Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice A - Sokol Brno I B -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov B - TJ Sokol Rebešovice A -:-, MK Řeznovice A - STK Zbraslavec A -:-, Sokol Brno I A - Orel jednota Silůvky A -:-, TJ Sokol Vracov A - TTC Koral Tišnov A -:-, KST Blansko B - SKST Hodonín C -:-,
Krajská soutěž I. třídy A
1. kolo:
TJ Brno-Bystrc A - TJ Sokol Hlubočany A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov C - TJ Mokrá-Horákov A -:-, TTC Moravská Slavia Brno E - KST Blansko C -:-, Sokol Brno I C - TJ Šošůvka A -:-, Orel jednota Ivančice A - SK Kuřim A -:-, KST Oltec Brno A - MK Řeznovice B -:-,
Krajská soutěž I. třídy B
1. kolo:
TJ Jiskra Strážnice B - TJ Sokol Hlubočany B -:-, TJ Sokol Hodonín A - SPIN Lednice A -:-, TJ Slovan Hodonín A - TTC Moravská Slavia Brno D -:-, TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Klobouky u Brna A -:-, TJ Holásky B - TJ Jevišovka-Drnholec A -:-, STP Mikulov A - SK Slatina B -:-,
Krajská soutěž II. třídy A
1. kolo:
Orel jednota Silůvky B - Sokol Brno I D -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Mokrá-Horákov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Housar Jiří 1:2, Kazdera Pavel 2:1, Hruška Petr 2:1, Šalamoun Lubomír 3:0, WO 1:0, body hostů: Rotrekl Lukáš 3:0, Rotrekl Michal 0:3, Vojtěch Tomáš 0:3, Levardi Robert 1:2, WO 0:1), TJ Velešovice A - TTC Komořany A -:-, TJ Sokol Otnice A - TJ Sokol Lanžhot C -:-, TJ Sokol Rebešovice B - TJ Sokol Brno-Židenice A -:-, TJ Sokol Rousínovec A - MK Řeznovice C -:-,
2. kolo:
Orel jednota Silůvky B - TJ Sokol Rousínovec A -:-, Sokol Brno I D - MK Řeznovice C -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D - TJ Sokol Rebešovice B -:-, TJ Mokrá-Horákov B - TJ Sokol Brno-Židenice A -:-, TJ Velešovice A - TJ Sokol Otnice A -:-, TTC Komořany A - TJ Sokol Lanžhot C -:-,
Krajská soutěž II. třídy B
1. kolo:
TJ Brno-Bystrc B - Triangl o.s. Rájec A -:-, KST Sokol Znojmo-Orel Únanov E - SK Kuřim B -:-, TJ Vysočany A - STK Zbraslavec B -:-, TJ Lažánky A - KST Kunštát A -:-, TJ Holásky C - TTC Koral Tišnov B -:-, KST DRAGON Vyškov A - TJ Sokol Drnovice A -:-,
Krajská soutěž II. třídy C
1. kolo:
SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Kobylí B -:-, TJ Vlast Ježov A - SPIN Lednice B -:-, TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Bučovice A -:-, TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Lanžhot B -:-, SKST Rohatec A - TJ Sokol Hodonín B -:-, TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Hodonín D -:-,
Divize ženy
1. kolo:
TTC MS Brno C - KST Blansko B -:-, STP Mikulov A - STP Mikulov B -:-, MSK Břeclav B - SKST Hodonín E -:-, TJ Sokol Vranovice A - MK Řeznovice C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy