Žebříček - KSST Jihomoravský - 2018-2019 - Krajská soutěž II. třídy B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Kvíčala David1995KST Kunštát A72 (71:1)18161813,627
Elo statistiky
2.
Sedláček Radek1979TJ Sokol Drnovice A60 (49:11)17381718,671
Elo statistiky
3.
Přikryl Jiří1977KST Blansko C37 (30:7)17251728,32-17
Elo statistiky
4.
Kvíčala Josef1971KST Kunštát A61 (53:8)17181739,4712
Elo statistiky
5.
Voráč Pavel1977KST Blansko C64 (54:10)17061702,2516
Elo statistiky
6.
Suchý Petr1988STK Zbraslavec B65 (55:10)16981710,5516
Elo statistiky
7.
Křepela Lubomír1973STK Zbraslavec B45 (36:9)16961711,6436
Elo statistiky
8.
Šmetka Miroslav1986TJ Sokol Hlubočany B55 (43:12)16641676,9439
Elo statistiky
9.
Rotrekl Lukáš1994TJ Cemo Mokrá B61 (42:19)16641666,5315
Elo statistiky
10.
Šalamoun Lubomír1964KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D63 (44:19)16571653,5-17
Elo statistiky
11.
Kobolka Luboš1983TJ Sokol Hlubočany B68 (47:21)16381648,8742
Elo statistiky
12.
Mach Ondřej1984TJ Holásky C39 (29:10)16231660,6271
Elo statistiky
13.
Sehnal Stanislav1969Triangl o.s. Rájec A72 (41:31)16211567,8938
Elo statistiky
14.
Vysloužil Jan1996TJ Holásky C54 (30:24)16191618,3531
Elo statistiky
15.
Škvařil Petr1997TJ Holásky C60 (37:23)16101611,1542
Elo statistiky
16.
Müller Zdeněk st.1960TJ Sokol Hlubočany B46 (25:21)16011588,018
Elo statistiky
17.
Kazdera Pavel1955KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D69 (34:35)15861590,5515
Elo statistiky
18.
Richter Milan1979TJ Sokol Ždárná A67 (38:29)15831583,53-35
Elo statistiky
19.
Rotrekl Michal1995TJ Cemo Mokrá B72 (37:35)15671583,87109
Elo statistiky
20.
Zimek Jaroslav1963KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D60 (29:31)15611557,96-31
Elo statistiky
21.
Šplíchal Jiří1963SK Kuřim B63 (32:31)15501560,9255
Elo statistiky
22.
Svěrák Martin1985STK Zbraslavec B49 (24:25)15461530,7234
Elo statistiky
23.
Šustáček Ondřej1978Triangl o.s. Rájec A49 (20:29)15451549,31-40
Elo statistiky
24.
Zouhar Michal1983Triangl o.s. Rájec A68 (33:35)15431542,490
Elo statistiky
25.
Hruška Pavel1984TTC Koral Tišnov B51 (27:24)15361552,2527
Elo statistiky
26.
Skoupý Michal2002KST Blansko C55 (27:28)15321565,9560
Elo statistiky
27.
Štěpánek Luděk1978SK Kuřim B54 (20:34)15301525,9625
Elo statistiky
28.
Krása Petr st.1970STK Zbraslavec B41 (19:22)15251549,67-31
Elo statistiky
29.
Kalousek Viktor1973TJ Sokol Drnovice A44 (18:26)15061518,9551
Elo statistiky
30.
Levardi Robert1973TJ Cemo Mokrá B72 (27:45)15031503,359
Elo statistiky
31.
Dospíšil Pavel ml.1991TTC Koral Tišnov B36 (13:23)14991508,14-39
Elo statistiky
32.
Šťastný Pavel1979SK Kuřim B59 (19:40)14981491,68-32
Elo statistiky
33.
Svoboda Jan1993Triangl o.s. Rájec A65 (24:41)14851487,25-45
Elo statistiky
34.
Doležal Jiří1959SK Kuřim B42 (16:26)14771492,8437
Elo statistiky
35.
Meluzín Rostislav1987TJ Sokol Ždárná A45 (14:31)14771455,48-6
Elo statistiky
36.
Polívka Roman1975TJ Sokol Ždárná A58 (22:36)14761470,9824
Elo statistiky
37.
Sojka Petr st.1968KST Kunštát A47 (11:36)14291432,99-22
Elo statistiky
38.
Sýkora Josef1982TJ Sokol Ždárná A57 (13:44)14221409,318
Elo statistiky
39.
Zubal Ladislav1954TJ Sokol Drnovice A36 (7:29)14071398,946
Elo statistiky
40.
Nejedlý Pavel1983KST Kunštát A52 (8:44)13981397,72-22
Elo statistiky
41.
Bastl Pavel1974TJ Sokol Drnovice A66 (8:58)13621373,448
Hráči, kteří odehráli méně než 36 zápasů.
Elo statistiky
1.
Baričák Marek1984TJ Sokol Hlubočany B33 (28:5)17731764,1727
Elo statistiky
2.
Nováček Libor1965TTC Koral Tišnov B29 (28:1)17641738,6628
Elo statistiky
3.
Dospíšil Pavel1969TTC Koral Tišnov B20 (19:1)16981696,1822
Elo statistiky
4.
Škorpík Jan1986TJ Cemo Mokrá B31 (21:10)16591660,0612
Elo statistiky
5.
Hofírek Dominik1995TJ Cemo Mokrá B29 (18:11)16161625,9837
Elo statistiky
6.
Hruška Petr1964KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D35 (19:16)15931607,68-9
Elo statistiky
7.
Zukal Aleš2002KST Blansko C22 (19:3)15761611,1892
Elo statistiky
8.
Procházka Ondřej1986KST Blansko C34 (19:15)15741560,58-16
Elo statistiky
9.
Malach Martin1986Triangl o.s. Rájec A21 (12:9)15511551,2531
Elo statistiky
10.
Rozman Michal1990TJ Holásky C22 (11:11)15501530,68-2
Elo statistiky
11.
Bednář Josef2001KST Blansko C18 (10:8)15481555,1545
Elo statistiky
12.
Cvrkal Rudolf ml.2000TTC Koral Tišnov B35 (16:19)15221537,4958
Elo statistiky
13.
Kytner Matěj1998TTC Koral Tišnov B28 (8:20)15211522,6-2
Elo statistiky
14.
Štourač Milan1963SK Kuřim B21 (9:12)15151525,012
Elo statistiky
15.
Koc František1963KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D31 (13:18)15141518,78-14
Elo statistiky
16.
Babáková Klára1993TJ Holásky C27 (12:15)15071516,3655
Elo statistiky
17.
Šafařík Michal1988TJ Sokol Hlubočany B25 (12:13)14931545,6116
Elo statistiky
18.
Křepela Zdeněk1982STK Zbraslavec B30 (8:22)14521428,387
Elo statistiky
19.
Kovář Josef st.1963KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D26 (8:18)14301457,61-10
Elo statistiky
20.
Cvrkal Richard2002TTC Koral Tišnov B19 (6:13)13971409,1476
Elo statistiky
21.
Žáček Václav1988TJ Sokol Ždárná A33 (3:30)13721360,171
Elo statistiky
22.
Kuchtíček Jakub1988TJ Sokol Drnovice A22 (0:22)10911126,750
Hráči, kteří odehráli méně než 18 zápasů.
Elo statistiky
1.
Vitula Josef1974TTC Koral Tišnov B4 (4:0)18361813,745
Elo statistiky
2.
Mikula Stanislav1964KST Blansko C9 (8:1)17651761,43-6
Elo statistiky
3.
Konečný Štěpán1996KST Blansko C10 (7:3)16791675,95-8
Elo statistiky
4.
Klimeš René1966TJ Holásky C7 (3:4)16111622,47-10
Elo statistiky
5.
Smolík Milan1963SK Kuřim B7 (6:1)16071632,554
Elo statistiky
6.
Babáková Radka1972TJ Holásky C3 (1:2)15951612,31-1
Elo statistiky
7.
Vičík Oldřich1962TJ Holásky C14 (7:7)15881551,93-2
Elo statistiky
8.
Žilka Milan1963TJ Holásky C8 (5:3)15851599,09-3
Elo statistiky
9.
Plhák Jaromír1982TJ Holásky C4 (4:0)15681591,5814
Elo statistiky
10.
Jízdný Martin1986SK Kuřim B11 (5:6)15621576,31-23
Elo statistiky
11.
Trávníčková Karla1973KST Blansko C2 (2:0)15121511,662
Elo statistiky
12.
Šturm Jan1992TJ Holásky C11 (7:4)14991515,747
Elo statistiky
13.
Žák Jiří1987TJ Holásky C3 (3:0)14991494,112
Elo statistiky
14.
Machala Vítězslav1962TJ Sokol Hlubočany B10 (0:10)14831522,77-38
Elo statistiky
15.
Procházka Miroslav1957TJ Sokol Hlubočany B10 (1:9)14741476,16-43
Elo statistiky
16.
Otych Roman st.1970TJ Cemo Mokrá B5 (1:4)14611456,46-10
Elo statistiky
17.
Sekanina Jan1963STK Zbraslavec B16 (4:12)14591471,82-11
Elo statistiky
18.
Novák Ivo1958TJ Sokol Hlubočany B8 (0:8)14561463,32-28
Elo statistiky
19.
Stloukal Jiří1980STK Zbraslavec B3 (1:2)14521457,08-7
Elo statistiky
20.
Vysloužil Vítězslav2000TJ Holásky C2 (2:0)14441441,910
Elo statistiky
21.
Klusák Jaromír1974TTC Koral Tišnov B15 (6:9)14431437,8320
Elo statistiky
22.
Dvořák Ladislav1975TJ Holásky C6 (3:3)14261422,08-2
Elo statistiky
23.
Nejedlý Jiří1980KST Kunštát A15 (2:13)14241438,13-14
Elo statistiky
24.
Šelc Martin1988TJ Holásky C13 (4:9)14151389,16-23
Elo statistiky
25.
Vojtěch Miloslav1950TJ Cemo Mokrá B3 (0:3)14061402,61-12
Elo statistiky
26.
Dudek Michal1986Triangl o.s. Rájec A8 (2:6)13881361,612
Elo statistiky
27.
Boček Josef1967KST Kunštát A16 (3:13)13801403,17-7
Elo statistiky
28.
Reček Martin1973TJ Sokol Hlubočany B9 (1:8)13661370,55-2
Elo statistiky
29.
Štaud Miloš1965KST Kunštát A4 (1:3)13631379,130
Elo statistiky
30.
Michele David1994KST Kunštát A5 (1:4)13561347,918
Elo statistiky
31.
Sádlík Luděk1963TJ Sokol Hlubočany B14 (3:11)13401350,712
Elo statistiky
32.
Borovec Karel1965TJ Sokol Drnovice A5 (0:5)13331323,35-9
Elo statistiky
33.
Přikryl Vojtěch2006KST Blansko C3 (0:3)13291356,820
Elo statistiky
34.
Polák Martin1984KST Kunštát A8 (0:8)13131295,15-4
Elo statistiky
35.
Krištof Lukáš2005TTC Koral Tišnov B8 (1:7)12891283,8915
Elo statistiky
36.
Sojka Petr ml.1994KST Kunštát A3 (0:3)12761286,06-7
Elo statistiky
37.
Indra Roman1967TJ Sokol Drnovice A3 (0:3)12581252,40
Elo statistiky
38.
Skála Petr1979TJ Sokol Drnovice A8 (0:8)12561253,32-2
Elo statistiky
39.
Rotrekl Zdeněk1954TJ Cemo Mokrá B4 (0:4)12271241,89-1
Elo statistiky
40.
Kupčík Jakub2000TJ Sokol Drnovice A11 (0:11)12041219,75-1
Elo statistiky
41.
Kluger Marek2002TTC Koral Tišnov B2 (0:2)11961204,140
Elo statistiky
42.
Koumar Radim2003TTC Koral Tišnov B14 (0:14)11851207,30
Elo statistiky
43.
Macháček Filip2004KST Kunštát A3 (0:3)11491154,4-1
Elo statistiky
44.
Kurdiovský Matěj2006TTC Koral Tišnov B2 (0:2)11471152,340
Elo statistiky
45.
Tesař Jakub1994TJ Sokol Drnovice A3 (0:3)9961029,630
Elo statistiky
46.
Bahenský Tomáš2006TTC Koral Tišnov B3 (0:3)6966960
Elo statistiky
47.
Bahenský Zdeněk2006TTC Koral Tišnov B2 (0:2)19190
Elo statistiky
48.
Vojanec Lukáš2008SK Kuřim B4 (0:4)110
Elo statistiky
49.
Raus Jan2005SK Kuřim B3 (0:3)110
Elo statistiky
50.
Mudroň Matyáš2003SK Kuřim B12 (0:12)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy