Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize mužů
1. kolo:
Sokol Hluboká nad Vltavou A - TJ Jiskra Třeboň A -:-, KST Orel ČB A - TJ Sokol České Budějovice A -:-, Velešín - Přídolí A - TJ Spartak Kaplice A -:-, Sokol Kardašova Řečice A - SK ZD Pojbuky A -:-, RUFA Bechyně A - Veselí nad Lužnicí -:-, TTC Libín Prachatice A - Protivín A -:-,
Krajský přebor A
1. kolo:
ČZ Strakonice Elektrostav C - TJ Sokol Strakonice A -:-, SK Pedagog ČB B - TJ Sokol Vodňany B -:-, TJ Osek A - Sokol Mirotice A -:-, KST Orel ČB B - KST Orel ČB C -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Strakonice A - ČZ Strakonice Elektrostav C -:-, TJ Sokol Vodňany B - SK Pedagog ČB B -:-, Sokol Mirotice A - TJ Osek A -:-, KST Orel ČB C - KST Orel ČB B -:-,
Krajský přebor B
1. kolo:
VS Tábor A - MAS Sezimovo Ústí A -:-, TJ Slovan Černý Dub A - SKST Týn nad Vltavou A -:-, Velešín - Přídolí B - TJ Spartak Kaplice B -:-, TJ Sokol Nová Ves u ČB A - Sokol Hluboká nad Vltavou B -:-, Jindřichův Hradec 1930 A - Staving Studená B -:-,
Krajská soutěž A
1. kolo:
TJ Sokol Křemže A - TJ Sokol Nová Ves u ČB B -:-, KST Orel ČB D - SK Martyna Malovice A -:-, TJ Calofrig Borovany A - TJ Dolní Třebonín A -:-, TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Křemže B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sivera Radek st. 1:1, Dubravcová Aneta 2:0, Halabrín Milan st. 2:1, Fišerová Iveta 3:0, body hostů: Vondrák Zdeněk 2:1, Novák Václav 0:3, Fleischmannová Klára 0:2, Laštovička Jan 0:2), TJ Sokol České Budějovice B - TJ Slovan Černý Dub B -:-,
9. kolo:
TJ Sokol Křemže A - TJ Sokol Křemže B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikeš Dalibor 2:0, Reitinger Jiří 2:0, Kudláček Zbyněk 3:0, Opelka Jaroslav 1:1, body hostů: Laštovička Jan 0:3, Novák Václav 0:2, Vondrák Zdeněk 1:1, Fleischmannová Klára 0:2), TJ Sokol Nová Ves u ČB B - TJ Sokol Lhenice A -:-, KST Orel ČB D - TJ Dolní Třebonín A -:-, SK Martyna Malovice A - TJ Calofrig Borovany A -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Křemže B - TJ Sokol Křemže A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondrák Zdeněk 1:2, Novák Václav 0:2, Laštovička Jan 1:2, Fleischmannová Klára 0:3, body hostů: Zikeš Dalibor 2:1, Opelka Jaroslav 3:0, Reitinger Jiří 2:1, Hůlka Jan 2:0), TJ Sokol Lhenice A - TJ Sokol Nová Ves u ČB B -:-, TJ Dolní Třebonín A - KST Orel ČB D -:-, TJ Calofrig Borovany A - SK Martyna Malovice A -:-,
Krajská soutěž B
1. kolo:
ST Svatá Maří A - TJ Blatná B -:-, TJ Sokol Písek A - TJ Sokol Vodňany C -:-, Protivín B - SKP Prachatice -:-, TJ Sokol Strakonice B - TJ Třebohostice A -:-, TJ Sokol Heřmaň A - TJ Šumavan Vimperk A -:-,
Krajská soutěž C
1. kolo:
TJ Sokol Lodhéřov A - TJ Sokol Mladá Vožice A -:-, Staving Studená C - SKST Týn nad Vltavou B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mastný Tomáš ml. 2:1, Maňhal Jan st. 1:2, Brada Adam ml. 2:1, Lukjanov Viktor ml. 3:0, body hostů: Skalák Josef ml. 2:1, Bezpalec Martin st. 1:2, Skalák Josef st. 1:2, Bečvář Václav 0:3), KD Dačice A - TJ Suchdol nad Lužnicí A -:-, TJ Jiskra Třeboň B - VS Tábor B -:-, RUFA Bechyně B - TJ Sokol Milevsko A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy