Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
TJ Sokol Moravské Prusy - OST Nevojice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Roman 3:1, Harásek Miroslav 4:0, Zbořil Martin 4:0, Klvač Vojtěch 1:3, body hostů: Bucal Radim 0:4, Bucal Roman 2:2, Hrebičík Milan ml. 1:3, Hoždora František 1:3), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Vážany nad Litavou A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánek Petr 3:1, Reška Vladislav st. 3:1, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 0:4, body hostů: Paseka Vladimír 1:3, Hégr Miroslav 1:2, Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 1:3, Dvořáček František 0:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Bučovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kališ Jiří 3:1, Pecina František 2:2, Chmelík Jan 4:0, Handl Jiří 3:1, body hostů: Rotrekl Martin 3:1, Plšek Ondřej 0:4, Kohoutek Radek 1:3, Vrána Michal 0:4), TJ Němčany A - TJ Sokol Otnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Jaromír 4:0, Nováček Milan 2:2, Hladký Arnošt 3:1, Neužil Radek 2:2, body hostů: Heřmanský Martin 3:1, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Heřmanský Josef 0:4, Šebeček Jan 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hodějice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braun Karel 2:2, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 4:0, Skokan Milan 3:1, body hostů: Partika Luděk 2:2, Durda Karel 1:3, Košťál Milan 2:2, Valný Aleš 0:4), TJ Sokol Hlubočany C - SK Olšany A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Sádlík Luděk 3:1, Machala Vítězslav 4:0, Novák Ivo 3:1, body hostů: Zonek Miroslav 0:4, Libánek Zdeněk 0:4, Krais Boris 2:2, Němec Josef 0:4),
2. kolo:
OST Nevojice A - SK Olšany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smejkal Libor 0:4, Bucal Roman 2:2, Hrebičík Milan ml. 0:4, Bucal Radim 1:3, body hostů: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 3:1, Libánek Ondřej 4:0, Krais Boris 2:2), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Hlubočany C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košťál Milan 3:1, Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 0:4, Durda Karel 1:3, body hostů: Šafařík Michal 3:1, Sádlík Luděk 2:2, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 2:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Rousínovec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Josef 1:3, Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Martin 3:1, Oplt Bolek 0:4, body hostů: Odstrčil Martin 2:2, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 3:1, Skokan Milan 1:3), TJ Sokol Bučovice B - TJ Němčany A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 0:4, Kohoutek Radek 2:2, Bil Miroslav 0:4, Vrána Michal 0:4, body hostů: Neužil Radek 3:1, Hladký Arnošt 3:1, Gec Jaromír 4:0, Horák Dušan 4:0), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paseka Vladimír 0:4, Frýb Tomáš 4:0, Hégr Miroslav 3:1, Dvořáček František 0:4, body hostů: Pecina František 3:1, Kropáček Roman 2:2, Handl Jiří 2:2, Macka Libor 2:2), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Hoštice - Heroltice A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klvač Roman 1:3, Zbořil Martin 1:3, Klvač Vojtěch 1:3, Miroslav Pacák 1:3, body hostů: Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Přibylík František 0:4),
3. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice A - OST Nevojice A 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Urbánek Luděk 4:0, Zemánek Petr 4:0, body hostů: Venera Vlastimil 0:4, Smejkal Libor 0:4, Slavíček Martin 0:4, Hoždora František 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Moravské Prusy 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kropáček Roman 4:0, Pecina František 2:2, Handl Jiří 3:1, Chmelík Jan 4:0, body hostů: Klvač Roman 0:4, Harásek Miroslav 1:3, Klvač Vojtěch 0:4, Zbořil Martin 2:2), TJ Němčany A - TJ Vážany nad Litavou A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 1:3, Hladký Arnošt 2:2, Gec Jaromír 3:1, Neužil Radek 3:1, body hostů: Paseka Vladimír 0:4, Hégr Miroslav 1:3, Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 2:2), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Bučovice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Braun Karel 1:2, Malý Roman 2:1, Skokan Milan 2:1, Flössler Miloslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Vrána Michal 0:4, Kohoutek Radek 2:2, Plšek Ondřej 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Otnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 3:1, Sádlík Luděk 3:1, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 4:0, body hostů: Heřmanský Josef 0:4, Heřmanský Martin 1:3, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Oplt Bolek 0:4), SK Olšany A - TJ Sokol Hodějice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Libánek Zdeněk 0:4, Krais Boris 1:3, Němec Josef 1:3, body hostů: Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 2:2, Durda Karel 3:1, Košťál Milan 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Hodějice A - OST Nevojice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Partika Luděk 4:0, Valný Aleš 3:1, Košťál Milan 4:0, Durda Karel 4:0, body hostů: Bucal Roman 1:3, Bucal Radim 0:4, Smejkal Libor 0:4, Slavíček Martin 0:4), TJ Sokol Otnice B - SK Olšany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Martin 1:3, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Heřmanský Josef 2:2, Cikánek Martin 0:4, body hostů: Libánek Ondřej 4:0, Zonek Miroslav 3:1, Libánek Zdeněk 2:2, Krais Boris 2:2), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hlubočany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 1:3, Plšek Ondřej 0:4, Kohoutek Radek 1:3, Vrána Michal 2:2, body hostů: Legner Karel 4:0, Sádlík Luděk 1:3, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 4:0), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Rousínovec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček František 0:4, Hégr Miroslav 3:1, Frýb Tomáš 4:0, Paseka Vladimír 0:4, body hostů: Braun Karel 2:2, Malý Roman 2:2, Flössler Miloslav 3:1, Skokan Milan 2:2), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Němčany A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zbořil Martin 0:4, Klvač Vojtěch 0:4, Špičák Martin 0:4, Harásek Miroslav 0:4, body hostů: Gec Jaromír 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Nováček Milan 4:0, Neužil Radek 4:0), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Luděk 2:2, Reška Vladislav st. 2:2, Zemánek Petr 3:1, Pytela Zdeněk 0:4, body hostů: Kropáček Roman 3:1, Handl Jiří 1:3, Pecina František 2:2, Chmelík Jan 3:1),
5. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrebičík Milan ml. 1:3, Slavíček Martin 0:4, Venera Vlastimil 0:4, Bucal Roman 1:3, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Kališ Jiří 2:2, Pecina František 4:0, Handl Jiří 4:0), TJ Němčany A - TJ Hoštice - Heroltice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladký Arnošt 1:3, Gec Jaromír 2:2, Nováček Milan 0:4, Neužil Radek 0:4, body hostů: Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 3:1, Pytela Zdeněk 3:1, Zemánek Petr 3:1), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Moravské Prusy 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Braun Karel 2:1, Polouček Josef ml. 2:1, Flössler Miloslav 3:0, Malý Roman 2:1, WO 5:0, body hostů: Klvač Vojtěch 0:4, Klvač Roman 3:1, Zbořil Martin 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Vážany nad Litavou A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šafařík Michal 1:2, Procházka Miroslav 0:3, Novák Ivo 2:1, Machala Vítězslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Paseka Vladimír 1:3, Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 3:1, WO 0:5), SK Olšany A - TJ Sokol Bučovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Zonek Miroslav 3:1, Krais Boris 0:4, Libánek Zdeněk 1:3, body hostů: Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 2:2, Kohoutek Radek 2:2, Vrána Michal 2:2), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hodějice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 1:3, Heřmanský Martin 3:1, Heřmanský Josef 0:4, Šebeček Jan 0:4, body hostů: Košťál Milan 3:1, Partika Luděk 4:0, Durda Karel 3:1, Valný Aleš 2:2),
6. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Otnice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bucal Roman 2:2, Hoždora František 1:3, Slavíček Martin 1:3, Hrebičík Milan ml. 2:2, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Martin 4:0, Heřmanský Josef 2:2, Šebeček Jan 0:4), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hodějice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 0:4, Plšek Ondřej 1:3, Vrána Michal 1:3, Kohoutek Radek 1:3, body hostů: Košťál Milan 4:0, Partika Luděk 3:1, Durda Karel 3:1, Valný Aleš 3:1), TJ Vážany nad Litavou A - SK Olšany A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hégr Miroslav 3:1, Frýb Tomáš 3:1, Šamšula Roman 2:2, Paseka Vladimír 4:0, body hostů: Zonek Miroslav 1:3, Němec Josef 1:3, Libánek Zdeněk 0:4, Krais Boris 2:2), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Hlubočany C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Roman 3:1, Harásek Miroslav 0:4, Klvač Vojtěch 0:4, Zbořil Martin 2:2, body hostů: Sádlík Luděk 2:2, Legner Karel 2:2, Machala Vítězslav 4:0, Novák Ivo 3:1), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Rousínovec A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 3:1, Zemánek Petr 4:0, Pytela Zdeněk 1:3, body hostů: Braun Karel 2:2, Skokan Milan 1:3, Flössler Miloslav 1:3, Malý Roman 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Němčany A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 3:0, Macka Libor 3:1, Handl Jiří 2:2, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 0:1, body hostů: Neužil Radek 1:3, Gec Jaromír 1:3, Hladký Arnošt 1:3, Nováček Milan 1:3),
7. kolo:
TJ Němčany A - OST Nevojice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 3:1, Hladký Arnošt 4:0, Gec Jaromír 3:1, Neužil Radek 4:0, body hostů: Bucal Radim 1:3, Bucal Roman 0:4, Hoždora František 0:4, Hrebičík Milan ml. 1:3), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef ml. 1:3, Rája Milan 1:3, Flössler Miloslav 3:1, Odstrčil Martin 3:1, body hostů: Kropáček Roman 2:2, Macka Libor 2:2, Pecina František 0:4, Chmelík Jan 4:0), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Hoštice - Heroltice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 1:3, Sádlík Luděk 0:4, Machala Vítězslav 2:2, Novák Ivo 1:3, body hostů: Reška Vladislav st. 3:1, Urbánek Luděk 4:0, Pytela Zdeněk 1:3, Zemánek Petr 4:0), SK Olšany A - TJ Sokol Moravské Prusy 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krais Boris 3:1, Libánek Zdeněk 2:2, Zonek Miroslav 2:2, Libánek Patrik 1:3, body hostů: Klvač Roman 2:2, Harásek Miroslav 2:2, Zbořil Martin 3:1, Klvač Vojtěch 1:3), TJ Sokol Hodějice A - TJ Vážany nad Litavou A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Partika Luděk 1:3, Valný Aleš 0:4, Durda Karel 2:2, Košťál Milan 0:4, body hostů: Hégr Miroslav 2:2, Paseka Vladimír 3:1, Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 4:0), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Bučovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Martin 4:0, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Heřmanský Josef 3:1, Šebeček Jan 1:3, body hostů: Vrána Michal 2:2, Rotrekl Martin 0:4, Kohoutek Radek 3:1, Plšek Ondřej 1:3),
8. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Bučovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Venera Vlastimil 1:3, Bucal Roman 2:2, Hrebičík Milan ml. 1:3, Bucal Radim 2:2, body hostů: Rotrekl Martin 3:1, Plšek Ondřej 3:1, Kohoutek Radek 2:2, Vrána Michal 2:2), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Otnice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Paseka Vladimír 3:1, Šamšula Roman 3:1, Frýb Tomáš 4:0, Hégr Miroslav 2:1, Dvořáček František 0:1, body hostů: Heřmanský Josef 1:3, Rafaj Zdeněk st. 0:4, Heřmanský Martin 3:1, Cupák Radim 0:4), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Hodějice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Roman 4:0, Harásek Miroslav 3:1, Zbořil Martin 4:0, Klvač Vojtěch 0:4, body hostů: Valný Aleš 1:3, Partika Luděk 1:3, Durda Karel 1:3, Košťál Milan 2:2), TJ Hoštice - Heroltice A - SK Olšany A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Luděk 2:2, Reška Vladislav st. 3:1, Zemánek Petr 4:0, Pytela Zdeněk 2:2, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 1:3, Libánek Zdeněk 0:4, Krais Boris 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Hlubočany C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macka Libor 4:0, Handl Jiří 2:2, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 2:2, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Sádlík Luděk 0:4, Machala Vítězslav 2:2, Novák Ivo 0:4), TJ Němčany A - TJ Sokol Rousínovec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 4:0, Gec Jaromír 4:0, Hladký Arnošt 2:2, Neužil Radek 4:0, body hostů: Malý Roman 1:3, Odstrčil Martin 0:4, Flössler Miloslav 1:3, Braun Karel 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Rousínovec A - OST Nevojice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Roman 2:2, Skokan Milan 2:2, Flössler Miloslav 4:0, Braun Karel 3:1, body hostů: Bucal Roman 2:2, Bucal Radim 1:3, Hoždora František 0:4, Hrebičík Milan ml. 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Němčany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 1:3, Sádlík Luděk 1:3, Machala Vítězslav 3:1, Novák Ivo 1:3, body hostů: Neužil Radek 3:1, Gec Jaromír 4:0, Nováček Milan 0:4, Hladký Arnošt 3:1), SK Olšany A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávniček Boris 2:2, Zonek Miroslav 2:2, Krais Boris 0:4, Libánek Zdeněk 0:4, body hostů: Kropáček Roman 3:1, Pecina František 2:2, Handl Jiří 3:1, Chmelík Jan 4:0), TJ Sokol Hodějice A - TJ Hoštice - Heroltice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Partika Luděk 2:2, Valný Aleš 2:2, Košťál Milan 2:2, Durda Karel 1:3, body hostů: Urbánek Luděk 4:0, Zemánek Petr 2:2, Reška Vladislav st. 3:1, Štolfa Jan 0:4), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Moravské Prusy 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Martin 3:1, Heřmanský Josef 1:3, Cupák Radim 2:2, body hostů: Zbořil Martin 2:2, Klvač Roman 3:1, Harásek Miroslav 1:3, Klvač Vojtěch 0:4), TJ Sokol Bučovice B - TJ Vážany nad Litavou A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 0:4, Kohoutek Radek 0:4, Vrána Michal 1:3, body hostů: Šamšula Roman 4:0, Frýb Tomáš 4:0, Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 3:1),
10. kolo:
OST Nevojice A - TJ Vážany nad Litavou A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavíček Martin 0:4, Smejkal Libor 1:3, Hrebičík Milan ml. 1:3, Bucal Roman 1:3, body hostů: Paseka Vladimír 3:1, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Frýb Tomáš 2:0, Dvořáček František 0:2), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Bučovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Roman 4:0, Klvač Vojtěch 2:2, Zbořil Martin 3:1, Gerec Marek st. 0:4, body hostů: Rotrekl Martin 3:1, Plšek Ondřej 2:2, Vrána Michal 1:3, Kohoutek Radek 1:3), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Otnice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbánek Luděk 2:1, Reška Vladislav st. 3:0, Petružela Vladislav ml. 0:3, Pytela Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 1:3, Heřmanský Martin 3:1, Heřmanský Josef 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Hodějice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kališ Jiří 1:1, Handl Jiří 3:1, Macka Libor 1:3, Pecina František 2:2, Kropáček Roman 2:0, body hostů: Valný Aleš 1:3, Vinklárek Radek 1:3, Durda Karel 3:1, Košťál Milan 2:2), TJ Němčany A - SK Olšany A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neužil Radek 3:0, Hladký Arnošt 3:0, Gec Jaromír 3:0, Nováček Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Zonek Miroslav 0:4, Libánek Zdeněk 0:4, Krais Boris 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Hlubočany C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Roman 1:3, Polouček Josef ml. 0:4, Flössler Miloslav 3:1, Braun Karel 2:2, body hostů: Šafařík Michal 4:0, Sádlík Luděk 1:3, Machala Vítězslav 2:2, Novák Ivo 3:1),
11. kolo:
TJ Sokol Hlubočany C - OST Nevojice A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Sádlík Luděk 4:0, Machala Vítězslav 4:0, Novák Ivo 3:1, body hostů: Bucal Roman 0:4, Bucal Radim 0:4, Venera Vlastimil 1:3, Hrebičík Milan ml. 0:4), SK Olšany A - TJ Sokol Rousínovec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 4:0, Zonek Miroslav 1:3, Krais Boris 1:3, Libánek Ondřej 4:0, body hostů: Malý Roman 1:3, Odstrčil Martin 2:2, Braun Karel 2:2, Flössler Miloslav 1:3), TJ Sokol Hodějice A - TJ Němčany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Partika Luděk 1:3, Durda Karel 2:2, Košťál Milan 3:1, Valný Aleš 0:4, body hostů: Nováček Milan 3:1, Hladký Arnošt 3:1, Chlup Tadeáš 1:3, Neužil Radek 3:1), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Martin 0:4, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Heřmanský Josef 0:4, Cikánek Martin 0:4, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Kališ Jiří 3:1, Macka Libor 4:0, Handl Jiří 3:1), TJ Sokol Bučovice B - TJ Hoštice - Heroltice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 0:4, Kohoutek Radek 0:4, Plšek Ondřej 0:4, Vrána Michal 0:4, body hostů: Urbánek Luděk 4:0, Zemánek Petr 4:0, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 4:0), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Moravské Prusy 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paseka Vladimír 4:0, Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Dvořáček František 1:3, body hostů: Zbořil Martin 1:3, Špičák Martin 1:3, Klvač Vojtěch 1:3, Gerec Marek st. 0:4),
12. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Moravské Prusy 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bucal Roman 2:2, Bucal Radim 0:4, Hrebičík Milan ml. 1:3, Venera Vlastimil 1:3, body hostů: Klvač Roman 4:0, Harásek Miroslav 2:2, Klvač Vojtěch 2:2, Zbořil Martin 4:0), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Hoštice - Heroltice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šamšula Roman 2:2, Hégr Miroslav 1:3, Paseka Vladimír 1:3, Frýb Tomáš 4:0, body hostů: Reška Vladislav st. 3:1, Urbánek Luděk 1:3, Pytela Zdeněk 1:3, Zemánek Petr 3:1), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 2:16 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rotrekl Martin 0:4, Kohoutek Radek 0:4, Plšek Ondřej 0:4, Vrána Michal 0:4, body hostů: Chmelík Jan 4:0, Handl Jiří 4:0, Macka Libor 4:0, Kropáček Roman 4:0), TJ Sokol Otnice B - TJ Němčany A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřmanský Martin 2:2, Cupák Radim 0:4, Heřmanský Josef 0:4, Rafaj Zdeněk st. 2:2, body hostů: Neužil Radek 3:1, Hladký Arnošt 4:0, Nováček Milan 2:2, Gec Jaromír 3:1), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Rousínovec A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Partika Luděk 1:3, Košťál Milan 3:1, Durda Karel 1:3, Valný Aleš 1:3, body hostů: Odstrčil Martin 4:0, Braun Karel 2:2, Skokan Milan 3:1, Rája Milan 1:3), SK Olšany A - TJ Sokol Hlubočany C 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zonek Miroslav 2:2, Libánek Zdeněk 0:4, Krais Boris 0:4, WO 0:5, body hostů: Šafařík Michal 3:0, Legner Karel 2:1, Reček Martin 2:1, Novák Ivo 3:0, WO 5:0),
13. kolo:
SK Olšany A - OST Nevojice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zonek Miroslav 3:1, Libánek Patrik 1:3, Krais Boris 3:1, Hazucha Juraj 1:3, body hostů: Bucal Roman 3:1, Hrebičík Milan ml. 3:1, Slavíček Martin 1:3, Hoždora František 1:3), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Hodějice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Michal 2:2, Legner Karel 2:2, Sádlík Luděk 0:3, Reček Martin 3:1, Machala Vítězslav 1:0, body hostů: Košťál Milan 2:2, Durda Karel 2:2, Valný Aleš 2:2, Partika Luděk 2:2), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Sokol Otnice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braun Karel 4:0, Malý Roman 3:1, Rája Milan 3:1, Odstrčil Martin 4:0, body hostů: Heřmanský Martin 0:4, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Heřmanský Josef 0:4, Cikánek Martin 0:4), TJ Němčany A - TJ Sokol Bučovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 3:1, Gec Jaromír 4:0, Hladký Arnošt 3:1, Neužil Radek 4:0, body hostů: Skalický Jaroslav 0:4, Vrána Michal 0:4, Kohoutek Radek 1:3, Bil Miroslav 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Vážany nad Litavou A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 1:3, Macka Libor 3:1, Pecina František 2:2, body hostů: Hégr Miroslav 1:3, Šamšula Roman 2:2, Paseka Vladimír 0:4, Frýb Tomáš 3:1), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Moravské Prusy 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Luděk 4:0, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 4:0, Přibylík František 0:4, body hostů: Zbořil Martin 1:3, Klvač Roman 1:3, Klvač Vojtěch 1:3, Špičák Martin 1:3),
14. kolo:
OST Nevojice A - TJ Hoštice - Heroltice A 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bucal Roman 1:3, Hrebičík Milan ml. 0:4, Hoždora František 1:3, WO 0:5, body hostů: Urbánek Luděk 3:0, Reška Vladislav st. 3:0, Mrnuštík Josef 3:0, Kocourek Vratislav 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klvač Roman 2:2, Harásek Miroslav 0:4, Špičák Martin 0:4, Klvač Vojtěch 0:1, Zbořil Martin 1:2, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 2:2, Pecina František 3:1, Chmelík Jan 4:0), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Němčany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hégr Miroslav 2:2, Šamšula Roman 1:3, Frýb Tomáš 4:0, Paseka Vladimír 0:4, body hostů: Hladký Arnošt 3:1, Gec Jaromír 1:3, Nováček Milan 3:1, Neužil Radek 2:2), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Rousínovec A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bil Miroslav 0:4, Plšek Ondřej 1:3, Kohoutek Radek 0:4, Vrána Michal 1:3, body hostů: Braun Karel 3:1, Malý Roman 3:1, Flössler Miloslav 4:0, Polouček Josef ml. 4:0), TJ Sokol Otnice B - TJ Sokol Hlubočany C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heřmanský Martin 4:0, Rafaj Zdeněk st. 3:1, Heřmanský Josef 0:4, WO 0:5, body hostů: Sádlík Luděk 1:2, Legner Karel 1:2, Machala Vítězslav 1:2, Novák Ivo 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Hodějice A - SK Olšany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Partika Luděk 3:1, Valný Aleš 1:3, Košťál Milan 2:2, Durda Karel 4:0, body hostů: Zonek Miroslav 2:2, Libánek Ondřej 3:1, Krais Boris 0:4, Libánek Zdeněk 1:3),
15. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Hodějice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavíček Martin 0:4, Smejkal Libor 0:4, Hrebičík Milan ml. 0:4, Bucal Roman 3:1, body hostů: Valný Aleš 3:1, Partika Luděk 3:1, Durda Karel 4:0, Košťál Milan 3:1), SK Olšany A - TJ Sokol Otnice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Ondřej 4:0, Zonek Miroslav 3:1, Krais Boris 3:1, Libánek Zdeněk 3:1, body hostů: Heřmanský Josef 0:4, Rafaj Zdeněk st. 0:4, Cupák Radim 1:3, Heřmanský Martin 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Bučovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Reček Martin 2:2, Legner Karel 4:0, Sádlík Luděk 2:1, Novák Ivo 1:3, Machala Vítězslav 1:0, body hostů: Rotrekl Martin 2:2, Vrána Michal 1:3, Kohoutek Radek 1:3, Plšek Ondřej 2:2), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Vážany nad Litavou A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braun Karel 2:2, Polouček Josef ml. 1:3, Flössler Miloslav 1:3, Odstrčil Martin 3:1, body hostů: Hégr Miroslav 2:2, Šamšula Roman 3:1, Frýb Tomáš 4:0, Paseka Vladimír 0:4), TJ Němčany A - TJ Sokol Moravské Prusy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Milan 3:1, Neužil Radek 2:2, Hladký Arnošt 2:2, Gec Jaromír 4:0, body hostů: Klvač Roman 2:2, Harásek Miroslav 3:1, Zbořil Martin 0:4, Klvač Vojtěch 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Hoštice - Heroltice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macka Libor 1:3, Kropáček Roman 3:1, Chmelík Jan 3:0, Handl Jiří 2:2, Pecina František 0:1, body hostů: Reška Vladislav st. 0:4, Urbánek Luděk 1:3, Pytela Zdeněk 2:2, Zemánek Petr 4:0),
16. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - OST Nevojice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecina František 4:0, Kropáček Roman 4:0, Macka Libor 4:0, Kališ Jiří 3:1, body hostů: Venera Vlastimil 1:3, Hrebičík Milan ml. 0:4, Smejkal Libor 0:4, Hoždora František 0:4), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Němčany A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Reška Vladislav st. 3:1, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 1:3, Zemánek Petr 4:0, body hostů: Neužil Radek 1:3, Gec Jaromír 2:2, Hladký Arnošt 2:2, Horák Dušan 0:4), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Rousínovec A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klvač Roman 1:3, Harásek Miroslav 0:4, Zbořil Martin 0:4, Špičák Martin 0:1, Klvač Vojtěch 0:3, body hostů: Malý Roman 3:1, Rája Milan 4:0, Flössler Miloslav 4:0, Braun Karel 4:0), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Hlubočany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 1:3, Šamšula Roman 3:1, Dvořáček František 2:2, body hostů: Sádlík Luděk 0:4, Legner Karel 3:1, Machala Vítězslav 3:1, Reček Martin 2:2), TJ Sokol Bučovice B - SK Olšany A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rotrekl Martin 2:2, Plšek Ondřej 2:2, Staněk Milan 0:4, Synek Stanislav 0:4, body hostů: Trávniček Boris 3:1, Libánek Ondřej 4:0, Zonek Miroslav 2:2, Krais Boris 3:1), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Otnice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Partika Luděk 4:0, Durda Karel 4:0, Košťál Milan 4:0, Valný Aleš 4:0, body hostů: Šebeček Jan 0:4, Oplt Bolek 0:4, Cikánek Martin 0:4, Špunar Petr 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Otnice B - OST Nevojice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Josef 3:1, Rafaj Zdeněk st. 1:3, Cupák Radim 3:1, Heřmanský Martin 4:0, body hostů: Slavíček Martin 0:3, Bucal Radim 2:2, Hrebičík Milan ml. 2:2, Bucal Roman 1:3, Hoždora František 0:1), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Bučovice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Partika Luděk 4:0, Durda Karel 4:0, Valný Aleš 3:1, Košťál Milan 4:0, body hostů: Rotrekl Martin 1:3, Vrána Michal 0:4, Plšek Ondřej 0:4, Kohoutek Radek 0:4), SK Olšany A - TJ Vážany nad Litavou A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trávniček Boris 3:1, Zonek Miroslav 1:3, Krais Boris 1:2, Libánek Ondřej 4:0, Libánek Zdeněk 0:1, body hostů: Šamšula Roman 3:1, Hégr Miroslav 2:2, Dvořáček František 0:4, Paseka Vladimír 2:2), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Moravské Prusy 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 4:0, Legner Karel 4:0, Machala Vítězslav 3:1, Sádlík Luděk 1:3, body hostů: Klvač Roman 2:2, Harásek Miroslav 1:3, Zbořil Martin 1:3, Klvač Vojtěch 0:4), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Hoštice - Heroltice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rája Milan 2:2, Malý Roman 0:4, Flössler Miloslav 1:3, Braun Karel 0:4, body hostů: Reška Vladislav st. 4:0, Urbánek Luděk 3:1, Pytela Zdeněk 2:2, Zemánek Petr 4:0), TJ Němčany A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Jaromír 2:2, Hladký Arnošt 1:3, Nováček Milan 2:2, Neužil Radek 0:4, body hostů: Kropáček Roman 2:2, Handl Jiří 2:2, Macka Libor 3:1, Chmelík Jan 3:0, Pecina František 1:0),
18. kolo:
OST Nevojice A - TJ Němčany A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrebičík Milan ml. 0:4, Slavíček Martin 0:4, Bucal Roman 0:4, Bucal Radim 1:3, body hostů: Neužil Radek 4:0, Nováček Milan 4:0, Hladký Arnošt 4:0, Gec Jaromír 3:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Rousínovec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáček Roman 0:2, Handl Jiří 2:2, Chmelík Jan 4:0, Macka Libor 3:1, Kališ Jiří 0:2, body hostů: Braun Karel 1:3, Odstrčil Martin 2:2, Rája Milan 1:3, Flössler Miloslav 3:1), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hlubočany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pytela Zdeněk 1:3, Reška Vladislav st. 4:0, Zemánek Petr 4:0, Urbánek Luděk 2:2, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Sádlík Luděk 0:4, Machala Vítězslav 2:2, Novák Ivo 1:3), TJ Sokol Moravské Prusy - SK Olšany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Roman 3:1, Harásek Miroslav 2:2, Zbořil Martin 2:2, Klvač Vojtěch 1:3, body hostů: Libánek Zdeněk 1:3, Zonek Miroslav 4:0, Krais Boris 3:1, Libánek Patrik 0:4), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Hodějice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 4:0, Paseka Vladimír 3:1, Hégr Miroslav 4:0, body hostů: Valný Aleš 0:4, Partika Luděk 1:3, Durda Karel 0:4, Košťál Milan 0:4), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Otnice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plšek Ondřej 0:4, Kohoutek Radek 0:4, Rotrekl Martin 2:2, Vrána Michal 1:3, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 4:0, Heřmanský Martin 4:0, Heřmanský Josef 3:1, Cupák Radim 2:2),
19. kolo:
TJ Sokol Bučovice B - OST Nevojice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plšek Ondřej 2:2, Vrána Michal 2:2, Rotrekl Martin 3:1, Kohoutek Radek 2:2, body hostů: Slavíček Martin 0:4, Hrebičík Milan ml. 0:4, Bucal Roman 3:1, Bucal Radim 4:0), TJ Sokol Otnice B - TJ Vážany nad Litavou A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heřmanský Martin 1:3, Rafaj Zdeněk st. 2:2, Cupák Radim 0:4, Heřmanský Josef 0:4, body hostů: Paseka Vladimír 3:1, Šamšula Roman 3:1, Hégr Miroslav 3:1, Frýb Tomáš 4:0), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Moravské Prusy 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Partika Luděk 3:1, Valný Aleš 3:1, Košťál Milan 3:1, Durda Karel 2:2, body hostů: Klvač Roman 1:3, Harásek Miroslav 1:3, Klvač Vojtěch 1:3, Zbořil Martin 2:2), SK Olšany A - TJ Hoštice - Heroltice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zonek Miroslav 1:3, Libánek Zdeněk 1:3, Krais Boris 2:2, Hazucha Juraj 1:3, body hostů: Zemánek Petr 4:0, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 3:1, Přibylík František 0:4), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Michal 2:2, Legner Karel 1:3, Machala Vítězslav 2:2, Reček Martin 0:4, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 2:2, Macka Libor 1:3, Chmelík Jan 4:0), TJ Sokol Rousínovec A - TJ Němčany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Braun Karel 1:3, Malý Roman 1:3, Flössler Miloslav 2:2, Rája Milan 4:0, body hostů: Neužil Radek 3:1, Hladký Arnošt 1:3, Gec Jaromír 3:1, Nováček Milan 1:3),
20. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Rousínovec A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bucal Radim 2:2, Hrebičík Milan ml. 0:4, Dempír Antonín 0:4, Bucal Roman 1:3, body hostů: Braun Karel 3:1, Malý Roman 3:1, Flössler Miloslav 4:0, Rája Milan 3:1), TJ Němčany A - TJ Sokol Hlubočany C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gec Jaromír 3:1, Nováček Milan 3:1, Hladký Arnošt 3:1, Neužil Radek 4:0, body hostů: Šafařík Michal 0:4, Sádlík Luděk 1:3, Machala Vítězslav 0:4, Novák Ivo 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - SK Olšany A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kališ Jiří 3:0, Handl Jiří 3:0, Macka Libor 1:2, Pecina František 3:0, WO 5:0, body hostů: Zonek Miroslav 0:4, Libánek Zdeněk 1:3, Krais Boris 1:3, WO 0:5), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Hodějice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pytela Zdeněk 3:1, Reška Vladislav st. 4:0, Zemánek Petr 4:0, Urbánek Luděk 4:0, body hostů: Partika Luděk 1:3, Valný Aleš 0:4, Durda Karel 0:4, Košťál Milan 0:4), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Sokol Otnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klvač Roman 4:0, Harásek Miroslav 1:3, Zbořil Martin 2:2, Klvač Vojtěch 0:4, body hostů: Heřmanský Josef 1:3, Rafaj Zdeněk st. 3:1, Heřmanský Martin 3:1, Cupák Radim 2:2), TJ Vážany nad Litavou A - TJ Sokol Bučovice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hégr Miroslav 4:0, Šamšula Roman 4:0, Frýb Tomáš 4:0, Paseka Vladimír 3:1, body hostů: Rotrekl Martin 1:3, Plšek Ondřej 0:4, Vrána Michal 0:4, Kohoutek Radek 0:4),
21. kolo:
TJ Vážany nad Litavou A - OST Nevojice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frýb Tomáš 4:0, Šamšula Roman 4:0, Hégr Miroslav 4:0, Paseka Vladimír 4:0, body hostů: Bucal Radim 0:4, Bucal Roman 0:4, Venera Vlastimil 0:4, Smejkal Libor 0:4), TJ Sokol Bučovice B - TJ Sokol Moravské Prusy 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána Michal 2:2, Kohoutek Radek 1:3, Plšek Ondřej 0:4, Rotrekl Martin 0:4, body hostů: Klvač Roman 4:0, Harásek Miroslav 2:2, Zbořil Martin 4:0, Klvač Vojtěch 3:1), TJ Sokol Otnice B - TJ Hoštice - Heroltice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Heřmanský Josef 0:4, Heřmanský Martin 0:4, Cupák Radim 0:4, Rafaj Zdeněk st. 0:4, body hostů: Urbánek Luděk 4:0, Zemánek Petr 4:0, Reška Vladislav st. 4:0, Pytela Zdeněk 4:0), TJ Sokol Hodějice A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Partika Luděk 0:4, Valný Aleš 0:4, Košťál Milan 0:4, Durda Karel 1:3, body hostů: Kropáček Roman 4:0, Handl Jiří 4:0, Macka Libor 3:1, Chmelík Jan 4:0), SK Olšany A - TJ Němčany A 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krais Boris 0:4, Němec Josef 0:4, Hazucha Juraj 0:4, Libánek Zdeněk 0:4, body hostů: Nováček Milan 4:0, Neužil Radek 4:0, Gec Jaromír 4:0, Hladký Arnošt 4:0), TJ Sokol Hlubočany C - TJ Sokol Rousínovec A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šafařík Michal 1:3, Legner Karel 3:1, Reček Martin 1:3, Novák Ivo 1:2, WO 1:0, body hostů: Odstrčil Martin 0:3, Braun Karel 4:0, Skokan Milan 2:2, Flössler Miloslav 3:1, WO 0:1),
22. kolo:
OST Nevojice A - TJ Sokol Hlubočany C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Libor 0:1, Hrebičík Milan ml. 0:4, Hoždora František 2:2, Bucal Roman 2:2, Dempír Antonín 0:3, body hostů: Šafařík Michal 2:2, Legner Karel 4:0, Sádlík Luděk 2:2, Novák Ivo 4:0), TJ Sokol Rousínovec A - SK Olšany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polouček Josef ml. 3:1, Skokan Milan 1:3, Flössler Miloslav 3:0, Juhás Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Libánek Ondřej 2:1, Zonek Miroslav 2:2, Libánek Zdeněk 2:2, Krais Boris 2:2, WO 0:1), TJ Němčany A - TJ Sokol Hodějice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Arnošt 4:0, Nováček Milan 4:0, Gec Jaromír 4:0, Neužil Radek 4:0, body hostů: Sigmund Adam 0:2, Košťál Milan 0:4, Valný Aleš 0:4, Partika Luděk 0:4, Durda Karel 0:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov A - TJ Sokol Otnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Jaroslav 0:4, Bednařík Jaromír 1:3, Chmelík Jan 4:0, Pecina František 3:1, body hostů: Rafaj Zdeněk st. 2:2, Smetana Tomáš 1:3, Heřmanský Josef 2:2, Heřmanský Martin 3:1), TJ Hoštice - Heroltice A - TJ Sokol Bučovice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbánek Luděk 3:0, Zemánek Petr 3:0, Reška Vladislav st. 3:0, Pytela Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Kohoutek Radek 0:4, Plšek Ondřej 0:4, Vrána Michal 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Moravské Prusy - TJ Vážany nad Litavou A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klvač Roman 4:0, Harásek Miroslav 2:2, Zbořil Martin 3:1, Klvač Vojtěch 1:3, body hostů: Paseka Vladimír 2:2, Hégr Miroslav 2:2, Dvořáček František 1:3, Šamšula Roman 1:3),
Okresní soutěž 1
1. kolo:
TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Bučovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Zdeněk 4:0, Spáčil Josef 1:3, Burian Miroslav 0:4, Holoubek Roman 1:3, body hostů: Staněk Milan 2:2, Skalický Jaroslav 2:2, Vass Michal 3:1, Holíčková Marie 3:1), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Petr 0:4, Bádal Radek 2:2, Indra Roman 1:3, Borovec Karel 0:4, body hostů: Bednařík Jaromír 3:1, Bukáček Jaroslav 2:2, Kališ Jiří 4:0, Pecina František 4:0), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Velešovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 2:2, Polouček Josef ml. 2:2, Skokan Milan 2:2, Flössler Jaromír 2:2, body hostů: Otoupalík Ondřej 4:0, Honek Tomáš 0:4, Fianta René 1:3, Dvořák Jan 3:1), TJ Hoštice - Heroltice B - TTC Komořany C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreutzer Radek 3:1, Pecka Zbyněk 0:4, Kocourek Vratislav 0:4, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Hasala Petr 2:2, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 2:2, Götz Bořivoj 4:0), KST Vyškov B - TJ Brankovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:1, Drápal Petr 4:0, Tichý Zdeněk 2:2, Trávníčková Regina 2:2, body hostů: Vašák Karel 0:4, Kadlec Josef 0:4, Hakl Jiří 2:2, Polišenský Jaroslav 3:1), TJ Němčany B - TJ Sokol Orlovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gec Lubomír 1:3, Horák Dušan 2:2, Chlup Tadeáš 1:3, Dvořáček Zdeněk 2:2, body hostů: Krejčiřík Jakub 2:2, Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Orlovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vass Michal 2:2, Bil Miroslav 1:3, Synek Stanislav 2:2, Staněk Milan 1:3, body hostů: Novák Josef 0:4, Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 2:2), TJ Brankovice - TJ Němčany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hakl Jiří 1:3, Kadlec Josef 1:3, Vašák Karel 2:2, Vodička Karel 0:4, body hostů: Chlup Tadeáš 4:0, Dvořáček Zdeněk 3:1, Bartoš Jiří 1:3, Horák Dušan 4:0), KST Vyškov B - TTC Komořany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 1:3, Libánek Ondřej 4:0, Drápal Petr 4:0, Tauš Jaromír 0:4, body hostů: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 2:2, Götz Bořivoj 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Velešovice B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrnuštík Josef 4:0, Pecka Zbyněk 0:4, Zaremba Leo 2:2, WO 0:5, body hostů: Kordiovský Zbyněk 2:1, Fianta René 2:1, Honek Tomáš 1:2, Dvořák Jan 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Rousínovec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Jaromír 2:2, Bukáček Jaroslav 2:2, Pecina František 3:1, Kališ Jiří 3:1, body hostů: Flössler Jaromír 1:3, Skokan Milan 0:4, Polouček Josef ml. 1:3, Polouček Josef st. 4:0), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Drnovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Zdeněk 4:0, Spáčil Josef 4:0, Štefan Vojtěch st. 4:0, Holoubek Roman 2:2, body hostů: Skála Petr 1:3, Indra Roman 0:4, Bádal Radek 0:4, Borovec Karel 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Bučovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Petr 1:3, Bádal Radek 0:4, Indra Roman 3:1, Borovec Karel 3:1, body hostů: Vass Michal 1:3, Holíčková Marie 2:2, Bil Miroslav 2:2, Skalický Jaroslav 4:0), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Tatran Hrušky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef st. 3:1, Polouček Josef ml. 3:1, Skokan Milan 3:1, Flössler Jaromír 1:3, body hostů: Kouřil Zdeněk 1:3, Štefan Vojtěch st. 4:0, Holoubek Roman 1:3, Drápal Metoděj 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štolfa Jan 1:3, Kreutzer Radek 4:0, Pecka Zbyněk 1:3, Zaremba Leo 2:2, body hostů: Bukáček Jaroslav 2:2, Kališ Jiří 3:1, Masař Rudolf 1:3, Bednařík Jaromír 2:2), KST Vyškov B - TJ Velešovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:1, Drápal Petr 3:1, Tichý Zdeněk 1:3, Trávníčková Regina 0:4, body hostů: Fianta René 3:1, Kordiovský Zbyněk 1:3, Otoupalík Ondřej 2:2, Dvořák Jan 3:1), TTC Komořany C - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 2:2, Götz Bořivoj 2:2, body hostů: Gec Lubomír 2:2, Chlup Tadeáš 4:0, Dvořáček Zdeněk 2:2, Horák Dušan 1:3), TJ Sokol Orlovice - TJ Brankovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Josef 0:4, Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 3:1, Krejčiřík Jakub 3:1, body hostů: Vodička Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 1:3, Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holíčková Marie 3:1, Vass Michal 2:2, Staněk Milan 3:1, Bil Miroslav 1:3, body hostů: Vašák Karel 4:0, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 0:4, Vodička Karel 2:2), TJ Sokol Orlovice - TTC Komořany C 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 2:2, Krejčiřík Jakub 1:3, WO 0:5, body hostů: Masařík Michal 3:0, Hrabal Marek 1:2, Götz Bořivoj 3:0, Hasala Petr 0:3, WO 5:0), TJ Němčany B - TJ Velešovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gec Lubomír 2:2, Chlup Tadeáš 0:4, Hromek Jiří 0:4, Horák Dušan 1:3, body hostů: Kordiovský Zbyněk 3:1, Fianta René 4:0, Otoupalík Ondřej 3:1, Dvořák Jan 3:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - KST Vyškov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Jaromír 2:2, Pecina František 3:1, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 3:1, body hostů: Tichý Zdeněk 2:2, Krejsa Jakub 0:4, Tauš Jaromír 0:4, Čakovský Jan 3:1), TJ Tatran Hrušky A - TJ Hoštice - Heroltice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefan Vojtěch st. 3:1, Kouřil Zdeněk 3:1, Burian Miroslav 0:4, Šmíd Jan 0:4, body hostů: Kreutzer Radek 3:1, Mrnuštík Josef 3:1, Kocourek Vratislav 2:2, Zaremba Leo 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Rousínovec B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Petr 0:4, Bádal Radek 2:2, Indra Roman 0:4, Borovec Karel 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Polouček Josef st. 4:0, Polouček Josef ml. 3:1, Skokan Milan 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Bučovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Polouček Josef ml. 4:0, Idrný František 1:3, Flössler Jaromír 1:3, body hostů: Bil Miroslav 0:4, Staněk Milan 2:2, Skalický Jaroslav 2:2, Vass Michal 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Drnovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petružela Vladislav ml. 0:4, Zaremba Leo 4:0, Kreutzer Radek 3:1, Mrnuštík Josef 4:0, body hostů: Indra Roman 1:1, Skála Petr 2:2, Bádal Radek 1:3, Borovec Karel 1:3, Kuchtíček Jakub 0:2), KST Vyškov B - TJ Tatran Hrušky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:1, Čakovský Jan 2:2, Tichý Zdeněk 2:2, Tauš Jaromír 1:3, body hostů: Štefan Vojtěch st. 3:1, Kouřil Zdeněk 4:0, Holoubek Roman 1:3, Kánský Zdeněk 0:4), TJ Němčany B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Horák Dušan 3:1, Chlup Tadeáš 4:0, Gec Lubomír 2:2, WO 0:5, body hostů: Pecina František 2:1, Kropáčková Tereza 0:3, Kališ Jiří 0:3, Bednařík Jaromír 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Orlovice - TJ Velešovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčiřík Jakub 1:3, Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, Novák Josef 0:4, body hostů: Dvořák Jan 4:0, Honek Tomáš 1:3, Fianta René 2:2, Otoupalík Ondřej 2:2), TTC Komořany C - TJ Brankovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 4:0, Götz Bořivoj 3:1, body hostů: Vodička Karel 2:2, Vašák Karel 1:3, Polišenský Jaroslav 2:2, Kadlec Josef 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TTC Komořany C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 1:3, Holíčková Marie 1:3, Vass Michal 3:1, Bil Miroslav 0:4, body hostů: Hasala Petr 2:2, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 2:2, Götz Bořivoj 4:0), TJ Velešovice B - TJ Brankovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Otoupalík Ondřej 4:0, Dvořák Jan 3:1, Fianta René 4:0, body hostů: Vodička Karel 1:3, Vašák Karel 1:3, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 0:4), TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, Novák Josef 1:3, Krejčiřík Jakub 1:3, body hostů: Bukáček Jaroslav 3:1, Kališ Jiří 1:3, Kropáčková Tereza 1:3, Bednařík Jaromír 3:1), TJ Tatran Hrušky A - TJ Němčany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štefan Vojtěch st. 3:1, Kouřil Zdeněk 2:2, Holoubek Roman 1:3, Drápal Metoděj 0:4, body hostů: Gec Lubomír 2:2, Horák Dušan 3:1, Dvořáček Zdeněk 3:1, Chlup Tadeáš 2:2), TJ Sokol Drnovice B - KST Vyškov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Petr 2:2, Večerka Pavel 2:2, Borovec Karel 2:2, Indra Roman 2:2, body hostů: Olejníček Vojtěch 3:1, Drápal Petr 4:0, Tichý Zdeněk 1:3, Trávníčková Regina 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Rousínovec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreutzer Radek 4:0, Štolfa Jan 0:4, Zaremba Jan 1:3, Kocourek Vratislav 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Polouček Josef st. 3:1, Polouček Josef ml. 2:2, Skokan Milan 2:2),
7. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Bučovice C 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kreutzer Radek 2:1, Jenáček Jiří 0:3, Kocourek Vratislav 1:2, Mrnuštík Josef 3:0, WO 5:0, body hostů: Vass Michal 2:2, Skalický Jaroslav 1:3, Bil Miroslav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec B - KST Vyškov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef ml. 1:3, Polouček Josef st. 2:2, Flössler Jaromír 1:3, Malý Roman 1:3, body hostů: Libánek Ondřej 4:0, Olejníček Vojtěch 3:1, Tauš Jaromír 0:4, Drápal Petr 4:0), TJ Němčany B - TJ Sokol Drnovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 1:3, Ševčík Roman 2:2, Chlup Tadeáš 4:0, Ledvina Vít 0:4, body hostů: Večerka Pavel 3:1, Bádal Radek 2:2, Indra Roman 1:3, Borovec Karel 3:1), TJ Sokol Orlovice - TJ Tatran Hrušky A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 1:3, Krejčiřík Jakub 2:2, body hostů: Štefan Vojtěch st. 2:2, Kouřil Zdeněk 2:2, Holoubek Roman 0:4, Drápal Metoděj 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukáček Jaroslav 2:2, Kropáčková Tereza 1:2, Pecina František 2:2, Bednařík Jaromír 2:2, Kališ Jiří 0:1, body hostů: Hakl Jiří 1:3, Vašák Karel 3:1, Vodička Karel 4:0, Polišenský Jaroslav 1:3), TTC Komořany C - TJ Velešovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 4:0, Götz Bořivoj 2:2, body hostů: Kordiovský Zbyněk 0:4, Fianta René 3:1, Otoupalík Ondřej 2:2, Dvořák Jan 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Velešovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jaroslav 2:2, Staněk Milan 0:4, Holíčková Marie 1:3, Vass Michal 1:3, body hostů: Kordiovský Zbyněk 2:0, Fianta René 3:1, Otoupalík Ondřej 3:1, Dvořák Jan 4:0, Honek Tomáš 0:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TTC Komořany C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bednařík Jaromír 2:2, Pecina František 4:0, Bukáček Jaroslav 2:2, Kališ Jiří 2:2, body hostů: Hasala Petr 0:4, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 0:4, Götz Bořivoj 3:1), TJ Tatran Hrušky A - TJ Brankovice 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kouřil Zdeněk 3:1, Holoubek Roman 2:2, Šmíd Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Kadlec Josef 1:2, Vašák Karel 2:1, Hakl Jiří 3:0, Polišenský Jaroslav 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Drnovice B - TJ Sokol Orlovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Petr 2:2, Bádal Radek 1:3, Kuchtíček Jakub 0:4, Borovec Karel 2:2, body hostů: Novák Josef 2:2, Krejčiřík Jakub 2:2, Klvač Radim 3:1, Vojtek Miloš 4:0), TJ Němčany B - TJ Sokol Rousínovec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Jiří 0:4, Dvořáček Zdeněk 0:4, Horák Dušan 3:1, Gec Lubomír 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 2:2, Polouček Josef ml. 3:1, Skokan Milan 4:0, Polouček Josef st. 3:1), TJ Hoštice - Heroltice B - KST Vyškov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Jan 3:1, Kreutzer Radek 3:1, Kocourek Vratislav 3:1, Mrnuštík Josef 4:0, body hostů: Olejníček Vojtěch 2:2, Trávníčková Regina 0:4, Tichý Zdeněk 0:4, Krejsa Jakub 1:3),
9. kolo:
KST Vyškov B - TJ Sokol Bučovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 4:0, Tichý Zdeněk 3:1, Trávníčková Regina 1:3, Tauš Jaromír 1:3, body hostů: Šafařík Radomír 3:1, Skalický Jaroslav 2:2, Bil Miroslav 1:3, Vass Michal 1:3), TJ Němčany B - TJ Hoštice - Heroltice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčík Roman 0:3, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 1:2, Gec Lubomír 2:0, WO 5:0, body hostů: Kocourek Vratislav 1:3, Mrnuštík Josef 3:1, Kreutzer Radek 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Orlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef ml. 1:3, Skřivánek David 2:2, Skokan Milan 2:2, Polouček Josef st. 3:1, body hostů: Krejčiřík Jakub 0:4, Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 1:3), TJ Brankovice - TJ Sokol Drnovice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vodička Karel 3:0, Polišenský Jaroslav 3:0, Hakl Jiří 1:2, Vašák Karel 3:0, WO 5:0, body hostů: Borovec Karel 1:3, Bádal Radek 1:3, Skála Petr 0:4, WO 0:5), TTC Komořany C - TJ Tatran Hrušky A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 3:1, Masařík Michal 4:0, Hrabal Marek 3:1, Götz Bořivoj 4:0, body hostů: Kouřil Zdeněk 2:2, Holoubek Roman 0:4, Burian Miroslav 0:4, Šmíd Jan 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Velešovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Jaromír 2:2, Bukáček Jaroslav 2:2, Pecina František 4:0, Kropáčková Tereza 0:4, body hostů: Dvořák Jan 2:2, Otoupalík Ondřej 3:1, Kordiovský Zbyněk 2:2, Honek Tomáš 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vass Michal 1:3, Holíčková Marie 0:4, Bil Miroslav 0:4, Staněk Milan 1:3, body hostů: Pecina František 3:1, Bednařík Jaromír 3:1, Kališ Jiří 4:0, Bukáček Jaroslav 4:0), TJ Tatran Hrušky A - TJ Velešovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Zdeněk 2:2, Kánský Zdeněk 1:3, Šmíd Jan 0:4, Holoubek Roman 2:2, body hostů: Dvořák Jan 3:1, Fianta René 3:1, Kordiovský Zbyněk 3:1, Honek Tomáš 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TTC Komořany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večerka Pavel 3:1, Bádal Radek 1:3, Borovec Karel 2:2, Indra Roman 1:3, body hostů: Hasala Petr 0:4, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 2:2, Götz Bořivoj 4:0), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Brankovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Roman 4:0, Polouček Josef ml. 3:1, Polouček Josef st. 4:0, Flössler Jaromír 1:3, body hostů: Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 2:2, Vašák Karel 1:3, Kadlec Josef 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Sokol Orlovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jenáček Jiří 1:3, Kreutzer Radek 0:4, Kocourek Vratislav 1:3, Mrnuštík Josef 3:1, body hostů: Krejčiřík Jakub 3:1, Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 1:3), KST Vyškov B - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 2:2, Tichý Zdeněk 2:2, Trávníčková Regina 1:3, Tauš Jaromír 3:1, body hostů: Ledvina Vít 0:4, Dvořáček Zdeněk 3:1, Němec Pavel 1:3, Chlup Tadeáš 4:0),
11. kolo:
TJ Němčany B - TJ Sokol Bučovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček Zdeněk 4:0, Chlup Tadeáš 4:0, Horák Dušan 3:1, Gec Lubomír 3:1, body hostů: Vass Michal 0:4, Skalický Jaroslav 1:3, Bil Miroslav 0:4, Staněk Milan 1:3), TJ Sokol Orlovice - KST Vyškov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 3:1, Novák Josef 1:3, Krejčiřík Jakub 3:1, body hostů: Tichý Zdeněk 1:3, Dosedla Martin 0:4, Tauš Jaromír 1:3, Drápal Petr 4:0), TJ Brankovice - TJ Hoštice - Heroltice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 2:2, Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 1:3, body hostů: Kreutzer Radek 3:1, Kocourek Vratislav 3:1, Jenáček Jiří 2:2, Pecka Zbyněk 0:4), TTC Komořany C - TJ Sokol Rousínovec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 4:0, Götz Bořivoj 2:2, body hostů: Malý Roman 3:1, Polouček Josef st. 1:3, Polouček Josef ml. 0:4, Skokan Milan 2:2), TJ Velešovice B - TJ Sokol Drnovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fianta René 3:1, Kordiovský Zbyněk 0:2, Otoupalík Ondřej 3:1, Dvořák Jan 3:1, Honek Tomáš 0:2, body hostů: Večerka Pavel 2:2, Bádal Radek 2:2, Kupčík Jakub 2:2, Borovec Karel 1:3), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Tatran Hrušky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masař Rudolf 0:4, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 3:1, Bednařík Jaromír 2:2, body hostů: Drápal Metoděj 1:3, Štefan Vojtěch st. 4:0, Holoubek Roman 1:3, Kouřil Zdeněk 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Tatran Hrušky A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holíčková Marie 2:2, Vass Michal 2:2, Skalický Jaroslav 1:3, Bil Miroslav 1:3, body hostů: Štefan Vojtěch st. 4:0, Kouřil Zdeněk 2:2, Holoubek Roman 2:2, Kánský Zdeněk 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Drnovice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bukáček Jaroslav 2:2, Bednařík Jaromír 3:1, Pecina František 2:2, WO 0:5, body hostů: Večerka Pavel 2:1, Bádal Radek 1:2, Indra Roman 0:3, Borovec Karel 2:1, WO 5:0), TJ Velešovice B - TJ Sokol Rousínovec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otoupalík Ondřej 0:2, Fianta René 3:1, Dvořák Jan 2:2, Kordiovský Zbyněk 1:3, Honek Tomáš 0:2, body hostů: Polouček Josef st. 4:0, Skřivánek David 2:2, Malý Roman 2:2, Skokan Milan 2:2), TTC Komořany C - TJ Hoštice - Heroltice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 1:3, Götz Bořivoj 4:0, body hostů: Kreutzer Radek 2:2, Kocourek Vratislav 1:3, Zaremba Leo 2:2, Mrnuštík Josef 3:1), TJ Brankovice - KST Vyškov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Karel 4:0, Hakl Jiří 1:3, Polišenský Jaroslav 1:3, Vašák Karel 2:2, body hostů: Tichý Zdeněk 1:3, Krejsa Jakub 2:2, Tauš Jaromír 2:2, Olejníček Vojtěch 3:1), TJ Sokol Orlovice - TJ Němčany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 2:2, Habrda Pavel 1:3, Krejčiřík Jakub 2:2, body hostů: Ševčík Roman 2:2, Gec Lubomír 1:3, Chlup Tadeáš 2:2, Horák Dušan 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Bučovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 2:2, Krejčiřík Jakub 3:1, body hostů: Skalický Jaroslav 0:4, Vass Michal 0:4, Bil Miroslav 1:3, Staněk Milan 3:1), TJ Němčany B - TJ Brankovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gec Lubomír 2:2, Horák Dušan 4:0, Chlup Tadeáš 1:3, Ševčík Roman 1:3, body hostů: Polišenský Jaroslav 0:4, Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 3:1, Hakl Jiří 2:2), TTC Komořany C - KST Vyškov B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 0:4, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 1:3, Götz Bořivoj 2:2, body hostů: Drápal Petr 4:0, Libánek Ondřej 3:1, Olejníček Vojtěch 2:2, Tichý Zdeněk 1:3), TJ Velešovice B - TJ Hoštice - Heroltice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 3:1, Dvořák Jan 2:2, Honek Tomáš 1:3, body hostů: Kreutzer Radek 3:1, Zaremba Leo 3:1, Kocourek Vratislav 3:1, Pecka Zbyněk 0:4), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Malý Roman 2:2, Polouček Josef ml. 2:2, Skokan Milan 1:3, body hostů: Pecina František 3:1, Kališ Jiří 2:2, Bukáček Jaroslav 1:3, Bednařík Jaromír 1:3), TJ Sokol Drnovice B - TJ Tatran Hrušky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večerka Pavel 2:2, Bádal Radek 1:3, Borovec Karel 2:2, Indra Roman 1:3, body hostů: Štefan Vojtěch st. 4:0, Kouřil Zdeněk 4:0, Holoubek Roman 2:2, Kánský Zdeněk 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Drnovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jaroslav 3:1, Vass Michal 2:2, Holíčková Marie 2:2, Staněk Milan 1:3, body hostů: Tesař Jakub 0:4, Borovec Karel 3:1, Večerka Pavel 3:1, Kupčík Jakub 2:2), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Rousínovec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Zdeněk 2:2, Štefan Vojtěch st. 4:0, Holoubek Roman 2:2, Kánský Zdeněk 0:4, body hostů: Flössler Jaromír 1:3, Malý Pavel 1:3, Skokan Milan 3:1, Polouček Josef ml. 3:1), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Hoštice - Heroltice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáčková Tereza 1:3, Bednařík Jaromír 2:2, Kališ Jiří 3:1, Bukáček Jaroslav 2:2, body hostů: Mrnuštík Josef 2:2, Zaremba Leo 2:2, Kreutzer Radek 2:2, Kocourek Vratislav 2:2), TJ Velešovice B - KST Vyškov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Jan 3:1, Honek Tomáš 0:4, Fianta René 4:0, Otoupalík Ondřej 3:1, body hostů: Tichý Zdeněk 1:3, Olejníček Vojtěch 3:1, Tauš Jaromír 1:3, Krejsa Jakub 1:3), TJ Němčany B - TTC Komořany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Roman 1:3, Horák Dušan 3:1, Chlup Tadeáš 3:1, Gec Lubomír 0:2, Dvořáček Zdeněk 0:2, body hostů: Hasala Petr 2:2, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 1:3, Götz Bořivoj 3:1), TJ Brankovice - TJ Sokol Orlovice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 1:3, Kadlec Josef 0:4, Vašák Karel 0:4, body hostů: Krejčiřík Jakub 4:0, Vojtek Miloš 3:1, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 2:2),
15. kolo:
TJ Brankovice - TJ Sokol Bučovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašák Karel 3:1, Hakl Jiří 2:2, Vodička Karel 1:3, Polišenský Jaroslav 3:1, body hostů: Vass Michal 3:1, Macháň Miroslav 1:3, Holíčková Marie 1:3, Bil Miroslav 2:2), TTC Komořany C - TJ Sokol Orlovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 0:4, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 4:0, Götz Bořivoj 3:1, body hostů: Krejčiřík Jakub 1:3, Vojtek Miloš 1:3, Klvač Radim 3:1, Habrda Pavel 1:3), TJ Velešovice B - TJ Němčany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 2:2, Fianta René 2:2, Dvořák Jan 2:2, Otoupalík Ondřej 4:0, body hostů: Gec Lubomír 0:2, Ševčík Roman 0:4, Chlup Tadeáš 3:1, Horák Dušan 3:1, Bartoš Jiří 0:2), KST Vyškov B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:1, Krejsa Jakub 2:2, Drápal Petr 3:1, Tichý Zdeněk 1:3, body hostů: Pecina František 2:2, Bukáček Jaroslav 1:3, Kališ Jiří 2:2, Bednařík Jaromír 2:2), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Tatran Hrušky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreutzer Radek 3:1, Kocourek Vratislav 2:2, Pecka Zbyněk 2:2, Přibylík František 1:3, body hostů: Kouřil Zdeněk 3:1, Štefan Vojtěch st. 4:0, Holoubek Roman 1:3, Kánský Zdeněk 0:4), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Sokol Drnovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polouček Josef st. 3:1, Malý Roman 3:1, Polouček Josef ml. 2:2, Skřivánek David 4:0, body hostů: Večerka Pavel 3:1, Kupčík Jakub 0:4, Indra Roman 1:3, Borovec Karel 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Sokol Rousínovec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalický Jaroslav 3:1, Vass Michal 1:3, Holíčková Marie 3:1, Novák Robert 0:4, body hostů: Polouček Josef ml. 1:3, Flössler Jaromír 2:2, Polouček Josef st. 4:0, Skokan Milan 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Hoštice - Heroltice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Indra Roman 2:2, Kupčík Jakub 0:4, Borovec Karel 1:3, Večerka Pavel 3:1, body hostů: Zaremba Leo 2:2, Kreutzer Radek 3:1, Kocourek Vratislav 2:2, Mrnuštík Josef 3:1), TJ Tatran Hrušky A - KST Vyškov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štefan Vojtěch st. 4:0, Kouřil Zdeněk 3:1, Kánský Zdeněk 1:3, Holoubek Roman 3:1, body hostů: Olejníček Vojtěch 3:1, Tichý Zdeněk 1:3, Tauš Jaromír 1:3, Varzari Serghei 0:4), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kropáčková Tereza 2:2, Bednařík Jaromír 1:3, Bukáček Jaroslav 2:2, Kališ Jiří 3:1, body hostů: Gec Lubomír 2:2, Dvořáček Zdeněk 0:2, Ledvina Vít 3:1, Horák Dušan 3:1, Ševčík Roman 0:2), TJ Velešovice B - TJ Sokol Orlovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otoupalík Ondřej 2:2, Fianta René 2:2, Dvořák Jan 2:2, Kordiovský Zbyněk 2:2, body hostů: Krejčiřík Jakub 0:4, Vojtek Miloš 2:2, Klvač Radim 4:0, Habrda Pavel 2:2), TJ Brankovice - TTC Komořany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polišenský Jaroslav 2:2, Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 3:1, Kadlec Josef 0:4, body hostů: Hasala Petr 2:2, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 2:2, Götz Bořivoj 2:2),
17. kolo:
TTC Komořany C - TJ Sokol Bučovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hasala Petr 0:4, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 3:1, Götz Bořivoj 4:0, body hostů: Vass Michal 1:3, Skalický Jaroslav 2:2, Bil Miroslav 1:3, Staněk Milan 2:2), TJ Brankovice - TJ Velešovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 3:1, Polišenský Jaroslav 2:2, Kadlec Josef 0:4, body hostů: Kordiovský Zbyněk 2:2, Honek Tomáš 2:2, Dvořák Jan 2:2, Fianta René 2:2), TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Orlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bednařík Jaromír 2:2, Bukáček Jaroslav 2:2, Pecina František 3:1, Kropáčková Tereza 1:3, body hostů: Klvač Radim 3:1, Vojtek Miloš 3:1, Krejčiřík Jakub 1:3, Habrda Pavel 1:3), TJ Němčany B - TJ Tatran Hrušky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček Zdeněk 1:3, Horák Dušan 4:0, Chlup Tadeáš 3:1, Gec Lubomír 1:3, body hostů: Štefan Vojtěch st. 3:1, Kouřil Zdeněk 2:2, Holoubek Roman 1:3, Kánský Zdeněk 1:3), KST Vyškov B - TJ Sokol Drnovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 3:1, Drápal Petr 4:0, Tauš Jaromír 2:2, Tichý Zdeněk 0:4, body hostů: Večerka Pavel 3:1, Kupčík Jakub 1:3, Indra Roman 1:3, Borovec Karel 2:2), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Hoštice - Heroltice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malý Roman 3:1, Polouček Josef st. 3:1, Skřivánek David 2:2, Skokan Milan 2:2, body hostů: Zaremba Leo 1:3, Kocourek Vratislav 0:4, Kreutzer Radek 2:2, Mrnuštík Josef 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Hoštice - Heroltice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vass Michal 3:1, Holíčková Marie 3:1, Staněk Milan 2:2, Skalický Jaroslav 2:2, body hostů: Jenáček Jiří 0:4, Kocourek Vratislav 1:3, Kreutzer Radek 2:2, Mrnuštík Josef 3:1), KST Vyškov B - TJ Sokol Rousínovec B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Petr 4:0, Libánek Ondřej 4:0, Olejníček Vojtěch 3:1, Krejsa Jakub 3:1, body hostů: Polouček Josef ml. 0:4, Skokan Milan 0:4, Malý Roman 0:4, Polouček Josef st. 2:2), TJ Sokol Drnovice B - TJ Němčany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Večerka Pavel 3:1, Kupčík Jakub 0:4, Borovec Karel 3:1, Indra Roman 0:4, body hostů: Gec Lubomír 2:2, Dvořáček Zdeněk 2:2, Chlup Tadeáš 3:1, Horák Dušan 3:1), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Orlovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drápal Metoděj 1:3, Kouřil Zdeněk 2:0, Kánský Zdeněk 2:2, Holoubek Roman 2:2, Šmíd Jan 0:2, body hostů: Novák Josef 0:4, Krejčiřík Jakub 2:2, Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 3:1), TJ Brankovice - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polišenský Jaroslav 2:2, Hakl Jiří 2:2, Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 2:2, body hostů: Pecina František 2:2, Bukáček Jaroslav 2:2, Bednařík Jaromír 2:2, Masař Rudolf 1:3), TJ Velešovice B - TTC Komořany C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otoupalík Ondřej 3:1, Fianta René 3:1, Dvořák Jan 2:2, Spáčil Petr 4:0, body hostů: Hasala Petr 0:4, Masařík Michal 1:3, Hrabal Marek 1:3, Götz Bořivoj 2:2),
19. kolo:
TJ Velešovice B - TJ Sokol Bučovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordiovský Zbyněk 4:0, Otoupalík Ondřej 4:0, Dvořák Jan 3:1, Fianta René 4:0, body hostů: Vass Michal 0:4, Šafařík Radomír 0:4, Skalický Jaroslav 0:4, Staněk Milan 1:3), TTC Komořany C - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 3:1, Hrabal Marek 2:2, Götz Bořivoj 4:0, body hostů: Bukáček Jaroslav 1:3, Kališ Jiří 2:2, Pecina František 3:1, Kropáčková Tereza 0:4), TJ Brankovice - TJ Tatran Hrušky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polišenský Jaroslav 1:3, Hakl Jiří 3:1, Kadlec Josef 0:4, Vašák Karel 1:3, body hostů: Štefan Vojtěch st. 2:2, Kouřil Zdeněk 3:1, Holoubek Roman 3:1, Drápal Metoděj 3:1), TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Drnovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtek Miloš 4:0, Klvač Radim 2:2, Habrda Pavel 1:3, Krejčiřík Jakub 2:2, body hostů: Kupčík Jakub 1:3, Bádal Radek 2:2, Borovec Karel 2:2, Indra Roman 2:2), TJ Sokol Rousínovec B - TJ Němčany B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Skokan Milan 4:0, Polouček Josef ml. 2:2, Flössler Jaromír 3:1, body hostů: Němec Pavel 0:4, Bartoš Jiří 1:3, Dvořáček Zdeněk 0:4, Chlup Tadeáš 2:2), KST Vyškov B - TJ Hoštice - Heroltice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 1:3, Krejsa Jakub 2:2, Tauš Jaromír 2:2, Drápal Petr 4:0, body hostů: Mrnuštík Josef 3:1, Kreutzer Radek 0:4, Kocourek Vratislav 1:3, Zaremba Leo 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - KST Vyškov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vass Michal 3:1, Holíčková Marie 3:1, Bil Miroslav 1:3, Staněk Milan 4:0, body hostů: Olejníček Vojtěch 2:2, Tichý Zdeněk 2:2, Tauš Jaromír 1:3, Varzari Serghei 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kreutzer Radek 3:1, Zaremba Leo 1:3, Mrnuštík Josef 3:1, Pecka Zbyněk 1:3, body hostů: Horák Dušan 3:1, Chlup Tadeáš 3:1, Gec Lubomír 1:3, Dvořáček Zdeněk 1:3), TJ Sokol Orlovice - TJ Sokol Rousínovec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Josef 0:4, Klvač Radim 2:2, Vojtek Miloš 2:2, Krejčiřík Jakub 0:4, body hostů: Malý Roman 3:1, Skokan Milan 2:2, Polouček Josef ml. 3:1, Polouček Josef st. 4:0), TJ Sokol Drnovice B - TJ Brankovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Petr 2:2, Večerka Pavel 2:2, Borovec Karel 1:3, Indra Roman 2:2, body hostů: Hakl Jiří 3:1, Polišenský Jaroslav 2:2, Kadlec Josef 1:3, Vašák Karel 3:1), TJ Tatran Hrušky A - TTC Komořany C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holoubek Roman 1:3, Štefan Vojtěch st. 3:1, Kouřil Zdeněk 2:2, Drápal Metoděj 1:3, body hostů: Hasala Petr 0:4, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 4:0, Götz Bořivoj 3:1), TJ Velešovice B - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Fianta René 2:2, Otoupalík Ondřej 4:0, Dvořák Jan 3:1, body hostů: Bednařík Jaromír 1:3, Pecina František 3:1, Bukáček Jaroslav 0:4, Kališ Jiří 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B - TJ Sokol Bučovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bukáček Jaroslav 3:1, Kališ Jiří 3:1, Bednařík Jaromír 2:2, Kropáčková Tereza 2:2, body hostů: Skalický Jaroslav 2:2, Holíčková Marie 2:2, Bil Miroslav 1:3, Novák Robert 1:3), TJ Velešovice B - TJ Tatran Hrušky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kordiovský Zbyněk 1:3, Otoupalík Ondřej 4:0, Fianta René 2:2, Dvořák Jan 3:1, body hostů: Štefan Vojtěch st. 3:1, Kouřil Zdeněk 2:2, Holoubek Roman 1:3, Drápal Metoděj 0:4), TTC Komořany C - TJ Sokol Drnovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hasala Petr 2:2, Masařík Michal 4:0, Hrabal Marek 3:1, Götz Bořivoj 3:1, body hostů: Skála Petr 0:4, Kuchtíček Jakub 0:4, Borovec Karel 3:1, Indra Roman 1:3), TJ Brankovice - TJ Sokol Rousínovec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Karel 2:2, Hakl Jiří 2:2, Polišenský Jaroslav 1:3, Vašák Karel 3:1, body hostů: Polouček Josef ml. 1:3, Skřivánek David 2:2, Skokan Milan 1:3, Polouček Josef st. 4:0), TJ Sokol Orlovice - TJ Hoštice - Heroltice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtek Miloš 3:1, Habrda Pavel 1:3, Klvač Radim 3:1, Krejčiřík Jakub 1:3, body hostů: Pecka Zbyněk 1:3, Kreutzer Radek 2:2, Mrnuštík Josef 3:1, Zaremba Leo 2:2), TJ Němčany B - KST Vyškov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 1:3, Gec Lubomír 2:2, Horák Dušan 3:1, Dvořáček Zdeněk 4:0, body hostů: Olejníček Vojtěch 3:1, Tichý Zdeněk 1:3, Tauš Jaromír 2:2, Trávníčková Regina 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Bučovice C - TJ Němčany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalický Jaroslav 4:0, Vass Michal 2:2, Bil Miroslav 2:2, Macháň Miroslav 1:3, body hostů: Němec Pavel 0:4, Dvořáček Zdeněk 3:1, Gec Lubomír 1:3, Horák Dušan 3:1), KST Vyškov B - TJ Sokol Orlovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olejníček Vojtěch 2:2, Tichý Zdeněk 2:2, Tauš Jaromír 2:2, Krejsa Jakub 2:2, body hostů: Vojtek Miloš 4:0, Krejčiřík Jakub 1:3, Klvač Radim 3:1, Novák Josef 0:4), TJ Hoštice - Heroltice B - TJ Brankovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocourek Vratislav 1:3, Zaremba Leo 3:1, Zaremba Jan 2:2, Mrnuštík Josef 2:2, body hostů: Hakl Jiří 1:3, Vodička Karel 3:1, Vašák Karel 4:0, Polišenský Jaroslav 0:4), TJ Sokol Rousínovec B - TTC Komořany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polouček Josef st. 4:0, Malý Roman 2:2, Skřivánek David 3:1, Skokan Milan 0:4, body hostů: Hasala Petr 1:3, Masařík Michal 2:2, Hrabal Marek 3:1, Götz Bořivoj 1:3), TJ Sokol Drnovice B - TJ Velešovice B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bádal Radek 2:2, Skála Petr 1:3, Indra Roman 0:4, WO 0:5, body hostů: Kordiovský Zbyněk 1:2, Fianta René 3:0, Dvořák Jan 2:1, Otoupalík Ondřej 3:0, WO 5:0), TJ Tatran Hrušky A - TJ Sokol Hostěrádky - Rešov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štefan Vojtěch st. 4:0, Kouřil Zdeněk 3:1, Holoubek Roman 1:3, Šmíd Jan 0:4, body hostů: Kališ Jiří 3:1, Bednařík Jaromír 2:2, Bukáček Jaroslav 2:2, Kropáčková Tereza 1:3),
Okresní soutěž 2
1. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Slavíkovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Durdová Natálie 0:2, Vinklárek Radek 1:3, Kučera Robert 3:1, Sigmund Adam 0:4, Kvasnička Roman 1:1, body hostů: Pecha Tomáš 4:0, Leznar Bořivoj 1:3, Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 3:1), TJ Sokol Lovčičky - SK Újezd u Brna A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 3:1, Hudec Richard 2:2, Hudec Martin 3:1, body hostů: Jelenek Jan 2:2, Jašek Václav 1:3, Sedláček Milan 0:3, Lakomá Denisa 1:3, Zahradník Petr 0:1), SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Rousínovec C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Petr 0:4, Marková Michaela 2:2, Procházka Vojtěch 3:1, Procházka Jiří 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Skřivánek Pavel 3:1, Malý Pavel 3:1, Knapek Bronislav 1:3), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Otnice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jenáček Jiří 4:0, Hanák Jan 4:0, Petružela Vladislav ml. 4:0, Štolfa Jan 4:0, body hostů: Oplt Bolek 0:4, Cikánek Martin 0:4, Špunar Petr 0:4, Heřmanský Milan 0:4), SK Olšany B - TJ Němčany C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Busta Milan 1:3, Hazucha Juraj 2:2, Trávniček Petr 1:1, Libánek Patrik 1:3, Němec Josef 1:1, body hostů: Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 3:1, Ledvina Vít 4:0, Ševčík Roman 2:2), TJ Sokol Bučovice D - KST Vyškov C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafařík Radomír 3:1, Synek Stanislav 3:1, Procházka Miloš 3:1, Novák Robert 3:1, body hostů: Varzari Serghei 0:4, Dosedla Martin 0:4, Čakovský Filip 0:4, Krejsa Jakub 4:0),
2. kolo:
KST Vyškov C - TJ Sokol Hodějice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Zdeněk 1:3, Krejsa Jakub 0:4, Varzari Serghei 0:4, Trávníčková Regina 2:2, body hostů: Kvasnička Roman 3:1, Vinklárek Radek 3:1, Sigmund Adam 3:1, Kučera Robert 4:0), SK Olšany B - TJ Sokol Bučovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hazucha Juraj 1:3, Busta Milan 2:2, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 0:4, body hostů: Procházka Miloš 1:3, Novák Robert 3:1, Supuka Anton 4:0, Synek Stanislav 4:0), TJ Sokol Otnice C - TJ Němčany C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebeček Jan 3:1, Špunar Petr 0:4, Cikánek Martin 1:3, Oplt Albert 2:2, body hostů: Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 3:1, Ledvina Vít 2:2, Ševčík Roman 4:0), SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Hoštice - Heroltice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marková Michaela 3:1, Procházka Vojtěch 1:3, Novotný František 2:2, Urban Petr 0:4, body hostů: Hanák Jan 4:0, Štolfa Jan 2:2, Petružela Vladislav ml. 1:3, Zaremba Jan 3:1), TJ Sokol Rousínovec C - SK Újezd u Brna A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juhás Pavel 3:1, Malý Pavel 2:2, Knapek Bronislav 3:1, Hudcová Alena 4:0, body hostů: Jelenek Jan 3:1, Jašek Václav 0:4, Sedláček Milan 0:4, Hradský Karel 1:3), TJ Slavíkovice - TJ Sokol Lovčičky 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leznar Bořivoj 0:4, Leznar Martin 2:2, Pecha Tomáš 2:2, Bartošek Zdeněk 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 1:3, Hudec Martin 2:2, Hudec Richard 3:1),
3. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Lovčičky 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Robert 1:3, Sigmund Adam 3:1, Vinklárek Radek 2:2, Kučera Robert 3:1, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 0:2, Hudec Martin 2:2, Hudec Richard 1:3, Pavlíček Antonín 0:2), TJ Slavíkovice - TJ Sokol Rousínovec C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecha Tomáš 1:3, Leznar Martin 2:2, Jelínek Břetislav 3:1, Bartošek Zdeněk 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 2:2, Hudcová Alena 2:2, Malý Pavel 3:1, Juhás Pavel 2:2), SK Újezd u Brna A - TJ Hoštice - Heroltice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelenek Jan 3:1, Jašek Václav 3:1, Hradský Karel 1:3, Lakomá Denisa 1:3, body hostů: Štolfa Jan 1:3, Kocourek Vratislav 2:2, Hanák Jan 2:2, Zaremba Jan 3:1), TJ Němčany C - SPŠ Bošky Bošovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kohoutek Petr 3:1, Bartoš Jiří 3:1, Ledvina Vít 3:1, Ševčík Roman 2:2, body hostů: Marková Michaela 1:3, Procházka Vojtěch 2:2, Procházka Jiří 2:2, Mazanec František 0:4), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Otnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubá Patricie 3:1, Šafařík Radomír 4:0, Supuka Anton 4:0, Novák Robert 3:1, body hostů: Šebeček Jan 0:4, Oplt Bolek 0:4, Cikánek Martin 2:2, Špunar Petr 0:4), KST Vyškov C - SK Olšany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varzari Serghei 2:2, Dosedla Martin 1:3, Čakovský Filip 2:2, Krejsa Jakub 4:0, body hostů: Hazucha Juraj 2:2, Busta Milan 1:3, Libánek Patrik 1:3, Němec Josef 3:1),
4. kolo:
SK Olšany B - TJ Sokol Hodějice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hazucha Juraj 0:4, Busta Milan 2:2, Libánek Patrik 0:4, Němec Josef 2:2, body hostů: Vinklárek Radek 2:2, Kvasnička Roman 2:2, Sigmund Adam 4:0, Kučera Robert 4:0), TJ Sokol Otnice C - KST Vyškov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špunar Petr 1:3, Jelínek Petr 2:2, Oplt Bolek 2:2, Cikánek Martin 2:2, body hostů: Krejsa Jakub 4:0, Varzari Serghei 4:0, Luong Manh 0:4, Hodoši Samuel 1:3), SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Bučovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marková Michaela 2:2, Urban Petr 0:4, Mazanec František 0:4, Pospíšil Jiří 2:2, body hostů: Šafařík Radomír 2:2, Procházka Miloš 2:2, Synek Stanislav 4:0, Supuka Anton 4:0), SK Újezd u Brna A - TJ Němčany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelenek Jan 4:0, Jašek Václav 2:2, Hradský Karel 2:2, Lakomá Denisa 3:1, body hostů: Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 2:2, Ledvina Vít 1:3, Ševčík Roman 1:3), TJ Slavíkovice - TJ Hoštice - Heroltice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleva Damián 0:4, Pecha Tomáš 2:2, Jelínek Břetislav 6:2, body hostů: Jenáček Jiří 1:3, Zaremba Jan 2:2, Kocourek Vratislav 2:2, Petružela Vladislav ml. 3:1), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Lovčičky 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juhás Pavel 3:1, Idrný František 3:1, Malý Pavel 2:2, Hudcová Alena 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 1:3, Pavlíček Antonín 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Rousínovec C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Robert 0:4, Sigmund Adam 3:1, Kučera Robert 4:0, Vinklárek Radek 2:2, body hostů: Juhás Pavel 2:2, Hudcová Alena 2:2, Malý Pavel 1:3, Skřivánek Pavel 2:2), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Lovčičky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Jan 3:1, Kocourek Vratislav 2:2, Petružela Vladislav ml. 1:3, Jenáček Jiří 1:1, Štolfa Jan 0:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 3:1, Hudec Martin 2:2, Hudec Richard 0:4), TJ Němčany C - TJ Slavíkovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ledvina Vít 0:4, Ševčík Roman 2:2, Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 2:2, body hostů: Jelínek Břetislav 3:1, Leznar Martin 4:0, Pecha Tomáš 1:3, Bartošek Zdeněk 3:1), TJ Sokol Bučovice D - SK Újezd u Brna A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Supuka Anton 1:3, Šafařík Radomír 1:3, Procházka Miloš 1:3, Novák Robert 1:3, body hostů: Jelenek Jan 4:0, Jašek Václav 2:2, Lakomá Denisa 2:2, Hradský Karel 4:0), KST Vyškov C - SPŠ Bošky Bošovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drápal Metoděj 1:3, Tichý Zdeněk 2:2, Varzari Serghei 2:2, Krejsa Jakub 1:3, body hostů: Urban Petr 4:0, Marková Michaela 3:1, Pospíšil Jiří 3:1, Mazanec František 0:4), TJ Sokol Otnice C - SK Olšany B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špunar Petr 0:4, Jelínek Petr 0:4, Oplt Bolek 2:2, Cikánek Martin 0:4, body hostů: Hazucha Juraj 4:0, Trávniček Petr 3:1, Němec Josef 3:1, Libánek Patrik 4:0),
6. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Otnice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Durdová Natálie 0:4, Kučera Robert 4:0, Sigmund Adam 4:0, Vinklárek Radek 2:0, Novák Robert 1:1, body hostů: Oplt Bolek 2:2, Jelínek Petr 1:3, Cikánek Martin 1:3, Špunar Petr 1:3), SK Olšany B - SPŠ Bošky Bošovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hazucha Juraj 2:2, Busta Milan 0:4, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 1:3, body hostů: Pospíšil Jiří 2:2, Marková Michaela 3:1, Urban Petr 4:0, Procházka Vojtěch 3:1), KST Vyškov C - SK Újezd u Brna A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Zdeněk 3:1, Varzari Serghei 0:4, Trávníčková Regina 1:3, Krejsa Jakub 2:2, body hostů: Jelenek Jan 4:0, Jašek Václav 2:2, Lakomá Denisa 2:2, Hradský Karel 2:2), TJ Slavíkovice - TJ Sokol Bučovice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleva Jiří 1:3, Leznar Martin 3:1, Bartošek Zdeněk 3:1, Jelínek Břetislav 3:1, body hostů: Supuka Anton 1:3, Synek Stanislav 2:2, Procházka Miloš 0:4, Novák Robert 3:1), TJ Sokol Lovčičky - TJ Němčany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Martin 3:1, Hudec Richard 0:4, body hostů: Ševčík Roman 1:3, Ledvina Vít 2:2, Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 3:1), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Hoštice - Heroltice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knapek Bronislav 3:1, Idrný František 3:1, Skřivánek Pavel 3:1, Juhás Pavel 2:2, body hostů: Petružela Vladislav ml. 0:4, Kocourek Vratislav 0:4, Hanák Jan 2:2, Zaremba Jan 3:1),
7. kolo:
TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Hodějice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jan 4:0, Zaremba Jan 3:1, Petružela Vladislav ml. 0:2, Jenáček Jiří 1:3, Štolfa Jan 0:2, body hostů: Vinklárek Radek 1:3, Kvasnička Roman 2:2, Kučera Robert 2:2, Sigmund Adam 3:1), TJ Němčany C - TJ Sokol Rousínovec C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 4:0, Kohoutek Petr 0:4, Bartoš Jiří 2:2, Ledvina Vít 0:4, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Idrný František 2:2, Knapek Bronislav 2:2, Skřivánek Pavel 3:1), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Lovčičky 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Robert 1:3, Supuka Anton 2:2, Šafařík Radomír 2:2, Synek Stanislav 2:2, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Richard 2:2, Hudec Martin 1:3), TJ Slavíkovice - KST Vyškov C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleva Jiří 0:4, Bartošek Zdeněk 3:1, Pecha Tomáš 2:2, Jelínek Břetislav 3:1, body hostů: Olejníček Vojtěch 4:0, Krejsa Jakub 2:2, Trávníčková Regina 1:3, Tichý Zdeněk 1:3), SK Újezd u Brna A - SK Olšany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelenek Jan 4:0, Jašek Václav 2:2, Lakomá Denisa 4:0, Hradský Karel 1:3, body hostů: Hazucha Juraj 1:3, Busta Milan 2:2, Němec Josef 2:2, Libánek Patrik 0:4), TJ Sokol Otnice C - SPŠ Bošky Bošovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cikánek Martin 2:2, Šebeček Jan 1:3, Jelínek Dominik 0:4, Oplt Bolek 3:1, body hostů: Pospíšil Jiří 2:2, Marková Michaela 3:1, Urban Petr 3:1, Mazanec František 0:2, Procházka Vojtěch 2:0),
8. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - SPŠ Bošky Bošovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Roman 3:1, Kučera Robert 1:3, Vinklárek Radek 1:1, Sigmund Adam 3:1, Novák Robert 0:2, body hostů: Urban Petr 1:3, Marková Michaela 3:1, Pospíšil Jiří 2:2, Procházka Vojtěch 2:2), SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Otnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelenek Jan 4:0, Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 3:1, Hradský Karel 4:0, body hostů: Šebeček Jan 2:2, Oplt Bolek 0:4, Špunar Petr 0:4, Cikánek Martin 0:4), SK Olšany B - TJ Slavíkovice 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hazucha Juraj 1:3, Busta Milan 1:3, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 0:4, body hostů: Jelínek Břetislav 3:1, Bartošek Zdeněk 4:0, Pecha Tomáš 4:0, Leznar Martin 2:0, Pleva Damián 0:2), TJ Sokol Lovčičky - KST Vyškov C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 3:1, Hudec Richard 3:1, Hudec Martin 4:0, body hostů: Drápal Metoděj 0:4, Čakovský Filip 2:2, Luska Dalibor 0:4, Varzari Serghei 0:4), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Bučovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juhás Pavel 2:2, Knapek Bronislav 2:2, Skřivánek Pavel 2:2, Flössler Jaromír 4:0, body hostů: Šafařík Radomír 3:1, Procházka Miloš 0:4, Synek Stanislav 1:3, Supuka Anton 2:2), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Němčany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zaremba Jan 4:0, Hanák Jan 0:4, Kocourek Vratislav 2:2, Jenáček Jiří 2:2, body hostů: Kohoutek Petr 2:2, Ševčík Roman 2:2, Bartoš Jiří 3:1, Ledvina Vít 1:3),
9. kolo:
TJ Němčany C - TJ Sokol Hodějice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčík Roman 1:3, Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 3:1, Ledvina Vít 0:4, body hostů: Vinklárek Radek 3:1, Kvasnička Roman 3:1, Kučera Robert 2:2, Sigmund Adam 3:1), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Bučovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petružela Vladislav ml. 2:2, Hanák Jan 3:1, Štolfa Jan 1:3, Zaremba Jan 3:1, body hostů: Šafařík Radomír 2:2, Novák Robert 2:2, Supuka Anton 1:3, Synek Stanislav 2:2), KST Vyškov C - TJ Sokol Rousínovec C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varzari Serghei 0:4, Luong Manh 1:3, Čakovský Filip 0:4, Luska Dalibor 0:4, body hostů: Juhás Pavel 4:0, Malý Pavel 4:0, Hudcová Alena 4:0, Skřivánek Pavel 3:1), TJ Sokol Lovčičky - SK Olšany B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 4:0, Hudec Martin 4:0, Hudec Richard 4:0, body hostů: Busta Milan 0:4, Trávniček Petr 0:4, Libánek Patrik 0:4, Němec Josef 0:4), TJ Sokol Otnice C - TJ Slavíkovice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplt Bolek 1:3, Jelínek Dominik 0:4, Cikánek Martin 1:3, Šebeček Jan 0:4, body hostů: Pecha Tomáš 4:0, Bartošek Zdeněk 4:0, Leznar Bořivoj 2:2, Leznar Martin 4:0), SPŠ Bošky Bošovice A - SK Újezd u Brna A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 3:1, Marková Michaela 3:1, Urban Petr 2:2, Procházka Jiří 1:3, body hostů: Jelenek Jan 2:2, Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 1:3, Hradský Karel 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - SK Újezd u Brna A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vinklárek Radek 1:3, Kučera Robert 3:1, Kvasnička Roman 0:4, Sigmund Adam 2:2, body hostů: Jašek Václav 3:1, Jelenek Jan 3:1, Lakomá Denisa 2:2, Hradský Karel 2:2), TJ Slavíkovice - SPŠ Bošky Bošovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leznar Martin 0:4, Jelínek Břetislav 3:1, Pecha Tomáš 4:0, Bartošek Zdeněk 4:0, body hostů: Pospíšil Jiří 2:2, Marková Michaela 1:3, Urban Petr 1:3, Procházka Jiří 1:3), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Otnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 4:0, Hudec Martin 4:0, Hudec Richard 2:0, Pavlíček Antonín 0:2, body hostů: Oplt Bolek 1:3, Cikánek Martin 1:3, Jelínek Dominik 0:4, Jelínek Petr 0:4), SK Olšany B - TJ Sokol Rousínovec C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hazucha Juraj 2:2, Libánek Patrik 0:4, Němec Josef 2:2, WO 0:5, body hostů: Knapek Bronislav 3:0, Skřivánek Pavel 2:1, Hudcová Alena 1:2, Juhás Pavel 2:1, WO 5:0), TJ Hoštice - Heroltice C - KST Vyškov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocourek Vratislav 1:1, Zaremba Jan 3:1, Hanák Jan 4:0, Štolfa Jan 3:1, Jenáček Jiří 1:1, body hostů: Luska Petr 1:3, Dosedla Martin 1:3, Čakovský Filip 0:4, Krejsa Jakub 2:2), TJ Sokol Bučovice D - TJ Němčany C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Supuka Anton 2:2, Synek Stanislav 2:2, Šafařík Radomír 2:2, Procházka Miloš 1:3, body hostů: Ševčík Roman 3:1, Kohoutek Petr 2:2, Ledvina Vít 0:4, Bartoš Jiří 4:0),
11. kolo:
TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Hodějice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Robert 4:0, Synek Stanislav 3:1, Šafařík Radomír 3:1, WO 0:5, body hostů: Kučera Robert 0:3, Sigmund Adam 2:1, Vinklárek Radek 0:3, Novák Robert 0:3, WO 5:0), KST Vyškov C - TJ Němčany C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Luska Petr 1:3, Varzari Serghei 2:2, Tichý Zdeněk 3:1, Krejsa Jakub 4:0, body hostů: Kotolán Vít 2:2, Ledvina Vít 0:4, Ševčík Roman 2:2, Kohoutek Petr 2:2), TJ Hoštice - Heroltice C - SK Olšany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petružela Vladislav ml. 4:0, Hanák Jan 2:2, Kocourek Vratislav 3:1, Zaremba Jan 3:1, body hostů: Busta Milan 1:3, Trávniček Petr 0:4, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 2:2), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Otnice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malý Pavel 4:0, Hudcová Alena 4:0, Buchta Richard 2:2, Milich Jaroslav 2:2, body hostů: Jelínek Petr 1:3, Jelínek Dominik 1:3, Cikánek Martin 1:3, Oplt Bolek 1:3), SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Lovčičky 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 2:2, Marková Michaela 1:3, Urban Petr 1:3, Procházka Vojtěch 1:3, body hostů: Hudec Martin 3:1, Zapletal David 4:0, Hudec Richard 2:2, Šebesta Karel 2:2), SK Újezd u Brna A - TJ Slavíkovice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelenek Jan 1:3, Jašek Václav 1:3, Lakomá Denisa 0:4, Hradský Karel 1:3, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Bartošek Zdeněk 4:0, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Martin 2:2),
12. kolo:
TJ Slavíkovice - TJ Sokol Hodějice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Břetislav 2:2, Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 4:0, Pecha Tomáš 2:2, body hostů: Kučera Robert 2:2, Sigmund Adam 2:2, Vinklárek Radek 0:4, Kvasnička Roman 1:3), SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Lovčičky 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelenek Jan 3:1, Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 1:3, Hradský Karel 2:2, body hostů: Hudec Richard 2:2, Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 0:4, Hudec Martin 1:3), TJ Sokol Rousínovec C - SPŠ Bošky Bošovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knapek Bronislav 2:2, Juhás Pavel 4:0, Skřivánek Pavel 3:1, Flössler Jaromír 4:0, body hostů: Pospíšil Jiří 1:3, Marková Michaela 0:4, Urban Petr 2:2, Mazanec František 0:4), TJ Sokol Otnice C - TJ Hoštice - Heroltice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Petr 0:4, Cikánek Martin 0:4, Oplt Bolek 4:0, Šebeček Jan 0:4, body hostů: Jenáček Jiří 3:1, Petružela Vladislav ml. 3:1, Hanák Jan 3:1, Štolfa Jan 3:1), TJ Němčany C - SK Olšany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ledvina Vít 2:2, Kohoutek Petr 2:2, Ševčík Roman 4:0, Bartoš Jiří 3:1, body hostů: Hazucha Juraj 2:2, Trávniček Petr 1:3, Němec Josef 2:2, Libánek Patrik 0:4), KST Vyškov C - TJ Sokol Bučovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drápal Metoděj 2:2, Varzari Serghei 0:4, Dosedla Martin 2:2, Luska Dalibor 0:4, body hostů: Synek Stanislav 4:0, Supuka Anton 3:1, Šafařík Radomír 3:1, Šlampa Jan 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - KST Vyškov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 3:1, Sigmund Adam 2:2, Vinklárek Radek 1:3, Kvasnička Roman 1:3, body hostů: Tichý Zdeněk 3:1, Čakovský Filip 1:3, Krejsa Jakub 1:3, Olejníček Vojtěch 4:0), TJ Sokol Bučovice D - SK Olšany B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Supuka Anton 2:2, Šafařík Radomír 3:1, Synek Stanislav 4:0, Novák Robert 3:1, body hostů: Hazucha Juraj 2:2, Trávniček Petr 0:4, Němec Josef 0:4, Libánek Patrik 2:2), TJ Němčany C - TJ Sokol Otnice C 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 4:0, Němec Pavel 2:2, Kohoutek Petr 4:0, Ledvina Vít 4:0, body hostů: Špunar Petr 0:4, Oplt Bolek 1:3, Šebeček Jan 1:3, Jelínek Dominik 0:4), TJ Hoštice - Heroltice C - SPŠ Bošky Bošovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petružela Vladislav ml. 2:2, Hanák Jan 3:1, Štolfa Jan 3:1, Jenáček Jiří 3:0, Kocourek Vratislav 0:1, body hostů: Pospíšil Jiří 2:2, Marková Michaela 1:3, Urban Petr 2:2, Mazanec František 0:4), SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Rousínovec C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelenek Jan 4:0, Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 2:2, Hradský Karel 1:3, body hostů: Juhás Pavel 3:1, Malý Pavel 0:4, Skřivánek Pavel 1:3, Knapek Bronislav 2:2), TJ Sokol Lovčičky - TJ Slavíkovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 0:4, Hudec Martin 2:2, Hudec Richard 1:3, body hostů: Jelínek Břetislav 2:2, Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 1:3, Pecha Tomáš 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Hodějice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 3:1, Hudec Richard 1:3, Hudec Martin 3:1, body hostů: Vinklárek Radek 0:4, Sigmund Adam 1:3, Kvasnička Roman 1:3, Kučera Robert 3:1), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Slavíkovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knapek Bronislav 1:3, Juhás Pavel 1:3, Malý Pavel 0:4, Hudcová Alena 2:2, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Bartošek Zdeněk 3:1, Pecha Tomáš 2:2, Leznar Martin 3:1), TJ Hoštice - Heroltice C - SK Újezd u Brna A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petružela Vladislav ml. 1:3, Hanák Jan 3:1, Štolfa Jan 0:4, Jenáček Jiří 1:3, body hostů: Jelenek Jan 4:0, Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 1:3, Hradský Karel 3:1), SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Němčany C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 4:0, Marková Michaela 3:1, Urban Petr 2:2, Novotný František 4:0, body hostů: Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 2:2, Ševčík Roman 0:4, Kotolán Vít 0:4), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Bučovice D 1:17 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 0:4, Cikánek Martin 0:4, Jelínek Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Supuka Anton 3:0, Novák Robert 3:0, Šafařík Radomír 3:0, Procházka Miloš 3:0, WO 5:0), SK Olšany B - KST Vyškov C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Libánek Patrik 4:0, Hazucha Juraj 4:0, Němec Josef 2:2, WO 0:5, body hostů: Tichý Zdeněk 1:2, Luska Petr 0:3, Čakovský Filip 1:2, Luska Dalibor 0:3, WO 5:0),
15. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - SK Olšany B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vinklárek Radek 1:3, Sigmund Adam 4:0, Kučera Robert 4:0, Kvasnička Roman 4:0, body hostů: Hazucha Juraj 0:4, Busta Milan 1:3, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 1:3), KST Vyškov C - TJ Sokol Otnice C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejsa Jakub 3:0, Dosedla Martin 3:0, Beran Stanislav 1:2, Čakovský Filip 3:0, WO 5:0, body hostů: Jelínek Petr 1:3, Oplt Bolek 1:3, Jelínek Dominik 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Bučovice D - SPŠ Bošky Bošovice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Supuka Anton 2:2, Šafařík Radomír 2:2, Procházka Miloš 1:3, Novák Robert 3:1, body hostů: Pospíšil Jiří 4:0, Marková Michaela 3:1, Urban Petr 1:3, Mazanec František 0:4), TJ Němčany C - SK Újezd u Brna A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševčík Roman 2:2, Ledvina Vít 2:2, Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 4:0, body hostů: Jelenek Jan 3:1, Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 0:4, Hradský Karel 1:3), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Slavíkovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kocourek Vratislav 1:3, Štolfa Jan 0:4, Petružela Vladislav ml. 2:2, Jenáček Jiří 2:2, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Bartošek Zdeněk 2:2, Pecha Tomáš 4:0, Leznar Martin 1:3), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Rousínovec C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudec Richard 1:3, Zapletal David 4:0, Hudec Martin 3:1, Šebesta Karel 1:3, body hostů: Hudcová Alena 2:2, Juhás Pavel 1:3, Flössler Jaromír 1:3, Skřivánek Pavel 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Rousínovec C - TJ Sokol Hodějice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knapek Bronislav 3:0, Hudcová Alena 2:1, Skřivánek Pavel 2:1, Idrný František 2:1, WO 5:0, body hostů: Vinklárek Radek 0:4, Kučera Robert 1:3, Sigmund Adam 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Lovčičky - TJ Hoštice - Heroltice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudec Martin 3:1, Hudec Richard 2:2, Šebesta Karel 2:2, Pavlíček Antonín 1:3, body hostů: Hanák Jan 2:2, Jenáček Jiří 2:2, Petružela Vladislav ml. 2:2, Štolfa Jan 2:2), TJ Slavíkovice - TJ Němčany C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Zdeněk 3:1, Leznar Martin 4:0, Jelínek Břetislav 4:0, Pecha Tomáš 3:1, body hostů: Bartoš Jiří 2:2, Kohoutek Petr 0:4, Ledvina Vít 0:4, Ševčík Roman 0:4), SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Bučovice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelenek Jan 4:0, Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 3:1, Hradský Karel 2:2, body hostů: Šafařík Radomír 2:2, Novák Robert 2:2, Šlampa Jan 0:4, Hanák Libor 0:4), SPŠ Bošky Bošovice A - KST Vyškov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jiří 2:2, Marková Michaela 1:3, Urban Petr 1:3, Mazanec František 0:4, body hostů: Olejníček Vojtěch 4:0, Tichý Zdeněk 4:0, Varzari Serghei 1:3, Drápal Metoděj 3:1), SK Olšany B - TJ Sokol Otnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hazucha Juraj 3:1, Trávniček Petr 4:0, Němec Josef 3:1, Libánek Patrik 4:0, body hostů: Oplt Bolek 2:2, Cikánek Martin 0:4, Jelínek Petr 0:4, Jelínek Dominik 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Hodějice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Petr 0:4, Jelínek Dominik 0:4, Cikánek Martin 1:3, Oplt Bolek 2:2, body hostů: Sigmund Adam 4:0, Novák Robert 2:2, Vinklárek Radek 3:1, Kvasnička Roman 4:0), SPŠ Bošky Bošovice A - SK Olšany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jiří 2:2, Marková Michaela 2:2, Urban Petr 4:0, Mazanec František 0:4, body hostů: Busta Milan 2:2, Trávniček Petr 2:2, Němec Josef 2:2, Libánek Patrik 2:2), SK Újezd u Brna A - KST Vyškov C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelenek Jan 2:2, Jašek Václav 2:2, Lakomá Denisa 2:2, Hradský Karel 1:3, body hostů: Krejsa Jakub 4:0, Olejníček Vojtěch 3:1, Drápal Metoděj 2:2, Čakovský Filip 0:4), TJ Sokol Bučovice D - TJ Slavíkovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Supuka Anton 3:1, Šafařík Radomír 0:4, Synek Stanislav 0:4, Novák Robert 1:3, body hostů: Jelínek Břetislav 3:1, Bartošek Zdeněk 4:0, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Martin 2:2), TJ Němčany C - TJ Sokol Lovčičky 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševčík Roman 1:3, Ledvina Vít 2:2, Kohoutek Petr 1:3, Bartoš Jiří 3:1, body hostů: Zapletal David 4:0, Šebesta Karel 2:2, Hudec Martin 3:1, Hudec Richard 0:4), TJ Hoštice - Heroltice C - TJ Sokol Rousínovec C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štolfa Jan 2:2, Hanák Jan 2:2, Petružela Vladislav ml. 1:3, Jenáček Jiří 1:3, body hostů: Juhás Pavel 1:3, Malý Pavel 1:3, Skřivánek Pavel 4:0, Knapek Bronislav 4:0),
18. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Hoštice - Heroltice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sigmund Adam 4:0, Kučera Robert 4:0, Vinklárek Radek 0:4, Kvasnička Roman 3:1, body hostů: Jenáček Jiří 1:3, Petružela Vladislav ml. 1:3, Kocourek Vratislav 1:3, Hanák Jan 2:2), TJ Sokol Rousínovec C - TJ Němčany C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudcová Alena 4:0, Knapek Bronislav 3:1, Skřivánek Pavel 3:1, Malý Pavel 1:1, Idrný František 2:0, body hostů: Kohoutek Petr 0:4, Němec Pavel 0:4, Ledvina Vít 0:4, Bartoš Jiří 3:1), TJ Sokol Lovčičky - TJ Sokol Bučovice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Martin 3:1, Hudec Richard 2:2, Šebesta Karel 3:1, body hostů: Šafařík Radomír 2:2, Novák Robert 0:4, Supuka Anton 0:4, Synek Stanislav 2:2), KST Vyškov C - TJ Slavíkovice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dosedla Martin 0:4, Luska Petr 0:4, Krejsa Jakub 3:1, Drápal Metoděj 4:0, body hostů: Pecha Tomáš 2:2, Leznar Martin 2:2, Bartošek Zdeněk 3:1, Jelínek Břetislav 2:2), SK Olšany B - SK Újezd u Brna A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hazucha Juraj 4:0, Trávniček Petr 3:1, Němec Josef 1:3, Libánek Patrik 1:3, body hostů: Jašek Václav 3:1, Zahradník Petr 2:2, Konvica Jan 1:3, Hradský Karel 1:3), SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Otnice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Jiří 3:1, Marková Michaela 3:1, Urban Petr 4:0, Procházka Jiří 1:1, Mazanec František 2:0, body hostů: Jelínek Petr 0:4, Jelínek Dominik 0:4, Oplt Bolek 3:1, Cikánek Martin 0:4),
19. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Sokol Hodějice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jiří 1:3, Procházka Vojtěch 0:4, Urban Petr 2:2, Procházka Jiří 0:4, body hostů: Sigmund Adam 4:0, Kvasnička Roman 2:2, Vinklárek Radek 4:0, Kučera Robert 3:1), TJ Sokol Otnice C - SK Újezd u Brna A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Dominik 0:4, Jelínek Petr 0:4, Oplt Bolek 0:4, Cikánek Martin 0:4, body hostů: Jelenek Jan 4:0, Jašek Václav 4:0, Lakomá Denisa 4:0, Hradský Karel 4:0), TJ Slavíkovice - SK Olšany B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartošek Zdeněk 4:0, Jelínek Břetislav 2:0, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Martin 3:1, Pleva Damián 1:1, body hostů: Hazucha Juraj 1:3, Busta Milan 1:3, Libánek Patrik 1:3, Trávniček Petr 0:4), KST Vyškov C - TJ Sokol Lovčičky 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Zdeněk 3:1, Olejníček Vojtěch 3:1, Luska Petr 1:3, Luska Dalibor 1:3, body hostů: Zapletal David 4:0, Hudec Martin 2:6, Hudec Richard 2:2), TJ Sokol Bučovice D - TJ Sokol Rousínovec C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Synek Stanislav 4:0, Supuka Anton 1:3, Šafařík Radomír 4:0, Novák Robert 3:1, body hostů: Juhás Pavel 2:2, Milich Jaroslav 0:4, Skřivánek Pavel 1:3, Knapek Bronislav 1:3), TJ Němčany C - TJ Hoštice - Heroltice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kohoutek Petr 0:4, Ševčík Roman 2:2, Bartoš Jiří 2:2, Ledvina Vít 1:3, body hostů: Zaremba Jan 1:1, Hanák Jan 3:1, Kocourek Vratislav 3:1, Jenáček Jiří 3:1, Štolfa Jan 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Němčany C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kučera Robert 4:0, Vinklárek Radek 3:1, Kvasnička Roman 3:1, Sigmund Adam 4:0, body hostů: Ledvina Vít 0:4, Bartoš Jiří 2:0, Ševčík Roman 0:4, Ondráček Jiří 0:4, Kohoutek Petr 0:2), TJ Sokol Bučovice D - TJ Hoštice - Heroltice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Supuka Anton 2:2, Synek Stanislav 4:0, Šafařík Radomír 2:2, Novák Robert 2:2, body hostů: Zaremba Jan 3:1, Štolfa Jan 0:4, Kocourek Vratislav 3:1, Petružela Vladislav ml. 0:4), TJ Sokol Rousínovec C - KST Vyškov C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skokan Milan 0:1, Malý Pavel 1:3, Skřivánek Pavel 2:2, Knapek Bronislav 2:2, Flössler Jaromír 2:1, body hostů: Krejsa Jakub 4:0, Čakovský Filip 0:4, Tichý Zdeněk 1:3, Olejníček Vojtěch 4:0), SK Olšany B - TJ Sokol Lovčičky 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hazucha Juraj 1:3, Busta Milan 1:3, Němec Josef 1:3, Trávniček Petr 1:3, body hostů: Hudec Martin 4:0, Šebesta Karel 4:0, Hudec Richard 4:0, Pavlíček Antonín 0:4), TJ Slavíkovice - TJ Sokol Otnice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek Zdeněk 4:0, Leznar Martin 4:0, Pleva Damián 2:2, Pecha Tomáš 4:0, body hostů: Jelínek Petr 0:4, Jelínek Dominik 0:4, Oplt Bolek 1:3, Cikánek Martin 1:3), SK Újezd u Brna A - SPŠ Bošky Bošovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Václav 3:1, Konvica Jan 1:3, Zahradník Petr 0:4, Hradský Karel 3:1, body hostů: Pospíšil Jiří 3:1, Procházka Vojtěch 2:2, Urban Petr 2:2, Procházka Jiří 2:2),
21. kolo:
SK Újezd u Brna A - TJ Sokol Hodějice B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jašek Václav 3:1, Lakomá Denisa 2:2, Hradský Karel 1:3, WO 0:5, body hostů: Kvasnička Roman 3:0, Kučera Robert 1:2, Sigmund Adam 1:2, Vinklárek Radek 1:2, WO 5:0), SPŠ Bošky Bošovice A - TJ Slavíkovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Jiří 2:2, Procházka Jiří 0:1, Urban Petr 2:2, Procházka Vojtěch 0:4, Mazanec František 0:3, body hostů: Jelínek Břetislav 4:0, Pecha Tomáš 3:1, Leznar Martin 3:1, Leznar Bořivoj 2:2), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Lovčičky 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oplt Bolek 0:4, Cikánek Martin 0:4, Jelínek Dominik 0:4, Jelínek Petr 0:4, body hostů: Hudec Richard 4:0, Zapletal David 4:0, Hudec Martin 4:0, Šebesta Karel 4:0), TJ Sokol Rousínovec C - SK Olšany B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juhás Pavel 4:0, Idrný František 4:0, Skřivánek Pavel 4:0, Flössler Jaromír 4:0, body hostů: Němec Josef 0:4, Busta Milan 0:4, Libánek Patrik 0:4, Trávniček Petr 0:4), KST Vyškov C - TJ Hoštice - Heroltice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čakovský Filip 1:3, Krejsa Jakub 4:0, Luska Petr 4:0, Varzari Serghei 0:4, body hostů: Hanák Jan 1:1, Zaremba Jan 2:2, Kocourek Vratislav 2:2, Jenáček Jiří 1:3, Štolfa Jan 1:1), TJ Němčany C - TJ Sokol Bučovice D 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němec Pavel 0:3, Kohoutek Petr 2:1, Ševčík Roman 2:1, Ledvina Vít 1:2, WO 5:0, body hostů: Synek Stanislav 4:0, Novák Robert 2:2, Šlampa Jan 1:3, WO 0:5),
22. kolo:
TJ Sokol Hodějice B - TJ Sokol Bučovice D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vinklárek Radek 1:2, Kvasnička Roman 0:3, Kučera Robert 2:1, Sigmund Adam 2:1, WO 5:0, body hostů: Novák Robert 3:1, Šafařík Radomír 3:1, Procházka Miloš 1:3, WO 0:5), TJ Němčany C - KST Vyškov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Jiří 2:2, Ledvina Vít 2:2, Bartoš Jiří 3:1, Kohoutek Petr 3:1, body hostů: Čakovský Filip 1:3, Dosedla Martin 1:3, Luska Petr 4:0, Luska Dalibor 0:4), SK Olšany B - TJ Hoštice - Heroltice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hazucha Juraj 0:4, Trávniček Petr 0:4, Němec Josef 3:1, Busta Milan 2:2, body hostů: Hanák Jan 4:0, Zaremba Jan 3:1, Jenáček Jiří 2:2, Štolfa Jan 2:2), TJ Sokol Otnice C - TJ Sokol Rousínovec C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Petr 0:4, Jelínek Dominik 0:4, Cikánek Martin 1:3, WO 0:5, body hostů: Flössler Jaromír 3:0, Idrný František 3:0, Knapek Bronislav 3:0, Buchta Richard 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Lovčičky - SPŠ Bošky Bošovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal David 4:0, Hudec Martin 4:0, Hudec Richard 2:2, Šebesta Karel 2:2, body hostů: Pospíšil Jiří 2:2, Marková Michaela 0:4, Urban Petr 2:2, Mazanec František 0:4), TJ Slavíkovice - SK Újezd u Brna A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leznar Bořivoj 1:3, Leznar Martin 2:2, Pleva Damián 0:4, Pecha Tomáš 3:1, body hostů: Jašek Václav 4:0, Lakomá Denisa 2:2, Floriánová Julie 1:3, Hradský Karel 3:1),
Okresní soutěž 3
1. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bohdalice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drkal Roman 1:3, Růžička Jiří 1:3, Paseka Matěj 0:4, Ondrášek Marek 1:3, body hostů: Zemánek Ladislav 3:1, Vágner Milan st. 4:0, Kurka Vlastimil 3:1, Vágner Milan ml. 3:1), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Drnovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holíček Tomáš 1:3, Tesáček Petr 1:3, Kutilová Gabriela 0:4, Šlampa Jan 1:3, body hostů: Kuchtíček Jakub 4:0, Kupčík Jakub 4:0, Jančík Josef 4:0, Kubíček Pavel 1:3), KST Vyškov D - TJ Sokol Královopolské Vážany 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luska Dalibor 0:4, Zbořil Matěj 0:4, Keresteš Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Libánek Václav 3:0, Dvořáček Vítězslav 2:0, Skřivánek Květoslav 3:0, Pupp Ladislav 3:0, Frank Pavel 1:0, WO 5:0), SK Újezd u Brna B - TJ Mouřínov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Floriánová Julie 1:3, Henčl Martin 4:0, Konvica Jan 1:3, body hostů: Sedlák Miloslav 0:4, Lánský Radim st. 2:2, Jelínek Roman 3:1, Vintr Dalibor 2:2), TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Rousínovec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 1:3, Toulec Radek 2:2, Jekl Petr 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Hudcová Alena 4:0, Idrný František 2:2, Milich Jaroslav 0:4), OST Nevojice B - Letonice 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dempír Antonín 1:3, Hrebičík Milan st. 0:4, Malík Ondřej 0:4, Skalička Jaroslav 0:4, body hostů: Halouzka Dušan 4:0, Skokan Miroslav 3:1, Lokaj Ladislav 2:0, Kuba Martin 4:0, Lokaj David 2:0),
2. kolo:
Letonice - TJ Vážany nad Litavou B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj Ladislav 4:0, Kuba Martin 2:2, Skokan Miroslav 4:0, Halouzka Dušan 1:1, Lokaj David 1:1, body hostů: Paseka Matěj 0:4, Ondrášek Marek 1:3, Drkal Roman 2:2, Růžička Jiří 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - OST Nevojice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 3:1, Milich Jaroslav 1:3, Idrný František 3:1, Zugar Radek 1:1, Buzek Vítězslav 0:2, body hostů: Slavíček Martin 3:1, Dempír Antonín 3:1, Hrebičík Milan ml. 2:2, Hrebičík Milan st. 0:4), SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Luleč A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lakomá Denisa 0:1, Floriánová Julie 1:3, Henčl Martin 4:0, Konvica Jan 0:4, Hladký Bohdan 0:3, body hostů: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 3:1, Toulec Radek 2:2), TJ Mouřínov A - KST Vyškov D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Vintr Ondřej 2:2, Lánský Radim st. 3:1, body hostů: Luska Dalibor 0:4, Čakovský Filip 0:4, Luska Petr 2:2, Drápal Metoděj 1:3), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Bučovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Václav 4:0, Skřivánek Květoslav 2:0, Dvořáček Vítězslav 3:1, Pupp Ladislav 4:0, Frank Pavel 1:1, body hostů: Procházka Miloš 1:3, Hrubá Patricie 0:4, Hanák Libor 1:3, Tesáček Petr 0:4), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Drnovice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zemánek Ladislav 2:1, Vágner Milan st. 3:0, Vágner Milan ml. 2:1, Kurka Vlastimil 2:1, WO 5:0, body hostů: Kupčík Jakub 2:2, Kuchtíček Jakub 1:3, Kubíček Pavel 0:4, WO 0:5),
3. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Drnovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrášek Marek 1:3, Paseka Matěj 0:4, Drkal Roman 2:2, Růžička Jiří 1:3, body hostů: Kuchtíček Jakub 4:0, Kupčík Jakub 4:0, Jančík Josef 3:1, Tesař Jakub 1:3), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Bohdalice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 3:1, Dvořáček Vítězslav 1:3, Frank Pavel 2:2, Pupp Ladislav 1:3, body hostů: Vágner Milan st. 3:1, Kurka Vlastimil 2:2, Zemánek Ladislav 2:2, Vágner Milan ml. 2:2), TJ Sokol Bučovice E - TJ Mouřínov A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holíček Tomáš 1:3, Hrubá Patricie 0:4, Tesáček Petr 1:3, Sokola Martin 0:4, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Lánský Radim st. 4:0, Vintr Ondřej 2:2), TJ Sokol Luleč A - KST Vyškov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 2:2, Toulec Radek 1:3, body hostů: Krejsa Jakub 3:1, Luska Dalibor 0:4, Drápal Metoděj 2:2, Luska Petr 1:3), OST Nevojice B - SK Újezd u Brna B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malík Ondřej 0:3, Dempír Antonín 2:1, Hrebičík Milan st. 0:3, Hrebičík Milan ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Floriánová Julie 4:0, Konvica Jan 2:2, Zahradník Petr 3:1, WO 0:5), Letonice - TJ Sokol Rousínovec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj Ladislav 2:2, Skokan Miroslav 1:3, Halouzka Dušan 3:1, Kuba Martin 0:2, Lokaj David 1:1, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Buchta Richard 0:4, Pospíšil Ondřej 3:1, Idrný František 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Rousínovec D - TJ Vážany nad Litavou B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Milich Jaroslav 2:1, Pospíšil Ondřej 3:0, Idrný František 3:0, Buzek Vítězslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Drkal Roman 2:2, Růžička Jiří 0:4, Ondrášek Marek 0:4, WO 0:5), Letonice - SK Újezd u Brna B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skokan Miroslav 0:1, Lokaj Ladislav 3:0, Halouzka Dušan 2:1, Kuba Martin 1:2, Lokaj David 0:2, WO 5:0, body hostů: Floriánová Julie 3:1, Konvica Jan 2:2, Zahradník Petr 1:3, WO 0:5), OST Nevojice B - KST Vyškov D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dempír Antonín 3:1, Navrátil Jaroslav 3:1, Skalička Jaroslav 1:3, Hrebičík Milan ml. 3:1, body hostů: Krejsa Jakub 3:1, Luska Dalibor 0:4, Drápal Metoděj 2:2, Luska Petr 1:3), TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Bučovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 4:0, Jekl Petr 3:1, Toulec Radek 4:0, body hostů: Hrubá Patricie 1:3, Holíček Tomáš 1:3, Sokola Martin 0:4, Tesáček Petr 0:4), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Mouřínov A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Vlastimil 2:2, Vágner Milan st. 4:0, Vágner Milan ml. 1:3, Zemánek Ladislav 0:4, body hostů: Vintr Dalibor 2:2, Vintr Ondřej 1:3, Jelínek Roman 3:1, Lánský Radim st. 3:1), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Královopolské Vážany 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchtíček Jakub 1:3, Kupčík Jakub 4:0, Jančík Josef 4:0, Kubíček Pavel 0:4, body hostů: Libánek Václav 2:2, Skřivánek Květoslav 2:2, Pupp Ladislav 1:3, Frank Pavel 2:2),
5. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Královopolské Vážany 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drkal Roman 4:0, Růžička Jiří 0:4, Paseka Matěj 0:4, Ondrášek Marek 0:4, body hostů: Libánek Václav 3:1, Skřivánek Květoslav 3:1, Frank Pavel 3:1, Pupp Ladislav 3:1), TJ Mouřínov A - TJ Sokol Drnovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vintr Ondřej 1:3, Jelínek Roman 3:1, Vintr Dalibor 1:3, Lánský Radim st. 1:3, body hostů: Kuchtíček Jakub 3:1, Kupčík Jakub 3:1, Jančík Josef 3:1, Tesař Jakub 1:3), TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Bohdalice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Toulec Radek 1:3, Šmíd Jan 2:2, Malach Roman 4:0, Jekl Petr 1:3, body hostů: Vágner Milan ml. 2:2, Kurka Vlastimil 2:2, Zemánek Ladislav 1:3, Vágner Milan st. 3:1), TJ Sokol Bučovice E - OST Nevojice B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubá Patricie 2:2, Tesáček Petr 1:3, Šafařík Radomír 4:0, WO 0:5, body hostů: Hrebičík Milan ml. 2:1, Malík Ondřej 0:3, Dempír Antonín 1:2, Smejkal Libor 2:1, WO 5:0), Letonice - KST Vyškov D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokan Miroslav 3:1, Lokaj Ladislav 2:0, Halouzka Dušan 1:3, Kuba Martin 3:1, Lokaj David 1:1, body hostů: Varzari Serghei 1:3, Čakovský Filip 0:4, Dosedla Martin 1:3, Krejsa Jakub 4:0), SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Rousínovec D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zahradník Petr 2:2, Životský Martin 0:2, Henčl Martin 4:0, Konvica Jan 0:4, Hladký Bohdan 1:1, body hostů: Flössler Jaromír 1:1, Idrný František 2:2, Pospíšil Ondřej 2:2, Milich Jaroslav 3:1, Buzek Vítězslav 1:1),
6. kolo:
SK Újezd u Brna B - TJ Vážany nad Litavou B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Henčl Martin 4:0, Floriánová Julie 4:0, Konvica Jan 2:2, body hostů: Paseka Matěj 0:4, Klímová Daniela 0:4, Drkal Roman 2:2, Růžička Jiří 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - KST Vyškov D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Ondřej 2:2, Milich Jaroslav 3:1, Idrný František 1:0, Lukášek Jiří 1:3, Buzek Vítězslav 2:1, body hostů: Luska Dalibor 1:3, Zbořil Matěj 0:4, Čakovský Filip 2:2, Luska Petr 4:0), Letonice - TJ Sokol Bučovice E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj David 3:1, Kuba Martin 4:0, Halouzka Dušan 3:1, Lokaj Ladislav 4:0, body hostů: Hrubá Patricie 0:4, Holíček Tomáš 2:2, Tesáček Petr 0:4, Synek Stanislav ml. 0:4), TJ Sokol Bohdalice A - OST Nevojice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vágner Milan st. 4:0, Kurka Vlastimil 4:0, Zemánek Ladislav 4:0, Vágner Milan ml. 4:0, body hostů: Dempír Antonín 0:4, Slavíček Martin 0:4, Hrebičík Milan st. 0:4, Hrebičík Milan ml. 0:4), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Luleč A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupčík Jakub 2:2, Kuchtíček Jakub 2:2, Tesař Jakub 1:3, Kubíček Pavel 0:4, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Malach Roman 4:0, Jekl Petr 1:3, Toulec Radek 2:2), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Mouřínov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 3:1, Pupp Ladislav 3:1, Frank Pavel 1:3, Skřivánek Květoslav 2:2, body hostů: Vintr Ondřej 0:4, Lánský Radim st. 2:2, Vintr Dalibor 1:3, Jelínek Roman 4:0),
7. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Mouřínov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paseka Matěj 0:4, Nezhyba Pavel 0:4, Růžička Jiří 2:2, Drkal Roman 3:1, body hostů: Vintr Dalibor 3:1, Jelínek Roman 4:0, Sedlák Miloslav 2:2, Vintr Ondřej 2:2), TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Královopolské Vážany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 3:1, Toulec Radek 1:3, Jekl Petr 0:4, body hostů: Libánek Václav 2:2, Skřivánek Květoslav 3:1, Pupp Ladislav 2:2, Frank Pavel 1:3), OST Nevojice B - TJ Sokol Drnovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dempír Antonín 1:3, Malík Ondřej 2:2, Hrebičík Milan ml. 2:2, Hrebičík Milan st. 0:4, body hostů: Kuchtíček Jakub 4:0, Kupčík Jakub 2:2, Jančík Josef 4:0, Kubíček Pavel 1:3), Letonice - TJ Sokol Bohdalice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Martin 1:3, Skokan Miroslav 1:3, Lokaj David 0:4, Lokaj Ladislav 2:2, body hostů: Vágner Milan ml. 1:3, Kurka Vlastimil 3:1, Zemánek Ladislav 4:0, Vágner Milan st. 4:0), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Rousínovec D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubá Patricie 1:3, Holíček Tomáš 3:1, Tesáček Petr 1:3, Sokola Martin 0:4, body hostů: Flössler Jaromír 4:0, Buchta Richard 2:2, Pospíšil Ondřej 3:1, Milich Jaroslav 2:2), KST Vyškov D - SK Újezd u Brna B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čakovský Filip 1:2, Luska Petr 1:2, Hodoši Samuel 0:3, Luska Dalibor 0:3, WO 5:0, body hostů: Floriánová Julie 4:0, Henčl Martin 4:0, Zahradník Petr 2:2, WO 0:5),
8. kolo:
KST Vyškov D - TJ Vážany nad Litavou B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luska Dalibor 2:2, Luska Petr 3:1, Čakovský Filip 3:1, Krejsa Jakub 4:0, body hostů: Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 3:1, Paseka Matěj 0:4, Nezhyba Pavel 0:4), TJ Sokol Bučovice E - SK Újezd u Brna B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Radomír 2:0, Müller Jan 4:0, Holíček Tomáš 3:1, Šlampa Jan 3:1, Tesáček Petr 2:0, body hostů: Zahradník Petr 1:3, Konvica Jan 0:4, Tálský Radek 0:4, Životský Martin 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bohdalice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudcová Alena 2:1, Idrný František 2:2, Pospíšil Ondřej 2:2, Flössler Jaromír 4:0, Milich Jaroslav 0:1, body hostů: Kurka Vlastimil 1:3, Vágner Milan ml. 1:3, Zemánek Ladislav 2:2, Vágner Milan st. 2:2), TJ Sokol Drnovice C - Letonice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuchtíček Jakub 4:0, Kupčík Jakub 3:1, Tesař Jakub 3:1, Kubíček Pavel 1:3, body hostů: Lokaj Ladislav 2:2, Lokaj David 1:3, Halouzka Dušan 1:3, Kuba Martin 1:3), TJ Sokol Královopolské Vážany - OST Nevojice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Václav 4:0, Pupp Ladislav 3:1, Frank Pavel 3:1, Skřivánek Květoslav 3:1, body hostů: Slavíček Martin 3:1, Malík Ondřej 0:4, Hrebičík Milan st. 0:4, Skalička Jaroslav 0:4), TJ Mouřínov A - TJ Sokol Luleč A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vykoukal Miroslav 0:4, Sedlák Miloslav 0:4, Vintr Ondřej 0:4, Jelínek Roman 3:1, body hostů: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 3:1, Toulec Radek 3:1),
9. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Luleč A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Paseka Matěj 0:4, Ondrášek Marek 0:4, Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 1:3, body hostů: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 4:0, Jekl Petr 2:2, Toulec Radek 4:0), OST Nevojice B - TJ Mouřínov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan ml. 3:1, Hrebičík Milan st. 0:4, Dempír Antonín 3:1, Malík Ondřej 0:4, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 2:2, Vintr Ondřej 2:2, Sedlák Miloslav 1:1, Vykoukal Miroslav 1:1), Letonice - TJ Sokol Královopolské Vážany 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuba Martin 2:0, Skokan Miroslav 3:1, Lokaj Ladislav 3:1, Halouzka Dušan 0:4, Lokaj David 0:2, body hostů: Skřivánek Květoslav 1:3, Libánek Václav 3:1, Pupp Ladislav 2:2, Frank Pavel 2:2), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Rousínovec D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupčík Jakub 1:3, Kuchtíček Jakub 3:1, Tesař Jakub 2:2, Kubíček Pavel 2:2, body hostů: Flössler Jaromír 4:0, Idrný František 2:2, Pospíšil Ondřej 1:3, Milich Jaroslav 1:3), SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Bohdalice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Floriánová Julie 0:4, Henčl Martin 4:0, Tálský Radek 0:4, Konvica Jan 0:4, body hostů: Vágner Milan ml. 3:1, Kurka Vlastimil 3:1, Zemánek Ladislav 3:1, Vágner Milan st. 3:1), TJ Sokol Bučovice E - KST Vyškov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubá Patricie 2:2, Šlampa Jan 3:1, Tesáček Petr 2:2, Synek Stanislav ml. 0:4, body hostů: Keresteš Jan 1:3, Zbořil Matěj 1:3, Luska Petr 3:1, Drápal Metoděj 4:0),
10. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Bučovice E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Jiří 3:1, Paseka Matěj 0:4, Beran Matěj 0:4, Drkal Roman 3:1, body hostů: Šafařík Radomír 4:0, Hrubá Patricie 2:2, Tesáček Petr 2:2, Holíček Tomáš 2:2), KST Vyškov D - TJ Sokol Bohdalice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Jakub 3:1, Čakovský Filip 1:3, Zbořil Matěj 0:4, Luska Dalibor 0:4, body hostů: Zemánek Ladislav 3:1, Vágner Milan ml. 2:2, Kurka Vlastimil 4:0, Vágner Milan st. 3:1), SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Drnovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floriánová Julie 2:2, Zahradník Petr 2:2, Konvica Jan 1:3, Tálský Radek 0:4, body hostů: Kuchtíček Jakub 4:0, Kupčík Jakub 4:0, Tesař Jakub 2:2, Kubíček Pavel 1:3), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Rousínovec D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Libánek Václav 4:0, Frank Pavel 3:1, Skřivánek Květoslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Flössler Jaromír 0:3, Idrný František 1:2, Milich Jaroslav 0:3, Hudcová Alena 1:2, WO 5:0), TJ Mouřínov A - Letonice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Vintr Ondřej 2:2, Vykoukal Miroslav 0:2, Sedlák Miloslav 0:2, body hostů: Skokan Miroslav 1:3, Kuba Martin 2:2, Lokaj Ladislav 2:2, Lokaj David 2:2), TJ Sokol Luleč A - OST Nevojice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malach Roman 4:0, Šmíd Jan 4:0, Křetínská Ivana 1:3, Toulec Radek 4:0, body hostů: Dempír Antonín 1:3, Navrátil Jaroslav 1:3, Hrebičík Milan st. 0:4, Malík Ondřej 1:3),
11. kolo:
OST Nevojice B - TJ Vážany nad Litavou B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jaroslav 4:0, Malík Ondřej 2:2, Dempír Antonín 4:0, Smejkal Libor 3:1, body hostů: Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 2:2, Paseka Matěj 0:4, Nezhyba Pavel 0:4), Letonice - TJ Sokol Luleč A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lokaj David 1:3, Kuba Martin 1:3, Skokan Miroslav 0:4, Lokaj Ladislav 2:2, body hostů: Malach Roman 3:1, Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 2:2, Toulec Radek 4:0), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Mouřínov A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudcová Alena 4:0, Flössler Jaromír 4:0, Idrný František 4:0, Milich Jaroslav 1:1, Buzek Vítězslav 1:1, body hostů: Sedlák Miloslav 1:3, Vařák Miloslav 0:4, Štec Zdeněk 0:4, Vykoukal Miroslav 1:3), TJ Sokol Královopolské Vážany - SK Újezd u Brna B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 4:0, Pupp Ladislav 3:1, Frank Pavel 4:0, Skřivánek Květoslav 4:0, body hostů: Zahradník Petr 0:4, Konvica Jan 0:4, Floriánová Julie 1:3, Tálský Radek 0:4), TJ Sokol Drnovice C - KST Vyškov D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kupčík Jakub 4:0, Kuchtíček Jakub 2:2, Tesař Jakub 2:2, Kubíček Pavel 1:3, body hostů: Krejsa Jakub 3:1, Čakovský Filip 2:2, Zbořil Matěj 1:3, Luska Dalibor 1:3), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Bučovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vágner Milan ml. 3:1, Kurka Vlastimil 2:0, Müller František 4:0, Vágner Milan st. 4:0, Zemánek Ladislav 2:0, body hostů: Macháň Miroslav 0:4, Hrubá Patricie 1:3, Tesáček Petr 0:4, Holíček Tomáš 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Bohdalice A - TJ Vážany nad Litavou B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurka Vlastimil 4:0, Vágner Milan st. 4:0, Müller František 4:0, Zemánek Ladislav 4:0, body hostů: Růžička Jiří 0:4, Drkal Roman 0:4, Ondrášek Marek 0:4, Dvořáček František 0:4), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Bučovice E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchtíček Jakub 4:0, Kupčík Jakub 4:0, Kubíček Pavel 1:3, WO 0:5, body hostů: Holíček Tomáš 1:2, Tesáček Petr 0:3, Sokola Martin 1:2, Hrubá Patricie 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Královopolské Vážany - KST Vyškov D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Václav 4:0, Frank Pavel 2:0, Pupp Ladislav 4:0, Skřivánek Květoslav 3:1, Dvořáček Vítězslav 2:0, body hostů: Beran Stanislav 0:4, Zbořil Matěj 0:4, Luska Petr 1:3, Luska Dalibor 0:4), TJ Mouřínov A - SK Újezd u Brna B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Vintr Ondřej 2:2, Lánský Radim st. 4:0, body hostů: Tálský Radek 1:3, Konvica Jan 0:4, Hladký Bohdan 0:4, Sedláček Ondřej 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Luleč A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudcová Alena 3:1, Lukášek Jiří 0:2, Idrný František 3:1, Flössler Jaromír 4:0, Milich Jaroslav 1:1, body hostů: Malach Roman 1:3, Šmíd Jan 1:3, Jekl Petr 0:4, Toulec Radek 3:1), Letonice - OST Nevojice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lokaj David 1:3, Lokaj Ladislav 1:3, Kuba Martin 4:0, Halouzka Dušan 1:3, body hostů: Slavíček Martin 3:1, Navrátil Jaroslav 3:1, Dempír Antonín 3:1, Hrebičík Milan st. 0:4),
13. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - Letonice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáček František 4:0, Ondrášek Marek 2:2, Drkal Roman 3:1, Růžička Jiří 2:2, body hostů: Kuba Martin 0:4, Halouzka Dušan 0:2, Skokan Miroslav 2:2, Lokaj Ladislav 3:1, Lokaj David 0:2), OST Nevojice B - TJ Sokol Rousínovec D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan st. 0:4, Hrebičík Milan ml. 4:0, Navrátil Jaroslav 2:2, Slavíček Martin 2:2, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Milich Jaroslav 1:3, Idrný František 3:1, Pospíšil Ondřej 1:3), TJ Sokol Luleč A - SK Újezd u Brna B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 3:1, Toulec Radek 4:0, Jekl Petr 3:1, Křetínská Lucie 0:4, body hostů: Zahradník Petr 2:2, Konvica Jan 1:3, Hladký Bohdan 2:2, Sedláček Ondřej 1:3), KST Vyškov D - TJ Mouřínov A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korec Zdeněk 1:3, Zbořil Matěj 0:4, Dosedla Martin 2:2, Luska Dalibor 0:4, body hostů: Vintr Dalibor 4:0, Jelínek Roman 4:0, Lánský Radim st. 3:1, Vintr Ondřej 2:2), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Královopolské Vážany 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holíček Tomáš 2:2, Fenyk Michal 0:3, Hrubá Patricie 1:3, Šlampa Jan 1:3, Tesáček Petr 0:1, body hostů: Libánek Václav 4:0, Skřivánek Květoslav 3:1, Pupp Ladislav 1:3, Frank Pavel 4:0), TJ Sokol Drnovice C - TJ Sokol Bohdalice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Indra Roman 3:1, Kuchtíček Jakub 0:4, Kupčík Jakub 3:1, Jančík Josef 4:0, body hostů: Vágner Milan ml. 2:2, Kurka Vlastimil 2:2, Vágner Milan st. 1:3, Zemánek Ladislav 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Drnovice C - TJ Vážany nad Litavou B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesař Jakub 3:1, Kuchtíček Jakub 3:1, Kubíček Pavel 1:3, Indra Roman 4:0, body hostů: Růžička Jiří 1:3, Drkal Roman 2:2, Dvořáček František 1:3, Ondrášek Marek 1:3), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Královopolské Vážany 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller František 4:0, Zemánek Ladislav 1:1, Vágner Milan st. 4:0, Kurka Vlastimil 2:2, Vágner Milan ml. 1:1, body hostů: Libánek Václav 2:2, Skřivánek Květoslav 1:3, Pupp Ladislav 0:4, Frank Pavel 1:3), TJ Mouřínov A - TJ Sokol Bučovice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Vintr Ondřej 1:3, Lánský Radim st. 3:1, body hostů: Šlampa Jan 2:2, Fenyk Michal 1:3, Holíček Tomáš 0:4, Hrubá Patricie 1:3), KST Vyškov D - TJ Sokol Luleč A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čakovský Filip 2:2, Zbořil Matěj 0:4, Keresteš Jan 0:4, Korec Zdeněk 2:2, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Malach Roman 4:0, Toulec Radek 2:2, Jekl Petr 2:2), SK Újezd u Brna B - OST Nevojice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Bohdan 2:2, Zahradník Petr 3:1, Henčl Martin 4:0, Konvica Jan 1:3, body hostů: Smejkal Libor 2:2, Hrebičík Milan st. 0:4, Hrubý Vojtěch 3:1, Dempír Antonín 1:3), TJ Sokol Rousínovec D - Letonice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudcová Alena 4:0, Lukášek Jiří 0:2, Idrný František 4:0, Flössler Jaromír 4:0, Buzek Vítězslav 2:0, body hostů: Skokan Miroslav 1:1, Kuba Martin 1:3, Halouzka Dušan 0:4, Lokaj Ladislav 0:4, Lokaj David 0:2),
15. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - TJ Sokol Rousínovec D 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Matěj 0:4, Ondrášek Marek 1:3, Dvořáček František 4:0, WO 0:5, body hostů: Pospíšil Ondřej 2:1, Idrný František 2:1, Lukášek Jiří 1:1, Priškin Jiří 1:2, Buzek Vítězslav 1:0, WO 5:0), SK Újezd u Brna B - Letonice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konvica Jan 0:4, Sedláček Ondřej 1:0, Zahradník Petr 2:2, Henčl Martin 4:0, Floriánová Julie 2:1, body hostů: Halouzka Dušan 3:1, Kuba Martin 1:3, Lokaj Ladislav 0:2, Skokan Miroslav 2:2, Lokaj David 1:1), KST Vyškov D - OST Nevojice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drápal Metoděj 2:2, Krejsa Jakub 4:0, Luska Petr 3:1, Čakovský Filip 3:1, body hostů: Hrebičík Milan ml. 0:4, Navrátil Jaroslav 0:4, Hrubý Vojtěch 3:1, Dempír Antonín 1:3), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Luleč A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tesáček Petr 0:4, Fenyk Michal 1:3, Šlampa Jan 2:2, Hrubá Patricie 1:3, body hostů: Malach Roman 4:0, Toulec Radek 4:0, Jekl Petr 3:1, Křetínský Aleš 1:3), TJ Mouřínov A - TJ Sokol Bohdalice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 2:2, Vintr Dalibor 3:1, Vintr Ondřej 0:4, Lánský Radim st. 1:3, body hostů: Vágner Milan ml. 2:2, Müller František 3:1, Vágner Milan st. 3:1, Zemánek Ladislav 2:2), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Drnovice C 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Libánek Václav 1:3, Skřivánek Květoslav 1:3, Frank Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Kuchtíček Jakub 1:2, Kupčík Jakub 3:0, Indra Roman 3:0, Jančík Josef 3:0, WO 5:0),
16. kolo:
TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Vážany nad Litavou B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Libánek Václav 3:1, Pupp Ladislav 2:2, Frank Pavel 3:1, Navrátil Lubomír 1:3, body hostů: Drkal Roman 2:2, Dvořáček František 4:0, Ondrášek Marek 1:3, Paseka Matěj 0:4), TJ Sokol Drnovice C - TJ Mouřínov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Indra Roman 1:3, Kupčík Jakub 3:1, Tesař Jakub 0:4, Jančík Josef 2:2, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim st. 2:2, Vintr Ondřej 1:3), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Luleč A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vágner Milan st. 4:0, Zemánek Ladislav 1:3, Kurka Vlastimil 1:3, Vágner Milan ml. 4:0, body hostů: Malach Roman 2:2, Toulec Radek 2:2, Šmíd Jan 2:2, Jekl Petr 0:4), OST Nevojice B - TJ Sokol Bučovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jaroslav 3:1, Hrubý Vojtěch 3:1, Hrebičík Milan st. 0:4, Dempír Antonín 4:0, body hostů: Šlampa Jan 2:2, Fenyk Michal 1:3, Holíček Tomáš 2:2, Tesáček Petr 1:3), KST Vyškov D - Letonice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zbořil Matěj 0:4, Keresteš Jan 0:4, Luska Dalibor 1:3, Hodoši Samuel 1:3, body hostů: Skokan Miroslav 4:0, Kuba Martin 2:0, Halouzka Dušan 3:1, Lokaj Ladislav 4:0, Lokaj David 1:1), TJ Sokol Rousínovec D - SK Újezd u Brna B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Buzek Vítězslav 1:2, Pospíšil Ondřej 2:1, Idrný František 2:1, Flössler Jaromír 3:0, WO 5:0, body hostů: Konvica Jan 1:3, Zahradník Petr 1:3, Sedláček Ondřej 2:2, WO 0:5),
17. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - SK Újezd u Brna B 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořáček František 2:2, Drkal Roman 3:1, Nezhyba Pavel 0:4, WO 0:5, body hostů: Zahradník Petr 2:1, Konvica Jan 1:2, Floriánová Julie 2:1, Sedláček Ondřej 2:1, WO 5:0), KST Vyškov D - TJ Sokol Rousínovec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Jakub 4:0, Drápal Metoděj 2:2, Dosedla Martin 0:4, Luska Petr 1:2, Luska Dalibor 0:1, body hostů: Flössler Jaromír 3:1, Idrný František 3:1, Pospíšil Ondřej 1:3, Buzek Vítězslav 2:2), TJ Sokol Bučovice E - Letonice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holíček Tomáš 1:3, Tesáček Petr 1:3, Šlampa Jan 0:2, Fenyk Michal 1:3, Hrubá Patricie 0:2, body hostů: Skokan Miroslav 0:2, Halouzka Dušan 3:1, Lokaj Ladislav 4:0, Kuba Martin 4:0, Lokaj David 2:0), OST Nevojice B - TJ Sokol Bohdalice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Navrátil Jaroslav 0:4, Hrebičík Milan st. 0:4, Dempír Antonín 1:3, Smejkal Libor 1:3, body hostů: Vágner Milan ml. 2:2, Zemánek Ladislav 4:0, Müller František 4:0, Vágner Milan st. 4:0), TJ Sokol Luleč A - TJ Sokol Drnovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 3:1, Jekl Petr 2:2, Malach Roman 3:1, Toulec Radek 3:1, body hostů: Kupčík Jakub 2:2, Kuchtíček Jakub 2:2, Tesař Jakub 1:3, Kubíček Pavel 0:4), TJ Mouřínov A - TJ Sokol Královopolské Vážany 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 3:1, Vintr Dalibor 3:1, Vintr Ondřej 1:3, Lánský Radim st. 2:2, body hostů: Libánek Václav 2:2, Skřivánek Květoslav 2:2, Pupp Ladislav 1:3, Frank Pavel 2:2),
18. kolo:
TJ Mouřínov A - TJ Vážany nad Litavou B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Vintr Ondřej 2:2, Lánský Radim st. 3:1, body hostů: Drkal Roman 3:1, Dvořáček František 1:3, Ondrášek Marek 0:4, Nezhyba Pavel 0:4), TJ Sokol Královopolské Vážany - TJ Sokol Luleč A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 4:0, Pupp Ladislav 2:2, Frank Pavel 3:1, Skřivánek Květoslav 2:2, body hostů: Malach Roman 2:2, Toulec Radek 2:2, Jekl Petr 0:4, Šmíd Jan 1:3), TJ Sokol Drnovice C - OST Nevojice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupčík Jakub 4:0, Kuchtíček Jakub 3:1, Tesař Jakub 1:3, Kubíček Pavel 0:4, body hostů: Hrebičík Milan st. 1:3, Hrebičík Milan ml. 3:1, Dempír Antonín 2:2, Navrátil Jaroslav 2:2), TJ Sokol Bohdalice A - Letonice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller František 4:0, Kurka Vlastimil 3:1, Zemánek Ladislav 0:2, Vágner Milan st. 3:1, Vágner Milan ml. 2:0, body hostů: Skokan Miroslav 0:4, Lokaj David 1:3, Lokaj Ladislav 3:1, Kuba Martin 0:4), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Bučovice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Idrný František 4:0, Buchta Richard 3:1, Milich Jaroslav 2:2, Buzek Vítězslav 3:1, body hostů: Šlampa Jan 3:1, Fenyk Michal 0:4, Tesáček Petr 1:3, Synek Stanislav ml. 0:4), SK Újezd u Brna B - KST Vyškov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Floriánová Julie 3:1, Sedláček Ondřej 2:2, Zahradník Petr 1:3, Lakomá Denisa 3:1, body hostů: Krejsa Jakub 3:1, Drápal Metoděj 3:1, Korec Zdeněk 0:4, Luska Petr 1:3),
19. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - KST Vyškov D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáček František 2:2, Drkal Roman 1:3, Ondrášek Marek 1:3, Nezhyba Pavel 0:4, body hostů: Krejsa Jakub 2:0, Čakovský Filip 3:1, Luska Petr 4:0, Luska Dalibor 2:2, Beran Stanislav 1:1), SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Bučovice E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zahradník Petr 3:1, Konvica Jan 3:1, Sedláček Ondřej 2:2, Životský Martin 3:1, WO 0:1, body hostů: Holíček Tomáš 4:0, Synek Stanislav ml. 0:4, Hrubá Patricie 1:3, Sokola Martin 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Bohdalice A - TJ Sokol Rousínovec D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller František 4:0, Zemánek Ladislav 1:3, Kurka Vlastimil 1:3, Vágner Milan ml. 0:1, Vágner Milan st. 1:2, body hostů: Flössler Jaromír 2:2, Idrný František 3:1, Hudcová Alena 1:3, Pospíšil Ondřej 3:1), Letonice - TJ Sokol Drnovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skokan Miroslav 2:2, Kuba Martin 2:2, Lokaj David 2:0, Halouzka Dušan 2:2, Lokaj Ladislav 2:0, body hostů: Kupčík Jakub 3:1, Kuchtíček Jakub 3:1, Tesař Jakub 0:4, Kubíček Pavel 0:4), OST Nevojice B - TJ Sokol Královopolské Vážany 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrebičík Milan st. 0:4, Hrubý Vojtěch 0:4, Dempír Antonín 2:2, Navrátil Jaroslav 3:1, body hostů: Libánek Václav 4:0, Skřivánek Květoslav 2:2, Pupp Ladislav 3:1, Frank Pavel 2:2), TJ Sokol Luleč A - TJ Mouřínov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jekl Petr 2:2, Toulec Radek 3:1, Pydych Stanislav 1:3, Veigler Stanislav 0:4, body hostů: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 3:1, Lánský Radim st. 2:2, Vintr Ondřej 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Luleč A - TJ Vážany nad Litavou B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malach Roman 3:1, Toulec Radek 4:0, Veigler Stanislav 2:2, Jekl Petr 2:2, body hostů: Paseka Matěj 0:4, Nezhyba Pavel 0:4, Dvořáček František 2:2, Drkal Roman 3:1), TJ Mouřínov A - OST Nevojice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Vintr Ondřej 1:3, Lánský Radim st. 3:1, body hostů: Skalička Jaroslav 0:4, Navrátil Jaroslav 1:3, Dempír Antonín 1:3, Hrebičík Milan ml. 2:2), TJ Sokol Královopolské Vážany - Letonice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libánek Václav 4:0, Pupp Ladislav 2:2, Frank Pavel 3:1, Skřivánek Květoslav 2:2, body hostů: Lokaj David 1:3, Kuba Martin 0:4, Halouzka Dušan 1:3, Lokaj Ladislav 3:1), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Drnovice C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:1, Idrný František 3:0, Hudcová Alena 3:0, Flössler Jaromír 3:0, Buzek Vítězslav 0:2, WO 5:0, body hostů: Kuchtíček Jakub 1:3, Kupčík Jakub 1:3, Indra Roman 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Bohdalice A - SK Újezd u Brna B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánek Ladislav 3:1, Vágner Milan ml. 4:0, Müller František 4:0, Vágner Milan st. 4:0, body hostů: Konvica Jan 0:4, Floriánová Julie 0:4, Sedláček Ondřej 1:3, Tálský Radek 0:4), KST Vyškov D - TJ Sokol Bučovice E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Luska Petr 4:0, Zbořil Matěj 1:3, Čakovský Filip 2:2, Luska Dalibor 1:3, body hostů: Šlampa Jan 3:1, Fenyk Michal 3:1, Tesáček Petr 2:2, Synek Stanislav ml. 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Bučovice E - TJ Vážany nad Litavou B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baštová Jana 1:3, Tesáček Petr 2:2, Hrubá Patricie 2:2, Sokola Martin 1:3, body hostů: Ondrášek Marek 3:1, Paseka Matěj 0:4, Dvořáček František 4:0, Drkal Roman 3:1), TJ Sokol Bohdalice A - KST Vyškov D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vágner Milan st. 4:0, Müller František 2:0, Kurka Vlastimil 4:0, Vágner Milan ml. 4:0, Zemánek Ladislav 2:0, body hostů: Luska Dalibor 0:4, Beran Stanislav 0:4, Zbořil Matěj 0:4, Keresteš Jan 0:4), TJ Sokol Drnovice C - SK Újezd u Brna B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kupčík Jakub 4:0, Kuchtíček Jakub 2:2, Konšel Adam 0:4, WO 0:5, body hostů: Zahradník Petr 1:2, Konvica Jan 1:2, Floriánová Julie 2:1, Sedláček Ondřej 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Rousínovec D - TJ Sokol Královopolské Vážany 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buchta Richard 0:2, Pospíšil Ondřej 0:4, Idrný František 3:1, Flössler Jaromír 3:1, Buzek Vítězslav 0:2, body hostů: Libánek Václav 3:1, Skřivánek Květoslav 3:1, Pupp Ladislav 2:2, Frank Pavel 2:2), Letonice - TJ Mouřínov A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halouzka Dušan 1:2, Skokan Miroslav 0:3, Lokaj Ladislav 0:3, Kuba Martin 1:2, WO 5:0, body hostů: Jelínek Roman 3:1, Lánský Radim st. 3:1, Vintr Dalibor 4:0, WO 0:5), OST Nevojice B - TJ Sokol Luleč A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dempír Antonín 3:1, Navrátil Jaroslav 2:2, Hrebičík Milan st. 0:4, Hrebičík Milan ml. 4:0, body hostů: Malach Roman 3:1, Toulec Radek 2:2, Křetínský Aleš 1:3, Šmíd Jan 1:3),
22. kolo:
TJ Vážany nad Litavou B - OST Nevojice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořáček František 4:0, Drkal Roman 3:1, Paseka Matěj 0:4, Nezhyba Pavel 0:4, body hostů: Hrebičík Milan ml. 3:1, Hrebičík Milan st. 2:2, Dempír Antonín 2:2, Navrátil Jaroslav 2:2), TJ Sokol Luleč A - Letonice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malach Roman 3:1, Toulec Radek 4:0, Jekl Petr 3:1, Gründelová Marcela 1:3, body hostů: Kuba Martin 0:4, Skokan Miroslav 1:3, Halouzka Dušan 2:0, Lokaj David 1:3, Lokaj Ladislav 1:1), TJ Mouřínov A - TJ Sokol Rousínovec D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jelínek Roman 4:0, Vintr Dalibor 4:0, Vintr Ondřej 1:3, Lánský Radim st. 1:3, body hostů: Flössler Jaromír 2:2, Hudcová Alena 2:2, Idrný František 2:2, Milich Jaroslav 0:4), SK Újezd u Brna B - TJ Sokol Královopolské Vážany 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konvica Jan 2:2, Zahradník Petr 0:4, Tálský Radek 0:4, WO 0:5, body hostů: Libánek Václav 3:0, Skřivánek Květoslav 2:1, Pupp Ladislav 2:1, Frank Pavel 3:0, WO 5:0), KST Vyškov D - TJ Sokol Drnovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Jakub 4:0, Luska Petr 3:1, Korec Zdeněk 1:3, Luska Dalibor 2:2, body hostů: Kupčík Jakub 2:2, Kuchtíček Jakub 1:3, Kubíček Pavel 0:4, Indra Roman 3:1), TJ Sokol Bučovice E - TJ Sokol Bohdalice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlampa Jan 1:3, Synek Stanislav ml. 0:4, Hrubá Patricie 1:3, Macháň Miroslav 1:3, body hostů: Vágner Milan ml. 2:2, Zemánek Ladislav 4:0, Kurka Vlastimil 0:1, Vágner Milan st. 4:0, Müller František 3:0),
Okresní soutěž 4
1. kolo:
TJ Tatran Hrušky B - KST Vyškov E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Jan 4:0, Batrla Jiří 0:4, Kánský Zdeněk 3:1, Dolák Marek 4:0, body hostů: Zbořil Matěj 2:2, Keresteš Jan 1:3, Dědek Matěj 1:3, Mareš Václav 1:3), TJ Mouřínov B - TJ Heršpice 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernica Lubomír 1:3, Štec Rostislav 0:4, Barek Libor 0:3, Petřík Lukáš 0:4, Barek Roman 0:1, body hostů: Bílek Oldřich 3:1, Beran Stanislav 4:0, Lenhart Tomáš 4:0, Kolovrátek Jiří 4:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Luleč B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovasová Adéla 4:0, Navrátilová Hana 2:2, Florián Miloslav 3:1, Okénka Miroslav 2:2, body hostů: Křetínská Ivana 0:4, Gründelová Marcela 2:2, Zapletal Zdeněk 2:2, Beneš Jiří 1:3), TJ Sokol Bohdalice B - SPŠ Bošky Bošovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Korkován Zoltán ml. 4:0, Zemánková Eva 2:2, Cingel Pavel 4:0, Mokrá Naděžda 0:4, body hostů: Matyáš Martin 2:2, Branč Patrik 1:3, Ryšavý Daniel 1:3, Slabyhoudek Dušan 2:2), SK Újezd u Brna D - SK Újezd u Brna C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoštín Tomáš 1:3, Jašek Jakub 0:4, Antol Roman 1:3, Gajdoštín Ivan 2:2, body hostů: Životský Martin 4:0, Tálský Radek 4:0, Tretera Vít 2:2, Cupák Michal 2:2),
2. kolo:
SK Újezd u Brna D - SPŠ Bošky Bošovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoštín Tomáš 2:2, Kyselka Václav 4:0, Antol Roman 4:0, Gajdoštín Ivan 2:2, body hostů: Slabyhoudek Dušan 2:2, Matyáš Martin 1:3, Šajtar Kryštof 1:3, Ryšavý Daniel 0:4), TJ Sokol Luleč B - TJ Sokol Bohdalice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křetínský Aleš 1:0, Zapletal Zdeněk 2:2, Křetínská Ivana 2:2, Gründelová Marcela 2:2, Beneš Jiří 2:1, body hostů: Cingel Pavel 2:2, Zemánková Eva 1:3, Mokrá Naděžda 0:4, Korkován Zoltán ml. 4:0), DDM Slavkov u Brna - TJ Mouřínov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Marek 3:1, Navrátilová Hana 4:0, Okénka Miroslav 2:2, Okénka Martin 2:2, body hostů: Štec Rostislav 2:2, Sedlák Miloslav 3:1, Barek Libor 0:2, Petřík Lukáš 0:4, Barek Roman 0:2), KST Vyškov E - TJ Heršpice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Keresteš Jan 0:4, Luska Petr 4:0, Mareš Václav 2:2, Korec Zdeněk 3:1, body hostů: Beran Stanislav 1:3, Bodocký Ladislav 2:2, Kolovrátek Jiří 2:2, Lenhart Tomáš 2:2), TJ Němčany D - TJ Tatran Hrušky B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromek Jiří 0:2, Ondráček Jiří 3:1, Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 2:2, Hrozek Patrik 0:2, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Drápal Božetěch 1:3, Kánský Zdeněk 3:1, Dolák Marek 1:3),
3. kolo:
TJ Heršpice - TJ Němčany D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodička Antonín 0:4, Beran Stanislav 1:3, Kolovrátek Jiří 0:4, Lenhart Tomáš 1:3, body hostů: Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 4:0, Hrozek Patrik 2:2, Ondráček Jiří 4:0), KST Vyškov E - DDM Slavkov u Brna 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Luska Petr 3:1, Hodoši Samuel 2:2, Korec Zdeněk 2:2, Dědek Matěj 1:3, body hostů: Lovas Miroslav 1:3, Lovasová Adéla 4:0, Filip Marek 3:1, Svoboda Matouš 0:4), TJ Mouřínov B - TJ Sokol Bohdalice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Lukáš 1:3, Lánský Radim ml. 1:3, Barek Libor 0:4, Štec Rostislav 2:2, body hostů: Cingel Pavel 4:0, Jašíček Radovan 3:1, Korkován Zoltán ml. 4:0, Mokrá Naděžda 1:3), SK Újezd u Brna D - TJ Sokol Luleč B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdoštín Tomáš 0:4, Kyselka Václav 4:0, Antol Roman 4:0, Gajdoštín Ivan 0:4, body hostů: Křetínský Aleš 2:2, Veigler Stanislav 2:2, Křetínská Ivana 2:2, Křetínská Lucie 2:2), SPŠ Bošky Bošovice B - SK Újezd u Brna C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branč Patrik 1:3, Ryšavý Daniel 1:3, Matyáš Martin 2:2, Procházka Jiří 4:0, body hostů: Hladký Bohdan 3:1, Životský Martin 3:1, Cupák Michal 2:2, Nachtnebl Petr 0:4),
4. kolo:
SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Luleč B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Bohdan 3:1, Životský Martin 4:0, Tálský Radek 3:1, Cupák Michal 0:4, body hostů: Pydych Stanislav 2:2, Zapletal Zdeněk 1:3, Křetínská Ivana 1:1, Gründelová Marcela 2:2, Beneš Jiří 0:2), TJ Mouřínov B - SK Újezd u Brna D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štec Rostislav 1:3, Sedlák Miloslav 1:3, Lánský Radim ml. 1:3, Barek Libor 0:1, Petřík Lukáš 0:3, body hostů: Kyselka Václav 3:1, Gajdoštín Tomáš 4:0, Antol Roman 4:0, Gajdoštín Ivan 2:2), KST Vyškov E - TJ Sokol Bohdalice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Keresteš Jan 2:2, Zbořil Matěj 2:2, Mareš Václav 2:2, Chelík Andreas 1:3, body hostů: Cingel Pavel 4:0, Korkován Zoltán ml. 2:0, Jašíček Radovan 2:2, Zemánková Eva 1:3, Mokrá Naděžda 0:2), TJ Němčany D - DDM Slavkov u Brna 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrozek Patrik 3:1, Němec Pavel 4:0, Ondráček Jiří 4:0, Kotolán Vít 4:0, body hostů: Florián Miloslav 0:4, Okénka Miroslav 0:4, Filip Marek 1:3, Navrátilová Hana 0:4), TJ Tatran Hrušky B - TJ Heršpice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolák Marek 4:0, Šmíd Jan 3:1, Drápal Božetěch 1:3, Kánský Zdeněk 4:0, body hostů: Beran Stanislav 2:2, Bílek Oldřich 1:3, Kolovrátek Jiří 1:3, Lenhart Tomáš 0:4),
5. kolo:
DDM Slavkov u Brna - TJ Tatran Hrušky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovasová Adéla 2:2, Navrátilová Hana 1:3, Lovas Miroslav 2:2, Okénka Miroslav 3:1, body hostů: Šmíd Jan 1:3, Dolák Marek 4:0, Drápal Božetěch 0:4, Kánský Zdeněk 3:1), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Němčany D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cingel Pavel 1:3, Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán ml. 3:1, Mokrá Naděžda 0:4, body hostů: Kotolán Vít 3:1, Němec Pavel 2:2, Ondráček Jiří 4:0, Hromek Jiří 3:1), KST Vyškov E - SK Újezd u Brna D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Luska Dalibor 3:1, Dědek Michal 2:2, Zbořil Matěj 2:2, Keresteš Jan 0:4, body hostů: Sedláček Ondřej 4:0, Gajdoštín Tomáš 2:2, Kyselka Václav 2:2, Gajdoštín Ivan 1:3), SK Újezd u Brna C - TJ Mouřínov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Bohdan 4:0, Tálský Radek 4:0, Konvica Jan 2:0, Tretera Vít 1:3, Nachtnebl Petr 0:2, body hostů: Lánský Radim ml. 2:2, Štec Rostislav 0:4, Sedlák Miloslav 1:3, Pernica Lubomír 2:2), SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Sokol Luleč B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Branč Patrik 0:4, Matyáš Martin 1:3, Slabyhoudek Dušan 0:4, Šajtar Kryštof 0:4, body hostů: Křetínský Aleš 4:0, Pydych Stanislav 4:0, Křetínská Ivana 3:1, Veigler Stanislav 4:0),
6. kolo:
TJ Mouřínov B - SPŠ Bošky Bošovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Miloslav 3:1, Štec Rostislav 2:2, Lánský Radim ml. 2:2, Pernica Lubomír 3:1, body hostů: Branč Patrik 0:4, Matyáš Martin 3:1, Fišer Marek 0:4, Slabyhoudek Dušan 3:1), KST Vyškov E - SK Újezd u Brna C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědek Michal 1:3, Dědek Matěj 1:3, Korec Zdeněk 2:2, Mareš Václav 3:1, body hostů: Životský Martin 3:1, Pospíšil Stanislv 0:4, Hladký Bohdan 4:0, Konvica Jan 2:2), SK Újezd u Brna D - TJ Němčany D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antol Roman 0:4, Kyselka Václav 0:4, Gajdoštín Tomáš 0:4, Gajdoštín Ivan 0:4, body hostů: Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 4:0, Hromek Jiří 4:0, Ondráček Jiří 4:0), TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Bohdalice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmíd Jan 2:2, Kánský Zdeněk 3:1, Drápal Božetěch 3:1, Dolák Marek 3:1, body hostů: Cingel Pavel 1:3, Zemánková Eva 0:4, Korkován Zoltán ml. 4:0, Mokrá Naděžda 0:4), TJ Heršpice - DDM Slavkov u Brna 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Stanislav 1:3, Bílek Oldřich 1:3, Kolovrátek Jiří 0:4, Lenhart Tomáš 2:2, body hostů: Lovasová Adéla 4:0, Lovas Miroslav 4:0, Svoboda Matouš 3:1, Florián Miloslav 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Bohdalice B - TJ Heršpice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemánková Eva 1:3, Korkován Zoltán ml. 4:0, Jašíček Radovan 2:2, Mokrá Naděžda 0:4, body hostů: Lenhart Tomáš 3:1, Beran Stanislav 2:2, Jelínek Tomáš 3:1, Kolovrátek Jiří 1:3), SK Újezd u Brna D - TJ Tatran Hrušky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antol Roman 2:2, Kyselka Václav 1:3, Gajdoštín Tomáš 1:3, Gajdoštín Ivan 1:3, body hostů: Dolák Marek 4:0, Šmíd Jan 3:1, Kánský Zdeněk 4:0, Drápal Božetěch 0:4), TJ Němčany D - SK Újezd u Brna C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrozek Patrik 2:2, Němec Pavel 4:0, Kotolán Vít 4:0, Ondráček Jiří 4:0, body hostů: Cupák Michal 0:4, Nachtnebl Petr 0:4, Životský Martin 1:3, Hladký Bohdan 1:3), SPŠ Bošky Bošovice B - KST Vyškov E 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Marek 0:4, Matyáš Martin 2:2, Slabyhoudek Dušan 2:2, WO 0:5, body hostů: Zbořil Matěj 1:2, Dědek Matěj 1:2, Dědek Michal 3:0, Keresteš Jan 3:0, WO 5:0), TJ Mouřínov B - TJ Sokol Luleč B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlák Miloslav 2:2, Pernica Lubomír 0:2, Štec Rostislav 1:3, Lánský Radim ml. 0:4, Barek Libor 0:2, body hostů: Zapletal Zdeněk 3:1, Gründelová Marcela 3:1, Křetínská Ivana 4:0, Veigler Stanislav 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Luleč B - KST Vyškov E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veigler Stanislav 1:0, Beneš Jiří 0:4, Zapletal Zdeněk 3:1, Křetínská Lucie 2:2, Gründelová Marcela 2:1, body hostů: Čakovský Filip 3:1, Mareš Václav 1:3, Luska Dalibor 3:1, Zbořil Matěj 1:3), TJ Němčany D - SPŠ Bošky Bošovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromek Jiří 3:1, Hrozek Patrik 3:1, Ondráček Jiří 3:1, Němec Pavel 4:0, body hostů: Slabyhoudek Dušan 2:2, Branč Patrik 0:4, Matyáš Martin 1:3, Fišer Marek 0:4), TJ Tatran Hrušky B - SK Újezd u Brna C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kánský Zdeněk 3:1, Drápal Božetěch 0:4, Šmíd Jan 1:3, Dolák Marek 3:1, body hostů: Životský Martin 3:1, Tálský Radek 2:2, Hladký Bohdan 3:1, Cupák Michal 1:3), SK Újezd u Brna D - TJ Heršpice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Antol Roman 0:4, Sedláček Ondřej 4:0, Gajdoštín Tomáš 1:3, Gajdoštín Ivan 0:4, body hostů: Beran Stanislav 2:2, Bílek Oldřich 3:1, Jelínek Tomáš 3:1, Lenhart Tomáš 3:1), DDM Slavkov u Brna - TJ Sokol Bohdalice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovasová Adéla 3:1, Navrátilová Hana 3:1, Svoboda Matouš 3:1, Lovas Miroslav 3:1, body hostů: Zemánková Eva 0:4, Jašíček Radovan 0:4, Korkován Zoltán ml. 4:0, Mokrá Naděžda 0:4),
9. kolo:
SK Újezd u Brna D - DDM Slavkov u Brna 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antol Roman 4:0, Sedláček Ondřej 3:1, Gajdoštín Tomáš 2:2, Gajdoštín Ivan 1:3, body hostů: Lovas Miroslav 1:3, Okénka Miroslav 1:3, Filip Marek 3:1, Svoboda Matouš 1:3), TJ Heršpice - SK Újezd u Brna C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lenhart Tomáš 4:0, Jelínek Tomáš 3:1, Kolovrátek Jiří 1:3, Bodocký Ladislav 2:2, body hostů: Životský Martin 3:1, Konvica Jan 1:3, Tálský Radek 2:2, Cupák Michal 0:4), SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Tatran Hrušky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branč Patrik 1:3, Matyáš Martin 2:2, Fišer Marek 0:4, Procházka Jiří 3:1, body hostů: Dolák Marek 3:1, Kánský Zdeněk 4:0, Batrla Jiří 1:3, Šmíd Jan 2:2), TJ Sokol Luleč B - TJ Němčany D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křetínská Ivana 0:4, Křetínský Aleš 0:4, Gründelová Marcela 1:3, Křetínská Lucie 0:4, body hostů: Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 4:0, Ondráček Jiří 4:0, Hromek Jiří 3:1), TJ Mouřínov B - KST Vyškov E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Lukáš 2:2, Barek Roman 0:4, Sedlák Miloslav 1:3, Lánský Radim ml. 1:3, body hostů: Mareš Václav 3:1, Dědek Matěj 4:0, Dědek Michal 4:0, Chelík Andreas 1:3),
10. kolo:
TJ Němčany D - TJ Mouřínov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotolán Vít 4:0, Hrozek Patrik 4:0, Hromek Jiří 4:0, Ondráček Jiří 4:0, body hostů: Pernica Lubomír 0:4, Štec Rostislav 0:4, Lánský Radim ml. 0:4, Sedlák Miloslav 0:4), TJ Tatran Hrušky B - TJ Sokol Luleč B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolák Marek 2:2, Šmíd Jan 1:3, Kánský Zdeněk 4:0, Drápal Božetěch 1:3, body hostů: Veigler Stanislav 2:2, Křetínský Aleš 3:1, Gründelová Marcela 3:1, Beneš Jiří 0:4), TJ Heršpice - SPŠ Bošky Bošovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Beran Stanislav 3:1, Kolovrátek Jiří 2:2, Lenhart Tomáš 4:0, Jelínek Tomáš 4:0, body hostů: Šajtar Kryštof 0:4, Slabyhoudek Dušan 2:2, Matyáš Martin 1:3, Branč Patrik 0:4), DDM Slavkov u Brna - SK Újezd u Brna C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Marek 2:2, Navrátilová Hana 1:2, Florián Miloslav 2:2, Okénka Miroslav 2:2, Lovas Miroslav 1:0, body hostů: Životský Martin 4:0, Tálský Radek 2:2, Cupák Michal 2:2, Pospíšil Stanislv 0:4), SK Újezd u Brna D - TJ Sokol Bohdalice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Antol Roman 3:1, Sedláček Ondřej 3:1, Gajdoštín Tomáš 2:2, Gajdoštín Ivan 1:3, body hostů: Jašíček Radovan 2:2, Zemánková Eva 1:3, Korkován Zoltán ml. 4:0, Mokrá Naděžda 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Bohdalice B - SK Újezd u Brna C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánková Eva 2:2, Mokrá Naděžda 0:4, Korkován Zoltán ml. 3:1, Cingel Pavel 2:0, Bébarová Petra 0:2, body hostů: Životský Martin 4:0, Tálský Radek 3:1, Cupák Michal 1:3, Tretera Vít 1:3), SPŠ Bošky Bošovice B - DDM Slavkov u Brna 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matyáš Martin 0:4, Slabyhoudek Dušan 3:1, Branč Patrik 0:4, Šajtar Kryštof 0:4, body hostů: Filip Marek 3:1, Okénka Miroslav 4:0, Lovas Miroslav 3:1, Florián Miloslav 3:1), TJ Sokol Luleč B - TJ Heršpice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zapletal Zdeněk 2:2, Beneš Jiří 0:4, Křetínská Ivana 0:4, Gründelová Marcela 2:2, body hostů: Lenhart Tomáš 4:0, Jelínek Tomáš 4:0, Kolovrátek Jiří 2:2, Vodička Antonín 2:2), TJ Mouřínov B - TJ Tatran Hrušky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlák Miloslav 1:3, Lánský Radim ml. 1:3, Štec Rostislav 1:3, Barek Libor 0:2, Petřík Lukáš 0:2, body hostů: Dolák Marek 4:0, Karásek Robert 3:1, Kánský Zdeněk 4:0, Drápal Božetěch 2:2), KST Vyškov E - TJ Němčany D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědek Michal 1:3, Korec Zdeněk 0:4, Luska Dalibor 3:1, Dědek Matěj 1:3, body hostů: Němec Pavel 3:1, Ondráček Jiří 4:0, Hrozek Patrik 3:1, Hromek Jiří 1:3),
12. kolo:
KST Vyškov E - TJ Tatran Hrušky B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Stanislav 1:3, Luska Dalibor 3:1, Luska Petr 4:0, Zbořil Matěj 3:1, body hostů: Karásek Robert 0:4, Dolák Marek 2:2, Kánský Zdeněk 2:2, Drápal Božetěch 1:3), TJ Heršpice - TJ Mouřínov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Tomáš 3:1, Lenhart Tomáš 4:0, Bodocký Ladislav 2:2, Kolovrátek Jiří 0:4, body hostů: Sedlák Miloslav 2:2, Štec Rostislav 2:2, Pernica Lubomír 2:2, Lánský Radim ml. 1:3), TJ Sokol Luleč B - DDM Slavkov u Brna 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pydych Stanislav 1:3, Veigler Stanislav 3:1, Křetínská Ivana 1:3, Křetínský Aleš 2:2, body hostů: Lovas Miroslav 2:2, Lovasová Adéla 3:1, Florián Miloslav 2:2, Okénka Miroslav 2:2), SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Sokol Bohdalice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabyhoudek Dušan 2:2, Matyáš Martin 2:2, Branč Patrik 0:4, Ryšavý Daniel 0:4, body hostů: Jašíček Radovan 2:2, Zemánková Eva 3:1, Korkován Zoltán ml. 4:0, Cingel Pavel 3:1), SK Újezd u Brna C - SK Újezd u Brna D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Životský Martin 4:0, Tálský Radek 4:0, Hladký Bohdan 4:0, Cupák Michal 2:2, body hostů: Gajdoštín Ivan 0:4, Gajdoštín Tomáš 1:3, Antol Roman 1:3, Jašek Jakub 0:4),
13. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice B - SK Újezd u Brna D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branč Patrik 0:4, Slabyhoudek Dušan 2:2, Matyáš Martin 4:0, Procházka Jiří 4:0, body hostů: Antol Roman 2:2, Gajdoštín Tomáš 1:3, Kyselka Václav 2:2, Gajdoštín Ivan 1:3), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Sokol Luleč B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašíček Radovan 1:3, Korkován Zoltán st. 4:0, Cingel Pavel 3:1, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Křetínský Aleš 3:1, Zapletal Zdeněk 1:3, Křetínská Ivana 2:2, Gründelová Marcela 2:2), TJ Mouřínov B - DDM Slavkov u Brna 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Lukáš 1:3, Sedlák Miloslav 3:1, Lánský Radim ml. 2:2, Štec Rostislav 2:2, body hostů: Okénka Miroslav 2:2, Okénka Martin 0:4, Florián Miloslav 4:0, Filip Marek 2:2), TJ Heršpice - KST Vyškov E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 2:2, Lenhart Tomáš 2:2, Bílek Oldřich 0:4, Bodocký Ladislav 2:2, body hostů: Beran Stanislav 1:3, Čakovský Filip 3:1, Luska Petr 4:0, Luska Dalibor 2:2), TJ Tatran Hrušky B - TJ Němčany D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kánský Zdeněk 3:1, Dolák Marek 3:1, Šmíd Jan 1:3, Drápal Božetěch 1:3, body hostů: Kotolán Vít 3:1, Němec Pavel 3:1, Hromek Jiří 1:3, Pavlík Tomáš 1:3),
14. kolo:
TJ Němčany D - TJ Heršpice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 4:0, Hromek Jiří 1:1, Ondráček Jiří 3:1, Procházka Michal 0:2, body hostů: Jelínek Tomáš 2:2, Lenhart Tomáš 1:3, Kolovrátek Jiří 0:4, Bodocký Ladislav 0:3, Vrána Aleš 1:0), DDM Slavkov u Brna - KST Vyškov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Marek 3:1, Svoboda Matouš 3:1, Florián Miloslav 2:2, Lovasová Adéla 1:1, Lovas Miroslav 1:1, body hostů: Mareš Václav 2:2, Keresteš Jan 1:3, Beran Stanislav 1:3, Zbořil Matěj 2:2), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Mouřínov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemánková Eva 3:1, Korkován Zoltán ml. 4:0, Jašíček Radovan 2:2, Mokrá Naděžda 2:2, body hostů: Petřík Lukáš 0:2, Sedlák Miloslav 2:2, Štec Rostislav 0:4, Lánský Radim ml. 3:1, Barek Roman 0:2), TJ Sokol Luleč B - SK Újezd u Brna D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pydych Stanislav 3:1, Křetínský Aleš 3:1, Veigler Stanislav 3:1, Gründelová Marcela 3:1, body hostů: Sedláček Ondřej 4:0, Gajdoštín Tomáš 0:4, Gajdoštín Ivan 0:4, Kellner Tomáš 0:4), SK Újezd u Brna C - SPŠ Bošky Bošovice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Životský Martin 4:0, Hladký Bohdan 4:0, Cupák Michal 3:1, WO 0:5, body hostů: Matyáš Martin 0:3, Slabyhoudek Dušan 1:2, Ryšavý Daniel 0:3, Fišer Marek 0:3, WO 5:0),
15. kolo:
TJ Sokol Luleč B - SK Újezd u Brna C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gründelová Marcela 2:2, Křetínská Ivana 1:3, Zapletal Zdeněk 2:2, Beneš Jiří 0:4, body hostů: Konvica Jan 4:0, Tálský Radek 3:1, Cupák Michal 2:2, Hladký Bohdan 2:0, 0:2), SK Újezd u Brna D - TJ Mouřínov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Ondřej 4:0, Antol Roman 1:3, Gajdoštín Tomáš 1:3, Gajdoštín Ivan 1:3, body hostů: Sedlák Miloslav 3:1, Lánský Radim ml. 3:1, Pernica Lubomír 3:1, Štec Rostislav 0:4), TJ Sokol Bohdalice B - KST Vyškov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cingel Pavel 4:0, Korkován Zoltán ml. 4:0, Jašíček Radovan 2:2, Zemánková Eva 0:4, body hostů: Zbořil Matěj 2:2, Hodoši Samuel 1:3, Keresteš Jan 2:2, Mareš Václav 1:3), DDM Slavkov u Brna - TJ Němčany D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovasová Adéla 4:0, Lovas Miroslav 2:2, Florián Miloslav 2:2, Svoboda Matouš 2:2, body hostů: Kotolán Vít 2:2, Němec Pavel 3:1, Procházka Michal 0:4, Hromek Jiří 1:3), TJ Heršpice - TJ Tatran Hrušky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 1:3, Lenhart Tomáš 1:3, Kolovrátek Jiří 1:3, Vrána Aleš 2:2, body hostů: Šmíd Jan 4:0, Kánský Zdeněk 3:1, Karásek Robert 2:2, Drápal Božetěch 2:2),
16. kolo:
TJ Tatran Hrušky B - DDM Slavkov u Brna 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kánský Zdeněk 4:0, Šmíd Jan 3:1, Karásek Robert 1:3, Drápal Božetěch 1:3, body hostů: Lovas Miroslav 1:3, Lovasová Adéla 2:2, Filip Marek 3:1, Florián Miloslav 1:3), TJ Němčany D - TJ Sokol Bohdalice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotolán Vít 4:0, Hrozek Patrik 2:2, Hromek Jiří 3:1, Ondráček Jiří 4:0, body hostů: Jašíček Radovan 0:4, Korkován Zoltán ml. 2:2, Mokrá Naděžda 0:4, Cingel Pavel 1:3), SK Újezd u Brna D - KST Vyškov E 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gajdoštín Tomáš 3:1, Gajdoštín Ivan 1:3, Kellner Tomáš 0:4, WO 0:5, body hostů: Beran Stanislav 1:2, Luska Dalibor 2:1, Zbořil Matěj 2:1, Mareš Václav 3:0, WO 5:0), TJ Mouřínov B - SK Újezd u Brna C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Barek Libor 3:1, Petřík Lukáš 3:1, Lánský Radim ml. 4:0, Štec Rostislav 3:1, body hostů: Tretera Vít 1:3, Pospíšil Stanislv 1:3, Nachtnebl Petr 1:3, Diviš Pavel 0:4), TJ Sokol Luleč B - SPŠ Bošky Bošovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jiří 1:3, Zapletal Zdeněk 4:0, Polášek Libor 2:2, Křetínská Ivana 3:1, body hostů: Slabyhoudek Dušan 3:1, Matyáš Martin 2:2, Branč Patrik 0:4, Ryšavý Daniel 1:3),
17. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Mouřínov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matyáš Martin 3:1, Branč Patrik 2:2, Ryšavý Daniel 1:3, Slabyhoudek Dušan 4:0, body hostů: Štec Rostislav 1:3, Petřík Lukáš 2:2, Sedlák Miloslav 0:4, Pernica Lubomír 3:1), SK Újezd u Brna C - KST Vyškov E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Bohdan 3:1, Cupák Michal 0:4, Životský Martin 4:0, Konvica Jan 4:0, body hostů: Beran Stanislav 1:3, Luska Dalibor 1:3, Zbořil Matěj 2:2, Mareš Václav 1:3), TJ Němčany D - SK Újezd u Brna D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 4:0, Pavlík Tomáš 2:2, Hrozek Patrik 4:0, body hostů: Kyselka Václav 0:4, Gajdoštín Tomáš 1:3, Gajdoštín Ivan 1:3, Kellner Tomáš 0:4), TJ Sokol Bohdalice B - TJ Tatran Hrušky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Korkován Zoltán ml. 3:1, Cingel Pavel 1:3, Jašíček Radovan 1:3, Mokrá Naděžda 0:4, body hostů: Drápal Božetěch 1:3, Kánský Zdeněk 4:0, Šmíd Jan 3:1, Dolák Marek 3:1), DDM Slavkov u Brna - TJ Heršpice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lovasová Adéla 4:0, Navrátilová Hana 0:4, Okénka Miroslav 3:1, Okénka Martin 0:4, body hostů: Jelínek Tomáš 2:2, Lenhart Tomáš 3:1, Kolovrátek Jiří 2:2, Bílek Oldřich 2:2),
18. kolo:
TJ Heršpice - TJ Sokol Bohdalice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 2:2, Lenhart Tomáš 2:2, Kolovrátek Jiří 0:4, Bodocký Ladislav 2:2, body hostů: Plhal Lukáš 3:1, Korkován Zoltán ml. 3:0, Cingel Pavel 2:2, Jašíček Radovan 2:2, Mokrá Naděžda 0:1), TJ Tatran Hrušky B - SK Újezd u Brna D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dolák Marek 4:0, Šmíd Jan 4:0, Kánský Zdeněk 4:0, Karásek Robert 2:2, body hostů: Kyselka Václav 0:4, Antol Roman 1:3, Gajdoštín Tomáš 1:3, Kellner Tomáš 0:4), SK Újezd u Brna C - TJ Němčany D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tálský Radek 2:2, Cupák Michal 0:4, Životský Martin 2:2, Konvica Jan 1:3, body hostů: Kotolán Vít 4:0, Němec Pavel 3:1, Hromek Jiří 2:2, Ondráček Jiří 2:2), KST Vyškov E - SPŠ Bošky Bošovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mareš Václav 3:1, Keresteš Jan 2:2, Zbořil Matěj 4:0, Luska Dalibor 4:0, body hostů: Ryšavý Daniel 0:4, Branč Patrik 0:4, Matyáš Martin 2:2, Slabyhoudek Dušan 1:3), TJ Sokol Luleč B - TJ Mouřínov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gründelová Marcela 3:1, Křetínská Ivana 2:2, Křetínský Aleš 4:0, Polášek Libor 1:3, body hostů: Pernica Lubomír 2:0, Petřík Lukáš 0:4, Štec Rostislav 2:2, Lánský Radim ml. 1:3, Sedlák Miloslav 1:1),
19. kolo:
KST Vyškov E - TJ Sokol Luleč B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mareš Václav 2:2, Beran Stanislav 3:1, Zbořil Matěj 3:1, Keresteš Jan 0:4, body hostů: Polášek Libor 1:3, Pydych Stanislav 2:2, Gründelová Marcela 2:2, Křetínský Aleš 3:1), SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Němčany D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Branč Patrik 0:4, Slabyhoudek Dušan 3:1, Matyáš Martin 2:2, Procházka Jiří 3:1, body hostů: Kotolán Vít 2:2, Hromek Jiří 3:1, Hrozek Patrik 2:2, Procházka Michal 1:3), SK Újezd u Brna C - TJ Tatran Hrušky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Životský Martin 3:1, Tretera Vít 0:4, Diviš Pavel 1:3, Konvica Jan 3:1, body hostů: Šmíd Jan 2:2, Dolák Marek 4:0, Drápal Božetěch 1:3, Kánský Zdeněk 2:2), TJ Heršpice - SK Újezd u Brna D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 2:2, Lenhart Tomáš 3:1, Bílek Oldřich 2:2, Kolovrátek Jiří 1:3, body hostů: Gajdoštín Tomáš 3:1, Gajdoštín Ivan 1:3, Sedláček Ondřej 4:0, Kellner Tomáš 0:4), TJ Sokol Bohdalice B - DDM Slavkov u Brna 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cingel Pavel 0:4, Zemánková Eva 1:3, Jašíček Radovan 2:2, Korkován Zoltán ml. 3:1, body hostů: Lovasová Adéla 2:2, Lovas Miroslav 2:2, Filip Marek 4:0, Okénka Miroslav 2:2),
20. kolo:
DDM Slavkov u Brna - SK Újezd u Brna D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Marek 3:1, Svoboda Matouš 2:2, Florián Miloslav 2:2, Navrátilová Hana 2:2, body hostů: Sedláček Ondřej 4:0, Gajdoštín Tomáš 2:2, Antol Roman 1:3, Gajdoštín Ivan 0:4), SK Újezd u Brna C - TJ Heršpice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Stanislv 0:4, Nachtnebl Petr 0:4, Životský Martin 4:0, Tálský Radek 4:0, body hostů: Jelínek Tomáš 2:2, Lenhart Tomáš 2:2, Bodocký Ladislav 2:2, Kolovrátek Jiří 2:2), TJ Tatran Hrušky B - SPŠ Bošky Bošovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karásek Robert 3:1, Dolák Marek 4:0, Šmíd Jan 4:0, Drápal Božetěch 2:2, body hostů: Fišer Marek 0:4, Branč Patrik 0:4, Slabyhoudek Dušan 2:2, Matyáš Martin 1:3), TJ Němčany D - TJ Sokol Luleč B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondráček Jiří 4:0, Němec Pavel 3:1, Kotolán Vít 4:0, Hromek Jiří 1:3, body hostů: Zapletal Zdeněk 0:4, Veigler Stanislav 1:3, Gründelová Marcela 1:3, Křetínský Aleš 2:2), KST Vyškov E - TJ Mouřínov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beran Stanislav 2:2, Chelík Andreas 0:4, Mareš Václav 2:2, Keresteš Jan 3:1, body hostů: Petřík Lukáš 1:3, Sedlák Miloslav 4:0, Štec Rostislav 1:3, Lánský Radim ml. 3:1),
21. kolo:
TJ Mouřínov B - TJ Němčany D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Miloslav 3:1, Pernica Lubomír 1:1, Lánský Radim ml. 2:2, Štec Rostislav 0:4, Petřík Lukáš 0:2, body hostů: Kotolán Vít 4:0, Pavlík Tomáš 1:3, Hromek Jiří 3:1, Procházka Michal 2:2), TJ Sokol Luleč B - TJ Tatran Hrušky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veigler Stanislav 1:3, Gründelová Marcela 3:1, Křetínský Aleš 1:3, Pydych Stanislav 2:2, body hostů: Kánský Zdeněk 4:0, Drápal Božetěch 1:3, Dolák Marek 3:1, Šmíd Jan 1:3), SPŠ Bošky Bošovice B - TJ Heršpice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matyáš Martin 3:1, Fišer Marek 1:3, Branč Patrik 1:3, Procházka Jiří 4:0, body hostů: Jelínek Tomáš 2:2, Lenhart Tomáš 3:1, Vodička Antonín 2:2, Vrána Aleš 0:4), SK Újezd u Brna C - DDM Slavkov u Brna 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konvica Jan 3:1, Životský Martin 2:2, Tálský Radek 4:0, Tretera Vít 1:3, body hostů: Lovasová Adéla 3:1, Lovas Miroslav 1:3, Filip Marek 2:2, Svoboda Matouš 0:4), TJ Sokol Bohdalice B - SK Újezd u Brna D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plhal Lukáš 4:0, Cingel Pavel 1:1, Korkován Zoltán ml. 4:0, Jašíček Radovan 3:1, Zemánková Eva 1:1, body hostů: Antol Roman 1:3, Kellner Tomáš 0:4, Gajdoštín Tomáš 2:2, Gajdoštín Ivan 0:4),
22. kolo:
SK Újezd u Brna C - TJ Sokol Bohdalice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tálský Radek 2:2, Tretera Vít 0:4, Životský Martin 3:1, Konvica Jan 4:0, body hostů: Cingel Pavel 1:3, Korkován Zoltán ml. 3:1, Zemánková Eva 2:2, Jašíček Radovan 1:3), DDM Slavkov u Brna - SPŠ Bošky Bošovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lovas Miroslav 4:0, Navrátilová Hana 2:2, Florián Miloslav 4:0, Svoboda Matouš 3:1, body hostů: Matyáš Martin 2:2, Slabyhoudek Dušan 1:3, Branč Patrik 0:4, Ryšavý Daniel 0:4), TJ Heršpice - TJ Sokol Luleč B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Tomáš 2:2, Lenhart Tomáš 2:2, Kolovrátek Jiří 1:3, Vrána Aleš 1:3, body hostů: Křetínský Aleš 0:4, Veigler Stanislav 4:0, Pydych Stanislav 3:1, Zapletal Zdeněk 3:1), TJ Tatran Hrušky B - TJ Mouřínov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolák Marek 4:0, Šmíd Jan 4:0, Drápal Božetěch 2:2, Batrla Jiří 0:4, body hostů: Štec Rostislav 1:3, Sedlák Miloslav 1:3, Petřík Lukáš 2:2, Lánský Radim ml. 2:2), TJ Němčany D - KST Vyškov E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotolán Vít 3:1, Němec Pavel 4:0, Procházka Michal 0:4, Hromek Jiří 2:0, Pikula Jan 0:2, body hostů: Beran Stanislav 2:2, Luska Dalibor 2:2, Mareš Václav 2:2, Keresteš Jan 1:3),
Žákovská liga A
1. kolo:
TTC Komořany - TJ Sokol Drnovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kostelka Jan 0:3, Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, body hostů: Havlíček Richard 3:0, Bastlová Diana 3:0, Bastl Radim 3:0), TTC Komořany - KST Vyškov E 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kostelka Jan 0:3, Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 1:2, body hostů: Zeman Vojtěch 2:1, Křetínský Jan 3:0, Smola Zdeněk 3:0), KST Vyškov C - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Začalová Kristýna 3:0, Grünwald Michal 3:0, Křupka Matyáš 3:0, body hostů: Kostelka Jan 0:3, Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3), KST Vyškov C - KST Vyškov E 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Tomáš 3:0, Zaoral Milan 3:0, Křupka Matyáš 2:1, body hostů: Křetínský Jan 0:3, Zeman Vojtěch 0:3, Smola Zdeněk 1:2), KST Vyškov C - TJ Sokol Drnovice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Začalová Kristýna 2:1, Grünwald Michal 2:1, Křupka Matyáš 1:2, body hostů: Zbořil Jan 3:0, Bastl Radim 0:3, Havlíček Richard 1:2), KST Vyškov A - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 2:0, Zbořil Matěj 2:0, Luska Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Beran Matěj 0:3, Klíma Václav 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Velešovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lokaj David 3:0, Holíček Tomáš 3:0, Tesáček Petr 3:0, body hostů: Mazlová Adriana 0:3, Krejčíř David 0:3, Kordiovský Adam 0:3), KST Vyškov A - TJ Sokol Bučovice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Luska Petr 0:2, Malík Miroslav ml. 2:1, Dosedla Martin 3:0, Zbořil Matěj 0:1, body hostů: Lokaj David 1:2, Holíček Tomáš 2:1, Tesáček Petr 1:2), TJ Velešovice - TJ Vážany nad Litavou 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazlová Adriana 1:1, Krejčíř David 0:2, Kordiovský Adam 0:2, WO 3:0, body hostů: Beran Matěj 2:1, Klíma Václav 3:0, WO 0:3),
2. kolo:
KST Vyškov A - TJ Velešovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbořil Matěj 3:0, Luska Petr 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, body hostů: Mazlová Adriana 0:3, Kordiovský Adam 0:3, Kordiovský Daniel 0:3), KST Vyškov A - KST Vyškov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:0, Luska Petr 3:0, Zbořil Matěj 3:0, body hostů: Začalová Kristýna 0:3, Grünwald Michal 0:3, Křupka Matyáš 0:3), KST Vyškov A - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 2:0, Zbořil Matěj 2:0, Luska Petr 2:0, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3), TJ Velešovice - KST Vyškov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčíř David 3:0, Kordiovský Daniel 3:0, Kordiovský Adam 3:0, body hostů: Začalová Kristýna 0:3, Křupka Matyáš 0:3, Grünwald Michal 0:3), TJ Velešovice - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazlová Adriana 2:0, Kordiovský Daniel 2:0, Krejčíř David 2:0, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Vážany nad Litavou 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synek Stanislav ml. 3:0, Tesáček Petr 3:0, Vafek Patrik 1:2, body hostů: Klíma Václav 1:2, Beran Matěj 1:2, Beranová Natálie 0:3), TJ Sokol Bučovice - KST Vyškov E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíček Tomáš 3:0, Synek Stanislav ml. 3:0, Matula Hubert 3:0, body hostů: Smola Zdeněk 0:3, Křetínský Jan 0:3, Zeman Vojtěch 0:3), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Drnovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synek Stanislav ml. 3:0, Tesáček Petr 3:0, Matula Hubert 3:0, body hostů: Bastl Radim 0:3, Bastlová Diana 0:3, Adamiková Adéla 0:3), TJ Vážany nad Litavou - KST Vyškov E 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Natálie 2:1, Beran Matěj 3:0, Klíma Václav 3:0, body hostů: Smola Zdeněk 1:2, Křetínský Jan 0:3, Zeman Vojtěch 0:3), TJ Vážany nad Litavou - TJ Sokol Drnovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Matěj 2:1, Klíma Václav 3:0, Beranová Natálie 2:1, body hostů: Havlíček Richard 0:3, Zbořil Jan 2:1, Bastl Radim 0:3),
3. kolo:
KST Vyškov A - KST Vyškov E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drápal Metoděj 3:0, Luska Petr 3:0, Zbořil Matěj 3:0, body hostů: Křetínský Jan 0:3, Zeman Vojtěch 0:3, Smola Zdeněk 0:3), KST Vyškov A - TJ Sokol Drnovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Malík Miroslav ml. 3:0, Zbořil Matěj 3:0, WO 0:3, body hostů: Zbořil Jan 0:2, Bastlová Diana 0:2, Bastl Radim 0:2, WO 3:0), TJ Velešovice - KST Vyškov E 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Alžběta 0:3, Kordiovský Adam 0:3, Krejčíř David 0:3, body hostů: Zaoral Marek 3:0, Hrubý Vojtěch 3:0, Zeman Vojtěch 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Drnovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedláčková Alžběta 0:3, Kordiovský Daniel 0:3, Krejčíř David 0:3, body hostů: Havlíček Richard 3:0, Bastl Radim 3:0, Bastlová Diana 3:0), TJ Sokol Drnovice - KST Vyškov E 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bastl Radim 1:2, Havlíček Richard 1:2, Zbořil Jan 3:0, body hostů: Hrubý Vojtěch 0:3, Zeman Vojtěch 2:1, Zaoral Marek 2:1), TJ Sokol Bučovice - KST Vyškov C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matula Hubert 2:1, Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 3:0, body hostů: Křupka Matyáš 0:3, Zaoral Milan 0:3, Grünwald Michal 1:2), TJ Sokol Bučovice - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matula Hubert 2:0, Tesáček Petr 2:0, Synek Stanislav ml. 2:0, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3), TJ Vážany nad Litavou - KST Vyškov C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Matěj 3:0, Beranová Natálie 2:1, WO 0:3, body hostů: Křupka Matyáš 1:1, Zaoral Milan 0:2, Grünwald Michal 0:2, WO 3:0), TJ Vážany nad Litavou - TTC Komořany 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beranová Natálie 1:1, Beran Matěj 2:0, WO 2:2, body hostů: Vlach Ondřej 1:1, Nezval Vlastimil 0:2, WO 2:2),
Žákovská liga B
1. kolo:
TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Račice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jadrná Petra 1:1, Oplt Bolek 2:0, Pavlovec František 1:1, WO 3:0, body hostů: Nimmrichterová Adéla 1:2, Střelcová Šarlota 1:2, WO 0:3), KST Vyškov B - SPŠ Bošky Bošovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chelík Andreas 0:3, Dědek Matěj 3:0, Mareš Václav 3:0, body hostů: Branč Patrik 1:2, Matyáš Martin 1:2, Slabyhoudek Dušan 1:2), TJ Sokol Otnice - KST Vyškov B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavlovec František 0:3, Oplt Bolek 3:0, Jadrná Petra 1:2, body hostů: Chelík Andreas 1:2, Dědek Matěj 2:1, Mareš Václav 2:1), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Račice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fišer Marek 1:1, Šajtar Kryštof 2:0, Slabyhoudek Dušan 2:0, WO 3:0, body hostů: Nimmrichterová Adéla 0:3, Střelcová Šarlota 1:2, WO 0:3), KST Vyškov D - TJ Hoštice - Heroltice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Musilová Lucie 3:0, Štarmanová Kateřina 3:0, Šmídová Tereza 2:1, body hostů: Urbánek Patrik 1:2, Orel Filip 0:3, Štolfa Štěpán 0:3), KST Vyškov D - Maják Vyškov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sedláčková Amélie 2:0, Musilová Lucie 1:1, Šmídová Tereza 2:0, WO 3:0, body hostů: Grundová Žofie 1:2, Kilián Ondřej 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Bohdalice - KST Vyškov D 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:3, Kopřiva Michal 0:3, WO 0:3, body hostů: Musilová Lucie 2:0, Štarmanová Kateřina 2:0, Šmídová Tereza 2:0, WO 3:0), TJ Sokol Bohdalice - Maják Vyškov 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:2, Kopřiva Michal 0:2, WO 2:2, body hostů: Grundová Žofie 2:0, Kilián Ondřej 2:0, WO 2:2), TJ Sokol Bohdalice - TJ Hoštice - Heroltice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:3, Kopřiva Michal 0:3, WO 0:3, body hostů: Urbánek Patrik 2:0, Orel Filip 2:0, Štolfa Štěpán 2:0, WO 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Otnice - SPŠ Bošky Bošovice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 3:0, Jadrná Petra 0:3, Nepomucký Filip 1:2, body hostů: Branč Patrik 1:2, Slabyhoudek Dušan 2:1, Matyáš Martin 2:1), TJ Sokol Otnice - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 3:0, Nepomucký Filip 3:0, Pavlovec František 3:0, body hostů: Pospíšil Ondřej 0:3, Bébarová Petra 0:3, Kopřiva Michal 0:3), TJ Sokol Otnice - KST Vyškov D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplt Bolek 3:0, Jadrná Petra 3:0, Pavlovec František 3:0, body hostů: Šmídová Tereza 0:3, Sedláčková Amélie 0:3, Musilová Lucie 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Marek 3:0, Matyáš Martin 3:0, Slabyhoudek Dušan 3:0, body hostů: Pospíšil Ondřej 0:3, Bébarová Petra 0:3, Kopřiva Michal 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - KST Vyškov D 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Marek 2:1, Branč Patrik 3:0, Matyáš Martin 3:0, body hostů: Musilová Lucie 0:3, Sedláčková Amélie 1:2, Šmídová Tereza 0:3), KST Vyškov B - TJ Sokol Račice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Václav 3:0, Dědek Matěj 2:1, Chelík Andreas 3:0, body hostů: Nimmrichterová Adéla 0:3, Střelcová Šarlota 1:2, Gája Erik 0:3), KST Vyškov B - Maják Vyškov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Václav 3:0, Dědek Matěj 3:0, Chelík Andreas 1:2, body hostů: Grundová Žofie 1:2, Kilián Ondřej 0:3, Račanský Filip 1:2), KST Vyškov B - TJ Hoštice - Heroltice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Václav 3:0, Dědek Matěj 3:0, Chelík Andreas 3:0, body hostů: Urbánek Patrik 0:3, Štolfa Štěpán 0:3, Klacek Daniel 0:3), TJ Sokol Račice - Maják Vyškov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nimmrichterová Adéla 0:3, Střelcová Šarlota 0:3, Gája Erik 1:2, body hostů: Grundová Žofie 3:0, Kilián Ondřej 2:1, Račanský Filip 3:0), TJ Sokol Račice - TJ Hoštice - Heroltice 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nimmrichterová Adéla 2:1, Střelcová Šarlota 3:0, Gája Erik 3:0, body hostů: Štolfa Štěpán 0:3, Urbánek Patrik 1:2, Klacek Daniel 0:3),
3. kolo:
KST Vyškov B - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dědek Matěj 3:0, Chelík Andreas 3:0, Zeman Ondřej 3:0, body hostů: Bébarová Petra 0:3, Kopřiva Michal 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3), KST Vyškov B - KST Vyškov D 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mareš Václav 2:0, Dědek Matěj 2:0, Chelík Andreas 1:1, WO 3:0, body hostů: Horníčková Iveta 0:3, Mihoková Denisa 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Račice - TJ Sokol Bohdalice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gája Erik 1:3, Nimmrichterová Adéla 3:0, Střelcová Šarlota 2:0, body hostů: Bébarová Petra 1:2, Kopřiva Michal 1:2, Pospíšil Ondřej 1:2), TJ Sokol Račice - KST Vyškov D 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gája Erik 0:3, Nimmrichterová Adéla 3:0, Střelcová Šarlota 2:1, body hostů: Šmídová Tereza 1:2, Štarmanová Kateřina 1:2, Sedláčková Amélie 2:1), TJ Sokol Otnice - Maják Vyškov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nepomucký Filip 3:0, Oplt Bolek 3:0, Jadrná Petra 3:0, body hostů: Grundová Žofie 0:3, Kilián Ondřej 0:3, Račanský Filip 0:3), TJ Sokol Otnice - TJ Hoštice - Heroltice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jadrná Petra 3:0, Oplt Bolek 3:0, Nepomucký Filip 3:0, body hostů: Štolfa Štěpán 0:3, Urbánek Patrik 0:3, Klacek Daniel 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - Maják Vyškov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matyáš Martin 3:0, Šajtar Kryštof 2:1, Slabyhoudek Dušan 3:0, body hostů: Račanský Filip 1:2, Kilián Ondřej 0:3, Grundová Žofie 0:3), SPŠ Bošky Bošovice - TJ Hoštice - Heroltice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branč Patrik 3:0, Fišer Marek 2:1, Šajtar Kryštof 3:0, body hostů: Urbánek Patrik 1:2, Štolfa Štěpán 0:3, Orel Filip 0:3), TJ Hoštice - Heroltice - Maják Vyškov 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Urbánek Patrik 0:3, Štolfa Štěpán 0:3, Orel Filip 0:3, body hostů: Kilián Ondřej 3:0, Račanský Filip 3:0, Grundová Žofie 3:0),
Žákovská liga finále
1. kolo:
TJ Sokol Bučovice - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 3:0, Holíček Tomáš 3:0, body hostů: Klíma Václav 0:3, Beran Matěj 0:3, Beranová Natálie 0:3), TJ Vážany nad Litavou - KST Vyškov C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klíma Václav 2:1, Beran Matěj 3:0, Beranová Natálie 2:1, body hostů: Beran Tomáš 2:1, Grünwald Michal 0:3, Zaoral Milan 0:3), TJ Sokol Bučovice - KST Vyškov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíček Tomáš 3:0, Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 3:0, body hostů: Grünwald Michal 0:3, Beran Tomáš 0:3, Zaoral Milan 0:3), KST Vyškov B - TJ Sokol Otnice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dědek Matěj 2:1, Mareš Václav 2:1, Zeman Ondřej 0:3, body hostů: Jadrná Petra 1:2, Nepomucký Filip 1:2, Oplt Bolek 3:0), KST Vyškov B - SPŠ Bošky Bošovice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dědek Matěj 1:2, Mareš Václav 2:1, Zeman Ondřej 0:3, body hostů: Slabyhoudek Dušan 2:1, Branč Patrik 1:2, Matyáš Martin 3:0), KST Vyškov B - KST Vyškov D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chelík Andreas 1:2, Dědek Matěj 3:0, Zeman Ondřej 0:3, body hostů: Štarmanová Kateřina 2:1, Šmídová Tereza 1:2, Sedláčková Amélie 2:1), TJ Sokol Otnice - SPŠ Bošky Bošovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nepomucký Filip 1:2, Oplt Bolek 3:0, Fojtík Ondřej 3:0, body hostů: Slabyhoudek Dušan 1:2, Fišer Marek 0:3, Matyáš Martin 1:2), TJ Sokol Otnice - KST Vyškov D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jadrná Petra 3:0, Pavlovec František 3:0, Fojtík Ondřej 3:0, body hostů: Šmídová Tereza 0:3, Musilová Lucie 0:3, Sedláčková Amélie 0:3), KST Vyškov A - KST Vyškov C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedla Martin 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, Luska Petr 3:0, body hostů: Začalová Kristýna 0:3, Grünwald Michal 0:3, Křupka Matyáš 0:3), KST Vyškov A - TJ Vážany nad Litavou 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Luska Petr 3:0, Zbořil Matěj 3:0, Malík Miroslav ml. 3:0, body hostů: Beran Matěj 0:3, Beranová Natálie 0:3, Klíma Václav 0:3),
2. kolo:
SPŠ Bošky Bošovice - KST Vyškov D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Branč Patrik 2:0, Matyáš Martin 2:0, Slabyhoudek Dušan 2:0, WO 3:0, body hostů: Sedláčková Amélie 0:3, Šmídová Tereza 0:3, WO 0:3), TJ Vážany nad Litavou - SPŠ Bošky Bošovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Matěj 0:3, Beranová Natálie 0:3, WO 0:3, body hostů: Branč Patrik 2:0, Matyáš Martin 2:0, Slabyhoudek Dušan 2:0, WO 3:0), TJ Vážany nad Litavou - KST Vyškov D 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Matěj 1:1, Beranová Natálie 0:2, WO 2:2, body hostů: Sedláčková Amélie 1:1, Šmídová Tereza 2:0, WO 2:2), KST Vyškov C - KST Vyškov D 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křupka Matyáš 0:3, Beran Tomáš 2:1, Zaoral Milan 3:0, body hostů: Musilová Lucie 2:1, Štarmanová Kateřina 1:2, Sedláčková Amélie 1:2), KST Vyškov C - SPŠ Bošky Bošovice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Tomáš 0:3, Grünwald Michal 0:3, Zaoral Milan 0:3, body hostů: Matyáš Martin 3:0, Branč Patrik 3:0, Slabyhoudek Dušan 3:0), TJ Sokol Bučovice - TJ Sokol Otnice 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holíček Tomáš 1:2, Lokaj David 1:2, Tesáček Petr 1:2, body hostů: Oplt Bolek 3:0, Nepomucký Filip 0:3, Fojtík Ondřej 3:0), KST Vyškov B - TJ Sokol Bučovice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chelík Andreas 0:3, Dědek Matěj 1:2, Mareš Václav 1:2, body hostů: Holíček Tomáš 3:0, Tesáček Petr 3:0, Synek Stanislav ml. 1:2), KST Vyškov A - TJ Sokol Bučovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drápal Metoděj 3:0, Luska Petr 2:1, Dosedla Martin 3:0, body hostů: Holíček Tomáš 0:3, Tesáček Petr 1:2, Synek Stanislav ml. 0:3), KST Vyškov A - KST Vyškov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Drápal Metoděj 3:0, Zbořil Matěj 3:0, Korec Zdeněk 3:0, body hostů: Sirotek David 0:3, Chelík Andreas 0:3, Zeman Ondřej 0:3), KST Vyškov A - TJ Sokol Otnice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dosedla Martin 2:1, Drápal Metoděj 3:0, Malík Miroslav ml. 2:1, body hostů: Nepomucký Filip 0:3, Oplt Bolek 2:1, Fojtík Ondřej 0:3),
3. kolo:
TJ Vážany nad Litavou - KST Vyškov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beran Matěj 0:2, Klíma Václav 1:1, Beranová Natálie 0:2, WO 3:0, body hostů: Chelík Andreas 2:1, Mareš Václav 3:0, WO 0:3), TJ Vážany nad Litavou - TJ Sokol Otnice 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beranová Natálie 0:3, Klíma Václav 1:2, Beran Matěj 0:3, body hostů: Jadrná Petra 3:0, Pavlovec František 2:1, Oplt Bolek 3:0), KST Vyškov C - KST Vyškov B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Začalová Kristýna 0:3, Beran Tomáš 3:0, Grünwald Michal 1:2, body hostů: Mareš Václav 2:1, Zeman Ondřej 1:2, Dědek Matěj 2:1), KST Vyškov C - TJ Sokol Otnice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grünwald Michal 0:3, Beran Tomáš 0:3, Zaoral Milan 0:3, body hostů: Fojtík Ondřej 3:0, Nepomucký Filip 3:0, Oplt Bolek 3:0), TJ Sokol Bučovice - SPŠ Bošky Bošovice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tesáček Petr 2:1, Holíček Tomáš 3:0, Synek Stanislav ml. 2:1, body hostů: Branč Patrik 0:3, Slabyhoudek Dušan 2:1, Fišer Marek 0:3), TJ Sokol Bučovice - KST Vyškov D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Synek Stanislav ml. 3:0, Tesáček Petr 3:0, Holíček Tomáš 3:0, body hostů: Štarmanová Kateřina 0:3, Šmídová Tereza 0:3, Sedláčková Amélie 0:1, Musilová Lucie 0:2), KST Vyškov A - KST Vyškov D 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbořil Matěj 3:0, Luska Petr 3:0, Drápal Metoděj 3:0, body hostů: Šmídová Tereza 0:3, Štarmanová Kateřina 0:3, Musilová Lucie 0:3), KST Vyškov A - SPŠ Bošky Bošovice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbořil Matěj 2:1, Dosedla Martin 3:0, Luska Petr 3:0, body hostů: Branč Patrik 0:3, Slabyhoudek Dušan 1:2, Fišer Marek 0:3),
Žákovská liga útěcha
1. kolo:
TJ Sokol Drnovice - TTC Komořany 4:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bastl Radim 1:1, Bastlová Diana 0:2, WO 2:2, body hostů: Vlach Ondřej 2:0, Nezval Vlastimil 1:1, WO 2:2), TJ Sokol Drnovice - KST Vyškov E 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bastl Radim 2:1, Bastlová Diana 0:3, WO 0:3, body hostů: Hrubý Vojtěch 1:1, Vintr Štěpán 2:0, Zeman Vojtěch 1:1, WO 3:0), TJ Velešovice - KST Vyškov E 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazlová Adriana 3:0, Sedláčková Alžběta 3:0, Kordiovský Adam 3:0, body hostů: Hrubý Vojtěch 0:3, Vintr Štěpán 0:3, Zeman Vojtěch 0:1, Zaoral Marek 0:2), TJ Velešovice - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazlová Adriana 2:0, Sedláčková Alžběta 2:0, Kordiovský Adam 2:0, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3), KST Vyškov E - TTC Komořany 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Vojtěch 0:2, Vintr Štěpán 2:0, Zaoral Marek 0:2, WO 3:0, body hostů: Vlach Ondřej 2:1, Nezval Vlastimil 2:1, WO 0:3), Maják Vyškov - TJ Sokol Račice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grundová Žofie 1:2, Račanský Filip 3:0, WO 0:3, body hostů: Gája Erik 1:1, Nimmrichterová Adéla 0:2, Střelcová Šarlota 1:1, WO 3:0), Maják Vyškov - TJ Hoštice - Heroltice 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grundová Žofie 1:2, Račanský Filip 3:0, WO 0:3, body hostů: Urbánek Patrik 1:1, Orel Filip 1:1, Klacek Daniel 0:2, WO 3:0), Maják Vyškov - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grundová Žofie 3:0, Račanský Filip 3:0, Kilián Ondřej 3:0, body hostů: Kopřiva Michal 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3, Veselý Ondřej 0:3), TJ Sokol Račice - TJ Hoštice - Heroltice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nimmrichterová Adéla 0:3, Střelcová Šarlota 3:0, Gája Erik 0:3, body hostů: Urbánek Patrik 2:1, Orel Filip 2:1, Klacek Daniel 2:1), TJ Hoštice - Heroltice - TJ Sokol Bohdalice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klacek Daniel 3:0, Orel Filip 3:0, Urbánek Patrik 3:0, body hostů: Kopřiva Michal 0:3, Pospíšil Ondřej 0:3, Veselý Ondřej 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Drnovice - TJ Velešovice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bastl Radim 1:1, Havlíček Richard 1:1, Zbořil Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Mazlová Adriana 3:0, Kordiovský Adam 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Drnovice - Maják Vyškov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bastl Radim 0:3, Zbořil Jan 3:0, Bastlová Diana 0:3, body hostů: Grundová Žofie 2:1, Kilián Ondřej 2:1, Račanský Filip 2:1), TJ Sokol Drnovice - TJ Sokol Račice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zbořil Jan 2:0, Bastl Radim 0:2, Havlíček Richard 0:2, WO 3:0, body hostů: Střelcová Šarlota 2:1, Nimmrichterová Adéla 2:1, WO 0:3), TJ Velešovice - Maják Vyškov 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazlová Adriana 3:0, Kordiovský Adam 0:3, WO 0:3, body hostů: Grundová Žofie 1:1, Kilián Ondřej 1:1, Račanský Filip 1:1, WO 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Račice 5:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazlová Adriana 2:0, Kordiovský Adam 0:2, WO 2:2, body hostů: Střelcová Šarlota 1:1, Nimmrichterová Adéla 1:1, WO 2:2), TJ Hoštice - Heroltice - KST Vyškov E 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbánek Patrik 3:0, Orel Filip 2:1, Štolfa Štěpán 3:0, body hostů: Hrubý Vojtěch 0:3, Vintr Štěpán 1:2, Zaoral Marek 0:3), TJ Hoštice - Heroltice - TTC Komořany 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbánek Patrik 2:0, Klacek Daniel 2:0, Orel Filip 2:0, WO 3:0, body hostů: Nezval Vlastimil 0:3, Vlach Ondřej 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Bohdalice - KST Vyškov E 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pospíšil Ondřej 2:1, Veselý Ondřej 1:2, Bébarová Petra 2:1, body hostů: Vintr Štěpán 3:0, Hrubý Vojtěch 1:2, Zaoral Marek 0:3), TTC Komořany - TJ Sokol Bohdalice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nezval Vlastimil 0:3, Vlach Ondřej 2:1, WO 0:3, body hostů: Veselý Ondřej 1:1, Bébarová Petra 2:0, Pospíšil Ondřej 1:1, WO 3:0), TJ Sokol Bohdalice - TJ Sokol Račice 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bébarová Petra 0:2, Pospíšil Ondřej 0:2, Veselý Ondřej 0:2, WO 3:0, body hostů: Střelcová Šarlota 3:0, Nimmrichterová Adéla 3:0, WO 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Drnovice - TJ Sokol Bohdalice 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bastl Radim 1:2, Havlíček Richard 3:0, Zbořil Jan 3:0, body hostů: Bébarová Petra 1:2, Pospíšil Ondřej 1:2, Veselý Ondřej 0:3), TJ Sokol Drnovice - TJ Hoštice - Heroltice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Adamiková Adéla 0:3, Havlíček Richard 0:3, Bastl Radim 0:3, body hostů: Urbánek Patrik 3:0, Štolfa Štěpán 3:0, Klacek Daniel 3:0), TJ Velešovice - TJ Hoštice - Heroltice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mazlová Adriana 3:0, Kordiovský Adam 2:1, WO 0:3, body hostů: Urbánek Patrik 1:1, Štolfa Štěpán 0:2, Klacek Daniel 0:2, WO 3:0), TJ Velešovice - TJ Sokol Bohdalice 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mazlová Adriana 3:0, Kordiovský Adam 3:0, WO 0:3, body hostů: Bébarová Petra 0:2, Pospíšil Ondřej 0:2, Veselý Ondřej 0:2, WO 3:0), KST Vyškov E - Maják Vyškov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zaoral Marek 0:3, Zeman Vojtěch 0:3, Hrubý Vojtěch 0:1, Vintr Štěpán 1:1, body hostů: Grundová Žofie 3:0, Račanský Filip 2:1, Kilián Ondřej 3:0), KST Vyškov E - TJ Sokol Račice 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrubý Vojtěch 0:3, Zeman Vojtěch 0:1, Zaoral Marek 1:2, Vintr Štěpán 1:1, body hostů: Gája Erik 1:2, Střelcová Šarlota 3:0, Nimmrichterová Adéla 3:0), TTC Komořany - Maják Vyškov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Ondřej 1:2, Nezval Vlastimil 0:3, 0:3, body hostů: Grundová Žofie 3:0, Račanský Filip 3:0, Kilián Ondřej 2:1), TTC Komořany - TJ Sokol Račice 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlach Ondřej 0:3, Nezval Vlastimil 0:3, WO 0:3, body hostů: Střelcová Šarlota 2:0, Gája Erik 2:0, Nimmrichterová Adéla 2:0, WO 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy