Žebříček - 2018-2019 - 2. liga žen skupina C
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Somrová Gabriela1981SK Frýdlant n.O.16 (14:2)16281624,97-7
Elo statistiky
2.
Sedláčková Tereza1999TJ Sokol Chrudim30 (22:8)16011629,21-71
Elo statistiky
3.
Morkusová Michaela1988Sportovní klub Jihlava27 (22:5)15611593,3-36
Elo statistiky
4.
Ulrychová Hana1988TTC Moravská Slavia Brno B17 (15:2)15511541,5538
Elo statistiky
5.
Bezděčíková Lenka1978SK - Svinov24 (21:3)15431546,0710
Elo statistiky
6.
Březinová Barbora2004SK Frýdlant n.O.21 (16:5)14991477,4955
Elo statistiky
7.
Chovancová Marie2002SK - Svinov28 (24:4)14981517,4831
Elo statistiky
8.
Chlebcová Lucie1986SK Frýdlant n.O.22 (16:6)14871472,13-74
Elo statistiky
9.
Částková Eliška1991TTC Ústí nad Orlicí B24 (12:12)14431426,91-1
Elo statistiky
10.
Heřmánková Andrea1998TJ Sokol Chrudim27 (18:9)14131446,4610
Elo statistiky
11.
Glücková Lenka2003Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems26 (15:11)14131400,0850
Elo statistiky
12.
Kurajská Tereza2001SK Frýdlant n.O.16 (7:9)14001394,835
Elo statistiky
13.
Havlíčková Michaela1994TTC Moravská Slavia Brno B24 (16:8)13901395,8510
Elo statistiky
14.
Velechová Adéla1993Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems16 (5:11)13241332,9116
Elo statistiky
15.
Cyranyová Lucie1990TTC Ústí nad Orlicí B27 (10:17)13161302,94-11
Elo statistiky
16.
Halasová Ludmila2003TTC Moravská Slavia Brno B21 (9:12)12651254,1517
Elo statistiky
17.
Ďuláková Kateřina2006Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems21 (3:18)12551258,74-14
Elo statistiky
18.
Motlová Monika1994TTC Ústí nad Orlicí B24 (6:18)12491259,38-16
Elo statistiky
19.
Píšová Adéla1982Sportovní klub Jihlava27 (7:20)12191210,4-35
Elo statistiky
20.
Sazimová Adéla2006SK Dobré C17 (11:6)12151236,0881
Elo statistiky
21.
Látalová Lucie2005SKST Mart Hodonín D27 (5:22)11941193,3510
Elo statistiky
22.
Juchelková Lucie2007T.J. Sokol Vsetín B22 (3:19)11311121,9112
Elo statistiky
23.
Koberová Klára2003Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems18 (1:17)11141111,42-3
Elo statistiky
24.
Holíková Kristýna2005T.J. Sokol Vsetín B20 (1:19)11051083,860
Elo statistiky
25.
Krčmářová Magdaléna2002T.J. Sokol Vsetín B24 (3:21)11031088,3610
Elo statistiky
26.
Koplíková Klára2003SKST Mart Hodonín D21 (1:20)10441060,59-1
Elo statistiky
27.
Cahová Zuzana2001Sportovní klub Jihlava21 (0:21)977965,5-8
Elo statistiky
28.
Dohnálková Natálie2004SKST Mart Hodonín D17 (2:15)952954,5338
Hráči, kteří odehráli méně než 16 zápasů.
Elo statistiky
1.
Horná Petra1986SK - Svinov12 (10:2)16801643,56-15
Elo statistiky
2.
Macurová Andrea1978SK Dobré C3 (3:0)164616467
Elo statistiky
3.
Hlávková Hana1976SK Dobré C3 (2:1)15841579,86-2
Elo statistiky
4.
Králová Lucie1998Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems3 (2:1)15341576,28-3
Elo statistiky
5.
Pozníková Veronika1988TTC Moravská Slavia Brno B9 (6:3)15221512,4710
Elo statistiky
6.
Bezděková Gábina1972T.J. Sokol Vsetín B6 (4:2)15081523,94-18
Elo statistiky
7.
Bajgerová Kristýna2003SK - Svinov14 (11:3)15061495,139
Elo statistiky
8.
Hranická Jana1971SK - Svinov3 (2:1)15021478,959
Elo statistiky
9.
Šebková Kristýna2001TTC Moravská Slavia Brno B2 (2:0)14711491,74
Elo statistiky
10.
Blatná Alena1957TTC Moravská Slavia Brno B9 (8:1)14651455,6811
Elo statistiky
11.
Růžičková Daniela2003Sportovní klub Jihlava6 (6:0)14611472,312
Elo statistiky
12.
Šprtová Karolína1999SKST Mart Hodonín D15 (10:5)14571445,48-1
Elo statistiky
13.
Vicherková Šárka1995SK - Svinov3 (1:2)14421460,82-42
Elo statistiky
14.
Motlová Jitka1967TTC Ústí nad Orlicí B15 (10:5)14401457,04-10
Elo statistiky
15.
Kaplanová Miroslava1983TJ Sokol Chrudim12 (7:5)14401425,792
Elo statistiky
16.
Madden Kateřina1978SK - Svinov6 (4:2)1435143516
Elo statistiky
17.
Sedláčková Martina1985TJ Sokol Chrudim15 (8:7)14351414,07-24
Elo statistiky
18.
Zemanová Michaela1990SK Dobré C14 (10:4)14271417,378
Elo statistiky
19.
Šíblová Sára1999SKST Mart Hodonín D6 (4:2)14221429,87-15
Elo statistiky
20.
Doucková Aneta1997SK Dobré C14 (8:6)14071404,35-21
Elo statistiky
21.
Hnátková Kateřina2003T.J. Sokol Vsetín B12 (9:3)14061423,7618
Elo statistiky
22.
Daňová Barbora1999SK Frýdlant n.O.9 (6:3)14021414,7-21
Elo statistiky
23.
Zánová Martina1997TTC Moravská Slavia Brno B3 (3:0)13601380,080
Elo statistiky
24.
Bačinová Pavla2002SK Dobré C7 (5:2)13421327,3631
Elo statistiky
25.
Zámečníková Iveta1970T.J. Sokol Vsetín B6 (3:3)13201326,77-1
Elo statistiky
26.
Grimmerová Diana2004SK Dobré C11 (5:6)12511258,7447
Elo statistiky
27.
Bačinová Lucie2004SK Dobré C6 (1:5)12241208,7814
Elo statistiky
28.
Laubová Žaneta1996TJ Sokol Chrudim3 (0:3)12151196,2-4
Elo statistiky
29.
Juklová Kateřina1996TJ Sokol Chrudim3 (2:1)11701159,3315
Elo statistiky
30.
Šichanová Vendula2007SK Dobré C6 (1:5)10671048,1531
Elo statistiky
31.
Stramová Eliška2007SK Frýdlant n.O.6 (2:4)10011000,13114
Elo statistiky
32.
Stejskalová Nikol2004TTC Moravská Slavia Brno B4 (0:4)942949,79-1
Elo statistiky
33.
Novotná Eliška2009SKST Mart Hodonín D3 (0:3)670663,840
Elo statistiky
34.
Glücková Romana2008Klub stolního tenisu Olomouc GRM Systems6 (0:6)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS