Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize, muži
1. kolo:
TJ Holešov - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. A -:-, TJ Fryšták, z.s. - TJ Nivnice A -:-, KST Dolní Němčí A - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek -:-, ST AMON Kunovice z.s. A - TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. A -:-, Orel Zlín A - TJ DDM Valašské Meziříčí B -:-, TJ Jiskra Otrokovice ,,A" - Sportovní kluby Slavičín, z.s. -:-,
Krajská soutěž I.třídy, muži
1. kolo:
TJ Holešov B - ST AMON Kunovice z.s. B -:-, Stolní tenis Bílovice, z.s. - KST Zlín "B", z.s. -:-, Sport centrum Bylnice "A" - TJ Jiskra Otrokovice ,,B" -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. B - TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. B -:-, TJ Sokol Šarovy z.s. B - TJ Sokol Újezdec-Těšov A -:-, Orel jednota Ostrožská Nová Ves - KST Dolní Němčí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Josef ml. 2:2, Kolečkář Marek 4:0, Konečný Martin 0:4, Mikoška Ivo 2:2, body hostů: Uher Antonín 3:1, Kučera Ondřej 2:2, Čaník Tomáš 2:2, Kolísek Josef 1:3),
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
1. kolo:
TJ Spartak Hluk A - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D -:-, Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - SK Újezd -:-, Tělocvičná jednota Sokol Morkovice - Tělovýchovná jednota Vidče, z.s. -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C - Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s. -:-, Orel Zlín B - TJ Slavia Kroměříž -:-, TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B - KST Dolní Němčí D -:-,
9. kolo:
TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B - TJ Slavia Kroměříž -:-, KST Dolní Němčí D - Orel Zlín B -:-, TJ Spartak Hluk A - Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s. -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chmelař David 2:2, Svoboda David 4:0, Dvořák Jakub 1:3, Adam Vladislav 2:2, body hostů: Kubáč Petr 3:1, Huňka Tomáš 2:2, Šerý Ondřej 2:2, Koiš Jaroslav 0:4), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - Tělovýchovná jednota Vidče, z.s. -:-, SK Újezd - Tělocvičná jednota Sokol Morkovice -:-,
20. kolo:
TJ Slavia Kroměříž - TJ Rožnov pod Radhoštěm, spolek B -:-, Orel Zlín B - KST Dolní Němčí D -:-, Tělovýchovná jednota Drslavice, z. s. - TJ Spartak Hluk A -:-, TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. C - TJ Sokol Kostelec-Zlín, z.s. D -:-, Tělovýchovná jednota Vidče, z.s. - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. -:-, Tělocvičná jednota Sokol Morkovice - SK Újezd -:-,
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem, z.s. C - ST AMON Kunovice z.s. C -:-, Tělocvičná jednota Sokol Vsetín - TJ Nivnice B -:-, KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice ,,C" -:-, TJ Sokol Horní Bečva A - TJ Holešov C -:-, TJ Sokol Mysločovice z.s. - TJ DDM Valašské Meziříčí C -:-, TJ Vlčnov "A" - Sportovní kluby Slavičín, z.s. B -:-,
Český pohár, 1.stupeň, muži
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Zlechov z.s. - ST AMON Kunovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gottwald David 0:3, Kučík Květoslav 0:3, Kolínský Vladimír 0:3, body hostů: Oharek Libor 3:0, Hajduk Jan 3:0, Juřena Ondřej 3:0), TJ Slovácko Vážany z.s. - TJ Fryšták, z.s. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oharek Petr 0:3, Krys Roman 2:1, Laga Zbyněk 1:2, body hostů: Gregor Radek 2:1, Hrdlička Martin 3:0, Hrdlička Michal 1:2),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Fryšták, z.s. - ST AMON Kunovice A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy