Výsledky do novin
Regionální přebor I. třídy
2. kolo:
Letovice A - Zbraslavec C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rouchal Jan 3:0, Mužík Martin 2:1, Chlup Dominik 0:3, Andrle Martin 4:0, body hostů: Sekanina Jan 2:2, Krása Petr st. 1:2, Stloukal Jiří 1:2, Švancara Vladimír 0:3), Olešnice A - Křetín A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dufek Zdeněk 2:1, Kovář Radim 0:3, Štourač Josef 1:2, Barták František 2:2, body hostů: Koudelka Petr 3:1, Koudelka Ladislav ml. 3:0, Kozák Josef 1:2, Všianský Pavel 1:2), Boskovice A - V. Opatovice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Marek 2:1, Zachoval Leoš 2:1, Pařízek Jiří 1:2, Sedlák Zdeněk 0:4, body hostů: Türk Petr ml. 4:0, Šafář Patrik 1:2, Türk Petr st. 2:1, Veselý Ivo 1:2), Veselice A - Ždárná A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jan 3:1, Skoták Jiří 2:2, Nečas Martin 2:2, Musil Martin 1:3, body hostů: Richter Milan 4:0, Meluzín Rostislav 3:1, Žáček Václav 1:3, Sýkora Josef 0:4), Rohozec A - Rájec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Vít 2:0, Kříž Zbyněk 2:0, Kříž Radek 2:1, Kříž Martin 3:0, body hostů: Malach Martin 0:3, Dudek Michal 0:3, Koumar Jiří 1:1, Kopecký Jaroslav 0:2), Blansko D - Šošůvka B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Štěpán 2:1, Pokorný Martin 2:0, Přikryl Vojtěch 3:0, Fiala Karel 2:1, body hostů: Ševčík Jaroslav 0:3, Mikulášek Josef 0:3, Petlach Radek 0:3, Kutil Šimon 2:0),
3. kolo:
Letovice A - Křetín A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rouchal Jan 3:0, Mužík Martin 1:1, Chlup Dominik 1:2, Andrle Martin 3:0, body hostů: Koudelka Petr 1:2, Koudelka Ladislav ml. 2:1, Všianský Pavel 0:3, Maresch Robert 0:2), Olešnice A - Zbraslavec C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dufek Zdeněk 3:1, Štourač Josef 2:1, Maresch Alex 0:3, Barták František 4:0, body hostů: Křepela Zdeněk 2:2, Sekanina Jan 2:2, Stloukal Jiří 1:2, Krása Petr st. 0:3), Boskovice A - Ždárná A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Zdeněk 0:3, Vlach Marek 2:1, Zachoval Leoš 2:1, Pařízek Jiří 0:4, body hostů: Meluzín Rostislav 2:2, Richter Milan 2:1, Žáček Václav 3:0, Sýkora Josef 2:1), Veselice A - V. Opatovice A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánek Jan 2:2, Skoták Jiří 4:0, Nečas Martin 1:2, Musil Martin 2:2, body hostů: Šafář Patrik 1:3, Türk Petr ml. 3:1, Türk Petr st. 2:2, Veselý Ivo 0:3), Rohozec A - Šošůvka B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchomel Vít 2:1, Suchomel Kamil 0:3, Kříž Radek 1:2, Matoušek Miroslav 0:3, body hostů: Dvořák Leoš 3:0, Krátký Marek 3:0, Zouhar Aleš 1:2, Ševčík Jaroslav 2:1), Blansko D - Rájec B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Ondřej 1:1, Pokorný Martin 2:0, Večeřa Martin 2:1, Přikryl Vojtěch 3:0, Bednář Josef 1:0, body hostů: Malach Martin 2:1, Dudek Michal 0:3, Bartoš Rostislav 0:3, Vodák Jiří 0:2),
4. kolo:
Zbraslavec C - Rájec B -:-, Křetín A - Šošůvka B -:-, V. Opatovice A - Rohozec A -:-, Ždárná A - Blansko D -:-, Letovice A - Boskovice A -:-, Olešnice A - Veselice A -:-,
5. kolo:
Zbraslavec C - Šošůvka B -:-, Křetín A - Rájec B -:-, V. Opatovice A - Blansko D -:-, Ždárná A - Rohozec A -:-, Letovice A - Veselice A -:-, Olešnice A - Boskovice A -:-,
Regionální přebor II. třídy
1. kolo:
Brumov A - Bořitov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dolníček Pavel 3:1, Tulis Radek ml. 4:0, Musil Tomáš 2:2, Musil Antonín 2:2, body hostů: Tun Karel 0:4, Odehnal Ladislav 1:3, Stejskal Marek 3:1, Ostrý Jan 1:3), Kunštát B - Vysočany B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polák Martin 2:2, Nejedlý Pavel 0:1, Štaud Miloš 3:1, Sojka Petr st. 2:2, Nejedlý Jiří 3:0, body hostů: Zukal Filip 1:2, Bezděk Michal 3:1, Zouhar Ondřej 1:3, Žáček Miroslav 1:3, Žáček Roman 0:1), Ždárná B - Blansko E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Bedřich 3:1, Slaný Petr 2:2, Polívka Jan 2:2, Grmela Marek 1:3, body hostů: Záviška Radek 2:2, Skoupý Petr 2:2, Mazal Antonín 2:2, Žáček Bronislav 2:2), Křetín B - V. Opatovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šos Vít 3:1, Novotný Miloslav 2:2, Janků Karel 1:3, Kozák Josef 2:2, body hostů: Gerbrich Radim 0:4, Zemánek Tomáš 2:2, Vrbický Patrik 3:1, Vykydal Lubomír 3:1), Adamov A - Boskovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: David Lukáš 3:0, Dobeš Roman 2:0, Farkaš Michael 2:2, Kotol Lukáš 4:0, Ostrý Jan 0:1, WO 2:0, body hostů: Vu Patrik 0:4, Fučík Petr 1:3, Mládek Jindřich 1:1, Říha Jakub 1:3, WO 0:2), Bořitov A - Velenov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlů Miroslav 2:2, Bubeník Radek 2:2, Kopecký Květoslav 0:4, Kovář Jiří ml. 3:1, body hostů: Peterka David 4:0, Fagulec Martin 2:2, Musil Josef st. 1:3, Havelka Pavel 2:2),
2. kolo:
Bořitov B - Velenov A -:-, Boskovice B - Bořitov A -:-, V. Opatovice B - Adamov A -:-, Blansko E - Křetín B -:-, Vysočany B - Ždárná B -:-, Brumov A - Kunštát B -:-,
3. kolo:
Kunštát B - Bořitov B -:-, Ždárná B - Brumov A -:-, Křetín B - Vysočany B -:-, Adamov A - Blansko E -:-, Bořitov A - V. Opatovice B -:-, Velenov A - Boskovice B -:-,
11. kolo:
Bořitov A - Bořitov B -:-, Velenov A - Adamov A -:-, Boskovice B - Křetín B -:-, V. Opatovice B - Ždárná B -:-, Blansko E - Kunštát B -:-, Vysočany B - Brumov A -:-,
Regionální přebot III. třídy
1. kolo:
Rohozec B - Velenov B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchomel Josef 4:0, Matoušek Petr 4:0, Suchomel Kamil 2:2, Matoušek Miroslav 0:4, body hostů: Písařík Michal 2:2, Jedlička Lukáš 2:2, Musil Josef ml. 1:3, Grešo Jakub 1:3), Vanovice A - Adamov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubín František 3:1, Gonšor Michal 3:1, Palbuchta Kryštof 2:2, Javůrek Daniel 0:4, body hostů: Všianský Martin 3:1, Ostrý Jan 1:3, Fialová Markéta 2:2, Dobeš Roman 2:2), Zbraslavec D - Němčice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švancara Vladimír 3:0, Křepela Vladimír 1:3, Jonáš Martin 2:2, Křepela Zdeněk 4:0, Švancara Jakub 0:1, body hostů: Krátký Pavel 1:3, Ondroušek Alois 1:2, Přikryl Jiří 1:3, Filouš Martin 2:2, Hebelka Radek 1:0), Svitávka A - Voděrady A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubek Jaroslav 0:4, Dušil Zdeněk 1:3, Kuběna Petr 2:2, Sedlák Vítězslav 2:2, body hostů: Kyrcz Miroslav 2:2, Bednář Miroslav 3:1, Trčka Petr 4:0, Švancara Radim 2:0, Prokop Lubomír 0:2), Šošůvka C - Brumov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulášek Josef 2:2, Ševčík Jaroslav 2:2, Šindelka Stanislav st. 2:2, Zouhar Michal 3:1, body hostů: Šrámek Miroslav 1:3, Dítě Pavel st. 3:1, Nečas Marek 1:3, Nečas František 2:2), Petrovice A - Kunštát C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vylášek Libor st. 0:4, Skácel Karel 0:4, Pavlíček Ondřej 3:1, Hruška Luboš 2:2, body hostů: Polák Martin 3:1, Štaud Miloš 3:1, Macháček Filip 3:1, Tenora Jiří 2:2),
2. kolo:
Velenov B - Kunštát C -:-, Brumov B - Petrovice A -:-, Voděrady A - Šošůvka C -:-, Němčice A - Svitávka A -:-, Adamov B - Zbraslavec D -:-, Rohozec B - Vanovice A -:-,
3. kolo:
Vanovice A - Velenov B -:-, Zbraslavec D - Rohozec B -:-, Svitávka A - Adamov B -:-, Šošůvka C - Němčice A -:-, Petrovice A - Voděrady A -:-, Kunštát C - Brumov B -:-,
Regionální přebor IV. třídy
1. kolo:
Petrovice B - Brťov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vintr Pavel 1:3, Pernica Jiří 0:3, Kalod Jiří 3:1, Dvořáček Libor 1:3, Musil Josef 0:1, body hostů: Svoboda Jiří 3:1, Tatíček Aleš 2:2, Dobrovolný Lukáš 3:1, Pavlů Martin 3:1), Okrouhlá A - Rájec C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlach Ivo 4:0, Tichý Radek 4:0, Čapka Petr 2:0, Bašný Josef 4:0, Šindelka Ondřej 1:1, body hostů: 1:15), Ždárná C - Křetín C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stara David 1:3, Parák Daniel 0:2, Soldán Stanislav 0:4, Vlček Josef 2:2, Kavan Ondřej 0:2, body hostů: Winkler Adam 2:2, Bačovský Filip 4:0, Koudelka Ladislav st. 3:1, Maresch Robert 4:0), V. Opatovice C - Zbraslavec E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemánek Tomáš 3:1, Chalupa David 0:4, Horák Vít 1:3, Maleček Josef 1:0, Horák Vojtěch 1:2, body hostů: Ďugoš Jan ml. 3:1, Křepela Martin 4:0, Křepela Jiří 2:2, Křepela Pavel ml. 1:3), Veselice B - Vanovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarůšek Josef 1:2, Stloukal Pavel 4:0, Straka Josef 2:2, Fabiánek Jiří 1:3, Štolpa Aleš 0:1, body hostů: Kubín František 3:1, Lebiš Pavel 2:2, Chlup Radek 2:2, Palbuchta Kryštof 1:3), Rohozec C - Vysočany C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jakub 2:2, Herák Martin 1:3, Suchomel Kamil 3:1, Antonovič Josef 2:2, body hostů: Ševčík Pavel st. 2:2, Žáček Roman 2:2, Zukal Josef 2:2, Flek Roman 2:2),
2. kolo:
Brťov A - Vysočany C -:-, Vanovice B - Rohozec C -:-, Zbraslavec E - Veselice B -:-, Křetín C - V. Opatovice C -:-, Rájec C - Ždárná C -:-, Petrovice B - Okrouhlá A -:-,
3. kolo:
Okrouhlá A - Brťov A -:-, Ždárná C - Petrovice B -:-, V. Opatovice C - Rájec C -:-, Veselice B - Křetín C -:-, Rohozec C - Zbraslavec E -:-, Vysočany C - Vanovice B -:-,
Regionální soutěž I. třídy
1. kolo:
Štěchov A - Bořitov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křelina Adam 3:1, Křelina Jaroslav 3:1, Sedlák Milan st. 1:3, Sedláček Jiří 2:2, body hostů: Polák Josef 3:1, Mareček Petr 2:2, Blažek Rudolf 2:2, Fojt Antonín 0:4), Zbraslavec F - Vísky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Tomáš 0:4, Jonáš Pavel 1:3, Křepela Jiří 2:2, Švancara Jakub 1:3, body hostů: Šlesinger Jan 4:0, Čapka Libor 3:1, Učeň Jan 3:1, Synek Karel 2:2), Voděrady B - Kunštát D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmerda Pavel 4:0, Mrázek David 4:0, Kotouček Lukáš 1:0, Novák Jan 4:0, Švancarová Markéta 3:0, body hostů: Hrubý Jan 0:4, Šauer Martin 0:4, Rotroekl Richard 0:4, Kováč Roman 0:4), Blansko F - Letovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přikryl Lukáš 2:2, Novohradská Karolína 4:0, Bejrová Nikol 0:4, Běluša Ondřej 2:2, body hostů: Řehoř Michal 2:2, Striová Kristýna 2:2, Plšek Matyáš 3:1, Bohatec Daniel 1:3), Kuničky A - Boskovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karandyszewský Jaroslav 2:2, Karandyszewský David 4:0, Kazda Tomáš 2:2, Maňoušek Petr 2:2, body hostů: Řehoř Luděk 2:2, Vu Patrik 1:3, Přibyl Martin 3:1, Říha Jakub 0:4), Petrovice C - Křetín D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foit Miroslav 4:0, Švach Jiří 4:0, Skácel Karel 3:1, Paulík Vladimír 4:0, body hostů: Novotná Natálie 1:3, Slezák Martin 0:4, Burgr Vojtěch 0:4, Pelíšek Tomáš 0:4),
2. kolo:
Bořitov C - Křetín D -:-, Boskovice C - Petrovice C -:-, Letovice B - Kuničky A -:-, Kunštát D - Blansko F -:-, Vísky A - Voděrady B -:-, Štěchov A - Zbraslavec F -:-,
3. kolo:
Zbraslavec F - Bořitov C -:-, Voděrady B - Štěchov A -:-, Blansko F - Vísky A -:-, Kuničky A - Kunštát D -:-, Petrovice C - Letovice B -:-, Křetín D - Boskovice C -:-,
Regionální soutěž II. třídy
1. kolo:
Olešnice B - Petrovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maresch Alex 4:0, Holčák Martin 3:1, Kánský Tomáš 1:3, Sobotka František 1:3, body hostů: Kotouč Jan 1:3, Šimek Milan 2:2, Musil Josef 3:1, Matuška Václav 1:3), Suchý A - Suchý B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočvara Petr 3:1, Čapka Pavel 3:1, Komárek Jakub 3:1, Sekanina Stanislav 3:1, body hostů: Látal Radek 4:0, Kočvara Petr ml. 0:4, Kočvara Martin 0:4, Látal Martin 0:2, Minxová Anna 0:2), Letovice C - V. Opatovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelíšek Alois 1:0, Němeček Václav st. 4:0, Němeček Václav ml. 2:2, Pelíšek Jan 2:2, Pelíšek Patrik 2:1, body hostů: Chalupa David 2:2, Ševčík Ondřej 3:1, Ševčík Petr 0:4, Valenta Jakub 0:4), Kunštát E - Velenov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Bohumír 2:2, Filip Dočekal I. 4:0, Kováč Roman 1:3, Rotroekl Richard 1:3, body hostů: Krejčíř Břetislav 3:1, Veselý Jakub 3:1, Havelka Jan 1:3, Havelka Dominik 1:3), Šošůvka D - Vísky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hloušek Ondřej 2:2, Čermák Miroslav 2:2, Dujka František 3:1, Kučera Libor 0:4, body hostů: Janků Pavel 3:1, Kučera Martin 1:3, Lokaj Pavel 3:1, Schon Petr 2:0, Nečas Miroslav 0:2),
2. kolo:
Petrovice D - Bořitov D -:-, Velenov C - Šošůvka D -:-, V. Opatovice D - Kunštát E -:-, Suchý B - Letovice C -:-, Olešnice B - Suchý A -:-,
3. kolo:
Suchý A - Petrovice D -:-, Letovice C - Olešnice B -:-, Kunštát E - Suchý B -:-, Šošůvka D - V. Opatovice D -:-, Bořitov D - Vísky B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy