Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 1. třídy
2. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Troskotovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 2:2, Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 1:3, Prokeš Zdeněk 3:1, body hostů: Sýkora Marek 2:2, Vaculík František 3:1, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 1:3), SPIN Lednice C - TJ Sokol Křepice A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Maňák Ladislav 0:3, Baťka Stanislav 2:1, Mikuš Josef 3:0, Kováč Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Papež Radek 2:2, Novotný Pavel 1:3, Rygl Ondřej 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Perná A - STP Mikulov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čulen Vlastimil 0:4, Kolínek Vladimír 3:1, Bačovský David 0:4, Horák Radek 2:2, body hostů: Brozák Radomír 4:0, Vráblík Jan 3:1, Mikulinec Roman 2:2, Galuszka Michal 2:2), Orel Šitbořice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Ondřej 2:1, Slavík Jakub 3:1, Halas Pavel st. 1:2, Slavík Jiří 4:0, WO 2:0, body hostů: Pešek Oldřich 3:1, Hanák Zdeněk 1:2, Stibor Tomáš 0:4, Švejda Alois 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševela František 1:3, Krátký Milan 2:2, Fidor Marek 3:1, Halm Josef 1:3, body hostů: Sedláček Zdeněk 4:0, Hrabec Lukáš 3:1, Pilát Ondřej 0:4, Ryšavý Luděk 2:2), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Velké Němčice A 17:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tetur Stanislav 2:0, Zouhar Rudolf 2:0, Mrkvica Aleš 3:0, Křivka Jan 3:0, WO 7:0, body hostů: Citterbard Oldřich 0:4, Fiala Jiří 0:3, Godany Milan 0:3, WO 0:7),
3. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice A - TJ SPORT Němčičky A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Godany Milan 0:4, Fiala Jiří 0:3, Citterbard Oldřich 0:4, Sýkora Daniel 1:3, WO 1:0, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 3:0, Šalášek Jiří 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Vranovice A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Brumovice A -:-, STP Mikulov B - Orel Šitbořice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brozák Radomír 4:0, Vráblík Jan 0:2, Mikulinec Roman 2:2, Gajan Pavel ml. 3:1, Galuszka Michal 1:1, body hostů: Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 2:2, Halas Pavel st. 2:2, Slavík Ondřej 0:4), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Perná A -:-, TJ Troskotovice - SPIN Lednice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 2:2, Sirbu Jan 4:0, Lukša Břetislav 0:2, Vráblík Bohumil 0:2, body hostů: Kabela Jan 0:2, Hanák František 1:3, Kováč Josef 2:2, Baťka Stanislav 2:2, Maňák Ladislav 1:1),
4. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - SPIN Lednice C -:-, TJ Sokol Perná A - TJ Troskotovice -:-, Orel Šitbořice A - TJ Sokol Křepice A -:-, TJ Sokol Brumovice A - STP Mikulov B -:-, TJ Sokol Vranovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B -:-, TJ Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ SPORT Němčičky A -:-, TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Velké Němčice A -:-, STP Mikulov B - TJ Sokol Vranovice A -:-, TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Brumovice A -:-, TJ Troskotovice - Orel Šitbořice A -:-, SPIN Lednice C - TJ Sokol Perná A -:-,
OP 2. třídy
2. kolo:
TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Brumovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Adam 2:2, Hycl David 4:0, Blaško Květoslav 3:1, Levčík Miroslav 3:1, body hostů: Lossel Martin 2:2, Zítka Karel 1:3, Miklík Pavel ml. 0:4, Miklík Pavel 1:3), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvěch Jan 1:3, Matula Arnošt 1:3, Kolínek Zdeněk 3:1, Hoffmann Dušan 1:3, body hostů: Hoch Vítek 4:0, Otáhal Jan 3:1, Soukal Jiří ml. 3:1, Mrázek Petr 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky - SK Boleradice 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Libenský Svatoslav 0:3, Krýsa Daniel 0:3, Svoboda Bohuslav 1:2, Slabyhoudek Václav 0:3, WO 5:0, body hostů: Demela Jindřich 3:1, Hos Tomáš 4:0, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Rakvice B - TJ Jevišovka-Drnholec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valoušek František 4:0, Berka Petr 2:0, Průdek Daniel 4:0, Fridrich Bronislav 2:0, WO 0:4, body hostů: Tomola Vladimír 0:3, Tomolová Anna 0:3, Tomola Jaroslav 0:3, Svoboda Zdeněk 0:3, WO 4:0), TJ Sokol Lanžhot D - STP Mikulov C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Radek 4:0, Polášek Miroslav 1:3, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Michal 2:2, body hostů: Mikulinec Roman 3:1, Gajan Pavel st. 1:3, Čížek Ondřej 3:1, Novotný Kamil 0:4), TJ Sokol Vranovice B - SPIN Lednice D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 4:0, Dvořáčková Nela 0:4, Ponížil David 3:1, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 1:3, Hruška Vlastimil 1:3, Kabela Jan 2:2, Hrnčiar Stanislav 2:2),
3. kolo:
SPIN Lednice D - TJ SPORT Němčičky B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrnčiar Stanislav 2:2, Kabela Jan 1:2, Kováč Josef 2:1, Maňák Ladislav 0:4, WO 2:0, body hostů: Stávek Filip 4:0, Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 1:3, Hycl David 2:0, WO 0:2), TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Vranovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Radek 3:0, Uher Lukáš 1:1, Polášek Miroslav 2:1, Polášek Michal 3:0, Fojtík Jaroslav 1:1, WO 3:0, body hostů: Goliáš Petr 2:1, Zmrzlík Pavel 0:3, Veselá Pavlína 0:4, Ponížil David 1:2, WO 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec C - STP Mikulov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomolová Anna 0:4, Kovář Pavel 2:2, Tomola Vladimír 0:2, Tomola Jaroslav 0:4, Svoboda Zdeněk 0:2, body hostů: Mikulinec Roman 4:0, Gajan Pavel st. 3:1, Novotný Kamil 3:1, Čížek Ondřej 4:0), SK Boleradice - TJ Sokol Rakvice B 14:4, TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Velké Hostěrádky 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Otáhal Jan 2:1, Soukal Jiří ml. 2:0, Mrázek Petr 0:3, Oslzlý Michal 2:1, WO 6:0, body hostů: Libenský Svatoslav 1:3, Slabyhoudek Václav 3:1, Svoboda Bohuslav 1:2, WO 0:6), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Perná B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lossel Martin 2:1, Zítka Karel 0:3, Miklík Pavel 3:0, Halm Josef 2:0, WO 6:0, body hostů: Kolínek Zdeněk 2:1, Matula Arnošt 1:3, Hoffmann Dušan 1:3, WO 0:6),
4. kolo:
TJ SPORT Němčičky B - TJ Sokol Perná B -:-, TJ Sokol Velké Hostěrádky - TJ Sokol Brumovice B -:-, TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Kobylí C -:-, STP Mikulov C - SK Boleradice -:-, TJ Sokol Vranovice B - TJ Jevišovka-Drnholec C -:-, SPIN Lednice D - TJ Sokol Lanžhot D -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ SPORT Němčičky B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec C - SPIN Lednice D -:-, SK Boleradice - TJ Sokol Vranovice B -:-, TJ Sokol Kobylí C - STP Mikulov C -:-, TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Rakvice B -:-, TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Velké Hostěrádky -:-,
OP 3. třídy
1. kolo:
SK Zaječí B - TJ SPORT Němčičky C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarůšek Vladimír 1:3, Radkovič Radek 1:3, Barvíř Tomáš 3:1, Popovský Kamil 3:1, body hostů: Suský Josef 2:2, Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 2:2, Hyclová Pavlína 0:4), SPIN Lednice E - MSK Břeclav A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Miroslav 2:2, Jelínek Jaromír 2:2, Hruška Vlastimil 2:2, Hejmala Karel 1:3, body hostů: Klenovec Ondřej 4:0, Koberová Klára 2:2, Klenovec Josef 3:1, Beneš Lukáš 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Rakvice C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Huták Ondřej 2:1, Ryšavý Luděk 3:0, Pilát Ondřej 3:0, Lesovský Tadeáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Cibulka Radek 0:4, Straka Dominik 2:2, Pohanka Vojtěch 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Šakvice - TJ Sokol Pouzdřany A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: 0:1, Smutek Pavel 4:0, Jakubčík Jiří 2:2, Smutek Květoslav 1:3, WO 0:4, body hostů: Geier Ivo 3:1, Halámek Zdeněk 2:1, Halámek Radek ml. 1:2, Geier David 0:3, WO 4:0), STP Mikulov D - TJ Sokol Velké Němčice B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Damborská Iveta 1:3, Čížková Dagmar 0:4, Sobota Luděk 1:3, Kalous Jakub 0:4, body hostů: Smetana Jaroslav 4:0, Furch František 3:1, Hlávka Stanislav 4:0, Tesař Petr 3:1), TJ Sokol KORY Tvrdonice A - SK Zaječí A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chrástek Tomáš 2:2, Láníček Vítězslav 0:1, Tuček Miroslav 3:0, Gajdošek Bronislav 4:0, Hasil Josef 1:2, WO 1:0, body hostů: Zhejbal Jiří 1:3, Klein Kamil 1:3, Hasilík Milan 1:3, Šlancar Zbyněk 2:1, WO 0:1),
2. kolo:
TJ SPORT Němčičky C - SK Zaječí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Josef 2:2, Stávek Josef 2:2, Hyclová Pavlína 0:4, Blaško Květoslav 3:1, body hostů: Zhejbal Jiří 1:3, Klein Kamil 1:3, Hasilík Milan 3:1, Šlancar Zbyněk 4:0), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol KORY Tvrdonice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Hlávka Stanislav 3:1, Tesař Petr 0:4, Hruška Jaroslav st. 1:3, body hostů: Gajdošek Bronislav 3:1, Chrástek Tomáš 3:1, Tuček Miroslav 2:2, Hasil Josef 2:2), TJ Sokol Pouzdřany A - STP Mikulov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Geier Ivo 3:1, Halámek Radek ml. 1:3, Geier Jiří 1:3, Halámek Zdeněk 2:2, body hostů: Čížková Dagmar 4:0, Sobota Luděk 2:2, Damborská Iveta 3:1, Kalous Jakub 0:4), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Šakvice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Dominik 0:2, Straka Vlastimil 0:3, Pohanka Vojtěch 0:4, WO 0:7, body hostů: Smutek Pavel 3:0, Jusko Andrej 2:0, Jakubčík Jiří 3:0, Šafařík Roman 1:0, WO 7:0), MSK Břeclav A - TJ Sokol Klobouky u Brna C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beneš Lukáš 0:4, Maněk Marek 2:2, Klenovec Ondřej 2:2, Koberová Klára 2:2, body hostů: Lesovský Tadeáš 2:2, Pilát Ondřej 1:3, Svoboda Aleš 4:0, Ryšavý Luděk 3:1), SK Zaječí B - SPIN Lednice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarůšek Vladimír 2:2, Barvíř Tomáš 1:3, Popovský Kamil 3:1, Radkovič Radek 1:3, body hostů: Bobrzyk Daniel 0:4, Gregor Miroslav 4:0, Jelínek Jaromír 3:1, Hejmala Karel 2:2),
3. kolo:
SPIN Lednice E - TJ SPORT Němčičky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jaromír 2:2, Gregor Miroslav 1:3, Hruška Vlastimil 2:1, Hejmala Karel 1:3, WO 1:0, body hostů: Ulica Jaromír 2:2, Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 1:3, Suský Josef 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - SK Zaječí B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lesovský Tadeáš 3:1, Hutáková Pavla nejml. 1:3, Bedřichová Ema 3:1, Pilát Ondřej 4:0, body hostů: Popovský Kamil 3:1, Svoboda Martin 0:4, Jarůšek Vladimír 1:3, Radkovič Radek 1:3), TJ Sokol Šakvice - MSK Břeclav A 9:9, STP Mikulov D - TJ Sokol Rakvice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížková Dagmar 4:0, Damborská Iveta 2:2, Sobota Luděk 0:2, Kalous Jakub 1:2, Kopřivová Jana 0:2, WO 1:0, body hostů: Straka Vlastimil 1:2, Straka Dominik 3:1, Cibulka Radek 3:1, Pohanka Vojtěch 1:3, WO 0:1), TJ Sokol KORY Tvrdonice A - TJ Sokol Pouzdřany A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdošek Bronislav 4:0, Hasil Josef 4:0, Chrástek Tomáš 3:1, Bartošek František 3:0, Láníček Vítězslav 0:1, body hostů: Geier Ivo 1:3, Halámek Zdeněk 0:4, Geier Jiří 1:3, Halámek Radek ml. 0:4), SK Zaječí A - TJ Sokol Velké Němčice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zhejbal Jiří 0:4, Šlancar Zbyněk 1:3, Jusko Andrej 3:1, Hasilík Milan 3:1, body hostů: Smetana Jaroslav 2:2, Šafařík Václav st. 2:2, Hlávka Stanislav 1:3, Tesař Petr 4:0),
4. kolo:
TJ SPORT Němčičky C - TJ Sokol Velké Němčice B -:-, TJ Sokol Pouzdřany A - SK Zaječí A -:-, TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol KORY Tvrdonice A -:-, MSK Břeclav A - STP Mikulov D -:-, SK Zaječí B - TJ Sokol Šakvice -:-, SPIN Lednice E - TJ Sokol Klobouky u Brna C -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ SPORT Němčičky C -:-, TJ Sokol Šakvice - SPIN Lednice E -:-, STP Mikulov D - SK Zaječí B -:-, TJ Sokol KORY Tvrdonice A - MSK Břeclav A -:-, SK Zaječí A - TJ Sokol Rakvice C -:-, TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Pouzdřany A -:-,
OP 4. třídy
2. kolo:
SPIN Lednice - Bulhary F - SK Zaječí z.s.C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Sebastian 3:1, Jurkovič Stanislav 0:4, Lebloch Pavel 2:2, Malovaný Petr 0:4, body hostů: Klein Kamil 4:0, Létal Dušan 2:2, Osička Radovan 2:2, Radkovič Zdeněk 3:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - MSK Břeclav - Tatran Poštorná B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Zdeněk 2:1, Tomolová Anna 2:1, Kovář Pavel 2:1, Tomola Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Blažek Daniel 3:1, Garčicová Karolína 1:3, Šperlink Daniel 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Klobouky u Brna D - SK Březí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bedřichová Ema 1:3, Huták Ondřej 2:1, Šubík Lubomír 0:4, Pilát Ondřej 4:0, Baturný Tomáš 0:1, body hostů: Dobiáš Rudolf 2:2, Sýkora Jan 2:2, Klaška Lukáš 2:2, Juren Jaroslav 3:1), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Morkůvky 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lengál Jaroslav 2:2, Halas Pavel st. 2:0, Vokál Radek 4:0, Vodáková Aneta 4:0, Urbánek Josef 1:1, body hostů: Páleník Jarmil 0:4, Hanák Daniel 1:3, Zukal David 2:2, Hanák Radim 0:4), STP Mikulov E - TJ Sokol Pouzdřany B 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Langová Kateřina 1:1, Benko David 2:0, Mikulinec Matěj 2:1, Brož Vítězslav 2:0, WO 8:0, body hostů: Čížek Martin 2:2, Matýska David 0:4, Sýkora Marek 0:1, WO 0:8), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Velké Němčice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Weiss Lukáš 2:2, Polák Milan 0:4, Hasala Jiří 1:3, Prokeš Antonín 1:3, body hostů: Sedláček Libor 1:3, Hruška Jaroslav st. 3:1, Smetana Jaroslav 4:0, Furch František 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - SPIN Lednice - Bulhary F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 1:3, Furch František 4:0, Hruška Jaroslav st. 4:0, Sedláček Libor 2:2, body hostů: Chovanec Radek 0:3, Malovaný Petr 1:3, Bureš Sebastian 2:2, Lebloch Pavel 2:2, Jurkovič Stanislav 0:1), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Brumovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek 2:2, Čížek Martin 0:3, Halámek Michal 3:1, Matýska David 0:4, WO 1:0, body hostů: Šišma Marek 2:2, Polák Milan 2:2, Šišma Ondřej 4:0, Prokeš Antonín 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Morkůvky - STP Mikulov E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páleník Jarmil 2:2, Hanák Daniel 4:0, Zukal David 3:1, Knoll Petr 3:1, body hostů: Brož Vítězslav 0:4, Mikulinec Matěj 2:2, Benko David 0:4, Novotný Mikuláš 2:2), SK Březí A - Orel Šitbořice B -:-, MSK Břeclav - Tatran Poštorná B - TJ Sokol Klobouky u Brna D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klenovec Ondřej 0:1, Janoušek Radek 2:2, Garčicová Karolína 2:2, Blažek Daniel 2:2, Beneš Lukáš 0:3, body hostů: Huták Ondřej 4:0, Pilát Ondřej 3:1, Bedřichová Ema 2:2, Hutáková Pavla nejml. 1:3), SK Zaječí z.s.C - TJ Jevišovka-Drnholec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klein Kamil 4:0, Radkovič Zdeněk 1:3, Létal Dušan 0:2, Svoboda Martin 0:4, Osička Jaroslav 1:1, body hostů: Tomolová Anna 3:1, Svoboda Zdeněk 2:2, Kovář Pavel 3:1, Tomola Jaroslav 2:2),
4. kolo:
SPIN Lednice - Bulhary F - TJ Jevišovka-Drnholec D -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna D - SK Zaječí z.s.C -:-, Orel Šitbořice B - MSK Břeclav - Tatran Poštorná B -:-, STP Mikulov E - SK Březí A -:-, TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Morkůvky -:-, TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Pouzdřany B -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany B - SPIN Lednice - Bulhary F -:-, TJ Sokol Morkůvky - TJ Sokol Velké Němčice C -:-, SK Březí A - TJ Sokol Brumovice C -:-, MSK Břeclav - Tatran Poštorná B - STP Mikulov E -:-, SK Zaječí z.s.C - Orel Šitbořice B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Klobouky u Brna D -:-,
OP1 dorostu
2. kolo:
SK Březí A - TJ Sokol Vranovice 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chromík Martin 2:0, Rašovský Daniel 2:0, Zeiner Max 2:0, WO 3:0, body hostů: Stejskal Martin 0:3, Klimeš Ivan 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Morkůvky A - STP Mikulov A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Knoll Petr 2:1, Zukal David 1:2, Žáček Patrik 0:3, body hostů: Kalous Jakub 3:0, Burda Ibrahim 1:2, Novotný Mikuláš 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Sokol Pouzdřany 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bobková Karolína 2:1, Huták Ondřej 2:0, Hutáková Pavla nejml. 3:0, Kocman Šimon 0:1, body hostů: Matýska David 0:3, Čížek Martin 0:3, Geier David 2:1), TJ Sokol Brumovice A - MSK Břeclav 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zítka Lukáš 0:2, Šišma Marek 0:2, Šišma Ondřej 0:2, WO 3:0, body hostů: Maněk Marek 3:0, Klenovec Ondřej 3:0, WO 0:3),
3. kolo:
MSK Břeclav - SK Březí A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Garčicová Karolína 1:1, Maněk Marek 2:0, Klepáčová Daniela 0:2, WO 3:0, body hostů: Chromík Martin 2:1, Rašovský Daniel 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Pouzdřany - TJ Sokol Brumovice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halámek Michal 2:1, Geier Josef 1:2, Geier David 2:1, body hostů: Šišma Marek 1:2, Šišma Ondřej 3:0, Zítka Lukáš 0:3), STP Mikulov A - TJ Sokol Klobouky u Brna 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čížek Ondřej 2:1, Kalous Jakub 1:2, Novotný Mikuláš 1:2, body hostů: Pilát Ondřej 2:1, Lesovský Tadeáš 2:1, Hutáková Pavla nejml. 1:2), TJ Sokol Vranovice - TJ Sokol Morkůvky A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Stejskal Martin 1:2, Klimeš Ivan 1:2, Stejskal Ondřej 1:2, body hostů: Knoll Petr 3:0, Hanák Daniel 3:0, Žáček Patrik 0:3),
4. kolo:
SK Březí A - TJ Sokol Morkůvky A -:-, TJ Sokol Klobouky u Brna - TJ Sokol Vranovice -:-, TJ Sokol Brumovice A - STP Mikulov A -:-, MSK Břeclav - TJ Sokol Pouzdřany -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany - SK Březí A -:-, STP Mikulov A - MSK Břeclav -:-, TJ Sokol Vranovice - TJ Sokol Brumovice A -:-, TJ Sokol Morkůvky A - TJ Sokol Klobouky u Brna -:-,
OP2 dorostu
2. kolo:
SK Březí B - TJ Agrotec Hustopeče 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kornhauser Filip 0:3, Štvrtecká Markéta 1:2, Cvrčková Tereza 0:3, body hostů: Wech Tomáš 2:1, Topinka Ondřej 3:0, Sedláček Jakub 3:0), TJ Jevišovka-Drnholec - STP Mikulov B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trněná Laura 0:3, Lukáčová Lucie 1:2, Bergman Vladimír 0:3, body hostů: Mikulincová Stela 3:0, Machová Adélka 3:0, Machová Zuzana 2:1), TJ Sokol Rakvice - TJ SPORT Němčičky 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vala Lukáš 0:3, Hrdina Radek 0:3, Puc Andreas 1:2, body hostů: Vala Filip 3:0, Ovesný Marek 2:1, Hádlíková Jitka 2:0, Ovesná Barbara 1:0), TJ Sokol Lanžhot - TJ Sokol Kobylí 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pardovský Jakub 0:2, Kulhavý Vojtěch 1:2, Krontorádová Alena 0:3, Krupica Vítězslav 0:1, body hostů: Matějovič David 3:0, Mrázek Petr 3:0, Viktorýn Michal 2:1), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Morkůvky B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševela František ml. 1:2, Zítková Sára 1:2, Lauterbach Samuel 2:1, body hostů: Zukal David 3:0, Lösslová Kristýna 2:1, Lösslová Karolína 0:2, Svojanovský Tomáš 0:1),
3. kolo:
TJ Sokol Morkůvky B - SK Březí B -:- (ODLOŽENO), TJ Sokol Kobylí - TJ Sokol Brumovice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Viktorýn Michal 3:0, Poulík Matyáš 3:0, Mrázek Petr 3:0, body hostů: Zítková Sára 0:3, Lauterbach Samuel 0:3, Ševela František ml. 0:3), TJ SPORT Němčičky - TJ Sokol Lanžhot 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hádlíková Jitka 2:0, Ovesná Jana 3:0, Vala Filip 3:0, Ovesný Marek 1:0, body hostů: Krontorádová Alena 0:3, Krupica Vítězslav 0:3, Pardovský Jakub 0:3), STP Mikulov B - TJ Sokol Rakvice 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Langová Kateřina 2:0, Mikulincová Stela 2:0, Kopřivová Eliška 1:1, WO 3:0, body hostů: Vala Lukáš 0:3, Hrdina Radek 1:2, WO 0:3), TJ Agrotec Hustopeče - TJ Jevišovka-Drnholec 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Wech Tomáš 2:1, Topinka Ondřej 2:1, Sedláček Jakub 2:1, body hostů: Lukáčová Klára 3:0, Trněná Laura 0:3, Lukáčová Lucie 0:3),
4. kolo:
SK Březí B - TJ Jevišovka-Drnholec -:-, TJ Sokol Rakvice - TJ Agrotec Hustopeče -:-, TJ Sokol Lanžhot - STP Mikulov B -:-, TJ Sokol Brumovice B - TJ SPORT Němčičky -:-, TJ Sokol Morkůvky B - TJ Sokol Kobylí -:-,
5. kolo:
TJ Sokol Kobylí - SK Březí B -:-, TJ SPORT Němčičky - TJ Sokol Morkůvky B -:-, STP Mikulov B - TJ Sokol Brumovice B -:-, TJ Agrotec Hustopeče - TJ Sokol Lanžhot -:-, TJ Jevišovka-Drnholec - TJ Sokol Rakvice -:-,
OP 5. třídy
2. kolo:
SPIN Lednice - Bulhary H - TJ Sokol KORY Tvrdonice B 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šulc Zdeněk 0:4, Kosek David 1:3, Pek Richard 0:4, WO 0:5, body hostů: Vala Miroslav 3:0, Brychta Josef 2:1, Vališ Milan 3:0, Pyskatý Roman 3:0, WO 5:0), SPIN Lednice G - SK Březí B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tisar Jaroslav 2:2, Sicha Zbyněk 0:4, Drobilič Filip 0:4, WO 0:5, body hostů: Rašovský Daniel 3:0, Chromík Martin 2:1, Chromík Milan 2:1, Smejkal Oldřich 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Brumovice D - TJ Jevišovka-Drnholec E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šišma Marek 4:0, Miklík Pavel ml. 3:1, Šišma Ondřej 4:0, Zítka Lukáš 1:3, body hostů: Lukáč Josef 1:3, Schmidt František 0:4, Tomola Vladimír 2:2, Mikulík Jan 1:3), TJ Sokol Křepice B - SK Březí C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Ivo 4:0, Papež Jan 4:0, Rubeš Jakub 4:0, Strouhal Jiří 4:0, body hostů: Cvrček Michal 0:4, Prachař Pavel 0:4, Štvrtecký René 0:4, Lásková Helena 0:1, Štvrtecká Markéta 0:3),
3. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec E - SPIN Lednice - Bulhary H 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomola Vladimír 4:0, Mrenica Ondřej 3:0, Trněná Anna 3:1, Lukáč Josef 4:0, Schmidt František 1:0, body hostů: Kosek David 1:3, Pek Richard 0:4, Budlanský Luboš 0:4, Šulc Zdeněk 0:4), SK Březí C - TJ Sokol Brumovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvrček Michal 3:1, Straková Dagmar 3:1, Prachař Pavel 3:1, Kornhauser Pavel 1:1, Štvrtecký René 0:2, body hostů: Šišma Marek 0:2, Miklík Pavel ml. 2:2, Přibyl Václav 0:4, Šišma Ondřej 3:1, Miklíková Helena 1:1), TJ Sokol KORY Tvrdonice B - SPIN Lednice G 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pyskatý Roman 3:1, Láníček Vítězslav 4:0, Vališ Milan 3:1, Vala Miroslav 2:0, Brychta Josef 0:2, body hostů: Tisar Jaroslav 1:3, Loukota Zdeněk ml. 3:1, Sicha Zbyněk 0:2, Bobrzyk Daniel 0:4, Pešl Jan 0:2), SK Březí B - TJ Sokol Křepice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Osička Viktor 0:4, Smejkal Oldřich 1:3, Rašovský Daniel 2:2, Chromík Martin 3:1, body hostů: Rubeš Jakub 3:1, Strouhal Jiří 3:1, Papež Jan 3:1, Brychta Ivo 1:3),
4. kolo:
SPIN Lednice - Bulhary H - SPIN Lednice G -:-, TJ Sokol Brumovice D - SK Březí B -:-, TJ Jevišovka-Drnholec E - SK Březí C -:-, TJ Sokol Křepice B - TJ Sokol KORY Tvrdonice B -:-,
5. kolo:
SK Březí C - SPIN Lednice - Bulhary H -:-, SK Březí B - TJ Jevišovka-Drnholec E -:-, TJ Sokol KORY Tvrdonice B - TJ Sokol Brumovice D -:-, SPIN Lednice G - TJ Sokol Křepice B -:-,
13. kolo:
SPIN Lednice G - TJ Sokol Brumovice D -:-, TJ Sokol KORY Tvrdonice B - TJ Jevišovka-Drnholec E -:-, SK Březí B - SK Březí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chromík Milan 1:1, Smejkal Oldřich 4:0, Rašovský Daniel 4:0, Chromík Martin 4:0, Rašovský Damian 2:0, body hostů: Kornhauser Pavel 1:3, Lásková Helena 0:4, Štvrtecký René 0:4, Prachař Pavel 0:2, Straková Dagmar 0:2), TJ Sokol Křepice B - SPIN Lednice - Bulhary H -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy