Žebříček - 2018-2019 - 3. liga mužů skupina D
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Korbel Filip ml.1994TJ Sokol Studená76 (73:3)20912081,9845
Elo statistiky
2.
Ryšavý Michal1992Tělovýchovná jednota Mikulčice52 (47:5)20552042,5847
Elo statistiky
3.
Chrást Roman1991TJ Holásky70 (60:10)20232029,560
Elo statistiky
4.
Vybíral Marek1997KST Sokol Znojmo-Orel Únanov81 (63:18)20101982,7976
Elo statistiky
5.
Morávek Radim2003TJ Jiskra Strážnice50 (36:14)19841978,9314
Elo statistiky
6.
Novák David1985MK Řeznovice76 (54:22)19761968,8560
Elo statistiky
7.
Štofka Filip1991TJ Sokol Lanžhot68 (51:17)19711966,656
Elo statistiky
8.
Sigmund Ivo1978TTC Moravská Slavia Brno C45 (33:12)19411944,672
Elo statistiky
9.
Smola Igor1962TJ Sokol Studená61 (38:23)19361932,4154
Elo statistiky
10.
Vybíral Lukáš1996KST Sokol Znojmo-Orel Únanov75 (50:25)19321945,1853
Elo statistiky
11.
Mádr Miloslav1989TJ Sokol Studená66 (42:24)19281932,5398
Elo statistiky
12.
Gajdoschík Adrián1993TJ Sokol Lanžhot46 (28:18)19251931,74-7
Elo statistiky
13.
Přikryl Aleš1978KST Blansko62 (39:23)19231919,3742
Elo statistiky
14.
Hromek Filip2001SKST Mart Hodonín B62 (42:20)19161926,4269
Elo statistiky
15.
Ságl Ondřej1978TJ Holásky48 (27:21)19151924,27-43
Elo statistiky
16.
Kolařík Jan1979Tělovýchovná jednota Mikulčice53 (31:22)19141912,5811
Elo statistiky
17.
Veselý Lukáš1988KST Blansko67 (38:29)19121896,16-45
Elo statistiky
18.
Babák Petr1970TJ Holásky61 (34:27)19071910,596
Elo statistiky
19.
Svoboda Libor1983TTC Moravská Slavia Brno C46 (28:18)18981889,3913
Elo statistiky
20.
Novák Aleš1998TJ Jiskra Havlíčkův Brod74 (42:32)18931873,6924
Elo statistiky
21.
Lamač Petr1988Tělovýchovná jednota Mikulčice65 (37:28)18891917,352
Elo statistiky
22.
Doležal Ondřej1997TJ Sokol Studená69 (33:36)18851873,0741
Elo statistiky
23.
Forman Libor1981KST Sokol Znojmo-Orel Únanov56 (30:26)18811889,46-25
Elo statistiky
24.
Vaculík Miloslav2001TTC Moravská Slavia Brno C42 (26:16)18771861,2970
Elo statistiky
25.
Juroška Ivan1955TTC Moravská Slavia Brno C53 (28:25)18741901,894
Elo statistiky
26.
Ondrovčák Miroslav1976KST Sokol Znojmo-Orel Únanov69 (34:35)18661871,13-41
Elo statistiky
27.
Svoboda Lukáš1989KST Blansko59 (28:31)18641867,0177
Elo statistiky
28.
Horák Aleš1985MK Řeznovice60 (26:34)18431838,3513
Elo statistiky
29.
Svoboda Petr2002SKST Mart Hodonín B52 (20:32)18421854,15-26
Elo statistiky
30.
Sedlář David2000Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.56 (26:30)18371833,1-18
Elo statistiky
31.
Vitula Josef1974Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.70 (28:42)18361813,7461
Elo statistiky
32.
Antoš Jiří1977Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.70 (30:40)18341829,1-9
Elo statistiky
33.
Bártík Tomáš1996TJ Jiskra Havlíčkův Brod72 (25:47)18181805,41-40
Elo statistiky
34.
Morávek Zdeněk1973TJ Jiskra Strážnice57 (19:38)18131809,34-30
Elo statistiky
35.
Darmovzal Zdeněk1980TJ Sokol Lanžhot43 (15:28)18081803,939
Elo statistiky
36.
Peterka Ondřej1994MK Řeznovice57 (17:40)18001821,75-12
Elo statistiky
37.
Koníček Michal1980TJ Sokol Lanžhot67 (24:43)17911811,8114
Elo statistiky
38.
Stehlík Oldřich1992TJ Jiskra Havlíčkův Brod69 (18:51)17491764,34-14
Elo statistiky
39.
Zukal Adam1998KST Blansko47 (13:34)17401762,8-2
Elo statistiky
40.
Jamný Petr1976TJ Jiskra Strážnice45 (11:34)17351771,235
Elo statistiky
41.
Malina Vítězslav1972TJ Jiskra Havlíčkův Brod42 (7:35)16991710,916
Hráči, kteří odehráli méně než 42 zápasů.
Elo statistiky
1.
Oleskevych Oleksandr2000SKST Mart Hodonín B27 (24:3)20052006,8429
Elo statistiky
2.
Svoboda Lukáš1981KST Blansko4 (3:1)19691962,97
Elo statistiky
3.
Mikeska Jaroslav1990SKST Mart Hodonín B34 (30:4)19661987,3740
Elo statistiky
4.
Dospíšil Jiří ml.1975Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.31 (16:15)18961883,18-20
Elo statistiky
5.
Vašíček Jan1999TJ Sokol Lanžhot28 (21:7)18951898,0160
Elo statistiky
6.
Hort Pavel1968TJ Holásky39 (21:18)18931899,11-24
Elo statistiky
7.
Marek Jaroslav1983KST Sokol Znojmo-Orel Únanov7 (5:2)18901926,9814
Elo statistiky
8.
Kozubík Pavel1994TTC Moravská Slavia Brno C6 (4:2)18811879,9220
Elo statistiky
9.
Palbuchta Jiří1978TJ Holásky34 (16:18)18681872,13-22
Elo statistiky
10.
Jelínek Stanislav1984MK Řeznovice38 (16:22)18571858,7116
Elo statistiky
11.
Brhel Štěpán2006SKST Mart Hodonín B32 (18:14)18551890,6951
Elo statistiky
12.
Brhel Richard1965SKST Mart Hodonín B2 (0:2)18341833,05-5
Elo statistiky
13.
Pospíšil Jiří1982Tělovýchovná jednota Mikulčice17 (6:11)18101808,1424
Elo statistiky
14.
Karel Filip2004TJ Jiskra Havlíčkův Brod22 (11:11)18001839,1744
Elo statistiky
15.
Prokeš Michal1996TJ Jiskra Strážnice23 (5:18)17911828,17-73
Elo statistiky
16.
Baláž Branislav1975TJ Sokol Lanžhot16 (6:10)17881786,0719
Elo statistiky
17.
Šindelář Radim2000TJ Sokol Studená10 (6:4)17881776,421
Elo statistiky
18.
Bruckner Tomáš2002SKST Mart Hodonín B32 (8:24)17871789,41-27
Elo statistiky
19.
Vybíral Matouš2001KST Sokol Znojmo-Orel Únanov3 (1:2)17841796,518
Elo statistiky
20.
Ličbinský Roman1980TTC Moravská Slavia Brno C30 (14:16)17841786,2512
Elo statistiky
21.
Filák Tomáš1988MK Řeznovice11 (4:7)17821807,39-13
Elo statistiky
22.
Kubina Jaromír1966TJ Jiskra Strážnice2 (0:2)17811789,46-12
Elo statistiky
23.
Pečinka Lukáš1994MK Řeznovice6 (1:5)17791808,62-13
Elo statistiky
24.
Toufar Jan1997TTC Moravská Slavia Brno C14 (5:9)17791784,1115
Elo statistiky
25.
Bartoš Milan1964TJ Holásky3 (1:2)17751775,91-8
Elo statistiky
26.
Petr Michal2002KST Blansko8 (2:6)17751774,60
Elo statistiky
27.
Nováček Libor1965Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.18 (1:17)17641738,66-23
Elo statistiky
28.
Sedlář Jakub1984Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.26 (5:21)17631767,13-18
Elo statistiky
29.
Vybíral Pavel1972KST Sokol Znojmo-Orel Únanov2 (0:2)17621745,87-7
Elo statistiky
30.
Buriánek Patrik1993SKST Mart Hodonín B1 (0:1)17511753,92-1
Elo statistiky
31.
Andorko Pavel1994KST Sokol Znojmo-Orel Únanov6 (1:5)17501741,09-4
Elo statistiky
32.
Polívka Ondřej2001KST Blansko20 (5:15)17421754,693
Elo statistiky
33.
Hrdlička Petr1985Tělovýchovná jednota Mikulčice36 (8:28)17411732,4924
Elo statistiky
34.
Pavelka Jakub1991TTC Moravská Slavia Brno C6 (1:5)17381723,28-1
Elo statistiky
35.
Seďa Jakub1989MK Řeznovice39 (5:34)17361730,26-76
Elo statistiky
36.
Ondráček Jan2002TJ Sokol Studená6 (1:5)17231724,76-3
Elo statistiky
37.
Obrdlík Štěpán1983TJ Jiskra Strážnice24 (2:22)17211741,95-66
Elo statistiky
38.
Přikryl Jiří1977KST Blansko3 (1:2)17201728,243
Elo statistiky
39.
Bíla Jindřich1980MK Řeznovice1 (0:1)17141725,71-4
Elo statistiky
40.
Podrazil David2001SKST Mart Hodonín B23 (6:17)17131710,2525
Elo statistiky
41.
Kurka Milan1964Tělovýchovná jednota Mikulčice36 (9:27)17111707,5125
Elo statistiky
42.
Voráč Pavel1977KST Blansko3 (1:2)17061702,255
Elo statistiky
43.
Morávek Jindřich2007TJ Jiskra Strážnice23 (3:20)17001723,067
Elo statistiky
44.
Javůrek Martin1986TJ Holásky13 (4:9)17001680,8921
Elo statistiky
45.
Dospíšil Pavel1969Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.3 (0:3)16981696,180
Elo statistiky
46.
Vaverka Lubomír1988TJ Jiskra Strážnice21 (4:17)16931685,0420
Elo statistiky
47.
Šefr Filip1999TTC Moravská Slavia Brno C13 (2:11)16811673,588
Elo statistiky
48.
Střítežský Roman1969TTC Moravská Slavia Brno C13 (1:12)16571660,41-1
Elo statistiky
49.
Grufík Kamil1989TJ Sokol Lanžhot6 (2:4)16511655,031
Elo statistiky
50.
Frolek Radek1995TJ Jiskra Strážnice11 (1:10)16161616,376
Elo statistiky
51.
Koníček Marek1978TJ Sokol Lanžhot1 (0:1)15621551,480
Elo statistiky
52.
Nešpor Rostislav st.1975Tělovýchovná jednota Mikulčice6 (0:6)15581562,24-4
Elo statistiky
53.
Hruška Pavel1984Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.3 (0:3)15361552,250
Elo statistiky
54.
Polášek Zdenek1959TJ Sokol Lanžhot4 (0:4)15241543,940
Elo statistiky
55.
Dospíšil Pavel ml.1991Table Tennis Club Koral Tišnov z.s.3 (0:3)14991508,140
Elo statistiky
56.
Oškrdal Jan2002TTC Moravská Slavia Brno C4 (0:4)14191427,450
Elo statistiky
57.
Hubáček Vojtěch1984Tělovýchovná jednota Mikulčice2 (0:2)11911182,520
Elo statistiky
58.
Morávek Ondřej2011TJ Jiskra Strážnice2 (0:2)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS