Výsledky do novin
Extraliga mužů
1. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Charvát Baník Havířov 2:4 (body domácích: Buben Vlastimil 1:1, Crha Jakub 1:1, Klásek Marek 0:1, Mokrejš Jan 0:1, body hostů: David Petr 2:0, Bako Radim 1:1, Koblížek Martin 1:1), SF SKK El Niňo Praha - TJ Ostrava KST 4:0 (body domácích: Kleprlík Jakub 1:0, Kučera Stanislav 2:0, Prokopcov Dmitrij 1:0, body hostů: Onderka František 0:2, Martinko Tomáš 0:1, Sadílek Tomáš 0:1), TTC OSTRAVA 2016 - KT Praha 1:4 (body domácích: Olivares Felipe 0:2, Bajger Ondřej 1:1, Bělík Šimon 0:1, body hostů: Olejník Martin 2:0, Panský Jindřich 0:1, Pavelka Tomáš 2:0), SKST Cheb - SKST EUROMASTER Liberec 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skála Radek 0:2, Tregler Tomáš 2:0, Žaloudík Jan 1:1, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Šilhán Petr 0:2, Blinka Michal 2:0),
2. kolo:
SKST Charvát Baník Havířov - SKST EUROMASTER Liberec 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bako Radim 0:2, David Petr 2:0, Koblížek Martin 1:1, body hostů: Shouman Mohamed 1:1, Seibert Jakub 0:2, Blinka Michal 2:0), KT Praha - SKST Cheb 4:2 (body domácích: Vožický Bohumil 1:1, Olejník Martin 2:0, Pavelka Tomáš 1:1, body hostů: Shaposhnikov Stepan 0:1, Skála Radek 0:2, Tregler Tomáš 2:0, Žaloudík Jan 0:1), TJ Ostrava KST - TTC OSTRAVA 2016 4:2 (PPTV, body domácích: Sadílek Tomáš 1:1, Martinko Tomáš 1:1, Bindač Miroslav 2:0, body hostů: Bajger Ondřej 0:2, Koldas Tomáš 1:1, Olivares Felipe 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SF SKK El Niňo Praha 0:4 (body domácích: Crha Jakub 0:1, Buben Vlastimil 0:2, Pavlica Martin 0:1, body hostů: Prokopcov Dmitrij 2:0, Kučera Stanislav 1:0, Kleprlík Jakub 1:0),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha - SKST Charvát Baník Havířov 4:0 (body domácích: Prokopcov Dmitrij 1:0, Kleprlík Jakub 2:0, Kučera Stanislav 1:0, body hostů: Koblížek Martin 0:2, Bako Radim 0:1, David Petr 0:1), TTC OSTRAVA 2016 - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 4:3 (PPTV, čtyřhry 1:0, body domácích: Olivares Felipe 2:0, Koldas Tomáš 0:2, Bajger Ondřej 1:1, body hostů: Crha Jakub 1:1, Klásek Marek 2:0, Pavlica Martin 0:2), SKST Cheb - TJ Ostrava KST -:-, SKST EUROMASTER Liberec - KT Praha 1:4 (body domácích: Shouman Mohamed 1:1, Blinka Michal 0:2, Seibert Jakub 0:1, body hostů: Olejník Martin 1:1, Vožický Bohumil 1:0, Pavelka Tomáš 2:0),
4. kolo:
SKST Charvát Baník Havířov - KT Praha -:-, TJ Ostrava KST - SKST EUROMASTER Liberec -:-, TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Cheb -:- (PPTV), SF SKK El Niňo Praha - TTC OSTRAVA 2016 -:-,
1.liga mužů
1. kolo:
TTC MS Brno - HB Ostrov 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Handl Petr 2:1, Gorecki Jan 1:2, Šmerda Marek 1:2, Smýkal Tomáš 0:3, body hostů: Jadrný Šimon 0:3, Štěpánek David 3:0, Květon Ondřej 2:1, Zlámal Jaromír 3:0), DTJ Hradec Králové - KST Zlín 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sánchez Javier Francisco 1:2, Bittner Michal 1:2, Šlapák Miloš 3:0, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Soukup Adam 1:3, Dufek Jan 1:2, Nedbálek Michal 1:2, Otáhal Bořek 2:1), SKST Warmnis Liberec B - KST NOVÝ JIČÍN 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 1:2, Borůvka Lukáš 3:1, Medek Josef 2:1, Blinka Michal 3:1, Pařízek Martin 0:1, body hostů: Hanák Martin 4:0, Kratochvíl Michal 1:3, Pavlík Tibor 1:3, Kowal René 0:3), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - SKST Baník Havířov B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Matyáš 2:1, Janovský Dan 0:3, Buben Vlastimil 1:2, Hort Tomáš 1:3, body hostů: Karabec Ivan 4:0, Mynář Vojtěch 2:1, Rusnák Aleš 2:1, Mikolašík Michal 1:2), KST SK US Steinerová Choceň - TJ Ostrava KST B 10:4 (zzu, čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Dominik 2:1, Liška Libor 2:1, Košťál Radek 3:0, Štrof Vojtěch 2:1, body hostů: Přistál Tomáš 1:2, Onderka František 1:2, Štalzer Adam 0:3, Plachta Jakub 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín - TTC Elizza Praha 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yaremchuk Dmytro 2:2, Hromek Filip 1:3, Lapčík Ondřej 1:2, Broiakovskyi Vsevolod 2:2, body hostů: Fígeľ Jakub 4:0, Laboutka Luděk 4:0, Průša David 1:3, Dvořák Petr 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - SF SKK El Niňo Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koldas Tomáš 2:0, Brhel Štěpán 0:2, Kopányi Tomáš 3:0, Schwarzer Antonín 3:0, body hostů: Obešlo Marek 1:2, Stach Matěj 1:2, Klimek Vojtěch 0:2, Černota Filip 0:2),
2. kolo:
DTJ Hradec Králové - KST NOVÝ JIČÍN 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sánchez Javier Francisco 0:4, Bittner Michal 1:3, Šlapák Miloš 1:2, Foff Lukáš 3:1, body hostů: Hanák Martin 4:0, Kratochvíl Michal 2:2, Pavlík Tibor 3:1, Kowal René 1:2), SKST Warmnis Liberec B - KST Zlín 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 2:0, Borůvka Lukáš 2:0, Medek Josef 3:0, Blinka Michal 2:0, body hostů: Soukup Adam 0:3, Dufek Jan 0:2, Nedbálek Michal 0:2, Otáhal Bořek 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - TJ Ostrava KST B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lebeda Michal ml. 0:1, Hort Tomáš 1:2, Brát Karel ml. 0:3, Buben Vlastimil 2:1, Janovský Dan 1:2, WO 3:0, body hostů: Přistál Tomáš 1:0, Onderka František 4:0, Štalzer Adam 1:3, Plachta Jakub 3:1, WO 0:3), KST SK US Steinerová Choceň - SKST Baník Havířov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 2:2, Košťál Radek 4:0, Štrof Vojtěch 1:2, Liška Libor 1:3, body hostů: Karabec Ivan 3:1, Mynář Vojtěch 1:3, Rusnák Aleš 2:2, Mikolašík Michal 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín - SF SKK El Niňo Praha B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yaremchuk Dmytro 2:2, Hromek Filip 0:4, Lapčík Ondřej 3:1, Broiakovskyi Vsevolod 4:0, body hostů: Obešlo Marek 3:1, Stach Matěj 1:3, Klimek Vojtěch 2:2, Černota Filip 1:3), TJ Agrotec Hustopeče - TTC Elizza Praha 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopányi Tomáš 4:0, Brhel Štěpán 0:3, Schwarzer Antonín 1:2, Koldas Tomáš 2:2, Mesaroš Jakub 0:1, body hostů: Fígeľ Jakub 3:1, Laboutka Luděk 2:2, Průša David 1:3, Dvořák Petr 2:1),
3. kolo:
TTC Elizza Praha - SF SKK El Niňo Praha B -:-, SKST Baník Havířov B - SKST Stavoimpex Hodonín -:-, TJ Ostrava KST B - TJ Agrotec Hustopeče -:-, KST Zlín - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:-, KST NOVÝ JIČÍN - KST SK US Steinerová Choceň -:-, TTC MS Brno - DTJ Hradec Králové -:-, HB Ostrov - SKST Warmnis Liberec B -:-,
4. kolo:
SKST Baník Havířov B - TJ Agrotec Hustopeče -:-, TJ Ostrava KST B - SKST Stavoimpex Hodonín -:-, KST Zlín - KST SK US Steinerová Choceň -:-, KST NOVÝ JIČÍN - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA -:-, TTC MS Brno - SKST Warmnis Liberec B -:-, HB Ostrov - DTJ Hradec Králové -:-,
6. kolo:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA - HB Ostrov -:-, KST SK US Steinerová Choceň - TTC MS Brno -:-, SKST Stavoimpex Hodonín - KST NOVÝ JIČÍN -:-, TJ Agrotec Hustopeče - KST Zlín -:-, TTC Elizza Praha - TJ Ostrava KST B -:-, SF SKK El Niňo Praha B - SKST Baník Havířov B -:-,
2.liga mužů sk.B
1. kolo:
TJ Tesla Pardubice - TJ Jiskra Holice -:-, SKST Baník Havířov C - KST Slezan Opava -:-, KST Vsetín - SKST Stavoimpex Hodonín B -:-, TJ Ostrava KST C - TTC Siko Orlová -:-, TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C - TJ Tatran KRPA Hostinné -:-, HB Ostrov B - TTC MS Brno B -:-,
3.liga mužů sk.A
1. kolo:
Union Plzeň - Union Plzeň B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Legát Petr 3:1, Kirchman Ondřej 3:0, Důra Matouš 2:1, Pachner Jan 0:2, Sochor Miroslav 1:1, body hostů: Hnilica Vladimír 3:1, Vaněček Petr 0:4, Klier Jakub 1:2, Závora Adam 1:2), TJ Sokol Hořovice - TJ Sokol Bor B -:-, TTC Praha - Story TLRS - TJ Sokol Michle Praha -:-, SKUŘ Plzeň - ČZ Strakonice Elektrostav B -:-, TJ Sokol Vodňany - DDM Soběslav-Studená -:-, SF SKK El Niňo Praha D - TTC Elizza Praha C -:-,
12. kolo:
Union Plzeň B - Union Plzeň -:-, TJ Sokol Bor B - TJ Sokol Hořovice -:-, TJ Sokol Michle Praha - TTC Praha - Story TLRS -:-, ČZ Strakonice Elektrostav B - SKUŘ Plzeň -:-, DDM Soběslav-Studená - TJ Sokol Vodňany -:-, TTC Elizza Praha C - SF SKK El Niňo Praha D -:- (zzu),
Extraliga žen
3. kolo:
SK Dobré - SKST Stavoimpex Hodonín 2:6 (body domácích: Ilievová Dagmar 0:2, Blašková Zdena 1:2, Širučková Aneta 1:2, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Ševčíková Markéta 0:2, Ng Nam Wing 3:0), TJ Ostrava KST - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 2:6 (body domácích: Vybíralová Monika 0:1, Vašendová Jana 1:2, Labošová Ema 1:2, WO 0:1, body hostů: Adámková Karin 3:0, Čechová Dana 2:0, Pytlíková Tereza 0:2, WO 1:0), MK Řeznovice - TT Moravský Krumlov 1:6 (body domácích: Šedová Eliška 1:1, Šafaříková Sandra 0:1, Uriková Monika 0:2, Prykhodko Yaroslava 0:2, body hostů: Růžičková Daniela 0:1, Matějovská Anna 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Štrbíková Renata 1:0), SVS Hradec Králové - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:3 (body domácích: Stachová Olesja 2:1, Tomanová Tamara 3:0, Truksová Lucia 1:2, body hostů: Kmeťová Veronika 0:3, Ilčíková Anežka 1:2, Puchovanová Nikoleta 2:1), CDU SPORT - ST OSTRAVA - SKST Baník Havířov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kapounová Barbora 0:1, Mikulcová Kristýna 2:1, Kubátová Hana 3:0, Šlehobrová Simona 0:2, body hostů: Hrabicová Klára 2:1, Štefcová Kristýna 1:2, Štěpánová Gabriela 1:2),
4. kolo:
SVS Hradec Králové - SKST Stavoimpex Hodonín 2:6 (body domácích: Stachová Olesja 1:1, Truksová Lucia 0:1, Tomanová Tamara 1:2, Klempererová Anna 0:2, body hostů: Brateyko Solomiya 3:0, Ng Nam Wing 2:0, Záděrová Linda 1:2), SK Dobré - SKST Stavoimpex Hodonín B 6:1 (body domácích: Ilievová Dagmar 1:0, Širučková Aneta 3:0, Blašková Zdena 2:0, Sommerová Helena 0:1, body hostů: Kmeťová Veronika 0:2, Ilčíková Anežka 0:2, Puchovanová Nikoleta 1:2), TJ Ostrava KST - SKST Baník Havířov 3:6 (body domácích: Vybíralová Monika 1:2, Labošová Ema 1:2, Vašendová Jana 1:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:2, Hrabicová Klára 2:1, Štefcová Kristýna 3:0), CDU SPORT - ST OSTRAVA - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 2:6 (body domácích: Kapounová Barbora 0:2, Mikulcová Kristýna 1:2, Kubátová Hana 1:2, body hostů: Čechová Dana 2:1, Hartbrich Leonie 1:1, Adámková Karin 3:0),
5. kolo:
TJ Ostrava KST - CDU SPORT - ST OSTRAVA 1:6 (body domácích: Vašendová Jana 1:1, Labošová Ema 0:3, Vybíralová Monika 0:2, body hostů: Mikulcová Kristýna 2:0, Šlehobrová Simona 2:0, Kubátová Hana 2:1), SKST Stavoimpex Hodonín - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 3:6 (body domácích: Ševčíková Markéta 0:3, Brateyko Solomiya 1:2, Ng Nam Wing 2:1, body hostů: Čechová Dana 3:0, Hartbrich Leonie 2:1, Adámková Karin 1:2), SKST Stavoimpex Hodonín B - SKST Baník Havířov 1:6 (body domácích: Ilčíková Anežka 0:2, Kmeťová Veronika 0:1, Puchovanová Nikoleta 1:1, Ševčíková Klára 0:2, body hostů: Štěpánová Gabriela 2:0, Hanáková Nela 1:1, Štefcová Kristýna 3:0), SK Dobré - TT Moravský Krumlov 6:2 (body domácích: Vítovcová Daniela 0:2, Širučková Aneta 3:0, Blašková Zdena 3:0, body hostů: Chernyavskaya Ekaterina 1:2, Štrbíková Renata 0:2, Liu JingXuan 1:2), SVS Hradec Králové - MK Řeznovice -:-,
6. kolo:
SKST Stavoimpex Hodonín - SKST Baník Havířov 6:1 (body domácích: Brateyko Solomiya 2:0, Ševčíková Markéta 2:1, Ng Nam Wing 2:0, body hostů: Štefcová Kristýna 1:1, Štěpánová Gabriela 0:2, Hanáková Nela 0:3), SKST Stavoimpex Hodonín B - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1:6 (body domácích: Žižkovská Rebeka 0:2, Ševčíková Klára 1:2, Puchovanová Nikoleta 0:2, body hostů: Pytlíková Tereza 1:1, Hartbrich Leonie 2:0, Adámková Karin 1:0, Čechová Dana 2:0), SVS Hradec Králové - TT Moravský Krumlov 2:6 (body domácích: Truksová Lucia 1:1, Tomanová Tamara 0:3, Stachová Olesja 1:2, body hostů: Matějovská Anna 0:1, Chernyavskaya Ekaterina 1:1, Liu JingXuan 3:0, Štrbíková Renata 2:0), SK Dobré - MK Řeznovice 6:1 (body domácích: Ilievová Dagmar 1:1, Blašková Zdena 3:0, Širučková Aneta 2:0, body hostů: Bošinová Aneta 0:2, Šafaříková Sandra 0:2, Prykhodko Yaroslava 1:2),
9. kolo:
SKST Baník Havířov - MSK GUMOTEX Břeclav ZFP GROUP 1:6 (body domácích: Štefcová Kristýna 0:2, Hrabicová Klára 0:3, Štěpánová Gabriela 1:1, body hostů: Adámková Karin 2:0, Hartbrich Leonie 1:0, Čechová Dana 3:0, Pytlíková Tereza 0:1), TT Moravský Krumlov - SKST Stavoimpex Hodonín -:-, TJ Ostrava KST - SK Dobré -:-, MK Řeznovice - SKST Stavoimpex Hodonín B -:-, CDU SPORT - ST OSTRAVA - SVS Hradec Králové -:-,
10. kolo:
MK Řeznovice - SKST Stavoimpex Hodonín -:-, CDU SPORT - ST OSTRAVA - SK Dobré -:-, TJ Ostrava KST - SVS Hradec Králové -:-, TT Moravský Krumlov - SKST Stavoimpex Hodonín B -:-,
1.liga žen sk.B
1. kolo:
SVS Hradec Králové B - SK Dobré B -:-, TTC MS Brno - KST GMC Blansko 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šebková Kristýna 1:2, Zemanová Simona 2:1, Mergenthalová Petra 1:0, Viktorínová Michaela 2:0, body hostů: Suková Petra 1:2, Mazalová Kristýna 0:3, Ševčíková Veronika 2:1), SK - Svinov - TJ Sokol Děhylov -:-, SKST Stavoimpex Hodonín C - MK Řeznovice B -:-,
2. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - SKST Stavoimpex Hodonín C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 0:3, Šedová Eliška 3:0, Svojanovská Jana 1:2, body hostů: Šíblová Sára 1:2, Blechová Barbora 2:1, Kmeťová Veronika 2:1), SVS Hradec Králové B - SKST Baník Havířov B -:-, TTC MS Brno - SK - Svinov -:-, KST GMC Blansko - TJ Sokol Děhylov -:-,
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - MK Řeznovice B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bezdíčková Lenka 2:1, Šedová Eliška 3:0, Svojanovská Jana 3:0, body hostů: Šafaříková Sandra 0:3, Růžičková Daniela 0:3, Pikolonová Šárka 1:2), SK Dobré B - SKST Baník Havířov B -:- (zzu), TTC MS Brno - TJ Sokol Děhylov -:-, KST GMC Blansko - SK - Svinov -:-,
2.liga žen sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Stodůlky - AC Sparta Praha B -:-, TJ ABC Braník - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ VS Tábor - TTC Kovářov -:-, SKST Vlašim B - TTC Elizza Praha -:-,
2.liga mužů sk.A
1. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav - TJ Tatran Sedlčany -:-, AC Sparta Praha - TJ Sokol Bor -:-, TTC Elizza Praha B - SF SKK El Niňo Praha C -:-, SKST Baník Most - TJ Šanov -:- (zzu), SK Pedagog ČB - TJ Sokol Studená -:-, TTC Litoměřice - SKST Liberec C -:-,
3.liga mužů sk.B
1. kolo:
KST Rakovník - SKST Baník Most B -:-, SKST Děčín - TTC Litoměřice B -:-, TJ Sokol Mnichovo Hradiště - SKST Liberec E -:- (zzu), TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Bělá p. Bezdězem -:-, SKST Cheb B - SKST Chodov -:-, SF SKK El Niňo Praha E - KST Bohnice -:-,
3.liga mužů sk.C
1. kolo:
TTC Brandýs n.L - TJ Sadská -:-, Bižuterie Jablonec n/N - Mšeno - TJ Tatran KRPA Hostinné B -:- (zzu), Lokodepo Liberec - SKST Liberec D -:- (zzu), DTJ Hradec Králové B - TTC Ústí nad Orlicí -:- (zzu), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 D - TJ Sokol Jaroměř-Josefov 2 -:-, AC Sparta Praha B - TJ AVIA Čakovice -:-,
3.liga mužů sk.D
1. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE - TJ Jiskra Havlíčkův Brod -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov - TJ Holásky -:-, TTC MS Brno C - TJ Žďár nad Sázavou -:-, TJ Mikulčice - TJ Sokol Lanžhot -:-, TJ Sokol Šarovy - TJ Chropyně -:-, KST Blansko - SK Slatina -:-,
3.liga mužů sk.E
1. kolo:
TJ Ostrava KST D - TTC Ostrava-Poruba -:-, TJ DDM Valašské Meziříčí - KST Nový Jičín B -:-, SK Přerov - TJ Sokol Olomouc-Neředín -:-, SK - Svinov - TTC Siko Orlová B -:-, TTC Frýdlant - TTC MG ODRA GAS Vratimov -:-, KST Jeseník - TTC Bolatice -:-,
2.liga žen sk.B
1. kolo:
KST Bohnice B - AC Sparta Praha C -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav - TTC Brandýs n.L, -:-, TJ Jiskra Nový Bor - SKST Děčín -:-, SF SKK El Niňo Praha B - TJ AVIA Čakovice -:-,
2.liga žen sk.C
1. kolo:
TJ Sokol Česká Skalice - SK Dobré C -:-, TTC MS Brno B - SKST Stavoimpex Hodonín D -:-, TTC Ústí nad Orlicí B - TJ Sokol Chrudim -:-, TJ Sokol Vsetín - TJ Sokol Vsetín B 10:0 (do 28.09, čtyřhry 1:0, body domácích: Tydlačková Simona 3:0, Glücková Lenka 3:0, Vránová Radana 3:0, body hostů: Zámečníková Iveta 0:3, Krčmářová Magdaléna 0:3, Bezděková Kristýna 0:3),
12. kolo:
SK Dobré C - TJ Sokol Česká Skalice -:-, SKST Stavoimpex Hodonín D - TTC MS Brno B -:-, TJ Sokol Chrudim - TTC Ústí nad Orlicí B -:-, TJ Sokol Vsetín B - TJ Sokol Vsetín 2:8 (do 28.09, čtyřhry 0:1, body domácích: Bezděková Kristýna 1:2, Krčmářová Magdaléna 1:2, Bezděková Gábina 0:3, body hostů: Vránová Radana 3:0, Glücková Lenka 3:0, Tydlačková Simona 1:2),
ČP M 2.větev sk.A
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha C - Union Plzeň B 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přída Kryštof 2:0, Ezr Václav 2:0, Šálený David 1:0, body hostů: Hnilica Vladimír 0:2, Vaněček Petr 0:1, Závora Adam 0:2),
2. kolo:
Union Plzeň B - MK Řeznovice B 6:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaněček Petr 1:1, Hnilica Vladimír 3:0, Závora Adam 1:1, body hostů: Dohnal František 0:2, Lustig Adam 0:2, Frühauf Michael 2:0, Lehocký Vojtěch 0:1),
3. kolo:
MK Řeznovice B - SF SKK El Niňo Praha C 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lehocký Vojtěch 0:2, Frühauf Michael 0:1, Lustig Adam 0:1, Dohnal František 0:1, body hostů: Šálený David 2:0, Plachý Ladislav 1:0, Přída Kryštof 2:0),
ČP M 2.větev sk.B
1. kolo:
TTC Elizza Praha B - Tatran KRPA Hostinné B 6:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Petr 2:0, Fausek Matěj 2:0, Zacharda Jáchym 1:1, body hostů: Sixta Vít 0:2, Sixta Daniel 0:2, Rýgl Vojtěch 1:1),
2. kolo:
Tatran KRPA Hostinné B - Spartak Kaplice 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rýgl Vojtěch 2:0, Sixta Vít 1:2, Sixta Daniel 0:3, body hostů: Beneš Pavel ml. 2:1, Růžička Milan 1:1, Beneš Petr 2:1),
3. kolo:
Spartak Kaplice - TTC Elizza Praha B 1:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Petr 1:1, Janošťák Miroslav 0:3, Beneš Pavel ml. 0:2, body hostů: Zacharda Jáchym 1:1, Fausek Matěj 2:0, Dvořák Petr 3:0),
ČP M 2.větev sk.C
1. kolo:
Sokol Němčice nad Hanou - MK Řeznovice A 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Válek Vít 0:2, Palásek Michal 1:1, Palásek Jaromír 0:2, body hostů: Filák Tomáš 1:1, Pečinka Lukáš 2:0, Horák Aleš 2:0),
2. kolo:
Sokol Němčice nad Hanou - SKC Zruč n.S. TENNISLINE -:-,
3. kolo:
SKC Zruč n.S. TENNISLINE - MK Řeznovice A -:-,
ČP M 2.větev sk.D
1. kolo:
Sokol Klobouky u Brna - TTC Mohelnice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Volek Pavel ml. 2:1, Kalivoda Petr 1:2, Kratochvíl Jaroslav 1:0, Zástěra Libor 0:2, body hostů: Ellner Martin 2:1, Stuchlý Rostislav 3:0, Jarmar Petr 0:3),
2. kolo:
TTC Mohelnice - SF SKK El Niňo Praha D 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stuchlý Rostislav 0:2, Ellner Martin 2:1, Jarmar Petr 2:1, WO 0:1, body hostů: Beran Matěj 1:2, Beran Tomáš 1:1, Plachý Jiří 2:1, WO 1:0),
3. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - Sokol Klobouky u Brna 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beran Matěj 1:1, Beran Tomáš 2:1, Plachý Jiří 2:1, body hostů: Kalivoda Petr 0:1, Zástěra Libor 0:2, Volek Pavel ml. 3:0, Kratochvíl Jaroslav 0:2),
ČP M 2.větev sk.E
1. kolo:
TJ Dvůr Králové n.L. - TTC Praha - Story TLRS 1:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krýza Luděk 0:2, Šulc Petr 0:2, Jež Rostislav 0:2, body hostů: Pluhař Jan 2:0, Langer Aleš 2:0, Zahradníček Jakub 2:0), TJ Lanškroun - Sokol Jaroměř-Josefov 2 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Langr Lukáš 0:2, Bako Adam 0:2, Jányš Ondřej 0:1, body hostů: Čenovský David 2:0, Hnik Ondřej 1:0, Černý Jaroslav 2:0),
2. kolo:
TTC Praha - Story TLRS - Sokol Jaroměř-Josefov 2 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Jiří 2:1, Langer Aleš 0:3, Pluhař Jan 2:1, body hostů: Čenovský David 3:0, Hnik Ondřej 1:2, Černý Jaroslav 1:2), TJ Dvůr Králové n.L. - TJ Lanškroun 3:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jež Rostislav 1:1, Krýza Luděk 2:1, Kléma Jan 0:2, Šulc Petr 0:1, body hostů: Bako Adam 1:2, Vybíral Jakub 0:1, Langr Lukáš 3:0, Jányš Ondřej 1:0),
3. kolo:
TTC Praha - Story TLRS - TJ Lanškroun 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Langer Aleš 2:0, Zahradníček Jakub 2:0, Pluhař Jan 1:0, body hostů: Vybíral Jakub 0:2, Bako Adam 0:1, Langr Lukáš 0:2), TJ Dvůr Králové n.L. - Sokol Jaroměř-Josefov 2 1:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šulc Petr 0:2, Jež Rostislav 0:1, Kléma Jan 0:2, Krýza Luděk 0:1, body hostů: Čenovský David 2:0, Nedomlel Lukáš 2:0, Černý Jaroslav 2:0),
ČP M 2.větev sk.F
1. kolo:
Sokol Ondratice - TJ Frenštát pod Radhoštěm -:-,
2. kolo:
TJ Frenštát pod Radhoštěm - TTC Ústí nad Orlicí -:-,
3. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí - Sokol Ondratice -:-,
ČP M 1.větev
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice - SK - SVINOV 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oharek Libor 2:1, Šašinka Radek 1:2, Šašinka Albert 1:2, body hostů: Blatný Jaroslav 2:1, Henžel Michal 1:2, Záškodný Marek 2:1), TJ TŽ Třinec - KST Blansko 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Urbaniec Radim 1:2, Szwarc Matěj 2:1, Martynek Krzysztof 3:0, body hostů: Vaculík Miloslav 1:2, Petr Michal 0:3, Svoboda Lukáš 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jiskra Domažlice - SF SKK El Niňo Praha B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pangrác Martin 0:3, Bacík Zdeněk 0:3, Horák Libor 0:3, body hostů: Kaucký Jakub 3:0, Šíp Martin 3:0, Stach Matěj 3:0), TJ TŽ Třinec - SK - SVINOV 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbaniec Radim 1:2, Szwarc Matěj 1:2, Martynek Krzysztof 3:0, body hostů: Palát Petr 1:2, Záškodný Marek 2:1, Řežáb Jiří 1:2),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice - ST AMON Kunovice -:-,
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKUŘ Plzeň B - Sokol Lány 2 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Korbel Petr 2:1, Peckert Daniel 3:0, Mandík Petr 2:1, body hostů: Moravec Petr ml. 0:3, Moravec Petr st. 1:2, Brožek Michal 1:2), KST Libědice - Union Plzeň A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kalánek Josef 0:2, Soutner Václav st. 1:2, Hadbávny Jan 0:3, WO 1:0, body hostů: Pachner Jan 3:0, Sochor Miroslav 1:1, Důra Matouš 3:0, WO 0:1), Sokol Hluboká n.Vl. - SKUŘ Plzeň A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rychlík Josef 2:1, Švrčina Tomáš 2:1, Dvořák Martin 1:2, body hostů: Chodounský Martin 2:1, Šlehofer Stanislav ml. 1:2, Kovářík Matěj 1:2),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKUŘ Plzeň B - TJ Šanov 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peckert Daniel 1:2, Korbel Petr 1:2, Dietl Luboš 2:1, body hostů: Štepka Miroslav 3:0, Koděra Filip 2:1, Hejda Václav 0:3), Union Plzeň A - Sokol Hluboká n.Vl. 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kirchman Ondřej 3:0, Pachner Jan 2:0, Legát Petr 2:1, WO 1:0, body hostů: Švrčina Tomáš 1:2, Dvořák Martin 0:3, Hornych Jiří 0:2, WO 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice - ST AMON Kunovice -:-,
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - KST Rakovník 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Libor 2:1, Líska Tomáš 3:0, Ullman Miloslav 3:0, body hostů: Štepka Vladimír 0:3, Adamczuk Jan 0:3, Kettner Martin 1:2), TJ Sokol Stěžery A - Sokol Mnichovo Hradiště 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Petr 2:0, Slavík Jan 2:0, Kodym Tomáš 1:1, WO 3:0, body hostů: Stránský Michal 0:2, Trávníček Luboš 0:2, Košák Vojtěch 1:1, WO 0:3), TTC Duchcov - SKST Liberec E 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vích Luděk 0:2, Kövér Lubomír 0:2, Vích Josef 0:2, WO 3:0, body hostů: Klimenta Matouš 3:0, Kaněra Jan 3:0, WO 0:3),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Štětí A - SKST Liberec C 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ullman Miloslav 0:1, Líska Tomáš 2:1, Novák Libor 1:2, Dudek Jaroslav 0:2, body hostů: Mejsnar František 1:2, Medek Josef 3:0, Pařízek Martin 2:1), TJ Sokol Stěžery A - SKST Liberec E 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Petr 3:0, Slavík Jan 3:0, Kodym Tomáš 2:1, body hostů: Klimenta Matouš 1:2, Kodým Jiří 0:3, Kaněra Jan 0:3),
23. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice - ST AMON Kunovice -:-,
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Znojmo-Orel Únanov B - Jiskra Havlíčkův Brod 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Andorko Pavel 1:2, Kříž Bohumil 2:1, Adam Petr 0:3, body hostů: Novák Aleš 3:0, Bártík Tomáš 2:1, Malina Vítězslav 1:2), Sklo Bohemia Světlá n.S. - TJ Sadská A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vosyka Radek 0:3, Tecl Tomáš 0:3, Vosyka Ladislav 1:2, body hostů: Vaculovič Libor 3:0, Pych Luděk ml. 2:1, Kyncl Jiří 3:0), Jiskra Humpolec A - Sokol Znojmo-Orel Únanov A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Váňa Lubomír 1:2, Krčil Aleš 1:2, Pavlík Adam 1:0, Brukner Vít 0:2, body hostů: Vybíral Matouš 3:0, Marek Jaroslav 3:0, Šalomoun Ivo 0:3),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Jiskra Havlíčkův Brod - SK Pedagog Č.Budějovice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Aleš 2:1, Bártík Tomáš 1:2, Malina Vítězslav 1:2, body hostů: Kortus Pavel ml. 3:0, 0:3, Kortus Filip 2:1), TJ Sadská A - Sokol Znojmo-Orel Únanov A -:-,
33. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice - ST AMON Kunovice -:-,
41. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sadská B - SKST Liberec F 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Špinar Rostislav 0:3, Vydra Milan 1:2, Wagner Jaroslav st. 2:1, body hostů: Huk Martin 2:1, Mečl Jan ml. 3:0, Brožík Karel 1:2), TJ Sokol Stěžery B - Tesla Pardubice 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krása Jakub 0:3, Hanzl Matěj 2:1, Dufek Lukáš 2:1, body hostů: Lukeš Marek 1:2, Karcol Martin 1:2, Merta Jakub 3:0), TTC Hlinsko - SKST Liberec D 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kosek Petr 2:1, Dalecký Petr 2:0, Bříza Martin 0:3, Rybenský Dušan 0:1, body hostů: Kutifel Josef ml. 1:2, Pusch František 2:1, Korp Oliver Petr 2:1),
42. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Liberec F - Tatran KRPA Hostinné A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mareš Erik 0:2, Brožík Karel 1:2, Huk Martin 1:2, WO 1:0, body hostů: Kalenský Jaroslav 3:0, Drahotský Tomáš 0:2, Voňka Jakub 3:0, WO 0:1), SKST Liberec D - Tesla Pardubice 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pusch František 2:1, Kutifel Josef ml. 2:1, Korp Oliver Petr 1:2, body hostů: Vybíral Lukáš 1:2, Kadleček Radomír 0:3, Šimonek Petr 3:0),
43. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ST AMON Kunovice - ST AMON Kunovice -:-,
ČP Ž předkolo
1. kolo:
Sokol Králův Dvůr Queens - KST Klatovy 2:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hubingerová Natálie 0:2, Hošková Denisa 1:2, Lupínková Lucie 0:2, body hostů: Jehlíková Petra 1:1, Marešová Zdeňka ml. 2:0, Marešová Zdeňka 3:0), AC Sparta Praha - SF SKK El Niňo Praha 0:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kohlmannová Aneta 0:2, Ježková Kateřina 0:2, Pokorná Tereza 0:1, body hostů: Štricová Niamh 2:0, Allertová Sára 1:0, Vyvadilová Jitka 2:0),
2. kolo:
KST Klatovy - SF SKK El Niňo Praha 1:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jehlíková Petra 0:2, Marešová Zdeňka ml. 1:1, Čákorová Tereza 0:2, body hostů: Štricová Niamh 1:1, Allertová Sára 2:0, Vyvadilová Jitka 2:0), Sokol Králův Dvůr Queens - AC Sparta Praha 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hubingerová Natálie 0:3, Hošková Denisa 2:1, Lupínková Lucie 3:0, body hostů: Pokorná Tereza 1:2, Kohlmannová Aneta 2:1, Ježková Kateřina 1:2),
3. kolo:
AC Sparta Praha - KST Klatovy 6:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorná Tereza 0:2, Ježková Kateřina 2:1, Kohlmannová Aneta 3:0, body hostů: Jehlíková Petra 1:2, Čákorová Tereza 0:1, Marešová Zdeňka ml. 2:1, Marešová Zdeňka 0:1), SF SKK El Niňo Praha - Sokol Králův Dvůr Queens 6:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Allertová Sára 1:0, Vyvadilová Jitka 2:0, Štricová Niamh 1:0, WO 1:0, body hostů: Hošková Denisa 0:2, Hubingerová Natálie 0:1, Lupínková Lucie 0:1, WO 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy