Henáč Ladislav 3:1, Kucin Michal 2:2, Grochál Petr 1:3, Vereščák Jan 2:2, body hostů: Dufka Ámos 4:0, Špacír Petr 0:4, Adam Vlastimil 2:2, Jaroušek Dušan 2:2), SKST Nový Lískovec A - TJ Sokol Líšeň C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šitina Martin 3:1, Staněk Jan 1:2, Metelka Jan 4:0, Šenk Michal 3:1, WO 0:1, body hostů: Ovesný František 1:3, Netušil Radek 3:1, Gottvald Ivo 0:3, Walsberger Martin 0:4, WO 1:0),
21. kolo:
SKST Nový Lískovec A - SK Slatina - Brno F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šitina Martin 3:0, Staněk Jan 2:1, Metelka Jan 4:0, Šenk Michal 2:1, WO 1:2, body hostů: Herman Patrik 1:2, Huml Otakar ml. 0:3, Ondruš Milan 1:2, Čampa Petr 0:4, WO 2:1), TJ Sokol Líšeň C - TJ Brno-Bystrc D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný František 1:3, Kukla Marek st. 3:1, Gottvald Ivo 2:2, Walsberger Martin 2:2, body hostů: Kucin Michal 2:2, Sedláček Marek 3:1, Grochál Petr 0:4, Trávníčková Eliška 3:1), SK Slatina - Brno E - TTC Moravská Slavia Brno G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 3:1, Jaroušek Dušan 0:4, Dufka Ámos 1:3, Zaplatil Radek 4:0, body hostů: Janošek Adam 2:2, Herman Jaroslav 2:2, Nespěšný Hynek 2:2, Oškrdal Jan 2:2), KST Oltec Brno C - TTC Moravská Slavia Brno F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamadeh Nabil 2:2, Svoboda Miroslav 1:3, Nováček Jiří 4:0, Slivečka Michal 4:0, body hostů: Chalúpek Filip 2:2, Bušek Vladimír 2:2, Proks Ivo 0:4, Tesař Jiří 1:3), ASS Brno B - Sokol Sokolnice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Týče Jan 4:0, Bui Minhtuan 3:1, Zejda Pavel 4:0, Čako Vladimír 3:1, body hostů: Fric Zdeněk 2:2, Černý Jaroslav 0:4, Ketman Dalibor 0:4, Lukáš Vladimír 0:4), TJ Holásky E - VSK Univerzita Brno 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Ladislav 4:0, Grulich Zdeněk 2:1, Špondr Martin 1:2, Vysloužil Vítězslav 4:0, WO 2:0, body hostů: Vacenovský Pavel 2:2, Fülöpová Nicole 0:4, Mašek Josef 1:2, Šišková Barbora 0:3, WO 0:2),
22. kolo:
SK Slatina - Brno F - TJ Holásky E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herman Patrik 2:2, Huml Otakar ml. 1:2, Čampa Petr 4:0, Ondruš Milan 4:0, WO 1:0, body hostů: Vysloužil Vítězslav 2:2, Tvarůžek Jiří 0:4, Dvořák Ladislav 1:2, Spilka Vilém 1:3, WO 0:1), VSK Univerzita Brno - ASS Brno B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Josef 4:0, Vacenovský Pavel 3:1, Zánová Martina 4:0, Macko Tomáš 4:0, body hostů: Zejda Pavel 1:3, Sláma Martin 0:4, Týče Jan 0:4, Bui Minhtuan 0:4), Sokol Sokolnice - KST Oltec Brno C 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ketman Dalibor 1:2, Černý Jaroslav 0:3, Lukáš Vladimír 0:3, Fric Zdeněk 1:2, WO 5:0, body hostů: Peňáz Stanislav 2:2, Nováček Jiří 4:0, Hamadeh Nabil 4:0, WO 0:5), TTC Moravská Slavia Brno F - SK Slatina - Brno E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řepa František 1:3, Chalúpek Filip 3:1, Proks Ivo 2:2, Tesař Jiří 3:1, body hostů: Jaroušek Dušan 1:3, Halický Miroslav 0:4, Halický Tomáš 2:2, Konečný Rostislav 4:0), TTC Moravská Slavia Brno G - TJ Sokol Líšeň C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nespěšný Hynek 3:1, Kysela Štěpán 0:4, Pecka Karel 2:2, Lukjanov Vojtěch 0:1, Skála Marek 1:1, WO 1:0, body hostů: Gottvald Ivo 2:1, Walsberger Martin 1:3, Ovesný František 3:1, Netušil Radek 3:1, WO 0:1), TJ Brno-Bystrc D - SKST Nový Lískovec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vereščák Jan 2:2, Kucin Michal 2:2, Trávníčková Eliška 1:3, Sedláček Marek 4:0, body hostů: Šitina Martin 1:3, Staněk Jan 0:4, Šenk Michal 3:1, Metelka Jan 3:1),
městská soutěž II.třídy
1. kolo:
SKST Nový Lískovec C - TJ Sokol Modřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenková Kateřina 2:2, Janeček Martin 1:3, Búřil Jiří 1:2, Vítkovič Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Kopeček Václav 3:1, Slaný Petr 0:4, Božek Radomír st. 3:1, Božek Radomír ml. 3:0, WO 0:1), TJ Žižka Brno - SKST Nový Lískovec B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kottas Milan 2:1, Juras Miroslav 0:4, Lauš Petr 0:3, Sojka Oldřich 0:4, WO 0:2, body hostů: Odehnal Jaromír 3:1, Holík Tomáš 3:0, Kříž Jaroslav 3:1, Holčapková Alena 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Líšeň D - TJ Sokol Popůvky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schimmer Jakub 0:4, Doležel Karel 0:4, Jílek Jakub 1:3, Walsberger Martin 2:2, body hostů: Otoupalík Karel 3:1, Krejčí Milan 4:0, Doležal Jiří 3:1, Blecha Pavel 3:1), KST Oltec Brno D - ASS Brno C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voznica František 4:0, Svoboda Miroslav 1:2, Slivečka Michal 3:1, Majorošová Kristína 3:1, WO 0:1, body hostů: Sláma Martin 1:3, Lomovciv Petr 1:3, Auda Jan 1:2, Šíp Josef 1:3, WO 1:0), Salesko Líšeň A - TJ Brno-Bystrc E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Michal 2:2, Vondráček David 3:1, Klusák Jan 4:0, Novák Tomáš 0:4, body hostů: Vereščák Jan 3:1, Zetka Roman 1:3, Grochál Petr 2:2, Géci Jiří 1:3),
2. kolo:
SKST Nový Lískovec C - TJ Brno-Bystrc E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočkal Stanislav 1:3, Šenková Kateřina 2:2, Štoček Dalibor 2:2, Prokop Martin 1:3, body hostů: Vereščák Jan 4:0, Grochál Petr 3:1, Pelánek Ondřej 2:2, Zetka Roman 1:3), ASS Brno C - Salesko Líšeň A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Martin 2:2, Lomovciv Petr 1:1, Auda Jan 1:3, Šíp Josef 1:3, Auda Antonín 0:1, WO 0:1, body hostů: Nečas Michal 4:0, Novák Tomáš 0:4, Klusák Jan 2:1, Vondráček David 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Popůvky A - KST Oltec Brno D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Milan 3:1, Otoupalík Karel 1:3, Doležal Jiří 1:3, Blecha Pavel 0:4, body hostů: Dědek Zdeněk 3:1, Voznica František 3:1, Svoboda Miroslav 2:0, Majorošová Kristína 2:2, Slivečka Michal 1:1), SKST Nový Lískovec B - Orel Šlapanice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 3:1, Navrátil Lukáš 0:4, Kříž Jaroslav 3:1, Žaloudek Lubomír 0:4, body hostů: Hudeček Martin 3:1, Krčková Lucie 3:1, Remeš Dominik 2:2, Jašek Jiří ml. 2:2), TJ Sokol Modřice A - TJ Žižka Brno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednář Jan 0:4, Doleček Ivan 1:3, Slaný Petr 3:1, Božek Radomír st. 3:1, body hostů: Válka Jaroslav 2:2, Lauš Petr 2:2, Juras Miroslav 2:2, Kottas Milan 3:1),
3. kolo:
TJ Žižka Brno - SKST Nový Lískovec C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kottas Milan 2:2, Juras Miroslav 1:3, Lauš Petr 1:3, Sojka Oldřich 2:2, body hostů: Štoček Dalibor 1:3, Prokop Martin 3:1, Buk Lukáš 4:0, Šenková Kateřina 2:2), Orel Šlapanice B - TJ Sokol Modřice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remeš Dominik 2:2, Šmerda Zdeněk 1:2, Hudeček Martin 4:0, Sýkora Miroslav 3:0, WO 0:2, body hostů: Božek Radomír st. 0:3, Bednář Jan 2:2, Slaný Petr 0:3, Kopeček Václav 2:2, WO 2:0), TJ Sokol Líšeň D - SKST Nový Lískovec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalužová Alena 2:2, Schimmer Jakub 0:4, Doležel Karel 3:1, Gottvald Aleš 2:2, body hostů: Škňouřilová Tereza 1:3, Holík Tomáš 3:1, Kříž Jaroslav 4:0, Navrátil Lukáš 1:3), Salesko Líšeň A - TJ Sokol Popůvky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klusák Jan 4:0, Novák Tomáš 0:4, Vaculík Filip 4:0, Vondráček David 4:0, body hostů: Krejčí Milan 1:3, Otoupalík Karel 1:3, Blecha Pavel 1:3, Buček Vladimír 0:1, Doležal Jiří 1:2), TJ Brno-Bystrc E - ASS Brno C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vereščák Jan 4:0, Pelánek Ondřej 3:1, Ohaňka Zdeněk 0:4, Zetka Roman 2:2, body hostů: Auda Antonín 1:3, Lomovciv Petr 1:3, Šíp Josef 2:2, Auda Jan 3:1),
4. kolo:
SKST Nový Lískovec C - ASS Brno C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenková Kateřina 4:0, Štoček Dalibor 1:2, Dočkal Stanislav 3:0, Prokop Martin 2:2, WO 2:0, body hostů: Sláma Martin 1:3, Lomovciv Petr 1:3, Auda Antonín 1:3, Auda Jan 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Popůvky A - TJ Brno-Bystrc E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Milan 2:2, Otoupalík Karel 4:0, Popelka Jaroslav 2:2, Doležal Jiří 1:3, body hostů: Vereščák Jan 3:1, Sedláček Marek 3:1, Ohaňka Zdeněk 0:4, Géci Jiří 1:3), SKST Nový Lískovec B - KST Oltec Brno D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Tomáš 1:2, Holas Oldřich 2:2, Kříž Jaroslav 1:3, Navrátil Lukáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Svoboda Miroslav 0:4, Voznica František 3:0, Majorošová Kristína 3:1, Slivečka Michal 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Modřice A - TJ Sokol Líšeň D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaný Petr 2:2, Kopeček Václav 4:0, Božek Radomír ml. 2:0, Božek Radomír st. 2:0, WO 0:4, body hostů: Kulíšek Martin 0:2, Kalužová Alena 1:2, Schimmer Jakub 0:4, Doležel Karel 1:2, WO 4:0), TJ Žižka Brno - Orel Šlapanice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kottas Milan 2:2, Juras Miroslav 3:1, Lauš Petr 3:1, Sojka Oldřich 1:3, body hostů: Remeš Dominik 3:1, Hudeček Martin 3:1, Jašek Jiří ml. 0:4, Šmerda Zdeněk 1:3),
5. kolo:
Orel Šlapanice B - SKST Nový Lískovec C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Dominik 1:3, Řezníček Miroslav 0:4, Hudeček Martin 4:0, Sýkora Miroslav 1:3, body hostů: Buk Lukáš 3:1, Prokop Martin 2:2, Šenková Kateřina 3:1, Štoček Dalibor 2:2), TJ Sokol Líšeň D - TJ Žižka Brno 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležel Karel 2:1, Schimmer Jakub 2:1, Jílek Jakub 1:2, Gottvald Aleš 3:0, WO 5:0, body hostů: Sojka Oldřich 0:4, Juras Miroslav 1:3, Lauš Petr 3:1, WO 0:5), KST Oltec Brno D - TJ Sokol Modřice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Majorošová Kristína 3:0, Svoboda Miroslav 2:0, Voznica František 2:1, Dědek Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Božek Radomír st. 0:3, Slaný Petr 0:3, Bartoš Michal 1:2, Kopeček Václav 0:2, WO 0:5), Salesko Líšeň A - SKST Nový Lískovec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Filip 4:0, Klusák Jan 4:0, Novák Tomáš 0:4, Vondráček David 2:2, body hostů: Holík Tomáš 2:2, Navrátil Lukáš 1:3, Kříž Jaroslav 2:2, Holas Oldřich 1:3), ASS Brno C - TJ Sokol Popůvky A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lomovciv Petr 0:4, Sláma Martin 1:3, Auda Antonín 0:3, Šíp Josef 0:4, WO 0:1, body hostů: Popelka Jaroslav 3:1, Otoupalík Karel 4:0, Krejčí Milan 4:0, Blecha Pavel 3:0, WO 1:0),
6. kolo:
SKST Nový Lískovec C - TJ Sokol Popůvky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buk Lukáš 2:2, Janeček Martin 0:4, Vítkovič Martin 1:3, Prokop Martin 1:3, body hostů: Krejčí Milan 4:0, Otoupalík Karel 4:0, Blecha Pavel 1:3, Doležal Jiří 3:1), SKST Nový Lískovec B - TJ Brno-Bystrc E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 1:3, Odehnal Jaromír 0:4, Kříž Jaroslav 3:1, Metelka Jan 3:1, body hostů: Vereščák Jan 1:3, Grochál Petr 2:2, Sedláček Marek 4:0, Pelánek Ondřej 2:2), TJ Sokol Modřice A - Salesko Líšeň A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slaný Petr 2:2, Božek Radomír st. 2:2, Kopeček Václav 3:1, WO 0:5, body hostů: Vaculík Filip 3:0, Vondráček David 1:2, Klusák Jan 1:2, Jeřábek Jakub 0:3, WO 5:0), TJ Žižka Brno - KST Oltec Brno D 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kottas Milan 1:2, Juras Miroslav 0:2, Lauš Petr 0:3, Sojka Oldřich 0:3, WO 6:0, body hostů: Slivečka Michal 3:1, Voznica František 4:0, Svoboda Miroslav 3:0, WO 0:6), Orel Šlapanice B - TJ Sokol Líšeň D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Dominik 3:1, Krčková Lucie 3:1, Hudeček Martin 4:0, Sýkora Miroslav 3:1, body hostů: Jílek Jakub 0:4, Kalužová Alena 2:2, Svoboda Pavel 0:4, Doležel Karel 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Líšeň D - SKST Nový Lískovec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schimmer Jakub 0:4, Doležel Karel 1:3, Gottvald Aleš 3:0, Kalužová Alena 1:3, WO 0:1, body hostů: Prokop Martin 1:3, Štoček Dalibor 3:1, Šenková Kateřina 3:1, Dočkal Stanislav 3:0, WO 1:0), KST Oltec Brno D - Orel Šlapanice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slivečka Michal 3:1, Svoboda Miroslav 2:2, Voznica František 2:2, Dědek Zdeněk 3:0, WO 0:1, body hostů: Hudeček Martin 3:1, Jašek Jiří ml. 1:3, Novák Vojtěch 1:3, Remeš Dominik 0:3, WO 1:0), Salesko Líšeň A - TJ Žižka Brno 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Filip 4:0, Klusák Jan 2:2, Vondráček David 4:0, Kopecký Dominik 0:4, body hostů: Kottas Milan 2:2, Juras Miroslav 2:2, Sojka Oldřich 1:3, Lauš Petr 1:3), TJ Brno-Bystrc E - TJ Sokol Modřice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grochál Petr 3:1, Sedláček Marek 3:0, Vereščák Jan 3:0, Géci Jiří 0:4, WO 2:0, body hostů: Slaný Petr 1:3, Bednář Jan 2:2, Božek Radomír st. 1:2, Kopeček Václav 1:2, WO 0:2), ASS Brno C - SKST Nový Lískovec B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sláma Martin 1:3, Lomovciv Petr 0:4, Šíp Josef 2:2, Auda Jan 2:2, body hostů: Holík Tomáš 3:1, Metelka Jan 3:1, Kříž Jaroslav 3:1, Odehnal Jaromír 2:2),
8. kolo:
SKST Nový Lískovec B - TJ Sokol Popůvky A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Tomáš 2:2, Holčapková Alena 1:2, Kříž Jaroslav 4:0, Odehnal Jaromír 4:0, WO 0:1, body hostů: Otoupalík Karel 1:3, Popelka Jaroslav 2:2, Krejčí Milan 1:2, Blecha Pavel 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Modřice A - ASS Brno C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bednář Jan 0:4, Kopeček Václav 3:1, Slaný Petr 2:2, Božek Radomír st. 4:0, body hostů: Sláma Martin 2:2, Lomovciv Petr 2:2, Auda Jan 2:2, Auda Antonín 1:3), TJ Žižka Brno - TJ Brno-Bystrc E 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kottas Milan 0:3, Sojka Oldřich 1:2, Lauš Petr 1:2, Juras Miroslav 1:3, WO 0:3, body hostů: Vereščák Jan 3:1, Grochál Petr 2:1, Sedláček Marek 2:1, Pelánek Ondřej 3:0, WO 3:0), Orel Šlapanice B - Salesko Líšeň A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Dominik 4:0, Řezníček Miroslav 2:2, Hudeček Martin 4:0, Sýkora Miroslav 3:1, body hostů: Klusák Jan 1:3, Streit Petr 2:2, Jeřábek Jakub 0:4, Kopecký Dominik 0:4), TJ Sokol Líšeň D - KST Oltec Brno D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležel Karel 1:2, Nováček Jiří 0:2, Kalužová Alena 0:3, Šujan Petr 1:3, WO 4:0, body hostů: Dědek Zdeněk 4:0, Slivečka Michal 4:0, Voznica František 2:0, Svoboda Miroslav 0:2, WO 0:4),
9. kolo:
KST Oltec Brno D - SKST Nový Lískovec C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miroslav 0:4, Voznica František 2:2, Dědek Zdeněk 4:0, Slivečka Michal 4:0, body hostů: Prokop Martin 1:3, Buk Lukáš 2:2, Šenková Kateřina 1:3, Dočkal Stanislav 2:2), Salesko Líšeň A - TJ Sokol Líšeň D 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vaculík Filip 3:0, Klusák Jan 3:0, Vondráček David 3:0, Novák Tomáš 0:2, Kopecký Dominik 0:1, WO 5:0, body hostů: Šujan Petr 1:3, Jílek Jakub 1:3, Doležel Karel 1:3, WO 0:5), TJ Brno-Bystrc E - Orel Šlapanice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grochál Petr 2:2, Sedláček Marek 3:1, Vereščák Jan 3:1, Ohaňka Zdeněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Hudeček Martin 2:2, Filla Michal 3:1, Krčková Lucie 0:4, Jašek Jiří ml. 1:3, WO 1:0), ASS Brno C - TJ Žižka Brno 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libus Jiří 2:2, Šíp Josef 0:1, Auda Jan 0:3, Sláma Martin 3:1, Lomovciv Petr 1:2, WO 1:0, body hostů: Kottas Milan 4:0, Sojka Oldřich 3:1, Juras Miroslav 1:3, Lauš Petr 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Popůvky A - TJ Sokol Modřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Milan 4:0, Otoupalík Karel 3:1, Doležal Jiří 1:3, Popelka Jaroslav 1:3, body hostů: Kopeček Václav 3:1, Slaný Petr 1:3, Božek Radomír ml. 2:2, Bednář Jan 1:3),
10. kolo:
SKST Nový Lískovec C - SKST Nový Lískovec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítkovič Martin 2:2, Dostál Adam 0:4, Buk Lukáš 3:0, Prokop Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Holas Oldřich 1:3, Navrátil Lukáš 2:2, Škňouřilová Tereza 1:3, Kříž Jaroslav 3:0, WO 1:0), TJ Žižka Brno - TJ Sokol Popůvky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kottas Milan 3:1, Sojka Oldřich 1:3, Lauš Petr 2:2, Juras Miroslav 2:2, body hostů: Krejčí Milan 3:1, Otoupalík Karel 3:1, Doležal Jiří 2:2, Lemon René 0:4), Orel Šlapanice B - ASS Brno C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řezníček Miroslav 2:2, Julínek Petr 1:2, Hudeček Patrik 1:3, Šmerda Zdeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Sláma Martin 4:0, Lomovciv Petr 1:1, Auda Jan 3:0, Šíp Josef 2:2, Auda Antonín 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň D - TJ Brno-Bystrc E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Jakub 0:4, Kalužová Alena 1:3, Gottvald Aleš 3:0, Doležel Karel 1:3, WO 0:1, body hostů: Vereščák Jan 3:1, Grochál Petr 1:3, Ohaňka Zdeněk 3:1, Sedláček Marek 3:0, WO 1:0), KST Oltec Brno D - Salesko Líšeň A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Miroslav 1:3, Majorošová Kristína 1:3, Slivečka Michal 2:2, Voznica František 2:2, body hostů: Vaculík Filip 4:0, Nečas Michal 3:1, Vondráček David 2:2, Novák Tomáš 1:3),
11. kolo:
Salesko Líšeň A - SKST Nový Lískovec C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas Michal 4:0, Vaculík Filip 3:0, Klusák Jan 2:2, Vondráček David 1:2, WO 0:2, body hostů: Prokop Martin 1:2, Búřil Jiří 0:4, Šenková Kateřina 2:1, Janeček Martin 1:3, WO 2:0), TJ Brno-Bystrc E - KST Oltec Brno D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kleinhampl Miroslav 2:1, Vereščák Jan 2:1, Grochál Petr 2:1, Sedláček Marek 2:1, WO 5:0, body hostů: Majorošová Kristína 0:4, Voznica František 1:3, Slivečka Michal 3:1, WO 0:5), ASS Brno C - TJ Sokol Líšeň D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lomovciv Petr 1:3, Sláma Martin 1:3, Šíp Josef 0:2, Auda Antonín 0:3, WO 1:2, body hostů: Patočka Roman 2:0, Spurný Mojmír 4:0, Kalužová Alena 2:2, Gottvald Aleš 3:0, WO 2:1), TJ Sokol Popůvky A - Orel Šlapanice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Milan 3:1, Otoupalík Karel 1:3, Doležal Jiří 1:3, Blecha Pavel 2:2, body hostů: Hudeček Martin 3:1, Remeš Dominik 1:3, Filla Michal 4:0, Jašek Jiří ml. 1:3), SKST Nový Lískovec B - TJ Sokol Modřice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Tomáš 3:1, Odehnal Jaromír 3:0, Kříž Jaroslav 3:1, Metelka Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Bartoš Michal 0:4, Kopeček Václav 1:3, Bednář Jan 2:1, Slaný Petr 0:4, WO 1:0),
12. kolo:
TJ Sokol Modřice A - SKST Nový Lískovec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slaný Petr 2:2, Bednář Jan 3:1, Kopeček Václav 4:0, Božek Radomír st. 2:1, WO 0:1, body hostů: Štoček Dalibor 2:2, Šenková Kateřina 0:3, Buk Lukáš 1:3, Dočkal Stanislav 1:3, WO 1:0), SKST Nový Lískovec B - TJ Žižka Brno 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 2:1, Odehnal Jaromír 3:0, Kříž Jaroslav 2:1, Metelka Jan 4:0, WO 3:0, body hostů: Kottas Milan 2:2, Sojka Oldřich 0:3, Juras Miroslav 0:3, Lauš Petr 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Popůvky A - TJ Sokol Líšeň D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Karel 4:0, Krejčí Milan 4:0, Blecha Pavel 1:0, Popelka Jaroslav 3:0, Doležal Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Patočka Roman 1:2, Svoboda Pavel 0:4, Jílek Jakub 0:4, Kalužová Alena 0:4, WO 0:1), ASS Brno C - KST Oltec Brno D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bui Minhtuan 0:4, Sláma Martin 0:4, Lomovciv Petr 1:3, Šíp Josef 1:3, body hostů: Majorošová Kristína 2:2, Dědek Zdeněk 4:0, Voznica František 4:0, Slivečka Michal 4:0), TJ Brno-Bystrc E - Salesko Líšeň A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláček Marek 1:2, Vereščák Jan 2:1, Grochál Petr 2:1, Pelánek Ondřej 2:1, WO 5:0, body hostů: Klusák Jan 1:3, Vaculík Filip 4:0, Vondráček David 0:4, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Brno-Bystrc E - SKST Nový Lískovec C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ohaňka Zdeněk 1:3, Sedláček Marek 4:0, Vereščák Jan 4:0, Pelánek Ondřej 3:1, body hostů: Prokop Martin 1:3, Búřil Lukáš 1:3, Šenková Kateřina 0:4, Štoček Dalibor 2:2), Salesko Líšeň A - ASS Brno C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráček David 3:0, Streit Petr 0:2, Vaculík Filip 3:0, Klusák Jan 3:0, WO 6:0, body hostů: Bui Minhtuan 1:3, Lomovciv Petr 1:3, Auda Antonín 0:3, WO 0:6), KST Oltec Brno D - TJ Sokol Popůvky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majorošová Kristína 1:3, Dědek Zdeněk 4:0, Klust Daniel 0:4, Slivečka Michal 4:0, body hostů: Krejčí Milan 2:2, Otoupalík Karel 2:2, Doležal Jiří 1:3, Blecha Pavel 2:2), Orel Šlapanice B - SKST Nový Lískovec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hudeček Martin 4:0, Krčková Lucie 1:3, Jašek Jiří ml. 1:3, Remeš Dominik 3:1, body hostů: Navrátil Lukáš 2:2, Holík Tomáš 1:3, Kříž Jaroslav 1:3, Odehnal Jaromír 3:1), TJ Žižka Brno - TJ Sokol Modřice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juras Miroslav 1:3, Sojka Oldřich 1:3, Lauš Petr 2:2, Válka Jaroslav 0:4, body hostů: Kopeček Václav 4:0, Božek Radomír st. 3:1, Slaný Petr 3:1, Bednář Jan 2:2),
14. kolo:
SKST Nový Lískovec C - TJ Žižka Brno 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šenková Kateřina 1:2, Štoček Dalibor 1:1, Vítkovič Martin 3:0, Buk Lukáš 2:1, WO 6:0, body hostů: Kottas Milan 2:2, Sojka Oldřich 1:3, Lauš Petr 1:2, WO 0:6), TJ Sokol Modřice A - Orel Šlapanice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slaný Petr 1:3, Kopeček Václav 3:1, Božek Radomír ml. 2:2, Bednář Jan 3:1, body hostů: Hudeček Martin 4:0, Novák Vojtěch 2:2, Krčková Lucie 0:4, Jašek Jiří ml. 1:3), SKST Nový Lískovec B - TJ Sokol Líšeň D 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holík Tomáš 3:0, Odehnal Jaromír 3:0, Kříž Jaroslav 3:0, Navrátil Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Doležel Karel 0:4, Gottvald Aleš 1:3, Kalužová Alena 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Popůvky A - Salesko Líšeň A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Milan 4:0, Otoupalík Karel 4:0, Doležal Jiří 3:1, Popelka Jaroslav 3:0, WO 2:0, body hostů: Novák Tomáš 0:4, Jeřábek Jakub 0:4, Kopecký Dominik 0:4, Vondráček David 1:2, WO 0:2), ASS Brno C - TJ Brno-Bystrc E 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bui Minhtuan 1:3, Uherčík Maroš 0:4, Auda Antonín 0:3, Sláma Martin 3:1, WO 1:1, body hostů: Grochál Petr 3:1, Sedláček Marek 4:0, Ohaňka Zdeněk 2:2, Pelánek Ondřej 0:1, Kleinhampl Miroslav 2:0, WO 1:1),
15. kolo:
ASS Brno C - SKST Nový Lískovec C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bui Minhtuan 1:3, Šíp Josef 0:4, Libus Jiří 4:0, Lomovciv Petr 0:4, body hostů: Prokop Martin 3:1, Buk Lukáš 3:1, Štoček Dalibor 3:1, Vítkovič Martin 2:2), TJ Brno-Bystrc E - TJ Sokol Popůvky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinhampl Miroslav 4:0, Sedláček Marek 3:0, Vereščák Jan 3:0, Ohaňka Zdeněk 0:4, WO 2:0, body hostů: Krejčí Milan 1:3, Otoupalík Karel 1:3, Popelka Jaroslav 1:2, Doležal Jiří 1:2, WO 0:2), KST Oltec Brno D - SKST Nový Lískovec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majorošová Kristína 3:1, Slivečka Michal 2:1, Dědek Zdeněk 4:0, Voznica František 2:1, WO 1:1, body hostů: Metelka Jan 2:1, Holík Tomáš 0:4, Odehnal Jaromír 0:3, Navrátil Lukáš 1:3, WO 1:1), TJ Sokol Líšeň D - TJ Sokol Modřice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patočka Roman 3:0, Spurný Mojmír 2:0, Gottvald Aleš 2:1, Kalužová Alena 2:1, WO 4:1, body hostů: Bednář Jan 0:3, Kopeček Václav 2:1, Bartoš Michal 0:3, Božek Radomír st. 0:2, WO 1:4), Orel Šlapanice B - TJ Žižka Brno 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hudeček Martin 4:0, Řezníček Miroslav 2:2, Krčková Lucie 1:3, Šmerda Zdeněk 1:3, body hostů: Kottas Milan 2:2, Juras Miroslav 3:1, Lauš Petr 1:3, Sojka Oldřich 2:2),
16. kolo:
SKST Nový Lískovec C - Orel Šlapanice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenková Kateřina 0:3, Štoček Dalibor 0:4, Dočkal Stanislav 0:4, Prokop Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Hudeček Martin 4:0, Remeš Dominik 2:1, Krčková Lucie 4:0, Jašek Jiří ml. 4:0, WO 0:1), TJ Žižka Brno - TJ Sokol Líšeň D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kottas Milan 4:0, Juras Miroslav 2:2, Lauš Petr 4:0, Sojka Oldřich 2:2, body hostů: Doležel Karel 0:4, Schimmer Jakub 1:3, Kulíšek Martin 1:3, Svoboda Pavel 2:2), TJ Sokol Modřice A - KST Oltec Brno D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednář Jan 1:2, Kopeček Václav 1:2, Božek Radomír ml. 1:2, Bartoš Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Voznica František 2:2, Dědek Zdeněk 4:0, Slivečka Michal 3:1, WO 0:5), SKST Nový Lískovec B - Salesko Líšeň A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holík Tomáš 3:1, Odehnal Jaromír 3:1, Kříž Jaroslav 3:1, Metelka Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Nečas Michal 0:4, Trungel Martin 0:4, Klusák Jan 0:4, Vondráček David 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Popůvky A - ASS Brno C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Milan 4:0, Otoupalík Karel 3:1, Doležal Jiří 4:0, Blecha Pavel 2:2, body hostů: Bui Minhtuan 1:3, Sláma Martin 2:2, Lomovciv Petr 0:4, Šíp Josef 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Popůvky A - SKST Nový Lískovec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Milan 2:2, Otoupalík Karel 3:1, Doležal Jiří 3:0, Blecha Pavel 3:1, WO 0:1, body hostů: Prokop Martin 2:2, Búřil Lukáš 0:4, Šenková Kateřina 2:2, Búřil Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc E - SKST Nový Lískovec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleinhampl Miroslav 1:3, Sedláček Marek 3:1, Vereščák Jan 2:2, Pelánek Ondřej 2:2, body hostů: Metelka Jan 3:1, Kříž Jaroslav 2:2, Odehnal Jaromír 2:2, Holas Oldřich 1:3), Salesko Líšeň A - TJ Sokol Modřice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Filip 4:0, Klusák Jan 3:1, Nečas Michal 1:3, Kopecký Dominik 1:3, body hostů: Slaný Petr 1:3, Božek Radomír st. 1:1, Kopeček Václav 3:1, Bednář Jan 2:2, Bartoš Michal 0:2), KST Oltec Brno D - TJ Žižka Brno 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voznica František 4:0, Majorošová Kristína 2:2, Slivečka Michal 1:2, Dědek Zdeněk 4:0, WO 1:0, body hostů: Kottas Milan 1:3, Juras Miroslav 0:4, Válka Jaroslav 2:2, Lauš Petr 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň D - Orel Šlapanice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalužová Alena 1:3, Spurný Mojmír 4:0, Gottvald Aleš 2:2, Patočka Roman 2:2, body hostů: Sýkora Miroslav 2:2, Remeš Dominik 0:4, Hudeček Martin 3:1, Šmerda Zdeněk 2:2),
18. kolo:
SKST Nový Lískovec C - TJ Sokol Líšeň D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štoček Dalibor 2:2, Šenková Kateřina 2:2, Dočkal Stanislav 3:0, Prokop Martin 4:0, WO 1:0, body hostů: Doležel Karel 0:4, Jílek Jakub 1:3, Šujan Petr 1:3, Gottvald Aleš 2:1, WO 0:1), Orel Šlapanice B - KST Oltec Brno D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Zdeněk 0:3, Krčková Lucie 2:1, Hudeček Martin 1:2, Remeš Dominik 0:3, WO 0:4, body hostů: Dědek Zdeněk 2:1, Voznica František 2:1, Slivečka Michal 2:1, Majorošová Kristína 3:0, WO 4:0), TJ Žižka Brno - Salesko Líšeň A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kottas Milan 3:0, Juras Miroslav 1:3, Lauš Petr 0:3, Válka Jaroslav 1:3, WO 1:1, body hostů: Klusák Jan 3:1, Vaculík Filip 3:0, Trungel Martin 1:3, Vondráček David 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Modřice A - TJ Brno-Bystrc E 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednář Jan 0:3, Kopeček Václav 2:1, Božek Radomír st. 0:3, Bartoš Michal 0:3, WO 5:0, body hostů: Vereščák Jan 3:1, Sedláček Marek 4:0, Pelánek Ondřej 3:1, WO 0:5), SKST Nový Lískovec B - ASS Brno C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Tomáš 2:2, Navrátil Lukáš 2:2, Metelka Jan 3:1, Kovařík Petr 2:2, body hostů: Bui Minhtuan 1:3, Sláma Martin 2:2, Lomovciv Petr 2:2, Šíp Josef 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Popůvky A - SKST Nový Lískovec B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Karel 1:3, Blecha Pavel 0:4, Buček Vladimír 1:3, Doležal Jiří 0:4, body hostů: Odehnal Jaromír 4:0, Holík Tomáš 3:1, Kříž Jaroslav 4:0, Navrátil Lukáš 3:1), ASS Brno C - TJ Sokol Modřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bui Minhtuan 1:3, Sláma Martin 1:2, Šíp Josef 3:0, Lomovciv Petr 0:4, WO 2:0, body hostů: Kopeček Václav 3:1, Slaný Petr 2:2, Božek Radomír st. 2:1, Božek Radomír ml. 2:1, WO 0:2), TJ Brno-Bystrc E - TJ Žižka Brno 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinhampl Miroslav 3:1, Sedláček Marek 4:0, Ohaňka Zdeněk 0:3, Vereščák Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Kottas Milan 3:1, Válka Jaroslav 1:3, Juras Miroslav 1:3, Lauš Petr 0:3, WO 0:1), Salesko Líšeň A - Orel Šlapanice B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nečas Michal 2:2, Klusák Jan 3:1, Vaculík Filip 4:0, WO 0:5, body hostů: Sýkora Miroslav 0:3, Hudeček Martin 2:1, Remeš Dominik 1:2, Jašek Jiří ml. 0:3, WO 5:0), KST Oltec Brno D - TJ Sokol Líšeň D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slivečka Michal 2:2, Majorošová Kristína 4:0, Dědek Zdeněk 2:1, Voznica František 3:1, WO 1:0, body hostů: Svoboda Pavel 0:4, Kalužová Alena 1:3, Spurný Mojmír 1:3, Gottvald Aleš 2:1, WO 0:1),
20. kolo:
SKST Nový Lískovec C - KST Oltec Brno D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočkal Stanislav 2:2, Šenková Kateřina 1:3, Štoček Dalibor 0:4, Búřil Jiří 0:4, body hostů: Voznica František 3:1, Dědek Zdeněk 4:0, Svoboda Miroslav 3:1, Slivečka Michal 3:1), TJ Sokol Líšeň D - Salesko Líšeň A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalužová Alena 2:2, Svoboda Pavel 3:1, Doležel Karel 2:1, Spurný Mojmír 3:1, WO 1:0, body hostů: Klusák Jan 2:2, Streit Petr 0:1, Trungel Martin 0:4, Kopecký Dominik 0:3, Vaculík Filip 3:0, WO 0:1), Orel Šlapanice B - TJ Brno-Bystrc E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeček Martin 3:1, Krčková Lucie 0:3, Hudeček Patrik 0:4, Remeš Dominik 2:2, WO 0:1, body hostů: Pelánek Ondřej 3:1, Ohaňka Zdeněk 2:2, Sedláček Marek 3:0, Grochál Petr 2:2, WO 1:0), TJ Žižka Brno - ASS Brno C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kottas Milan 4:0, Juras Miroslav 2:2, Lauš Petr 2:1, Válka Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Bui Minhtuan 3:1, Lomovciv Petr 1:3, Auda Jan 2:2, Auda Antonín 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Modřice A - TJ Sokol Popůvky A 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bartoš Michal 0:4, Kopeček Václav 3:0, Božek Radomír st. 0:4, WO 1:5, body hostů: Doležal Jiří 2:1, Krejčí Milan 2:1, Buček Vladimír 2:0, Blecha Pavel 2:1, WO 5:1),
21. kolo:
SKST Nový Lískovec B - SKST Nový Lískovec C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Tomáš 3:0, Wolk Roland 0:4, Kříž Jaroslav 4:0, Škňouřilová Tereza 1:3, Žaloudek Lubomír 0:1, body hostů: Prokop Martin 2:2, Šenková Kateřina 3:1, Janeček Martin 2:2, Búřil Jiří 1:3), TJ Sokol Popůvky A - TJ Žižka Brno 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Milan 4:0, Otoupalík Karel 2:2, Popelka Jaroslav 1:0, Doležal Jiří 3:1, Blecha Pavel 1:2, body hostů: Kottas Milan 3:1, Juras Miroslav 2:2, Sojka Oldřich 0:4, Lauš Petr 0:4), ASS Brno C - Orel Šlapanice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bui Minhtuan 3:1, Sláma Martin 0:3, Auda Jan 2:2, Lomovciv Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Sýkora Miroslav 2:2, Hudeček Martin 4:0, Remeš Dominik 1:2, Jašek Jiří ml. 2:2, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc E - TJ Sokol Líšeň D 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pelánek Ondřej 2:1, Sedláček Marek 3:0, Grochál Petr 3:0, Zetka Roman 0:3, WO 5:0, body hostů: Kalužová Alena 2:2, Svoboda Pavel 1:3, Doležel Karel 1:3, WO 0:5), Salesko Líšeň A - KST Oltec Brno D 0:18wo,
22. kolo:
SKST Nový Lískovec C - Salesko Líšeň A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šenková Kateřina 1:2, Buk Lukáš 2:0, Janeček Martin 1:2, Prokop Martin 0:3, WO 5:1, body hostů: Kocman Tomáš 1:3, Vondráček David 3:1, Klusák Jan 3:0, WO 1:5), KST Oltec Brno D - TJ Brno-Bystrc E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voznica František 1:3, Kubín Aleš 0:2, Dědek Zdeněk 4:0, Slivečka Michal 3:1, Majorošová Kristína 0:2, body hostů: Sedláček Marek 3:1, Vereščák Jan 2:2, Grochál Petr 2:2, Hofman Milan 1:3), TJ Sokol Líšeň D - ASS Brno C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šujan Petr 1:3, Svoboda Pavel 3:1, Doležel Karel 3:0, Kalužová Alena 2:2, WO 1:0, body hostů: Auda Jan 0:4, Auda Antonín 2:2, Bui Minhtuan 2:2, Sláma Martin 2:1, WO 0:1), Orel Šlapanice B - TJ Sokol Popůvky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeček Martin 3:1, Šmerda Zdeněk 1:2, Krčková Lucie 0:3, Remeš Dominik 0:4, WO 1:1, body hostů: Krejčí Milan 3:1, Otoupalík Karel 3:1, Popelka Jaroslav 2:1, Doležal Jiří 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Modřice A - SKST Nový Lískovec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Michal 0:4, Bednář Jan 2:2, Kopeček Václav 4:0, Doleček Ivan 0:1, WO 0:3, body hostů: Odehnal Jaromír 1:2, Holík Tomáš 1:2, Kříž Jaroslav 2:1, Navrátil Lukáš 3:1, WO 3:0),
městská soutěž III.třídy
1. kolo:
Orel Šlapanice C - TJ Sokol Brno-Židenice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Julínek Petr 2:2, Šmerda Zdeněk 3:1, Řezníček Miroslav 3:1, Sýkora Miroslav 3:1, body hostů: Malina Jan 2:2, Rampula Miroslav 2:2, Mezník Jan 1:3, Hegr Jiří 0:4), TJ Sokol Líšeň E - KST Oltec Brno E 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doležel Karel 1:2, Kulíšek Martin 1:2, Schimmer Jakub 2:1, Šujan Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Švehla David 4:0, Hrůza Peter 3:1, Švehla Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Holásky F - TJ Sokol Popůvky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 2:2, Zimola Ondřej 4:0, Pazdera Miroslav 1:3, Sedláček Jaroslav 0:4, body hostů: Zadák Karel st. 1:3, Lemon René 2:2, Popelka Jaroslav 3:1, Buček Vladimír 3:1), SKST Nový Lískovec D - TJ Sokol Brno I G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Lukáš 1:3, Vítkovič Martin 2:2, Holas Oldřich 2:2, Buk Lukáš 3:1, body hostů: Pluháček Adam 3:1, Brázdová Marie 1:3, Babušík Tomáš 4:0, Křivánková Dana 0:4), Sokol Bílovice nad Svitavou A - TJ Sokol Modřice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Jan 4:0, Zach Jaroslav 4:0, Meluzín Tomáš 4:0, Oplatek Jiří 2:2, body hostů: Doleček Milan 0:4, Vosátka Štěpán 0:4, Bartoš Michal 1:3, Doleček Ivan 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - TJ Sokol Modřice B 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chrascina Jiří 3:0, Rampula Miroslav 2:0, Šindelář Pavel 1:2, Malina Jan 3:0, WO 5:1, body hostů: Bartoš Michal 0:4, Doleček Ivan 1:3, Bednář Jan 1:2, WO 1:5), TJ Sokol Brno I G - Sokol Bílovice nad Svitavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babušík Tomáš 4:0, Brázdová Marie 1:3, Zedník Petr 2:2, Pluháček Adam 1:3, body hostů: Kozák Jan 3:1, Zach Jaroslav 3:1, Meluzín Tomáš 2:2, Oplatek Jiří 0:4), TJ Sokol Popůvky B - SKST Nový Lískovec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Jaroslav 4:0, Lemon René 0:4, Zadák Karel st. 0:3, Buček Vladimír 2:2, Blechová Iva 0:1, body hostů: Buk Lukáš 3:1, Vítkovič Martin 3:1, Holas Oldřich 2:2, Wolk Roland 2:2), KST Oltec Brno E - SK Slatina - Brno G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klust Daniel 2:2, Hrůza Peter 2:2, Šoukalová Lenka 2:1, Švehla David 3:1, Šebek Emil 0:1, body hostů: Hodek Vojtěch 0:4, Plotěný Karel 3:1, Kučera Lukáš 0:4, Čampa Petr 4:0), Orel Šlapanice C - TJ Sokol Líšeň E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Remeš Dominik 1:3, Šmerda Zdeněk 2:2, Řezníček Miroslav 2:2, Sýkora Miroslav 4:0, body hostů: Mrazíková Anna 1:3, Nováček Jiří 2:2, Komárková Jana 2:2, Doležel Karel 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Líšeň E - TJ Sokol Brno-Židenice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schimmer Jakub 0:3, Mrazíková Anna 0:4, Doležel Karel 3:1, Kalužová Alena 1:2, WO 2:0, body hostů: Malina Jan 3:1, Rampula Miroslav 1:1, Šindelář Pavel 3:1, Chrascina Jiří 3:1, WO 0:2), SK Slatina - Brno G - Orel Šlapanice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plotěný Karel 3:1, Halický Miroslav 3:1, Kučera Lukáš 0:4, Huml Otakar st. 0:2, Halický Tomáš 0:2, body hostů: Sýkora Miroslav 3:1, Remeš Dominik 3:1, Řezníček Miroslav 2:2, Šmerda Zdeněk 2:2), TJ Holásky F - KST Oltec Brno E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 2:2, Bišof Radim 3:1, Tvarůžek Jiří 2:2, Pazdera Miroslav 1:3, body hostů: Klust Daniel 1:3, Švehla David 4:0, Hrůza Peter 3:1, Šoukalová Lenka 0:2, Šebek Emil 0:2), Sokol Bílovice nad Svitavou A - TJ Sokol Popůvky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Jan 4:0, Oplatek Jiří 1:3, Uličný Petr 2:2, Meluzín Tomáš 4:0, body hostů: Lemon René 1:3, Zadák Karel st. 0:4, Popelka Jaroslav 2:2, Buček Vladimír 2:2), TJ Sokol Modřice B - TJ Sokol Brno I G 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doleček Ivan 0:4, Bednář Jan 2:2, Bartoš Michal 1:3, WO 0:5, body hostů: Brázdová Marie 3:0, Babušík Tomáš 3:0, Zedník Petr 2:1, Koudelka Lukáš 1:2, WO 5:0),
4. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - TJ Sokol Brno I G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrascina Jiří 2:2, Zobec Pavel 0:4, Šindelář Pavel 3:1, Malina Jan 3:1, body hostů: Pluháček Adam 2:2, Babušík Tomáš 4:0, Brázdová Marie 1:3, Zedník Petr 1:3), TJ Sokol Popůvky B - TJ Sokol Modřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Jaroslav 4:0, Lemon René 1:3, Zadák Karel st. 1:3, Buček Vladimír 3:1, body hostů: Pokorný Jakub 1:3, Bartoš Michal 2:2, Bednář Jan 2:2, Doleček Ivan 2:2), KST Oltec Brno E - SKST Nový Lískovec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klust Daniel 2:2, Švehla David 4:0, Hrůza Peter 2:2, Šoukalová Lenka 0:2, Šebek Emil 0:2, body hostů: Vítkovič Martin 3:1, Navrátil Lukáš 3:1, Holas Oldřich 1:3, Wolk Roland 1:3), Orel Šlapanice C - TJ Holásky F 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Remeš Dominik 2:0, Julínek Petr 0:2, Šmerda Zdeněk 2:1, Sýkora Miroslav 2:0, WO 7:1, body hostů: Bišof Radim 1:2, Tvarůžek Jiří 2:1, Břížďala Jiří 0:3, WO 1:7), TJ Sokol Líšeň E - SK Slatina - Brno G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 0:4, Doležel Karel 3:1, Spurný Mojmír 4:0, Komárková Jana 1:3, body hostů: Baťa Jiří 1:3, Hodek Vojtěch 2:2, Čampa Petr 3:1, Halický Tomáš 2:2),
5. kolo:
SK Slatina - Brno G - TJ Sokol Brno-Židenice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plotěný Karel 3:1, Baťa Jiří 2:1, Hodek Vojtěch 1:2, Čampa Petr 4:0, Kučera Lukáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Malina Jan 2:2, Šindelář Pavel 2:2, Mezník Jan 1:3, Zobec Pavel 0:3, WO 0:1), TJ Holásky F - TJ Sokol Líšeň E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondruška Ladislav 4:0, Zimola Ondřej 3:0, Tvarůžek Jiří 2:1, Pazdera Miroslav 2:1, WO 0:3, body hostů: Komárková Jana 0:3, Schimmer Jakub 0:4, Doležel Karel 1:2, Hanáková Ilona 1:0, Spurný Mojmír 0:2, WO 3:0), SKST Nový Lískovec D - Orel Šlapanice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Lukáš 3:1, Holas Oldřich 1:3, Vítkovič Martin 1:3, Buk Lukáš 4:0, body hostů: Sýkora Miroslav 2:2, Remeš Dominik 3:1, Šmerda Zdeněk 0:4, Řezníček Miroslav 2:2), Sokol Bílovice nad Svitavou A - KST Oltec Brno E 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kozák Jan 4:0, Uličný Petr 3:1, Zach Jaroslav 3:1, Meluzín Tomáš 3:1, WO 0:1, body hostů: Klust Daniel 0:4, Švehla David 3:1, Hrůza Peter 0:4, Šoukalová Lenka 0:2, Šebek Emil 0:2, WO 1:0), TJ Sokol Brno I G - TJ Sokol Popůvky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babušík Tomáš 2:1, Zedník Petr 2:2, Bartoš Petr 3:1, Brázdová Marie 3:1, WO 1:0, body hostů: Lemon René 0:4, Buček Vladimír 3:0, Blecha Pavel 2:2, Zadák Karel st. 0:4, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - TJ Sokol Popůvky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrascina Jiří 3:1, Mezník Jan 0:1, Šindelář Pavel 4:0, Malina Jan 3:1, Rampula Miroslav 1:0, WO 0:2, body hostů: Zadák Karel st. 0:2, Lemon René 1:3, Blecha Pavel 1:2, Buček Vladimír 1:2, Blechová Iva 0:2, WO 2:0), KST Oltec Brno E - TJ Sokol Modřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klust Daniel 1:3, Švehla David 4:0, Hrůza Peter 4:0, Švehla Jiří 0:4, body hostů: Bartoš Michal 2:2, Pokorný Jakub 2:2, Vašek Kamil 2:2, Doleček Ivan 1:3), Orel Šlapanice C - Sokol Bílovice nad Svitavou A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Remeš Dominik 2:2, Novák Vojtěch 2:2, Řezníček Miroslav 1:3, Sýkora Miroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Kozák Jan 3:1, Zach Jaroslav 1:3, Uličný Petr 1:3, Meluzín Tomáš 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Líšeň E - SKST Nový Lískovec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrazíková Anna 1:3, Komárková Jana 2:2, Spurný Mojmír 4:0, Doležel Karel 3:1, body hostů: Buk Lukáš 2:2, Navrátil Lukáš 1:3, Vítkovič Martin 3:1, Janeček Martin 0:4), SK Slatina - Brno G - TJ Holásky F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 3:1, Halický Miroslav 0:4, Plotěný Karel 2:2, Hodek Vojtěch 0:3, WO 0:1, body hostů: Vondruška Ladislav 2:1, Zimola Ondřej 2:2, Bišof Radim 4:0, Pazdera Miroslav 2:2, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Holásky F - TJ Sokol Brno-Židenice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špondr Martin 3:1, Zimola Ondřej 2:2, Vondruška Ladislav 2:2, Pazdera Miroslav 0:4, body hostů: Zobec Pavel 1:3, Malina Jan 2:2, Chrascina Jiří 2:2, Šindelář Pavel 4:0), SKST Nový Lískovec D - SK Slatina - Brno G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Lukáš 3:1, Vítkovič Martin 1:3, Búřil Jiří 0:4, Holas Oldřich 1:3, body hostů: Baťa Jiří 3:1, Halický Miroslav 3:1, Halický Tomáš 3:1, Hodek Vojtěch 2:2), Sokol Bílovice nad Svitavou A - TJ Sokol Líšeň E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Jan 4:0, Zach Jaroslav 4:0, Uličný Petr 2:2, Meluzín Tomáš 1:0, WO 0:4, body hostů: Spurný Mojmír 0:4, Komárková Jana 0:3, Nováček Jiří 1:2, Doležel Karel 1:2, WO 4:0), TJ Sokol Modřice B - Orel Šlapanice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doleček Ivan 1:1, Vosátka Štěpán 0:4, Bartoš Michal 0:4, Pokorný Jakub 0:4, WO 0:2, body hostů: Řezníček Miroslav 3:1, Šmerda Zdeněk 3:0, Julínek Petr 3:0, Hudeček Patrik 4:0, WO 2:0), TJ Sokol Brno I G - KST Oltec Brno E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babušík Tomáš 4:0, Janda Roman 1:1, Bartoš Petr 4:0, Brázdová Marie 4:0, WO 0:2, body hostů: Šoukalová Lenka 0:4, Hrůza Peter 1:3, Švehla Jiří 0:3, Klust Daniel 0:3, WO 2:0),
8. kolo:
KST Oltec Brno E - TJ Sokol Popůvky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šoukalová Lenka 0:2, Švehla David 4:0, Hrůza Peter 2:2, Klust Daniel 2:2, Šebek Emil 1:1, body hostů: Buček Vladimír 3:1, Lemon René 0:4, Blaha Petr 1:3, Blecha Pavel 3:1), Orel Šlapanice C - TJ Sokol Brno I G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remeš Dominik 2:2, Hudeček Patrik 0:4, Novák Vojtěch 1:3, Sýkora Miroslav 1:3, body hostů: Pluháček Adam 2:2, Babušík Tomáš 4:0, Brázdová Marie 2:2, Bartoš Petr 4:0), TJ Sokol Líšeň E - TJ Sokol Modřice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komárková Jana 3:1, Doležel Karel 1:3, Spurný Mojmír 3:1, Hanáková Ilona 2:2, body hostů: Doleček Ivan 0:4, Bednář Jan 3:1, Bartoš Michal 1:3, Pokorný Jakub 3:1), SK Slatina - Brno G - Sokol Bílovice nad Svitavou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodek Vojtěch 1:3, Halický Tomáš 2:2, Baťa Jiří 2:2, Plotěný Karel 3:1, body hostů: Kozák Jan 4:0, Zach Jaroslav 2:2, Meluzín Tomáš 2:2, Uličný Petr 0:4), TJ Holásky F - SKST Nový Lískovec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tvarůžek Jiří 2:2, Vondruška Ladislav 2:2, Zimola Ondřej 3:0, Pazdera Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Janeček Martin 0:4, Buk Lukáš 2:2, Vítkovič Martin 2:2, Holas Oldřich 1:2, WO 1:0),
9. kolo:
SKST Nový Lískovec D - TJ Sokol Brno-Židenice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kristen Jan 0:1, Navrátil Lukáš 2:2, Buk Lukáš 3:0, Janeček Martin 4:0, Holas Oldřich 1:2, WO 1:0, body hostů: Malina Jan 2:2, Zobec Pavel 0:4, Chrascina Jiří 2:2, Mezník Jan 1:2, WO 0:1), Sokol Bílovice nad Svitavou A - TJ Holásky F 18:0wo (body domácích: body hostů), TJ Sokol Modřice B - SK Slatina - Brno G 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Doleček Ivan 1:3, Vosátka Štěpán 0:4, Bartoš Michal 0:4, WO 0:5, body hostů: Jaroušek Dušan 3:0, Čampa Petr 3:0, Halický Tomáš 3:0, Kučera Lukáš 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Brno I G - TJ Sokol Líšeň E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babušík Tomáš 4:0, Zedník Petr 3:1, Bartoš Petr 4:0, Pluháček Adam 4:0, body hostů: Šujan Petr 1:3, Dlouhý Jakub 0:4, Nováček Jiří 0:4, Doležel Karel 0:4), TJ Sokol Popůvky B - Orel Šlapanice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha Pavel 3:1, Lemon René 0:4, Zadák Karel st. 0:4, Buček Vladimír 2:2, body hostů: Remeš Dominik 4:0, Řezníček Miroslav 2:2, Šmerda Zdeněk 2:2, Hudeček Patrik 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - KST Oltec Brno E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrascina Jiří 3:1, Mezník Jan 1:1, Šindelář Pavel 3:1, Malina Jan 3:1, Rampula Miroslav 1:0, WO 0:1, body hostů: Klust Daniel 0:4, Švehla David 4:0, Hrůza Peter 0:3, Šoukalová Lenka 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Líšeň E - TJ Sokol Popůvky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Komárková Jana 4:0, Doležel Karel 2:2, Spurný Mojmír 4:0, body hostů: Blecha Pavel 2:2, Blaha Petr 1:3, Buček Vladimír 1:3, Lemon René 0:4), SK Slatina - Brno G - TJ Sokol Brno I G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halický Miroslav 0:4, Linhárek František 0:2, Halický Tomáš 0:4, Plotěný Karel 3:1, Kučera Lukáš 0:2, body hostů: Pluháček Adam 3:1, Zedník Petr 3:1, Bartoš Petr 3:1, Babušík Tomáš 4:0), TJ Holásky F - TJ Sokol Modřice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondruška Ladislav 3:0, Tvarůžek Jiří 2:1, Pazdera Miroslav 1:2, Bišof Radim 3:0, WO 5:0, body hostů: Bednář Jan 1:3, Doleček Ivan 1:3, Bartoš Michal 1:3, WO 0:5), SKST Nový Lískovec D - Sokol Bílovice nad Svitavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buk Lukáš 3:1, Holas Oldřich 0:4, Navrátil Lukáš 3:1, Vítkovič Martin 1:3, body hostů: Kozák Jan 3:1, Meluzín Tomáš 3:1, Uličný Petr 1:3, Oplatek Jiří 2:2),
11. kolo:
Sokol Bílovice nad Svitavou A - TJ Sokol Brno-Židenice C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Jan 3:0, Uličný Petr 3:0, Oplatek Jiří 3:0, Meluzín Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Mezník Jan 0:4, Zobec Pavel 0:4, Hegr Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Modřice B - SKST Nový Lískovec D 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednář Jan 4:0, Bartoš Michal 0:4, Doleček Ivan 0:4, WO 0:5, body hostů: Janeček Martin 2:1, Holas Oldřich 2:1, Vítkovič Martin 2:1, Navrátil Lukáš 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Brno I G - TJ Holásky F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zedník Petr 1:3, Janda Roman 0:2, Bartoš Petr 4:0, Brázdová Marie 1:3, Koudelka Lukáš 1:1, body hostů: Vondruška Ladislav 2:2, Zimola Ondřej 3:1, Tvarůžek Jiří 2:2, Pazdera Miroslav 2:2), TJ Sokol Popůvky B - SK Slatina - Brno G 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blecha Pavel 3:1, Buček Vladimír 1:3, Blaha Petr 2:2, Lemon René 0:4, body hostů: Halický Tomáš 1:3, Halický Miroslav 2:2, Baťa Jiří 3:1, Plotěný Karel 4:0), KST Oltec Brno E - Orel Šlapanice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klust Daniel 1:3, Švehla David 4:0, Hrůza Peter 4:0, Šoukalová Lenka 0:2, Šebek Emil 1:1, body hostů: Novák Vojtěch 1:3, Řezníček Miroslav 2:2, Šmerda Zdeněk 2:2, Julínek Petr 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - Orel Šlapanice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezník Jan 0:3, Rampula Miroslav 2:0, Chrascina Jiří 3:1, Malina Jan 4:0, WO 0:3, body hostů: Sýkora Miroslav 1:3, Remeš Dominik 0:3, Novák Vojtěch 1:2, Řezníček Miroslav 2:1, WO 3:0), KST Oltec Brno E - TJ Sokol Líšeň E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klust Daniel 1:2, Švehla David 3:0, Hrůza Peter 2:1, Svoboda Miroslav 1:1, Šebek Emil 0:1, WO 5:0, body hostů: Komárková Jana 2:2, Kulíšek Martin 0:4, Doležel Karel 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Popůvky B - TJ Holásky F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blecha Pavel 2:2, Posch Pavel 2:2, Buček Vladimír 2:2, Lemon René 0:4, body hostů: Vondruška Ladislav 3:1, Zimola Ondřej 3:1, Tvarůžek Jiří 2:2, Pazdera Miroslav 2:2), TJ Sokol Brno I G - SKST Nový Lískovec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babušík Tomáš 4:0, Karásek Petr 2:0, Bartoš Petr 4:0, Brázdová Marie 2:2, WO 0:2, body hostů: Janeček Martin 1:3, Navrátil Lukáš 0:4, Holas Oldřich 0:3, Vítkovič Martin 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Modřice B - Sokol Bílovice nad Svitavou A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doleček Ivan 1:3, Bartoš Michal 1:3, Bednář Jan 3:1, Čeněk Jiří 0:4, body hostů: Kozák Jan 3:1, Zach Jaroslav 4:0, Meluzín Tomáš 3:1, Oplatek Jiří 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Modřice B - TJ Sokol Brno-Židenice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doleček Ivan 0:4, Bartoš Michal 2:2, Bednář Jan 2:2, Vosátka Štěpán 0:4, body hostů: Malina Jan 4:0, Rampula Miroslav 2:2, Chrascina Jiří 4:0, Zobec Pavel 2:2), Sokol Bílovice nad Svitavou A - TJ Sokol Brno I G 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Meluzín Tomáš 0:4, Kozák Jan 1:2, Oplatek Jiří 0:4, Zach Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Babušík Tomáš 3:1, Bartoň Petr 3:1, Bartoš Petr 3:0, Brázdová Marie 3:1, WO 0:1), SKST Nový Lískovec D - TJ Sokol Popůvky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Buk Lukáš 1:2, Vítkovič Martin 2:2, Navrátil Lukáš 4:0, Janeček Martin 3:1, Kristen Jan 1:0, body hostů: Blaha Petr 0:2, Blechová Iva 0:4, Blecha Pavel 2:2, Buček Vladimír 3:1, Lemon René 0:2), SK Slatina - Brno G - KST Oltec Brno E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halický Miroslav 4:0, Kučera Lukáš 1:3, Halický Tomáš 4:0, Hodek Vojtěch 4:0, body hostů: Šoukalová Lenka 0:4, Klust Daniel 1:3, Hrůza Peter 1:3, Šebek Emil 1:3), TJ Sokol Líšeň E - Orel Šlapanice C 0:18wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Komárková Jana 1:3, Spurný Mojmír 4:0, Doležel Karel 3:1, WO 0:5, body hostů: Remeš Dominik 2:1, Hudeček Patrik 1:2, Šmerda Zdeněk 0:3, Sýkora Miroslav 1:2, WO 5:0),
14. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - TJ Sokol Líšeň E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezník Jan 1:2, Rampula Miroslav 3:1, Chrascina Jiří 3:1, Malina Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Komárková Jana 1:3, Šujan Petr 0:3, Dlouhý Jakub 0:4, Doležel Karel 4:0, WO 1:0), Orel Šlapanice C - SK Slatina - Brno G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Zdeněk 2:2, Hudeček Patrik 3:1, Julínek Petr 3:1, Sýkora Miroslav 3:1, body hostů: Hodek Vojtěch 0:4, Baťa Jiří 2:2, Kučera Lukáš 0:4, Plotěný Karel 3:1), KST Oltec Brno E - TJ Holásky F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klust Daniel 1:2, Svoboda Miroslav 2:1, Hrůza Peter 1:2, Šoukalová Lenka 0:4, WO 3:0, body hostů: Vondruška Ladislav 2:2, Zimola Ondřej 3:0, Špondr Martin 3:0, Pazdera Miroslav 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Popůvky B - Sokol Bílovice nad Svitavou A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zadák Karel st. 0:4, Posch Pavel 1:2, Blecha Pavel 2:2, Lemon René 1:3, WO 1:0, body hostů: Kozák Jan 4:0, Zach Jaroslav 3:1, Oplatek Jiří 1:2, Meluzín Tomáš 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Brno I G - TJ Sokol Modřice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pluháček Adam 3:0, Brázdová Marie 2:1, Bartoš Petr 3:0, Babušík Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Čeněk Jiří 0:4, Bartoš Michal 1:3, Vosátka Štěpán 0:4, WO 0:5),
15. kolo:
TJ Sokol Brno I G - TJ Sokol Brno-Židenice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babušík Tomáš 4:0, Koudelka Lukáš 0:2, Bartoš Petr 4:0, Pluháček Adam 2:2, Janda Roman 1:1, body hostů: Malina Jan 2:2, Rampula Miroslav 2:2, Mezník Jan 1:3, Hegr Jiří 0:4), TJ Sokol Modřice B - TJ Sokol Popůvky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doleček Ivan 0:3, Bartoš Michal 1:3, Bednář Jan 2:1, Čeněk Jiří 0:4, WO 2:0, body hostů: Posch Pavel 2:2, Blaha Petr 3:0, Blecha Pavel 3:1, Buček Vladimír 3:0, WO 0:2), SKST Nový Lískovec D - KST Oltec Brno E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítkovič Martin 3:1, Janeček Martin 4:0, Holas Oldřich 0:2, Navrátil Lukáš 2:2, Kristen Jan 1:0, WO 1:0, body hostů: Klust Daniel 0:4, Švehla David 2:2, Hrůza Peter 1:3, Svoboda Miroslav 2:1, WO 0:1), TJ Holásky F - Orel Šlapanice C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondruška Ladislav 2:2, Zimola Ondřej 3:0, Bišof Radim 4:0, Pazdera Miroslav 3:1, WO 1:1, body hostů: Sýkora Miroslav 1:3, Julínek Petr 0:4, Hudeček Patrik 1:2, Šmerda Zdeněk 1:3, WO 1:1), SK Slatina - Brno G - TJ Sokol Líšeň E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špacír Petr 1:3, Linhárek František 1:1, Halický Tomáš 3:1, Baťa Jiří 2:2, Kučera Lukáš 0:2, body hostů: Spurný Mojmír 4:0, Komárková Jana 1:3, Hanáková Ilona 1:3, Doležel Karel 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - SK Slatina - Brno G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mezník Jan 1:3, Zobec Pavel 2:2, Chrascina Jiří 3:1, Malina Jan 4:0, body hostů: Halický Tomáš 2:2, Linhárek František 0:4, Baťa Jiří 3:1, Hodek Vojtěch 1:3), TJ Sokol Líšeň E - TJ Holásky F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šujan Petr 1:3, Svoboda Pavel 1:3, Doležel Karel 2:2, Dlouhý Jakub 1:3, body hostů: Vondruška Ladislav 4:0, Špondr Martin 4:0, Pazdera Miroslav 3:1, Sedláček Jaroslav 0:4), Orel Šlapanice C - SKST Nový Lískovec D 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sýkora Miroslav 3:1, Šmerda Zdeněk 0:4, Řezníček Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Buk Lukáš 2:1, Navrátil Lukáš 2:1, Janeček Martin 2:1, Vítkovič Martin 3:0, WO 5:0), KST Oltec Brno E - Sokol Bílovice nad Svitavou A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klust Daniel 0:2, Švehla David 4:0, Hrůza Peter 1:3, Svoboda Miroslav 3:1, Šebek Emil 0:2, WO 1:0, body hostů: Kozák Jan 3:1, Zach Jaroslav 2:2, Oplatek Jiří 1:3, Meluzín Tomáš 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Popůvky B - TJ Sokol Brno I G 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buček Vladimír 1:3, Zadák Karel st. 0:4, Lemon René 0:4, Blecha Pavel 2:1, WO 0:1, body hostů: Bartoš Petr 2:1, Brázdová Marie 3:1, Zedník Petr 3:1, Babušík Tomáš 4:0, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Popůvky B - TJ Sokol Brno-Židenice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blecha Pavel 2:2, Lemon René 0:4, Zadák Karel st. 0:4, Buček Vladimír 3:1, body hostů: Malina Jan 4:0, Rampula Miroslav 2:0, Chrascina Jiří 3:1, Zobec Pavel 2:2, Mezník Jan 0:2), TJ Sokol Modřice B - KST Oltec Brno E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doleček Ivan 1:3, Bartoš Michal 1:3, Bednář Jan 3:1, Čeněk Jiří 1:3, body hostů: Klust Daniel 3:1, Svoboda Miroslav 3:1, Šoukalová Lenka 0:4, Švehla David 4:0), Sokol Bílovice nad Svitavou A - Orel Šlapanice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Jan 4:0, Zach Jaroslav 3:1, Uličný Petr 0:4, Meluzín Tomáš 3:1, body hostů: Šmerda Zdeněk 1:3, Řezníček Miroslav 1:3, Hudeček Patrik 3:1, Julínek Petr 1:3), SKST Nový Lískovec D - TJ Sokol Líšeň E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Lukáš 2:2, Vítkovič Martin 3:1, Holas Oldřich 0:4, Búřil Jiří 0:4, body hostů: Šujan Petr 3:1, Jílek Jakub 2:2, Svoboda Pavel 3:1, Doležel Karel 3:1), TJ Holásky F - SK Slatina - Brno G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špondr Martin 3:1, Tvarůžek Jiří 3:1, Pazdera Miroslav 2:2, Vondruška Ladislav 3:1, body hostů: Kučera Lukáš 0:4, Linhárek František 2:2, Halický Miroslav 1:3, Špacír Petr 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - TJ Holásky F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zobec Pavel 2:2, Mezník Jan 2:2, Chrascina Jiří 3:1, Malina Jan 3:1, body hostů: Špondr Martin 3:1, Vondruška Ladislav 2:2, Bišof Radim 0:4, Pazdera Miroslav 1:3), SK Slatina - Brno G - SKST Nový Lískovec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plotěný Karel 3:1, Linhárek František 1:1, Halický Tomáš 0:4, Hodek Vojtěch 1:3, Huml Otakar st. 1:0, WO 0:1, body hostů: Janeček Martin 4:0, Navrátil Lukáš 1:3, Vítkovič Martin 2:1, Holas Oldřich 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Líšeň E - Sokol Bílovice nad Svitavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrazíková Anna 1:3, Doležel Karel 1:3, Spurný Mojmír 4:0, Zemanová Irena 1:3, body hostů: Kozák Jan 3:1, Zach Jaroslav 3:1, Oplatek Jiří 0:4, Meluzín Tomáš 3:1), Orel Šlapanice C - TJ Sokol Modřice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudeček Patrik 4:0, Řezníček Miroslav 3:1, Šmerda Zdeněk 3:1, Remeš Dominik 4:0, body hostů: Bartoš Michal 0:4, Doleček Ivan 2:2, Novák Petr 0:4, Čeněk Jiří 0:4), KST Oltec Brno E - TJ Sokol Brno I G 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klust Daniel 1:3, Svoboda Miroslav 2:0, Hrůza Peter 0:3, Šoukalová Lenka 0:4, WO 0:3, body hostů: Bartoň Petr 3:1, Brázdová Marie 2:2, Babušík Tomáš 3:0, Bartoš Petr 2:0, WO 3:0),
19. kolo:
TJ Sokol Popůvky B - KST Oltec Brno E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blecha Pavel 2:2, Buček Vladimír 2:2, Posch Pavel 1:3, Lemon René 1:3, body hostů: Klust Daniel 2:2, Švehla David 4:0, Šoukalová Lenka 0:4, Hrůza Peter 4:0), TJ Sokol Brno I G - Orel Šlapanice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babušík Tomáš 3:1, Karásek Petr 3:1, Bartoš Petr 4:0, Pluháček Adam 3:1, body hostů: Remeš Dominik 2:2, Novák Vojtěch 1:3, Julínek Petr 0:4, Sedláček Jan 0:4), TJ Sokol Modřice B - TJ Sokol Líšeň E 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doleček Ivan 1:2, Bartoš Michal 1:2, Bednář Jan 2:1, Novák Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Mrazíková Anna 2:2, Jílek Jakub 1:3, Doležel Karel 4:0, WO 0:5), Sokol Bílovice nad Svitavou A - SK Slatina - Brno G 9:8 (body domácích: Kozák Jan 3:0, Zach Jaroslav 2:1, Uličný Petr 0:3, WO 4:4, body hostů: Hodek Vojtěch 1:2, Halický Miroslav 1:2, Plotěný Karel 2:1, WO 4:4), SKST Nový Lískovec D - TJ Holásky F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holas Oldřich 2:2, Janeček Martin 4:0, Kristen Jan 2:2, Vítkovič Martin 2:2, body hostů: Špondr Martin 2:2, Vondruška Ladislav 3:1, Pazdera Miroslav 1:3, Sedláček Jaroslav 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - SKST Nový Lískovec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zobec Pavel 3:1, Rampula Miroslav 1:1, Chrascina Jiří 4:0, Malina Jan 2:2, WO 0:2, body hostů: Navrátil Lukáš 3:1, Škňouřilová Tereza 0:4, Holas Oldřich 0:3, Vítkovič Martin 1:2, WO 2:0), TJ Holásky F - Sokol Bílovice nad Svitavou A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špondr Martin 3:1, Vondruška Ladislav 2:2, Harašta Petr 3:1, Pazdera Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Kozák Jan 4:0, Zach Jaroslav 1:3, Meluzín Tomáš 2:2, Uličný Petr 0:4, WO 0:1), SK Slatina - Brno G - TJ Sokol Modřice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halický Miroslav 3:0, Linhárek František 2:0, Huml Otakar st. 0:1, Plotěný Karel 2:0, Hodek Vojtěch 1:2, WO 5:1, body hostů: Čeněk Jiří 0:4, Bartoš Michal 1:3, Doleček Ivan 2:1, WO 1:5), TJ Sokol Líšeň E - TJ Sokol Brno I G 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrazíková Anna 0:3, Doležel Karel 0:3, Spurný Mojmír 3:0, Zemanová Irena 0:4, WO 3:0, body hostů: Zedník Petr 3:1, Babušík Tomáš 3:1, Bartoň Petr 1:1, Bartoš Petr 3:0, WO 0:3), Orel Šlapanice C - TJ Sokol Popůvky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remeš Dominik 2:2, Novák Vojtěch 2:2, Řezníček Miroslav 2:2, Sýkora Miroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Blecha Pavel 3:0, Blaha Petr 2:2, Buček Vladimír 1:1, Posch Pavel 0:4, Lemon René 0:2, WO 0:1),
21. kolo:
KST Oltec Brno E - TJ Sokol Brno-Židenice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švehla David 4:0, Klust Daniel 2:2, Šebek Emil 0:3, Hrůza Peter 3:1, Švehla Jiří 1:0, body hostů: Malina Jan 3:1, Rampula Miroslav 2:2, Mezník Jan 1:3, Hegr Jiří 0:4), TJ Sokol Popůvky B - TJ Sokol Líšeň E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Posch Pavel 1:2, Buček Vladimír 2:1, Blecha Pavel 3:0, Blaha Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Zemanová Irena 0:4, Jílek Jakub 3:1, Doležel Karel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Brno I G - SK Slatina - Brno G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babušík Tomáš 3:1, Karásek Petr 3:1, Zedník Petr 3:0, Brázdová Marie 0:4, WO 0:1, body hostů: Hodek Vojtěch 1:3, Plotěný Karel 1:2, Halický Tomáš 1:3, Baťa Jiří 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Modřice B - TJ Holásky F 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Doleček Ivan 1:2, Bartoš Michal 1:2, Bednář Jan 2:1, Čeněk Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Vondruška Ladislav 3:1, Tvarůžek Jiří 3:1, Pazdera Miroslav 2:2, WO 0:5), Sokol Bílovice nad Svitavou A - SKST Nový Lískovec D 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kozák Jan 4:0, Zach Jaroslav 3:1, Oplatek Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Navrátil Lukáš 1:2, Janeček Martin 2:1, Vítkovič Martin 1:2, Holas Oldřich 1:2, WO 5:0),
22. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice C - Sokol Bílovice nad Svitavou A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zobec Pavel 2:2, Chrascina Jiří 2:2, Rampula Miroslav 2:0, Malina Jan 2:2, WO 0:2, body hostů: Kozák Jan 3:0, Meluzín Tomáš 2:2, Oplatek Jiří 0:4, Uličný Petr 1:2, WO 2:0), SKST Nový Lískovec D - TJ Sokol Modřice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holas Oldřich 1:3, Buk Lukáš 4:0, Vítkovič Martin 2:2, Janeček Martin 3:1, body hostů: Bartoš Michal 1:3, Čeněk Jiří 0:4, Bednář Jan 3:1, Novák Petr 2:2), TJ Holásky F - TJ Sokol Brno I G 18:0wo, SK Slatina - Brno G - TJ Sokol Popůvky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huml Otakar st. 0:1, Linhárek František 1:3, Halický Tomáš 2:1, Hodek Vojtěch 1:3, Halický Miroslav 1:2, WO 1:0, body hostů: Posch Pavel 2:2, Blaha Petr 2:0, Blecha Pavel 2:2, Buček Vladimír 3:0, Lemon René 1:1, WO 0:1), Orel Šlapanice C - KST Oltec Brno E 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmerda Zdeněk 2:0, Řezníček Miroslav 3:0, Novák Vojtěch 3:0, Remeš Dominik 2:1, WO 5:1, body hostů: Šebek Emil 0:4, Hrůza Peter 1:2, Klust Daniel 0:4, WO 1:5),
městská soutěž IV.třídy
1. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Salesko Líšeň B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofman Milan 3:0, Zetka Roman 3:1, Pelánek Martin 2:1, Géci Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Kocman Tomáš 0:4, Trungel Martin 2:1, Jeřábek Jakub 0:4, Sobotíková Monika 0:3, WO 2:0), SKST Nový Lískovec E - TTC Moravská Slavia Brno H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janeček Martin 1:3, Škňouřilová Tereza 1:3, Kovařík Petr 3:1, Kristen Jan 2:2, body hostů: Kysela Štěpán 4:0, Havránek Ondřej 2:2, Haluza Tomáš 0:4, Žaža Martin 3:1), SKST Nový Lískovec F - Orel Šlapanice D 18:0wo,
2. kolo:
Salesko Líšeň B - Orel Šlapanice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trungel Martin 2:2, Buttinger Michael 2:2, Jeřábek Jakub 2:2, Sobotíková Monika 1:3, body hostů: Hudeček Patrik 4:0, Sedláček Jan 1:3, Julínek Petr 4:0, Remešová Alžběta 0:4), TTC Moravská Slavia Brno H - SKST Nový Lískovec F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horníček Lukáš 2:2, Chalúpek Filip 4:0, Baur Zdeněk 0:2, Řepa František 3:1, Žaža Martin 2:0, body hostů: Búřil Jiří 2:2, Krejčí David 2:2, Búřil Lukáš 1:3, Černý Zdeněk 0:4), ASS Brno D - SKST Nový Lískovec E 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Auda Antonín 1:2, Auda Jan 3:1, Lapiš Viktor 0:4, WO 0:6, body hostů: Janeček Martin 3:0, Žaloudek Lubomír 1:1, Dostál Adam 1:2, Kristen Jan 2:1, WO 6:0), TJ Brno-Bystrc F - TJ Sokol Brno-Židenice D 18:0wo,
3. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice D - Salesko Líšeň B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nečas Igor 2:2, Chmel Roman 4:0, Kusák Ivo 4:0, Sedlář Jaroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Jeřábek Jakub 1:2, Trungel Martin 0:4, Kocman Tomáš 1:3, Buttinger Michael 0:4, WO 1:0), SKST Nový Lískovec E - TJ Sokol Brno I H 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škňouřilová Tereza 3:1, Kovařík Petr 4:0, Kristen Jan 3:0, Janeček Martin 4:0, WO 0:1, body hostů: Fojt Marek 0:4, Maiolino Eduardo Carlos 0:4, Nesveda David 1:3, Kadlec Petr 0:3, WO 1:0), SKST Nový Lískovec F - ASS Brno D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melkus Ivo 0:4, Ovísek Pavel 0:4, Wolková Magda 1:2, Wolk Roland 1:3, WO 1:0, body hostů: Auda Antonín 4:0, Auda Jan 4:0, Lapiš Viktor 0:1, Uherčík Maroš 3:0, Pál Richard 2:1, WO 0:1), Orel Šlapanice D - TTC Moravská Slavia Brno H 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Julínek Petr 2:2, Hudeček Patrik 2:2, Sedláček Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Baur Zdeněk 2:1, Žaža Martin 3:0, Chalúpek Filip 1:2, Havránek Ondřej 2:1, WO 5:0),
4. kolo:
Salesko Líšeň B - TTC Moravská Slavia Brno H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Teodor 0:4, Trungel Martin 2:2, Jeřábek Jakub 1:3, Kocman Tomáš 2:2, body hostů: Chalúpek Filip 4:0, Řepa František 2:2, Baur Zdeněk 2:2, Haluza Tomáš 3:1), ASS Brno D - Orel Šlapanice D 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Auda Antonín 2:1, Jirsa Václav 1:2, Lapiš Viktor 1:2, WO 3:3, body hostů: Julínek Petr 2:1, Sedláček Jan 0:3, Hudeček Patrik 3:0, WO 3:3), TJ Sokol Brno I H - SKST Nový Lískovec F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maiolino Eduardo Carlos 2:2, Janda Roman 4:0, Nesveda David 3:1, Koudelka Lukáš 3:1, body hostů: Wolk Roland 2:2, Búřil Jiří 2:2, Wolková Magda 0:4, Černý Zdeněk 0:4),
5. kolo:
SKST Nový Lískovec E - TJ Brno-Bystrc F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škňouřilová Tereza 1:3, Kovařík Petr 1:0, Kristen Jan 4:0, Janeček Martin 2:2, WO 0:3, body hostů: Hofman Milan 2:1, Géci Jiří 1:3, Pelánek Martin 1:2, Kadlic Šimon 1:2, WO 3:0), Orel Šlapanice D - TJ Sokol Brno I H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Julínek Petr 3:1, Hudeček Patrik 3:1, Sedláček Jan 1:3, Remešová Alžběta 0:4, body hostů: Kadlec Petr 1:3, Janda Roman 4:0, Nesveda David 2:2, Maiolino Eduardo Carlos 2:2), TTC Moravská Slavia Brno H - ASS Brno D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žaža Martin 2:1, Chalúpek Filip 2:1, Havránek Ondřej 2:1, Haluza Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Jirsa Václav 0:4, Lapiš Viktor 0:4, Auda Antonín 3:1, WO 0:5),
6. kolo:
Salesko Líšeň B - ASS Brno D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trungel Martin 2:2, Novák Tomáš 1:3, Kopecký Dominik 2:2, Jeřábek Jakub 1:3, body hostů: Lapiš Viktor 0:1, Jirsa Václav 1:3, Auda Antonín 4:0, Uherčík Maroš 3:1, Pál Richard 2:1), TJ Sokol Brno I H - TTC Moravská Slavia Brno H 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kadlec Petr 0:4, Maiolino Eduardo Carlos 0:4, Koudelka Lukáš 0:4, Janda Roman 3:1, body hostů: Kysela Štěpán 3:1, Haluza Tomáš 3:1, Žaža Martin 4:0, Řepa František 3:1), TJ Brno-Bystrc F - SKST Nový Lískovec F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zetka Roman 3:1, Hofman Milan 4:0, Géci Jiří 4:0, Pelánek Martin 4:0, body hostů: Búřil Jiří 1:3, Wolk Roland 0:4, Wolková Magda 0:4, Černý Zdeněk 0:4), TJ Sokol Brno-Židenice D - SKST Nový Lískovec E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Igor 2:2, Chmel Roman 0:4, Kusák Ivo 2:2, Sedlář Jaroslav 2:2, body hostů: Janeček Martin 4:0, Vítkovič Martin 3:1, Kristen Jan 2:2, Žaloudek Lubomír 1:3),
7. kolo:
SKST Nový Lískovec F - TJ Sokol Brno-Židenice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Búřil Jiří 1:3, Wolk Roland 2:2, Búřil Lukáš 1:3, Melkus Ivo 1:3, body hostů: Sedlář Jaroslav 4:0, Nečas Igor 2:2, Kusák Ivo 4:0, Chmel Roman 1:3), Orel Šlapanice D - TJ Brno-Bystrc F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Julínek Petr 1:3, Šmerda Zdeněk 3:0, Hudeček Patrik 1:2, Sedláček Jan 0:4, WO 1:1, body hostů: Pelánek Ondřej 3:1, Pelánek Martin 2:2, Kadlic Šimon 3:0, Zetka Roman 1:2, WO 1:1), ASS Brno D - TJ Sokol Brno I H 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Uherčík Maroš 4:0, Lapiš Viktor 0:4, Auda Antonín 2:1, WO 0:6, body hostů: Křivánková Dana 2:1, Maiolino Eduardo Carlos 1:2, Koudelka Lukáš 1:2, Kadlec Petr 1:1, WO 6:0),
8. kolo:
Salesko Líšeň B - TJ Sokol Brno I H 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Tomáš 1:0, Kocman Tomáš 4:0, Buttinger Michael 2:2, Trungel Martin 3:1, Sobotíková Monika 3:0, body hostů: Kadlec Petr 1:3, Koudelka Lukáš 1:3, Maiolino Eduardo Carlos 1:3, Fojt Marek 0:4), TJ Brno-Bystrc F - TTC Moravská Slavia Brno H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Milan 2:2, Zetka Roman 2:2, Géci Jiří 3:1, Kadlic Šimon 1:3, body hostů: Lukjanov Vojtěch 3:1, Kysela Štěpán 4:0, Baur Zdeněk 0:4, Haluza Tomáš 1:3), TJ Sokol Brno-Židenice D - Orel Šlapanice D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krbálek Libor 1:3, Chmel Roman 1:3, Kusák Ivo 2:2, Sedlář Jaroslav 2:2, body hostů: Sedláček Jan 0:4, Julínek Petr 4:0, Šmerda Zdeněk 4:0, Hudeček Patrik 2:2),
9. kolo:
SKST Nový Lískovec E - Salesko Líšeň B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítkovič Martin 4:0, Vítkovičová Marie 0:2, Kovařík Petr 4:0, Janeček Martin 4:0, Kristen Jan 1:1, body hostů: Kopecký Dominik 1:3, Novák Tomáš 1:3, Trungel Martin 0:4, Kocman Tomáš 1:3), TTC Moravská Slavia Brno H - TJ Sokol Brno-Židenice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysela Štěpán 4:0, Řepa František 0:4, Haluza Tomáš 1:3, Pecka Karel 3:1, body hostů: Sedlář Jaroslav 3:1, Nečas Igor 2:2, Kusák Ivo 2:2, Chmel Roman 1:3), ASS Brno D - TJ Brno-Bystrc F 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jirsa Václav 0:3, Auda Jan 3:0, Auda Antonín 1:2, Lapiš Viktor 0:3, WO 5:0, body hostů: Géci Jiří 2:2, Hofman Milan 3:1, Zetka Roman 3:1, WO 0:5),
10. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - TJ Sokol Brno I H 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zetka Roman 4:0, Hofman Milan 3:0, Kadlic Šimon 4:0, Hofman Marek ml. 1:3, WO 0:1, body hostů: Kadlec Petr 1:3, Koudelka Lukáš 0:4, Fojt Marek 1:2, Maiolino Eduardo Carlos 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Brno-Židenice D - ASS Brno D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kusák Ivo 1:3, Nečas Igor 2:2, Chmel Roman 2:1, Sedlář Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Pál Richard 2:2, Uherčík Maroš 2:2, Auda Antonín 2:2, Auda Jan 3:0, WO 0:1), SKST Nový Lískovec E - SKST Nový Lískovec F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Petr 4:0, Žaloudek Lubomír 2:2, Kristen Jan 3:0, Janeček Martin 3:0, WO 0:2, body hostů: Melkus Ivo 1:2, Wolk Roland 0:4, Wolková Magda 0:4, Ovísek Pavel 0:2, Búřil Jiří 1:0, WO 2:0),
11. kolo:
SKST Nový Lískovec F - Salesko Líšeň B 18:0wo, Orel Šlapanice D - SKST Nový Lískovec E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Zdeněk 2:2, Hudeček Patrik 1:3, Julínek Petr 0:4, Sedláček Jan 0:4, body hostů: Janeček Martin 4:0, Škňouřilová Tereza 2:2, Vítkovič Martin 4:0, Kristen Jan 3:1), TJ Sokol Brno I H - TJ Sokol Brno-Židenice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maiolino Eduardo Carlos 2:2, Koudelka Lukáš 3:1, Kadlec Petr 0:3, Fojt Marek 0:4, WO 1:0, body hostů: Nečas Igor 2:2, Chmel Roman 3:1, Kusák Ivo 4:0, Milichovský Josef 1:2, WO 0:1),
12. kolo:
Salesko Líšeň B - TJ Brno-Bystrc F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Tomáš 0:4, Jeřábek Jakub 1:3, Kopecký Dominik 1:3, Sobotíková Monika 0:3, WO 1:0, body hostů: Hofman Milan 3:0, Zetka Roman 3:1, Pelánek Martin 3:1, Pelánek Ondřej 4:0, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno H - SKST Nový Lískovec E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukjanov Vojtěch 3:1, Kysela Štěpán 3:0, Nespěšný Hynek 4:0, Řepa František 0:4, WO 0:1, body hostů: Janeček Martin 2:2, Vítkovič Martin 1:3, Škňouřilová Tereza 1:2, Kovařík Petr 1:3, WO 1:0), Orel Šlapanice D - SKST Nový Lískovec F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmerda Zdeněk 3:0, Hudeček Patrik 4:0, Sedláček Jan 0:4, Julínek Petr 2:2, WO 0:1, body hostů: Wolk Roland 2:2, Búřil Lukáš 2:1, Wolková Magda 1:3, Búřil Jiří 1:3, WO 1:0),
13. kolo:
Orel Šlapanice D - Salesko Líšeň B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeček Patrik 3:1, Sedláček Jan 0:4, Remešová Alžběta 0:4, Julínek Petr 3:1, body hostů: Kopecký Dominik 2:2, Trungel Martin 2:2, Novák Tomáš 4:0, Jeřábek Jakub 2:2), SKST Nový Lískovec F - TTC Moravská Slavia Brno H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melkus Ivo 2:2, Búřil Jiří 3:1, Wolková Magda 1:3, Wolk Roland 2:2, body hostů: Baur Zdeněk 0:4, Haluza Tomáš 3:1, Chalúpek Filip 3:1, Havránek Ondřej 2:2), SKST Nový Lískovec E - ASS Brno D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škňouřilová Tereza 2:1, Kovařík Petr 3:0, Kristen Jan 2:2, Janeček Martin 3:1, WO 2:0, body hostů: Lapiš Viktor 0:4, Jirsa Václav 0:4, Auda Antonín 1:1, Uherčík Maroš 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Brno-Židenice D - TJ Brno-Bystrc F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chmel Roman 1:3, Nečas Igor 1:3, Kusák Ivo 2:2, Sedlář Jaroslav 2:0, Milichovský Josef 0:2, body hostů: Pelánek Ondřej 4:0, Pelánek Martin 3:1, Zetka Roman 1:3, Ohaňka Zdeněk 2:2),
14. kolo:
Salesko Líšeň B - TJ Sokol Brno-Židenice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Streit Petr 1:3, Kopecký Dominik 2:2, Novák Tomáš 2:2, Ilčík Teodor 1:3, body hostů: Krbálek Libor 2:2, Kusák Ivo 3:1, Milichovský Josef 1:3, Sedlář Jaroslav 4:0), TJ Sokol Brno I H - SKST Nový Lískovec E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zedník Petr 3:1, Fojt Marek 0:4, Koudelka Lukáš 0:4, Daněk Miroslav 0:4, body hostů: Janeček Martin 4:0, Kovařík Petr 3:1, Vítkovič Martin 3:1, Škňouřilová Tereza 3:1), ASS Brno D - SKST Nový Lískovec F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pál Richard 3:1, Jirsa Václav 0:4, Auda Antonín 3:1, Uherčík Maroš 4:0, body hostů: Búřil Jiří 1:3, Wolk Roland 3:1, Wolková Magda 1:3, Vojáček Patrik 0:2, Búřil Lukáš 1:1), TTC Moravská Slavia Brno H - Orel Šlapanice D 18:0wo,
15. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno H - Salesko Líšeň B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Řepa František 3:1, Horníček Lukáš 1:3, Baur Zdeněk 0:4, Handlar Jiří st. 4:0, body hostů: Trungel Martin 3:1, Jeřábek Jakub 1:3, Ilčík Teodor 2:2, Kocman Tomáš 2:2), Orel Šlapanice D - ASS Brno D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeček Patrik 3:1, Remešová Alžběta 0:4, Sedláček Jan 1:3, Julínek Petr 3:1, body hostů: Šíp Josef 2:2, Jirsa Václav 2:2, Auda Antonín 4:0, Lapiš Viktor 1:3), SKST Nový Lískovec F - TJ Sokol Brno I H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melkus Ivo 2:1, Búřil Jiří 4:0, Wolková Magda 1:3, Wolk Roland 3:1, WO 1:0, body hostů: Kadlec Petr 2:2, Daněk Miroslav 1:2, Koudelka Lukáš 1:3, Fojt Marek 1:3, WO 0:1),
16. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - SKST Nový Lískovec E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ohaňka Zdeněk 2:2, Zetka Roman 2:2, Pelánek Ondřej 3:1, Pelánek Martin 0:4, body hostů: Vítkovič Martin 4:0, Janeček Martin 2:2, Kovařík Petr 2:2, Kristen Jan 1:3), TJ Sokol Brno I H - Orel Šlapanice D 18:0wo, ASS Brno D - TTC Moravská Slavia Brno H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jirsa Václav 1:3, Lapiš Viktor 0:4, Auda Antonín 1:3, Auda Jan 2:2, body hostů: Haluza Tomáš 2:2, Handlar Jiří st. 2:0, Kysela Štěpán 4:0, Pecka Karel 4:0, Baur Zdeněk 0:2),
17. kolo:
ASS Brno D - Salesko Líšeň B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pál Richard 2:2, Uherčík Maroš 3:1, Auda Antonín 3:0, Auda Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Jeřábek Jakub 0:4, Novák Tomáš 1:3, Sobotíková Monika 1:3, Kopecký Dominik 1:2, WO 1:0), TTC Moravská Slavia Brno H - TJ Sokol Brno I H 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Haluza Tomáš 4:0, Handlar Jiří st. 4:0, Chalúpek Filip 3:1, Havránek Ondřej 3:1, body hostů: Daněk Miroslav 0:4, Fojt Marek 0:4, Koudelka Lukáš 0:4, Kadlec Petr 2:2), SKST Nový Lískovec F - TJ Brno-Bystrc F 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Melkus Ivo 0:4, Wolk Roland 0:4, Wolková Magda 0:4, Búřil Jiří 0:3, Černý Zdeněk 0:1, body hostů: Zetka Roman 4:0, Pelánek Ondřej 4:0, Pelánek Martin 4:0, Hofman Milan 4:0), SKST Nový Lískovec E - TJ Sokol Brno-Židenice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítkovič Martin 2:1, Škňouřilová Tereza 2:2, Kristen Jan 3:0, Janeček Martin 3:1, WO 1:1, body hostů: Chmel Roman 0:4, Milichovský Josef 0:3, Sedlář Jaroslav 2:2, Kusák Ivo 2:1, WO 1:1),
18. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice D - SKST Nový Lískovec F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kusák Ivo 4:0, Nečas Igor 3:1, Milichovský Josef 2:1, Sedlář Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Búřil Lukáš 0:2, Wolk Roland 2:2, Wolková Magda 0:4, Búřil Jiří 0:3, Černý Zdeněk 0:2, WO 1:0), TJ Brno-Bystrc F - Orel Šlapanice D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zetka Roman 1:1, Hofman Milan 2:0, Pelánek Martin 3:0, Géci Jiří 2:0, WO 7:1, body hostů: Sedláček Jan 0:4, Hudeček Patrik 0:2, Julínek Petr 1:2, WO 1:7), TJ Sokol Brno I H - ASS Brno D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maiolino Eduardo Carlos 0:4, Křivánková Dana 2:2, Koudelka Lukáš 1:3, Daněk Miroslav 2:2, body hostů: Auda Antonín 2:2, Auda Jan 4:0, Uherčík Maroš 4:0, Jirsa Václav 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Brno I H - Salesko Líšeň B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zedník Petr 4:0, Nesveda David 3:1, Křivánková Dana 4:0, Daněk Miroslav 3:1, body hostů: Trungel Martin 2:2, Buttinger Michael 0:4, Sobotíková Monika 0:4, Jeřábek Jakub 0:4), TTC Moravská Slavia Brno H - TJ Brno-Bystrc F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Karel 4:0, Kysela Štěpán 3:1, Chalúpek Filip 1:3, Řepa František 0:4, body hostů: Géci Jiří 1:3, Zetka Roman 2:2, Pelánek Ondřej 3:1, Pelánek Martin 2:2), Orel Šlapanice D - TJ Sokol Brno-Židenice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Zdeněk 2:2, Hudeček Patrik 4:0, Sedláček Jan 0:4, Julínek Petr 3:1, body hostů: Sedlář Jaroslav 2:2, Chmel Roman 1:3, Kusák Ivo 3:1, Nečas Igor 1:3),
20. kolo:
Salesko Líšeň B - SKST Nový Lískovec E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marek Matyáš 0:4, Sobotíková Monika 1:3, Ilčík Teodor 0:4, Marušinec Ondřej 0:4, body hostů: Janeček Martin 4:0, Kovařík Petr 4:0, Škňouřilová Tereza 4:0, Žaloudek Lubomír 3:1), TJ Sokol Brno-Židenice D - TTC Moravská Slavia Brno H 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nečas Igor 2:2, Chmel Roman 3:1, Kusák Ivo 2:2, Sedlář Jaroslav 2:2, body hostů: Havránek Ondřej 1:3, Haluza Tomáš 3:1, Chalúpek Filip 3:1, Baur Zdeněk 0:4), TJ Brno-Bystrc F - ASS Brno D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ohaňka Zdeněk 2:2, Hofman Milan 0:1, Pelánek Martin 2:2, Pelánek Ondřej 4:0, Géci Jiří 1:2, body hostů: Auda Antonín 1:3, Auda Jan 3:1, Uherčík Maroš 3:1, Jirsa Václav 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Brno I H - TJ Brno-Bystrc F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelka Lukáš 0:4, Zedník Petr 2:2, Kadlec Petr 0:4, Křivánková Dana 4:0, body hostů: Hofman Milan 2:2, Zetka Roman 3:1, Kadlic Šimon 3:1, Pelánek Martin 2:2), ASS Brno D - TJ Sokol Brno-Židenice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jirsa Václav 0:4, Auda Jan 2:1, Auda Antonín 1:2, Lapiš Viktor 0:4, WO 1:1, body hostů: Nečas Igor 3:1, Sedlář Jaroslav 3:1, Kusák Ivo 3:0, Chmel Roman 2:1, WO 1:1), SKST Nový Lískovec F - SKST Nový Lískovec E 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 0:4, Búřil Jiří 1:3, Wolková Magda 1:3, Ovísek Pavel 0:4, body hostů: Kristen Jan 4:0, Škňouřilová Tereza 4:0, Dostál Adam 2:2, Janeček Martin 4:0),
22. kolo:
Salesko Líšeň B - SKST Nový Lískovec F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ilčík Teodor 0:4, Marušinec Ondřej 2:2, Marek Matyáš 1:3, Trungel Martin 4:0, body hostů: Wolk Roland 3:1, Búřil Jiří 3:1, Vojáček Patrik 2:2, Wolková Magda 1:3), SKST Nový Lískovec E - Orel Šlapanice D 18:0wo, TJ Sokol Brno-Židenice D - TJ Sokol Brno I H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chmel Roman 2:2, Kusák Ivo 3:1, Nečas Igor 1:3, Sedlář Jaroslav 3:1, body hostů: Zedník Petr 3:1, Koudelka Lukáš 1:3, Křivánková Dana 3:1, Maiolino Eduardo Carlos 0:4),
městský přebor starších žáků
1. kolo:
SK Slatina - Brno - SKST Nový Lískovec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zrza Vilém 0:3, Ševčík Adam 0:3, Mráček Jan 0:3, body hostů: Vítkovičová Marie 3:0, Kříž Jaroslav ml. 3:0, Žaloudek Lubomír 3:0), SKST Nový Lískovec B - TTC Moravská Slavia Brno C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostalík Šimon 0:3, Búřil Lukáš 3:0, Krejčí David 3:0, body hostů: Chmelina Jan 1:2, Krajčovič Matúš 1:2, Fic Vojtěch 1:2), Salesko Líšeň - TTC Moravská Slavia Brno B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sobotíková Monika 0:3, Kocman Tomáš 0:3, WO 0:3, body hostů: Horníček Lukáš 2:0, Žaža Martin 2:0, Chalúpek Filip 2:0, WO 3:0),
2. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - Salesko Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Juránek Tomáš 0:2, Sobotka Vilém 0:2, Fic Vojtěch 1:1, WO 3:0, body hostů: Buttinger Michael 3:0, Ilčík Teodor 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Líšeň - SKST Nový Lískovec B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Jakub 0:3, Šujan Petr 1:2, Svoboda Pavel 1:2, body hostů: Krejčí David 2:1, Búřil Lukáš 2:1, Kovařík Petr 3:0), TJ Sokol Brno-Židenice - SK Slatina - Brno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stašek Jan 0:3, Procházka Robert 0:3, Hnízdil Tomáš 2:1, body hostů: Mráček Jan 2:1, Dohnal Štěpán 3:0, Rojka Vojtěch 2:1),
3. kolo:
SKST Nový Lískovec B - TJ Holásky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Búřil Lukáš 3:0, Kovařík Petr 3:0, Krejčí David 3:0, body hostů: Šmerek Matěj 0:3, Škvařil Patrik 0:3, Šimeček Robin 0:3), Salesko Líšeň - TJ Sokol Líšeň 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčík Teodor 0:3, Marek Matyáš 0:3, Sobotíková Monika 1:2, body hostů: Svoboda Pavel 3:0, Jílek Jakub 2:1, Šujan Petr 3:0), TTC Moravská Slavia Brno B - TTC Moravská Slavia Brno C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haluza Tomáš 3:0, Řepa František 2:1, Franta Adam 2:1, body hostů: Handlar Jiří 0:3, Fic Vojtěch 0:3, Vlach Lukáš 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Líšeň - TTC Moravská Slavia Brno B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Pavel 3:0, Šujan Petr 2:1, Dlouhý Jakub 0:3, body hostů: Franta Adam 1:2, Chalúpek Filip 2:1, Haluza Tomáš 1:2), TJ Holásky - Salesko Líšeň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škvařil Patrik 0:3, Šimeček Robin 0:3, Šmerek Matěj 0:3, body hostů: Sobotíková Monika 3:0, Buttinger Michael 3:0, Marek Matyáš 3:0), SKST Nový Lískovec A - SKST Nový Lískovec B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žaloudek Lubomír 2:1, Kristenová Renáta 0:3, Kříž Jaroslav ml. 1:2, body hostů: Krejčí David 1:2, Kovařík Petr 3:0, Búřil Lukáš 2:1),
5. kolo:
SKST Nový Lískovec B - TJ Sokol Brno-Židenice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí David 3:0, Búřil Lukáš 3:0, Kovařík Petr 3:0, body hostů: Zítka Filip 0:3, Procházka Robert 0:3, Stašek Jan 0:3), Salesko Líšeň - SKST Nový Lískovec A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kocman Tomáš 2:1, Marek Matyáš 1:2, Trungel Martin 3:0, body hostů: Žaloudek Lubomír 2:1, Vítkovičová Marie 0:3, Kříž Jaroslav ml. 1:2), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Holásky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Řepa František 3:0, Franta Adam 3:0, Horníček Lukáš 3:0, body hostů: Šmerek Matěj 0:3, Škvařil Patrik 0:3, Šimeček Robin 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Líšeň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlar Jiří 0:3, Krajčovič Matúš 0:3, Fic Vojtěch 0:3, body hostů: Šujan Petr 3:0, Jílek Jakub 3:0, Svoboda Pavel 3:0),
6. kolo:
TJ Holásky - TTC Moravská Slavia Brno C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmerek Matěj 1:2, Škvařil Patrik 1:2, Šimeček Robin 0:3, body hostů: Handlar Jiří 1:2, Fic Vojtěch 3:0, Krajčovič Matúš 3:0), SKST Nový Lískovec A - TTC Moravská Slavia Brno B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žaloudek Lubomír 1:2, Kříž Jaroslav ml. 2:1, Kristenová Renáta 0:3, body hostů: Havránek Ondřej 3:0, Horníček Lukáš 2:1, Svoboda Tomáš 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice - Salesko Líšeň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Filip 0:3, Stašek Jan 0:3, WO 0:3, body hostů: Buttinger Michael 2:0, Sobotíková Monika 2:0, Marek Matyáš 2:0, WO 3:0), SK Slatina - Brno - SKST Nový Lískovec B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mráček Jan 1:2, Táborský Tomáš 1:2, Dohnal Štěpán 1:2, body hostů: Povolný Matěj 0:3, Búřil Lukáš 3:0, Krejčí David 3:0),
7. kolo:
Salesko Líšeň - SK Slatina - Brno 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilčík Teodor 3:0, Sobotíková Monika 3:0, Marek Matyáš 3:0, body hostů: Táborský Tomáš 0:3, Rojka Vojtěch 0:3, Mráček Jan 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Sokol Brno-Židenice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horníček Lukáš 3:0, Haluza Tomáš 3:0, Řepa František 3:0, body hostů: Stašek Jan 0:3, Procházka Robert 0:3, Zítka Filip 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Nový Lískovec A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlar Jiří 0:3, Krajčovič Matúš 1:2, Fic Vojtěch 1:2, body hostů: Kristenová Renáta 1:2, Kříž Jaroslav ml. 3:0, Žaloudek Lubomír 3:0), TJ Sokol Líšeň - TJ Holásky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šujan Petr 3:0, Válek Šimon 1:2, Dlouhý Jakub 2:1, body hostů: Šmerek Matěj 1:2, Šimeček Robin 0:3, Škvařil Patrik 2:1),
8. kolo:
SKST Nový Lískovec A - TJ Sokol Líšeň 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žaloudek Lubomír 1:2, Kříž Jaroslav ml. 1:2, Vítkovičová Marie 0:3, body hostů: Dlouhý Jakub 1:2, Šujan Petr 3:0, Jílek Jakub 3:0), TJ Sokol Brno-Židenice - TTC Moravská Slavia Brno C 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stašek Jan 0:3, Procházka Robert 0:3, Zítka Filip 0:3, body hostů: Krajčovič Matúš 3:0, Fic Vojtěch 3:0, Chmelina Jan 3:0), SK Slatina - Brno - TTC Moravská Slavia Brno B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rojka Vojtěch 0:1, Dohnal Štěpán 1:2, Mráček Jan 1:2, Táborský Tomáš 0:2, body hostů: Svoboda Tomáš 1:2, Horníček Lukáš 3:0, Haluza Tomáš 3:0),
9. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - SK Slatina - Brno 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krajčovič Matúš 3:0, Fic Vojtěch 3:0, Handlar Jiří 2:1, body hostů: Rojka Vojtěch 0:3, Mráček Jan 1:2, Táborský Tomáš 0:3), TJ Sokol Líšeň - TJ Sokol Brno-Židenice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jílek Jakub 3:0, Šujan Petr 3:0, Dlouhý Jakub 3:0, body hostů: Stašek Jan 0:3, Hnízdil Tomáš 0:3, Procházka Robert 0:3), TJ Holásky - SKST Nový Lískovec A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmerek Matěj 1:2, Škvařil Patrik 1:2, Šimeček Robin 0:3, body hostů: Kunešová Veronika 1:2, Kristenová Renáta 3:0, Vítkovičová Marie 3:0),
10. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice - TJ Holásky 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stašek Jan 0:3, Zítka Filip 2:1, Procházka Robert 1:2, body hostů: Adamcová Monika 2:1, Škvařil Patrik 3:0, Šimeček Robin 1:2), SK Slatina - Brno - TJ Sokol Líšeň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Táborský Tomáš 0:3, Mráček Jan 0:3, Rojka Vojtěch 0:3, body hostů: Šujan Petr 3:0, Jílek Jakub 3:0, Svoboda Pavel 3:0), SKST Nový Lískovec B - Salesko Líšeň 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí David 2:0, Búřil Lukáš 1:0, Čupera Ondřej 0:1, Kovařík Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Marek Matyáš 1:2, Ilčík Teodor 0:3, WO 0:3),
11. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Nový Lískovec B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chalúpek Filip 2:1, Havránek Ondřej 1:2, Haluza Tomáš 2:1, body hostů: Čupera Ondřej 0:3, Búřil Lukáš 1:2, Krejčí David 3:0), TJ Holásky - SK Slatina - Brno 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmerek Matěj 0:3, Škvařil Patrik 1:2, Šimeček Robin 0:3, body hostů: Rojka Vojtěch 2:1, Dohnal Štěpán 3:0, Táborský Tomáš 3:0), SKST Nový Lískovec A - TJ Sokol Brno-Židenice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kristenová Renáta 2:1, Vítkovičová Marie 3:0, Kunešová Veronika 1:2, body hostů: Stašek Jan 1:2, Hnízdil Tomáš 2:1, Procházka Robert 0:3),
12. kolo:
SKST Nový Lískovec A - SK Slatina - Brno 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kunešová Veronika 3:0, Žaloudek Lubomír 3:0, Kříž Jaroslav ml. 3:0, body hostů: Táborský Tomáš 0:3, Mráček Jan 0:3, Rojka Vojtěch 0:3), TTC Moravská Slavia Brno C - SKST Nový Lískovec B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fic Vojtěch 0:3, Handlar Jiří 0:3, Kouřil Sebastian 0:3, body hostů: Krejčí David 3:0, Kovařík Petr 3:0, Búřil Lukáš 3:0), TTC Moravská Slavia Brno B - Salesko Líšeň 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havránek Ondřej 2:1, Chalúpek Filip 3:0, Horníček Lukáš 1:2, body hostů: Trungel Martin 1:2, Sobotíková Monika 2:1, Buttinger Michael 0:3),
13. kolo:
Salesko Líšeň - TTC Moravská Slavia Brno C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sobotíková Monika 2:1, Marek Matyáš 2:1, Ilčík Teodor 2:1, body hostů: Kouřil Sebastian 3:0, Chmelina Jan 0:3, Handlar Jiří 0:3), SKST Nový Lískovec B - TJ Sokol Líšeň 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí David 0:3, Búřil Lukáš 1:2, Kovařík Petr 1:2, body hostů: Šujan Petr 2:1, Jílek Jakub 3:0, Svoboda Pavel 2:1), SK Slatina - Brno - TJ Sokol Brno-Židenice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rojka Vojtěch 2:1, Dohnal Štěpán 3:0, Mráček Jan 3:0, body hostů: Stašek Jan 0:3, Hnízdil Tomáš 1:2, Zítka Filip 0:3),
14. kolo:
TJ Holásky - SKST Nový Lískovec B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škvařil Patrik 0:3, Šmerek Matěj 0:3, Šimeček Robin 0:3, body hostů: Búřil Lukáš 3:0, Krejčí David 3:0, Čupera Ondřej 3:0), TJ Sokol Líšeň - Salesko Líšeň 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dlouhý Jakub 1:0, Jílek Jakub 3:0, Šujan Petr 3:0, Svoboda Pavel 1:1, body hostů: Marek Matyáš 0:3, Novák Tomáš 0:3, Trungel Martin 1:2), TTC Moravská Slavia Brno C - TTC Moravská Slavia Brno B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Handlar Jiří 0:3, Krajčovič Matúš 0:3, Fic Vojtěch 0:3, body hostů: Horníček Lukáš 3:0, Haluza Tomáš 3:0, Havránek Ondřej 3:0),
15. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havránek Ondřej 1:2, Chalúpek Filip 2:1, Řepa František 1:2, body hostů: Dlouhý Jakub 0:3, Šujan Petr 2:1, Svoboda Pavel 3:0), Salesko Líšeň - TJ Holásky 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčík Teodor 2:1, Sobotíková Monika 1:2, Marek Matyáš 1:2, body hostů: Adamcová Monika 0:3, Šmerek Matěj 3:0, Šimeček Robin 2:1), SKST Nový Lískovec B - SKST Nový Lískovec A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovařík Petr 3:0, Krejčí David 3:0, Čupera Ondřej 2:0, Búřil Lukáš 1:0, body hostů: Kříž Jaroslav ml. 0:3, Kunešová Veronika 0:3, Kristenová Renáta 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Brno-Židenice - SKST Nový Lískovec B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stašek Jan 0:3, Procházka Robert 0:3, Hnízdil Tomáš 0:3, body hostů: Čupera Ondřej 3:0, Povolný Matěj 3:0, Krejčí David 3:0), SKST Nový Lískovec A - Salesko Líšeň 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kristenová Renáta 2:1, Kříž Jaroslav ml. 3:0, Žaloudek Lubomír 2:1, body hostů: Kocman Tomáš 0:3, Marek Matyáš 1:2, Buttinger Michael 1:2), TJ Holásky - TTC Moravská Slavia Brno B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šimeček Robin 0:3, Adamcová Monika 0:3, Škvařil Patrik 0:3, body hostů: Řepa František 3:0, Havránek Ondřej 3:0, Franta Adam 3:0), TJ Sokol Líšeň - TTC Moravská Slavia Brno C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šujan Petr 3:0, Dlouhý Jakub 1:2, Válek Šimon 0:3, body hostů: Kouřil Sebastian 2:1, Fic Vojtěch 2:1, Handlar Jiří 1:2),
17. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Holásky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlar Jiří 3:0, Fic Vojtěch 3:0, Kouřil Sebastian 3:0, body hostů: Kobylka Matyáš 0:3, Škvařil Patrik 0:3, Šimeček Robin 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - SKST Nový Lískovec A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horníček Lukáš 2:1, Chalúpek Filip 2:1, Řepa František 2:1, body hostů: Kristenová Renáta 0:3, Buk Lukáš 3:0, Kříž Jaroslav ml. 0:3), Salesko Líšeň - TJ Sokol Brno-Židenice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marušinec Ondřej 3:0, Ilčík Teodor 3:0, Marek Matyáš 3:0, body hostů: Hnízdil Tomáš 0:3, Procházka Robert 0:3, Stašek Jan 0:3), SKST Nový Lískovec B - SK Slatina - Brno 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čupera Ondřej 3:0, Búřil Lukáš 3:0, Povolný Matěj 3:0, body hostů: Táborský Tomáš 0:3, Rojka Vojtěch 0:3, Mráček Jan 0:3),
18. kolo:
SK Slatina - Brno - Salesko Líšeň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Táborský Tomáš 0:3, Mráček Jan 0:3, Rojka Vojtěch 0:3, body hostů: Ilčík Teodor 3:0, Marek Matyáš 3:0, Sobotíková Monika 3:0), TJ Sokol Brno-Židenice - TTC Moravská Slavia Brno B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Robert 0:3, Zítka Filip 0:3, WO 0:3, body hostů: Franta Adam 2:0, Havránek Ondřej 2:0, Haluza Tomáš 2:0, WO 3:0), SKST Nový Lískovec A - TTC Moravská Slavia Brno C 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žaloudek Lubomír 2:1, Kříž Jaroslav ml. 2:1, Kunešová Veronika 0:3, body hostů: Handlar Jiří 1:2, Krajčovič Matúš 1:2, Fic Vojtěch 3:0), TJ Holásky - TJ Sokol Líšeň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmerek Matěj 0:3, Škvařil Patrik 0:3, WO 0:3, body hostů: Dlouhý Jakub 2:0, Šujan Petr 2:0, Jílek Jakub 2:0, WO 3:0),
19. kolo:
TJ Sokol Líšeň - SKST Nový Lískovec A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šujan Petr 2:1, Svoboda Pavel 2:1, Jílek Jakub 1:2, body hostů: Kříž Jaroslav ml. 0:3, Navrátil Lukáš 1:2, Buk Lukáš 3:0), TTC Moravská Slavia Brno C - TJ Sokol Brno-Židenice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Handlar Jiří 2:0, Krajčovič Matúš 2:0, Fic Vojtěch 2:0, WO 3:0, body hostů: Zítka Filip 0:3, Stašek Jan 0:3, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno B - SK Slatina - Brno 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Havránek Ondřej 3:0, Horníček Lukáš 3:0, Franta Adam 3:0, body hostů: Rojka Vojtěch 0:3, Dohnal Štěpán 0:3, Táborský Tomáš 0:3),
20. kolo:
SK Slatina - Brno - TTC Moravská Slavia Brno C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Táborský Tomáš 0:3, Dohnal Štěpán 1:2, Mráček Jan 1:2, body hostů: Handlar Jiří 2:1, Krajčovič Matúš 3:0, Fic Vojtěch 2:1), TJ Sokol Brno-Židenice - TJ Sokol Líšeň 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Filip 0:3, Procházka Robert 0:3, Hnízdil Tomáš 0:3, body hostů: Dlouhý Jakub 3:0, Jílek Jakub 3:0, Šujan Petr 3:0), SKST Nový Lískovec A - TJ Holásky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žaloudek Lubomír 2:0, Vítkovičová Marie 2:0, Kříž Jaroslav ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Škvařil Patrik 0:3, Šmerek Matěj 0:3, WO 0:3),
21. kolo:
TJ Holásky - TJ Sokol Brno-Židenice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šmerek Matěj 3:0, Škvařil Patrik 0:3, WO 0:3, body hostů: Hnízdil Tomáš 1:1, Stašek Jan 1:1, Procházka Robert 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Líšeň - SK Slatina - Brno 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Pavel 3:0, Dlouhý Jakub 3:0, Šujan Petr 3:0, body hostů: Rojka Vojtěch 0:2, Dohnal Štěpán 0:3, Mráček Jan 0:3, Táborský Tomáš 0:1), Salesko Líšeň - SKST Nový Lískovec B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčík Teodor 0:3, Trungel Martin 2:1, Novák Tomáš 0:3, body hostů: Búřil Lukáš 2:1, Krejčí David 2:1, Kovařík Petr 3:0),
22. kolo:
SKST Nový Lískovec B - TTC Moravská Slavia Brno B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí David 2:1, Búřil Lukáš 2:1, Kovařík Petr 3:0, body hostů: Haluza Tomáš 0:3, Řepa František 1:2, Chalúpek Filip 1:2), SK Slatina - Brno - TJ Holásky 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Táborský Tomáš 0:3, Mráček Jan 2:1, Rojka Vojtěch 2:1, body hostů: Adamcová Monika 1:2, Šmerek Matěj 3:0, Šimeček Robin 1:2), TJ Sokol Brno-Židenice - SKST Nový Lískovec A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stašek Jan 0:3, Zítka Filip 0:3, Procházka Robert 0:3, body hostů: Vítkovičová Marie 3:0, Kunešová Veronika 3:0, Kristenová Renáta 3:0),
městský přebor, dorostenci
1. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - SKST Nový Lískovec 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kysela Štěpán 2:1, Oškrdal Jan 3:0, Herman Jaroslav 1:2, body hostů: Búřil Lukáš 0:3, Šenková Kateřina 2:1, Navrátil Lukáš 1:2), TJ Brno-Bystrc - TJ Sokol Brno I 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Géci Jiří 0:3, Havránek Lukáš 2:1, Pelánek Ondřej 3:0, body hostů: Novak Adam 2:1, Čech Jiří 1:2, Pluháček Adam 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Brno I - SKST Nový Lískovec 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čech Jiří 3:0, Novak Adam 2:0, Pluháček Adam 2:1, WO 1:0, body hostů: Krejčí David 0:3, Šenková Kateřina 1:2, Janeček Martin 0:2, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Brno-Bystrc 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukjanov Vojtěch 0:2, Oškrdal Jan 1:1, Herman Jaroslav 0:2, WO 3:0, body hostů: Havránek Lukáš 3:0, Géci Jiří 2:1, WO 0:3),
3. kolo:
SKST Nový Lískovec - TJ Brno-Bystrc 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Metelka Jan 2:1, Janeček Martin 1:2, Šenková Kateřina 1:2, body hostů: Havránek Lukáš 3:0, Pelánek Ondřej 2:1, Géci Jiří 0:3), TJ Sokol Brno I - TTC Moravská Slavia Brno 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čech Jiří 1:2, Novak Adam 3:0, Koudelka Lukáš 0:2, Nesveda David 0:1, body hostů: Pecka Karel 2:1, Nespěšný Hynek 2:1, Kysela Štěpán 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy