Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Krajský přebor I. třídy
1. kolo:
TTC Litvínov B - SKST Baník Most D -:-, TJ Sever Žatec B - TJ Spartak Lubenec A -:-, SK TTC Duchcov A - TJ Krupka B -:-, KST Jirkov B - KST Jirkov C -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - TJ Sever Žatec A -:-, TTC Litoměřice C - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-,
3. kolo:
TTC Litvínov B - TJ Slavoj Krásné Březno A -:-, SKST Baník Most D - TTC Litoměřice C -:-, TJ Sever Žatec B - TJ Sever Žatec A -:-, TJ Spartak Lubenec A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, SK TTC Duchcov A - KST Jirkov C -:-, TJ Krupka B - KST Jirkov B -:-,
12. kolo:
SKST Baník Most D - TTC Litvínov B -:-, TJ Spartak Lubenec A - TJ Sever Žatec B -:-, TJ Krupka B - SK TTC Duchcov A -:-, KST Jirkov C - KST Jirkov B -:-, TJ Sever Žatec A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno A - TTC Litoměřice C -:-,
14. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno A - TTC Litvínov B -:-, TTC Litoměřice C - SKST Baník Most D -:-, TJ Sever Žatec A - TJ Sever Žatec B -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice B - TJ Spartak Lubenec A -:-, KST Jirkov C - SK TTC Duchcov A -:-, KST Jirkov B - TJ Krupka B -:-,
Krajský přebor II. tř. sk.A
1. kolo:
ST Kopisty A - Baník Březenecká B -:-, Sokol Horní Jiřetín A - TJ Klášterec n/Ohří A -:-, TJ Baník Meziboří A - TJ Sever Žatec C -:-, KST Libědice A - TJ Sokol Spořice A -:-, KST Kadaň A - SKST Baník Most E -:-, TJ Spartak Lubenec B - TTC Litvínov C -:-,
2. kolo:
Baník Březenecká B - TTC Litvínov C -:-, SKST Baník Most E - TJ Spartak Lubenec B -:-, TJ Sokol Spořice A - KST Kadaň A -:-, TJ Sever Žatec C - KST Libědice A -:-, TJ Klášterec n/Ohří A - TJ Baník Meziboří A -:-, ST Kopisty A - Sokol Horní Jiřetín A -:-,
Český pohár - 1. stupeň
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST Libědice C - SK Štětí A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šablatůra Kolman 0:3, Szetei Ladislav 0:3, Molnár Jiří 0:3, body hostů: Ullman Miloslav 3:0, Dudek Jaroslav 3:0, Novák Libor 3:0), KST Libědice A - TTC Roudnice 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lhotský Milan 1:2, Soutner Václav st. 3:0, Hadbávny Jan 1:2, body hostů: Stanislav Pavel 1:2, Spurný Antonín ml. 1:2, Vyskočil Tomáš 2:1), TJ Baník Meziboří - TTC Litvínov B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubelka Jan 3:0, Paďourek Pavel 1:2, Čtvrtečka Petr 2:1, body hostů: Brožová Alena 1:2, Piskáček Ondřej 2:1, Čmerda Tomáš 0:3), KST Libědice B - TJ Sokol Filipov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novobilský Jan 0:3, Pálinkáš Robert 0:3, Stütz Rainer 1:2, body hostů: Franěk Tomáš 3:0, Neumann Martin 2:1, Rambousek Jiří ml. 3:0), TJ VTŽ Chomutov A - TJ Krupka 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočvara Michal 1:2, Starý Ladislav 1:2, Strejcovský Antonín 1:2, body hostů: Ajdini Tereza 3:0, Mahmutovič Alen 0:3, Brožek Miroslav 3:0), SK TTC Duchcov B - Baník Březenecká A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kövér Lubomír 1:2, Mareš Jan 1:2, Kropáček Ladislav 0:3, body hostů: Sučík Jan 1:2, Hofmann Martin ml. 3:0, Malý Michal 3:0), SK Štětí B - SK TTC Duchcov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Líska Vladislav 1:2, Jurista Josef 0:3, Nedoma Jiří 1:2, body hostů: Vích Luděk 3:0, Hanousek Josef 3:0, Vích Josef 1:2), OÚ Blšany u Loun - TTC Litvínov A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vilhelm Pavel 0:3, Zmatlík Jaroslav st. 0:3, Polanecký Lukáš 2:1, body hostů: Jankovič Štěpán 3:0, Fencl Lukáš 2:1, Čejka Vratislav 2:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Roudnice - SK Štětí A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 0:3, Sedláček Zdeněk 1:2, Stanislav Pavel 0:3, body hostů: Dudek Jaroslav 2:1, Ullman Miloslav 3:0, Líska Tomáš 3:0), TJ Baník Meziboří - TJ Sokol Filipov 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubelka Jan 1:2, Burš Pavel 1:2, Paďourek Pavel 0:1, Čtvrtečka Petr 0:2, body hostů: Franěk Tomáš 2:1, Matušek Petr 2:1, Rambousek Jiří ml. 3:0), Baník Březenecká A - TJ Krupka 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sučík Jan 1:2, Hofmann Martin ml. 2:1, Malý Michal 3:0, body hostů: Brožek Miroslav 1:2, Ajdini Tereza 2:1, Švarc Vojtěch 0:3), SK TTC Duchcov A - TTC Litvínov A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vích Luděk 3:0, Vích Josef 2:1, Jonáš Josef 0:3, body hostů: Fencl Lukáš 2:1, Jankovič Štěpán 1:2, Bláha Petr 1:2),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Filipov - SK Štětí A -:-, SK TTC Duchcov A - Baník Březenecká A -:-,
Krajský přebor II. tř. sk.B
1. kolo:
TJ Sokol Terezín A - Sokol Libochovice A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - SK Cítoliby A -:-, ST Baroni Třebívlice A - SKST Teplice C -:-, SKST Teplice B - TJ Krupka C -:-, TJ Sokol Brozany nad Ohří A - TJ Sokol Bořislav A -:-, TJ Smolnice A - SK Dubí A -:-,
2. kolo:
Sokol Libochovice A - SK Dubí A -:-, TJ Sokol Bořislav A - TJ Smolnice A -:-, TJ Krupka C - TJ Sokol Brozany nad Ohří A -:-, SKST Teplice C - SKST Teplice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Stanislav 1:3, Mašek Martin 2:2, Štěpánek Jiří 3:1, Hrivňák Petr 2:2, body hostů: Černý Tomáš 2:2, Štěpánek Ivan 3:1, Štika Jiří st. 2:2, Pospíšil Ondřej 1:3), SK Cítoliby A - ST Baroni Třebívlice A -:-, TJ Sokol Terezín A - TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C -:-,
13. kolo:
SK Dubí A - Sokol Libochovice A -:-, TJ Smolnice A - TJ Sokol Bořislav A -:-, TJ Sokol Brozany nad Ohří A - TJ Krupka C -:-, SKST Teplice B - SKST Teplice C -:-, ST Baroni Třebívlice A - SK Cítoliby A -:-, TJ Sokol Lenešice - Dobroměřice C - TJ Sokol Terezín A -:-,
Krajský přebor II. tř. sk.C
1. kolo:
TTC Roudnice B - TJ Sokol Filipov B -:-, TJ Slavoj Krásné Březno B - SKP Sever Ústí nad Labem B -:-, GPD Benešov nad Ploučnicí A - Slovan Varnsdorf A -:-, SK Štětí B - SK Malá Veleň A -:-, TJ Chemička Ústí nad Labem A - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-, KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice A -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TTC Roudnice A -:-, KST Apollo Ústí nad Labem B - KST Kalich Litoměřice A -:-, SK Malá Veleň A - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, Slovan Varnsdorf A - SK Štětí B -:-, SKP Sever Ústí nad Labem B - GPD Benešov nad Ploučnicí A -:-, TTC Roudnice B - TJ Slavoj Krásné Březno B -:-,
18. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SK Štětí B -:-, GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Chemička Ústí nad Labem A -:-, TJ Slavoj Krásné Březno B - KST Kalich Litoměřice A -:-, TTC Roudnice B - TTC Roudnice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laube Robert 0:2, Hrádek Tomáš 1:3, Stanislav Pavel 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Vyskočil Tomáš 1:1, body hostů: Sklenička Jan ml. 2:2, Spurný Antonín ml. 4:0, Čada Jaroslav 0:4, Kotrba Petr 4:0), SKP Sever Ústí nad Labem B - KST Apollo Ústí nad Labem B -:-, Slovan Varnsdorf A - SK Malá Veleň A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy