Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Divize muži
1. kolo:
SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Lhůta A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, SK Jiskra Domažlice A - SK Jiskra Domažlice B -:-, TJ Sokol Břasy A - TJ Dobřany A -:-, TJ Sokol Plzeň V. A - ST DDM Stříbro A -:-, KOC Sušice A - KST Klatovy A -:-,
3. kolo:
SKUŘ Plzeň B - KST Klatovy A -:-, TJ Sokol Lhůta A - KOC Sušice A -:-, TJ Sokol Horažďovice A - ST DDM Stříbro A -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, SK Jiskra Domažlice A - TJ Dobřany A -:-, SK Jiskra Domažlice B - TJ Sokol Břasy A -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Lhůta A - SKUŘ Plzeň B -:-, TJ Sokol Plzeň V. B - TJ Sokol Horažďovice A -:-, SK Jiskra Domažlice B - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Dobřany A - TJ Sokol Břasy A -:-, ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, KST Klatovy A - KOC Sušice A -:-,
14. kolo:
KST Klatovy A - SKUŘ Plzeň B -:-, KOC Sušice A - TJ Sokol Lhůta A -:-, ST DDM Stříbro A - TJ Sokol Horažďovice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, TJ Dobřany A - SK Jiskra Domažlice A -:-, TJ Sokol Břasy A - SK Jiskra Domažlice B -:-,
Krajský přebor 1.tř.sk.A
1. kolo:
TJ Dobřany B - SKUŘ Plzeň C -:-, Dioss Nýřany A - Dioss Nýřany B -:-, TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-, TJ Hrádek A - TJ Sokol Klabava A -:-, TJ Sokol Plzeň V. C - TJ Sokol Mirošov A -:-, TJ Sokol Těně A - SK Nevid A -:-,
12. kolo:
SKUŘ Plzeň C - TJ Dobřany B -:-, Dioss Nýřany B - Dioss Nýřany A -:-, TJ Sokol Horní Bělá B - TJ Sokol Horní Bělá A -:-, TJ Sokol Klabava A - TJ Hrádek A -:-, TJ Sokol Mirošov A - TJ Sokol Plzeň V. C -:-, SK Nevid A - TJ Sokol Těně A -:-,
Krajský přebor 2.tř.sk.A
1. kolo:
TJ Sokol Klabava B - TJ Sokol Lhůta B -:-, ST DDM Stříbro B - TJ Slavoj Stod B -:-, TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Horní Bělá C -:-, SK Rokycany A - TJ Město Zbiroh A -:-, TJ Sokol Bor D - TJ Slavoj Chodová Planá A -:-, TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Kralovice A -:-,
Krajský přebor 1.tř.sk.B
1. kolo:
TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Pocinovice B -:-, TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Bor C -:-, TJ Sokol Kdyně A - SK Drahotín A -:-, Union Plzeň C - TJ Sokol Skomelno A -:-, TJ Slavoj Stod A - TJ Sokol Nezvěstice A -:-, KST Klatovy B - KOC Sušice B -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Pocinovice A -:-, TJ Sokol Bor C - TTC Horšovský Týn A -:-, SK Drahotín A - TJ Sokol Kdyně A -:-, TJ Sokol Skomelno A - Union Plzeň C -:-, TJ Sokol Nezvěstice A - TJ Slavoj Stod A -:-, KOC Sušice B - KST Klatovy B -:-,
Krajský přebor 2.tř.sk.B
1. kolo:
TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Domažlice B -:-, TJ Slavoj Stod C - TJ Sokol Plzeň V. D -:-, KOC Sušice C - TJ Sokol Kdyně B -:-, Union Plzeň D - TJ Baník Líně A -:-, SK Poběžovice A - TJ Sokol Staňkov A -:-, TJ Sokol Spálené Poříčí A - TJ Zdemyslice A -:-,
12. kolo:
TJ Sokol Domažlice B - TJ Sokol Domažlice A -:-, TJ Sokol Plzeň V. D - TJ Slavoj Stod C -:-, TJ Sokol Kdyně B - KOC Sušice C -:-, TJ Baník Líně A - Union Plzeň D -:-, TJ Sokol Staňkov A - SK Poběžovice A -:-, TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Spálené Poříčí A -:-,
Český pohár
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Horní Bělá A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Lukáš 2:1, Šmíd Martin 0:3, Dobiáš Jan 0:3, body hostů: Pešík Radek 3:0, Nový Jaroslav 2:1, Hruška Václav 2:1), TJ Sokol Starý Plzenec A - SKUŘ Plzeň C 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Farajzl Stanislav 0:2, Klíma Jan 1:2, Klíma Tomáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Sýkora Hynek 2:1, Zeman Luboš 1:1, Wimmer Jan 2:1, WO 0:1), TTC Horšovský Týn A - TJ Sokol Horažďovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Herzer Jan 0:2, Gabriel Karel 2:1, Němec Josef 2:1, Písařík Zdeněk 0:1, body hostů: Buriánek Martin 2:1, Buriánek Jan 1:2, Mandák Pavel 2:1), TJ Slavoj Tachov A - SKUŘ Plzeň B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pitra František 1:2, Tóth Vojtech 0:3, Mikulášek Pavel 0:3, body hostů: Korbel Petr 3:0, Horek Daniel 2:1, Mandík Petr 3:0), Lapák Třebomyslice A - TJ Sokol Mirošov A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trubač Lukáš 0:3, Hiřman Radek 0:3, Kolář Michal 0:3, body hostů: Babický Josef 3:0, Vyskočil Martin 3:0, Boura Lukáš 3:0), TJ Sokol Skomelno B - TJ Sokol Nezvěstice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Palek Vladimír 1:2, Šmíd Josef 2:1, Hofman Petr st. 1:2, body hostů: Hach Jaroslav 0:3, Šilhánek Martin 2:1, Zoubele Slavomír ml. 3:0), TJ Sokol Domažlice A - TJ Sokol Těně A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kočka Pavel 0:3, Látka Jan 1:1, Hromádko Pavel 2:1, Beneš Jaroslav 1:0, body hostů: Poch Pavel 2:1, Ungr Jan II. 1:0, Dobrý Václav 1:2, Poch Petr 1:1), TJ Sokol Horažďovice B - TJ Sokol Pocinovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mandák Lukáš 0:3, Šimanovský Robert 0:3, Šimanovský Marek 0:3, body hostů: Chromek Miroslav 3:0, Jung Milan 3:0, Jehlíková Petra 3:0), TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - TJ Sokol Plzeň V. B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hiršl Alois 0:3, Mlčoch Jan 0:3, Škarda Milan 0:3, body hostů: Vycudilík Jan 3:0, Havlíček Stanislav 3:0, Mašek Petr 3:0), TJ Kožlany A - ST DDM Stříbro A 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Konopásek Milan 0:3, Sixta Jan 0:3, Kubát Jiří 0:3, body hostů: Adam Ondřej 3:0, Hošťálek Milan 3:0, Kubovský Jiří 3:0), Bageta Dolany A - TJ Sokol Horní Bělá B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Belfín Karel 2:1, Krejčí Jiří 1:0, Talián Michal 3:0, Bejček Jiří 1:1, body hostů: Šulda David 1:2, Švamberg Daniel 1:2, Šípek Filip 0:3), SKUŘ Plzeň D - TJ Sokol Skomelno A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čákora Ladislav 3:0, Čákorová Tereza 0:3, Čákora Ladislav ml. 0:3, body hostů: Hofman Martin 2:1, Hofman Petr ml. 2:1, Ruckauf Michal 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Horní Bělá A - TJ Sokol Plzeň V. A -:-, SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Horažďovice A -:-, TJ Sokol Mirošov A - SKUŘ Plzeň B -:-, TJ Sokol Skomelno B - KOC Sušice A -:-, TJ Sokol Těně A - TJ Dobřany A -:-, TJ Sokol Pocinovice A - TJ Sokol Plzeň V. B -:-, Bageta Dolany A - ST DDM Stříbro A -:-, TJ Sokol Skomelno A - KST Klatovy A -:-,
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Starý Plzenec A - TTC Horšovský Týn A -:-, Lapák Třebomyslice A - TJ Slavoj Tachov A -:-, TJ Sokol Plzeň - Nová Hospoda A - TJ Sokol Horažďovice B -:-, TJ Kožlany A - TJ Sokol Horní Bělá B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy