Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třída
1. kolo:
TJ Viktoria Vestec A - TJ Sokol Roztoky B -:-, TJ Sokol Unětice A - TJ Sokol Lety A -:-, TJ Sokol Libčice B - SK Viktorie Ořech B -:-, SK Viktorie Ořech A - TJ Sokol Černošice A -:-, TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - TJ Úholičky B -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Roztoky B - TJ Sokol Rudná B -:-, TJ Sokol Černošice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" -:-, SK Viktorie Ořech B - SK Viktorie Ořech A -:-, TJ Sokol Lety A - TJ Sokol Libčice B -:-, TJ Viktoria Vestec A - TJ Sokol Unětice A -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Rudná B - TJ Sokol Roztoky B -:-, TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - TJ Sokol Černošice A -:-, SK Viktorie Ořech A - SK Viktorie Ořech B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulín Zdeněk 1:3, Skřivánek Jiří 1:3, Novák Marek 2:2, Škoda Jiří 2:2, body hostů: Rein Tomáš 2:2, Redlich Michal 1:3, Vávra Aleš 3:1, Čierny Alexander 3:0, Píš Daniel 1:0), TJ Sokol Libčice B - TJ Sokol Lety A -:-, TJ Sokol Unětice A - TJ Viktoria Vestec A -:-,
Okresní přebor 2.třída
1. kolo:
TJ Úholičky C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" -:-, TJ Sokol Rudná C - SK Viktorie Ořech D -:-, SK Viktorie Ořech C - TJ Sokol Libčice C -:-, TJ Sokol Lety B - TJ Sokol Středokluky A -:-, TJ Sokol Roztoky C - TJ Viktoria Vestec B -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Středokluky A - TJ Sokol Roztoky C -:-, TJ Sokol Libčice C - TJ Sokol Lety B -:-, SK Viktorie Ořech D - SK Viktorie Ořech C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulín Zdeněk 4:0, Blažek Jiří 0:4, Veverka Jan 1:3, Heřman Miroslav 0:4, body hostů: Matoušek Tomáš 3:1, Kohlík Miroslav ml. 2:2, Matoušek Michal 3:1, Pavlín Jiří 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" - TJ Sokol Rudná C -:-, TJ Slavoj Davle - TJ Úholičky C -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - TJ Sokol Středokluky A -:-, TJ Sokol Lety B - TJ Sokol Libčice C -:-, SK Viktorie Ořech C - SK Viktorie Ořech D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlín Jiří 1:3, Matoušek Michal 3:1, Matoušek Tomáš 4:0, Kohlík Miroslav ml. 2:2, body hostů: Novák Marek 2:2, Bulín Zdeněk 1:3, Veverka Jan 2:2, Heřman Miroslav 1:3), TJ Sokol Rudná C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "D" -:-, TJ Úholičky C - TJ Slavoj Davle -:-,
Okresní přebor 3.třída
1. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" - TJ Sokol Libčice D -:-, TJ Úholičky D - TJ Sokol Roztoky D -:-, TJ Sokol Černošice B - SK Viktorie Ořech G -:-, SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Rudná D -:-, SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Unětice B -:-, TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Černošice C -:-,
2. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" - TJ Sokol Černošice C -:-, TJ Sokol Unětice B - TJ Sokol Středokluky B -:-, TJ Sokol Rudná D - SK Viktorie Ořech E -:-, SK Viktorie Ořech G - SK Viktorie Ořech F -:-, TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Černošice B -:-, TJ Sokol Libčice D - TJ Úholičky D -:-,
3. kolo:
TJ Úholičky D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" -:-, TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Libčice D -:-, SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Roztoky D -:-, SK Viktorie Ořech E - SK Viktorie Ořech G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rein Tomáš 4:0, Šrenk Štěpán 2:2, Soukup Vojtěch 2:2, Poncar Karel 1:3, body hostů: Matoušek Zdeněk 0:4, Fürst Mirko 1:3, Blažek Jiří 3:1, Severa Martin 3:1), TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Rudná D -:-, TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Unětice B -:-,
8. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" - SK Viktorie Ořech G -:-, TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Rudná D -:-, TJ Sokol Libčice D - TJ Sokol Unětice B -:-, TJ Úholičky D - TJ Sokol Černošice C -:-, TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Středokluky B -:-, SK Viktorie Ořech F - SK Viktorie Ořech E 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hlaváč Jan 3:1, Veverka Václav st. 1:3, Veverka Václav ml. 2:2, WO 0:5, body hostů: Šrenk Štěpán 1:2, Poncar Karel 1:2, Rein Tomáš 2:1, Soukup Vojtěch 2:1, WO 5:0),
9. kolo:
SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" -:-, TJ Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech F -:-, TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Černošice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Jiří 2:2, Veselý Petr 0:4, Hrdina Pavel 1:3, Souček Jan 0:4, body hostů: Lágner Petr 4:0, Zmatlík Lukáš 3:1, Charvát Petr 3:1, Čáp Martin 3:1), TJ Sokol Unětice B - TJ Úholičky D -:-, TJ Sokol Rudná D - TJ Sokol Libčice D -:-, SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Roztoky D -:-,
13. kolo:
TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" -:-, TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Unětice B -:-, SK Viktorie Ořech E - TJ Sokol Rudná D -:-, SK Viktorie Ořech F - SK Viktorie Ořech G 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Jan 3:0, Veverka Václav ml. 2:1, Veverka Václav st. 1:2, Krejčová Barbora 2:1, WO 4:0, body hostů: Fürst Mirko 2:2, Matoušek Zdeněk 2:2, Kotěšovský Jan 0:4, WO 0:4), TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Roztoky D -:-, TJ Úholičky D - TJ Sokol Libčice D -:-,
20. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "E" - SK Viktorie Ořech E -:-, SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Středokluky B -:-, TJ Sokol Černošice B - TJ Sokol Černošice C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zmatlík Lukáš 4:0, Zmatlík Petr 4:0, Charvát Petr 3:1, Lágner Petr 4:0, body hostů: Tichý Jiří 1:3, Souček Jan 0:4, Suchý Michal 0:4, Nosek Michal 0:4), TJ Úholičky D - TJ Sokol Unětice B -:-, TJ Sokol Libčice D - TJ Sokol Rudná D -:-, TJ Sokol Roztoky D - SK Viktorie Ořech G -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy