Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 1. třídy
1. kolo:
SPIN Lednice B - TJ Sokol Brumovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikuš Josef 4:0, Šimon Peter 4:0, Zechmeister Jan 3:1, Bobrzyk David 2:0, Kováč Josef 0:2, body hostů: Charvát Vavřinec 1:3, Prachař Štěpán 1:3, Fidor Marek 1:3, Krátký Milan 0:4), STP Mikulov B - Orel Šitbořice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vráblík Jan 3:1, Gajan Pavel st. 2:2, Galuszka Michal 3:1, Gajan Pavel ml. 4:0, body hostů: Slavík Jiří 3:1, Halas Pavel st. 0:4, Slavík Ondřej 0:4, Vozdecký Jaromír 1:3), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Citterbard Oldřich 1:3, Godany Milan 0:2, Sýkora Daniel 4:0, Malíková Klára 4:0, Fiala Jiří 0:2, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Páleník Jiří 2:2, Hrabec Lukáš 2:2, Vodáková Aneta 1:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ Jevišovka-Drnholec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoch Vítek 3:1, Otáhal Jan 3:1, Oslzlý Michal 3:1, Soukal Jiří ml. 3:0, WO 0:1, body hostů: Tomola Jaroslav 0:3, Tomolová Anna 0:4, Čepera Roman 1:3, Hanák Zdeněk 2:2, WO 1:0), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Lanžhot C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Sláma Adam 0:2, Šalášek Jiří 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, Šíblová Sára 0:2, body hostů: Koníček Marek 2:2, Polášek Zdenek 2:2, Sláma Miroslav 1:3, Polášek Michal 1:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Rudolf 3:1, Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 0:4, Tetur Stanislav 2:2, body hostů: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Troskotovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vavřinec 4:0, Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 3:1, Fidor Marek 1:3, body hostů: Lukša Břetislav 0:3, Sýkora Marek 2:2, Vaculík František 1:3, Sirbu Jan 1:3, Vráblík Bohumil 0:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Vranovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Marek 4:0, Sláma Miroslav 1:3, Polášek Michal 0:3, Polášek Zdenek 4:0, WO 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Křivka Jan 2:2, Mrkvica Aleš 2:2, Zmrzlík Pavel 0:3, WO 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ SPORT Němčičky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:4, Dobiáš Rudolf 1:3, Čepera Roman 1:3, Hanák Zdeněk 1:3, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 4:0, Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 1:3, Páleník Jiří 2:2, Ryšavý Luděk 0:4, Sedláček Zdeněk 3:1, body hostů: Hoch Vítek 3:1, Oslzlý Michal 3:1, Otáhal Jan 2:2, Soukal Jiří ml. 2:2), Orel Šitbořice A - Sokol Velké Němčice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halas Pavel st. 2:2, Slavík Ondřej 4:0, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Jiří 3:1, body hostů: Citterbard Oldřich 1:3, Godany Milan 1:3, Sýkora Daniel 2:2, Fiala Jiří 1:3), STP Mikulov B - SPIN Lednice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vráblík Jan 1:2, Mikulinec Roman 2:2, Galuszka Michal 4:0, Bařina Leoš 3:1, Gajan Pavel ml. 0:1, body hostů: Zechmeister Jan 1:3, Bobrzyk David 0:2, Mikuš Josef 3:1, Baťka Stanislav 1:3, Šimon Peter 1:1),
3. kolo:
STP Mikulov B - TJ Sokol Brumovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajan Pavel ml. 1:0, Vráblík Jan 4:0, Galuszka Michal 2:2, Bařina Leoš 3:1, Mikulinec Roman 2:1, body hostů: Charvát Vavřinec 2:2, Halm Josef 1:3, Zítka Karel 0:4, Miklík Pavel 1:3), Sokol Velké Němčice A - SPIN Lednice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malíková Klára 1:3, Godany Milan 1:3, Sýkora Daniel 3:1, Citterbard Oldřich 2:2, body hostů: Bobrzyk David 1:0, Baťka Stanislav 0:4, Mikuš Josef 3:1, Šimon Peter 4:0, Zechmeister Jan 1:2), TJ Sokol Kobylí C - Orel Šitbořice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oslzlý Michal 3:1, Hoch Vítek 4:0, Otáhal Jan 3:0, Soukal Jiří ml. 3:0, WO 0:2, body hostů: Slavík Jiří 1:2, Halas Pavel st. 0:4, Slavík Ondřej 0:4, Vozdecký Jaromír 0:3, WO 2:0), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 1:3, Šalášek Jiří 0:4, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Páleník Jiří 2:2, Hrabec Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 1:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ Jevišovka-Drnholec C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Rudolf 4:0, Mrkvica Aleš 3:1, Křivka Jan 4:0, Tetur Stanislav 4:0, body hostů: Čepera Roman 1:3, Svoboda Zdeněk 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 0:4), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Lanžhot C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 2:1, Sýkora Marek 2:2, Lukša Břetislav 0:3, Sirbu Jan 2:2, Vráblík Bohumil 0:1, WO 1:0, body hostů: Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 2:2, Sláma Miroslav 3:0, Polášek Michal 1:3, WO 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Lanžhot C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vavřinec 3:1, Prachař Štěpán 0:4, Krátký Milan 2:2, Fidor Marek 0:4, body hostů: Koníček Marek 3:1, Polášek Michal 2:2, Polášek Zdenek 4:0, Sláma Miroslav 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Troskotovice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Jaroslav 0:4, Tomolová Anna 0:4, Čepera Roman 0:4, Hanák Zdeněk 2:2, body hostů: Vaculík František 3:1, Sýkora Marek 4:0, Lukša Břetislav 4:0, Sirbu Jan 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Vranovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Hrabec Lukáš 1:3, Svoboda Aleš 0:2, Páleník Jiří 2:2, Ryšavý Luděk 0:2, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Zouhar Rudolf 3:1, Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 2:2), Orel Šitbořice A - TJ SPORT Němčičky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halas Pavel st. 0:4, Slavík Ondřej 0:3, Vozdecký Jaromír 0:4, Slavík Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 2:1, Šalášek Jiří 3:1, WO 0:1), SPIN Lednice B - TJ Sokol Kobylí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 2:2, Mikuš Josef 2:1, Šimon Peter 3:0, Bobrzyk David 3:0, Zechmeister Jan 0:1, WO 1:1, body hostů: Hoch Vítek 1:2, Oslzlý Michal 1:3, Soukal Jiří ml. 1:2, Otáhal Jan 1:3, WO 1:1), STP Mikulov B - Sokol Velké Němčice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajan Pavel ml. 4:0, Vráblík Jan 4:0, Galuszka Michal 4:0, Bařina Leoš 4:0, body hostů: Citterbard Oldřich 0:4, Hrnčíř Leoš 0:4, Sýkora Daniel 0:4, Fiala Jiří 0:4),
5. kolo:
Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Brumovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Citterbard Oldřich 3:1, Fiala Jiří 2:2, Sýkora Daniel 3:1, Malíková Klára 4:0, body hostů: Charvát Vavřinec 3:1, Prachař Štěpán 1:3, Krátký Milan 0:4, Fidor Marek 0:4), TJ Sokol Kobylí C - STP Mikulov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jiří st. 0:4, Matějovič David 0:4, Otáhal Jan 3:1, Mrázek Petr 0:4, body hostů: Vráblík Jan 3:1, Gajan Pavel ml. 4:0, Galuszka Michal 3:1, Mikulinec Roman 3:1), TJ SPORT Němčičky A - SPIN Lednice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 2:1, Stávek Radim 2:2, Šalášek Jiří 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, WO 1:0, body hostů: Baťka Stanislav 0:2, Bobrzyk David 1:2, Mikuš Josef 1:3, Šimon Peter 2:2, Zechmeister Jan 1:1, WO 0:1), TJ Sokol Vranovice A - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 0:4, Křivka Jan 4:0, Zouhar Rudolf 2:1, Tetur Stanislav 4:0, WO 0:1, body hostů: Slavík Jiří 2:2, Halas Pavel st. 1:3, Slavík Ondřej 1:3, Halasová Ludmila 1:2, WO 1:0), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 1:2, Vaculík František 2:2, Sirbu Jan 1:2, Lukša Břetislav 0:4, Vráblík Bohumil 0:1, WO 1:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 4:0, Páleník Jiří 2:2, Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Jevišovka-Drnholec C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 3:1, Polášek Michal 3:1, Sláma Miroslav 4:0, body hostů: Čepera Roman 0:4, Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Hanák Zdeněk 2:2),
6. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Brumovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomolová Anna 0:4, Lisý Jaroslav 1:3, Tomola Jaroslav 0:4, Hanák Zdeněk 3:1, body hostů: Charvát Vavřinec 4:0, Krátký Milan 3:1, Fidor Marek 3:1, Miklík Pavel 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Lanžhot C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ryšavý Luděk 0:4, Páleník Jiří 1:3, Svoboda Aleš 1:3, Sedláček Zdeněk 3:1, body hostů: Polášek Zdenek 3:1, Koníček Marek 4:0, Polášek Michal 1:3, Sláma Miroslav 3:1), Orel Šitbořice A - TJ Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 4:0, Halas Pavel st. 1:3, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Jiří 3:1, body hostů: Sýkora Marek 2:2, Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 0:4, Sirbu Jan 2:2), SPIN Lednice B - TJ Sokol Vranovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobrzyk David 2:1, Šimon Peter 4:0, Mikuš Josef 3:1, Baťka Stanislav 2:2, Zechmeister Jan 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Křivka Jan 1:3, Zouhar Rudolf 1:3, Mrkvica Aleš 0:4), STP Mikulov B - TJ SPORT Němčičky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vráblík Jan 2:2, Brozák Radomír 3:1, Galuszka Michal 1:3, Gajan Pavel ml. 1:3, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 3:1, Šalášek Jiří 0:4), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Kobylí C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Citterbard Oldřich 1:3, Hrnčíř Leoš 0:4, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 0:4, body hostů: Hoch Vítek 3:1, Oslzlý Michal 4:0, Otáhal Jan 2:2, Soukal Jiří ml. 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Brumovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Vladimír 0:2, Otáhal Jan 3:0, Soukal Jiří ml. 3:0, Hoch Vítek 3:0, WO 5:0, body hostů: Halm Josef 1:3, Lossel Martin 0:3, Zítka Karel 1:3, WO 0:5), TJ SPORT Němčičky A - Sokol Velké Němčice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Fiala Jiří 1:3, Citterbard Oldřich 0:4, Sýkora Daniel 1:3, Hrnčíř Leoš 0:4), TJ Sokol Vranovice A - STP Mikulov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 1:3, Zouhar Rudolf 3:1, Křivka Jan 1:3, Tetur Stanislav 3:1, body hostů: Brozák Radomír 4:0, Vráblík Jan 2:2, Gajan Pavel ml. 2:2, Galuszka Michal 0:4), TJ Troskotovice A - SPIN Lednice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 1:3, Sirbu Jan 2:2, Lukša Břetislav 1:3, body hostů: Zechmeister Jan 2:2, Baťka Stanislav 0:4, Mikuš Josef 4:0, Šimon Peter 3:1), TJ Sokol Lanžhot C - Orel Šitbořice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Zdenek 3:1, Sláma Miroslav 4:0, Polášek Michal 1:3, Koníček Marek 2:0, Němeček Radek 0:2, body hostů: Slavík Jiří 3:1, Slavík Ondřej 2:2, Vozdecký Jaromír 0:4, Bedřich Josef 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Klobouky u Brna B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Pavel 0:4, Čepera Roman 1:3, Lisý Jaroslav 1:3, Hanák Zdeněk 2:2, body hostů: Sedláček Zdeněk 4:0, Svoboda Aleš 3:1, Hrabec Lukáš 2:2, Páleník Jiří 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vavřinec 3:1, Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 1:3, Halm Josef 0:4, body hostů: Sedláček Zdeněk 3:1, Hrabec Lukáš 2:2, Páleník Jiří 2:2, Svoboda Aleš 3:1), Orel Šitbořice A - TJ Jevišovka-Drnholec C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halas Pavel st. 4:0, Slavík Ondřej 4:0, Vozdecký Jaromír 3:1, Slavík Jiří 4:0, body hostů: Kovář Pavel 0:4, Lisý Jaroslav 1:3, Svoboda Zdeněk 0:4, Tomola Vladimír 0:4), SPIN Lednice B - TJ Sokol Lanžhot C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 3:1, Šimon Peter 3:1, Mikuš Josef 3:0, Bobrzyk David 4:0, Kováč Josef 0:1, body hostů: Polášek Zdenek 2:2, Koníček Marek 0:4, Sláma Miroslav 0:4, Polášek Michal 1:3), STP Mikulov B - TJ Troskotovice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajan Pavel ml. 4:0, Galuszka Michal 3:1, Mikulinec Roman 3:1, Brozák Radomír 4:0, body hostů: Sýkora Marek 1:3, Vaculík František 0:4, Lukša Břetislav 0:4, Sirbu Jan 1:3), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Vranovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 2:2, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 2:2, Malíková Klára 4:0, body hostů: Tetur Stanislav 1:3, Zouhar Rudolf 2:2, Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 1:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ SPORT Němčičky A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Petr 0:4, Soukal Jiří ml. 2:2, Oslzlý Michal 1:3, Otáhal Jan 1:3, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 1:3),
9. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Brumovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Krátký Milan 1:3, Fidor Marek 0:4, Miklík Pavel 0:4, Halm Josef 1:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Kobylí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanuš Michal 3:1, Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 4:0, Zouhar Rudolf 4:0, body hostů: Mrázek Petr 0:4, Matějovič David 0:4, Otáhal Jan 0:4, Soukal Jiří ml. 2:2), TJ Troskotovice A - Sokol Velké Němčice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 2:2, Vaculík František 3:1, Sirbu Jan 2:1, Lukša Břetislav 2:2, Vráblík Bohumil 1:0, body hostů: Citterbard Oldřich 0:4, Fiala Jiří 2:2, Sýkora Daniel 4:0, Smetana Jaroslav 0:2, Hrnčíř Leoš 0:2), TJ Sokol Lanžhot C - STP Mikulov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Michal 2:2, Sláma Miroslav 3:1, Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Gajan Pavel ml. 2:2, Mikulinec Roman 1:3, Borovička Daniel 0:4, Čížek Ondřej 0:4), TJ Jevišovka-Drnholec C - SPIN Lednice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Jaroslav 0:4, Čepera Roman 1:2, Lisý Jaroslav 2:2, Hanák Zdeněk 1:2, Tomola Vladimír 0:1, WO 1:0, body hostů: Zechmeister Jan 3:0, Kováč Josef 2:2, Bobrzyk David 4:0, Mikuš Josef 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - Orel Šitbořice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Zdeněk 2:2, Páleník Jiří 3:1, Svoboda Aleš 2:2, Hrabec Lukáš 3:1, body hostů: Slavík Jiří 3:1, Slavík Ondřej 2:2, Halas Pavel st. 1:3, Vozdecký Jaromír 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - Orel Šitbořice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vavřinec 4:0, Prachař Štěpán 2:2, Fidor Marek 0:4, Krátký Milan 2:2, body hostů: Slavík Jiří 3:1, Slavík Ondřej 2:2, Halas Pavel st. 1:2, Vozdecký Jaromír 2:2, Halasová Ludmila 0:1), SPIN Lednice B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 1:3, Bobrzyk David 0:2, Šimon Peter 4:0, Mikuš Josef 3:1, Baťka Stanislav 1:1, body hostů: Sedláček Zdeněk 3:1, Páleník Jiří 2:2, Svoboda Aleš 0:4, Hrabec Lukáš 2:1, Ryšavý Luděk 0:1), STP Mikulov B - TJ Jevišovka-Drnholec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vráblík Jan 4:0, Mikulinec Roman 4:0, Galuszka Michal 2:2, Gajan Pavel st. 1:3, body hostů: Lisý Jaroslav 2:2, Čepera Roman 2:2, Tomola Vladimír 0:4, Tomola Jaroslav 1:3), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Lanžhot C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Citterbard Oldřich 2:2, Fiala Jiří 1:3, Sýkora Daniel 1:3, Malíková Klára 4:0, body hostů: Polášek Zdenek 2:2, Sláma Miroslav 2:2, Koníček Marek 2:2, Němeček Radek 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 1:3, Hoch Vítek 4:0, Oslzlý Michal 2:2, Otáhal Jan 2:2, body hostů: Vaculík František 3:1, Sýkora Marek 1:3, Vráblík Bohumil 0:4, Sirbu Jan 3:1), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Vranovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 1:3, Šíblová Sára 2:2, Šalášek Jiří 0:4, Prokeš Zdeněk 3:1, body hostů: Tetur Stanislav 4:0, Křivka Jan 1:3, Zouhar Rudolf 3:1, Hanuš Michal 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Brumovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 4:0, Tetur Stanislav 2:0, Křivka Jan 3:0, Zouhar Rudolf 4:0, WO 0:3, body hostů: Prachař Štěpán 0:4, Krátký Milan 0:4, Fidor Marek 0:3, Weiss Lukáš 0:2, WO 3:0), TJ Troskotovice A - TJ SPORT Němčičky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Marek 1:3, Vaculík František 2:2, Sirbu Jan 2:2, Lukša Břetislav 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 1:3, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 0:4), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Kobylí C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 2:2, Wirth Imrich 3:1, Koníček Marek 1:2, Polášek Zdenek 2:2, WO 0:1, body hostů: Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří ml. 1:3, Otáhal Jan 2:2, Oslzlý Michal 2:1, WO 1:0), TJ Jevišovka-Drnholec C - Sokol Velké Němčice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Jaroslav 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Čepera Roman 0:4, Lisý Jaroslav 2:2, body hostů: Fiala Jiří 4:0, Citterbard Oldřich 4:0, Sýkora Daniel 3:1, Hrnčíř Leoš 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - STP Mikulov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 2:1, Páleník Jiří 3:0, Svoboda Aleš 3:1, Hrabec Lukáš 3:0, Ryšavý Luděk 1:0, WO 2:0, body hostů: Gajan Pavel ml. 1:2, Vráblík Jan 0:3, Galuszka Michal 1:3, Mikulinec Roman 0:4, WO 0:2), Orel Šitbořice A - SPIN Lednice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Ondřej 1:3, Halas Pavel st. 1:2, Vozdecký Jaromír 2:1, Slavík Jiří 2:2, WO 1:1, body hostů: Hanák František 0:4, Baťka Stanislav 2:2, Bobrzyk David 3:0, Šimon Peter 3:0, WO 1:1),
12. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - SPIN Lednice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidor Marek 2:1, Ševela František 1:2, Krátký Milan 0:3, Prachař Štěpán 1:2, WO 4:0, body hostů: Mikuš Josef 3:1, Svoboda Michal 4:0, Baťka Stanislav 1:3, WO 0:4), Orel Šitbořice A - STP Mikulov B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 3:1, Halas Pavel st. 3:1, Slavík Jiří 3:1, body hostů: Gajan Pavel ml. 3:1, Vráblík Jan 0:4, Mikulinec Roman 0:4, Galuszka Michal 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Velké Němčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleník Jiří 3:1, Hrabec Lukáš 3:0, Svoboda Aleš 1:1, Sedláček Zdeněk 4:0, Ryšavý Luděk 0:1, WO 1:1, body hostů: Godany Milan 1:3, Fiala Jiří 1:3, Sýkora Daniel 1:2, Hrnčíř Leoš 0:3, WO 1:1), TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Kobylí C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:4, Lisý Jaroslav 1:3, Čepera Roman 0:4, Hanák Zdeněk 1:3, body hostů: Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 3:1, Otáhal Jan 3:1, Soukal Jiří st. 4:0), TJ Sokol Lanžhot C - TJ SPORT Němčičky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Marek 2:2, Polášek Zdenek 2:2, Sláma Miroslav 0:3, Wirth Imrich 2:2, Němeček Radek 1:0, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 1:3, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 0:4), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Vranovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 1:3, Sirbu Jan 1:3, Lukša Břetislav 1:3, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Zouhar Rudolf 4:0, Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 0:4),
13. kolo:
TJ Troskotovice A - TJ Sokol Brumovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 1:1, Sirbu Jan 3:1, Lukša Břetislav 4:0, Vráblík Bohumil 0:2, body hostů: Prachař Štěpán 1:3, Krátký Milan 0:4, Ševela František 2:2, Fidor Marek 1:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Lanžhot C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zouhar Rudolf 1:3, Tetur Stanislav 1:3, Křivka Jan 1:2, Mrkvica Aleš 0:4, WO 1:0, body hostů: Wirth Imrich 4:0, Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 3:1, Sláma Miroslav 1:2, WO 0:1), TJ SPORT Němčičky A - TJ Jevišovka-Drnholec C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 4:0, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Tomolová Anna 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Čepera Roman 0:4, Svoboda Zdeněk 0:4), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Klobouky u Brna B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří st. 3:1, Soukal Jiří ml. 1:3, Otáhal Jan 3:1, Hoch Vítek 4:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Páleník Jiří 2:2, Hrabec Lukáš 1:3, Svoboda Aleš 0:4), Sokol Velké Němčice A - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Godany Milan 1:3, Fiala Jiří 2:2, Sýkora Daniel 3:1, Malíková Klára 4:0, body hostů: Slavík Jiří 3:1, Slavík Jakub 1:3, Halas Pavel st. 0:1, Slavík Ondřej 2:2, Vozdecký Jaromír 0:3), SPIN Lednice B - STP Mikulov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák František 2:0, Baťka Stanislav 4:0, Svoboda Michal 3:1, Mikuš Josef 4:0, Maňák Ladislav 0:2, body hostů: Sobota Luděk 0:4, Borovička Daniel 1:3, Mikulinec Roman 1:3, Galuszka Michal 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - STP Mikulov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševela František 2:2, Krátký Milan 2:2, Fidor Marek 2:2, Prachař Štěpán 2:2, body hostů: Gajan Pavel ml. 3:1, Čížek Ondřej 0:4, Mikulinec Roman 1:3, Galuszka Michal 4:0), SPIN Lednice B - Sokol Velké Němčice A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baťka Stanislav 3:1, Mikuš Josef 4:0, Bobrzyk David 3:0, WO 1:5, body hostů: Godany Milan 0:3, Fiala Jiří 0:3, Citterbard Oldřich 1:2, Sýkora Daniel 0:2, WO 5:1), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Kobylí C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jakub 2:2, Vozdecký Jaromír 1:3, Slavík Jiří 3:1, body hostů: Oslzlý Michal 1:3, Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 2:2, Soukal Jiří st. 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ SPORT Němčičky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:3, Páleník Jiří 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Hrabec Lukáš 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 2:2, Stávek Radim 3:1, Šalášek Jiří 0:4), TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Vranovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisý Jaroslav 2:2, Čepera Roman 1:3, Tomola Vladimír 0:4, Dobiáš Rudolf 0:4, body hostů: Zouhar Rudolf 4:0, Tetur Stanislav 3:1, Mrkvica Aleš 3:1, Hanuš Michal 3:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Radek 1:3, Polášek Zdenek 3:1, Koníček Marek 4:0, Sláma Miroslav 2:2, body hostů: Vaculík František 3:1, Sýkora Marek 2:2, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 0:4),
15. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Brumovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 3:0, Němeček Radek 2:2, Sláma Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Ševela František 0:4, Fidor Marek 0:4, Miklík Pavel 1:2, Krátký Milan 3:1, WO 1:0), TJ Troskotovice A - TJ Jevišovka-Drnholec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 1:1, Sirbu Jan 3:1, Lukša Břetislav 3:1, Novosad Jiří 1:1, body hostů: Lisý Jaroslav 1:3, Čepera Roman 1:3, Hanák Zdeněk 2:2, Svoboda Zdeněk 0:4), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křivka Jan 2:2, Tetur Stanislav 3:1, Zouhar Rudolf 3:1, Mrkvica Aleš 2:2, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Páleník Jiří 2:2, Hrabec Lukáš 1:3, Svoboda Aleš 1:3), TJ SPORT Němčičky A - Orel Šitbořice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Slavík Jiří 1:3, Slavík Ondřej 1:3, Slavík Jakub 1:3, Vozdecký Jaromír 0:4), TJ Sokol Kobylí C - SPIN Lednice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 0:4, Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří ml. 0:3, Otáhal Jan 2:2, WO 0:1, body hostů: Svoboda Michal 3:1, Bobrzyk David 2:0, Šimon Peter 3:1, Mikuš Josef 2:1, Baťka Stanislav 1:1, WO 1:0), Sokol Velké Němčice A - STP Mikulov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malíková Klára 4:0, Citterbard Oldřich 4:0, Sýkora Daniel 4:0, Fiala Jiří 4:0, body hostů: Vráblík Jan 0:4, Mikulinec Roman 0:4, Novotný Kamil 0:4, Gajan Pavel st. 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - Sokol Velké Němčice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševela František 1:3, Fidor Marek 2:2, Krátký Milan 0:3, Prachař Štěpán 1:3, WO 1:0, body hostů: Godany Milan 1:3, Citterbard Oldřich 4:0, Sýkora Daniel 4:0, Fiala Jiří 2:1, WO 0:1), STP Mikulov B - TJ Sokol Kobylí C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulinec Roman 0:4, Gajan Pavel st. 1:3, Galuszka Michal 3:0, Gajan Pavel ml. 3:1, WO 1:0, body hostů: Hoch Vítek 3:1, Soukal Jiří ml. 2:2, Otáhal Jan 2:2, Soukal Jiří st. 1:2, WO 0:1), SPIN Lednice B - TJ SPORT Němčičky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Peter 3:1, Baťka Stanislav 2:2, Bobrzyk David 1:3, Mikuš Josef 1:3, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 0:4, Stávek Radim 3:1, Šíblová Sára 2:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Vranovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halas Pavel st. 0:2, Slavík Jakub 2:2, Slavík Ondřej 3:1, Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 0:2, body hostů: Zouhar Rudolf 2:2, Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 2:2, Mrkvica Aleš 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 2:2, Páleník Jiří 1:2, Svoboda Aleš 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Ryšavý Luděk 0:1, body hostů: Sýkora Marek 1:3, Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 3:1), TJ Jevišovka-Drnholec C - TJ Sokol Lanžhot C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepera Roman 1:3, Lisý Jaroslav 2:2, Hanák Zdeněk 0:3, Dobiáš Rudolf 0:4, Svoboda Zdeněk 0:1, body hostů: Koníček Marek 4:0, Sláma Miroslav 3:1, Polášek Zdenek 4:0, Němeček Radek 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Jevišovka-Drnholec C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 1:3, Fidor Marek 3:1, Ševela František 3:1, Prachař Štěpán 2:2, body hostů: Lisý Jaroslav 2:2, Čepera Roman 2:2, Dobiáš Rudolf 0:4, Hanák Zdeněk 3:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Klobouky u Brna B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Radek 1:3, Polášek Zdenek 4:0, Wirth Imrich 3:0, Sláma Miroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Sedláček Zdeněk 1:3, Hrabec Lukáš 1:3, Svoboda Aleš 1:3, Ryšavý Luděk 0:3, WO 1:0), TJ Troskotovice A - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík František 3:1, Sýkora Marek 2:2, Sirbu Jan 4:0, Lukša Břetislav 2:2, body hostů: Vozdecký Jaromír 1:2, Slavík Jiří 1:3, Slavík Jakub 1:3, Slavík Ondřej 2:2, Halas Pavel st. 0:1), TJ Sokol Vranovice A - SPIN Lednice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 1:3, Tetur Stanislav 2:1, Hanuš Michal 1:3, Zouhar Rudolf 0:4, WO 1:0, body hostů: Šimon Peter 4:0, Svoboda Michal 2:2, Bobrzyk David 2:1, Mikuš Josef 3:1, WO 0:1), TJ SPORT Němčičky A - STP Mikulov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 2:2, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 3:1, Prokeš Zdeněk 3:1, body hostů: Gajan Pavel ml. 2:2, Galuszka Michal 1:3, Mikulinec Roman 1:3, Gajan Pavel st. 0:4), TJ Sokol Kobylí C - Sokol Velké Němčice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 2:2, Otáhal Jan 3:1, Soukal Jiří st. 2:2, body hostů: Fiala Jiří 0:4, Sýkora Daniel 3:1, Citterbard Oldřich 1:3, Godany Milan 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Kobylí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Milan 2:2, Fidor Marek 1:3, Ševela František 1:2, Prachař Štěpán 2:2, WO 1:0, body hostů: Soukal Jiří ml. 1:3, Soukal Jiří st. 4:0, Otáhal Jan 4:0, Novák Jiří st. 0:3, WO 0:1), Sokol Velké Němčice A - TJ SPORT Němčičky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Citterbard Oldřich 0:4, Fiala Jiří 2:2, Sýkora Daniel 2:2, Malíková Klára 4:0, body hostů: Prokeš Zdeněk 2:2, Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 2:2, Šalášek Jiří 1:3), STP Mikulov B - TJ Sokol Vranovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Galuszka Michal 1:3, Gajan Pavel st. 0:4, Mikulinec Roman 0:4, Gajan Pavel ml. 4:0, body hostů: Zouhar Rudolf 3:1, Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 2:2), SPIN Lednice B - TJ Troskotovice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikuš Josef 3:1, Svoboda Michal 4:0, Šimon Peter 3:0, Bobrzyk David 4:0, WO 0:1, body hostů: Sýkora Marek 1:2, Vaculík František 0:4, Lukša Břetislav 0:4, Sirbu Jan 0:3, Vráblík Bohumil 0:1, WO 1:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Lanžhot C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vozdecký Jaromír 1:3, Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jakub 1:3, Slavík Jiří 4:0, body hostů: Polášek Zdenek 3:1, Pyskatá Denisa 3:1, Sláma Miroslav 3:1, Němeček Radek 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Jevišovka-Drnholec C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryšavý Luděk 2:2, Hrabec Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 3:1, Páleník Jiří 3:1, body hostů: Hanák Zdeněk 4:0, Čepera Roman 0:4, Lisý Jaroslav 1:3, Dobiáš Rudolf 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Brumovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrabec Lukáš 2:2, Páleník Jiří 0:4, Svoboda Aleš 2:2, Sedláček Zdeněk 4:0, body hostů: Prachař Štěpán 1:3, Krátký Milan 2:2, Ševela František 3:1, Fidor Marek 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec C - Orel Šitbořice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Zdeněk 2:2, Čepera Roman 2:2, Lisý Jaroslav 2:2, Tomola Vladimír 0:4, body hostů: Vozdecký Jaromír 1:3, Slavík Ondřej 3:1, Slavík Jakub 2:2, Slavík Jiří 4:0), TJ Sokol Lanžhot C - SPIN Lednice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pyskatá Denisa 3:1, Polášek Zdenek 3:1, Koníček Marek 3:0, Wirth Imrich 3:0, WO 1:1, body hostů: Bobrzyk David 0:3, Svoboda Michal 0:2, Mikuš Josef 1:3, Šimon Peter 1:2, Baťka Stanislav 0:2, WO 1:1), TJ Troskotovice A - STP Mikulov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 2:0, Vaculík František 4:0, Sirbu Jan 3:0, Lukša Břetislav 1:2, Vráblík Bohumil 0:2, WO 2:0, body hostů: Gajan Pavel ml. 0:2, Galuszka Michal 1:3, Mikulinec Roman 2:2, Gajan Pavel st. 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Vranovice A - Sokol Velké Němčice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zouhar Rudolf 4:0, Tetur Stanislav 3:1, Mrkvica Aleš 3:1, Křivka Jan 4:0, body hostů: Smetana Jaroslav 0:4, Citterbard Oldřich 1:3, Godany Milan 1:3, Hrnčíř Leoš 0:4), TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Kobylí C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 3:1, Šalášek Jiří 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Hoch Vítek 0:4, Soukal Jiří ml. 1:3, Otáhal Jan 0:4, Soukal Jiří st. 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ SPORT Němčičky A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fidor Marek 1:3, Halm Josef 0:2, Krátký Milan 1:3, Ševela František 2:2, Miklík Pavel 0:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 2:2, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Vranovice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrázek Petr 1:3, Soukal Jiří st. 3:0, Otáhal Jan 3:1, Soukal Jiří ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Křivka Jan 1:3, Zouhar Rudolf 2:2, Mrkvica Aleš 0:3, Hanuš Michal 1:3, WO 1:0), Sokol Velké Němčice A - TJ Troskotovice A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Jiří 3:1, Citterbard Oldřich 2:2, Godany Milan 1:0, Malíková Klára 4:0, Sýkora Daniel 2:1, body hostů: Sýkora Marek 2:2, Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 0:3, Sirbu Jan 0:4, Vráblík Bohumil 0:1), STP Mikulov B - TJ Sokol Lanžhot C 0:18wo, SPIN Lednice B - TJ Jevišovka-Drnholec C 0:18wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikuš Josef 3:1, Svoboda Michal 4:0, Hanák František 2:2, Kováč Josef 1:1, WO 0:3, body hostů: Hanák Zdeněk 2:2, Čepera Roman 1:3, Dobiáš Rudolf 1:2, Tomola Jaroslav 0:3, WO 3:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halas Pavel st. 2:2, Slavík Ondřej 3:1, Slavík Jakub 1:3, Slavík Jiří 3:1, body hostů: Sedláček Zdeněk 3:1, Hrabec Lukáš 0:4, Páleník Jiří 2:2, Svoboda Aleš 2:2),
21. kolo:
Orel Šitbořice A - TJ Sokol Brumovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Ondřej 3:0, Slavík Jakub 2:1, Vozdecký Jaromír 3:1, Slavík Jiří 3:1, WO 2:0, body hostů: Krátký Milan 0:3, Prachař Štěpán 1:2, Ševela František 0:3, Fidor Marek 2:2, Miklík Pavel 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna B - SPIN Lednice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleník Jiří 4:0, Hrabec Lukáš 3:0, Svoboda Aleš 0:2, Sedláček Zdeněk 3:1, Ryšavý Luděk 2:0, WO 1:0, body hostů: Hrnčiar Stanislav 0:4, Mikuš Josef 1:3, Hanák František 2:1, Maňák Ladislav 0:4, WO 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec C - STP Mikulov B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Jaroslav 0:4, Čepera Roman 2:2, Lisý Jaroslav 2:2, Hanák Zdeněk 4:0, body hostů: Gajan Pavel ml. 2:0, Galuszka Michal 3:1, Mikulinec Roman 2:2, Čížková Dagmar 1:3, Novotný Kamil 0:2), TJ Sokol Lanžhot C - Sokol Velké Němčice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 2:2, Polášek Michal 1:3, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Zdenek 3:1, body hostů: Fiala Jiří 2:2, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 4:0, Hrnčíř Leoš 1:3), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Kobylí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 2:2, Vaculík František 3:1, Sirbu Jan 2:2, Lukša Břetislav 2:2, body hostů: Hoch Vítek 3:1, Soukal Jiří ml. 1:3, Otáhal Jan 2:2, Soukal Jiří st. 1:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ SPORT Němčičky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zouhar Rudolf 1:2, Tetur Stanislav 0:4, Mrkvica Aleš 0:4, Křivka Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 2:1, Stávek Radim 3:1, Šalášek Jiří 3:1, WO 0:1),
22. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Vranovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Ondřej 0:4, Krátký Milan 1:3, Fidor Marek 2:2, Ševela František 2:2, body hostů: Zouhar Rudolf 4:0, Křivka Jan 3:1, Hanuš Michal 2:2, Mrkvica Aleš 2:2), TJ SPORT Němčičky A - TJ Troskotovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Vaculík František 1:3, Lukša Břetislav 0:4, Novosad Jiří 0:1, Sirbu Jan 1:3, Vráblík Bohumil 0:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Lanžhot C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 2:2, Otáhal Jan 1:3, Hoch Vítek 0:4, Soukal Jiří ml. 2:1, WO 1:0, body hostů: Pyskatá Denisa 3:0, Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 1:3, Sláma Miroslav 3:1, WO 0:1), Sokol Velké Němčice A - TJ Jevišovka-Drnholec C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Citterbard Oldřich 2:2, Fiala Jiří 2:2, Sýkora Daniel 2:2, Godany Milan 3:0, WO 0:1, body hostů: Hanák Zdeněk 0:3, Čepera Roman 3:1, Lisý Jaroslav 3:1, Tomola Jaroslav 0:4, WO 1:0), STP Mikulov B - TJ Sokol Klobouky u Brna B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vráblík Jan 0:3, Mikulinec Roman 2:1, Galuszka Michal 0:3, Gajan Pavel ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 2:2, Hrabec Lukáš 2:2, Páleník Jiří 3:1, WO 0:5), SPIN Lednice B - Orel Šitbořice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bobrzyk David 3:0, Baťka Stanislav 1:3, Svoboda Michal 4:0, Hanák František 2:2, Hrnčiar Stanislav 0:1, body hostů: Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jakub 1:3, Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Vranovice A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 2:1, Hycl David 0:2, Stávek Radim 3:0, Prokeš Zdeněk 3:0, body hostů: Zouhar Rudolf 1:2, Křivka Jan 1:2, Mrkvica Aleš 0:3, Tetur Stanislav 1:1), TJ Sokol Lanžhot C - SPIN Lednice B 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polášek Zdenek 1:2, Wirth Imrich 3:0, Koníček Marek 1:2, Pyskatá Denisa 3:0, body hostů: Šimon Peter 1:2, Mikuš Josef 1:2, Bobrzyk David 2:1, Svoboda Michal 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Vranovice A - TJ SPORT Němčičky A 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrkvica Aleš 1:3, Tetur Stanislav 3:1, Zouhar Rudolf 3:1, Křivka Jan 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 2:2, Pinkas Václav 2:2, Šalášek Jiří 0:4), SPIN Lednice B - TJ Sokol Lanžhot C 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Michal 0:3, Mikuš Josef 0:3, Bobrzyk David 1:2, Šimon Peter 3:0, body hostů: Pyskatá Denisa 3:0, Koníček Marek 1:2, Polášek Zdenek 2:1, Sláma Miroslav 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Vranovice A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 3:0, Šalášek Jiří 0:2, Stávek Radim 2:1, Prokeš Zdeněk 3:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:1, Křivka Jan 1:2, Zouhar Rudolf 0:3, Hanuš Michal 0:2), TJ Sokol Lanžhot C - SPIN Lednice B -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Lanžhot C 5:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pinkas Václav 2:1, Šalášek Jiří 0:3, Stávek Radim 1:2, Prokeš Zdeněk 1:3, body hostů: Pyskatá Denisa 4:0, Wirth Imrich 3:0, Polášek Zdenek 0:3, Koníček Marek 2:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ SPORT Němčičky A 9:0wo,
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Lanžhot C -:-,
OP 2. třídy
1. kolo:
SPIN Lednice C - TJ Sokol Šakvice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňák Ladislav 3:1, Kováč Josef 3:1, Hanák František 4:0, Zechmeister Jan 4:0, body hostů: Smutek Pavel 1:3, Šmíd Zdeněk 0:4, Smutek Květoslav 0:4, Jusko Andrej 1:3), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Rakvice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demela Jindřich 2:2, Sedláček Jakub 4:0, Novotňák František ml. 4:0, Hos Tomáš 4:0, body hostů: Pyskatý Roman 0:4, Cibulka Radek 0:4, Průdek Daniel 1:3, Průdek Filip 1:3), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 3:1, Novotný Pavel 3:1, Maška Roman 3:1, Sedláček Aleš 2:2, body hostů: Rišnovský Robert 1:3, Libenský Svatoslav 3:1, Svoboda Bohuslav 1:3, Gruška Pavel 0:4), TJ Sokol Perná A - Sokol Velké Němčice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 3:0, Kolínek Vladimír 3:0, Bačovský David 2:1, Hoffmann Dušan 3:0, WO 4:0, body hostů: Hrnčíř Leoš 0:3, Šafařík Václav st. 1:2, Furch František 0:3, Frömmel Zdeněk 0:3, WO 0:4), TJ SPORT Němčičky B - STP Mikulov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 1:2, Sláma Adam 3:1, Hycl David 3:1, Ulica Jaromír 2:2, WO 0:1, body hostů: Mikulinec Roman 2:2, Gajan Pavel st. 0:3, Čížek Ondřej 0:4, Galuszka Michal 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Brumovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselá Pavlína 0:4, Goliáš Petr 2:2, Šťastný Pavel 2:2, Ponížil David 4:0, body hostů: Zítka Karel 1:3, Miklík Pavel 2:2, Halm Josef 3:1, Ševela František 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Brumovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 2:2, Jakubčík Jiří 0:4, Šmíd Zdeněk 1:3, Charoušek Richard 3:1, body hostů: Ševela František 4:0, Zítka Karel 1:3, Miklík Pavel 3:1, Halm Josef 2:2), STP Mikulov C - TJ Sokol Vranovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulinec Roman 3:1, Gajan Pavel st. 2:2, Galuszka Michal 3:0, Borovička Daniel 3:0, WO 2:0, body hostů: Ponížil David 1:2, Goliáš Petr 2:2, Zmrzlík Pavel 0:4, Šťastný Pavel 0:3, WO 0:2), Sokol Velké Němčice B - TJ SPORT Němčičky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 0:4, Šafařík Václav st. 0:4, Frömmel Zdeněk 1:2, Hlávka Stanislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Levčík Miroslav 3:1, Sláma Adam 2:2, Stávek Filip 4:0, Hycl David 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Perná A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rišnovský Robert 1:3, Libenský Svatoslav 4:0, Svoboda Bohuslav 0:4, Gruška Pavel 0:4, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 2:2, Horák Radek 3:1, Bačovský David 3:1), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Křepice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průdek Daniel 1:2, Berka Petr 3:1, Průdek Filip 1:3, Fridrich Bronislav 2:1, WO 1:1, body hostů: Papež Radek 2:1, Maška Roman 2:1, Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 0:4, WO 1:1), SPIN Lednice C - SK Boleradice 1935 A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kováč Josef 2:1, Maňák Ladislav 3:1, Zechmeister Jan 3:1, Hanák František 3:1, WO 1:0, body hostů: Sedláček Jakub 0:4, Vojtěšek Tomáš 0:3, Hos Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:1),
3. kolo:
SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Šakvice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jakub 2:1, Vojtěšek Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 4:0, Hos Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Jakubčík Jiří 0:4, Jusko Andrej 0:3, Charoušek Richard 2:2, Smutek Květoslav 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Křepice A - SPIN Lednice C 18:0wo, TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Rakvice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 2:1, Kolínek Vladimír 3:0, Bačovský David 2:1, Horák Radek 2:0, WO 3:2, body hostů: Berka Petr 0:3, Straka Dominik 1:1, Průdek Daniel 1:2, Průdek Filip 0:3, WO 2:3), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hycl David 3:1, Stávek Filip 4:0, Levčík Miroslav 3:1, Sláma Adam 2:0, Ulica Jaromír 0:2, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Rišnovský Robert 1:3, Svoboda Bohuslav 1:3, Klaška Jaroslav 0:4), TJ Sokol Vranovice B - Sokol Velké Němčice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zmrzlík Pavel 1:3, Veselá Pavlína 1:3, Goliáš Petr 4:0, Dvořáčková Nela 0:4, body hostů: Frömmel Zdeněk 3:1, Šafařík Václav st. 3:1, Hlávka Stanislav 2:2, Furch František 2:2), TJ Sokol Brumovice B - STP Mikulov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halm Josef 2:2, Lossel Martin 1:3, Ševela František 3:1, Miklík Pavel 2:2, body hostů: Mikulinec Roman 3:1, Gajan Pavel st. 1:3, Borovička Daniel 1:3, Galuszka Michal 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - STP Mikulov C 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smutek Pavel 2:2, Jusko Andrej 2:2, Šmíd Zdeněk 1:3, WO 0:5, body hostů: Mikulinec Roman 1:0, Borovička Daniel 2:1, Gajan Pavel st. 1:2, Čížek Ondřej 0:2, Galuszka Michal 3:0, WO 5:0), Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Brumovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Furch František 1:3, Šafařík Václav st. 1:1, Frömmel Zdeněk 2:2, Smetana Jaroslav 2:2, Hrnčíř Leoš 0:2, body hostů: Ševela František 3:1, Halm Josef 3:1, Lossel Martin 3:1, Miklík Pavel 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Vranovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabyhoudek Václav 2:2, Libenský Svatoslav 3:1, Svoboda Bohuslav 1:3, Gruška Pavel 1:3, body hostů: Ponížil David 3:1, Veselá Pavlína 0:4, Goliáš Petr 3:1, Šťastný Pavel 3:1), TJ Sokol Rakvice B - TJ SPORT Němčičky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Průdek Filip 0:3, Průdek Daniel 0:4, Berka Petr 1:2, Fridrich Bronislav 3:0, WO 0:3, body hostů: Sláma Adam 3:0, Stávek Filip 1:2, Levčík Miroslav 3:1, Hycl David 2:1, WO 3:0), SPIN Lednice C - TJ Sokol Perná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maňák Ladislav 0:4, Zechmeister Jan 3:0, Hanák František 2:2, Gregor Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Hoffmann Dušan 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Horák Radek 2:1, Bačovský David 2:2, WO 0:1), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Křepice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedláček Jakub 0:3, Vojtěšek Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 3:1, Pregrt Jiří 3:1, WO 1:0, body hostů: Papež Radek 2:2, Sedláček Aleš 0:3, Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 1:3, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Šakvice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 4:0, Sedláček Aleš 4:0, Rubeš Jakub 3:1, Novotný Pavel 4:0, body hostů: Smutek Květoslav 0:4, Šmíd Zdeněk 0:4, Smutek Pavel 0:4, Jusko Andrej 1:3), TJ Sokol Perná A - SK Boleradice 1935 A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hoffmann Dušan 1:3, Kolínek Vladimír 3:1, Horák Radek 1:3, Bačovský David 1:3, body hostů: Vojtěšek Tomáš 2:2, Pregrt Jiří 1:3, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 3:1), TJ SPORT Němčičky B - SPIN Lednice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 1:2, Hycl David 3:0, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 3:1, WO 1:1, body hostů: Kováč Josef 0:4, Maňák Ladislav 1:2, Hanák František 1:2, Zechmeister Jan 3:1, WO 1:1), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Rakvice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Michal 2:2, Dvořáčková Nela 0:4, Goliáš Petr 2:2, Ponížil David 4:0, body hostů: Fridrich Bronislav 2:2, Průdek Filip 1:3, Berka Petr 3:1, Průdek Daniel 2:2), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševela František 3:0, Halm Josef 3:1, Miklík Pavel 4:0, Lossel Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Rišnovský Robert 1:3, Libenský Svatoslav 0:3, Svoboda Bohuslav 0:4, Slabyhoudek Václav 1:3, WO 1:0), STP Mikulov C - Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borovička Daniel 2:1, Galuszka Michal 2:1, Mikulinec Roman 3:1, Gajan Pavel st. 2:2, WO 2:0, body hostů: Hrnčíř Leoš 1:3, Smetana Jaroslav 0:4, Hlávka Stanislav 0:2, Frömmel Zdeněk 4:0, WO 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - Sokol Velké Němčice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 1:1, Šafařík Roman 4:0, Dostoupil Jiří 4:0, Charoušek Richard 4:0, Jusko Andrej 0:2, body hostů: Smetana Jaroslav 1:3, Furch František 1:3, Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 0:4), STP Mikulov C - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulinec Roman 3:1, Borovička Daniel 1:3, Galuszka Michal 3:1, Gajan Pavel st. 2:2, body hostů: Rišnovský Robert 3:1, Libenský Svatoslav 2:2, Svoboda Bohuslav 1:3, Slabyhoudek Václav 1:3), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Brumovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fridrich Bronislav 1:3, Berka Petr 1:2, Průdek Daniel 2:1, Průdek Filip 0:4, WO 1:1, body hostů: Ševela František 3:1, Halm Josef 3:1, Lossel Martin 3:0, Miklík Pavel 1:2, WO 1:1), SPIN Lednice C - TJ Sokol Vranovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kováč Josef 4:0, Hanák František 2:0, Maňák Ladislav 1:2, Zechmeister Jan 3:1, Kabela Jan 1:1, WO 1:0, body hostů: Zmrzlík Pavel 0:4, Hanuš Michal 1:3, Goliáš Petr 2:2, Šťastný Pavel 1:2, WO 0:1), SK Boleradice 1935 A - TJ SPORT Němčičky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěšek Tomáš 2:2, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 3:1, Pregrt Jiří 1:3, body hostů: Sláma Adam 2:2, Stávek Filip 1:3, Hycl David 3:1, Levčík Miroslav 0:4), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Perná A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 2:2, Strouhal Jiří 0:2, Sedláček Aleš 2:1, Novotný Pavel 4:0, Rubeš Jakub 1:1, WO 1:0, body hostů: Kvěch Jan 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Bačovský David 1:3, Horák Radek 1:2, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Šakvice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvěch Jan 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Bačovský David 4:0, Horák Radek 2:2, body hostů: Dostoupil Jiří 1:3, Šafařík Roman 2:2, Smutek Pavel 1:3, Jakubčík Jiří 0:2, Jusko Andrej 0:2), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Křepice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stávek Filip 2:2, Hycl David 3:1, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 2:2, body hostů: Maška Roman 1:1, Sedláček Aleš 1:3, Papež Radek 2:2, Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 0:2), TJ Sokol Vranovice B - SK Boleradice 1935 A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmrzlík Pavel 1:2, Goliáš Petr 2:2, Ponížil David 3:0, Hanuš Michal 3:1, Veselá Pavlína 0:1, WO 1:0, body hostů: Sedláček Jakub 0:4, Pregrt Jiří 0:3, Vojtěšek Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Brumovice B - SPIN Lednice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Miklík Pavel 3:1, Ševela František 2:0, Lossel Martin 3:1, Halm Josef 2:2, Zítka Karel 0:2, body hostů: Hrnčiar Stanislav 0:4, Maňák Ladislav 0:4, Hanák František 3:1, Kováč Josef 3:1), STP Mikulov C - TJ Sokol Rakvice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulinec Roman 2:0, Gajan Pavel st. 2:0, Galuszka Michal 3:0, Čížek Ondřej 1:2, WO 5:2, body hostů: Průdek Filip 1:3, Straka Dominik 0:3, Průdek Daniel 1:2, WO 2:5), Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Frömmel Zdeněk 0:3, Furch František 1:3, Hlávka Stanislav 0:3, Šafařík Václav st. 3:1, WO 1:1, body hostů: Slabyhoudek Václav 2:2, Libenský Svatoslav 2:1, Svoboda Bohuslav 4:0, Rišnovský Robert 2:1, WO 1:1),
8. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostoupil Jiří 4:0, Charoušek Richard 3:1, Jusko Andrej 1:3, Jakubčík Jiří 1:3, body hostů: Rišnovský Robert 2:2, Libenský Svatoslav 3:1, Svoboda Bohuslav 1:3, Slabyhoudek Václav 1:3), TJ Sokol Rakvice B - Sokol Velké Němčice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průdek Daniel 1:1, Průdek Filip 2:0, Berka Petr 2:1, Fridrich Bronislav 3:0, WO 2:4, body hostů: Hlávka Stanislav 1:2, Šafařík Václav st. 1:2, Hrnčíř Leoš 0:2, Frömmel Zdeněk 0:2, WO 4:2), SPIN Lednice C - STP Mikulov C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maňák Ladislav 1:3, Kováč Josef 2:2, Hanák František 4:0, Zechmeister Jan 4:0, body hostů: Borovička Daniel 2:2, Mikulinec Roman 1:3, Gajan Pavel st. 0:4, Galuszka Michal 2:2), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Brumovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtěšek Tomáš 2:2, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:5, body hostů: Ševela František 0:3, Halm Josef 0:3, Lossel Martin 1:2, Miklík Pavel 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Vranovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 2:2, Sedláček Aleš 4:0, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 2:2, body hostů: Hanuš Michal 3:1, Zmrzlík Pavel 1:3, Ponížil David 3:1, Šťastný Pavel 1:3), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Perná A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stávek Filip 0:4, Hycl David 0:4, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 2:2, body hostů: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 2:2, Bačovský David 2:2, Horák Radek 4:0),
9. kolo:
TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Šakvice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stávek Filip 2:2, Sláma Adam 4:0, Hycl David 3:0, Levčík Miroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Smutek Pavel 0:4, Jusko Andrej 0:4, Jakubčík Jiří 2:2, Charoušek Richard 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Perná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 3:1, Dvořáčková Nela 0:4, Hanuš Michal 4:0, Ponížil David 3:1, body hostů: Kolínek Vladimír 2:2, Čulen Vlastimil 1:3, Bačovský David 1:3, Horák Radek 2:2), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Křepice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halm Josef 1:3, Valný Vladimír 1:3, Zítka Karel 0:2, Miklík Pavel 4:0, Ševela František 0:2, body hostů: Papež Radek 3:1, Sedláček Aleš 3:1, Novotný Pavel 1:0, Maška Roman 3:1, Rubeš Jakub 0:3), STP Mikulov C - SK Boleradice 1935 A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Ondřej 3:1, Mikulinec Roman 2:2, Galuszka Michal 2:2, Gajan Pavel st. 1:2, WO 1:0, body hostů: Hos Tomáš 2:1, Sedláček Jakub 0:4, Vojtěšek Tomáš 1:3, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:1), Sokol Velké Němčice B - SPIN Lednice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Šafařík Václav st. 1:3, Hrnčíř Leoš 1:2, Hlávka Stanislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Maňák Ladislav 1:3, Šimon Peter 4:0, Kováč Josef 1:3, Hanák František 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Rakvice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rišnovský Robert 2:2, Libenský Svatoslav 2:2, Svoboda Bohuslav 1:3, Slabyhoudek Václav 2:2, body hostů: Fridrich Bronislav 3:1, Anth Zdeněk 4:0, Berka Petr 2:2, Průdek Filip 0:2, Průdek Daniel 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Rakvice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smutek Pavel 1:3, Jusko Andrej 1:3, Jakubčík Jiří 0:4, Smutek Květoslav 0:4, body hostů: Fridrich Bronislav 4:0, Anth Zdeněk 4:0, Berka Petr 4:0, Průdek Filip 2:2), SPIN Lednice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zechmeister Jan 3:0, Hanák František 4:0, Maňák Ladislav 2:0, Kováč Josef 4:0, Hruška Vlastimil 0:2, WO 0:1, body hostů: Rišnovský Robert 1:3, Klaška Jaroslav 0:3, Svoboda Bohuslav 0:4, Slabyhoudek Václav 1:3, WO 1:0), SK Boleradice 1935 A - Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Jakub 1:3, Vojtěšek Tomáš 1:2, Novotňák František ml. 2:0, Hos Tomáš 3:0, Pregrt Jiří 1:0, WO 3:0, body hostů: Šafařík Václav st. 0:1, Smetana Jaroslav 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Hrnčíř Leoš 1:3, WO 0:3), TJ Sokol Křepice A - STP Mikulov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 3:1, Sedláček Aleš 3:0, Rubeš Jakub 0:4, Maška Roman 3:1, WO 0:1, body hostů: Mikulinec Roman 1:3, Čížek Ondřej 2:2, Gajan Pavel st. 2:1, Borovička Daniel 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Brumovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 2:2, Bačovský David 4:0, Horák Radek 4:0, body hostů: Lossel Martin 1:3, Halm Josef 0:4, Zítka Karel 0:4, Miklík Pavel 1:3), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Vranovice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hycl David 3:0, Levčík Miroslav 3:0, Stávek Filip 2:1, Sláma Adam 2:0, Ulica Jaromír 0:1, WO 5:0, body hostů: Zmrzlík Pavel 1:3, Dvořáčková Nela 0:4, Šťastný Pavel 1:3, WO 0:5),
11. kolo:
TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Šakvice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 1:0, Goliáš Petr 2:1, Ponížil David 3:0, Hanuš Michal 3:0, Zmrzlík Pavel 1:1, WO 4:0, body hostů: Smutek Pavel 0:3, Smutek Květoslav 0:3, Dostoupil Jiří 1:2, Jusko Andrej 1:2, WO 0:4), TJ Sokol Brumovice B - TJ SPORT Němčičky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halm Josef 0:4, Miklík Pavel 2:2, Valný Vladimír 1:3, Zítka Karel 2:2, body hostů: Hycl David 4:0, Sláma Adam 1:3, Stávek Filip 3:1, Levčík Miroslav 3:1), STP Mikulov C - TJ Sokol Perná A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulinec Roman 2:2, Černý Mikuláš 0:3, Galuszka Michal 1:3, Gajan Pavel st. 2:2, Kalous Jakub 0:1, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:1, Bačovský David 2:2, Horák Radek 3:1), Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Křepice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 0:2, Šafařík Václav st. 1:3, Tesař Petr 1:3, Hrnčíř Leoš 0:4, Hruška Jaroslav st. 0:2, body hostů: Sedláček Aleš 4:0, Maška Roman 4:0, Rubeš Jakub 2:2, Novotný Pavel 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - SK Boleradice 1935 A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Bohuslav 1:3, Rišnovský Robert 2:2, Libenský Svatoslav 2:2, Slabyhoudek Václav 2:2, body hostů: Sedláček Jakub 0:4, Vojtěšek Tomáš 1:3, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 4:0), TJ Sokol Rakvice B - SPIN Lednice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Anth Zdeněk 4:0, Berka Petr 1:1, Průdek Daniel 1:1, WO 4:4, body hostů: Hanák František 1:2, Zechmeister Jan 0:2, Maňák Ladislav 1:1, Šimon Peter 0:1, WO 4:4),
12. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - SPIN Lednice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charoušek Richard 2:2, Šmíd Zdeněk 0:2, Smutek Pavel 2:1, Jusko Andrej 2:2, Jakubčík Jiří 0:2, WO 1:0, body hostů: Kováč Josef 4:0, Hruška Vlastimil 1:3, Maňák Ladislav 1:3, Hanák František 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice B - SK Boleradice 1935 A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cibulka Radek 0:4, Valoušek František 4:0, Berka Petr 2:1, Průdek Daniel 2:2, WO 0:1, body hostů: Sedláček Jakub 1:3, Vojtěšek Tomáš 1:3, Hos Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Křepice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rišnovský Robert 1:3, Libenský Svatoslav 2:2, Svoboda Bohuslav 2:2, Klaška Jaroslav 1:3, body hostů: Papež Radek 4:0, Novotný Pavel 3:1, Strouhal Jiří 0:1, Rubeš Jakub 1:3, Sedláček Aleš 2:1), Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Perná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Hlávka Stanislav 3:0, Frömmel Zdeněk 2:2, Hrnčíř Leoš 0:4, WO 1:0, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Horák Radek 3:0, Bačovský David 2:2, WO 0:1), STP Mikulov C - TJ SPORT Němčičky B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Kamil 0:4, Čížek Ondřej 0:4, Čížková Dagmar 1:3, Gajan Pavel st. 1:3, body hostů: Stávek Filip 3:1, Hycl David 4:0, Levčík Miroslav 3:1, Sláma Adam 4:0), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Vranovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halm Josef 0:4, Lossel Martin 1:3, Miklík Pavel 1:3, Zítka Karel 0:3, WO 1:0, body hostů: Ponížil David 3:0, Hanuš Michal 4:0, Goliáš Petr 4:0, Veselá Pavlína 2:2, WO 0:1),
13. kolo:
TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Šakvice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítka Karel 2:2, Halm Josef 3:1, Miklík Pavel 3:1, Lossel Martin 2:2, body hostů: Smutek Pavel 1:3, Jusko Andrej 1:3, Dostoupil Jiří 3:1, Charoušek Richard 1:3), TJ Sokol Vranovice B - STP Mikulov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šťastný Pavel 2:2, Goliáš Petr 4:0, Hanuš Michal 4:0, Veselá Pavlína 0:1, Zmrzlík Pavel 2:1, body hostů: Novotný Kamil 0:4, Čížek Ondřej 2:2, Gajan Pavel st. 1:3, Čížková Dagmar 1:3), TJ SPORT Němčičky B - Sokol Velké Němčice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hycl David 3:0, Stávek Filip 2:1, Levčík Miroslav 2:1, Sláma Adam 3:1, WO 3:0, body hostů: Frömmel Zdeněk 0:4, Šafařík Václav st. 2:1, Furch František 1:3, Hrnčíř Leoš 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:0, Kolínek Vladimír 3:1, Bačovský David 3:1, Horák Radek 4:0, WO 0:2, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Svoboda Bohuslav 0:3, Klaška Jaroslav 0:3, Krýsa Daniel 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Rakvice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 2:1, Sedláček Aleš 2:1, Maška Roman 2:1, Novotný Pavel 3:0, Rubeš Jakub 0:1, WO 2:1, body hostů: Valoušek František 3:1, Berka Petr 1:2, Průdek Filip 0:3, Průdek Daniel 0:2, Fridrich Bronislav 0:1, WO 1:2), SK Boleradice 1935 A - SPIN Lednice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Demela Jindřich 0:4, Sedláček Jakub 1:3, Hos Tomáš 4:0, Vojtěšek Tomáš 3:1, body hostů: Hanák František 2:2, Kováč Josef 3:1, Maňák Ladislav 2:2, Hruška Vlastimil 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - SK Boleradice 1935 A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charoušek Richard 1:3, Jakubčík Jiří 2:2, Jusko Andrej 1:3, Smutek Pavel 2:2, body hostů: Demela Jindřich 3:1, Sedláček Jakub 0:4, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 3:1), SPIN Lednice C - TJ Sokol Křepice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kováč Josef 1:3, Hanák František 2:2, Šimon Peter 4:0, Maňák Ladislav 1:3, body hostů: Sedláček Aleš 3:1, Novotný Pavel 2:2, Maška Roman 3:1, Rubeš Jakub 0:4), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Perná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valoušek František 3:1, Průdek Filip 1:3, Průdek Daniel 2:2, Berka Petr 1:3, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 2:2, Bačovský David 1:3, Horák Radek 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ SPORT Němčičky B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolínský Michal 0:4, Libenský Svatoslav 2:2, Krýsa Daniel 0:4, Klaška Jaroslav 0:4, body hostů: Levčík Miroslav 3:1, Stávek Filip 3:1, Sláma Adam 4:0, Hycl David 4:0), Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Vranovice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 1:1, Šafařík Václav st. 2:2, WO 2:5, body hostů: Hanuš Michal 2:1, Zmrzlík Pavel 0:3, Goliáš Petr 2:0, Ponížil David 2:0, WO 5:2), STP Mikulov C - TJ Sokol Brumovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Kamil 3:1, Borovička Daniel 3:1, Gajan Pavel st. 2:2, Čížková Dagmar 3:1, body hostů: Lossel Martin 2:2, Hasala Jiří 0:4, Zítka Karel 0:4, Miklík Pavel 3:1),
15. kolo:
STP Mikulov C - TJ Sokol Šakvice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Kamil 2:2, Čížek Ondřej 3:1, Čížková Dagmar 3:1, Gajan Pavel st. 4:0, body hostů: Charoušek Richard 2:2, Šmíd Zdeněk 0:4, Jusko Andrej 1:3, Jakubčík Jiří 1:1, Smutek Pavel 0:2), TJ Sokol Brumovice B - Sokol Velké Němčice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halm Josef 4:0, Zítka Karel 2:2, Miklík Pavel 2:2, Hasala Jiří 0:4, body hostů: Frömmel Zdeněk 3:1, Šafařík Václav st. 2:2, Hlávka Stanislav 2:2, Furch František 1:3), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselá Pavlína 0:1, Šťastný Pavel 1:3, Hanuš Michal 4:0, Ponížil David 2:2, Goliáš Petr 2:1, body hostů: Rišnovský Robert 3:1, Libenský Svatoslav 3:1, Svoboda Bohuslav 1:3, Vacula Karel 0:4), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Rakvice B 18:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Sláma Adam 1:0, Levčík Miroslav 1:1, Hycl David 3:0, Stávek Filip 1:0, WO 10:0, body hostů: Valoušek František 0:3, Fridrich Bronislav 1:1, Pyskatý Roman 0:2, WO 0:10), TJ Sokol Perná A - SPIN Lednice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 4:0, Bačovský David 2:2, Horák Radek 4:0, body hostů: Kováč Josef 2:2, Gregor Miroslav 0:4, Maňák Ladislav 0:4, Hanák František 1:3), TJ Sokol Křepice A - SK Boleradice 1935 A 0:18wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 3:0, Sedláček Aleš 3:0, Novotný Pavel 0:2, Maška Roman 2:1, Rubeš Jakub 1:1, Strouhal Jiří 0:1, WO 0:2, body hostů: Sedláček Jakub 1:3, Pregrt Jiří 1:2, Hos Tomáš 2:1, Novotňák František ml. 1:3, WO 2:0),
16. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Křepice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smutek Květoslav 0:3, Jakubčík Jiří 1:2, Smutek Pavel 1:3, Jusko Andrej 1:3, WO 2:0, body hostů: Papež Radek 4:0, Sedláček Aleš 3:0, Novotný Pavel 3:0, Strouhal Jiří 1:1, Rubeš Jakub 0:2, WO 0:2), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Perná A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Demela Jindřich 0:3, Vojtěšek Tomáš 0:3, Hos Tomáš 2:1, Pregrt Jiří 1:3, WO 2:1, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 2:1, Bačovský David 2:1, Horák Radek 3:0, WO 1:2), SPIN Lednice C - TJ SPORT Němčičky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kováč Josef 2:2, Maňák Ladislav 2:2, Lunzar Ladislav 2:1, Hrnčiar Stanislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Hycl David 4:0, Levčík Miroslav 1:3, Suský Josef 0:4, Blaško Květoslav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Vranovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valoušek František 3:1, Průdek Daniel 1:3, Berka Petr 2:2, Fridrich Bronislav 3:1, body hostů: Hanuš Michal 4:0, Ponížil David 1:3, Goliáš Petr 2:2, Zmrzlík Pavel 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Brumovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libenský Svatoslav 4:0, Svoboda Bohuslav 3:1, Klaška Jaroslav 1:3, Vacula Karel 2:2, body hostů: Lossel Martin 2:2, Zítka Karel 2:2, Hasala Jiří 0:4, Miklík Pavel 2:2), Sokol Velké Němčice B - STP Mikulov C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav st. 1:0, Frömmel Zdeněk 3:1, Hlávka Stanislav 4:0, Šafařík Václav st. 4:0, Smetana Jaroslav 3:0, body hostů: Mach Ludvík 0:4, Čížek Ondřej 0:4, Gajan Pavel st. 0:4, Čížková Dagmar 1:3),
17. kolo:
Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Šakvice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 0:4, Hlávka Stanislav 2:2, Frömmel Zdeněk 2:2, Furch František 1:3, body hostů: Smutek Pavel 1:3, Šafařík Roman 4:0, Dostoupil Jiří 4:0, Charoušek Richard 2:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - STP Mikulov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libenský Svatoslav 4:0, Klaška Jaroslav 3:1, Vacula Karel 2:2, Kolínský Michal 0:4, body hostů: Čížek Ondřej 2:2, Novotný Kamil 1:3, Čížková Dagmar 1:3, Gajan Pavel st. 3:1), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Rakvice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halm Josef 2:1, Valný Vladimír 0:3, Miklík Pavel 2:1, Zítka Karel 1:3, WO 3:0, body hostů: Valoušek František 4:0, Berka Petr 2:1, Průdek Daniel 0:3, Průdek Filip 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Vranovice B - SPIN Lednice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 3:1, Ponížil David 2:1, Hanuš Michal 3:0, Šťastný Pavel 2:2, Veselá Pavlína 0:1, WO 1:0, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Maňák Ladislav 0:4, Hrnčiar Stanislav 2:2, Hanák František 3:0, WO 0:1), TJ SPORT Němčičky B - SK Boleradice 1935 A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stávek Filip 3:1, Blaško Květoslav 1:3, Suský Josef 1:3, Sláma Adam 3:1, body hostů: Sedláček Jakub 0:4, Pregrt Jiří 3:1, Hos Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 2:2), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Křepice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 0:3, Bačovský David 2:2, Horák Radek 0:2, WO 1:2, body hostů: Sedláček Aleš 2:1, Maška Roman 2:0, Papež Radek 2:1, Novotný Pavel 4:0, Strouhal Jiří 0:1, WO 2:1),
18. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Perná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 0:4, Šafařík Roman 4:0, Dostoupil Jiří 3:1, Jakubčík Jiří 1:3, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 2:2, Bačovský David 3:1, Kvěch Jan 2:2), TJ Sokol Křepice A - TJ SPORT Němčičky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 3:1, Sedláček Aleš 3:1, Maška Roman 1:0, Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 1:2, body hostů: Sláma Adam 1:3, Stávek Filip 1:3, Hycl David 3:1, Levčík Miroslav 0:4), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Vranovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěšek Tomáš 0:1, Hos Tomáš 3:1, Novotňák František ml. 2:1, Sedláček Jakub 0:4, Demela Jindřich 1:2, WO 1:0, body hostů: Hanuš Michal 3:1, Goliáš Petr 3:1, Zmrzlík Pavel 1:3, Ponížil David 2:1, WO 0:1), SPIN Lednice C - TJ Sokol Brumovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Vlastimil 0:4, Lunzar Ladislav 4:0, Kováč Josef 2:2, Maňák Ladislav 1:3, body hostů: Halm Josef 3:1, Lossel Martin 3:1, Zítka Karel 2:2, Miklík Pavel 1:3), TJ Sokol Rakvice B - STP Mikulov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 4:0, Průdek Daniel 3:1, Berka Petr 3:0, Fridrich Bronislav 2:1, WO 0:2, body hostů: Čížková Dagmar 0:3, Novotný Kamil 0:4, Novotný Mikuláš 0:4, Gajan Pavel st. 2:1, WO 2:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Sokol Velké Němčice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rišnovský Robert 3:1, Libenský Svatoslav 4:0, Klaška Jaroslav 0:4, Svoboda Bohuslav 2:2, body hostů: Frömmel Zdeněk 2:2, Hlávka Stanislav 2:2, Šafařík Václav st. 2:2, Furch František 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Šakvice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rišnovský Robert 2:2, Libenský Svatoslav 1:3, Svoboda Bohuslav 0:4, Vacula Karel 1:3, body hostů: Smutek Pavel 3:1, Charoušek Richard 1:3, Šafařík Roman 4:0, Dostoupil Jiří 4:0), Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Rakvice B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Furch František 2:1, Hlávka Stanislav 2:1, Frömmel Zdeněk 1:2, Šafařík Václav st. 2:1, WO 5:0, body hostů: Průdek Daniel 1:3, Berka Petr 4:0, Valoušek František 0:4, WO 0:5), STP Mikulov C - SPIN Lednice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížková Dagmar 1:3, Čížek Ondřej 2:2, Novotný Kamil 2:2, Gajan Pavel st. 3:1, body hostů: Maňák Ladislav 1:3, Lunzar Ladislav 2:2, Hanák František 2:2, Kováč Josef 3:1), TJ Sokol Brumovice B - SK Boleradice 1935 A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lossel Martin 3:1, Zítka Karel 2:2, Miklík Pavel 1:3, Halm Josef 4:0, body hostů: Demela Jindřich 2:2, Sedláček Jakub 0:4, Vojtěšek Tomáš 1:3, Novotňák František ml. 3:1), TJ Sokol Vranovice B - TJ Sokol Křepice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmrzlík Pavel 1:1, Ponížil David 2:1, Hanuš Michal 3:1, Goliáš Petr 4:0, Šťastný Pavel 0:1, WO 2:0, body hostů: Sedláček Aleš 3:1, Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 0:2, Rubeš Jakub 0:2, Strouhal Jiří 0:2, WO 0:2), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Perná A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaško Květoslav 0:4, Hycl David 3:1, Levčík Miroslav 3:1, Stávek Filip 1:3, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1, Bačovský David 2:2, Horák Radek 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - TJ SPORT Němčičky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 2:2, Šafařík Roman 2:1, Dostoupil Jiří 0:3, Charoušek Richard 1:3, WO 2:0, body hostů: Hycl David 4:0, Sláma Adam 3:1, Levčík Miroslav 2:1, Blaško Květoslav 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Vranovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 3:0, Horák Radek 3:1, Kolínek Zdeněk 3:0, Bačovský David 1:3, WO 1:1, body hostů: Hanuš Michal 0:4, Goliáš Petr 2:1, Zmrzlík Pavel 1:3, Ponížil David 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Brumovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 4:0, Sedláček Aleš 4:0, Maška Roman 2:0, Novotný Pavel 2:1, Rubeš Jakub 1:1, WO 1:0, body hostů: Halm Josef 1:2, Zítka Karel 1:3, Miklík Pavel 0:4, Valný Vladimír 0:4, WO 0:1), SK Boleradice 1935 A - STP Mikulov C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláček Jakub 1:2, Vojtěšek Tomáš 2:1, Novotňák František ml. 3:0, Demela Jindřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Novotný Kamil 2:2, Čížková Dagmar 2:2, Gajan Pavel st. 2:2, WO 0:5), SPIN Lednice C - Sokol Velké Němčice B 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrnčiar Stanislav 0:4, Maňák Ladislav 1:3, Kováč Josef 2:1, WO 1:5, body hostů: Furch František 1:2, Hlávka Stanislav 3:0, Šafařík Václav st. 2:1, Frömmel Zdeněk 2:0, WO 5:1), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berka Petr 3:0, Valoušek František 1:1, Průdek Daniel 2:1, Fridrich Bronislav 3:0, WO 0:5, body hostů: Rišnovský Robert 2:1, Libenský Svatoslav 0:3, Klaška Jaroslav 0:3, Svoboda Bohuslav 0:2, WO 5:0),
21. kolo:
TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Šakvice A 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valoušek František 3:1, Průdek Daniel 2:2, Fridrich Bronislav 1:2, WO 0:6, body hostů: Smutek Pavel 0:3, Charoušek Richard 1:2, Dostoupil Jiří 2:1, Šafařík Roman 2:0, WO 6:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky A - SPIN Lednice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rišnovský Robert 4:0, Libenský Svatoslav 2:1, Svoboda Bohuslav 3:1, Vacula Karel 2:2, WO 0:1, body hostů: Maňák Ladislav 0:4, Hrnčiar Stanislav 0:4, Kováč Josef 2:1, Hanák František 2:2, WO 1:0), Sokol Velké Němčice B - SK Boleradice 1935 A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesař Petr 2:2, Hlávka Stanislav 1:3, Frömmel Zdeněk 1:2, Šafařík Václav st. 2:2, WO 1:0, body hostů: Pregrt Jiří 1:2, Demela Jindřich 2:2, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 2:1, Sedláček Jakub 0:1, WO 0:1), STP Mikulov C - TJ Sokol Křepice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Kamil 0:4, Sobota Luděk 0:3, Čížková Dagmar 0:3, Novotný Mikuláš 0:4, WO 2:0, body hostů: Papež Radek 4:0, Novotný Pavel 4:0, Rubeš Jakub 4:0, Sedláček Aleš 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Perná A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halm Josef 1:3, Lossel Martin 2:1, Miklík Pavel 0:4, Zítka Karel 0:3, WO 2:0, body hostů: Kolínek Vladimír 3:0, Čulen Vlastimil 3:1, Horák Radek 2:1, Bačovský David 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Vranovice B - TJ SPORT Němčičky B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zmrzlík Pavel 0:4, Ponížil David 4:0, Hanuš Michal 4:0, Goliáš Petr 1:3, body hostů: Sláma Adam 2:2, Stávek Filip 1:3, Hycl David 2:2, Levčík Miroslav 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Šakvice A - TJ Sokol Vranovice B 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jakubčík Jiří 2:2, Smutek Pavel 2:2, Smutek Květoslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Ponížil David 3:0, Zmrzlík Pavel 3:0, Šťastný Pavel 1:2, Veselá Pavlína 1:2, WO 5:0), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Brumovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levčík Miroslav 3:1, Hycl David 4:0, Stávek Filip 3:1, Sláma Adam 3:1, body hostů: Halm Josef 3:1, Lossel Martin 0:4, Zítka Karel 0:4, Miklík Pavel 0:4), TJ Sokol Perná A - STP Mikulov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 3:1, Horák Radek 4:0, Bačovský David 4:0, body hostů: Novotný Kamil 0:4, Čížková Dagmar 0:4, Novotný Mikuláš 0:4, Gajan Pavel st. 1:3), TJ Sokol Křepice A - Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 2:0, Sedláček Aleš 3:1, Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 2:2, Strouhal Jiří 1:1, body hostů: Frömmel Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 0:4, Hrnčíř Leoš 2:2, Tesař Petr 1:3), SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jakub 1:3, Vojtěšek Tomáš 2:2, Demela Jindřich 2:2, Pregrt Jiří 1:3, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Svoboda Bohuslav 3:1, Klaška Jaroslav 3:1, Krýsa Daniel 2:2), SPIN Lednice C - TJ Sokol Rakvice B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kováč Josef 0:3, Hruška Vlastimil 1:2, Maňák Ladislav 2:1, Hrnčiar Stanislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Berka Petr 3:1, Průdek Daniel 3:1, Valoušek František 3:1, WO 0:5),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Perná A - SK Boleradice 1935 A 9:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čulen Vlastimil 2:0, Kolínek Vladimír 2:0, Bačovský David 2:0, Horák Radek 2:0, body hostů: Hos Tomáš 0:2, Novotňák František ml. 0:2, Demela Jindřich 0:2, Pregrt Jiří 0:2), TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Křepice A 4:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blaško Květoslav 0:3, Levčík Miroslav 0:3, Hycl David 3:0, Sláma Adam 1:2, body hostů: Papež Radek 2:1, Maška Roman 2:1, Sedláček Aleš 1:2, Novotný Pavel 3:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Boleradice 1935 A - TJ Sokol Perná A 5:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtěšek Tomáš 1:2, Novotňák František ml. 0:1, Demela Jindřich 1:2, Hos Tomáš 2:2, Sedláček Jakub 0:2, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 1:2, Bačovský David 2:1, Horák Radek 3:0), TJ Sokol Křepice A - TJ SPORT Němčičky B 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Papež Radek 1:2, Sedláček Aleš 2:0, Maška Roman 2:1, Novotný Pavel 3:0, body hostů: Hycl David 1:2, Sláma Adam 1:2, Levčík Miroslav 0:3, Stávek Filip 1:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Perná A - SK Boleradice 1935 A -:-, TJ Sokol Křepice A - TJ SPORT Němčičky B -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Křepice A 9:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 2:1, Horák Radek 1:2, Bačovský David 1:3, body hostů: Novotný Pavel 1:3, Sedláček Aleš 2:2, Maška Roman 2:1, Papež Radek 1:2),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Perná A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Papež Radek 1:1, Novotný Pavel 2:0, Sedláček Aleš 3:0, Maška Roman 2:0, body hostů: Čulen Vlastimil 0:3, Kolínek Vladimír 0:2, Bačovský David 0:2, Horák Radek 1:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Křepice A 9:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čulen Vlastimil 0:1, Kolínek Vladimír 2:0, Horák Radek 2:1, Bačovský David 2:0, WO 3:0, body hostů: Papež Radek 1:2, Novotný Pavel 0:3, Sedláček Aleš 1:1, WO 0:3),
OP 3. třídy
1. kolo:
MSK Břeclav A - TJ Sokol Lanžhot D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Garčicová Karolína 0:4, Koberová Klára 1:3, Klenovec Ondřej 1:2, Maněk Marek 2:2, WO 1:0, body hostů: Polášek Miroslav 2:2, Tomek Jan 3:1, Němeček Radek 4:0, Bartošek František 2:1, WO 0:1), STP Mikulov D - TJ Sokol Rakvice C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sobota Luděk 0:2, Čížková Dagmar 3:0, Kopřivová Jana 1:2, Kalousová Sandra 0:2, WO 7:0, body hostů: Straka Vlastimil 2:1, Straka Dominik 1:2, Cibulka Radek 3:1, WO 0:7), Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Perná B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:0, Hrnčíř Leoš 0:3, Tesař Petr 1:2, Hruška Jaroslav st. 1:2, WO 5:0, body hostů: Kolínek Zdeněk 2:2, Matula Arnošt 2:2, Hoffmann Dušan 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Pouzdřany A 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilát Ondřej 1:2, Vodáková Aneta 3:0, Straková Dana 2:1, WO 3:3, body hostů: Halámek Zdeněk 0:3, Geier Ivo 2:1, Geier Jiří 1:2, WO 3:3), TJ SPORT Němčičky C - TJ Jevišovka-Drnholec D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 3:1, Suský Josef 3:0, Ulica Jaromír 2:0, Hyclová Pavlína 0:2, WO 0:1, body hostů: Benešová Zuzana 1:3, Svoboda Zdeněk 1:3, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 1:2, WO 1:0), Sportovní klub Zaječí A - SPIN Lednice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zhejbal Jiří 1:3, Hasilík Milan 2:2, Šlancar Zbyněk 2:2, Radkovič Radek 0:4, body hostů: Kabela Jan 3:1, Loukota Zdeněk ml. 2:2, Hrnčiar Stanislav 2:2, Hruška Vlastimil 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - SPIN Lednice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 3:1, Tomek Jan 3:0, Pfeffer Milan 1:0, Němeček Radek 4:0, Hřiba Václav 0:3, WO 0:1, body hostů: Kabela Jan 1:3, Loukota Zdeněk ml. 1:3, Hrnčiar Stanislav 1:2, Hruška Vlastimil 1:3, WO 1:0), TJ Jevišovka-Drnholec D - Sportovní klub Zaječí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benešová Zuzana 1:3, Tomolová Anna 2:2, Tomola Jaroslav 2:2, Svojanovský Ladislav 4:0, body hostů: Zhejbal Jiří 1:3, Klein Kamil 2:2, Hasilík Milan 2:2, Šlancar Zbyněk 2:2), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ SPORT Němčičky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Geier Ivo 4:0, Halámek Michal 0:4, Geier Jiří 2:2, Halámek Zdeněk 2:2, body hostů: Blaško Květoslav 3:1, Ulica Jaromír 1:3, Stávek Josef 2:2, Suský Josef 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 18:0wo, TJ Sokol Rakvice C - Sokol Velké Němčice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Vlastimil 1:2, Straka Dominik 1:2, Cibulka Radek 1:3, Pyskatý Roman 0:3, Vala Jaroslav 0:1, WO 2:0, body hostů: Smetana Jaroslav 3:0, Hruška Jaroslav st. 3:1, Hrnčíř Leoš 1:2, Tesař Petr 4:0, WO 0:2), MSK Břeclav A - STP Mikulov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klenovec Ondřej 3:1, Krejčiřík Stanislav 3:1, Maněk Marek 4:0, Koberová Klára 4:0, body hostů: Borovička Daniel 2:2, Černý Mikuláš 0:4, Sobota Luděk 0:4, Mach Ludvík 0:4),
3. kolo:
STP Mikulov D - TJ Sokol Lanžhot D 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovička Daniel 1:3, Sobota Luděk 0:4, Mikulinec Matěj 0:4, Mach Ludvík 0:4, body hostů: Polášek Miroslav 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 4:0, Uher Lukáš 3:1), Sokol Velké Němčice C - MSK Břeclav A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Hruška Jaroslav st. 4:0, Tesař Petr 4:0, Hrnčíř Leoš 2:1, WO 0:1, body hostů: Klenovec Ondřej 1:2, Koberová Klára 1:3, Tichý Filip 0:4, Beneš Lukáš 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Rakvice C 18:0wo, TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Perná B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 1:3, Stávek Josef 0:4, Hyclová Pavlína 0:4, Blaško Květoslav 4:0, body hostů: Kvěch Jan 3:1, Matula Arnošt 3:1, Hoffmann Dušan 3:1, Kolínek Zdeněk 2:2), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Pouzdřany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zhejbal Jiří 3:1, Hasilík Milan 1:3, Šlancar Zbyněk 3:1, Klein Kamil 0:4, body hostů: Geier Ivo 2:2, Halámek Zdeněk 2:2, Geier Jiří 2:2, Halámek Michal 3:1), SPIN Lednice D - TJ Jevišovka-Drnholec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 1:3, Dostál Ladislav 2:2, Hruška Vlastimil 2:2, Hrnčiar Stanislav 2:2, body hostů: Svojanovský Ladislav 4:0, Svoboda Zdeněk 0:4, Tomolová Anna 2:2, Tomola Jaroslav 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Jevišovka-Drnholec D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Miroslav 3:1, Bartošek František 4:0, Tomek Jan 4:0, Uher Lukáš 4:0, body hostů: Benešová Zuzana 0:4, Svoboda Zdeněk 0:4, Tomolová Anna 1:3, Tomola Jaroslav 0:4), TJ Sokol Pouzdřany A - SPIN Lednice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Geier Ivo 3:1, Halámek Zdeněk 1:3, Geier Jiří 1:3, Halámek Michal 3:1, body hostů: Kabela Jan 4:0, Loukota Zdeněk ml. 1:3, Hrnčiar Stanislav 1:3, Hruška Vlastimil 2:2), TJ Sokol Perná B - Sportovní klub Zaječí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvěch Jan 4:0, Matula Arnošt 2:2, Kolínek Zdeněk 3:0, Hoffmann Dušan 2:2, WO 0:1, body hostů: Zhejbal Jiří 0:4, Klein Kamil 1:3, Hasilík Milan 1:3, Šlancar Zbyněk 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Rakvice C - TJ SPORT Němčičky C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Dominik 3:1, Cibulka Radek 2:2, Straka Vlastimil 2:2, Suský Patrik 1:3, body hostů: Blaško Květoslav 3:1, Suský Josef 4:0, Stávek Josef 1:3, Hyclová Pavlína 0:4), MSK Břeclav A - TJ Sokol Klobouky u Brna C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Lukáš 0:2, Koberová Klára 2:2, Maněk Marek 1:3, Klenovec Ondřej 1:3, Tichý Filip 0:2, body hostů: Dostál Daniel 3:1, Blažek Petr 1:3, Vodáková Aneta 4:0, Ryšavý Luděk 4:0), STP Mikulov D - Sokol Velké Němčice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Ondřej 2:2, Čížková Dagmar 2:2, Mach Ludvík 0:4, Sobota Luděk 0:4, body hostů: Sedláček Petr 2:2, Hruška Jaroslav st. 3:1, Smetana Jaroslav 3:1, Tesař Petr 4:0),
5. kolo:
Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Lanžhot D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Hrnčíř Dominik 0:4, Hrnčíř Leoš 0:4, Sedláček Petr 0:4, body hostů: Tomek Jan 4:0, Němeček Radek 4:0, Uher Lukáš 3:1, Pfeffer Milan 2:0, Polášek Miroslav 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna C - STP Mikulov D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesovský Tadeáš 2:2, Ryšavý Luděk 4:0, Straková Dana 3:1, Vodáková Aneta 4:0, body hostů: Čížková Dagmar 0:4, Kalousová Sandra 1:3, Čížek Ondřej 2:2, Sobota Luděk 0:4), TJ SPORT Němčičky C - MSK Břeclav A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaško Květoslav 3:1, Stávek Josef 3:1, Suský Josef 1:2, Ulica Jaromír 3:1, WO 0:1, body hostů: Klenovec Ondřej 0:4, Koberová Klára 1:3, Maněk Marek 4:0, Beneš Lukáš 0:3, WO 1:0), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Rakvice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zhejbal Jiří 4:0, Hasilík Milan 4:0, Šlancar Zbyněk 1:2, Klein Kamil 2:2, Létal Dušan 0:1, body hostů: Pyskatý Roman 1:3, Straka Vlastimil 1:3, Straka Dominik 1:3, Cibulka Radek 2:2), SPIN Lednice D - TJ Sokol Perná B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Vlastimil 2:2, Hrnčiar Stanislav 0:4, Kabela Jan 4:0, Loukota Zdeněk ml. 0:2, Dostál Ladislav 0:2, body hostů: Kvěch Jan 3:1, Matula Arnošt 3:1, Kolínek Zdeněk 2:2, Hoffmann Dušan 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Pouzdřany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulík Jan 0:4, Tomolová Anna 3:1, Svojanovský Ladislav 2:2, Tomola Jaroslav 2:2, body hostů: Halámek Michal 1:3, Geier Ivo 2:2, Halámek Zdeněk 2:1, Geier Jiří 4:0, Halámek Radek ml. 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Pouzdřany A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 4:0, Tomek Jan 4:0, Uher Lukáš 4:0, Bartošek František 2:0, Polášek Miroslav 0:2, body hostů: Geier Ivo 1:3, Halámek Zdeněk 1:3, Geier Jiří 0:4, Halámek Michal 0:4), TJ Sokol Perná B - TJ Jevišovka-Drnholec D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvěch Jan 4:0, Matula Arnošt 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1, Hoffmann Dušan 2:2, body hostů: Benešová Zuzana 0:4, Svojanovský Ladislav 3:1, Tomola Jaroslav 1:3, Tomolová Anna 0:4), TJ Sokol Rakvice C - SPIN Lednice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 1:1, Straka Dominik 4:0, Suský Patrik 0:4, Pyskatý Roman 3:1, Cibulka Radek 2:0, body hostů: Kabela Jan 2:2, Hrnčiar Stanislav 1:3, Loukota Zdeněk ml. 2:2, Hruška Vlastimil 1:3), MSK Břeclav A - Sportovní klub Zaječí A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klenovec Ondřej 2:2, Krejčiřík Stanislav 4:0, Maněk Marek 4:0, Koberová Klára 2:2, body hostů: Zhejbal Jiří 1:3, Klein Kamil 0:4, Hasilík Milan 2:2, Šlancar Zbyněk 1:3), STP Mikulov D - TJ SPORT Němčičky C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalousová Sandra 0:4, Novotný Kamil 1:3, Gajan Pavel st. 3:0, Čížková Dagmar 1:3, WO 1:0, body hostů: Ulica Jaromír 3:1, Stávek Josef 2:2, Blaško Květoslav 3:1, Suský Josef 2:1, WO 0:1), Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Klobouky u Brna C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 2:2, Tesař Petr 3:1, Hrnčíř Dominik 1:3, Hruška Jaroslav st. 2:2, body hostů: Vodáková Aneta 3:1, Lesovský Tadeáš 2:2, Pilát Ondřej 1:3, Ryšavý Luděk 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Lanžhot D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Dominik 0:4, Ryšavý Luděk 0:3, Vodáková Aneta 3:1, Lesovský Tadeáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Polášek Miroslav 3:1, Tomek Jan 4:0, Bartošek František 2:1, Uher Lukáš 3:1, WO 0:1), TJ SPORT Němčičky C - Sokol Velké Němčice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaško Květoslav 3:1, Stávek Josef 0:2, Suský Josef 2:1, Ulica Jaromír 3:1, Stávek Pavel 0:1, WO 1:1, body hostů: Hruška Jaroslav st. 1:3, Smetana Jaroslav 2:2, Hrnčíř Leoš 2:1, Tesař Petr 1:2, WO 1:1), Sportovní klub Zaječí A - STP Mikulov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zhejbal Jiří 3:1, Hasilík Milan 2:2, Šlancar Zbyněk 3:1, Klein Kamil 0:4, body hostů: Novotný Kamil 1:3, Čížek Ondřej 1:3, Borovička Daniel 4:0, Gajan Pavel st. 2:2), SPIN Lednice D - MSK Břeclav A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 2:2, Hrnčiar Stanislav 1:3, Hruška Vlastimil 2:2, WO 0:5, body hostů: Klenovec Josef 2:1, Maněk Marek 2:1, Klenovec Ondřej 2:1, Koberová Klára 1:2, WO 5:0), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Rakvice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomolová Anna 1:3, Benešová Zuzana 1:3, Tomola Jaroslav 2:2, Svojanovský Ladislav 4:0, body hostů: Straka Dominik 3:1, Pyskatý Roman 1:3, Suský Patrik 2:2, Vala Jaroslav 2:2), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Perná B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Geier Ivo 1:2, Halámek Radek ml. 0:3, Geier Jiří 0:3, Halámek Zdeněk 0:3, WO 5:0, body hostů: Kvěch Jan 4:0, Matula Arnošt 4:0, Kolínek Zdeněk 3:1, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Perná B 18:0wo, TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Pouzdřany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Dominik 2:2, Straka Vlastimil 0:3, Suský Patrik 1:3, Cibulka Radek 2:2, WO 0:1, body hostů: Geier Ivo 4:0, Halámek Zdeněk 2:2, Halámek Radek ml. 2:1, Geier Jiří 2:2, WO 1:0), MSK Břeclav A - TJ Jevišovka-Drnholec D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klenovec Ondřej 3:1, Maněk Marek 4:0, Klenovec Josef 4:0, Koberová Klára 3:1, body hostů: Benešová Zuzana 0:4, Svojanovský Ladislav 2:2, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 0:4), STP Mikulov D - SPIN Lednice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Kamil 2:2, Čížková Dagmar 1:3, Gajan Pavel st. 4:0, Čížek Ondřej 4:0, body hostů: Hrnčiar Stanislav 2:2, Dostál Ladislav 0:2, Hruška Vlastimil 1:3, Kováč Josef 2:2, Loukota Zdeněk ml. 0:2), Sokol Velké Němčice C - Sportovní klub Zaječí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 0:1, Hrnčíř Leoš 1:2, Tesař Petr 4:0, Hruška Jaroslav st. 3:1, Smetana Jaroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Šlancar Zbyněk 3:1, Radkovič Radek 1:3, Hasilík Milan 0:3, Klein Kamil 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ SPORT Němčičky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesovský Tadeáš 1:3, Ryšavý Luděk 3:1, Vodáková Aneta 2:1, Pilát Ondřej 0:4, WO 1:0, body hostů: Ulica Jaromír 3:1, Blaško Květoslav 3:1, Stávek Josef 1:3, Suský Josef 2:1, WO 0:1),
9. kolo:
TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Lanžhot D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaško Květoslav 2:2, Stávek Josef 0:4, Suský Josef 0:3, Ulica Jaromír 1:3, WO 0:1, body hostů: Němeček Radek 4:0, Tomek Jan 4:0, Bartošek František 1:1, Uher Lukáš 2:1, Polášek Miroslav 1:1, WO 1:0), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Klobouky u Brna C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Radkovič Radek 2:2, Hasilík Milan 2:2, Šlancar Zbyněk 2:2, Létal Dušan 0:2, Jarůšek Vladimír 1:1, body hostů: Vodáková Aneta 4:0, Ryšavý Luděk 2:0, Lesovský Tadeáš 1:3, Dostál Daniel 2:2, Blažek Petr 0:2), SPIN Lednice D - Sokol Velké Němčice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčiar Stanislav 1:3, Hruška Vlastimil 2:0, Lunzar Ladislav 3:0, Kováč Josef 3:0, Dostál Ladislav 0:1, WO 3:0, body hostů: Hruška Jaroslav st. 1:3, Smetana Jaroslav 1:3, Hrnčíř Leoš 1:2, Tesař Petr 1:1, WO 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec D - STP Mikulov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomolová Anna 2:2, Tomola Jaroslav 2:2, Kovář Pavel 0:4, Svojanovský Ladislav 3:1, body hostů: Čížek Ondřej 1:3, Gajan Pavel st. 3:1, Novotný Kamil 1:3, Borovička Daniel 4:0), TJ Sokol Pouzdřany A - MSK Břeclav A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Geier Ivo 3:1, Halámek Zdeněk 1:3, Geier Jiří 2:2, Halámek Michal 1:3, body hostů: Klenovec Josef 4:0, Beneš Lukáš 0:4, Koberová Klára 3:1, Klenovec Ondřej 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Rakvice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matula Arnošt 4:0, Kolínek Zdeněk 3:1, Hoffmann Dušan 4:0, Schnelly Dušan 0:4, body hostů: Cibulka Radek 1:3, Suský Patrik 1:3, Pyskatý Roman 1:3, Straka Dominik 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Rakvice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Lukáš 2:1, Tomek Jan 3:0, Kulhavý Vojtěch 0:1, Bartošek František 1:2, Polášek Miroslav 0:2, WO 4:0, body hostů: Straka Vlastimil 3:1, Straka Dominik 2:2, Suský Patrik 1:3, WO 0:4), MSK Břeclav A - TJ Sokol Perná B 18:0wo, STP Mikulov D - TJ Sokol Pouzdřany A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Kamil 3:1, Čížková Dagmar 2:2, Čížek Ondřej 4:0, Gajan Pavel st. 4:0, body hostů: Geier Jiří 2:2, Halámek Zdeněk 0:4, Geier Ivo 1:3, Halámek Michal 0:4), Sokol Velké Němčice C - TJ Jevišovka-Drnholec D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jaroslav 4:0, Tesař Petr 4:0, Hrnčíř Leoš 2:0, Hruška Jaroslav st. 4:0, Sedláček Petr 2:0, body hostů: Svoboda Zdeněk 0:4, Kovář Pavel 0:4, Tomolová Anna 0:4, Tomola Jaroslav 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna C - SPIN Lednice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huták Ondřej 1:3, Ryšavý Luděk 4:0, Dostál Dominik 3:1, Vodáková Aneta 3:1, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 2:2, Dostál Ladislav 0:3, Hruška Vlastimil 2:2, Hrnčiar Stanislav 1:3, Bobrzyk Daniel 0:1), TJ SPORT Němčičky C - Sportovní klub Zaječí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaško Květoslav 2:2, Ulica Jaromír 3:1, Stávek Josef 1:2, Suský Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Hasilík Milan 3:1, Klein Kamil 0:4, Radkovič Radek 1:3, Šlancar Zbyněk 2:1, WO 0:1),
11. kolo:
Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Lanžhot D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zhejbal Jiří 0:4, Hasilík Milan 1:3, Šlancar Zbyněk 1:3, Klein Kamil 1:3, body hostů: Němeček Radek 3:1, Tomek Jan 4:0, Polášek Miroslav 4:0, Bartošek František 2:2), SPIN Lednice D - TJ SPORT Němčičky C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunzar Ladislav 3:1, Kováč Josef 4:0, Hruška Vlastimil 2:2, Hrnčiar Stanislav 3:1, body hostů: Ulica Jaromír 2:2, Suský Josef 1:3, Blaško Květoslav 1:3, Stávek Josef 0:4), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tomolová Anna 3:0, Tomola Jaroslav 3:0, Svojanovský Ladislav 3:0, Benešová Zuzana 3:0, WO 5:0, body hostů: Straková Dana 0:4, Blažek Petr 0:4, Blažek David 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Pouzdřany A - Sokol Velké Němčice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Geier Ivo 4:0, Halámek Zdeněk 1:2, Geier Jiří 1:3, Halámek Radek 0:4, WO 1:0, body hostů: Smetana Jaroslav 1:3, Hruška Jaroslav st. 3:1, Hrnčíř Leoš 2:1, Tesař Petr 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Perná B - STP Mikulov D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvěch Jan 4:0, Matula Arnošt 4:0, Kolínek Zdeněk 3:0, Hoffmann Dušan 4:0, WO 0:1, body hostů: Novotný Kamil 0:4, Čížková Dagmar 0:4, Gajan Pavel st. 0:4, Čížek Ondřej 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Rakvice C - MSK Břeclav A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Dominik 3:1, Pyskatý Roman 1:3, Suský Patrik 0:4, Cibulka Radek 0:2, Straka Vlastimil 0:2, body hostů: Krejčiřík Stanislav 3:1, Klenovec Ondřej 3:1, Koberová Klára 2:2, Klenovec Josef 4:0),
12. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - MSK Břeclav A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Jan 2:2, Němeček Radek 4:0, Uher Lukáš 3:1, Polášek Miroslav 4:0, body hostů: Klenovec Josef 2:2, Klenovec Ondřej 0:4, Koberová Klára 1:3, Tichý Filip 0:2, Beneš Lukáš 0:2), TJ Sokol Rakvice C - STP Mikulov D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pyskatý Roman 4:0, Straka Dominik 4:0, Suský Patrik 4:0, Průdek Filip 3:0, WO 0:1, body hostů: Mach Ludvík 0:3, Sobota Luděk 0:4, Kalousová Sandra 0:4, Kalous Jakub 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Perná B - Sokol Velké Němčice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvěch Jan 3:1, Matula Arnošt 3:1, Schnelly Dušan 0:4, Hoffmann Dušan 3:1, body hostů: Hrnčíř Leoš 1:3, Sedláček Petr 1:3, Hruška Jaroslav st. 2:2, Tesař Petr 3:1), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Klobouky u Brna C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Geier Ivo 3:1, Halámek Zdeněk 2:2, Halámek Michal 2:2, Geier Jiří 3:1, body hostů: Dostál Dominik 2:2, Straková Dana 0:4, Huták Ondřej 0:4, Ryšavý Luděk 4:0), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ SPORT Němčičky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Pavel 0:3, Benešová Zuzana 1:2, Svojanovský Ladislav 1:2, Tomolová Anna 0:4, WO 3:0, body hostů: Ulica Jaromír 3:1, Suský Josef 3:0, Blaško Květoslav 3:0, Stávek Josef 2:1, WO 0:3), SPIN Lednice D - Sportovní klub Zaječí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lunzar Ladislav 4:0, Kováč Josef 2:2, Hrnčiar Stanislav 1:2, Hruška Vlastimil 3:1, WO 1:0, body hostů: Zhejbal Jiří 1:3, Klein Kamil 1:3, Hasilík Milan 3:1, Šlancar Zbyněk 0:3, WO 0:1),
13. kolo:
SPIN Lednice D - TJ Sokol Lanžhot D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Vlastimil 0:3, Lunzar Ladislav 1:3, Kováč Josef 1:3, Hrnčiar Stanislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Tomek Jan 4:0, Polášek Miroslav 1:2, Pyskatá Denisa 4:0, Uher Lukáš 3:1, WO 0:1), Sportovní klub Zaječí A - TJ Jevišovka-Drnholec D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Zbyněk 4:0, Zhejbal Jiří 4:0, Hasilík Milan 4:0, Klein Kamil 1:3, body hostů: Kovář Pavel 1:3, Tomolová Anna 0:4, Benešová Zuzana 1:3, Svojanovský Ladislav 1:3), TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Pouzdřany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 1:3, Stávek Josef 1:3, Blaško Květoslav 2:2, Ulica Jaromír 2:2, body hostů: Halámek Zdeněk 2:2, Geier Jiří 1:3, Geier Ivo 4:0, Halámek Michal 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Perná B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lesovský Tadeáš 0:3, Vodáková Aneta 0:3, Ryšavý Luděk 2:1, Blažek David 0:3, WO 5:0, body hostů: Kvěch Jan 3:1, Matula Arnošt 4:0, Hoffmann Dušan 3:1, WO 0:5), Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Rakvice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Tesař Petr 2:2, Hrnčíř Leoš 4:0, Hruška Jaroslav st. 0:1, Sedláček Petr 0:2, WO 0:1, body hostů: Průdek Filip 3:1, Straka Dominik 3:1, Pyskatý Roman 0:3, Suský Patrik 1:3, WO 1:0), STP Mikulov D - MSK Břeclav A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Ludvík 1:3, Čížek Ondřej 4:0, Sobota Luděk 2:2, Kalous Jakub 1:3, body hostů: Klenovec Josef 3:1, Klenovec Ondřej 3:1, Janoušek Radek 2:2, Beneš Lukáš 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - STP Mikulov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 4:0, Pyskatá Denisa 4:0, Uher Lukáš 3:1, Polášek Miroslav 3:1, body hostů: Černý Mikuláš 0:4, Čížek Ondřej 2:2, Kalous Jakub 0:4, Mach Ludvík 0:4), MSK Břeclav A - Sokol Velké Němčice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Lukáš 0:4, Klenovec Josef 4:0, Klenovec Ondřej 2:2, Koberová Klára 2:2, body hostů: Tesař Petr 2:2, Sedláček Petr 1:3, Smetana Jaroslav 3:1, Hrnčíř Leoš 2:2), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Klobouky u Brna C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suský Patrik 2:1, Pyskatý Roman 0:3, Straka Vlastimil 1:2, Straka Dominik 2:1, WO 5:0, body hostů: Blažek David 2:2, Blažek Petr 2:2, Dostál Dominik 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Perná B - TJ SPORT Němčičky C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvěch Jan 4:0, Matula Arnošt 2:1, Kolínek Zdeněk 2:2, Hoffmann Dušan 4:0, WO 1:0, body hostů: Blaško Květoslav 2:2, Ulica Jaromír 1:3, Suský Josef 0:3, Stávek Josef 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Pouzdřany A - Sportovní klub Zaječí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Geier Jiří 1:3, Halámek Zdeněk 1:3, Halámek Michal 2:2, Geier Ivo 4:0, body hostů: Zhejbal Jiří 1:3, Radkovič Radek 2:2, Hasilík Milan 3:1, Šlancar Zbyněk 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec D - SPIN Lednice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomolová Anna 1:3, Benešová Zuzana 1:3, Svojanovský Ladislav 4:0, Kovář Pavel 2:2, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 1:3, Hrnčiar Stanislav 3:1, Hejmala Karel 2:2, Hruška Vlastimil 2:2),
15. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Lanžhot D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Vladimír 0:4, Kovář Pavel 0:4, Tomolová Anna 0:4, Benešová Zuzana 0:4, body hostů: Němeček Radek 4:0, Pyskatá Denisa 4:0, Tomek Jan 2:0, Uher Lukáš 4:0, Polášek Miroslav 2:0), SPIN Lednice D - TJ Sokol Pouzdřany A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrnčiar Stanislav 1:3, Hruška Vlastimil 2:2, Kováč Josef 3:0, Lunzar Ladislav 4:0, Hejmala Karel 1:0, body hostů: Geier Ivo 2:2, Halámek Zdeněk 2:2, Geier Jiří 0:4, Halámek Michal 1:3), Sportovní klub Zaječí A - TJ Sokol Perná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zhejbal Jiří 2:2, Klein Kamil 3:1, Šlancar Zbyněk 2:2, Hasilík Milan 2:2, body hostů: Kvěch Jan 4:0, Hoffmann Dušan 3:1, Schnelly Dušan 0:4, Kopecký Jaroslav 0:4), TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Rakvice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaško Květoslav 3:1, Suský Josef 3:1, Stávek Josef 0:3, Ulica Jaromír 4:0, WO 1:0, body hostů: Průdek Filip 3:1, Straka Vlastimil 1:3, Straka Dominik 1:3, Pyskatý Roman 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - MSK Břeclav A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straková Dana 0:4, Huták Ondřej 0:4, Vodáková Aneta 3:1, Ryšavý Luděk 3:1, body hostů: Klenovec Josef 3:1, Koberová Klára 2:2, Krejčiřík Stanislav 3:1, Janoušek Radek 2:2), Sokol Velké Němčice C - STP Mikulov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Hruška Jaroslav st. 3:1, Hrnčíř Leoš 3:1, Tesař Petr 3:1, body hostů: Čížek Ondřej 4:0, Sobota Luděk 0:4, Mach Ludvík 0:4, Kalous Jakub 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - Sokol Velké Němčice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 4:0, Tomek Jan 3:1, Polášek Miroslav 4:0, Uher Lukáš 3:1, body hostů: Sedláček Petr 0:4, Smetana Jaroslav 1:3, Hruška Jaroslav st. 1:3, Tesař Petr 0:4), STP Mikulov D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalous Jakub 3:1, Sobota Luděk 2:2, Mach Ludvík 0:4, Čížek Ondřej 4:0, body hostů: Blažek David 1:3, Vodáková Aneta 3:1, Dostál Dominik 2:2, Blažek Petr 1:3), MSK Břeclav A - TJ SPORT Němčičky C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Radek 0:2, Klenovec Josef 2:1, Krejčiřík Stanislav 1:3, Klenovec Ondřej 1:3, Beneš Lukáš 0:2, WO 1:0, body hostů: Ulica Jaromír 3:1, Blaško Květoslav 4:0, Suský Josef 3:0, Stávek Josef 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Rakvice C - Sportovní klub Zaječí A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Radek 1:3, Straka Vlastimil 3:1, Suský Patrik 1:3, Průdek Filip 3:1, body hostů: Zhejbal Jiří 1:3, Klein Kamil 1:3, Šlancar Zbyněk 3:1, Hasilík Milan 3:1), TJ Sokol Perná B - SPIN Lednice D 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 3:1, Matula Arnošt 3:1, Hoffmann Dušan 1:3, WO 0:5, body hostů: Lunzar Ladislav 2:1, Kováč Josef 2:1, Hrnčiar Stanislav 0:3, Hruška Vlastimil 0:1, Hejmala Karel 1:1, WO 5:0), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Jevišovka-Drnholec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Geier Ivo 4:0, Geier Jiří 2:2, Halámek Zdeněk 2:1, Halámek Michal 2:1, WO 2:0, body hostů: Svojanovský Ladislav 1:1, Tomolová Anna 0:4, Benešová Zuzana 2:2, Kovář Pavel 1:3, WO 0:2),
17. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Lanžhot D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Geier Ivo 3:1, Halámek Zdeněk 2:2, Geier Jiří 0:4, Halámek Michal 1:3, body hostů: Němeček Radek 3:1, Tomek Jan 4:0, Polášek Miroslav 2:2, Uher Lukáš 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Perná B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Jaroslav 2:2, Benešová Zuzana 1:3, Svojanovský Ladislav 1:1, Kovář Pavel 1:3, Tomolová Anna 0:2, body hostů: Kvěch Jan 4:0, Matula Arnošt 3:1, Hoffmann Dušan 1:3, Kolínek Zdeněk 3:1), SPIN Lednice D - TJ Sokol Rakvice C 18:0wo (čtyřhry 1:0, body domácích: Hejmala Karel 0:1, Hruška Vlastimil 2:0, Lunzar Ladislav 3:0, Kováč Josef 2:0, WO 9:0, body hostů: Straka Vlastimil 1:2, Pyskatý Roman 0:3, Suský Patrik 0:2, WO 0:9), Sportovní klub Zaječí A - MSK Břeclav A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zhejbal Jiří 2:1, Klein Kamil 1:2, Šlancar Zbyněk 1:2, Hasilík Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Koberová Klára 2:2, Klenovec Josef 4:0, Janoušek Radek 0:4, WO 0:5), TJ SPORT Němčičky C - STP Mikulov D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 2:0, Stávek Pavel 3:1, Stávek Josef 3:0, Blaško Květoslav 4:0, WO 0:3, body hostů: Sobota Luděk 1:3, Mach Ludvík 0:3, Černý Mikuláš 0:3, Kalous Jakub 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna C - Sokol Velké Němčice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 1:3, Vodáková Aneta 3:1, Pilát Ondřej 1:3, Ryšavý Luděk 2:2, body hostů: Hruška Jaroslav st. 2:2, Smetana Jaroslav 3:1, Hrnčíř Leoš 1:3, Tesař Petr 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polášek Miroslav 3:0, Němeček Radek 3:0, Tomek Jan 3:0, Pyskatá Denisa 3:0, WO 5:0, body hostů: Blažek Petr 0:4, Blažek David 0:4, Dostál Dominik 0:4, WO 0:5), Sokol Velké Němčice C - TJ SPORT Němčičky C 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrnčíř Leoš 2:2, Tesař Petr 2:2, Hruška Jaroslav st. 1:3, WO 0:5, body hostů: Ulica Jaromír 3:0, Blaško Květoslav 3:0, Stávek Josef 1:2, Stávek Pavel 0:3, WO 5:0), STP Mikulov D - Sportovní klub Zaječí A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobota Luděk 2:2, Kalous Jakub 1:3, Čížek Ondřej 2:2, Mikulinec Matěj 1:3, body hostů: Zhejbal Jiří 2:2, Létal Dušan 0:4, Šlancar Zbyněk 4:0, Hasilík Milan 4:0), MSK Břeclav A - SPIN Lednice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klenovec Ondřej 0:2, Klenovec Josef 2:2, Koberová Klára 2:2, Krejčiřík Stanislav 3:1, WO 0:2, body hostů: Lunzar Ladislav 2:2, Kováč Josef 2:1, Hrnčiar Stanislav 0:2, Hruška Vlastimil 2:2, Hejmala Karel 1:0, WO 2:0), TJ Sokol Rakvice C - TJ Jevišovka-Drnholec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Patrik 4:0, Straka Dominik 3:1, Průdek Filip 2:1, Cibulka Radek 3:1, WO 0:1, body hostů: Benešová Zuzana 2:2, Kovář Pavel 1:3, Tomola Jaroslav 0:4, Tomolová Anna 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Pouzdřany A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvěch Jan 3:1, Matula Arnošt 3:1, Kolínek Zdeněk 4:0, Hoffmann Dušan 2:2, body hostů: Geier Ivo 2:2, Halámek Zdeněk 0:4, Geier Jiří 2:2, Halámek Michal 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Lanžhot D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvěch Jan 0:4, Matula Arnošt 2:2, Kolínek Zdeněk 2:2, Hoffmann Dušan 1:3, body hostů: Tomek Jan 4:0, Němeček Radek 3:1, Polášek Miroslav 3:1, Uher Lukáš 1:3), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Rakvice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Zdeněk 1:2, Geier Jiří 3:0, Halámek Michal 3:1, Geier Ivo 3:1, WO 2:0, body hostů: Straka Dominik 1:3, Suský Patrik 0:3, Průdek Filip 3:0, Pyskatý Roman 0:4, WO 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec D - MSK Břeclav A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomolová Anna 1:3, Benešová Zuzana 1:3, Tomola Jaroslav 1:3, Kovář Pavel 2:2, body hostů: Klenovec Josef 4:0, Klenovec Ondřej 3:1, Vacek Jan 0:4, Koberová Klára 4:0), SPIN Lednice D - STP Mikulov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lunzar Ladislav 4:0, Hrnčiar Stanislav 4:0, Kováč Josef 3:1, Hruška Vlastimil 3:1, body hostů: Čížek Ondřej 2:2, Kalous Jakub 0:4, Kopřivová Jana 0:4, Mach Ludvík 0:4), Sportovní klub Zaječí A - Sokol Velké Němčice C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klein Kamil 0:3, Hasilík Milan 3:0, Šlancar Zbyněk 1:2, Zhejbal Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Smetana Jaroslav 3:1, Hrnčíř Leoš 1:3, Tesař Petr 3:1, WO 0:5), TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Klobouky u Brna C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blaško Květoslav 2:1, Stávek Josef 1:1, Suský Josef 2:0, Ulica Jaromír 3:0, Stávek Pavel 1:0, WO 5:1, body hostů: Huták Ondřej 1:3, Dostál Dominik 0:4, Vodáková Aneta 1:2, WO 1:5),
20. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ SPORT Němčičky C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 4:0, Tomek Jan 4:0, Polášek Miroslav 3:1, Uher Lukáš 3:1, body hostů: Ulica Jaromír 1:3, Blaško Květoslav 1:3, Stávek Josef 0:4, Stávek Pavel 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna C - Sportovní klub Zaječí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Dominik 3:1, Vodáková Aneta 2:1, Huták Ondřej 1:2, Ryšavý Luděk 4:0, WO 2:0, body hostů: Klein Kamil 0:4, Hasilík Milan 2:2, Zhejbal Jiří 1:2, Šlancar Zbyněk 1:2, WO 0:2), Sokol Velké Němčice C - SPIN Lednice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrnčíř Leoš 2:2, Tesař Petr 2:2, Hruška Jaroslav st. 1:3, Smetana Jaroslav 2:2, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 2:2, Lunzar Ladislav 4:0, Hruška Vlastimil 2:2, Hejmala Karel 1:3), STP Mikulov D - TJ Jevišovka-Drnholec D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mach Ludvík 0:4, Kalousová Sandra 0:2, Černý Mikuláš 2:2, Kalous Jakub 0:4, Langová Kateřina 0:2, body hostů: Benešová Zuzana 3:1, Kovář Pavel 4:0, Tomola Jaroslav 3:1, Tomolová Anna 4:0), MSK Břeclav A - TJ Sokol Pouzdřany A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Filip 1:3, Klenovec Josef 3:1, Klenovec Ondřej 3:1, Koberová Klára 2:2, body hostů: Geier Ivo 3:1, Halámek Zdeněk 0:4, Geier Jiří 3:1, Halámek Michal 1:3), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Perná B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průdek Filip 3:1, Straka Dominik 1:3, Cibulka Radek 1:3, Pyskatý Roman 1:3, body hostů: Matula Arnošt 4:0, Kolínek Zdeněk 3:1, Hoffmann Dušan 3:1, Schnelly Dušan 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Lanžhot D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pyskatý Roman 0:4, Suský Patrik 0:4, Cibulka Radek 0:4, Průdek Filip 0:4, body hostů: Tomek Jan 4:0, Němeček Radek 4:0, Polášek Miroslav 4:0, Uher Lukáš 4:0), TJ Sokol Perná B - MSK Břeclav A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvěch Jan 3:1, Matula Arnošt 3:1, Kolínek Zdeněk 4:0, Hoffmann Dušan 3:1, body hostů: Klenovec Ondřej 0:4, Koberová Klára 0:4, Klenovec Josef 3:1, Janoušek Radek 0:4), TJ Sokol Pouzdřany A - STP Mikulov D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Geier Ivo 4:0, Halámek Michal 4:0, Geier Jiří 4:0, Halámek Zdeněk 4:0, body hostů: Černý Mikuláš 0:4, Mach Ludvík 0:4, Kalousová Sandra 0:4, Kalous Jakub 0:4), TJ Jevišovka-Drnholec D - Sokol Velké Němčice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomolová Anna 1:3, Kovář Pavel 1:3, Benešová Zuzana 2:2, Tomola Jaroslav 2:2, body hostů: Sedláček Petr 0:4, Smetana Jaroslav 3:1, Hrnčíř Leoš 4:0, Hruška Jaroslav st. 3:1), SPIN Lednice D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Vlastimil 3:1, Lunzar Ladislav 2:0, Gregor Miroslav 2:2, Hejmala Karel 3:1, Loukota Zdeněk ml. 1:1, body hostů: Pilát Ondřej 1:3, Huták Ondřej 1:3, Lesovský Tadeáš 0:4, Ryšavý Luděk 3:1), Sportovní klub Zaječí A - TJ SPORT Němčičky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarůšek Vladimír 1:3, Hasilík Milan 4:0, Zhejbal Jiří 2:2, Létal Dušan 1:1, Osička Radovan 0:2, body hostů: Ulica Jaromír 3:1, Blaško Květoslav 3:1, Stávek Josef 1:3, Stávek Pavel 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - Sportovní klub Zaječí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jan 4:0, Polášek Michal 0:1, Polášek Miroslav 2:2, Uher Lukáš 4:0, Pyskatá Denisa 2:0, WO 0:1, body hostů: Klein Kamil 0:4, Hasilík Milan 2:2, Létal Dušan 0:3, Šlancar Zbyněk 1:3, WO 1:0), TJ SPORT Němčičky C - SPIN Lednice D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suský Josef 3:1, Stávek Josef 0:4, Stávek Pavel 1:3, Ulica Jaromír 2:2, body hostů: Hejmala Karel 2:2, Loukota Zdeněk ml. 1:3, Hrnčiar Stanislav 3:1, Hruška Vlastimil 4:0), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Jevišovka-Drnholec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huták Ondřej 2:2, Ryšavý Luděk 4:0, Dostál Dominik 4:0, Pilát Ondřej 3:1, body hostů: Tomolová Anna 0:4, Kovář Pavel 2:2, Tomola Jaroslav 0:4, Tomola Vladimír 1:3), Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Pouzdřany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Hrnčíř Leoš 3:1, Tesař Petr 3:1, Hruška Jaroslav st. 1:3, body hostů: Halámek Zdeněk 2:2, Geier Ivo 3:1, Halámek Michal 0:4, Geier Jiří 1:3), STP Mikulov D - TJ Sokol Perná B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mach Ludvík 1:2, Čížek Ondřej 2:1, Sobota Luděk 1:2, Černý Mikuláš 1:2, WO 5:0, body hostů: Schnelly Dušan 0:4, Kopecký Jaroslav 3:1, Hoffmann Dušan 4:0, WO 0:5), MSK Břeclav A - TJ Sokol Rakvice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík Stanislav 2:1, Klenovec Josef 4:0, Klenovec Ondřej 2:1, Koberová Klára 1:2, WO 3:0, body hostů: Straka Vlastimil 0:4, Vala Jaroslav 1:1, Cibulka Radek 1:3, Průdek Filip 2:1, WO 0:3),
OP 4. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Brumovice D - TJ Sokol Brumovice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Marek 0:4, Šišma Ondřej 1:3, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Weiss Lukáš 4:0, Prokeš Antonín 3:1, Hasala Jiří 4:0, Zítka Karel 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - Sportovní klub Zaječí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Geier David 0:4, Halámek Radek ml. 3:1, Herzán Petr 0:4, Halámek Radek 3:1, body hostů: Osička Radovan 2:2, Osička Jaroslav 4:0, Popovský Kamil 2:2, Svoboda Martin 2:2), Sokol Morkůvky A - Orel Šitbořice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páleník Jarmil 2:2, Knoll Petr 2:2, Hanák Daniel 1:3, Zukal David 1:3, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Lengál Jaroslav 1:3, Urbánek Josef 1:3, Vokál Radek 4:0), KORY KLUB Tvrdonice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Láníček Vítězslav 1:3, Vala Luděk 1:3, Hasil Josef 3:0, Tuček Miroslav 4:0, Příkazský Pavel 0:1, body hostů: Krýsa Daniel 2:2, Vávra Tomáš 2:2, Čermák Ladislav 0:4, Nováček Jaroslav 3:1), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Klobouky u Brna D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Barvíř Tomáš 1:2, Jarůšek Ladislav 2:1, Létal Dušan 0:3, Radkovič Zdeněk 0:3, WO 5:0, body hostů: Pilát Ondřej 2:2, Dostál Dominik 3:1, Lesovský Tadeáš 4:0, WO 0:5), SK Březí A - STP Mikulov E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straková Dagmar 0:2, Berger Helmut 1:3, Prčík Stanislav 2:2, Klaška Lukáš 1:3, Smejkal Oldřich 2:0, body hostů: Černý Mikuláš 4:0, Mikulinec Matěj 2:2, Kalous Jakub 1:3, Benko David 3:1), SPIN Lednice - Bulhary F - SPIN Lednice E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebloch Pavel 2:2, Kosek David 1:2, Budlanský Luboš 1:3, Pochylý Vítězslav 0:4, Bureš Sebastian 0:1, body hostů: Tisar Jaroslav 1:3, Bobrzyk Daniel 3:1, Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 4:0),
2. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - SPIN Lednice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Antonín 0:2, Weiss Lukáš 2:2, Zítka Karel 2:2, Hasala Jiří 1:3, Polák Milan 1:1, body hostů: Jelínek Jaromír 2:2, Loukota Zdeněk ml. 4:0, Tisar Jaroslav 0:4, Gregor Miroslav 4:0), STP Mikulov E - SPIN Lednice - Bulhary F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mach Ludvík 3:1, Mikulinec Matěj 1:3, Novotný Mikuláš 2:2, Kalous Jakub 1:3, body hostů: Kosek David 2:2, Budlanský Radim 3:1, Chovanec Radek 0:3, Lebloch Pavel 4:0, Bureš Sebastian 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna D - SK Březí A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Dominik 4:0, Lesovský Tadeáš 4:0, Špaček Štěpán 4:0, Huták Ondřej 4:0, body hostů: Cvrček Michal 0:4, Klaška Lukáš 0:4, Straková Dagmar 0:4, Berger Helmut 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Sportovní klub Zaječí B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Ladislav 1:3, Krýsa Daniel 1:3, Vávra Tomáš 0:4, Vacula Karel 4:0, body hostů: Radkovič Radek 3:1, Jarůšek Vladimír 2:2, Barvíř Tomáš 3:1, Létal Dušan 2:2), Orel Šitbořice B - KORY KLUB Tvrdonice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Josef 0:4, Lengál Jaroslav 0:4, Vokál Radek 1:3, Halas Pavel st. 4:0, body hostů: Láníček Vítězslav 2:2, Chrástek Tomáš 3:1, Hasil Josef 3:1, Tuček Miroslav 3:1), Sportovní klub Zaječí C - Sokol Morkůvky A 18:0wo (Mužstvo Březí se nedostavilo k utkání IV.třdy OP v Zaječí C), TJ Sokol Brumovice D - TJ Jevišovka-Drnholec E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šišma Marek 1:3, Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Ondřej 4:0, Zítka Lukáš 0:2, Szabó Attila 0:2, body hostů: Lukáč Josef 3:1, Mikulík Jan 3:1, Tomola Vladimír 2:2, Mrenica Ondřej 3:1),
3. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec E - TJ Sokol Brumovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Vladimír 2:2, Lukáč Josef 0:4, Mikulík Jan 0:4, Mrenica Ondřej 1:3, body hostů: Prokeš Antonín 3:1, Hasala Jiří 3:1, Zítka Karel 4:0, Polák Milan 3:1), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Brumovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek 4:0, Sýkora Marek 1:3, Geier David 1:3, Halámek Radek ml. 4:0, body hostů: Zítka Lukáš 0:4, Šišma Marek 2:2, Šišma Ondřej 2:2, Miklík Pavel ml. 2:2), KORY KLUB Tvrdonice A - Sportovní klub Zaječí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Láníček Vítězslav 3:1, Chrástek Tomáš 4:0, Tuček Miroslav 4:0, Hasil Josef 4:0, body hostů: Popovský Kamil 1:3, Osička Radovan 0:4, Štourač Jan 0:4, Svoboda Martin 0:4), Sportovní klub Zaječí B - Orel Šitbořice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radkovič Radek 2:2, Barvíř Tomáš 1:3, Jarůšek Vladimír 2:2, Radkovič Zdeněk 1:2, Létal Dušan 0:1, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Bedřich Josef 2:2, Lengál Jaroslav 0:4, Vokál Radek 4:0), SK Březí A - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klaška Lukáš 0:4, Smejkal Oldřich 3:1, Berger Helmut 0:2, Prčík Stanislav 0:4, Straková Dagmar 0:2, body hostů: Vávra Tomáš 3:1, Krýsa Daniel 3:1, Čermák Ladislav 3:1, Gruška Pavel 4:0), SPIN Lednice - Bulhary F - TJ Sokol Klobouky u Brna D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebloch Pavel 1:2, Kosek David 1:3, Budlanský Luboš 0:4, Chovanec Radek 0:4, Bureš Sebastian 0:1, body hostů: Dostál Dominik 4:0, Lesovský Tadeáš 4:0, Huták Ondřej 2:2, Pilát Ondřej 4:0), SPIN Lednice E - STP Mikulov E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobrzyk Daniel 3:1, Tisar Jaroslav 3:1, Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 4:0, body hostů: Černý Mikuláš 2:2, Mikulinec Matěj 0:3, Novotný Mikuláš 0:4, Kalous Jakub 0:4, Benko David 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - STP Mikulov E 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hasala Jiří 3:0, Weiss Lukáš 3:0, Prokeš Antonín 1:0, Zítka Karel 3:0, WO 5:2, body hostů: Mikulinec Matěj 0:3, Novotný Mikuláš 0:3, Kalous Jakub 0:4, WO 2:5), TJ Sokol Klobouky u Brna D - SPIN Lednice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huták Ondřej 0:4, Straková Dana 4:0, Pilát Ondřej 0:4, Špaček Štěpán 1:3, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 3:1, Tisar Jaroslav 2:2, Jelínek Jaromír 3:1, Gregor Miroslav 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - SPIN Lednice - Bulhary F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Ladislav 4:0, Kolínský Michal 4:0, Vacula Karel 4:0, Krýsa Daniel 4:0, body hostů: Jurkovič Stanislav 0:2, Chovanec Radek 0:4, Kosek David 0:4, Lebloch Pavel 0:4, Bureš Sebastian 0:2), Orel Šitbořice B - SK Březí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bedřich Josef 4:0, Lengál Jaroslav 1:3, Vokál Radek 4:0, Urbánek Josef 1:3, body hostů: Smejkal Oldřich 2:2, Klaška Lukáš 2:2, Berger Helmut 0:4, Straková Dagmar 2:2), Sportovní klub Zaječí C - Sportovní klub Zaječí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osička Radovan 1:3, Osička Jaroslav 3:1, Popovský Kamil 3:1, Svoboda Martin 1:3, body hostů: Jarůšek Vladimír 3:1, Radkovič Zdeněk 0:4, Létal Dušan 2:2, Barvíř Tomáš 3:1), TJ Sokol Brumovice D - Sokol Morkůvky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šišma Marek 3:1, Lauterbach Samuel 0:2, Šišma Ondřej 4:0, Zítka Lukáš 1:3, Ševela František ml. 0:2, body hostů: Páleník Jarmil 3:1, Knoll Petr 2:2, Hanák Daniel 2:2, Zukal David 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec E - TJ Sokol Pouzdřany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáč Josef 1:3, Tomola Vladimír 4:0, Mikulík Jan 3:1, Lukáčová Klára 1:3, body hostů: Halámek Radek ml. 3:1, Sýkora Marek 0:4, Geier David 2:2, Geier Josef 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Brumovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek ml. 2:2, Halámek Radek 1:3, Sýkora Marek 0:4, Herzán Petr 0:4, body hostů: Polák Milan 2:2, Hasala Jiří 4:0, Prokeš Antonín 3:1, Zítka Karel 4:0), Sokol Morkůvky A - TJ Jevišovka-Drnholec E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleník Jarmil 0:4, Knoll Petr 1:3, Zukal David 0:4, Brzobohatý Pavel 0:3, Kakáč Petr 0:1, body hostů: Lukáč Josef 3:1, Mikulík Jan 4:0, Tomola Vladimír 4:0, Mrenica Ondřej 4:0), KORY KLUB Tvrdonice A - TJ Sokol Brumovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Láníček Vítězslav 2:2, Chrástek Tomáš 4:0, Hasil Josef 3:1, Tuček Miroslav 3:1, body hostů: Zítka Lukáš 0:4, Miklík Pavel ml. 2:2, Šišma Marek 0:4, Šišma Ondřej 2:2), SK Březí A - Sportovní klub Zaječí C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straková Dagmar 2:2, Berger Helmut 0:2, Prčík Stanislav 2:2, Smejkal Oldřich 4:0, Chromík Martin 0:2, body hostů: Osička Radovan 2:2, Osička Jaroslav 3:1, Popovský Kamil 2:2, Svoboda Martin 1:3), SPIN Lednice - Bulhary F - Orel Šitbořice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chovanec Radek 0:2, Jurkovič Stanislav 1:3, Kosek David 2:2, Lebloch Pavel 2:2, Bureš Sebastian 0:2, body hostů: Bedřich Josef 4:0, Lengál Jaroslav 2:2, Urbánek Josef 1:3, Vokál Radek 4:0), SPIN Lednice E - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tisar Jaroslav 1:2, Gregor Miroslav 4:0, Jelínek Jaromír 4:0, Bobrzyk Daniel 1:3, Loukota Zdeněk ml. 1:0, body hostů: Gruška Pavel 2:2, Krýsa Daniel 1:3, Kolínský Michal 0:4, Čermák Ladislav 2:2), STP Mikulov E - TJ Sokol Klobouky u Brna D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulinec Matěj 2:1, Kalous Jakub 1:2, Novotný Mikuláš 0:3, Langová Kateřina 0:3, WO 5:0, body hostů: Huták Ondřej 3:1, Pilát Ondřej 4:0, Hutáková Pavla nejml. 2:2, WO 0:5),
6. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiss Lukáš 2:2, Hasala Jiří 3:1, Zítka Karel 4:0, Haüsler Karel 0:1, Polák Milan 2:1, body hostů: Pilát Ondřej 2:2, Huták Ondřej 0:4, Špaček Štěpán 2:2, Hutáková Pavla nejml. 1:3), STP Mikulov E - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulinec Matěj 1:3, Mach Ludvík 0:4, Černý Mikuláš 2:2, Benko David 0:4, body hostů: Gruška Pavel 3:1, Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 4:0, Vacula Karel 4:0), Orel Šitbořice B - SPIN Lednice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bedřich Josef 2:2, Lengál Jaroslav 0:4, Vokál Radek 1:3, Halas Pavel st. 4:0, body hostů: Gregor Miroslav 2:2, Jelínek Jaromír 3:1, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Bobrzyk Daniel 1:3), Sportovní klub Zaječí C - SPIN Lednice - Bulhary F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popovský Kamil 3:1, Osička Jaroslav 2:2, Svoboda Martin 0:4, Štourač Jan 0:4, body hostů: Pochylý Vítězslav 3:1, Chovanec Radek 2:2, Kosek David 2:1, Lebloch Pavel 4:0, Bureš Sebastian 0:1), TJ Sokol Brumovice D - Sportovní klub Zaječí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Pavel ml. 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Šišma Ondřej 2:2, Šišma Marek 1:3, body hostů: Radkovič Radek 2:0, Barvíř Tomáš 4:0, Jarůšek Vladimír 4:0, Radkovič Zdeněk 3:1, Létal Dušan 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec E - KORY KLUB Tvrdonice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Vladimír 2:2, Mikulík Jan 0:4, Lukáč Josef 0:4, Mrenica Ondřej 0:4, body hostů: Láníček Vítězslav 3:1, Chrástek Tomáš 3:0, Hasil Josef 4:0, Tuček Miroslav 4:0, Příkazský Pavel 0:1), TJ Sokol Pouzdřany B - Sokol Morkůvky A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Radek ml. 4:0, Halámek Radek 4:0, Geier Josef 4:0, Sýkora Marek 3:1, body hostů: Páleník Jarmil 1:3, Zukal David 0:4, Hanák Daniel 0:4, Hanák Samuel 0:4),
7. kolo:
Sokol Morkůvky A - TJ Sokol Brumovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleník Jarmil 0:4, Zukal David 1:3, Hanák Daniel 1:3, Hanák Samuel 0:2, Knoll Petr 0:2, body hostů: Zítka Karel 4:0, Haüsler Karel 0:2, Hasala Jiří 4:0, Weiss Lukáš 4:0, Prokeš Antonín 2:0), KORY KLUB Tvrdonice A - TJ Sokol Pouzdřany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Luděk 2:2, Tuček Miroslav 4:0, Hasil Josef 4:0, Chrástek Tomáš 3:0, Příkazský Pavel 0:1, body hostů: Halámek Radek 2:2, Sýkora Marek 0:4, Herzán Petr 0:4, Šmarda Miroslav 1:3), Sportovní klub Zaječí B - TJ Jevišovka-Drnholec E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radkovič Zdeněk 3:1, Radkovič Radek 3:0, Jarůšek Vladimír 4:0, Barvíř Tomáš 3:1, Létal Dušan 1:0, body hostů: Smíšek Libor 0:2, Lukáč Josef 0:4, Tomola Vladimír 1:3, Mikulík Jan 1:3, Lukáčová Klára 0:2), SK Březí A - TJ Sokol Brumovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klaška Lukáš 3:1, Smejkal Oldřich 3:1, Straková Dagmar 0:3, Prčík Stanislav 3:1, Berger Helmut 1:0, body hostů: Šišma Ondřej 4:0, Miklík Pavel ml. 1:3, Zítka Lukáš 1:3, Szabó Attila 0:4), SPIN Lednice E - Sportovní klub Zaječí C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tisar Jaroslav 3:1, Gregor Miroslav 4:0, Jelínek Jaromír 4:0, Bobrzyk Daniel 2:2, body hostů: Svoboda Martin 0:4, Svoboda Petr 0:2, Osička Jaroslav 2:2, Osička Radovan 1:3, Štourač Jan 0:2), STP Mikulov E - Orel Šitbořice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sobota Luděk 2:2, Kalous Jakub 2:2, Mikulinec Matěj 2:2, Novotný Mikuláš 0:4, body hostů: Bedřich Josef 4:0, Lengál Jaroslav 1:3, Urbánek Josef 1:3, Vokál Radek 4:0), TJ Sokol Klobouky u Brna D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hutáková Pavla nejml. 0:3, Pilát Ondřej 3:0, Huták Ondřej 3:0, Špaček Štěpán 3:0, WO 5:0, body hostů: Vávra Tomáš 1:3, Krýsa Daniel 1:3, Vlach Petr 1:3, WO 0:5),
8. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítka Karel 4:0, Hasala Jiří 2:2, Weiss Lukáš 2:2, Prokeš Antonín 1:2, Haüsler Karel 0:1, body hostů: Čermák Ladislav 1:3, Nováček Jaroslav 2:2, Krýsa Daniel 3:1, Kolínský Michal 1:3), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Klobouky u Brna D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bedřich Josef 3:1, Urbánek Josef 0:2, Vokál Radek 3:1, Halas Pavel st. 4:0, Lengál Jaroslav 1:1, body hostů: Špaček Štěpán 1:3, Huták Ondřej 2:2, Pilát Ondřej 2:2, Hutáková Pavla nejml. 0:4), Sportovní klub Zaječí C - STP Mikulov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osička Radovan 2:2, Osička Jaroslav 4:0, Popovský Kamil 3:1, Svoboda Martin 1:3, body hostů: Mikulinec Matěj 1:3, Novotný Mikuláš 0:4, Kalous Jakub 2:2, Sobota Luděk 3:1), TJ Sokol Brumovice D - SPIN Lednice - Bulhary F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šišma Marek 1:3, Miklík Pavel ml. 2:2, Šišma Ondřej 4:0, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Pochylý Vítězslav 3:1, Kosek David 1:2, Budlanský Radim 2:2, Lebloch Pavel 3:1, Jurkovič Stanislav 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec E - SK Březí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Vladimír 4:0, Mikulík Jan 4:0, Trněná Anna 0:4, Lukáč Josef 3:1, body hostů: Straková Dagmar 1:3, Berger Helmut 1:2, Vymyslický Miroslav 1:3, Klaška Lukáš 2:2, Chromík Martin 0:1), TJ Sokol Pouzdřany B - Sportovní klub Zaječí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek ml. 2:2, Halámek Radek 2:2, Sýkora Marek 2:2, Geier Josef 0:4, body hostů: Jarůšek Vladimír 4:0, Barvíř Tomáš 1:3, Radkovič Radek 4:0, Hupka Andrej 1:3), Sokol Morkůvky A - KORY KLUB Tvrdonice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleník Jarmil 1:3, Knoll Petr 1:3, Hanák Daniel 1:3, Zukal David 0:3, Hanák Samuel 0:1, body hostů: Brychta Josef 1:3, Láníček Vítězslav 4:0, Chrástek Tomáš 4:0, Tuček Miroslav 4:0),
9. kolo:
KORY KLUB Tvrdonice A - TJ Sokol Brumovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasil Josef 3:1, Tuček Miroslav 3:1, Chrástek Tomáš 3:1, Láníček Vítězslav 0:4, body hostů: Prokeš Antonín 1:3, Weiss Lukáš 1:3, Hasala Jiří 1:3, Zítka Karel 4:0), Sportovní klub Zaječí B - Sokol Morkůvky A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hupka Andrej 3:1, Radkovič Zdeněk 4:0, Jarůšek Vladimír 4:0, Barvíř Tomáš 4:0, body hostů: Páleník Jarmil 0:3, Knoll Petr 1:3, Zukal David 0:4, Hanák Daniel 0:4, Hanák Samuel 0:1), SK Březí A - TJ Sokol Pouzdřany B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straková Dagmar 1:3, Prčík Stanislav 0:3, Smejkal Oldřich 3:1, Klaška Lukáš 1:3, Berger Helmut 0:1, body hostů: Halámek Radek ml. 4:0, Halámek Radek 3:1, Geier David 1:3, Geier Josef 3:1), SPIN Lednice - Bulhary F - TJ Jevišovka-Drnholec E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pochylý Vítězslav 2:2, Budlanský Radim 1:3, Kosek David 1:3, Chovanec Radek 0:2, Budlanský Luboš 0:2, body hostů: Mikulík Jan 3:1, Svoboda Zdeněk 4:0, Tomola Vladimír 4:0, Mrenica Ondřej 1:3), SPIN Lednice E - TJ Sokol Brumovice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 4:0, Tisar Jaroslav 4:0, Bobrzyk Daniel 3:1, body hostů: Šišma Ondřej 1:3, Šišma Marek 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna D - Sportovní klub Zaječí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huták Ondřej 1:3, Straková Dana 4:0, Dostál Dominik 2:2, Pilát Ondřej 2:2, body hostů: Svoboda Martin 0:4, Popovský Kamil 3:1, Osička Radovan 1:3, Osička Jaroslav 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Orel Šitbořice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruška Pavel 1:3, Čermák Ladislav 1:3, Krýsa Daniel 1:3, Vacula Karel 4:0, body hostů: Halas Pavel st. 3:1, Bedřich Josef 3:1, Lengál Jaroslav 0:2, Vokál Radek 3:1, Urbánek Josef 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - Orel Šitbořice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiss Lukáš 2:2, Prokeš Antonín 2:2, Zítka Karel 3:1, Hasala Jiří 2:2, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Bedřich Josef 3:1, Lengál Jaroslav 0:4, Urbánek Josef 0:4), Sportovní klub Zaječí C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Petr 0:4, Popovský Kamil 3:1, Osička Jaroslav 1:3, Osička Radovan 0:4, body hostů: Čermák Ladislav 3:1, Vacula Karel 4:0, Krýsa Daniel 2:2, Nováček Jaroslav 3:1), TJ Sokol Brumovice D - STP Mikulov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Marek 2:2, Miklík Pavel ml. 1:3, Šišma Ondřej 3:1, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Sobota Luděk 3:1, Černý Mikuláš 3:1, Kalous Jakub 3:1, Novotný Mikuláš 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec E - SPIN Lednice E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Vladimír 0:4, Trněná Anna 0:2, Mikulík Jan 1:3, Lukáč Josef 0:4, Mrenica Ondřej 0:2, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 3:1, Bobrzyk Daniel 4:0, Gregor Miroslav 4:0, Jelínek Jaromír 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - SPIN Lednice - Bulhary F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek 3:1, Halámek Radek ml. 3:1, Geier David 0:4, Geier Josef 1:3, body hostů: Lebloch Pavel 4:0, Pochylý Vítězslav 2:1, Kosek David 2:2, Budlanský Radim 1:3, Budlanský Luboš 0:1), Sokol Morkůvky A - SK Březí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páleník Jarmil 1:3, Brzobohatý Pavel 1:2, Hanák Daniel 1:3, Knoll Petr 3:1, Zukal David 1:0, body hostů: Klaška Lukáš 2:2, Smejkal Oldřich 4:0, Berger Helmut 0:4, Cvrček Michal 3:1), KORY KLUB Tvrdonice A - Sportovní klub Zaječí B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Láníček Vítězslav 1:3, Chrástek Tomáš 4:0, Hasil Josef 4:0, Vala Luděk 0:2, Tuček Miroslav 2:0, body hostů: Jarůšek Vladimír 1:3, Létal Dušan 0:4, Hupka Andrej 2:2, Barvíř Tomáš 2:2),
11. kolo:
Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Brumovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarůšek Vladimír 1:3, Barvíř Tomáš 3:1, Radkovič Zdeněk 1:3, Radkovič Radek 0:2, Hupka Andrej 0:2, body hostů: Zítka Karel 4:0, Hasala Jiří 2:2, Valný Vladimír 3:1, Prokeš Antonín 2:2), SK Březí A - KORY KLUB Tvrdonice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smejkal Oldřich 2:2, Prčík Stanislav 1:3, Chromík Martin 0:2, Klaška Lukáš 1:3, Berger Helmut 0:2, body hostů: Chrástek Tomáš 4:0, Hasil Josef 2:0, Tuček Miroslav 4:0, Vala Luděk 2:2, Brychta Josef 0:2), SPIN Lednice - Bulhary F - Sokol Morkůvky A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jurkovič Stanislav 0:3, Bureš Sebastian 2:1, Lebloch Pavel 3:0, Kosek David 2:0, Antoš Jan 0:1, WO 5:0, body hostů: Knoll Petr 3:1, Hanák Daniel 1:3, Brzobohatý Pavel 1:3, WO 0:5), SPIN Lednice E - TJ Sokol Pouzdřany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 4:0, Bobrzyk Daniel 3:1, Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 4:0, body hostů: Halámek Radek 0:4, Halámek Radek ml. 1:3, Sýkora Marek 0:4, Šmarda Miroslav 0:4), STP Mikulov E - TJ Jevišovka-Drnholec E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalous Jakub 2:2, Sobota Luděk 4:0, Mach Ludvík 0:4, Černý Mikuláš 3:1, body hostů: Tomola Vladimír 2:2, Svoboda Zdeněk 1:3, Lukáč Josef 1:3, Mikulík Jan 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna D - TJ Sokol Brumovice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Huták Ondřej 4:0, Pilát Ondřej 4:0, Lesovský Tadeáš 4:0, Špaček Štěpán 3:0, Baturný Tomáš 0:1, body hostů: Zítka Lukáš 1:3, Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Marek 0:4, Šišma Ondřej 0:4), Orel Šitbořice B - Sportovní klub Zaječí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lengál Jaroslav 2:2, Bedřich Josef 3:1, Urbánek Josef 0:4, Halas Pavel st. 4:0, body hostů: Popovský Kamil 2:2, Svoboda Martin 1:3, Osička Jaroslav 2:2, Osička Radovan 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - Sportovní klub Zaječí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiss Lukáš 3:1, Prokeš Antonín 3:1, Zítka Karel 4:0, Hasala Jiří 4:0, body hostů: Osička Radovan 0:4, Osička Jaroslav 0:4, Popovský Kamil 2:2, Svoboda Martin 0:4), TJ Sokol Brumovice D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Marek 1:3, Miklík Pavel ml. 1:3, Šišma Ondřej 2:2, Zítka Lukáš 1:3, body hostů: Čermák Ladislav 3:1, Krýsa Daniel 4:0, Vávra Tomáš 0:4, Gruška Pavel 4:0), TJ Jevišovka-Drnholec E - TJ Sokol Klobouky u Brna D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáč Josef 0:1, Benešová Zuzana 3:1, Tomola Vladimír 2:2, Mikulík Jan 2:2, Svoboda Zdeněk 1:2, body hostů: Dostál Dominik 4:0, Pilát Ondřej 3:1, Baturný Tomáš 1:3, Baturný Jindřich 0:4), TJ Sokol Pouzdřany B - STP Mikulov E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Geier David 2:2, Halámek Radek 4:0, Sýkora Marek 2:2, Geier Josef 1:3, body hostů: Černý Mikuláš 3:1, Mikulinec Matěj 2:2, Kalous Jakub 2:2, Novotný Mikuláš 0:4), Sokol Morkůvky A - SPIN Lednice E 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleník Jarmil 0:2, Knoll Petr 1:3, Hanák Daniel 0:4, Zukal David 0:4, Hanák Samuel 0:2, body hostů: Bobrzyk Daniel 3:1, Jelínek Jaromír 4:0, Tisar Jaroslav 4:0, Gregor Miroslav 4:0), KORY KLUB Tvrdonice A - SPIN Lednice - Bulhary F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrástek Tomáš 4:0, Láníček Vítězslav 4:0, Tuček Miroslav 4:0, Hasil Josef 2:0, Slezar Petr 1:1, body hostů: Budlanský Luboš 0:3, Budlanský Radim 1:3, Bureš Sebastian 0:4, Lebloch Pavel 0:4, Jurkovič Stanislav 0:1), Sportovní klub Zaječí B - SK Březí A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radkovič Zdeněk 4:0, Jarůšek Vladimír 4:0, Barvíř Tomáš 4:0, Hupka Andrej 2:0, Létal Dušan 2:0, body hostů: Prčík Stanislav 0:4, Rašovský Daniel 0:4, Klaška Lukáš 0:4, Smejkal Oldřich 0:4),
13. kolo:
SK Březí A - TJ Sokol Brumovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klaška Lukáš 0:4, Sýkora Jan 3:1, Rašovský Daniel 2:2, Smejkal Oldřich 1:3, body hostů: Hasala Jiří 3:1, Valný Vladimír 4:0, Prokeš Antonín 2:2, Polák Milan 1:3), SPIN Lednice - Bulhary F - Sportovní klub Zaječí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Budlanský Radim 0:4, Budlanský Luboš 0:4, Kosek David 0:4, Lebloch Pavel 1:1, Bureš Sebastian 1:1, body hostů: Barvíř Tomáš 3:1, Hupka Andrej 4:0, Jarůšek Vladimír 4:0, Radkovič Radek 3:1), SPIN Lednice E - KORY KLUB Tvrdonice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Ladislav 2:2, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 1:2, Bobrzyk Daniel 0:1, body hostů: Bartošek František 3:1, Chrástek Tomáš 2:2, Hasil Josef 1:3, Tuček Miroslav 0:3, Vala Miroslav 0:1), STP Mikulov E - Sokol Morkůvky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalous Jakub 3:1, Černý Mikuláš 4:0, Mikulinec Matěj 4:0, Benko David 1:3, body hostů: Knoll Petr 1:3, Hanák Daniel 1:3, Zukal David 1:3, Brzobohatý Pavel 1:1, Hanák Samuel 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna D - TJ Sokol Pouzdřany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Špaček Štěpán 3:1, Pilát Ondřej 3:1, Huták Ondřej 3:1, Dostál Dominik 4:0, body hostů: Halámek Radek 2:2, Sýkora Marek 1:3, Nováček Rostislav 0:4, Herzán Petr 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Jevišovka-Drnholec E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jaroslav 3:1, Čermák Ladislav 2:2, Krýsa Daniel 1:3, Gruška Pavel 3:1, body hostů: Tomola Vladimír 1:3, Svoboda Zdeněk 3:1, Mikulík Jan 1:3, Benešová Zuzana 2:2), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Brumovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lengál Jaroslav 2:2, Bedřich Josef 4:0, Vokál Radek 3:1, Urbánek Josef 1:3, body hostů: Zítka Lukáš 0:4, Miklík Pavel ml. 2:2, Šišma Marek 1:3, Šišma Ondřej 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Brumovice D - Sportovní klub Zaječí C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Marek 1:3, Miklík Pavel ml. 1:3, Šišma Ondřej 2:2, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Svoboda Petr 2:2, Svoboda Martin 3:1, Popovský Kamil 4:0, Osička Radovan 3:1), TJ Jevišovka-Drnholec E - Orel Šitbořice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trněná Anna 0:3, Lukáč Josef 1:3, Tomola Vladimír 2:2, Mikulík Jan 2:2, Svoboda Zdeněk 0:1, body hostů: Urbánek Josef 1:3, Bedřich Josef 4:0, Lengál Jaroslav 2:2, Vokál Radek 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek 3:1, Geier Josef 1:1, Sýkora Marek 0:4, Geier David 0:4, Matýska David 0:2, body hostů: Čermák Ladislav 2:2, Nováček Jaroslav 3:1, Krýsa Daniel 3:1, Gruška Pavel 4:0), Sokol Morkůvky A - TJ Sokol Klobouky u Brna D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knoll Petr 1:3, Hanák Daniel 1:3, Hanák Samuel 0:4, Zukal David 0:4, body hostů: Pilát Ondřej 4:0, Huták Ondřej 4:0, Bedřichová Ema 2:2, Blažek Petr 4:0), KORY KLUB Tvrdonice A - STP Mikulov E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chrástek Tomáš 4:0, Bartošek František 4:0, Hasil Josef 4:0, Tuček Miroslav 4:0, body hostů: Mikulincová Stela 0:4, Benko David 0:4, Staško Michal 0:4, Langová Kateřina 0:4), Sportovní klub Zaječí B - SPIN Lednice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Radkovič Radek 2:2, Barvíř Tomáš 4:0, Jarůšek Vladimír 1:3, Radkovič Zdeněk 1:3, body hostů: Tisar Jaroslav 0:4, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Gregor Miroslav 3:1, Jelínek Jaromír 2:2), SK Březí A - SPIN Lednice - Bulhary F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Jan 4:0, Klaška Lukáš 1:3, Straková Dagmar 0:2, Smejkal Oldřich 2:2, Chromík Martin 0:2, body hostů: Chovanec Radek 2:2, Bureš Sebastian 3:1, Lebloch Pavel 1:2, Kosek David 3:1, Jurkovič Stanislav 0:1),
15. kolo:
SPIN Lednice - Bulhary F - TJ Sokol Brumovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Sebastian 2:2, Budlanský Radim 1:3, Lebloch Pavel 2:2, Budlanský Luboš 1:3, body hostů: Haüsler Karel 4:0, Hasala Jiří 4:0, Prokeš Antonín 2:2, Valný Vladimír 0:4), SPIN Lednice E - SK Březí A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 4:0, Bobrzyk Daniel 2:2, Tisar Jaroslav 2:2, body hostů: Sýkora Jan 2:2, Marková Miroslava 1:3, Klaška Lukáš 1:3, Smejkal Oldřich 0:2, Straková Dagmar 0:2), STP Mikulov E - Sportovní klub Zaječí B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalous Jakub 0:4, Černý Mikuláš 0:4, Mikulinec Matěj 0:4, Novotný Mikuláš 0:2, Benko David 0:2, body hostů: Radkovič Zdeněk 4:0, Jarůšek Vladimír 4:0, Barvíř Tomáš 4:0, Hupka Andrej 4:0), TJ Sokol Klobouky u Brna D - KORY KLUB Tvrdonice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hutáková Pavla nejml. 0:2, Špaček Štěpán 0:4, Pilát Ondřej 0:4, Huták Ondřej 0:4, Bedřichová Ema 0:2, body hostů: Bartošek František 4:0, Chrástek Tomáš 4:0, Hasil Josef 4:0, Tuček Miroslav 3:0, Láníček Vítězslav 1:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Sokol Morkůvky A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Ladislav 4:0, Vlach Petr 4:0, Krýsa Daniel 4:0, Gruška Pavel 4:0, body hostů: Hanák Daniel 0:4, Knoll Petr 0:4, Hanák Radim 0:1, Brzobohatý Pavel 0:4, Zukal David 0:3), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Pouzdřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lengál Jaroslav 3:1, Urbánek Josef 1:3, Vokál Radek 4:0, Hrnčiřík Martin 0:4, body hostů: Sýkora Marek 2:2, Matýska David 1:3, Geier Josef 2:2, Geier David 3:1), Sportovní klub Zaječí C - TJ Jevišovka-Drnholec E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popovský Kamil 4:0, Svoboda Martin 2:2, Osička Jaroslav 2:2, Osička Radovan 0:4, body hostů: Tomola Vladimír 2:2, Mikulík Jan 2:2, Benešová Zuzana 3:1, Svoboda Zdeněk 1:3),
16. kolo:
KORY KLUB Tvrdonice A - Orel Šitbořice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek František 3:1, Tuček Miroslav 2:0, Láníček Vítězslav 3:1, Hasil Josef 4:0, Vala Miroslav 2:0, body hostů: Bedřich Josef 2:2, Lengál Jaroslav 0:4, Urbánek Josef 0:4, Hrnčiřík Martin 0:4), SPIN Lednice E - TJ Sokol Klobouky u Brna D 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bobrzyk Daniel 3:0, Gregor Miroslav 3:0, Jelínek Jaromír 3:0, Loukota Zdeněk ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Kocman Šimon 0:4, Bobková Karolína 0:4, Huták Ondřej 0:4, WO 0:5), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radkovič Radek 3:1, Radkovič Zdeněk 2:2, Barvíř Tomáš 3:1, Létal Dušan 2:2, body hostů: Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 1:3, Gruška Pavel 2:2, Vlach Petr 1:3), Sportovní klub Zaječí C - TJ Sokol Brumovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Osička Radovan 2:2, Osička Jaroslav 1:3, Svoboda Martin 1:3, Popovský Kamil 4:0, body hostů: Hasala Jiří 3:1, Valný Vladimír 2:2, Prokeš Antonín 3:1, Polák Milan 0:4), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Jevišovka-Drnholec E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek 2:2, Šmarda Petr 0:4, Sýkora Marek 0:4, Geier David 1:3, body hostů: Svoboda Zdeněk 2:2, Mikulík Jan 4:0, Tomola Vladimír 4:0, Lukáč Josef 3:1), SPIN Lednice - Bulhary F - TJ Sokol Brumovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Sebastian 4:0, Chovanec Radek 2:2, Lebloch Pavel 2:0, Budlanský Luboš 4:0, Jurkovič Stanislav 1:1, body hostů: Zítka Lukáš 0:4, Šišma Marek 0:4, Miklík Pavel ml. 1:3, Šišma Ondřej 2:2), SK Březí A - Sokol Morkůvky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rašovský Daniel 3:1, Straková Dagmar 1:3, Smejkal Oldřich 3:0, Sýkora Jan 4:0, Osička Viktor 1:0, body hostů: Knoll Petr 2:2, Hanák Daniel 1:3, Brzobohatý Pavel 1:3, Hanák Radim 0:4),
17. kolo:
Sportovní klub Zaječí C - Orel Šitbořice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Osička Radovan 2:2, Osička Jaroslav 2:2, Popovský Kamil 3:1, Svoboda Petr 2:2, body hostů: Bedřich Josef 4:0, Lengál Jaroslav 0:4, Urbánek Josef 0:4, Janko Dominik 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Brumovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruška Pavel 4:0, Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 2:2, Vlach Petr 1:3, body hostů: Prokeš Antonín 2:2, Hasala Jiří 3:1, Valný Vladimír 0:4, Weiss Lukáš 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna D - Sportovní klub Zaječí B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocman Šimon 0:4, Bedřichová Ema 0:4, Hutáková Pavla nejml. 0:4, Huták Ondřej 1:3, body hostů: Jarůšek Vladimír 3:1, Radkovič Zdeněk 4:0, Barvíř Tomáš 4:0, Hupka Andrej 4:0), KORY KLUB Tvrdonice A - SPIN Lednice E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek František 3:1, Chrástek Tomáš 2:2, Tuček Miroslav 2:2, Hasil Josef 4:0, body hostů: Hruška Vlastimil 2:2, Loukota Zdeněk ml. 0:4, Gregor Miroslav 0:4, Jelínek Jaromír 3:1), STP Mikulov E - SK Březí A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalous Jakub 1:3, Machová Zuzana 1:3, Machová Adélka 0:4, Mikulinec Matěj 3:1, body hostů: Cvrček Michal 2:1, Sýkora Jan 3:1, Prčík Stanislav 3:1, Klaška Lukáš 2:2, Smejkal Oldřich 1:0), Sokol Morkůvky A - TJ Sokol Brumovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Daniel 4:0, Knoll Petr 2:0, Zukal David 1:3, Páleník Jarmil 2:2, Brzobohatý Pavel 1:1, body hostů: Zítka Lukáš 2:2, Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Marek 1:3, Šišma Ondřej 3:1), SPIN Lednice - Bulhary F - TJ Sokol Pouzdřany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Sebastian 3:1, Budlanský Radim 2:2, Lebloch Pavel 2:0, Budlanský Luboš 2:2, Pochylý Vítězslav 2:0, body hostů: Geier David 1:3, Matýska David 0:4, Halámek Radek 3:1, Sýkora Marek 1:3),
18. kolo:
SPIN Lednice E - Orel Šitbořice B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tisar Jaroslav 1:2, Jelínek Jaromír 2:1, Gregor Miroslav 1:2, Hruška Vlastimil 2:1, WO 3:0, body hostů: Bedřich Josef 3:1, Lengál Jaroslav 0:4, Vokál Radek 3:1, WO 0:3), Sportovní klub Zaječí B - KORY KLUB Tvrdonice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarůšek Vladimír 0:4, Radkovič Radek 0:4, Radkovič Zdeněk 0:2, Barvíř Tomáš 1:3, Hupka Andrej 0:2, body hostů: Bartošek František 3:0, Chrástek Tomáš 4:0, Hasil Josef 4:0, Tuček Miroslav 4:0, Brychta Josef 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna D - TJ Sokol Brumovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocman Šimon 1:3, Hutáková Pavla nejml. 1:3, Bedřichová Ema 0:3, Huták Ondřej 3:1, WO 1:0, body hostů: Hasala Jiří 4:0, Prokeš Antonín 3:1, Weiss Lukáš 3:1, Valný Vladimír 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Sportovní klub Zaječí C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krýsa Daniel 1:2, Čermák Ladislav 1:2, Vávra Tomáš 1:2, Gruška Pavel 2:1, WO 5:0, body hostů: Osička Jaroslav 3:1, Popovský Kamil 4:0, Štourač Jan 0:4, WO 0:5), TJ Jevišovka-Drnholec E - SPIN Lednice - Bulhary F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Vladimír 1:3, Mikulík Jan 2:2, Svoboda Zdeněk 3:1, Mrenica Ondřej 0:4, body hostů: Bureš Sebastian 3:1, Budlanský Luboš 0:2, Kosek David 3:1, Lebloch Pavel 3:1, Pochylý Vítězslav 1:1), Sokol Morkůvky A - TJ Sokol Pouzdřany B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleník Jarmil 2:2, Knoll Petr 3:1, Hanák Daniel 3:1, Zukal David 1:3, body hostů: Geier David 1:3, Geier Josef 2:2, Halámek Radek 4:0, Sýkora Marek 0:4), STP Mikulov E - TJ Sokol Brumovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalous Jakub 3:1, Mikulinec Matěj 4:0, Novotný Mikuláš 2:2, Staško Michal 0:2, Benko David 1:1, body hostů: Zítka Lukáš 0:4, Šišma Marek 2:2, Miklík Pavel ml. 1:3, Šišma Ondřej 3:1),
19. kolo:
Orel Šitbořice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bedřich Josef 3:0, Vokál Radek 2:0, Lengál Jaroslav 0:3, Urbánek Josef 0:3, Hrnčiřík Martin 0:1, WO 5:0, body hostů: Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 2:2, Kolínský Michal 3:1, WO 0:5), Sportovní klub Zaječí C - TJ Sokol Klobouky u Brna D 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Osička Jaroslav 3:1, Osička Radovan 1:3, Popovský Kamil 4:0, WO 0:5, body hostů: Huták Ondřej 1:2, Pilát Ondřej 1:2, Hutáková Pavla nejml. 0:3, Dostál Dominik 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Brumovice C - KORY KLUB Tvrdonice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hasala Jiří 1:3, Prokeš Antonín 0:4, Valný Vladimír 1:3, Weiss Lukáš 1:3, body hostů: Bartošek František 2:1, Chrástek Tomáš 3:1, Tuček Miroslav 3:1, Hasil Josef 4:0, Láníček Vítězslav 1:0), SPIN Lednice E - Sportovní klub Zaječí B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 3:1, Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 3:1, Tisar Jaroslav 1:3, body hostů: Hupka Andrej 1:3, Radkovič Radek 1:3, Radkovič Zdeněk 1:3, Barvíř Tomáš 2:2), SK Březí A - TJ Jevišovka-Drnholec E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klaška Lukáš 1:3, Cvrček Michal 1:3, Sýkora Jan 3:0, Prčík Stanislav 1:3, Straková Dagmar 0:1, body hostů: Mrenica Ondřej 2:2, Tomola Vladimír 1:3, Svoboda Zdeněk 3:1, Mikulík Jan 4:0), STP Mikulov E - TJ Sokol Pouzdřany B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Langová Kateřina 0:4, Machová Adélka 0:4, Mikulincová Stela 1:3, Machová Zuzana 0:4, body hostů: Geier David 4:0, Šmarda Petr 3:1, Halámek Radek 4:0, Sýkora Marek 4:0), Sokol Morkůvky A - SPIN Lednice - Bulhary F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knoll Petr 2:2, Hanák Daniel 2:2, Brzobohatý Pavel 0:4, Zukal David 0:4, body hostů: Bureš Sebastian 2:2, Chovanec Radek 3:1, Pochylý Vítězslav 3:0, Lebloch Pavel 4:0, Budlanský Radim 0:1),
20. kolo:
Orel Šitbořice B - Sportovní klub Zaječí B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bedřich Josef 3:1, Lengál Jaroslav 0:4, Urbánek Josef 0:4, WO 0:5, body hostů: Barvíř Tomáš 2:1, Létal Dušan 2:1, Radkovič Radek 2:1, Jarůšek Vladimír 3:0, WO 5:0), SPIN Lednice E - TJ Sokol Brumovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tisar Jaroslav 2:2, Loukota Zdeněk ml. 4:0, Jelínek Jaromír 4:0, Gregor Miroslav 4:0, body hostů: Prokeš Antonín 0:4, Weiss Lukáš 1:3, Valný Vladimír 0:4, Hasala Jiří 1:3), Sportovní klub Zaječí C - KORY KLUB Tvrdonice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Osička Jaroslav 1:3, Osička Radovan 1:3, Popovský Kamil 1:3, Svoboda Martin 0:4, body hostů: Bartošek František 4:0, Chrástek Tomáš 4:0, Hasil Josef 2:0, Tuček Miroslav 3:1, Brychta Josef 0:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Klobouky u Brna D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čermák Ladislav 1:3, Vlach Petr 2:2, Krýsa Daniel 2:2, Gruška Pavel 3:1, body hostů: Bedřichová Ema 0:4, Pilát Ondřej 2:2, Špaček Štěpán 3:1, Huták Ondřej 3:1), TJ Jevišovka-Drnholec E - Sokol Morkůvky A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Vladimír 4:0, Mrenica Ondřej 3:1, Mikulík Jan 2:2, Svoboda Zdeněk 4:0, body hostů: Zukal David 0:4, Knoll Petr 1:3, Hanák Daniel 2:2, Hanák Radim 0:4), SPIN Lednice - Bulhary F - STP Mikulov E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pochylý Vítězslav 4:0, Bureš Sebastian 4:0, Lebloch Pavel 3:0, Jurkovič Stanislav 1:3, Antoš Jan 0:1, body hostů: Benko David 1:3, Mikulinec Matěj 1:3, Novotný Mikuláš 0:4, Langová Kateřina 2:2), TJ Sokol Brumovice D - SK Březí A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Marek 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Ondřej 3:1, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Prčík Stanislav 3:1, Cvrček Michal 3:1, Smejkal Oldřich 4:0, Klaška Lukáš 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna D - Orel Šitbořice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bedřichová Ema 2:2, Pilát Ondřej 3:1, Hutáková Pavla nejml. 2:2, Špaček Štěpán 3:1, body hostů: Bedřich Josef 3:1, Urbánek Josef 0:4, Hrnčiřík Martin 0:4, Vokál Radek 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - KORY KLUB Tvrdonice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jaroslav 0:4, Čermák Ladislav 0:3, Krýsa Daniel 0:4, Kolínský Michal 1:3, WO 0:1, body hostů: Bartošek František 4:0, Chrástek Tomáš 2:0, Tuček Miroslav 3:0, Hasil Josef 4:0, Láníček Vítězslav 1:1, WO 1:0), Sportovní klub Zaječí C - SPIN Lednice E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Osička Radovan 0:3, Osička Jaroslav 1:2, Popovský Kamil 2:1, Svoboda Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Tisar Jaroslav 2:2, Gregor Miroslav 4:0, Jelínek Jaromír 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice C - Sportovní klub Zaječí B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiss Lukáš 0:4, Prokeš Antonín 3:1, Valný Vladimír 0:4, Hasala Jiří 4:0, body hostů: Radkovič Radek 2:2, Jarůšek Vladimír 2:2, Radkovič Zdeněk 3:1, Létal Dušan 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec E - TJ Sokol Brumovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Zdeněk 4:0, Tomola Vladimír 2:1, Mikulík Jan 2:2, Lukáč Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Zítka Lukáš 0:4, Szabó Attila 0:4, Šišma Marek 1:2, Šišma Ondřej 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Pouzdřany B - SK Březí A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek ml. 1:1, Halámek Radek 3:1, Geier David 3:1, Sýkora Marek 2:2, Šmarda Petr 0:2, body hostů: Rašovský Daniel 1:3, Chromík Martin 1:3, Osička Viktor 2:2, Smejkal Oldřich 3:1), Sokol Morkůvky A - STP Mikulov E 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Páleník Jarmil 3:1, Zukal David 2:2, Brzobohatý Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Benko David 0:3, Kalous Jakub 0:3, Mikulinec Matěj 3:0, Novotný Mikuláš 1:2, WO 5:0),
22. kolo:
Orel Šitbořice B - TJ Sokol Brumovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bedřich Josef 3:1, Lengál Jaroslav 0:4, Vokál Radek 3:1, Urbánek Josef 0:4, body hostů: Hasala Jiří 3:1, Prokeš Antonín 2:2, Weiss Lukáš 2:2, Valný Vladimír 3:1), Sportovní klub Zaječí B - Sportovní klub Zaječí C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Radkovič Radek 4:0, Jarůšek Vladimír 4:0, Barvíř Tomáš 4:0, Radkovič Zdeněk 4:0, body hostů: Osička Jaroslav 0:4, Osička Radovan 0:4, Popovský Kamil 0:4, Svoboda Martin 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - SPIN Lednice E 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čermák Ladislav 1:3, Krýsa Daniel 1:3, Vlach Petr 1:3, WO 0:5, body hostů: Bobrzyk Daniel 0:3, Hruška Vlastimil 3:0, Gregor Miroslav 3:0, Jelínek Jaromír 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Klobouky u Brna D - KORY KLUB Tvrdonice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Huták Ondřej 2:2, Hutáková Pavla nejml. 1:3, Pilát Ondřej 0:4, Dostál Dominik 0:4, body hostů: Bartošek František 3:1, Hasil Josef 4:0, Tuček Miroslav 2:0, Láníček Vítězslav 4:0, Brychta Josef 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec E - STP Mikulov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomola Vladimír 4:0, Benešová Zuzana 4:0, Svoboda Zdeněk 2:2, Lukáč Josef 3:1, body hostů: Mikulinec Matěj 2:2, Kalous Jakub 1:3, Novotný Mikuláš 0:4, Langová Kateřina 0:4), SPIN Lednice - Bulhary F - SK Březí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Sebastian 3:1, Kosek David 0:3, Lebloch Pavel 4:0, Budlanský Radim 3:1, Jurkovič Stanislav 0:1, body hostů: Sýkora Jan 2:2, Prčík Stanislav 2:2, Klaška Lukáš 1:3, Smejkal Oldřich 1:3), TJ Sokol Brumovice D - TJ Sokol Pouzdřany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szabó Attila 0:4, Miklík Pavel ml. 2:2, Šišma Ondřej 1:3, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Geier David 4:0, Geier Josef 3:1, Halámek Radek 4:0, Sýkora Marek 2:2),
OP dorostu
1. kolo:
SK Březí - MSK Břeclav 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Osička Viktor 1:2, Rašovský Daniel 0:1, Marková Miroslava 0:2, Chromík Martin 0:2, WO 0:1, body hostů: Maněk Marek 2:0, Tichý Filip 3:0, Beneš Lukáš 2:1, WO 1:0), TJ Jevišovka-Drnholec - TJ Sokol Brumovice 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Feilhauerová Veronika 0:3, Mikulík Jan 2:1, Lukáčová Klára 0:3, body hostů: Šišma Marek 2:1, Šišma Ondřej 3:0, Zítka Lukáš 2:1), STP Mikulov - TJ Sokol Rakvice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulinec Matěj 3:0, Kalous Jakub 2:1, Langová Kateřina 1:2, body hostů: Puc Andreas 0:3, Pohanka Vojtěch 2:1, Martiník Jakub 1:2), Sokol Morkůvky - TJ SPORT Němčičky 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanák Daniel 2:1, Knoll Petr 2:0, Zukal David 1:2, Hanák Samuel 0:1, body hostů: Ovesný Marek 1:2, Vala Filip 2:1, Ovesná Jana 0:2, Hádlíková Jitka 1:0), TJ Sokol Vranovice - TJ Sokol Kobylí 10:0wo, TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Sokol Lanžhot 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hutáková Pavla nejml. 3:0, Bedřichová Ema 3:0, Baturný Tomáš 3:0, body hostů: Maděryč Milan 0:3, Salajka Michal 0:3, Kulhavý Vojtěch 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Kobylí - TJ Sokol Klobouky u Brna 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Studýnka Jakub 0:3, Matějovič David 0:3, Mrázek Petr 0:3, body hostů: Šubík Jiří 3:0, Dostál Daniel 3:0, Pilát Ondřej 3:0), TJ SPORT Němčičky - TJ Sokol Vranovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vala Filip 2:1, Ovesný Marek 1:2, Ovesná Jana 0:3, body hostů: Stejskal Martin 0:2, Furch Jan 2:1, Mazuch Michal 3:0, Klimeš Ivan 1:0), TJ Sokol Rakvice - Sokol Morkůvky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martiník Jakub 1:2, Puc Andreas 1:2, Pohanka Vojtěch 3:0, body hostů: Hanák Daniel 2:1, Zukal David 2:1, Hanák Samuel 0:2, Kakáč Petr 0:1), TJ Sokol Brumovice - STP Mikulov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zítka Lukáš 1:2, Šišma Marek 2:1, Šišma Ondřej 3:0, body hostů: Mikulincová Stela 0:1, Mikulinec Matěj 2:1, Kalous Jakub 1:2, Benko David 0:2), MSK Břeclav - TJ Jevišovka-Drnholec 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Lukáš 3:0, Tichý Filip 3:0, Klepáčová Daniela 2:1, body hostů: Bergman Vladimír 0:3, Feilhauerová Veronika 0:3, Lukáčová Klára 1:2), TJ Sokol Pouzdřany - SK Březí 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Geier David 3:0, Geier Josef 2:1, Křížek Tomáš 0:3, body hostů: Osička Viktor 1:2, Rašovský Daniel 2:1, Chromík Martin 1:2),
3. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec - TJ Sokol Pouzdřany 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trněná Laura 0:3, Feilhauerová Veronika 0:3, Lukáčová Klára 1:2, body hostů: Geier David 3:0, Matýska David 2:1, Geier Josef 3:0), STP Mikulov - MSK Břeclav 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čížek Ondřej 3:0, Černý Mikuláš 1:2, Kalous Jakub 1:2, body hostů: Maněk Marek 2:1, Klenovec Ondřej 2:1, Tichý Filip 0:3), Sokol Morkůvky - TJ Sokol Brumovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knoll Petr 3:0, Zukal David 3:0, Kakáč Petr 1:2, body hostů: Zítka Lukáš 1:2, Lauterbach Samuel 1:2, Ševela František ml. 0:3), TJ Sokol Vranovice - TJ Sokol Rakvice 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Ivan 0:1, Furch Jan 1:1, Mazuch Michal 2:0, Stejskal Martin 1:0, WO 3:0, body hostů: Pohanka Vojtěch 2:1, Puc Andreas 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ SPORT Němčičky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilát Ondřej 3:0, Huták Ondřej 3:0, Lesovský Tadeáš 1:0, Hutáková Pavla nejml. 2:0, body hostů: Hádlík Martin 0:3, Vala Filip 0:3, Hádlíková Jitka 0:2, Ovesná Jana 0:1), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Kobylí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Salajka Michal 0:3, Maděryč Milan 0:3, Kulhavý Vojtěch 0:3, body hostů: Mrázek Petr 3:0, Studýnka Jakub 3:0, Matějovič Tomáš 3:0),
4. kolo:
TJ SPORT Němčičky - TJ Sokol Lanžhot 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hádlíková Jitka 2:1, Ovesná Jana 2:1, Ovesný Marek 3:0, body hostů: Kulhavý Vojtěch 2:1, Maděryč Milan 0:3, Salajka Michal 0:3), TJ Sokol Rakvice - TJ Sokol Klobouky u Brna 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Puc Andreas 0:3, Pohanka Vojtěch 1:2, Martiník Jakub 0:3, body hostů: Hutáková Pavla nejml. 2:1, Pilát Ondřej 3:0, Huták Ondřej 3:0), TJ Sokol Brumovice - TJ Sokol Vranovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zítka Lukáš 1:2, Šišma Marek 1:0, Šišma Ondřej 3:0, Miklík Pavel ml. 2:0, body hostů: Klimeš Ivan 0:2, Mazuch Michal 1:2, Furch Jan 1:2, Stejskal Martin 0:1), MSK Břeclav - Sokol Morkůvky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koberová Klára 3:0, Klenovec Ondřej 3:0, Maněk Marek 3:0, body hostů: Hanák Daniel 0:3, Knoll Petr 0:3, Hanák Samuel 0:3), TJ Sokol Pouzdřany - STP Mikulov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Geier Josef 1:2, Šmarda Petr 0:3, Geier David 2:1, body hostů: Kalous Jakub 3:0, Benko David 1:2, Mikulinec Matěj 2:1), SK Březí - TJ Jevišovka-Drnholec 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marková Miroslava 3:0, Rašovský Daniel 3:0, Chromík Martin 2:1, body hostů: Lukáčová Lucie 0:3, Lukáčová Klára 1:2, Feilhauerová Veronika 0:3),
5. kolo:
STP Mikulov - SK Březí 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Mikuláš 3:0, Kalous Jakub 3:0, Mikulinec Matěj 1:0, Mikulincová Stela 1:1, body hostů: Osička Viktor 0:3, Rašovský Daniel 1:2, Zeiner Max 0:3), Sokol Morkůvky - TJ Sokol Pouzdřany 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knoll Petr 1:2, Hanák Daniel 0:2, Zukal David 1:2, Hanák Samuel 0:1, body hostů: Halámek Michal 3:0, Geier Josef 1:2, Geier David 3:0), TJ Sokol Vranovice - MSK Břeclav 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stejskal Martin 0:3, Furch Jan 0:3, Mazuch Michal 1:2, body hostů: Beneš Lukáš 3:0, Tichý Filip 2:1, Klenovec Ondřej 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Sokol Brumovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Dominik 2:1, Pilát Ondřej 3:0, Kocman Šimon 0:1, Bedřichová Ema 1:1, body hostů: Miklík Pavel ml. 1:2, Zítka Lukáš 0:3, Šišma Ondřej 2:1), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Rakvice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kulhavý Vojtěch 0:3, Maděryč Milan 0:3, Salajka Michal 0:3, body hostů: Puc Andreas 3:0, Martiník Jakub 3:0, Pohanka Vojtěch 3:0), TJ Sokol Kobylí - TJ SPORT Němčičky 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrázek Petr 3:0, Matějovič David 3:0, Matějovič Tomáš 0:3, body hostů: Ovesný Marek 1:2, Vala Filip 1:2, Hádlík Martin 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Rakvice - TJ Sokol Kobylí 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Martiník Jakub 2:1, Puc Andreas 1:2, Pohanka Vojtěch 2:1, body hostů: Matějovič Tomáš 0:3, Studýnka Jakub 1:2, Mrázek Petr 3:0), TJ Sokol Brumovice - TJ Sokol Lanžhot 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševela František ml. 3:0, Zítková Sára 3:0, Šišma Ondřej 3:0, body hostů: Krupica Vítězslav 0:3, Pardovský Jakub 0:3, Kulhavý Vojtěch 0:3), MSK Břeclav - TJ Sokol Klobouky u Brna 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Lukáš 1:1, Koberová Klára 3:0, Klenovec Ondřej 3:0, Tichý Filip 0:1, body hostů: Pilát Ondřej 1:2, Huták Ondřej 1:2, Hutáková Pavla nejml. 0:3), TJ Sokol Pouzdřany - TJ Sokol Vranovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halámek Michal 3:0, Geier Josef 3:0, Geier David 2:1, body hostů: Klimeš Ivan 0:1, Furch Jan 1:2, Mazuch Michal 0:3, Stejskal Ondřej 0:2), SK Březí - Sokol Morkůvky 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chromík Martin 0:3, Rašovský Daniel 1:2, Zeiner Max 0:2, Rašovský Damian 0:1, body hostů: Knoll Petr 3:0, Zukal David 2:1, Hanák Daniel 3:0), TJ Jevišovka-Drnholec - STP Mikulov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukáčová Klára 2:1, Lukáčová Lucie 0:3, Feilhauerová Veronika 0:3, body hostů: Kalous Jakub 3:0, Novotný Mikuláš 2:1, Langová Kateřina 2:1),
7. kolo:
Sokol Morkůvky - TJ Jevišovka-Drnholec 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knoll Petr 3:0, Hanák Daniel 1:2, Zukal David 2:1, body hostů: Mikulík Jan 2:1, Lukáčová Klára 1:2, Trněná Laura 0:3), TJ Sokol Vranovice - SK Březí 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazuch Michal 3:0, Furch Jan 3:0, Stejskal Martin 2:1, body hostů: Osička Viktor 0:3, Marková Miroslava 1:2, Chromík Martin 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Sokol Pouzdřany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lesovský Tadeáš 3:0, Huták Ondřej 2:0, Hutáková Pavla nejml. 3:0, Baturný Tomáš 1:0, body hostů: Geier David 0:3, Matýska David 0:3, Křížek Tomáš 0:3), TJ Sokol Lanžhot - MSK Břeclav 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pardovský Jakub 0:3, Krupica Vítězslav 0:3, Kulhavý Vojtěch 0:3, body hostů: Tichý Filip 3:0, Beneš Lukáš 3:0, Klepáčová Daniela 3:0), TJ Sokol Kobylí - TJ Sokol Brumovice 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matějovič David 3:0, Mrázek Petr 2:0, Studýnka Jakub 0:3, WO 1:0, body hostů: Šišma Ondřej 1:2, Šišma Marek 1:2, Zítka Lukáš 1:1, WO 0:1), TJ SPORT Němčičky - TJ Sokol Rakvice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hádlík Martin 2:1, Hádlíková Jitka 0:2, Ovesný Marek 2:1, Ovesná Jana 0:1, body hostů: Puc Andreas 1:2, Pohanka Vojtěch 3:0, Martiník Jakub 1:2),
8. kolo:
TJ Sokol Brumovice - TJ SPORT Němčičky 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šišma Ondřej 3:0, Zítková Sára 0:3, Ševela František ml. 0:3, body hostů: Hádlík Martin 2:1, Ovesný Marek 2:1, Vala Filip 2:1), MSK Břeclav - TJ Sokol Kobylí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tichý Filip 1:2, Koberová Klára 3:0, Beneš Lukáš 3:0, body hostů: Mrázek Petr 1:2, Matějovič Tomáš 0:3, Matějovič David 1:2), TJ Sokol Pouzdřany - TJ Sokol Lanžhot 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Geier David 1:0, Šmarda Petr 3:0, Halámek Michal 3:0, Křížek Tomáš 2:0, body hostů: Krupica Vítězslav 0:3, Pardovský Jakub 0:3, Kulhavý Vojtěch 0:3), SK Březí - TJ Sokol Klobouky u Brna 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rašovský Daniel 0:2, Osička Viktor 0:3, Chromík Martin 0:3, Rašovský Damian 0:1, body hostů: Lesovský Tadeáš 3:0, Huták Ondřej 3:0, Pilát Ondřej 3:0), TJ Jevišovka-Drnholec - TJ Sokol Vranovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukáčová Lucie 0:3, Lukáčová Klára 1:2, Feilhauerová Veronika 0:3, body hostů: Mazuch Michal 3:0, Stejskal Martin 3:0, Klimeš Ivan 2:1), STP Mikulov - Sokol Morkůvky 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulincová Stela 3:0, Machová Zuzana 0:3, Machová Adélka 2:1, body hostů: Žáček Patrik 1:2, Knollová Natálie 2:1, Žáčková Valentýna 1:2),
9. kolo:
TJ Sokol Vranovice - STP Mikulov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Furch Jan 2:1, Stejskal Martin 0:3, Mazuch Michal 2:1, body hostů: Mikulinec Matěj 2:1, Benko David 1:2, Kalous Jakub 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Jevišovka-Drnholec 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hutáková Pavla nejml. 3:0, Bedřichová Ema 3:0, Kocman Šimon 3:0, body hostů: Lukáčová Klára 0:3, Bergman Vladimír 0:3, Lukáčová Lucie 0:3), TJ Sokol Lanžhot - SK Březí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pardovský Jakub 0:3, Kulhavý Vojtěch 0:3, Krupica Vítězslav 0:3, body hostů: Marková Miroslava 3:0, Chromík Martin 3:0, Osička Viktor 3:0), TJ Sokol Kobylí - TJ Sokol Pouzdřany 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Viktorýn Michal 1:2, Mrázek Petr 2:0, Studýnka Jakub 2:1, Matějovič Tomáš 0:1, body hostů: Geier Josef 2:1, Šmarda Petr 1:2, Křížek Tomáš 1:2), TJ SPORT Němčičky - MSK Břeclav 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ovesná Jana 0:3, Hádlíková Jitka 0:3, Ovesný Marek 0:3, body hostů: Klenovec Ondřej 3:0, Tichý Filip 3:0, Beneš Lukáš 3:0), TJ Sokol Rakvice - TJ Sokol Brumovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pohanka Vojtěch 2:1, Puc Andreas 1:2, Martiník Jakub 0:3, body hostů: Zítka Lukáš 2:1, Šišma Ondřej 3:0, Šišma Marek 1:2),
10. kolo:
MSK Břeclav - TJ Sokol Rakvice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Lukáš 3:0, Tichý Filip 3:0, Garčicová Karolína 1:0, Klepáčová Daniela 1:1, body hostů: Martiník Jakub 0:3, Pohanka Vojtěch 1:2, Puc Andreas 0:3), TJ Sokol Pouzdřany - TJ SPORT Němčičky 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Geier David 3:0, Halámek Michal 3:0, Geier Josef 3:0, body hostů: Hádlík Martin 0:3, Ovesný Marek 0:3, Hádlíková Jitka 0:3), SK Březí - TJ Sokol Kobylí 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rašovský Daniel 3:0, Chromík Martin 2:1, Osička Viktor 1:1, Rašovský Damian 1:0, body hostů: Viktorýn Michal 0:3, Mrázek Petr 2:1, Studýnka Jakub 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec - TJ Sokol Lanžhot 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trněná Laura 3:0, Lukáč Denis 3:0, Feilhauerová Veronika 1:0, Bergman Vladimír 2:0, body hostů: Krupica Vítězslav 0:3, Pardovský Jakub 0:3, Kulhavý Vojtěch 0:3), STP Mikulov - TJ Sokol Klobouky u Brna 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Mikuláš 0:3, Kalous Jakub 0:3, Benko David 0:3, body hostů: Šubík Jiří 3:0, Pilát Ondřej 3:0, Huták Ondřej 3:0), Sokol Morkůvky - TJ Sokol Vranovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knoll Petr 3:0, Zukal David 2:1, Hanák Daniel 3:0, body hostů: Stejskal Martin 0:2, Mazuch Michal 1:2, Furch Jan 0:3, Klimeš Ivan 0:1),
11. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna - Sokol Morkůvky 9:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pilát Ondřej 3:0, Dostál Dominik 3:0, Huták Ondřej 3:0, body hostů: Knoll Petr 0:3, Hanák Daniel 0:3, Žáček Patrik 0:3), TJ Sokol Lanžhot - STP Mikulov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pardovský Jakub 0:3, Krupica Vítězslav 0:3, Kulhavý Vojtěch 0:3, body hostů: Mikulinec Matěj 3:0, Kalous Jakub 3:0, Kalousová Sandra 3:0), TJ Sokol Kobylí - TJ Jevišovka-Drnholec 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Viktorýn Michal 2:1, Mrázek Petr 3:0, Studýnka Jakub 3:0, body hostů: Bergman Vladimír 0:3, Trněná Laura 1:2, Lukáčová Lucie 0:3), TJ SPORT Němčičky - SK Březí 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hádlík Martin 0:2, Ovesný Marek 1:2, Hádlíková Jitka 0:3, Ovesná Jana 0:1, body hostů: Chromík Martin 3:0, Rašovský Daniel 3:0, Osička Viktor 2:1), TJ Sokol Rakvice - TJ Sokol Pouzdřany 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pohanka Vojtěch 2:1, Puc Andreas 1:2, WO 0:3, body hostů: Křížek Tomáš 0:2, Halámek Michal 2:0, Geier David 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Brumovice - MSK Břeclav 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Lukáš 1:2, Šišma Marek 3:0, Šišma Ondřej 1:2, body hostů: Tichý Filip 2:1, Klepáčová Daniela 0:3, Beneš Lukáš 2:1),
12. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany - TJ Sokol Brumovice 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Geier David 2:1, Šmarda Petr 0:3, Geier Josef 0:3, body hostů: Šišma Marek 3:0, Šišma Ondřej 2:1, Zítka Lukáš 2:1), SK Březí - TJ Sokol Rakvice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Osička Viktor 2:0, Rašovský Daniel 2:0, Chromík Martin 1:1, WO 3:0, body hostů: Puc Andreas 0:3, Pohanka Vojtěch 1:2, WO 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec - TJ SPORT Němčičky 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bergman Vladimír 0:3, Feilhauerová Veronika 0:3, Lukáčová Klára 0:2, Lukáč Denis 0:1, body hostů: Hádlík Martin 3:0, Ovesný Marek 3:0, Hádlíková Jitka 3:0), STP Mikulov - TJ Sokol Kobylí 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Mikuláš 2:1, Kalous Jakub 3:0, Mikulinec Matěj 3:0, body hostů: Viktorýn Michal 0:3, Mrázek Petr 1:2, Nováková Apolena 0:2, Obadalová Radka 0:1), Sokol Morkůvky - TJ Sokol Lanžhot 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knoll Petr 3:0, Hanák Daniel 3:0, Zukal David 3:0, body hostů: Kulhavý Vojtěch 0:3, Salajka Michal 0:3, Maděryč Milan 0:3), TJ Sokol Vranovice - TJ Sokol Klobouky u Brna 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Ivan 0:2, Mazuch Michal 1:2, Furch Jan 0:3, Stejskal Martin 0:1, body hostů: Pilát Ondřej 3:0, Huták Ondřej 3:0, Hutáková Pavla nejml. 2:1),
13. kolo:
TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Vranovice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kulhavý Vojtěch 1:2, Pardovský Jakub 0:3, Krupica Vítězslav 0:3, body hostů: Mazuch Michal 2:1, Furch Jan 3:0, Stejskal Ondřej 2:0, Klimeš Ivan 1:0), TJ Sokol Kobylí - Sokol Morkůvky 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrázek Petr 3:0, Studýnka Jakub 0:3, Viktorýn Michal 0:3, body hostů: Knoll Petr 2:1, Hanák Daniel 2:1, Zukal David 2:1), TJ SPORT Němčičky - STP Mikulov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hádlíková Jitka 0:3, Ovesná Jana 0:3, Ovesný Marek 0:3, body hostů: Čížek Ondřej 3:0, Kalous Jakub 3:0, Mikulinec Matěj 3:0), TJ Sokol Rakvice - TJ Jevišovka-Drnholec 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pohanka Vojtěch 3:0, Puc Andreas 2:1, WO 0:3, body hostů: Lukáčová Lucie 0:2, Bergman Vladimír 0:2, Lukáč Denis 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Brumovice - SK Březí 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Szabó Attila 0:3, Přibyl Václav 0:3, Zítková Sára 0:2, Ševela František ml. 0:1, body hostů: Osička Viktor 3:0, Rašovský Daniel 3:0, Chromík Martin 3:0), MSK Břeclav - TJ Sokol Pouzdřany 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmerdová Markéta 0:3, Beneš Lukáš 2:1, Tichý Filip 1:0, Koberová Klára 2:0, body hostů: Halámek Michal 2:1, Geier David 1:2, Šmarda Petr 1:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Klobouky u Brna - Sokol Morkůvky 5:1 (body domácích: Pilát Ondřej 2:0, Šubík Jiří 1:0, Huták Ondřej 2:0, Dostál Daniel 0:1, body hostů: Knoll Petr 1:1, Hanák Daniel 0:2, Zukal David 0:2), MSK Břeclav - STP Mikulov 5:0 (body domácích: Koberová Klára 1:0, Němeček Radek 2:0, Maněk Marek 1:0, Klenovec Ondřej 1:0, body hostů: Čížek Ondřej 0:2, Kalous Jakub 0:1, Mikulinec Matěj 0:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
MSK Břeclav - TJ Sokol Klobouky u Brna 5:3 (body domácích: Koberová Klára 1:1, Němeček Radek 2:1, Maněk Marek 2:1, body hostů: Pilát Ondřej 0:1, Huták Ondřej 1:1, Šubík Jiří 2:1, Dostál Dominik 0:2), Sokol Morkůvky - STP Mikulov 2:5 (body domácích: Knoll Petr 1:1, Hanák Daniel 0:3, Zukal David 1:1, body hostů: Čížek Ondřej 2:0, Kalous Jakub 1:1, Mikulinec Matěj 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy