Žebříček - Středočeský SST - 2019-2020 - Krajská soutěž 1.třídy B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Kraml Václav1969TJ Sokol Libčice nad Vltavou A7 (7:0)201820180
Elo statistiky
2.
Pilner Jaroslav1971ST EUROMASTER Kolín A6 (5:1)18761880,84-5
Elo statistiky
3.
Čeřovský Petr st.1966TJ AŠ Mladá Boleslav B4 (3:1)18071813,23-3
Elo statistiky
4.
Zatřepálek Pavel1968TTC Brandýs n.L. C11 (9:2)17741764,858
Elo statistiky
5.
Wagner Jaroslav st.1958TJ Sadská B8 (6:2)17731754,7513
Elo statistiky
6.
Kučera Pavel1971TJ Sokol Krchleby A4 (3:1)17581759,67
Elo statistiky
7.
Brzybohatý Aleš1977TJ Neratovice B4 (4:0)17551731,9624
Elo statistiky
8.
Beran Martin1975TJ Sadská B8 (7:1)17531726,8234
Elo statistiky
9.
Kaipr Petr1965TJ Sokol Libice nad Cidlinou8 (4:4)17491757,31-19
Elo statistiky
10.
Matějka Martin1976TJ Sokol Libice nad Cidlinou10 (7:3)17491744,9910
Elo statistiky
11.
Šlapáček Martin1986TTC Bělá pod Bezdězem B7 (5:2)17451747,746
Elo statistiky
12.
Randák Adam1975TJ Sokol Krchleby A9 (4:5)17411757,7-14
Elo statistiky
13.
Dvořák Jan ml.1972TJ Neratovice B11 (6:5)17351725,55-7
Elo statistiky
14.
Šťastný Vladislav1964TJ AŠ Mladá Boleslav B7 (6:1)17241713,3620
Elo statistiky
15.
Špinar Rostislav1979TJ Sadská B7 (5:2)17231727,3220
Elo statistiky
16.
Vala Martin1976TJ Sokol Malín A6 (2:4)17181758,44-25
Elo statistiky
17.
Suchomel Tomáš1965TJ Sadská B7 (6:1)17171705,8517
Elo statistiky
18.
Štus Radek1977TJ Sokol Malín A12 (9:3)17121699,0222
Elo statistiky
19.
Kulíšek Marek1990TJ Aero Odolena Voda A11 (7:4)17081695,957
Elo statistiky
20.
Boháč Milan1954TJ Sokol Krchleby A9 (5:4)17071698,560
Elo statistiky
21.
Koždoň Roman1981TJ Sokol Čáslav A10 (6:4)17071686,312
Elo statistiky
22.
Sosnovec Martin1973TJ Sokol Čáslav A7 (4:3)17011705,74-5
Elo statistiky
23.
Slobodzian Jakub1989TTC Bělá pod Bezdězem B12 (7:5)16991705,291
Elo statistiky
24.
Pekárek František st.1966TJ Sokol Libice nad Cidlinou5 (2:3)16921684,12-9
Elo statistiky
25.
Doležal Martin1998ST EUROMASTER Kolín A11 (6:5)16811692,850
Elo statistiky
26.
Tivodar Michal1964TJ Sokol Malín A4 (2:2)16801692,335
Elo statistiky
27.
Žambokréthyová Milena1989TJ Sokol Libčice nad Vltavou A7 (3:4)16791658,16-2
Elo statistiky
28.
Lövl Jan1984TJ Sokol Čáslav A10 (7:3)16771671,7125
Elo statistiky
29.
Michal Jiří1963TJ Neratovice B11 (8:3)16771644,5442
Elo statistiky
30.
Lhoták Jakub1992ST EUROMASTER Kolín A11 (5:6)16751682,83-12
Elo statistiky
31.
Pácha Robin1992TJ AŠ Mladá Boleslav B6 (3:3)16651665,730
Elo statistiky
32.
Kouřil Lubomír1982TJ AŠ Mladá Boleslav B12 (5:7)16631688,52-16
Elo statistiky
33.
Břetenář Petr1961TJ Sokol Krchleby A4 (1:3)16631687,77-10
Elo statistiky
34.
Paroulek Milan1962TJ Sokol Libice nad Cidlinou6 (1:5)16581662,5-13
Elo statistiky
35.
Balcar Miroslav1972TTC Bělá pod Bezdězem B11 (6:5)16501652,466
Elo statistiky
36.
Niems Dušan1978TJ AŠ Mladá Boleslav B11 (6:5)16481647,6913
Elo statistiky
37.
Hendrych Jan1987TJ Aero Odolena Voda A8 (7:1)16461624,4147
Elo statistiky
38.
Richter Vojtěch1974TJ Sokol Libčice nad Vltavou A7 (2:5)16451637,97-4
Elo statistiky
39.
Mifka Alexius1962TTC Brandýs n.L. C7 (3:4)16431646,74-1
Elo statistiky
40.
Slaměník Richard1961TJ Sokol Libčice nad Vltavou A9 (3:6)16321605,343
Elo statistiky
41.
Beran Tomáš2000TJ Sokol Čáslav A10 (4:6)16301638,9612
Elo statistiky
42.
Schmelz Richard1985TJ Aero Odolena Voda A4 (1:3)16191629,09-11
Elo statistiky
43.
Sauer Ondřej1996TJ Neratovice B6 (2:4)16131635,17-10
Elo statistiky
44.
Dusil Filip2000TJ Sokol Malín A11 (6:5)16091617,0719
Elo statistiky
45.
Mühlfeit Luboš1975TTC Brandýs n.L. C11 (4:7)16031602,69-7
Elo statistiky
46.
Švarc Ondřej1996TJ Sokol Malín A12 (4:8)15971601,2-4
Elo statistiky
47.
Mazurkiewicz Ivo1953ST EUROMASTER Kolín A7 (2:5)15921588,513
Elo statistiky
48.
Šulc Dalibor1953TJ Sokol Libčice nad Vltavou A7 (3:4)15771574,2632
Elo statistiky
49.
Topol Martin1973TJ Aero Odolena Voda A6 (2:4)15731570,735
Elo statistiky
50.
Grill Josef1967TTC Bělá pod Bezdězem B4 (0:4)15631581,31-13
Elo statistiky
51.
Procházka Roman1979TJ Sokol Libice nad Cidlinou9 (1:8)15521575,46-10
Elo statistiky
52.
Šembera Karel1962ST EUROMASTER Kolín A4 (1:3)15481547,892
Elo statistiky
53.
Blecha David1997TTC Bělá pod Bezdězem B8 (2:6)15331589,83-11
Elo statistiky
54.
Kaňka Jakub1987TTC Bělá pod Bezdězem B4 (1:3)15211512,3810
Elo statistiky
55.
Šlechta Jaroslav1967TJ Neratovice B7 (0:7)15091540,85-21
Elo statistiky
56.
Zatřepálková Lenka1968TTC Brandýs n.L. C4 (0:4)14901494,22-5
Elo statistiky
57.
Paclt Milan1961TJ Sokol Krchleby A5 (0:5)14331437,58-1
Elo statistiky
58.
Oplt Miroslav2002TJ AŠ Mladá Boleslav B4 (0:4)14291462,15-2
Hráči, kteří odehráli méně než 4 zápasy.
Elo statistiky
1.
Bittner Miloslav1977TJ Sokol Krchleby A3 (1:2)17351747,5-5
Elo statistiky
2.
Zatřepálek Petr1995TTC Brandýs n.L. C3 (3:0)17271738,0214
Elo statistiky
3.
Jindra Josef1951ST EUROMASTER Kolín A3 (1:2)17031721,73-15
Elo statistiky
4.
Sysel Vojtěch2000TTC Brandýs n.L. C3 (3:0)16981710,6410
Elo statistiky
5.
Hudečková Hana1987TJ Aero Odolena Voda A3 (1:2)16691662,18-4
Elo statistiky
6.
Strnad Richard1997TTC Brandýs n.L. C2 (1:1)16301655,26-3
Elo statistiky
7.
Berný Jan1977TJ Aero Odolena Voda A3 (0:3)15921590,08-8
Elo statistiky
8.
Fišer Štefan1984TJ Sokol Libčice nad Vltavou A3 (1:2)15731563,214
Elo statistiky
9.
Weisser Petr1984TJ Neratovice B2 (0:2)15151529,37-3
Elo statistiky
10.
Špitálský Ladislav1962TJ Sokol Krchleby A2 (0:2)15091504,82-2
Elo statistiky
11.
Cyrus Miroslav1979TJ Sokol Čáslav A3 (0:3)14631481,16-1
Elo statistiky
12.
Kepka Jaroslav ml.2001TJ Sokol Malín A2 (1:1)14561471,117
Elo statistiky
13.
Vyvial Pavel1975TJ Aero Odolena Voda A2 (0:2)14411431,9-1
Elo statistiky
14.
Hudečková Věra1962TJ Aero Odolena Voda A2 (0:2)14351436,04-1

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy