Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize
1. kolo:
TTC Brandýs n.L B - KST Rakovník B -:-, TJ Sokol Hudlice A - TJ Neratovice A -:-, Sokol Lány A - TTC Slovan Kladno A -:-, TTC Říčany A - TJ Spartak Čelákovice A -:-, TTC Kladno A - TJ Sokol Roztoky u Prahy A -:-, TJ Slovan Lochovice A - Sokol Králův Dvůr A -:-,
Krajská soutěž 1.třídy A
1. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy A - TJ TATRAN SEDLČANY B -:-, TJ Sokol Hudlice B - TTC Kladno B -:-, TJ Sokol Příbram A - ST Benešov A -:-, KST Rakovník C - KK Rakovník -:-, TJ SLAVOJ Obecnice A - STC Slaný A -:-, TJ Sokol Nižbor A - TJ Sokol Rudná A -:-,
Krajská soutěž 2.třídy A
1. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy B - TJ Lokomotiva Zdice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skoupil Lukáš 0:4, Tůma Martin 1:2, Kilian Vít 0:3, Taller Filip 4:0, body hostů: Bláha Hynek 3:1, Flodr Leoš 3:1, Šín Jaroslav ml. 2:1, Prokop Břetislav 1:2), TJ Chaloupky - TJ Spartak Čenkov -:-, TJ Sokol Příbram B - TJ Sokol Žebrák -:-, TJ Olešná - TTC Příbram -:-, TJ SLAVOJ Obecnice B - TJ Sokol Hořovice B -:-, SK Březnice A - TJ Spartak Rožmitál p. Tř. A -:-,
Krajská soutěž 1.třídy B
1. kolo:
TJ Sokol Libčice nad Vltavou A - TJ Sadská B -:-, TJ Sokol Malín A - TJ Neratovice B -:-, TJ AŠ Mladá Boleslav B - TJ Aero Odolena Voda A -:-, TTC Bělá pod Bezdězem B - TTC Brandýs n.L. C -:-, ST EUROMASTER Kolín A - TJ Sokol Čáslav A -:-, TJ Sokol Krchleby A - TJ Sokol Libice nad Cidlinou -:-,
Krajská soutěž 2.třídy B
1. kolo:
STC Slaný B - TTC Kladno C -:-, TJ Sokol Stochov-Honice - TJ Sokol Unhošť -:-, Sokol Rakovník A - TJ Broumy -:-, TJ Sokol Hředle - TJ Sokol Buštěhrad -:-, SK Březnice B - Sokol Lány B -:-,
Krajská soutěž 2.třídy C
1. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk A - TJ AŠ Mladá Boleslav C -:-, Sokol Přezletice A - TJ Sokol Podlázky-Dalovice A -:-, TJ Sokol Kosmonosy A - TJ Dynamo Nelahozeves A -:-, TJ Sokol Všetaty A - TTC Brandýs n.L. D -:-, TJ Neratovice C - Sokol Dolní Beřkovice -:-, TJ Sokol Krchleby B - TJ Sokol Mnichovo Hradiště B -:-,
Krajská soutěž 2.třídy D
1. kolo:
SKC Zruč nad Sázavou RABBIT B - TJ Sadská C -:-, TJ Sokol Malín B - TJ Sokol Čáslav B -:-, TJ Sokol Velké Popovice - ST Benešov B -:-, TTC Říčany B - Sokol Močovice A -:-, TJ Sokol Velký Osek - KST Týnec nad Sázavou A -:-, TTC Žehuň A - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy