Žebříček - Pražský SST - 2017-2018 - 3. třída B muži (RS-1B)
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Šíp Martin2006SF SKK EL Niňo Praha J32 (29:3)16661682,1976
Elo statistiky
2.
Tichý Květoslav1950TJ Sokol Nusle Praha E38 (34:4)16141601,9910
Elo statistiky
3.
Rybář Martin1963SK Start Praha B27 (22:5)16121602,26-21
Elo statistiky
4.
Forgáč Andrej1987TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B53 (46:7)15971606,3437
Elo statistiky
5.
Sochor Adam2002TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B50 (39:11)15911592,5746
Elo statistiky
6.
Němec Filip2002SF SKK EL Niňo Praha J49 (42:7)15781613,66140
Elo statistiky
7.
Poledne Jan1985SK Start Praha B30 (21:9)15661542,17-44
Elo statistiky
8.
Ako David1993TJ Sokol Žižkov B68 (53:15)15451535,7734
Elo statistiky
9.
Štencek Jiří1987TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B60 (42:18)15411537,4564
Elo statistiky
10.
Dlask Marek1991AC Sparta Praha H47 (27:20)15341526,779
Elo statistiky
11.
Kouba Jan1999Slovan KST Bohnice E67 (49:18)15321545,48107
Elo statistiky
12.
Kubelka Martin2001SF SKK EL Niňo Praha J36 (26:10)15311548,4684
Elo statistiky
13.
Peršl Martin1966TJ AVIA Čakovice F34 (20:14)15311505,36-14
Elo statistiky
14.
Prokopenko Oleg1986SF SKK EL Niňo Praha J28 (22:6)15291500,1749
Elo statistiky
15.
Dyršmíd Milan1956TJ Sokol Nové Vysočany A65 (43:22)15231521,45-4
Elo statistiky
16.
Procházka Radek1970SK Dolní Měcholupy A62 (41:21)15181523,6-25
Elo statistiky
17.
Rulc Lukáš2003AC Sparta Praha H31 (20:11)15161543,87118
Elo statistiky
18.
Dalešický Josef1963TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B35 (19:16)15161503,09-24
Elo statistiky
19.
Mach Jakub1985TJ AVIA Čakovice F41 (26:15)15101516,4511
Elo statistiky
20.
Adášek Jan1961SK Start Praha B64 (43:21)15051528,6713
Elo statistiky
21.
Randáček Miroslav1980SK Dolní Měcholupy A64 (41:23)15051508,7938
Elo statistiky
22.
Budiš Ondřej1962PSK Olymp Praha B44 (26:18)15041513,56-3
Elo statistiky
23.
Thomka Pavel1966Slovan KST Bohnice E53 (32:21)15011496,0658
Elo statistiky
24.
Látal Jan1983SK Dolní Měcholupy A59 (35:24)15011486,4848
Elo statistiky
25.
Zázvorka Jan1993TJ AVIA Čakovice F39 (27:12)14931523,05-10
Elo statistiky
26.
Sýs Alan1992AC Sparta Praha H22 (16:6)14931503,9247
Elo statistiky
27.
Bartoňová Jitka1974Slovan KST Bohnice E29 (15:14)14751470,94
Elo statistiky
28.
Havel Jiří1976SK Start Praha B43 (24:19)14741472,7530
Elo statistiky
29.
Domnosil Tomáš1984Slovan KST Bohnice E65 (29:36)14621421,99-18
Elo statistiky
30.
Havel Jaroslav1946PSK Olymp Praha B57 (36:21)14611496,41-28
Elo statistiky
31.
Hanzlík Tomáš1984TJ AVIA Čakovice F28 (15:13)14561436,175
Elo statistiky
32.
Martinek Patrik1974SK Dolní Měcholupy A37 (21:16)14551460,56-13
Elo statistiky
33.
Pešek Miroslav1986TJ Sokol Nové Vysočany A61 (33:28)14541465,23-50
Elo statistiky
34.
Zúbrik Mário1969TJ Sokol Suchdol-Sedlec A65 (31:34)14471441,75-14
Elo statistiky
35.
Lomský Gustav1956TJ AVIA Čakovice F65 (29:36)14451448,46-28
Elo statistiky
36.
Korchak Oleksandr1989SF SKK EL Niňo Praha J49 (21:28)14451426,1733
Elo statistiky
37.
Ježková Kateřina1981TJ Sokol Nusle Praha E34 (20:14)14441426,9856
Elo statistiky
38.
Ploc Marek1979PSK Olymp Praha B45 (19:26)14421448,55-56
Elo statistiky
39.
Nguyen Dominik1978AC Sparta Praha H26 (13:13)14401475,22-1
Elo statistiky
40.
Košek Lukáš1980AC Sparta Praha H54 (28:26)14341440,82-10
Elo statistiky
41.
Kopecký Michael2005SF SKK EL Niňo Praha J29 (19:10)14331443,24102
Elo statistiky
42.
Kruchina Jiří1972TJ Sokol Nové Vysočany A70 (34:36)14331441,191
Elo statistiky
43.
Fridrich Miloslav1958Slovan KST Bohnice E67 (28:39)14281408,04-37
Elo statistiky
44.
Elčkner Miroslav ml.1974TJ Sokol Žižkov B40 (14:26)14201430,53-5
Elo statistiky
45.
Pluska Oleh1970TJ Sokol Nusle Praha E60 (31:29)14191439,35-57
Elo statistiky
46.
Nousek Jiří1953TJ Sokol Nové Vysočany A39 (13:26)14161392,0216
Elo statistiky
47.
Vláčil Jiří1984TJ Sokol Žižkov B53 (21:32)14111414,087
Elo statistiky
48.
Slováček Jakub1985TJ Sokol Žižkov B60 (23:37)14041388,65-4
Elo statistiky
49.
Fišer Josef1983TJ Sokol Žižkov B47 (23:24)14001414,2-10
Elo statistiky
50.
Hubač Martin1991AC Sparta Praha H34 (14:20)13931412,6934
Elo statistiky
51.
Kartaš Zdeněk1964TJ Sokol Nové Vysočany A23 (10:13)13911392,5137
Elo statistiky
52.
Vaněk Martin1975TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B36 (9:27)13841390,6-8
Elo statistiky
53.
Luxemburk Jaroslav1971SF SKK EL Niňo Praha J30 (8:22)13731368,33-12
Elo statistiky
54.
Svoboda Igor1969TJ Sokol Nusle Praha E56 (17:39)13631369,81-67
Elo statistiky
55.
Kašpar Ladislav1949TJ AVIA Čakovice F62 (14:48)13621347,41-8
Elo statistiky
56.
Turek Tomáš1967PSK Olymp Praha B39 (11:28)13541370,46-7
Elo statistiky
57.
Růžička Václav1945TJ Sokol Suchdol-Sedlec A63 (14:49)13301310,57-32
Elo statistiky
58.
Pocz Štefan1954PSK Olymp Praha B35 (5:30)13291330,26-25
Elo statistiky
59.
Koťátko Pravoslav1963TJ Sokol Suchdol-Sedlec A47 (9:38)13221334,4633
Elo statistiky
60.
Bajtler Martin1959SK Start Praha B45 (8:37)13141292,94-52
Elo statistiky
61.
Hojovec Ondřej1960TJ Sokol Suchdol-Sedlec A28 (5:23)13101344,38-20
Elo statistiky
62.
Nacher Patrik1974SK Start Praha B34 (7:27)13101321,26-7
Elo statistiky
63.
Adámek Miroslav1953TJ Sokol Nusle Praha E37 (2:35)12231220,18-22
Hráči, kteří odehráli méně než 22 zápasů.
Elo statistiky
1.
Srnka Jan1981TJ Sokol Nusle Praha E10 (10:0)16941685,2840
Elo statistiky
2.
Tůma Michal1969PSK Olymp Praha B8 (3:5)15131561,4-44
Elo statistiky
3.
Chalupa Jaroslav1983AC Sparta Praha H12 (7:5)14601450,9520
Elo statistiky
4.
Merkl Roman1994AC Sparta Praha H13 (5:8)14471441,53-18
Elo statistiky
5.
Vojta Martin1968SK Dolní Měcholupy A20 (14:6)14241457,0847
Elo statistiky
6.
Gajda Jonáš2004SF SKK EL Niňo Praha J3 (1:2)14181457,021
Elo statistiky
7.
Bláha Tomáš1996AC Sparta Praha H14 (5:9)14161441,51-19
Elo statistiky
8.
Čermák Jiří1958TJ Sokol Žižkov B9 (2:7)14151403,894
Elo statistiky
9.
Podrazil Vojtěch2003AC Sparta Praha H19 (10:9)14131447,0144
Elo statistiky
10.
Brož Josef1952SK Dolní Měcholupy A4 (1:3)14031408,63-14
Elo statistiky
11.
Chocová Alena1977TJ AVIA Čakovice F14 (4:10)13941414,05-18
Elo statistiky
12.
Červeňák Marian1984TJ Sokol Žižkov B3 (0:3)13891389-9
Elo statistiky
13.
Wavrečka Ronald1974TJ Sokol Nusle Praha E6 (1:5)13821368,15-4
Elo statistiky
14.
Kňažík Ondřej1993TJ Sokol Nové Vysočany A14 (4:10)13811366,05-1
Elo statistiky
15.
Botek Radomír1970SK Start Praha B17 (9:8)13791338,3346
Elo statistiky
16.
Filípek Martin2000SF SKK EL Niňo Praha J4 (1:3)13701393,930
Elo statistiky
17.
Šusta Petr2003AC Sparta Praha H11 (4:7)13691392,5520
Elo statistiky
18.
Hladík Petr1981TJ Sokol Žižkov B4 (1:3)13691375,14-5
Elo statistiky
19.
Vokál Roman1997TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B6 (2:4)13661350,5414
Elo statistiky
20.
Kalista Jan1979TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B17 (5:12)136213624
Elo statistiky
21.
Zerkal Sergey1966Slovan KST Bohnice E7 (2:5)13501346,444
Elo statistiky
22.
Trnovský Ivo1961SK Start Praha B3 (0:3)13471359,89-7
Elo statistiky
23.
Litomiský Petr1982TJ Sokol Nové Vysočany A12 (3:9)13421334,682
Elo statistiky
24.
Beneš Karel1959TJ Sokol Nusle Praha E12 (1:11)13411323,57-24
Elo statistiky
25.
Kotrč Michal1958SF SKK EL Niňo Praha J3 (1:2)13361338,05-1
Elo statistiky
26.
Mára Karel1966SK Dolní Měcholupy A6 (1:5)13331358,4-4
Elo statistiky
27.
Zítek Martin2002AC Sparta Praha H2 (0:2)13131327,03-2
Elo statistiky
28.
Šmolík Jindřich1942TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B2 (0:2)12991315,68-3
Elo statistiky
29.
Motlík Pavel1959TJ Sokol Nusle Praha E3 (0:3)12991287,55-5
Elo statistiky
30.
Jirků Jaromír1991PSK Olymp Praha B5 (1:4)12951288,190
Elo statistiky
31.
Kroupa Rudolf1949AC Sparta Praha H3 (0:3)12841273,56-1
Elo statistiky
32.
Vytisk Václav1950TJ Sokol Nové Vysočany A3 (1:2)12771255,036
Elo statistiky
33.
Brettschneider Zdeněk1960TJ Sokol Nusle Praha E3 (0:3)12761276,8-3
Elo statistiky
34.
Novotný Miroslav1951SF SKK EL Niňo Praha J3 (0:3)12561261,67-3
Elo statistiky
35.
Lösterová Anna1951TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita B3 (0:3)12561250,17-4
Elo statistiky
36.
Čáha Jiří2000Slovan KST Bohnice E2 (0:2)12521261,620
Elo statistiky
37.
Boloňský Andrej1976TJ Sokol Nusle Praha E7 (1:6)12511221,3817
Elo statistiky
38.
Hedervári Robert1968TJ Sokol Nusle Praha E2 (0:2)12451259,80
Elo statistiky
39.
Studničný Jaromír1947TJ Sokol Suchdol-Sedlec A18 (0:18)12401233,72-24
Elo statistiky
40.
Suková Helena1965SK Start Praha B3 (0:3)12301248,44-1
Elo statistiky
41.
Klatovský Karel1939TJ Sokol Suchdol-Sedlec A9 (0:9)12231212,35-2
Elo statistiky
42.
Klindera Antonín1946TJ Sokol Nové Vysočany A2 (0:2)12221224,530
Elo statistiky
43.
Pozníček Josef1946PSK Olymp Praha B5 (0:5)11521151,350
Elo statistiky
44.
Racek Jiří1948TJ Sokol Suchdol-Sedlec A5 (0:5)111811180

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy