Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
2. kolo:
Slovan Broumov - DTJ-Slavia Hr. Králové C -:-, Baník Rtyně v Podkrk. - TTC Kostelec n.O. -:-, TJ Jičín - Sokol Stará Paka -:-, TJ Nová Paka - Sokol Valdice -:-, Sokol Stěžery - Tatran Hostinné C -:-, Jiskra Jaroměř - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-,
3. kolo:
Slovan Broumov - TTC Kostelec n.O. -:-, Baník Rtyně v Podkrk. - DTJ-Slavia Hr. Králové C -:-, TJ Jičín - Sokol Valdice -:-, TJ Nová Paka - Sokol Stará Paka -:-, Sokol Stěžery - Sokol Jar.-Josefov 2 B -:-, Jiskra Jaroměř - Tatran Hostinné C -:-,
Krajská soutěž 1. třídy
2. kolo:
Sokol České Meziříčí - Sokol Chlumec n.C. -:-, DTJ-Slavia Hr. Králové D - Baník Vamberk -:-, Sokol PP Hr. Králové 2 E - Jiskra Nový Bydžov -:-, Sokol Stěžery B - Sokol Nemyčeves -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Tatran Hostinné D -:-, TTC KB Vrchlabí - Sparta Úpice -:-,
3. kolo:
Sokol České Meziříčí - Baník Vamberk -:-, DTJ-Slavia Hr. Králové D - Sokol Chlumec n.C. -:-, Sokol PP Hr. Králové 2 E - Sokol Nemyčeves -:-, Sokol Stěžery B - Jiskra Nový Bydžov -:-, TJ Dvůr Králové n.L. - Sparta Úpice -:-, TTC KB Vrchlabí - Tatran Hostinné D -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. A
2. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - TTC KB Vrchlabí B -:-, Sokol Chomutice - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, TJ Lázně Bělohrad - Jiskra Hořice -:-, TJ Nová Paka B - TJ Jičín B -:-, Salamandr Hr. Králové - TJ Trutnov - Poříčí -:-, DTJ-Slavia Hr. Králové E - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-,
3. kolo:
Sokol Chlumec n.C. B - TJ Dvůr Králové n.L. B -:-, Sokol Chomutice - TTC KB Vrchlabí B -:-, TJ Lázně Bělohrad - TJ Jičín B -:-, TJ Nová Paka B - Jiskra Hořice -:-, Salamandr Hr. Králové - Sokol Jar.-Josefov 2 C -:-, DTJ-Slavia Hr. Králové E - TJ Trutnov - Poříčí -:-,
Krajská soutěž 2. třídy, sk. B
2. kolo:
Sparta Úpice B - Sokol PP Hr. Králové 2 F -:-, Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol Stěžery C -:-, Sokol Libchyně - KPST Hradec Králové -:-, TTC Nové Město n.M. - Jiskra Jaroměř B -:-, TTC Kostelec n.O. B - TJ Náchod -:-, TTC Lhoty u Potštejna - Lokomotiva Meziměstí -:-,
3. kolo:
Sparta Úpice B - Sokol Stěžery C -:-, Baník Rtyně v Podkrk. B - Sokol PP Hr. Králové 2 F -:-, Sokol Libchyně - Jiskra Jaroměř B -:-, TTC Nové Město n.M. - KPST Hradec Králové 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koukola Jaromír 0:4, Šrůtek Milan 3:1, Zmátlo Jan 1:3, Martinek Milan 3:1, body hostů: Cibor Pavel 2:2, Příborský David 2:2, Loskot Václav 4:0, Rákosník Vladimír 1:3), TTC Kostelec n.O. B - Lokomotiva Meziměstí -:-, TTC Lhoty u Potštejna - TJ Náchod -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy