Výsledky do novin
městský přebor
3. kolo:
Sokol Líšeň B - TJ Brno-Bystrc C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frydrýšek David 4:0, Kukla Marek st. 1:3, Zmrzlý Karel 2:2, Žák Jiří 1:3, body hostů: Chlíbek David 2:2, Strmiska Tomáš 1:3, Mrkvan Miroslav 3:1, Burda Radim 2:2), TTC MS Brno F - Sokol Brno I F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pecka Karel 3:1, Nespěšný Hynek 4:0, Herman Jaroslav 3:1, Janošek Adam 4:0, body hostů: Bartoň Petr 0:4, Pluháček Adam 1:3, Zedník Petr 1:3, Janda Roman 0:4), KST Oltec Brno B - Orel Šlapanice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Tomáš 3:1, Matějka Josef 1:1, Basovník Dalibor 2:2, Tatar Ivo 3:1, Kubín Jiří 0:2, body hostů: Král Miroslav 1:3, Hudeček Martin 1:3, Hranička Jaroslav 3:1, Klusák Jan 2:2), Sokol Líšeň A - SKST Nový Lískovec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honek Milan 1:3, Ovesný Tomáš 3:1, Pluhař Pavel 4:0, Svoboda Pavel 1:3, body hostů: Šenk Michal 2:2, Dočekal Petr 2:2, Metelka Jan 1:3, Šitina Martin 2:2), ASS Brno A - Sokol Brno I E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hub Petr 1:3, Čako Vladimír 1:1, Němec Karel 2:2, Nguyen Huyviet 3:1, Monhart Michal 2:0, body hostů: Martinčík Tomáš 4:0, Čech Jiří 1:3, Toufar Zdeněk 2:2, Bartoš Petr 0:4), TJ Holásky D - SK Slatina C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špondr Martin 0:3, Grulich Zdeněk 0:4, Šelc Martin 0:4, Tvarůžek Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Tupec Pavel 4:0, Tůma Pavel 3:0, Zaplatil Radek 4:0, Smílek Zdeněk 4:0, WO 1:0),
4. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - SK Slatina C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burda Radim 1:3, Mrkvan Miroslav 1:2, Chlíbek David 2:2, Strmiska Tomáš 1:3, WO 0:1, body hostů: Tupec Pavel 4:0, Tůma Pavel 3:1, Halický David 2:1, Smílek Zdeněk 1:3, WO 1:0), Sokol Brno I E - TJ Holásky D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinčík Tomáš 4:0, Čech Jiří 2:0, Toufar Zdeněk 2:0, Bartoš Petr 2:2, Karásek Petr 0:1, WO 3:0, body hostů: Plhák Jaromír 2:2, Šturm Jan 1:3, Šelc Martin 0:3, Dvořák Ladislav 0:2, WO 0:3), SKST Nový Lískovec A - ASS Brno A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babušík Tomáš 1:3, Metelka Jan 1:3, Dočekal Petr 1:2, Buk Lukáš 0:4, WO 1:0, body hostů: Nguyen Huyviet 4:0, Pham DuyThinh 3:1, Monhart Michal 3:1, Němec Karel 2:1, WO 0:1), Orel Šlapanice A - Sokol Líšeň A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jašek Jiří st. 3:1, Hranička Jaroslav 2:1, Uhlíř Michal 1:2, Král Miroslav 3:1, WO 1:1, body hostů: Pluhař Pavel 1:3, Ovesný Tomáš 3:1, Honek Milan 1:2, Svoboda Pavel 0:3, WO 1:1), Sokol Brno I F - KST Oltec Brno B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Petr 1:3, Janda Roman 0:4, Zedník Petr 0:4, Koudelka Lukáš 0:4, body hostů: Kolbaba Bohumír 4:0, Prachař Tomáš 4:0, Basovník Dalibor 4:0, Tatar Ivo 3:1), Sokol Líšeň B - TTC MS Brno F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studnica Michal 4:0, Jílek Jakub 0:4, Doležel Karel 1:3, Frydrýšek David 3:1, body hostů: Pecka Karel 1:3, Oškrdal Jan 2:2, Nespěšný Hynek 2:2, Kysela Štěpán 3:1),
5. kolo:
TTC MS Brno F - TJ Brno-Bystrc C -:-, KST Oltec Brno B - Sokol Líšeň B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prachař Tomáš 3:0, Basovník Dalibor 3:0, Matějka Josef 3:0, Tatar Ivo 2:1, WO 5:0, body hostů: Zmrzlý Karel 1:3, Spurný Mojmír 0:4, Doležel Karel 0:4, WO 0:5), Sokol Líšeň A - Sokol Brno I F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ovesný Tomáš 4:0, Pluhař Pavel 4:0, Marušinec Jan 4:0, Gottvald Ivo 3:1, body hostů: Zedník Petr 0:4, Koudelka Lukáš 0:4, Maiolino Eduardo Carlos 0:4, Bartoň Petr 1:3), ASS Brno A - Orel Šlapanice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Huyviet 4:0, Monhart Michal 0:2, Němec Karel 0:4, Pham DuyThinh 4:0, Hub Petr 1:0, WO 1:0, body hostů: Král Miroslav 2:2, Hranička Jaroslav 2:2, Uhlíř Michal 1:2, Klusák Jan 1:3, WO 0:1), TJ Holásky D - SKST Nový Lískovec A -:- (odloženo), SK Slatina C - Sokol Brno I E -:-,
6. kolo:
TJ Brno-Bystrc C - Sokol Brno I E -:-, SKST Nový Lískovec A - SK Slatina C -:-, Orel Šlapanice A - TJ Holásky D -:-, Sokol Brno I F - ASS Brno A -:-, Sokol Líšeň B - Sokol Líšeň A -:-, TTC MS Brno F - KST Oltec Brno B -:-,
9. kolo:
Sokol Líšeň A - TJ Brno-Bystrc C -:-, ASS Brno A - KST Oltec Brno B -:-, TJ Holásky D - TTC MS Brno F -:-, SK Slatina C - Sokol Líšeň B -:-, Sokol Brno I E - Sokol Brno I F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karásek Petr 1:3, Čech Jiří 2:2, Bartoš Petr 3:1, Toufar Zdeněk 3:1, body hostů: Klecker Roman 4:0, Pluháček Adam 1:3, Bartoň Petr 1:3, Janda Roman 1:3), SKST Nový Lískovec A - Orel Šlapanice A -:-,
městská soutěž I.třídy
1. kolo:
Univerzita Brno A - ASS Brno B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barč Andrej 4:0, Zánová Martina 1:1, Macko Tomáš 3:1, Adamkovič Tomáš 2:2, Piják Michal 2:0, body hostů: Urbánek Martin 2:2, Zejda Pavel 0:4, Týče Jan 0:4, Hub Petr 2:2), SK Slatina E - KST Oltec Brno D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozel Petr 3:1, Herman Patrik 2:2, Holčik Petr 1:3, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Dědek Zdeněk 4:0, Švehla David 2:2, Voznica František 2:2, Svoboda Miroslav 0:4), TTC MS Brno G - KST Oltec Brno C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tesař Jiří 4:0, Šiške Miloslav 2:2, Řepa František 1:3, Proks Ivo 2:2, body hostů: Navrátil Lukáš 2:2, Klust Daniel 0:1, Nováček Jiří 3:1, Hamadeh Nabil 2:2, Majorošová Kristína 0:3), Sokol Líšeň C - Sokol Židenice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ovesný František 3:1, Netušil Radek 1:3, Gottvald Ivo 2:2, Walsberger Martin 1:3, body hostů: Marcell Jan 4:0, Bartoň Petr 3:1, Krajčovič Jozef 1:3, Vytřísal Karel 1:3), TJ Brno-Bystrc E - Sokol Brno I G -:- (odloženo), TJ Brno-Bystrc D - SK Slatina D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kucin Michal 1:2, Trávníček Rudolf 0:3, Kleinhampl Miroslav 1:2, Trávníčková Eliška 1:3, WO 2:1, body hostů: Zaplatil Radek 4:0, Adam Vlastimil 2:1, Jaroušek Dušan 2:1, Konečný Rostislav 2:1, WO 1:2),
3. kolo:
SK Slatina E - ASS Brno B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozel Petr 4:0, Herman Patrik 2:1, Čampa Petr 2:2, Ondruš Milan 2:2, WO 0:1, body hostů: Sláma Martin 1:3, Týče Jan 0:4, Zejda Pavel 1:2, Hub Petr 3:1, WO 1:0), TTC MS Brno G - Univerzita Brno A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Libor 3:1, Řepa František 0:3, Proks Ivo 1:3, Tesař Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Barč Andrej 3:1, Zánová Martina 4:0, Šišková Barbora 0:3, Macko Tomáš 3:1, WO 0:1), Sokol Líšeň C - KST Oltec Brno D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Mojmír 0:4, Ovesný František 2:2, Patočka Roman 1:3, Gottvald Ivo 3:1, body hostů: Voznica František 1:3, Dědek Zdeněk 4:0, Slivečka Michal 3:1, Švehla David 2:2), TJ Brno-Bystrc E - KST Oltec Brno C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vereščák Jan 1:3, Grochál Petr 1:3, Ohaňka Zdeněk 2:2, Géci Jiří 2:2, body hostů: Navrátil Lukáš 2:2, Hamadeh Nabil 4:0, Nováček Jiří 4:0, Klust Daniel 0:4), TJ Brno-Bystrc D - Sokol Židenice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinhampl Miroslav 1:2, Trávníčková Eliška 1:2, Zetka Roman 0:4, Trávníček Rudolf 0:3, WO 2:1, body hostů: Marcell Jan 3:0, Macek Ondřej 2:1, Bartoň Petr 2:1, Vytřísal Karel 4:0, WO 1:2), SK Slatina D - Sokol Brno I G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adam Vlastimil 4:0, Halický Tomáš 2:2, Konečný Rostislav 3:0, Smílek Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Křivánková Dana 1:3, Koudelka Lukáš 0:4, Brázdová Marie 1:3, Nesveda David 0:3, WO 1:0),
4. kolo:
ASS Brno B - Sokol Brno I G 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Urbánek Martin 3:1, Týče Jan 3:1, Hub Petr 3:0, Zejda Pavel 4:0, WO 1:1, body hostů: Nesveda David 0:4, Brázdová Marie 0:4, Křivánková Dana 0:4, Pecka Karel 2:1, WO 1:1), Sokol Židenice B - SK Slatina D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marcell Jan 4:0, Macek Ondřej 0:3, Vytřísal Karel 2:2, Bartoň Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Smílek Zdeněk 2:2, Zaplatil Radek 3:1, Jaroušek Dušan 0:3, Konečný Rostislav 1:3, WO 1:0), KST Oltec Brno C - TJ Brno-Bystrc D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hamadeh Nabil 2:2, Kubín Jiří 3:0, Peňáz Stanislav 3:0, Nováček Jiří 3:1, WO 0:2, body hostů: Kucin Michal 2:2, Trávníček Rudolf 0:4, Kleinhampl Miroslav 0:3, Trávníčková Eliška 1:2, WO 2:0), KST Oltec Brno D - TJ Brno-Bystrc E 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voznica František 3:0, Dědek Zdeněk 3:0, Švehla David 1:2, Slivečka Michal 1:1, WO 6:0, body hostů: Vereščák Jan 0:3, Grochál Petr 1:3, Géci Jiří 2:2, WO 0:6), Univerzita Brno A - Sokol Líšeň C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacenovský Pavel 3:0, Zánová Martina 3:1, Barč Andrej 4:0, Macko Tomáš 4:0, WO 0:1, body hostů: Ovesný František 0:4, Spurný Mojmír 1:2, Gottvald Ivo 0:4, Walsberger Martin 0:4, WO 1:0), SK Slatina E - TTC MS Brno G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čampa Petr 2:2, Herman Patrik 3:1, Vondráček David 3:1, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Bušek Vladimír 1:3, Sedláček Libor 4:0, Proks Ivo 1:3, Tesař Jiří 0:4),
5. kolo:
TTC MS Brno G - ASS Brno B -:-, Sokol Líšeň C - SK Slatina E -:-, TJ Brno-Bystrc E - Univerzita Brno A -:-, TJ Brno-Bystrc D - KST Oltec Brno D -:-, SK Slatina D - KST Oltec Brno C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smílek Zdeněk 3:1, Zaplatil Radek 3:1, Adam Vlastimil 4:0, Konečný Rostislav 1:2, Halický Tomáš 0:1, body hostů: Kubín Jiří 2:2, Janeček Martin 0:4, Nováček Jiří 2:2, Hamadeh Nabil 1:3), Sokol Brno I G - Sokol Židenice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zedník Petr 0:2, Maiolino Eduardo Carlos 0:2, Koudelka Lukáš 0:3, Nesveda David 0:2, WO 7:0, body hostů: Marcell Jan 3:0, Bartoň Petr 2:0, Vytřísal Karel 2:0, Macek Ondřej 2:0, WO 0:7),
6. kolo:
ASS Brno B - Sokol Židenice B -:-, KST Oltec Brno C - Sokol Brno I G -:-, KST Oltec Brno D - SK Slatina D -:-, Univerzita Brno A - TJ Brno-Bystrc D -:-, SK Slatina E - TJ Brno-Bystrc E -:-, TTC MS Brno G - Sokol Líšeň C -:-,
8. kolo:
ASS Brno B - KST Oltec Brno C -:-, KST Oltec Brno D - Sokol Židenice B -:-, Univerzita Brno A - Sokol Brno I G -:-, SK Slatina E - SK Slatina D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruš Milan 3:1, Herman Patrik 2:2, Kozel Petr 3:1, Čampa Petr 2:2, body hostů: Dufka Ámos 2:2, Kulhánek Jaroslav 0:4, Jaroušek Dušan 4:0, Halický Tomáš 0:4), TTC MS Brno G - TJ Brno-Bystrc D -:-, Sokol Líšeň C - TJ Brno-Bystrc E -:-,
19. kolo:
KST Oltec Brno C - ASS Brno B -:-, Sokol Židenice B - KST Oltec Brno D -:-, Sokol Brno I G - Univerzita Brno A -:-, SK Slatina D - SK Slatina E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adam Vlastimil 3:1, Jaroušek Dušan 3:1, Dufka Ámos 2:2, Kulhánek Jaroslav 1:3, body hostů: Kozel Petr 2:2, Herman Patrik 2:2, Vondráček David 0:4, Ondruš Milan 3:1), TJ Brno-Bystrc D - TTC MS Brno G -:-, TJ Brno-Bystrc E - Sokol Líšeň C -:-,
městská soutěž II.třídy
3. kolo:
Žižka Brno A - SK Slatina F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kottas Milan 4:0, Juras Miroslav 0:4, Lauš Petr 1:2, Sojka Oldřich 1:3, WO 0:1, body hostů: Jaroušek Dušan 3:1, Vondráček David 3:1, Halický Tomáš 0:2, Čampa Petr 2:1, Halický Miroslav 1:1, WO 1:0), Sokol Sokolnice A - TJ Holásky E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fric Zdeněk 3:1, Černý Jaroslav 2:2, Michalík Libor 1:3, Ketman Dalibor 3:1, body hostů: Špondr Martin 4:0, Tvarůžek Jiří 2:2, Vondruška Ladislav 1:3, Pazdera Miroslav 0:4), SKST Nový Lískovec B - SKST Nový Lískovec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jaroslav 0:4, Babušík Tomáš 4:0, Holík Tomáš 3:1, Odehnal Jaromír 4:0, body hostů: Prokop Martin 1:3, Šenková Kateřina 2:2, Navrátil Lukáš 1:3, Buk Lukáš 1:3), Orel Šlapanice B - Sokol Líšeň D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filla Michal 4:0, Sýkora Miroslav 1:3, Jašek Jiří ml. 1:3, Krčková Lucie 3:1, body hostů: Trungel Martin 2:2, Schimmer Jakub 0:4, Jílek Jakub 2:2, Doležel Karel 3:1), Sokol Modřice A - Sokol Popůvky A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slaný Petr 0:4, Bednář Jan 3:1, Kopeček Václav 3:1, Božek Radomír st. 0:4, body hostů: Otoupalík Karel 4:0, Popelka Jaroslav 2:2, Blecha Pavel 2:2, Doležal Jiří 2:2), Sokol Brno I H - ASS Brno C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Ondřej 2:2, Řepa František 3:0, Maiolino Eduardo Carlos 0:3, Kornhäuser Petr 0:4, WO 2:0, body hostů: Auda Jan 3:1, Lomovciv Petr 2:2, Auda Antonín 2:2, Šíp Josef 2:0, WO 0:2),
4. kolo:
SK Slatina F - ASS Brno C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vondráček David 3:0, Baťa Jiří 1:2, Plotěný Karel 3:0, Jaroušek Dušan 3:0, WO 5:0, body hostů: Lomovciv Petr 1:3, Auda Jan 1:3, Libus Jiří 0:4, WO 0:5), Sokol Popůvky A - Sokol Brno I H 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otoupalík Karel 4:0, Popelka Jaroslav 2:2, Blecha Pavel 3:1, Doležal Jiří 3:1, body hostů: Chalúpek Filip 2:2, Řepa František 2:2, Maiolino Eduardo Carlos 0:4, Koudelka Lukáš 0:4), Sokol Líšeň D - Sokol Modřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trungel Martin 0:4, Jílek Jakub 4:0, Doležel Karel 3:1, Schimmer Jakub 1:3, body hostů: Božek Radomír st. 1:3, Bartoš Michal 2:2, Bednář Jan 2:2, Slaný Petr 3:1), SKST Nový Lískovec C - Orel Šlapanice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šenková Kateřina 2:2, Dočkal Stanislav 0:4, Navrátil Lukáš 2:2, Prokop Martin 2:2, body hostů: Klusák Jan 4:0, Filla Michal 2:2, Krčková Lucie 3:1, Sýkora Miroslav 1:3), TJ Holásky E - SKST Nový Lískovec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Špondr Martin 1:2, Spilka Vilém 0:3, Sýkora Josef 2:1, Vondruška Ladislav 0:4, WO 2:1, body hostů: Staněk Jan 3:1, Babušík Tomáš 2:1, Kříž Jaroslav 2:1, Odehnal Jaromír 3:0, WO 1:2), Žižka Brno A - Sokol Sokolnice A -:- (odloženo),
5. kolo:
Sokol Sokolnice A - SK Slatina F -:-, SKST Nový Lískovec B - Žižka Brno A -:-, Orel Šlapanice B - TJ Holásky E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudeček Martin 3:1, Klusák Jan 3:0, Filla Michal 3:0, Krčková Lucie 3:1, WO 2:0, body hostů: Špondr Martin 1:3, Tvarůžek Jiří 0:4, Vondruška Ladislav 1:3, Pazdera Miroslav 0:2, WO 0:2), Sokol Modřice A - SKST Nový Lískovec C -:-, Sokol Brno I H - Sokol Líšeň D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalúpek Filip 3:1, Nesveda David 2:2, Kadlec Petr 0:4, Řepa František 3:1, body hostů: Trungel Martin 4:0, Schimmer Jakub 1:3, Šujan Petr 1:3, Doležel Karel 2:2), ASS Brno C - Sokol Popůvky A -:-,
6. kolo:
SK Slatina F - Sokol Popůvky A -:-, Sokol Líšeň D - ASS Brno C -:-, SKST Nový Lískovec C - Sokol Brno I H -:-, TJ Holásky E - Sokol Modřice A -:-, Žižka Brno A - Orel Šlapanice B -:-, Sokol Sokolnice A - SKST Nový Lískovec B -:-,
14. kolo:
SK Slatina F - Žižka Brno A -:-, TJ Holásky E - Sokol Sokolnice A -:-, SKST Nový Lískovec C - SKST Nový Lískovec B -:-, Sokol Líšeň D - Orel Šlapanice B -:-, Sokol Popůvky A - Sokol Modřice A -:-, ASS Brno C - Sokol Brno I H -:-,
městská soutěž III.třídy
3. kolo:
Salesko Líšeň A - TJ Brno-Bystrc F 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilčík Teodor 1:2, Novák Tomáš 1:2, Sobotíková Monika 1:2, Kocman Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Hofman Milan 3:1, Zetka Roman 3:1, Kopřiva Roman 0:4, WO 0:5), Sokol Židenice C - Orel Šlapanice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajčovič Jozef 4:0, Chrascina Jiří 4:0, Procházka Robert 0:4, Malina Jan 2:0, Rampula Miroslav 2:0, body hostů: Julínek Petr 1:3, Hudeček Patrik 1:3, Sedláček Jan 1:3, Remešová Alžběta 1:3), SKST Nový Lískovec E - Sokol Líšeň E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Tomáš 4:0, Kovařík Petr 2:2, Krejčí David 1:3, Janeček Martin 4:0, body hostů: Kalužová Alena 2:2, Guryčová Hana 1:3, Komárková Jana 1:3, Zemanová Irena 1:3), KST Oltec Brno E - SKST Nový Lískovec D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švehla David 4:0, Voznica František 3:0, Hrůza Peter 1:3, Svoboda Miroslav 1:1, Majorošová Kristína 1:1, WO 0:1, body hostů: Wolk Roland 1:3, Holas Oldřich 1:3, Vítkovič Martin 1:2, Búřil Jiří 2:2, WO 1:0), SK Slatina G - Sokol Popůvky B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Wos Radek 3:1, Baťa Jiří 2:1, Halický Tomáš 0:2, Halický Miroslav 1:2, WO 1:4, body hostů: Buček Vladimír 2:1, Posch Pavel 3:1, Blaha Petr 1:2, Blechová Iva 0:2, WO 4:1), TTC MS Brno H - ASS Brno D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalúpek Filip 4:0, Haluza Tomáš 3:1, Handlar Jiří 0:4, Kouřil Sebastian 2:2, body hostů: Auda Antonín 3:1, Pál Richard 2:2, Lapiš Viktor 1:3, Jirsa Václav 1:3),
4. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - ASS Brno D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Milan 2:0, Zetka Roman 2:1, Ohaňka Zdeněk 3:0, Pelánek Martin 4:0, Kopřiva Roman 0:2, WO 2:0, body hostů: Jirsa Václav 0:4, Pál Richard 2:2, Lapiš Viktor 1:3, Auda Antonín 0:2, WO 0:2), Sokol Popůvky B - TTC MS Brno H 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Posch Pavel 1:3, Buček Vladimír 1:3, Blecha Pavel 1:2, Musil Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Chalúpek Filip 4:0, Řepa František 2:2, Kysela Štěpán 3:1, Handlar Jiří st. 3:0, WO 0:1), SKST Nový Lískovec D - SK Slatina G 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkal Stanislav 3:1, Štoček Dalibor 3:1, Wolk Roland 2:2, Vítkovič Martin 4:0, body hostů: Wos Radek 0:4, Hodek Vojtěch 3:1, Linhárek František 0:4, Halický Miroslav 1:3), Sokol Líšeň E - KST Oltec Brno E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halouzka Michal 0:4, Zemanová Irena 2:2, Nováček Jiří 1:3, Mrazíková Anna 1:3, body hostů: Svoboda Miroslav 2:2, Švehla David 4:0, Hrůza Peter 3:1, Majorošová Kristína 3:1), Orel Šlapanice C - SKST Nový Lískovec E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Julínek Petr 1:3, Sedláček Jan 0:4, Hudeček Patrik 1:2, Šmerda Zdeněk 2:1, WO 0:2, body hostů: Holík Tomáš 3:0, Búřil Lukáš 3:1, Škňouřilová Tereza 2:2, Janeček Martin 2:1, WO 2:0), Salesko Líšeň A - Sokol Židenice C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marušinec Ondřej 0:3, Ilčík Teodor 0:4, Jeřábek Jakub 0:3, Kocman Tomáš 0:3, WO 1:2, body hostů: Malina Jan 3:0, Rampula Miroslav 3:0, Chrascina Jiří 4:0, Zobec Pavel 3:0, WO 2:1),
5. kolo:
Sokol Židenice C - TJ Brno-Bystrc F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malina Jan 1:3, Rampula Miroslav 0:2, Chrascina Jiří 3:1, Krajčovič Jozef 4:0, WO 0:2, body hostů: Ohaňka Zdeněk 1:2, Hofman Milan 3:1, Zetka Roman 0:3, Pelánek Martin 2:2, WO 2:0), SKST Nový Lískovec E - Salesko Líšeň A -:-, KST Oltec Brno E - Orel Šlapanice C -:-, SK Slatina G - Sokol Líšeň E -:-, TTC MS Brno H - SKST Nový Lískovec D -:-, ASS Brno D - Sokol Popůvky B -:-,
6. kolo:
TJ Brno-Bystrc F - Sokol Popůvky B -:-, SKST Nový Lískovec D - ASS Brno D -:-, Sokol Líšeň E - TTC MS Brno H -:-, Orel Šlapanice C - SK Slatina G -:-, Salesko Líšeň A - KST Oltec Brno E -:-, Sokol Židenice C - SKST Nový Lískovec E -:-,
9. kolo:
KST Oltec Brno E - TJ Brno-Bystrc F -:-, SK Slatina G - SKST Nový Lískovec E -:-, TTC MS Brno H - Sokol Židenice C -:-, ASS Brno D - Salesko Líšeň A -:-, Sokol Popůvky B - Orel Šlapanice C -:-, SKST Nový Lískovec D - Sokol Líšeň E -:-,
13. kolo:
TTC MS Brno H - TJ Brno-Bystrc F -:-, SK Slatina G - ASS Brno D -:-, KST Oltec Brno E - Sokol Popůvky B -:-, SKST Nový Lískovec E - SKST Nový Lískovec D -:-, Sokol Židenice C - Sokol Líšeň E -:-, Salesko Líšeň A - Orel Šlapanice C -:-,
městská soutěž IV.třídy
4. kolo:
Sokol Modřice B - Sokol Židenice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doleček Ivan 2:2, Bartoš Michal 2:2, Bednář Jan 4:0, Slaný Luděk 3:1, body hostů: Sedlář Jaroslav 3:1, Chmel Roman 0:4, Kusák Ivo 2:2, Nečas Igor 0:4), SK Slatina H - Orel Šlapanice D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Linhárek František 3:1, Relovský Milan 1:3, Huml Otakar st. 2:1, Hodek Vojtěch 3:1, WO 0:2, body hostů: Julínek Petr 1:3, Hudeček Patrik 3:0, Krček Pavel 2:2, Sedláček Jan 0:4, WO 2:0), SKST Nový Lískovec F - Sokol Popůvky C -:- (odloženo),
5. kolo:
Sokol Popůvky C - Sokol Modřice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Petr 1:3, Ondruš Pavel 0:4, Volánek Vítězslav 1:3, Beránek Michal 0:4, body hostů: Bartoš Michal 2:2, Bednář Jan 4:0, Slaný Luděk 4:0, Doleček Ivan 4:0), Orel Šlapanice D - SKST Nový Lískovec F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudeček Patrik 4:0, Krček Pavel 2:2, Sedláček Jan 0:4, Julínek Petr 1:3, body hostů: Vojáček Patrik 2:2, Búřil Jiří 3:1, Škňouřilová Tereza 3:1, Žaloudek Lubomír 1:3), Sokol Židenice D - SK Slatina H -:-,
6. kolo:
Sokol Modřice B - SK Slatina H -:-, Sokol Židenice D - SKST Nový Lískovec F -:-, Orel Šlapanice D - Sokol Popůvky C -:-,
městský přebor stž
1. kolo:
SK Slatina - Sokol Brno I 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Táborský Tomáš 0:1, Dohnal Štěpán 2:0, Mráček Jan 2:0, Rojka Vojtěch 0:1, WO 3:0, body hostů: Kornhäuser Petr 1:2, Seiterová Amálie 1:2, WO 0:3), SKST Nový Lískovec - Sokol Židenice -:- (odloženo), Orel Šlapanice - Salesko Líšeň -:- (odloženo), TTC MS Brno A - TTC MS Brno B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haluza Tomáš 2:1, Franta Adam 1:2, Horníček Lukáš 2:1, body hostů: Kouřil Sebastian 3:0, Handlar Jiří 0:3, Krajčovič Matúš 1:2),
2. kolo:
Sokol Brno I - TTC MS Brno B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kornhäuser Petr 0:3, Daněk Miroslav 2:1, Daněk Vítězslav 0:3, body hostů: Vacek Ludvík 3:0, Handlar Jiří 2:1, Chmelina Jan 2:1), Salesko Líšeň - TTC MS Brno A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ilčík Teodor 0:3, Marek Matyáš 0:3, Sobotíková Monika 1:2, body hostů: Haluza Tomáš 3:0, Chalúpek Filip 3:0, Řepa František 2:1), Sokol Židenice - Orel Šlapanice -:- (odloženo), SK Slatina - SKST Nový Lískovec 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rojka Vojtěch 0:1, Táborský Tomáš 1:2, Mráček Jan 3:0, Dohnal Štěpán 0:2, body hostů: Flajšar Pavel 2:1, Čupera Ondřej 2:1, Flajšar Petr 1:2),
3. kolo:
SKST Nový Lískovec - Sokol Brno I -:- (odloženo), Orel Šlapanice - SK Slatina 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Heinz Jan 0:3, Horák Šimon 1:2, Jašková Barbora 2:1, body hostů: Táborský Tomáš 1:2, Mráček Jan 3:0, Rojka Vojtěch 0:1, Dohnal Štěpán 2:0), TTC MS Brno A - Sokol Židenice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Haluza Tomáš 3:0, Franta Adam 3:0, Horníček Lukáš 3:0, body hostů: Zítka Filip 0:3, Jarušek Břetislav 0:3, Zahrádka Dalibor 0:3), TTC MS Brno B - Salesko Líšeň 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vacek Ludvík 3:0, Kouřil Sebastian 3:0, Handlar Jiří 3:0, body hostů: Machala Lukáš 0:3, Marek Matyáš 0:3, Chaker Remi 0:3),
4. kolo:
Sokol Brno I - Salesko Líšeň 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daněk Vítězslav 0:3, Kornhäuser Petr 1:2, WO 0:3, body hostů: Marek Matyáš 2:0, Machala Lukáš 1:1, Chaker Remi 2:0, WO 3:0), Sokol Židenice - TTC MS Brno B -:-, SK Slatina - TTC MS Brno A -:-, SKST Nový Lískovec - Orel Šlapanice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čupera Ondřej 3:0, Flajšar Pavel 3:0, Uscinski Dominik 3:0, body hostů: Horák Vojtěch 0:3, Jašková Barbora 0:3, Horák Šimon 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy