Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
TTC Siko Orlová C - TJ Ostrava KST E -:-, TJ ODRY - SKST Baník Havířov D -:-, ASK Tatra Kopřivnice - SK Slavia Orlová -:-, TJ TŽ Třinec - KST Slezan Opava B -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov B - TTC Frýdlant B -:-, SK Stolní tenis Pstruží - TJ Sokol Brušperk -:-,
Krajská soutěž I.třídy
1. kolo:
TTC Siko Orlová D - TTC Ostrava-Poruba B -:-, TJ Sokol Kateřinky - TJ Sokol Hrabůvka -:-, Orel Paskov - TTC Vendryně -:-, SK - SVINOV B - SK - SVINOV C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinák Lukáš 1:2, Kus Ondřej 2:1, Przybyla Michal 3:0, Henžel Michal 2:1, body hostů: Milkov Tomáš 0:3, Theodor Filip 1:2, Blatný Jaroslav 2:1, Lysek Tomáš 1:2), TJ Sokol Ropice - TJ Slavoj Český Těšín -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm - ST Kozlovice -:-,
12. kolo:
TTC Ostrava-Poruba B - TTC Siko Orlová D -:-, TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Kateřinky -:-, TTC Vendryně - Orel Paskov -:-, SK - SVINOV C - SK - SVINOV B -:- (do 28.09.), TJ Slavoj Český Těšín - TJ Sokol Ropice -:-, ST Kozlovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm -:-,
Krajská soutěž II. třídy sk. A
1. kolo:
TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Skalice -:-, TJ Mořkov - KST NOVÝ JIČÍN C -:-, TJ Sokol Brušperk C - TJ Frenštát pod Radhoštěm B -:-, TJ TŽ Třinec B - SSK Komorní Lhotka -:-, TJ Sokol Ropice B - TJ Slavoj Český Těšín B -:-, TJ Sokol Brušperk B - SK Stolní tenis Pstruží B -:-,
10. kolo:
TJ Sokol Brušperk C - TJ Sokol Brušperk B -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm B - SK Stolní tenis Pstruží B -:-, TJ TŽ Třinec B - TJ Mořkov -:-, SSK Komorní Lhotka - KST NOVÝ JIČÍN C -:-, TJ Sokol Ropice B - TJ Sokol Příbor -:-, TJ Slavoj Český Těšín B - TJ Sokol Skalice -:-,
21. kolo:
TJ Sokol Brušperk B - TJ Sokol Brušperk C -:-, SK Stolní tenis Pstruží B - TJ Frenštát pod Radhoštěm B -:-, TJ Mořkov - TJ TŽ Třinec B -:-, KST NOVÝ JIČÍN C - SSK Komorní Lhotka -:-, TJ Sokol Příbor - TJ Sokol Ropice B -:-, TJ Sokol Skalice - TJ Slavoj Český Těšín B -:-,
Krajská soutěž II. třídy sk. B
1. kolo:
KST Darkovice - TTC Hať -:-, TTC MG Odra GAS Vratimov C - SKST Baník Havířov E -:-, TTC Bolatice B - VSK VŠB-TU Ostrava -:-, KLUBsten Karviná - TJ Sokol Záblatí -:-, TJ Sokol Nová Bělá - TJ ODRY B -:-, TJ Sokol Radvanice-Bartovice - SK Slavia Orlová B -:-,
Divize žen
6. kolo:
TJ Sokol Děhylov B - CDU SPORT - ST OSTRAVA B -:-, TJ Frenštát pod Radhoštěm - SK Frýdlant nad Ostravicí -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy