Žebříček - RSST Náchod - 2017-2018 - Regionální přebor II. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Pábl Josef1964TJ Jiskra Jaroměř C77 (71:6)14931516,28-1
Elo statistiky
2.
Kolátor Vladimír1957TJ Sokol Česká Skalice B88 (71:17)14701456,83123
Elo statistiky
3.
Hrycík Ladislav1958TJ Jiskra Jaroměř C66 (54:12)14521462,6329
Elo statistiky
4.
Hrobský Josef1958TJ Jiskra Jaroměř C73 (59:14)14311417,8-52
Elo statistiky
5.
Petera Milan1951Jednota Orel Bohuslavice A83 (64:19)14291406,9713
Elo statistiky
6.
Bouček Stanislav1943TJ Jiskra Jaroměř D76 (57:19)14271414,1950
Elo statistiky
7.
Petráško Milan1950TJ Jiskra Jaroměř D84 (63:21)14151399,6659
Elo statistiky
8.
Ligač Jozef1957TJ Červený Kostelec-Horní B85 (53:32)13851353,4840
Elo statistiky
9.
Kadlec Zdeněk1952TJ Sokol Velká Jesenice A86 (61:25)13811400,8349
Elo statistiky
10.
Jakl Petr1951Jednota Orel Bohuslavice A83 (59:24)13801394,868
Elo statistiky
11.
Kubant Miroslav1952Jednota Orel Bohuslavice A81 (59:22)13751416,5147
Elo statistiky
12.
Brzecki Piotr1950TJ Lokomotiva Meziměstí B71 (45:26)13661351,3985
Elo statistiky
13.
Kučera Vratislav1960TJ Sokol Jasenná A79 (46:33)13641343,0765
Elo statistiky
14.
Rosa Zdeněk1965TJ Červený Kostelec-Horní B72 (36:36)13521324,7717
Elo statistiky
15.
Měšťanová Petra1996TJ Sokol Česká Skalice B62 (38:24)13501334,97-42
Elo statistiky
16.
Tláskalová Klára1998TJ Sokol Jasenná A58 (35:23)13491359,72-22
Elo statistiky
17.
Rubeš Jaroslav1959Jednota Orel Bohuslavice A86 (56:30)13431348,86-37
Elo statistiky
18.
Hrobský Petr1958TJ Jiskra Jaroměř C74 (47:27)13391368,82-14
Elo statistiky
19.
Svoboda Vít1955Jednota Orel Bohuslavice B88 (57:31)13261385,33-25
Elo statistiky
20.
Vaněk František1973TJ Červený Kostelec-Horní C74 (38:36)13231317,7447
Elo statistiky
21.
Hejzlar Jaromír1947TJ Jiskra Jaroměř D75 (40:35)13181301,31-31
Elo statistiky
22.
Škoda Jiří1959TJ Červený Kostelec-Horní B86 (40:46)13151280,38-10
Elo statistiky
23.
Drapač Petr st.1964TJ Červený Kostelec-Horní C58 (28:30)13141308,53-6
Elo statistiky
24.
Dvořáček Aleš1962TJ Sokol Velká Jesenice A77 (41:36)13131331,9247
Elo statistiky
25.
Hamzová Klárka1996TJ Sokol Česká Skalice B72 (37:35)13111300,34-15
Elo statistiky
26.
Podhorský Pavel1981TJ Lokomotiva Meziměstí B83 (48:35)13081346,55-28
Elo statistiky
27.
Ošťádal Jaroslav1945TJ Sokol Česká Skalice B84 (44:40)13061339,23-52
Elo statistiky
28.
Hrubeš Jaroslav1941TJ Sokol Česká Skalice C87 (45:42)13051292,8527
Elo statistiky
29.
Kučerová Markéta1996TJ Sokol Jasenná A74 (35:39)13041289,6511
Elo statistiky
30.
Mýl Karel1953TJ Červený Kostelec-Horní B63 (24:39)12931268,16-4
Elo statistiky
31.
Tojnar Jiří st.1970Jednota Orel Bohuslavice B75 (45:30)12881350,76-10
Elo statistiky
32.
Ježek Pavel1975TJ Sokol Velká Jesenice A80 (41:39)12801340,5252
Elo statistiky
33.
Jakl Pavel1978Jednota Orel Bohuslavice B76 (34:42)12671282,832
Elo statistiky
34.
Čápová Lenka1966TJ Červený Kostelec-Horní C55 (31:24)12641295,8735
Elo statistiky
35.
Kratěna Vojtěch1960TJ Sokol Velká Jesenice A67 (29:38)12561264,6468
Elo statistiky
36.
Perutek Josef1953TJ Sokol Česká Skalice C83 (28:55)12561216,91-25
Elo statistiky
37.
Rojt Jan1959TJ Náchod D79 (21:58)12431223,8736
Elo statistiky
38.
Krupička Vladimír1961Jednota Orel Bohuslavice B58 (26:32)12421254,91-78
Elo statistiky
39.
Brát Petr1960TJ Červený Kostelec-Horní C66 (23:43)12411228,0410
Elo statistiky
40.
Duben Tomáš1972TJ Sokol Jasenná A65 (25:40)12391246,58-20
Elo statistiky
41.
Kuřátko Miloš1966TJ Červený Kostelec-Horní C52 (18:34)12281240,3113
Elo statistiky
42.
Madarász Štefan1960TJ Náchod D82 (19:63)12211211,93-8
Elo statistiky
43.
Zetek Libor1959TJ Náchod D78 (19:59)12111214,5164
Elo statistiky
44.
Prosa Stanislav1950TJ Sokol Česká Skalice C54 (10:44)11711177,39-46
Elo statistiky
45.
Bek Miroslav1949TJ Lokomotiva Meziměstí B82 (19:63)11681117,98117
Elo statistiky
46.
Čáp Petr1964TJ Sokol Česká Skalice C73 (8:65)11271107,61-25
Elo statistiky
47.
Radwaňski Kazimierz1961TJ Lokomotiva Meziměstí B87 (10:77)11021108,23-7
Elo statistiky
48.
Prokop Michal1991TJ Náchod D54 (4:50)10651021,5787
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů.
Elo statistiky
1.
Ptáček Ladislav1963TJ Náchod D34 (22:12)13991404,43-15
Elo statistiky
2.
Duben Milan1974TJ Sokol Jasenná A39 (26:13)13701367,29-1
Elo statistiky
3.
Špreňarová Miroslava1964TJ Jiskra Jaroměř D41 (21:20)13321327,41-17
Elo statistiky
4.
Doubek Ondřej2001TJ Jiskra Jaroměř D34 (20:14)13121314,7444
Elo statistiky
5.
Jirásek Petr1958TJ Jiskra Jaroměř C34 (17:17)12451253,2935
Elo statistiky
6.
Hrubý Bohuslav1955TJ Sokol Česká Skalice C40 (12:28)12211197,5533
Elo statistiky
7.
Ošťádal Jaroslav ml.1984TJ Sokol Česká Skalice B36 (6:30)11691168,1510
Elo statistiky
8.
Hrstka Milan1966TJ Červený Kostelec-Horní C33 (6:27)11621158,9618
Elo statistiky
9.
Ungrád Jiří1976Jednota Orel Bohuslavice B22 (1:21)11581134,32-25
Elo statistiky
10.
Šimůnek Josef1948TJ Červený Kostelec-Horní B30 (3:27)10541064,18-7
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kuře Otakar1946TJ Náchod D11 (8:3)13671372,21-12
Elo statistiky
2.
Šorfová Irena1968TJ Sokol Česká Skalice C9 (2:7)13401349,48-26
Elo statistiky
3.
Pilát Jaroslav1957TJ Červený Kostelec-Horní B4 (3:1)131913195
Elo statistiky
4.
Ryšavý Roman1994TJ Lokomotiva Meziměstí B4 (0:4)12811281-13
Elo statistiky
5.
Piskora Pavel1962TJ Lokomotiva Meziměstí B6 (2:4)12431253,05-6
Elo statistiky
6.
Hofman Lukáš1983TJ Sokol Velká Jesenice A8 (2:6)12161224,644
Elo statistiky
7.
Dvořák Karel1956TJ Sokol Jasenná A19 (3:16)11681162,73-18
Elo statistiky
8.
Valčík Lukáš2000TJ Jiskra Jaroměř C10 (5:5)11621155,4252
Elo statistiky
9.
Bekr Milan1971TJ Sokol Velká Jesenice A4 (0:4)11341178,09-2
Elo statistiky
10.
Postupa Jan1977TJ Sokol Česká Skalice B4 (0:4)11341144,6-17
Elo statistiky
11.
Cohorna Petr st.1968TJ Sokol Velká Jesenice A4 (0:4)11261129,140
Elo statistiky
12.
Hofman Václav1954TJ Sokol Velká Jesenice A21 (5:16)11221142,717
Elo statistiky
13.
Prušinovský Jiří1957Jednota Orel Bohuslavice B8 (2:6)11061118,3937
Elo statistiky
14.
Hardubejová Anna1964TJ Jiskra Jaroměř D15 (3:12)11031105,575
Elo statistiky
15.
Vlach Tomáš1973TJ Lokomotiva Meziměstí B7 (0:7)10691080,66-1
Elo statistiky
16.
Divecký Václav1966TJ Jiskra Jaroměř D4 (1:3)987983,829
Elo statistiky
17.
Smola Jan1955Jednota Orel Bohuslavice A4 (0:4)951943,270
Elo statistiky
18.
Stuchlík Zdeněk1955Jednota Orel Bohuslavice B2 (0:2)818823,290

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS