Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
DIVIZE VYSOČINA
1. kolo:
SK Kamenice nad Lipou A. - SK Tenis Polesí A -:-, Stolní tenis Velké Meziříčí A - TJ Třebíč A -:-, TJ CHS Chotěboř "A" - Slavoj Polná "A" -:-, SK Jihlava A - SKST Třešť A -:-, TJ Sokol Jemnice A - TJ Chmelná A -:-, HB Ostrov C - TJ Spartak Pelhřimov, A -:-,
KRAJSKÝ PŘEBOR I.třídy
1. kolo:
TJ SB Světlá A - TJ Jiskra Humpolec A -:-, TJ Chmelná B - SK Telč A -:-, TJ CHS Chotěboř "B" - TJ Žďár nad Sázavou B -:-, SK Jihlava B - Jiskra Havlíčkův Brod B -:-, SK Nové Dvory A - TJ Sokol Nížkov A -:-, SK Sokol Lhotky A - TJ Nové Město na Moravě A -:-,
KRAJSKÝ PŘEBOR II.třídy
TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Moravské Budějovice B -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Moravské Budějovice A -:-,
1. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Třebíč B -:-, TJ Lukov "A" - TJ Sokol Výčapy A -:-, TJ Jiskra Humpolec B - TJ Slavoj Pacov A -:-, TJ Sokol Jemnice B - TJ Sokol Moravské Budějovice B -:-, HB Ostrov D - TJ CHS Chotěboř "C" -:-,
3. kolo:
TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A - TJ CHS Chotěboř "C" -:-, TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A - HB Ostrov D -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice A - TJ Sokol Moravské Budějovice B -:-, TJ Třebíč B - TJ Sokol Jemnice B -:-, TJ Lukov "A" - TJ Slavoj Pacov A -:-, TJ Sokol Výčapy A - TJ Jiskra Humpolec B -:-,
14. kolo:
TJ CHS Chotěboř "C" - TJ Sokol Rokytnice nad Rokytnou A -:-, HB Ostrov D - TJ Sokol Náměšť nad Oslavou A -:-, TJ Sokol Moravské Budějovice B - TJ Sokol Moravské Budějovice A -:-, TJ Sokol Jemnice B - TJ Třebíč B -:-, TJ Slavoj Pacov A - TJ Lukov "A" -:-, TJ Jiskra Humpolec B - TJ Sokol Výčapy A -:-,
KRAJSKÝ PŘEBOR III.třídy
SKST Třešť C - SKST Třešť B -:-, TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Žďár nad Sázavou D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytal Zdeněk 2:2, Kreisler Tomáš 1:3, Klusáček Jiří 1:3, Hájek Miroslav 2:2, body hostů: Veselý Jan 3:1, Fňukal Radek 1:3, Štola Dušan 2:2, Minčev Ondřej 4:0), SKST Třešť B - SKST Třešť C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palán Tomáš 3:0, Šalanda Vít 2:0, Macháč Jan 2:1, Peštál Jaroslav 1:1, body hostů: Kocmánek Jaroslav 1:2, Havel Miloslav 0:2, Sklenář Stanislav 1:2, Kratochvíl Jiří 0:2), TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Žďár nad Sázavou C -:-,
1. kolo:
SK Kamenice nad Lipou B - SKST Třešť C -:-, Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Žďár nad Sázavou C -:-, TJ Sokol Kamenice A - Slavoj Polná "B" -:-, SKST Třešť B - TJ Spartak Pelhřimov, B -:-, TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Sokol Rovečné A -:-, TJ SB Světlá B - TJ CHS Chotěboř "D" -:-,
3. kolo:
SK Kamenice nad Lipou B - TJ CHS Chotěboř "D" -:-, SKST Třešť C - TJ SB Světlá B -:-, Stolní tenis Velké Meziříčí B - TJ Sokol Rovečné A -:-, TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Žďár nad Sázavou D -:-, TJ Sokol Kamenice A - TJ Spartak Pelhřimov, B -:-, Slavoj Polná "B" - SKST Třešť B -:-,
9. kolo:
TJ SB Světlá B - TJ Sokol Rovečné A -:-, TJ CHS Chotěboř "D" - TJ Žďár nad Sázavou D -:-, SK Kamenice nad Lipou B - TJ Spartak Pelhřimov, B -:-, SKST Třešť C - SKST Třešť B -:-, Stolní tenis Velké Meziříčí B - Slavoj Polná "B" -:-, TJ Žďár nad Sázavou C - TJ Sokol Kamenice A -:-,
14. kolo:
TJ CHS Chotěboř "D" - SK Kamenice nad Lipou B -:-, TJ SB Světlá B - SKST Třešť C -:-, TJ Sokol Rovečné A - Stolní tenis Velké Meziříčí B -:-, TJ Žďár nad Sázavou D - TJ Žďár nad Sázavou C -:-, TJ Spartak Pelhřimov, B - TJ Sokol Kamenice A -:-, SKST Třešť B - Slavoj Polná "B" -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Rovečné A - TJ SB Světlá B -:-, TJ Žďár nad Sázavou D - TJ CHS Chotěboř "D" -:-, TJ Spartak Pelhřimov, B - SK Kamenice nad Lipou B -:-, SKST Třešť B - SKST Třešť C -:-, Slavoj Polná "B" - Stolní tenis Velké Meziříčí B -:-, TJ Sokol Kamenice A - TJ Žďár nad Sázavou C -:-,
ČESKÝ POHÁR
2. kolo:
SKST Třešť, z.s. - Slavoj Polná z.s. 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šalanda Vít 1:1, Neuman Jiří 0:3, Havel Miloslav 0:3, Macháč Jan 0:1, body hostů: Kučera Martin 3:0, Šejstal Adolf 3:0, Babínek Jiří 2:1), SK Horní Ves, z.s. - TJ Jiskra Humpolec 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ištok Štefan 0:3, Parkan Aleš 0:1, Fröhlich Václav 0:3, Dvořák Jakub 0:2, body hostů: Váňa Lubomír 3:0, Brukner Vít 3:0, Hájek Jaroslav 3:0), SK Tenis Polesí - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanzálek Václav 2:1, Hanzálek Jiří 2:1, Smeták Libor 0:3, body hostů: Vosyka Radek 1:2, Tecl Tomáš 1:2, Vosyka Ladislav 3:0),
3. kolo:
SKST Třešť, z.s. - TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Macháč Jan 3:0, Havel Miloslav 3:0, Šalanda Vít 3:0, body hostů: Sedláček Václav 0:3, Beránek Petr 0:3, Vavřička Richard 0:3), SK Horní Ves, z.s. - TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Makovička Karel 0:3, Dvořák Jakub 0:3, Švehla Jaroslav 0:3, body hostů: Vosyka Radek 3:0, Vosyka Ladislav 3:0, Tecl Tomáš 3:0), SK Tenis Polesí - TJ Jiskra Humpolec 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanzálek Václav 2:1, Hanzálek Jiří 3:0, Smrčka Roman 0:3, body hostů: Brukner Vít 2:1, Krčil Aleš 1:1, Pavlík Adam 1:2, Váňa Lubomír 0:1),
4. kolo:
TJ Jiskra Humpolec - SKST Třešť, z.s. -:-, Slavoj Polná z.s. - SK Horní Ves, z.s. 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šejstal Adolf 3:0, Kučera Martin 3:0, Babínek Jiří 3:0, body hostů: Ištok Štefan 0:3, Dvořák Jakub 0:3, Dvořák Aleš 0:3), TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - SK Tenis Polesí -:-,
5. kolo:
TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - SKST Třešť, z.s. 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Jan 1:2, Vosyka Radek 2:1, Tecl Tomáš 1:1, Dvořák Petr 0:1, body hostů: Kozák Petr 3:0, Macháč Jan 2:1, Kocmánek Tomáš 0:3), Slavoj Polná z.s. - SK Tenis Polesí 10:0wo (Hosté oznámili po telefonu dne 20.9.2019, že se nedostaví k odehrání utkání z důvodu nedostatečného počtu hráčů.), TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. - SK Horní Ves, z.s. 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beránek Petr 1:2, Sedláček Václav 2:1, Bauer Jan 0:3, body hostů: Dvořák Aleš 1:2, Ištok Štefan 2:1, Dvořák Jakub 3:0),
6. kolo:
SK Horní Ves, z.s. - SKST Třešť, z.s. -:-, TJ Jiskra Humpolec - Slavoj Polná z.s. -:-, TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. -:-,
7. kolo:
SK Tenis Polesí - SKST Třešť, z.s. -:-, TJ Jiskra Humpolec - TJ Jiskra Havlíčkův Brod z.s. -:-, TJ Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou - Slavoj Polná z.s. -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy