Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Slavoj Praha A - TJ AVIA Čakovice B Alimpex -:-, AC Sparta Praha C - AC Sparta Praha D -:-, Slovan KST Bohnice B - TJ Střížkov A -:-, TJ Sokol Stodůlky A - TJ Orion Praha A -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, SF SKK El Niňo Praha F - TTC Elizza Praha D -:-,
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice B Alimpex - TTC Elizza Praha D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - SF SKK El Niňo Praha F -:-, TJ Orion Praha A - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, TJ Střížkov A - TJ Sokol Stodůlky A -:-, AC Sparta Praha D - Slovan KST Bohnice B -:-, TJ Slavoj Praha A - AC Sparta Praha C -:-,
1. třída A muži
1. kolo:
TTC Rebel A - TJ Sokol Běchovice II A -:-, TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Nusle Praha B -:-, SK Start Praha A - SF SKK El Niňo Praha G -:-, TJ Sokol Stodůlky B - PSK Olymp Praha A -:-, AC Sparta Praha F - TJ Sokol Michle B -:-, TTC Klánovice A - TJ Slavoj Praha B -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Běchovice II A - TJ Slavoj Praha B -:-, TJ Sokol Michle B - TTC Klánovice A -:-, PSK Olymp Praha A - AC Sparta Praha F -:-, SF SKK El Niňo Praha G - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TJ Sokol Nusle Praha B - SK Start Praha A -:-, TTC Rebel A - TTC Elizza Praha E -:-,
1. třída B muži
1. kolo:
TJ Pankrác A - SF SKK El Niňo Praha H -:-, TTC Elizza Praha F - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TTC Praha B -:-, TJ Střížkov B - SK OAZA Praha A -:-, AC Sparta Praha E - TJ Sokol Nusle Praha C -:-, Slovan KST Bohnice C - TJ AVIA Čakovice C Alimpex -:-,
2. kolo:
SF SKK El Niňo Praha H - TJ AVIA Čakovice C Alimpex -:-, TJ Sokol Nusle Praha C - Slovan KST Bohnice C -:-, SK OAZA Praha A - AC Sparta Praha E -:-, TTC Praha B - TJ Střížkov B -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ Pankrác A - TTC Elizza Praha F -:-,
2. třída A muži
1. kolo:
TTC Rebel B - TJ AVIA Čakovice D -:-, TJ Sokol Nusle Praha D - AC Sparta Praha G -:-, TJ Sokol Petrovice B - TJ Sokol Stodůlky C -:-, TJ Malešice A - Slovan KST Bohnice E -:-, TJ Sokol Žižkov A - TJ ABC Braník A -:-, TJ Sokol Michle C - TJ Pankrác B -:-,
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice D - TJ Pankrác B -:-, TJ ABC Braník A - TJ Sokol Michle C -:-, Slovan KST Bohnice E - TJ Sokol Žižkov A -:-, TJ Sokol Stodůlky C - TJ Malešice A -:-, AC Sparta Praha G - TJ Sokol Petrovice B -:-, TTC Rebel B - TJ Sokol Nusle Praha D -:-,
2. třída B muži
1. kolo:
TJ Lokomotiva Vršovice C - Slovan KST Bohnice D -:-, TJ Sokol Michle D - TJ Orion Praha B -:-, TJ Sokol Petrovice A - TTC Klánovice B -:-, SF SKK El Niňo Praha I - SK Dolní Měcholupy A -:-, TJ Pankrác C - AC Sparta Praha H -:-, TTC Elizza Praha G - TJ Slavoj Praha C -:-,
2. kolo:
Slovan KST Bohnice D - TJ Slavoj Praha C -:-, AC Sparta Praha H - TTC Elizza Praha G -:-, SK Dolní Měcholupy A - TJ Pankrác C -:-, TTC Klánovice B - SF SKK El Niňo Praha I -:-, TJ Orion Praha B - TJ Sokol Petrovice A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - TJ Sokol Michle D -:-,
3. třída A muži
1. kolo:
TTC Elizza Praha I - TJ Sokol Michle E -:-, Slovan KST Bohnice F - TJ Sokol Žižkov B -:-, PSK Olymp Praha B - TJ Malešice C -:-, TTC Klánovice C - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B -:-, SK OAZA Praha B - Sokol Nové Vysočany A -:-, TJ Sokol Běchovice II B - TJ AVIA Čakovice E -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Michle E - TJ AVIA Čakovice E -:-, Sokol Nové Vysočany A - TJ Sokol Běchovice II B -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B - SK OAZA Praha B -:-, TJ Malešice C - TTC Klánovice C -:-, TJ Sokol Žižkov B - PSK Olymp Praha B -:-, TTC Elizza Praha I - Slovan KST Bohnice F -:-,
3. třída B muži
1. kolo:
TJ Sokol Michle F - TTC Rebel C -:-, AC Sparta Praha I - TJ Sokol Žižkov C -:-, SK Start Praha B - TJ Malešice B -:-, TJ Sokol Petrovice C - TJ Lokomotiva Vršovice D -:-, TJ Střížkov C - TTC Elizza Praha H -:-, SK Slivenec A - TJ ABC Braník B -:-,
2. kolo:
TTC Rebel C - TJ ABC Braník B -:-, TTC Elizza Praha H - SK Slivenec A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice D - TJ Střížkov C -:-, TJ Malešice B - TJ Sokol Petrovice C -:-, TJ Sokol Žižkov C - SK Start Praha B -:-, TJ Sokol Michle F - AC Sparta Praha I -:-,
4. třída A muži
1. kolo:
VSK MFF UK Praha A - SK Slivenec B -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec A - TJ Pankrác D -:-, SK Dolní Měcholupy B - TJ Sokol Nusle Praha E -:-, TTC Praha C - TJ Sokol Petrovice D -:-, AC Sparta Praha J - Slovan KST Bohnice G -:-, TJ Sokol Kbely A - TJ AVIA Čakovice F -:-,
2. kolo:
SK Slivenec B - TJ AVIA Čakovice F -:-, Slovan KST Bohnice G - TJ Sokol Kbely A -:-, TJ Sokol Petrovice D - AC Sparta Praha J -:-, TJ Sokol Nusle Praha E - TTC Praha C -:-, TJ Pankrác D - SK Dolní Měcholupy B -:-, VSK MFF UK Praha A - TJ Sokol Suchdol - Sedlec A -:-,
4. třída B muži
1. kolo:
TTC Klánovice D - KK Konstruktiva Praha A -:-, Slovan KST Bohnice H - SK OAZA Praha C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice E - TJ Sokol Stodůlky D -:-, TJ Zelená Liška A - TJ Sokol Petrovice E -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C - TJ Sokol Praha - Břevnov A -:-, TJ ABC Braník C - SF SKK El Niňo Praha J -:-,
2. kolo:
TTC Klánovice D - SF SKK El Niňo Praha J -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov A - TJ ABC Braník C -:-, TJ Sokol Petrovice E - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C -:-, TJ Sokol Stodůlky D - TJ Zelená Liška A -:-, SK OAZA Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice E -:-, Slovan KST Bohnice H - KK Konstruktiva Praha A -:-,
5. třída A muži
1. kolo:
SF SKK El Niňo Praha K - TTC Elizza Praha K -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A - TJ Střížkov D -:-, TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D - TJ Sokol Nusle Praha F -:-, TJ Malešice D - SK Start Praha C -:-, PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Praha - Podolí A -:-, TTC Rebel D - Slovan KST Bohnice I -:-,
2. kolo:
TTC Elizza Praha K - Slovan KST Bohnice I -:-, TJ Sokol Praha - Podolí A - TTC Rebel D -:-, SK Start Praha C - PSK Olymp Praha C -:-, TJ Sokol Nusle Praha F - TJ Malešice D -:-, TJ Střížkov D - TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D -:-, SF SKK El Niňo Praha K - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT A -:-,
5. třída B muži
1. kolo:
TJ Sokol Stodůlky E - TTC Elizza Praha J -:-, Sokol Nové Vysočany B - AC Sparta Praha K -:-, SK OAZA Praha D - KST Vršovice A -:-, TJ Zelená Liška B - TJ Lokomotiva Vršovice F -:-, SK Slivenec C - TJ Sokol Běchovice II C -:-, SK SANK Běchovice A - TJ AVIA Čakovice G -:-,
2. kolo:
TTC Elizza Praha J - TJ AVIA Čakovice G -:-, TJ Sokol Běchovice II C - SK SANK Běchovice A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice F - SK Slivenec C -:-, KST Vršovice A - TJ Zelená Liška B -:-, AC Sparta Praha K - SK OAZA Praha D -:-, TJ Sokol Stodůlky E - Sokol Nové Vysočany B -:-,
6. třída A muži
1. kolo:
VSK MFF UK Praha B - TTC Praha E -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - SK Slivenec D -:-, KK Konstruktiva Praha B - TJ Sokol Petrovice F -:-, SF SKK El Niňo Praha L - AC Sparta Praha L -:-, TJ Sokol Žižkov D - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:-, TJ Slovan Svoboda A - TTC Praha F -:-,
2. kolo:
TTC Praha E - TTC Praha F -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B - TJ Slovan Svoboda A -:-, AC Sparta Praha L - TJ Sokol Žižkov D -:-, TJ Sokol Petrovice F - SF SKK El Niňo Praha L -:-, SK Slivenec D - KK Konstruktiva Praha B -:-, VSK MFF UK Praha B - TJ Sokol Praha - Podolí B -:-,
13. kolo:
TTC Praha F - TTC Praha E 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haba Martin 2:1, Novotný Robert 0:3, Fuček Miloslav 0:3, Filip Miroslav 3:1, body hostů: Petránek Ivan 4:0, Mutl David 2:1, Zahradník Václav 1:2, Dvořák Pavel 1:2), TJ Slovan Svoboda A - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT B -:-, TJ Sokol Žižkov D - AC Sparta Praha L -:-, SF SKK El Niňo Praha L - TJ Sokol Petrovice F -:-, KK Konstruktiva Praha B - SK Slivenec D -:-, TJ Sokol Praha - Podolí B - VSK MFF UK Praha B -:-,
6. třída B muži
1. kolo:
Slovan KST Bohnice J - TTC Rebel E -:-, TJ Sokol Běchovice II D - TJ Lokomotiva Vršovice G -:-, TTC Praha D - TJ Zelená Liška C -:-, KST Vršovice B - Sokol Nové Vysočany C -:-, SK Dolní Měcholupy C - TJ Sokol Suchdol - Sedlec B -:-, TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Stodůlky F -:-,
2. kolo:
TTC Rebel E - TJ Sokol Stodůlky F -:-, TJ Sokol Suchdol - Sedlec B - TJ Sokol Kbely B -:-, Sokol Nové Vysočany C - SK Dolní Měcholupy C -:-, TJ Zelená Liška C - KST Vršovice B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice G - TTC Praha D -:-, Slovan KST Bohnice J - TJ Sokol Běchovice II D -:-,
7. třída A muži
1. kolo:
TTC Praha H - SK SANK Běchovice B -:-, SF SKK El Niňo Praha N - TJ ABC Braník E -:-, AC Sparta Praha N - TTC Praha I -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - SK Start Praha D -:-, TTC Klánovice E - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, TTC Elizza Praha L - VSK MFF UK Praha C -:-,
2. kolo:
SK SANK Běchovice B - VSK MFF UK Praha C -:-, TJ Sokol Praha - Podolí C - TTC Elizza Praha L -:-, SK Start Praha D - TTC Klánovice E -:-, TTC Praha I - TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C -:-, TJ ABC Braník E - AC Sparta Praha N -:-, TTC Praha H - SF SKK El Niňo Praha N -:-,
10. kolo:
SK SANK Běchovice B - TJ ABC Braník E -:-, TTC Praha H - TTC Praha I 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poulíček Jaroslav 2:1, Fuček Miloslav 2:1, Koudelka Bohdan 1:2, Haba Martin 4:0, body hostů: Hrneček Vojtěch 1:3, Wichs Sáša 0:3, Maláková Olga 1:2, Boegner Britta 2:1), SF SKK El Niňo Praha N - SK Start Praha D -:-, AC Sparta Praha N - TJ Sokol Praha - Podolí C -:-, TJ Mladí veteráni - VSK ČVUT C - VSK MFF UK Praha C -:-, TTC Klánovice E - TTC Elizza Praha L -:-,
7. třída B muži
1. kolo:
TJ Sokol Stodůlky G - TJ ABC Braník D -:-, TJ Sokol Praha - Břevnov B - TJ Sokol Nusle Praha G -:-, Sokol Nové Vysočany D - KST Vršovice C -:-, TTC Praha G - KK Konstruktiva Praha C -:-, AC Sparta Praha M - SF SKK El Niňo Praha M -:-, KST OBO Praha A - Slovan KST Bohnice K -:-,
2. kolo:
TJ ABC Braník D - Slovan KST Bohnice K -:-, SF SKK El Niňo Praha M - KST OBO Praha A -:-, KK Konstruktiva Praha C - AC Sparta Praha M -:-, KST Vršovice C - TTC Praha G -:-, TJ Sokol Nusle Praha G - Sokol Nové Vysočany D -:-, TJ Sokol Stodůlky G - TJ Sokol Praha - Břevnov B -:-,
Divize ženy
1. kolo:
TJ AVIA Čakovice B - TJ AVIA Čakovice C -:-, Slovan KST Bohnice C - TJ Sokol Nusle Praha A -:-, AC Sparta Praha D - SF SKK El Niňo Praha C -:-, TJ ABC Braník B - TJ Lokomotiva Vršovice A -:-, TTC Rebel A - TTC Elizza Praha C -:-, TTC Elizza Praha B - TJ Sokol Stodůlky B -:-,
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice C - TJ Sokol Stodůlky B -:-, TTC Elizza Praha C - TTC Elizza Praha B -:-, TJ Lokomotiva Vršovice A - TTC Rebel A -:-, SF SKK El Niňo Praha C - TJ ABC Braník B -:-, TJ Sokol Nusle Praha A - AC Sparta Praha D -:-, TJ AVIA Čakovice B - Slovan KST Bohnice C -:-,
1. třída ženy
1. kolo:
TJ Slavoj Praha C - TTC Elizza Praha D -:-, TJ Lokomotiva Vršovice C - AC Sparta Praha E -:-, FC Přední Kopanina A - TJ Zelená Liška B -:-, TJ Zelená Liška A - TTC Praha A -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Košíře A -:-, TJ ABC Braník C - VSK MFF UK Praha A -:-,
2. kolo:
TTC Elizza Praha D - VSK MFF UK Praha A -:-, TJ Košíře A - TJ ABC Braník C -:-, TTC Praha A - TJ Lokomotiva Vršovice B -:-, TJ Zelená Liška B - TJ Zelená Liška A -:-, AC Sparta Praha E - FC Přední Kopanina A -:-, TJ Slavoj Praha C - TJ Lokomotiva Vršovice C -:-,
17. kolo:
TTC Praha A - TTC Elizza Praha D -:-, TJ Košíře A - TJ Zelená Liška B -:-, VSK MFF UK Praha A - AC Sparta Praha E -:-, TJ ABC Braník C - TJ Slavoj Praha C -:-, TJ Lokomotiva Vršovice B - TJ Lokomotiva Vršovice C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rabenseifnerová Zdeňka 1:1, Adamová Božena 1:1, Horká Nela 1:0, Ziková Hana 0:1, WO 3:0, body hostů: Bláhová Milena 3:0, Kosťová Natálie 0:3, WO 0:3), TJ Zelená Liška A - FC Přední Kopanina A -:-,
1. třída starší žáci
1. kolo:
TTC Elizza Praha B - TTC Elizza Praha A -:-, AC Sparta Praha - TJ Slavoj Praha -:-, SK DDM Kotlářka Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B -:-,
2. kolo:
TTC Elizza Praha A - SK DDM Kotlářka Praha B -:-, TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha A -:-, TTC Elizza Praha B - AC Sparta Praha -:-,
3. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha A -:-, SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha B -:-, SK DDM Kotlářka Praha B - TJ Slavoj Praha -:-,
4. kolo:
TTC Elizza Praha A - TJ Slavoj Praha -:-, TTC Elizza Praha B - SK DDM Kotlářka Praha B -:-, AC Sparta Praha - SK DDM Kotlářka Praha A -:-,
5. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha A - TTC Elizza Praha A -:-, SK DDM Kotlářka Praha B - AC Sparta Praha -:-, TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha B -:-,
1. třída starší žákyně
1. kolo:
Slovan KST Bohnice - TJ AVIA Čakovice -:-, AC Sparta Praha A - AC Sparta Praha B -:-, TTC Elizza Praha - SK DDM Kotlářka Praha -:-,
2. kolo:
TJ AVIA Čakovice - SK DDM Kotlářka Praha -:-, AC Sparta Praha B - TTC Elizza Praha -:-, Slovan KST Bohnice - AC Sparta Praha A -:-,
3. kolo:
AC Sparta Praha A - TJ AVIA Čakovice -:-, TTC Elizza Praha - Slovan KST Bohnice -:-, SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha B -:-,
4. kolo:
TJ AVIA Čakovice - AC Sparta Praha B -:-, Slovan KST Bohnice - SK DDM Kotlářka Praha -:-, AC Sparta Praha A - TTC Elizza Praha -:-,
5. kolo:
TTC Elizza Praha - TJ AVIA Čakovice -:-, SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha A -:-, AC Sparta Praha B - Slovan KST Bohnice -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy