Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
2. kolo:
Oslavany "A" - Řeznovice "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pirochta Pavel 1:3, Skrutek Jakub 1:3, Koudelka Stanislav 3:1, Šimerle Miloš 2:2, body hostů: Široký Pavel 2:2, Striegler Tomáš 4:0, Staněk Milan 2:2, Makovický Petr 1:3), Rebešovice "C" - Ořechov "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šenkýř Jiří 4:0, Vrbacký Pavel 3:0, Černý Libor 1:2, Vašulka Pavel 0:4, WO 0:2, body hostů: Novák Ondřej 2:2, Vaněk Jan 2:2, Vaverka Viktor 1:2, Vaněk Jaroslav 1:2, WO 2:0), Hrušovany "A" - Ostopovice "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Jan 3:1, Kolegar Tomáš st. 3:1, Škarda Oldřich 1:3, Krupica Zdeněk 0:4, body hostů: Patočka Jiří 3:1, Trávníček Tomáš 2:2, Zelený Michal 3:1, Chvátal Petr 1:3), Nové Bránice "A" - Tvarožná "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Petr 4:0, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 1:3, Dvořák Květoslav 2:2, body hostů: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 1:3, Kousal Michal 2:2, Krček Štěpán 0:4), Radostice "A" - Prace "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl David 0:4, Kratochvíl Michal 0:4, Kouřil Pavel 1:3, Musil Jan 2:2, body hostů: Mrkvica Lukáš 4:0, Hofírek Dominik 3:1, Kuklínek Miloš 4:0, Hofírek Filip 2:2), Řeznovice "E" - Ivančice "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovický Michal 2:2, Halačka Milan 1:3, Továrek Jiří 0:4, Nunvář Jaroslav 2:2, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 2:2, Minster Roman 2:2),
3. kolo:
Ivančice "B" - Oslavany "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 0:4, Minster Roman 2:2, body hostů: Skrutek Jakub 1:3, Pirochta Pavel 1:3, Šimerle Miloš 3:1, Koudelka Stanislav 3:1), Prace "A" - Řeznovice "E" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofírek Filip 2:2, Kuklínek Miloš 3:1, Hofírek Dominik 3:1, Mrkvica Lukáš 4:0, body hostů: Nunvář Jaroslav 2:2, Halačka Milan 1:3, Továrek Jiří 0:4, Makovický Michal 1:3), Tvarožná "A" - Radostice "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 2:2, Kousal Michal 3:1, body hostů: Musil Jan 3:1, Kouřil Pavel 1:3, Kratochvíl Michal 0:4, Kratochvíl David 0:4), Ostopovice "A" - Nové Bránice "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Petr 2:2, Slezák Petr 1:3, Patočka Jiří 2:2, Trávníček Tomáš 2:2, body hostů: Schoř Karel 2:2, Dvořák Květoslav 4:0, Zerzáň Jaroslav 1:3, Daniel Petr 2:2), Ořechov "A" - Hrušovany "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Vaverka Viktor 3:1, Vaněk Jan 2:0, Novák Ondřej 3:1, WO 0:2, body hostů: Kolegar Tomáš st. 2:1, Kukla Jan 2:2, Škarda Oldřich 0:4, Karban Aleš 0:3, WO 2:0), Rebešovice "C" - Řeznovice "D" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulka Pavel 2:2, Šenkýř Jan 1:3, Sekanina Jiří 2:2, Vrbacký Pavel 3:1, body hostů: Široký Pavel 2:2, Stix Jiří 2:2, Tichý Jaroslav 1:3, Striegler Tomáš 3:1),
4. kolo:
Oslavany "A" - Rebešovice "C" -:-, Hrušovany "A" - Řeznovice "D" -:-, Nové Bránice "A" - Ořechov "A" -:-, Radostice "A" - Ostopovice "A" -:-, Řeznovice "E" - Tvarožná "A" -:-, Ivančice "B" - Prace "A" -:-,
5. kolo:
Prace "A" - Oslavany "A" -:-, Tvarožná "A" - Ivančice "B" -:-, Ostopovice "A" - Řeznovice "E" -:-, Ořechov "A" - Radostice "A" -:-, Řeznovice "D" - Nové Bránice "A" -:-, Rebešovice "C" - Hrušovany "A" -:-,
7. kolo:
Tvarožná "A" - Oslavany "A" -:-, Ostopovice "A" - Prace "A" -:-, Ořechov "A" - Ivančice "B" -:-, Řeznovice "D" - Řeznovice "E" -:-, Rebešovice "C" - Radostice "A" -:-, Hrušovany "A" - Nové Bránice "A" -:-,
Okresní přebor 2.třídy
2. kolo:
Řeznovice "F" - Kratochvilka "A" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan 3:1, Pavliš Josef 4:0, Uhliar Libor 4:0, Makovický Petr 3:1, body hostů: Duda Robert 0:4, Vaverka Josef 0:4, Vaverka Vojtěch 2:2, Uj Kamil 0:4), Lomnička "A" - Lažánky "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malík Libor 0:4, Pásek Zdeněk 2:2, Horna Ivo 4:0, Koumar Radek 2:2, body hostů: Steinhauser Filip 2:2, Perka Jiří 1:3, Steinhauser Petr 3:1, Urbánek Pavel 2:2), Mokrá "C" - Sokol Kuřim A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otych Roman st. 4:0, Kvasnica Vítězslav 3:1, Eliáš Stanislav 2:2, Harašta Ludislav 1:3, body hostů: Kočka Miroslav 1:3, Hrádek Kamil 3:1, Štourač Milan 1:3, Meluzín Tomáš 0:3, Štefl Vladimír 1:0), Tvarožná "B" - Ostrovačice "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčková Dana 3:1, Mazel Milan 2:2, Procházka Jiří 0:4, Novotný Zdeněk 4:0, body hostů: Pokorný Marek 1:3, Palko Michal 3:1, Pokorný Jan 2:2, Krška Rostislav 1:3), Ostopovice "B" - Střelice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitovský Radek 2:2, Zelený Michal 1:2, Růžička Jiří 2:2, Michalek Antonín 0:2, Veselý Šimon 0:2, WO 0:1, body hostů: Bukáček Ivo 2:2, Horký Lukáš 4:0, Fišer Vojtěch 2:1, Zátrapa Petr 2:2, WO 1:0), Moravské Knínice "A" - Rebešovice "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselovský Vlastimil 2:1, Vlček Dalibor 2:0, Gabryš Milan 2:1, Koláček Ivan 3:0, Vojanec Libor 0:1, WO 3:1, body hostů: Němec Stanislav 2:1, Černý Libor 0:3, Šenkýř Jan 0:3, Hrdý Petr st. 1:2, WO 1:3),
3. kolo:
Rebešovice "D" - Kratochvilka "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Petr st. 0:4, Němec Stanislav 3:0, Šenkýř Jan 3:1, Černý Libor 3:1, WO 0:1, body hostů: Duda Robert 1:3, Uj Kamil 1:3, Vaverka Vojtěch 2:1, Vaverka Josef 2:2, WO 1:0), Střelice - Moravské Knínice "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horký Lukáš 1:3, Bukáček Ivo 2:2, Zátrapa Petr 0:3, Mazal Jiří 0:4, WO 0:1, body hostů: Vlček Dalibor 4:0, Němec Jaromír 3:1, Veselovský Vlastimil 2:2, Gabryš Milan 3:0, WO 1:0), Ostrovačice "A" - Ostopovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jan 2:2, Pokorný Marek 2:2, Krška Rostislav 2:2, Palko Michal 4:0, body hostů: Vitovský Radek 1:3, Chvátal Vladislav 1:3, Zelený Michal 2:2, Růžička Jiří 2:2), Sokol Kuřim A - Tvarožná "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 2:2, Hrádek Kamil 4:0, Foltýn Jiří 3:1, Štourač Milan 3:1, body hostů: Mazel Milan 0:4, Krčková Dana 2:2, Novotný Zdeněk 2:2, Procházka Jiří 0:4), Lažánky "B" - Mokrá "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Petr 4:0, Urbánek Pavel 1:3, Steinhauser Filip 3:1, Steinhauser Jan 1:3, body hostů: Harašta Ludislav 0:4, Otych Roman st. 2:2, Kvasnica Vítězslav 2:2, Eliáš Stanislav 3:1), Řeznovice "F" - Lomnička "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Staněk Milan 1:2, Pavliš Josef 1:3, Uhliar Libor 2:1, Makovický Petr 1:3, WO 2:0, body hostů: Pásek Zdeněk 3:1, Horna Ivo 3:0, Koumar Radim 0:4, Koumar Radek 3:0, WO 0:2),
4. kolo:
Kratochvilka "A" - Lomnička "A" -:-, Mokrá "C" - Řeznovice "F" -:-, Tvarožná "B" - Lažánky "B" -:-, Ostopovice "B" - Sokol Kuřim A -:-, Moravské Knínice "A" - Ostrovačice "A" -:-, Rebešovice "D" - Střelice -:-,
5. kolo:
Střelice - Kratochvilka "A" -:-, Ostrovačice "A" - Rebešovice "D" -:-, Sokol Kuřim A - Moravské Knínice "A" -:-, Lažánky "B" - Ostopovice "B" -:-, Řeznovice "F" - Tvarožná "B" -:-, Lomnička "A" - Mokrá "C" -:-,
Okresní přebor 3.třídy
2. kolo:
Lažánky "C" - Nosislav "A" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Robert 1:3, Steinhauser Jan 2:2, Chylková Urbánková Jitka 3:1, Baier Radek 2:1, Hloska Martin 0:1, body hostů: Pospíšil Josef 4:0, Ondrušíková Petra 0:4, Tvarůžek Petr 3:1, Smetana Vladimír 1:3), D.H. Loučky "A" - Oslavany "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Jan 2:1, Bednář Miroslav st. 3:0, Pololáník Karel 2:1, Halouzka Zdeněk 0:2, Smejkal Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Faltýnek Josef 0:4, Králíček Pavel 1:2, Studený Lubomír 2:1, Novotný Jan 2:1, WO 0:3), Tišnov "C" - Sokol Kuřim "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krištof Lukáš 4:0, Dospíšil Jiří 3:0, Koumar Radim 0:3, Dospíšil Pavel ml. 4:0, Bahenský Zdeněk 0:1, WO 1:0, body hostů: Šlezinger Aleš 1:3, Meluzín Tomáš 1:3, Hýsek Jaroslav 1:2, Štefl Vladimír 1:3, WO 0:1), Březina "A" - Nové Bránice "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vystrčil Aleš 4:0, Kolínek Josef 3:1, Drahovzal Miroslav 4:0, Fojtl Radoslav 4:0, body hostů: Cypris Blahoslav 0:2, Svoboda Ondřej 1:3, Čermák Vitězslav 0:4, Kulíšek Jan 0:4, Munduch Bohumír 0:2), Říčany "A" - Prace "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eftimiadis Thomas 1:3, Marek Josef 2:2, Vudia Robert 0:4, Tureček Roman 4:0, body hostů: Kupčíková Michaela 2:2, Lattenberg Richard 3:1, Cimbálník Radek 3:1, Boleslav Josef 0:2, Urbanec Martin 1:1), Řeznovice "H" - Řeznovice "G" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záviška Josef ml. 3:1, Makovický Marek 0:4, Petržilka Karel 1:3, Makovický Petr 3:1, body hostů: Makovický Tomáš 1:3, Kroutil Vladimír 2:2, Missbach Tomáš 3:1, Hájek Marek 3:1),
3. kolo:
Řeznovice "G" - Lažánky "C" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovický Tomáš 3:1, Kroutil Vladimír 2:2, Missbach Tomáš 2:2, Hájek Marek 3:1, body hostů: Chylková Urbánková Jitka 3:1, Hloska Martin 0:4, Nečas Robert 3:1, Baier Radek 0:4), Prace "B" - Řeznovice "H" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lattenberg Richard 4:0, Cimbálník Radek 1:3, Ševčenko Igor 0:4, Kupčíková Michaela 1:3, body hostů: Kuchařík Pavel 3:1, Makovický Petr 3:1, Záviška Josef ml. 1:2, Petržilka Karel 3:1, Továrek Jiří 0:1), Nové Bránice "B" - Říčany "A" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulíšek Jan 0:4, Kašparovský Pavel 0:4, Eleder Jan 2:1, Čermák Vitězslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Vudia Robert 4:0, Marek Josef 3:1, Eftimiadis Thomas 2:2, Tureček Roman 3:0, WO 0:1), Sokol Kuřim "B" - Březina "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meluzín Tomáš 2:2, Šlezinger Aleš 0:3, Štefl Vladimír 4:0, Hýsek Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Kolínek Josef 2:2, Vystrčil Aleš 2:2, Drahovzal Miroslav 0:3, Kalivoda Zdeněk 1:3, WO 1:0), Oslavany "B" - Tišnov "C" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrutková Petra 0:4, Studený Lubomír 1:2, Novotný Jan 1:2, Králíček Pavel 2:2, WO 0:2, body hostů: Krištof Lukáš 4:0, Dospíšil Jiří 4:0, Bahenský Zdeněk 1:2, Krištof Vítězslav 1:2, WO 2:0), Nosislav "A" - D.H. Loučky "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Josef 4:0, Tvarůžek Petr 4:0, Smetana Vladimír 3:1, Broskva Alois 1:3, body hostů: Pololáník Jan 2:2, Bednář Miroslav st. 1:3, Halouzka Zdeněk 0:4, Pololáník Karel 1:3),
4. kolo:
Lažánky "C" - D.H. Loučky "A" -:-, Tišnov "C" - Nosislav "A" -:-, Březina "A" - Oslavany "B" -:-, Říčany "A" - Sokol Kuřim "B" -:-, Řeznovice "H" - Nové Bránice "B" -:-, Řeznovice "G" - Prace "B" -:-,
5. kolo:
Prace "B" - Lažánky "C" -:-, Nové Bránice "B" - Řeznovice "G" -:-, Sokol Kuřim "B" - Řeznovice "H" -:-, Oslavany "B" - Říčany "A" -:-, Nosislav "A" - Březina "A" -:-, D.H. Loučky "A" - Tišnov "C" -:-,
13. kolo:
Nosislav "A" - Lažánky "C" -:-, Oslavany "B" - D.H. Loučky "A" -:-, Sokol Kuřim "B" - Tišnov "C" -:-, Nové Bránice "B" - Březina "A" -:-, Prace "B" - Říčany "A" -:-, Řeznovice "G" - Řeznovice "H" -:-,
Okresní přebor 4.třídy
2. kolo:
Ořechov "B" - Moravské Knínice "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Jaromír 4:0, Kouba Tomáš 1:3, Šmíd Bronislav 3:0, Ferdus Pavel 2:0, Němec Petr 2:0, WO 1:0, body hostů: Vojanec Libor 1:3, Kahle Marek 0:4, Adamíková Petra 1:3, Pleskač Miroslav 1:2, WO 0:1), Řeznovice "I" - Březina "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pyrochta Lubomír 1:3, Semrád Marcel 2:2, Pyrochta David 3:1, Aubrecht Pavel 4:0, body hostů: Ognar Pavel 0:4, Walsberger Jan 2:2, Kousalík Marek 2:2, Hloušek Petr 2:2), Mokrá "D" - Sokol Kuřim "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruška Pavel 3:1, Hrnčíř Dominik 3:1, Hrnčíř Leoš 2:2, Gruška Milan 3:1, body hostů: Ptáček Tomáš 0:4, Hnilička Michal 0:4, Vasas Miroslav 3:1, Krebs Pavel 2:2), Tvarožná "C" - Ostrovačice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lindovský Adam 3:1, Forman Tomáš 1:3, Hylmar Miroslav 2:2, Daňková Lucie 3:1, body hostů: Krška Bohumil 3:1, Bartoš Jan 2:2, Rousek Miloslav 2:2, Česnek Pavel 0:4), Říčany "B" - Hrušovany "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Španihel Jaroslav 1:3, Nivnický Václav 1:2, Bernard Stanislav 2:2, Mrázek Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Odložilík Vít 4:0, Hodec Pavel 4:0, Havlík Jan 2:1, Kijac Zdeněk 0:4, WO 0:1), Nosislav "B" - D.H. Loučky "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekvapil Pavel 3:1, Mušálek Pavel 0:4, Pilát Libor 2:2, Bohunický Pavel 2:2, body hostů: Pololáník Karel 3:1, Kotlín Vladimír 1:3, Pololáník Pavel 2:2, Smejkal Jan 3:1),
3. kolo:
D.H. Loučky "B" - Ořechov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pololáník Karel 1:3, Kotlín Vladimír 2:2, Pololáník Pavel 1:3, Smejkal Jan 3:1, body hostů: Smejkal Jaromír 3:1, Kouba Tomáš 0:4, Němec Petr 3:1, Šmíd Bronislav 3:1), Hrušovany "B" - Nosislav "B" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kijac Zdeněk 3:1, Odložilík Vít 3:1, Hodec Pavel 3:1, Havlík Jan 3:1, body hostů: Chumela Ondřej 0:4, Nekvapil Pavel 4:0, Mušálek Pavel 0:4, Pilát Libor 0:4), Ostrovačice "B" - Říčany "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krška Bohumil 3:1, Bartoš Jan 3:1, Serhij Kis 0:3, Rousek Miloslav 4:0, Česnek Pavel 0:1, body hostů: Kepák Libor 1:3, Bernard Stanislav 1:3, Mrázek Martin 3:1, Nivnický Václav 1:3), Sokol Kuřim "C" - Tvarožná "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Racek Oldřich 1:2, Meluzín Tomáš 4:0, Krebs Pavel 3:0, Vasas Miroslav 2:2, WO 0:2, body hostů: Daňková Lucie 1:3, Dostál Tomáš 0:3, Forman Tomáš 1:3, Lindovský Adam 2:1, WO 2:0), Březina "B" - Mokrá "D" -:-, Moravské Knínice "B" - Řeznovice "I" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojanec Libor 3:1, Hledík Ivoš 3:1, Kahle Marek 1:3, Kachlík Jan 1:3, body hostů: Pyrochta Lubomír 1:3, Doupovec Aleš 1:3, Aubrecht Pavel 4:0, Pyrochta David 2:2),
4. kolo:
Ořechov "B" - Řeznovice "I" -:-, Mokrá "D" - Moravské Knínice "B" -:-, Tvarožná "C" - Březina "B" -:-, Říčany "B" - Sokol Kuřim "C" -:-, Nosislav "B" - Ostrovačice "B" -:-, D.H. Loučky "B" - Hrušovany "B" -:-,
5. kolo:
Hrušovany "B" - Ořechov "B" -:-, Ostrovačice "B" - D.H. Loučky "B" -:-, Sokol Kuřim "C" - Nosislav "B" -:-, Březina "B" - Říčany "B" -:-, Moravské Knínice "B" - Tvarožná "C" -:-, Řeznovice "I" - Mokrá "D" -:-,
Okresní soutěž
2. kolo:
Syrovice - Oslavany "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jouklová Pavlína 4:0, Hanuš Pavel 1:3, Jan Martin 0:4, Joukl Adam 0:2, Stoklasa Jaromír 0:2, body hostů: Němec Martin 3:1, Skrutková Petra 3:1, Kolář Petr 2:2, Koudelný Vojtěch 3:1), Prace "C" - Ostopovice "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbanec Vítek 0:4, Boleslav Josef 3:1, Urbanec Martin 3:0, Ševčenko Igor 3:1, WO 1:0, body hostů: Veselý Šimon 1:3, Kailer Ondřej 1:3, Chvátal Vladislav 1:3, Michalek Antonín 3:0, WO 0:1), Rebešovice "E" - Hrušovany "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemachová Monika 3:1, Zemachová Lucie 2:2, Burda Lukáš 1:3, Pavelec Šimon 1:3, body hostů: Pirožek Petr 0:4, Pirožek Tomáš 3:1, Zabloudil Adam 2:2, Pirožek David 4:0), Nosislav "C" - Ivančice "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Španiel Libor 1:3, Chumela Ondřej 2:2, Ondrášek Peter 1:3, Kříž Jindřich 1:3, body hostů: Schlosser Jiří 4:0, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel 4:0, Absolín Karel st. 0:4),
3. kolo:
Ivančice "C" - Ořechov "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlosser Jiří 3:1, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel 4:0, Ondráček Tomáš 3:1, body hostů: Kačur Michal st. 0:4, Nesrsta Zdeněk 3:1, Kouba Ondřej 0:1, Pár Matyáš 0:4, Kačur Michal ml. 0:3), Hrušovany "C" - Nosislav "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pirožek Petr 0:4, Pirožek Tomáš 2:2, Pirožek David 1:3, Zabloudil Adam 1:3, body hostů: Kříž Jindřich 4:0, Ondrášek Peter 2:2, Španiel Libor 3:1, Slouk Martin 3:1), Lomnička "B" - Rebešovice "E" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sova Jaromír 4:0, Němec Leopold 3:1, Karkulín Jaroslav 4:0, Hrabec Tomáš 4:0, body hostů: Zemachová Monika 1:3, Zemachová Lucie 0:4, Sekaninová Kateřina 0:4, Pavelec Šimon 0:4), Oslavany "C" - Prace "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář Petr 2:2, Koudelný Vojtěch 2:2, Skrutková Petra 2:2, Němec Martin 2:2, body hostů: Urbanec Vítek 0:4, Boleslav Josef 4:0, Paulík Karel ml. 0:4, Urbanec Martin 4:0),
4. kolo:
Ořechov "C" - Syrovice -:-, Rebešovice "E" - Ostopovice "C" -:-, Nosislav "C" - Lomnička "B" -:-, Ivančice "C" - Hrušovany "C" -:-,
5. kolo:
Hrušovany "C" - Ořechov "C" -:-, Lomnička "B" - Ivančice "C" -:-, Ostopovice "C" - Nosislav "C" -:-, Oslavany "C" - Rebešovice "E" -:-, Syrovice - Prace "C" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy