Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajská divize
1. kolo:
Lokodepo Liberec B - Jiskra Raspenava z.s. A -:-, SKST Liberec F - SKST Liberec G -:-, TJ Sokol Vesec A - Tělocvičná jednota Sokol Turnov A -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - TJ Spartak Chrastava A -:-, SKST Liberec H - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa A - TJ Jiskra Nový Bor A -:-,
13. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa A - Lokodepo Liberec B -:-, TJ Jiskra Nový Bor A - Jiskra Raspenava z.s. A -:-, SKST Liberec H - SKST Liberec F -:-, TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Liberec G -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - TJ Sokol Vesec A -:-, TJ Spartak Chrastava A - Tělocvičná jednota Sokol Turnov A -:-,
14. kolo:
TJ Jiskra Nový Bor A - Lokodepo Liberec B -:-, TJ Lokomotiva Česká Lípa A - Jiskra Raspenava z.s. A -:-, TJ Sokol Jablonec nad Jizerou A - SKST Liberec F -:-, SKST Liberec H - SKST Liberec G -:-, TJ Spartak Chrastava A - TJ Sokol Vesec A -:-, Bižuterie Jablonec n.N. B - Tělocvičná jednota Sokol Turnov A -:-,
Krajský přebor 1. třídy
1. kolo:
SKST Cvikov A - TJ Spartak Chrastava B -:-, TJ Jiskra Nový Bor B - TJ Jiskra Nový Bor C -:-, Bižuterie Jablonec n.N. C - SKST Liberec I -:-, Tělocvičná jednota Sokol Semily A - Tělocvičná jednota Sokol Turnov B -:-, TJ Doksy - Mimoň A - TJ Lokomotiva Česká Lípa B -:-, TJ Sokol Bratříkov A - KST Victory Liberec A -:-,
Krajský přebor 2. třídy
1. kolo:
TJ Jiskra Tanvald A - TJ Sokol Nová Ves nad Popelkou A -:-, TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - SK Jiřetín pod Bukovou A -:-, TJ Sokol Železný Brod A - TJ Lokomotiva Česká Lípa C -:-, Jiskra Raspenava z.s. B - KST Victory Liberec B -:-, SKST Liberec J - SKST Liberec K -:-, Cvikováček Cvikov A - TJ Jiskra Nový Bor D -:-,
Krajský pohár LK
1. kolo:
KST Victory Liberec C - ST Frýdlant A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lanková Martina 1:2, Pažout Daniel 1:2, Hruda Kamil 2:1, body hostů: Starý Jiří st. 1:2, Potenský Jan 2:1, Široký Jiří 2:1), ST Frýdlant B - SKST Liberec 4 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nohejl Martin 1:0, Nohejl Václav 3:0, Nohejl Martin ml. 1:2, Nohejl Václav ml. 0:2, body hostů: Perný Matěj 0:3, Vogel Jakub 2:1, Vogel Matěj 2:1),
2. kolo:
TJ Lokomotiva Česká Lípa C - Sokol Turnov B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pícha Štěpán 0:3, Gabriel Jan 3:0, Motlík Lukáš 1:2, body hostů: Vondrák Michal 2:1, Mencl Kryštof 2:1, Filip Josef 1:2), SO Slaná u Semil A - TJ Sokol Vesec A -:-, KST Victory Liberec C - SKST Liberec 3 -:-, KST Victory Liberec B - TJ Sokol Bratříkov A -:-, TJ Sokol Bratříkov C - TJ Sokol Mukařov A -:-, TJ Sokol Bratříkov D - Sokol Jablonec n. J. B -:-, SKST Liberec 4 - TJ Sokol Bratříkov B -:-, Star Sokol Turnov A - TJ Sokol Vesec B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy