Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - Moravskoslezský SST - 2017-2018 - Divize muži (MS)
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Martynek Krzysztof1974TJ TŽ Třinec68 (56:12)19001878,9623
Elo statistiky
2.
Číž Rostislav1977SKST Baník Havířov D47 (35:12)18821878,369
Elo statistiky
3.
Szwarc Matěj2001TJ TŽ Třinec61 (45:16)18781859,9993
Elo statistiky
4.
Harenčák Jakub2000SKST Baník Havířov D56 (40:16)18681856,15102
Elo statistiky
5.
Opřálka Roman1969SK Stolní tenis Pstruží78 (54:24)18521844,9299
Elo statistiky
6.
Vrtal Oldřich1958TTC MG Odra GAS Vratimov64 (48:16)18351806,512
Elo statistiky
7.
Ribka Jakub1988TJ Sokol Kateřinky77 (50:27)18151812,8518
Elo statistiky
8.
Kaloč Svatopluk1953TTC FRÝDLANT B53 (38:15)18081832,6635
Elo statistiky
9.
Jiříček Dalibor1969ASK Tatra Kopřivnice B58 (41:17)17981842,3727
Elo statistiky
10.
Przybyla Michal1983SK - Svinov61 (37:24)17951814,8543
Elo statistiky
11.
Heuman Ivan1980TTC Siko Orlová C52 (34:18)17951784,59-19
Elo statistiky
12.
Horáková Libuše1976TTC FRÝDLANT B40 (30:10)17951768,7441
Elo statistiky
13.
Šustek Pavel1979TJ Odry61 (35:26)17911773,0740
Elo statistiky
14.
Bezdíček Milan1966TTC Siko Orlová C69 (41:28)17861773,9-30
Elo statistiky
15.
Pilch Jakub1999TJ TŽ Třinec64 (37:27)17811775,82-16
Elo statistiky
16.
Skácelík František1965TTC Siko Orlová C72 (47:25)17761808,81-10
Elo statistiky
17.
Beneš Radek1996TJ Sokol Brušperk70 (43:27)17711798,4271
Elo statistiky
18.
Kavala Filip1979TTC MG Odra GAS Vratimov55 (32:23)17661766,7621
Elo statistiky
19.
Krupník Jan1980TJ Ostrava KST E44 (23:21)17651772,0138
Elo statistiky
20.
Unzeitig Daniel1975TTC MG Odra GAS Vratimov67 (36:31)17581753,91-9
Elo statistiky
21.
Demek Zdeněk1963TJ Ostrava KST E54 (30:24)17551786,490
Elo statistiky
22.
Merta Marek1992TJ Ostrava KST E59 (26:33)17541733,7148
Elo statistiky
23.
Cabák Josef1949TTC Siko Orlová C43 (21:22)17411740,41-24
Elo statistiky
24.
Zajíc Josef1953SK Stolní tenis Pstruží67 (25:42)17391699,5233
Elo statistiky
25.
Kliment Miroslav1985TJ TŽ Třinec44 (21:23)17371737,23-2
Elo statistiky
26.
Kupec Rostislav1997TJ Ostrava KST E41 (19:22)17341789,25-49
Elo statistiky
27.
Uhlář Radim1972TTC MG Odra GAS Vratimov62 (33:29)17321759,8121
Elo statistiky
28.
Randis Vilém1977ASK Tatra Kopřivnice B66 (31:35)17241729,49-9
Elo statistiky
29.
Vojvodík Roman1998ASK Tatra Kopřivnice B49 (17:32)17231712,92-3
Elo statistiky
30.
Urbaniec Radim1972SK Stolní tenis Pstruží63 (18:45)17121673,91-31
Elo statistiky
31.
Macurák Michal2002SKST Baník Havířov D60 (21:39)17101738,964
Elo statistiky
32.
Blatný Jaroslav1954SK - Svinov69 (30:39)17101728,59-12
Elo statistiky
33.
Foldyna Radek1981SK - Svinov62 (22:40)17101713,09-96
Elo statistiky
34.
Skulina David1991SK - Svinov63 (29:34)17071718,6252
Elo statistiky
35.
Koloničný Petr1975TJ Sokol Brušperk60 (23:37)17061707,1464
Elo statistiky
36.
Merenda Ladislav1968ASK Tatra Kopřivnice B53 (20:33)17041710,92-82
Elo statistiky
37.
Střílka Jakub1991TJ Sokol Kateřinky68 (18:50)16951671,0444
Elo statistiky
38.
Roleder Ondřej1988TJ Sokol Kateřinky69 (22:47)16891675,8537
Elo statistiky
39.
Kašpar Tomáš1977TJ Sokol Kateřinky70 (21:49)16701674,75-62
Elo statistiky
40.
Babinec Zdeněk1990SK Stolní tenis Pstruží62 (21:41)16621694,1126
Hráči, kteří odehráli méně než 40 zápasů.
Elo statistiky
1.
Rusnák Aleš2002SKST Baník Havířov D24 (22:2)19171926,1162
Elo statistiky
2.
Bystřičan Josef1979TJ Sokol Brušperk28 (22:6)18631870,14-1
Elo statistiky
3.
Horut Daniel1981SKST Baník Havířov D34 (23:11)18241813,4543
Elo statistiky
4.
Kotek Dominik1999TTC FRÝDLANT B38 (27:11)17891793,3117
Elo statistiky
5.
Skotnica Martin2004TTC FRÝDLANT B33 (16:17)17321749,68-4
Elo statistiky
6.
Král Michal1985TJ Odry34 (12:22)17031697,616
Elo statistiky
7.
Kocián Petr1971TJ Sokol Brušperk31 (12:19)16931684,096
Elo statistiky
8.
Hudeczek Roman1977TJ Sokol Brušperk34 (9:25)16551675,83-30
Elo statistiky
9.
Gajdičiar Ondřej1987TJ Odry25 (6:19)16371627,73-17
Elo statistiky
10.
Pajak Wojciech1970TJ Sokol Brušperk39 (9:30)16251624,35-6
Hráči, kteří odehráli méně než 20 zápasů.
Elo statistiky
1.
Mynář Vojtěch2001SKST Baník Havířov D19 (14:5)19191980,04-30
Elo statistiky
2.
Medvecký Ján1978SKST Baník Havířov D4 (4:0)19151916,2212
Elo statistiky
3.
Sikora Ladislav1962TTC Siko Orlová C3 (3:0)17951811,4914
Elo statistiky
4.
Vitásek Adam2000TJ Ostrava KST E9 (4:5)17941774,88-2
Elo statistiky
5.
Gembala Jan1991TTC Siko Orlová C10 (2:8)17871802,59-50
Elo statistiky
6.
Pěnkava Pavel1974TTC FRÝDLANT B7 (5:2)17801796,8619
Elo statistiky
7.
Skalický Jiří1994TTC MG Odra GAS Vratimov16 (8:8)17731796,5-2
Elo statistiky
8.
Pajurek Zdeněk1982TJ Odry16 (9:7)17731778,8115
Elo statistiky
9.
Kadlec Vít2005TJ Ostrava KST E16 (7:9)17581770,988
Elo statistiky
10.
Kalina František1989TTC MG Odra GAS Vratimov6 (3:3)17491734,540
Elo statistiky
11.
Sviták Jakub1983TTC FRÝDLANT B4 (3:1)17391744,924
Elo statistiky
12.
Křenek Tomáš1994TJ Ostrava KST E17 (6:11)17331721,3-17
Elo statistiky
13.
Posker Jan1958TTC MG Odra GAS Vratimov4 (0:4)17271737,76-12
Elo statistiky
14.
Sedláček Michael2003TTC FRÝDLANT B13 (7:6)17151753,2124
Elo statistiky
15.
Pustka Matouš2001TTC FRÝDLANT B10 (3:7)17151696,976
Elo statistiky
16.
Martinák Lukáš1982SK - Svinov3 (1:2)17071696,683
Elo statistiky
17.
Košťál Daniel2005SKST Baník Havířov D2 (0:2)16931696,54-6
Elo statistiky
18.
Neuwirth Jaroslav1974TJ Sokol Brušperk12 (7:5)16911682,2522
Elo statistiky
19.
Orság Pavel1981TJ Odry3 (0:3)16871696,01-13
Elo statistiky
20.
Langer Milan1975TJ Odry3 (2:1)16771673,279
Elo statistiky
21.
Hendrych Daniel1998TJ Odry17 (6:11)16741676,925
Elo statistiky
22.
Vaňous Jiří1981TTC FRÝDLANT B6 (4:2)16581644,9816
Elo statistiky
23.
Vašendová Jana2003TJ Ostrava KST E6 (1:5)16541655,29-2
Elo statistiky
24.
Popelář Radim1967SK Stolní tenis Pstruží9 (0:9)16481656,25-31
Elo statistiky
25.
Theodor Filip1999SK - Svinov7 (1:6)16411643,045
Elo statistiky
26.
Galuszka Weronika1992TJ TŽ Třinec7 (1:6)16411630,212
Elo statistiky
27.
Dzida Martin2001TJ Ostrava KST E3 (0:3)16381649,91-6
Elo statistiky
28.
Holemý Josef1970TJ Odry7 (1:6)16371632,48-12
Elo statistiky
29.
Branný Tomáš2002TTC Siko Orlová C13 (5:8)16341637,2828
Elo statistiky
30.
Chlad Petr1996TJ Ostrava KST E14 (1:13)16331610,47-4
Elo statistiky
31.
Glos Michal1999TJ TŽ Třinec10 (1:9)16311640,33-16
Elo statistiky
32.
Michálek Pavel1975ASK Tatra Kopřivnice B13 (1:12)16311625,26-14
Elo statistiky
33.
Mezera Matěj2000ASK Tatra Kopřivnice B10 (1:9)16181607,220
Elo statistiky
34.
Henžel Michal2002SK - Svinov6 (1:5)16021631,594
Elo statistiky
35.
Musil Milan1960TTC Siko Orlová C3 (0:3)16011602,23-5
Elo statistiky
36.
Bača Jaroslav ml.2005TJ Odry13 (3:10)15951572,5637
Elo statistiky
37.
Jurga Filip ml.1997TJ TŽ Třinec13 (3:10)15901620,3210
Elo statistiky
38.
Chovanec Pavel1970SK - Svinov4 (1:3)15871586,2211
Elo statistiky
39.
Barša Michal1980TJ Odry2 (0:2)15811562,24-1
Elo statistiky
40.
Olbricht Petr1978TTC MG Odra GAS Vratimov5 (1:4)15751587,97-1
Elo statistiky
41.
Fojtíková Jana1964SKST Baník Havířov D2 (0:2)15681573,79-8
Elo statistiky
42.
Bělík Jakub2001ASK Tatra Kopřivnice B15 (0:15)15591559,33-6
Elo statistiky
43.
Borunský Pavel1964TJ Sokol Kateřinky3 (0:3)15591557,34-1
Elo statistiky
44.
Spiel Petr1974SK Stolní tenis Pstruží4 (1:3)15511547,4410
Elo statistiky
45.
Sikora Robert2000TTC Siko Orlová C13 (5:8)15501610,2230
Elo statistiky
46.
Král Petr1956TJ Odry2 (0:2)15381539,06-1
Elo statistiky
47.
Gromnica Václav1996TJ Sokol Brušperk2 (0:2)14821506,140
Elo statistiky
48.
Borovský Michal1993ASK Tatra Kopřivnice B3 (0:3)14551474,730
Elo statistiky
49.
Cigler Vojtěch1987TTC FRÝDLANT B3 (0:3)14361506,48-6
Elo statistiky
50.
Pavič Marcel1999ASK Tatra Kopřivnice B11 (1:10)14191431,4323
Elo statistiky
51.
Bala Zdeněk1944TJ Sokol Kateřinky6 (1:5)14141389,8621
Elo statistiky
52.
Marosz Alexandr2001SKST Baník Havířov D4 (0:4)13741397,320
Elo statistiky
53.
Rozkopal Vojtěch1972TJ Odry2 (0:2)13121318,910

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy