Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Dřínov A - TJ Dynamo Nelahozeves B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 4:0, Poláková Lucie 3:1, Plocková Klára 3:1, body hostů: Novotný Josef 1:3, Kebrle Jan 0:4, Kebrle Jakub 1:3, Novotný Petr 0:4), TJ Start Mlékojedy A - TJ KRALUPY A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Strnad Jiří 0:4, Zajbrlík Petr 0:4, Grigoriadi Roman 0:3, Týnek Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Hrdlička Pavel 4:0, Holeček Jiří 4:0, Tesárek Jiří 4:0, Holan Josef 3:0, WO 0:1 Domácí poznali po několika letech rozdíl mezi I. a II. tř. RP. Zápas byl zajímavý, jenže zkušenost hráčů hostujícího družstva byla rozhodující.), TJ Neratovice E - TJ Neratovice D 3:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočiš Ludovít 0:3, Klouček Milan 0:3, Urban Jaroslav 0:3, WO 3:3, body hostů: Němeček Jakub 3:0, Košatý Jan 3:0, Weisser Petr 3:0, WO 3:3), TJ Sokol Horní Počaply - Sokol Dolní Beřkovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Němeček Vladimír 3:1, Hančl Jaroslav 2:2, Coufal Martin 3:1, body hostů: Papež Miloslav 1:3, Danaj Milan 0:4, Vaněk Antonín 3:1, Šimon Vladimír 0:4), TJ Neratovice F - SK Mšeno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Tomáš 1:3, Hampejs Tomáš 2:2, Válek Zdeněk 3:1, Janda Filip 3:1, body hostů: Bízek Zdeněk 2:2, Malý Petr 4:0, Sedlák Tomáš 1:3, Koloc Milan 0:4), TJ KRALUPY B - Sokol Mělník - Pšovka A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Týc Petr 1:3, Růžička Petr 0:4, Babák Josef 0:4, Slapnička Karel 0:4, body hostů: Švesták Petr 4:0, Zelenka Petr 3:1, Kasáček Martin 4:0, Braunšveig Aleš 4:0), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Všetaty C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Primáč Vojtěch 2:0, Bíba Jaroslav 4:0, Urban Milan 3:1, Chalupa Josef 3:1, Kopecký Václav 0:2, body hostů: Kubíček David 0:4, Franěk David 1:3, Ducháčková Lucie 0:2, Novák Aleš 2:2, Pešl Dominik 1:1),
2. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty C -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Všetaty B -:-, SK Mšeno A - TJ KRALUPY B -:-, Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice F -:-, TJ Neratovice D - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ KRALUPY A - TJ Neratovice E -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Start Mlékojedy A -:-,
3. kolo:
TJ Start Mlékojedy A - TJ Dynamo Nelahozeves B -:-, TJ Neratovice E - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ Sokol Horní Počaply - TJ KRALUPY A -:-, TJ Neratovice F - TJ Neratovice D -:-, TJ KRALUPY B - Sokol Dolní Beřkovice B -:-, TJ Sokol Všetaty B - SK Mšeno A -:-, TJ Sokol Všetaty C - Sokol Mělník - Pšovka A -:-,
14. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Dřínov A -:-, TJ KRALUPY A - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Neratovice D - TJ Neratovice E 13:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němeček Jakub 3:0, Weisser Petr 3:0, Košatý Jan 3:0, WO 3:3, body hostů: Urban Jaroslav 0:3, Klouček Milan 0:3, Kočiš Ludovít 0:3, WO 3:3), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Horní Počaply -:-, SK Mšeno A - TJ Neratovice F -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ KRALUPY B -:-, TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Všetaty B -:-,
16. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Start Mlékojedy A -:-, TJ Sokol Dřínov A - TJ Neratovice E -:-, TJ KRALUPY A - TJ Sokol Horní Počaply -:-, TJ Neratovice D - TJ Neratovice F 13:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němeček Jakub 3:0, Weisser Petr 3:0, Košatý Jan 3:0, WO 3:3, body hostů: Janda Filip 0:3, Válek Zdeněk 0:3, Hampejs Tomáš 0:3, WO 3:3), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ KRALUPY B -:-, SK Mšeno A - TJ Sokol Všetaty B -:-, Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Všetaty C -:-,
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - Sokol Dolní Beřkovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Olmer Vladimír 0:4, Dvořáková Lucie 0:2, Šály Vladimír 2:2, Feriová Marie Rozálie 1:3, Tyle Tomáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Hollein Martin 4:0, Krejčová Eliška 2:2, Holina Josef 2:1, Borecká Světluška 4:0, WO 0:1), SK Liběchov, z.s. - Sokol Mělník - Pšovka B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikyska Radek 1:3, Miženko Milan 3:1, Vít Miloslav 4:0, 0:4, body hostů: Čech Miroslav 3:1, Zelenka Rostislav 2:2, Dvořák Michal 2:2, Kostrhoun Michal 1:3), SK Mšeno B - TJ Sokol Libiš 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kummer Václav 4:0, Vaněk Jindřich 4:0, Hájková Magdalena 4:0, Kůtek Jaroslav 4:0, body hostů: Škaloud Martin 0:4, Mróz Roman 0:4, Šebek Eduard 0:4, Douša Pavel 0:4), TJ Sokol Byšice A - TJ Sokol Byšice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 4:0, Vais Jindřich 4:0, Píša Martin 4:0, Ducháček Milan 3:1, body hostů: Hájek Jaroslav 0:4, Žára Robert 0:4, Loudín Přemysl 1:3, Kubánek Kamil 0:4), TJ KRALUPY C - TJ Neratovice G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sobota Miroslav 1:1, Slapnička Karel 2:2, Bjalončík Emil 3:1, Procházka Stanislav 4:0, Schweizer Tomáš 0:2, body hostů: Krojidlo Jan 1:3, Žitník Samuel 1:3, Novák Jiří 1:3, Mekiš Milan 3:1), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Start Mlékojedy B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Týnek Jan 3:1, Pelikán Luboš 0:4, Lhotský Miroslav 1:3, Kundera Martin 0:4, body hostů: Dvořák Zdeněk ml. 4:0, Novotný Petr 3:1, Kostelecký Zdeněk 2:2, Nikolov Kiril 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Dynamo Nelahozeves D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kebrle Jindřich 1:3, Ovsenáková Alena 3:1, Hamák Václav 2:2, Kotrč Miloslav 1:1, Horkavý Zdeněk 0:2, body hostů: Polách Vojtěch 2:2, Štibinger Michal 0:2, Popová Kateřina 1:2, Kloda Jiří 4:0, Točík David 2:0, Pop Petr 0:1),
2. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Dynamo Nelahozeves D -:-, TJ Start Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves C -:-, TJ Neratovice G - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch -:-, TJ Sokol Byšice B - TJ KRALUPY C -:-, TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice A -:-, Sokol Mělník - Pšovka B - SK Mšeno B -:-, TJ Sokol Dřínov B - SK Liběchov, z.s. -:-,
3. kolo:
SK Liběchov, z.s. - Sokol Dolní Beřkovice C -:-, SK Mšeno B - TJ Sokol Dřínov B -:-, TJ Sokol Byšice A - Sokol Mělník - Pšovka B -:-, TJ KRALUPY C - TJ Sokol Libiš -:-, TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Byšice B -:-, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Neratovice G -:-, TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Start Mlékojedy B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy