Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - KSST Jihočeský - Muži - 2015-2016
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Alexa Jiří1972TJ Jiskra Bechyně73 (68:5)18271824,16
Elo statistiky
2.
Mádr Miloslav1989TJ Sokol Studená78 (70:8)17871831,51
Elo statistiky
3.
Bakalář Daniel1970TJ Sokol České Budějovice64 (54:10)17821799,37
Elo statistiky
4.
Doležal Ondřej1997TJ Sokol Studená57 (47:10)17701793,96
Elo statistiky
5.
Fiala Otakar1987TJ Sokol České Budějovice55 (47:8)17541750,28
Elo statistiky
6.
Svoboda David1992TJ Sokol Vodňany33 (26:7)17211692,19
Elo statistiky
7.
Kamera Josef1964OST Velešín81 (59:22)17181745,9
Elo statistiky
8.
Švrčina Tomáš1967TJ Sokol Hluboká nad Vltavou62 (44:18)17171730,49
Elo statistiky
9.
Matějů Václav1975DDM Soběslav42 (38:4)17111708,06
Elo statistiky
10.
Houška Michal1986TJ Sokol České Budějovice59 (45:14)17021723,56
Elo statistiky
11.
Kvašnovský Petr1970KST Orel ČB24 (19:5)16971707,97
Elo statistiky
12.
Hubáček Filip1998TJ Sokol Vodňany35 (26:9)16961722,03
Elo statistiky
13.
Kupilík Ondřej1986TJ Jiskra Bechyně32 (25:7)16951712,37
Elo statistiky
14.
Staněk Petr1960TJ Sokol České Budějovice47 (30:17)16941677,26
Elo statistiky
15.
Opolzer Pavel1960SK ZD Pojbuky66 (42:24)16831681,12
Elo statistiky
16.
Fesl Martin1999OST Velešín82 (68:14)16821700,25
Elo statistiky
17.
Štědrý Jan1991KST Orel ČB76 (46:30)16821674,81
Elo statistiky
18.
Janda Jiří1959TJ Calofrig Borovany129 (124:5)16811691,58
Elo statistiky
19.
Rychlík Josef1977TJ Sokol Hluboká nad Vltavou11 (6:5)16681675,91
Elo statistiky
20.
Böhm Pavel1964TJ Sokol Hluboká nad Vltavou43 (24:19)16671652,02
Elo statistiky
21.
Mastný Tomáš st.1966TJ Sokol Studená67 (52:15)16631648,9
Elo statistiky
22.
Škopek Stanislav1956OST Velešín46 (24:22)16611647,04
Elo statistiky
23.
Majer Zbyněk1975TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV15 (15:0)16601658,08
Elo statistiky
24.
Sassmann Jakub1992KST Orel ČB79 (44:35)16561665,14
Elo statistiky
25.
Říha Luboš1966TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí60 (47:13)16501636,73
Elo statistiky
26.
Blaško Ivo1961TTC Libín Prachatice z.s.12 (6:6)16451644,62
Elo statistiky
27.
Pučégl Pavel1976TJ Jiskra Bechyně76 (39:37)16411642,42
Elo statistiky
28.
Vlk Jan1987KST Orel ČB79 (38:41)16341633,8
Elo statistiky
29.
Strapek Josef1966OST Velešín71 (36:35)16291640,49
Elo statistiky
30.
Novotný Petr2000DDM Soběslav72 (48:24)16261642,22
Elo statistiky
31.
Pražák Arnošt1946HB Veselí nad Lužnicí66 (61:5)16251615,85
Elo statistiky
32.
Vraspír Roman1991OST Velešín46 (39:7)16231628,69
Elo statistiky
33.
Nohejl Jaroslav1961TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí62 (45:17)16191609,87
Elo statistiky
34.
Kolář Otakar1969SK Martyna Malovice56 (52:4)16161642,67
Elo statistiky
35.
Petrásek Martin1991TJ Jiskra Třeboň61 (47:14)16131621,01
Elo statistiky
36.
Kmoch Zdeněk1960TJ Spartak Kaplice53 (45:8)16121609,14
Elo statistiky
37.
Kahuda Stanislav1965KST Orel ČB66 (54:12)16111606,88
Elo statistiky
38.
Špeta Michal1982TJ Blatná46 (38:8)16101601,4
Elo statistiky
39.
Vochozka Roman1979OST Velešín41 (17:24)16061605,45
Elo statistiky
40.
Pešek Ondřej2003TJ Jiskra Třeboň79 (59:20)16041623,58
Elo statistiky
41.
David Jaroslav1967TJ Sokol Vodňany55 (23:32)16041594,24
Elo statistiky
42.
Kučera Karel1949SKST Týn nad Vltavou o.s.58 (43:15)16031581,65
Elo statistiky
43.
Heinzl Lukáš2003TTC Libín Prachatice z.s.148 (127:21)15991647,43
Elo statistiky
44.
Smolík Tomáš1989OST Kardašova Řečice51 (34:17)15981574,48
Elo statistiky
45.
Soldát Tomáš1988TJ Jiskra Bechyně60 (26:34)15971587,02
Elo statistiky
46.
Strouhal Jiří1991TJ Vodní stavby Tábor57 (23:34)15941607,84
Elo statistiky
47.
Dvořák Martin1978TJ Sokol Hluboká nad Vltavou82 (46:36)15911626,96
Elo statistiky
48.
Jindra Miroslav1962SK ZD Pojbuky55 (20:35)15911582,6
Elo statistiky
49.
Soukup Zdeněk ml.1989TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV50 (40:10)15891613
Elo statistiky
50.
Kolář Tomáš1984TJ Sokol Milevsko28 (24:4)15891589,38
Elo statistiky
51.
Hornych Jiří1956TJ Sokol Hluboká nad Vltavou60 (40:20)15861606,96
Elo statistiky
52.
Maňhal Jan ml.1980TJ Sokol Studená69 (24:45)15861560,81
Elo statistiky
53.
Hložek Tomáš2000DDM Soběslav76 (46:30)15821608,73
Elo statistiky
54.
Krotký Marek1994TTC Libín Prachatice z.s.74 (36:38)15821580,73
Elo statistiky
55.
Bošanský Lukáš1989KST Orel ČB66 (22:44)15811567,66
Elo statistiky
56.
Farník Jiří1978SK Pedagog ČB62 (49:13)15801581,26
Elo statistiky
57.
Nitrianský Igor1961TTC Libín Prachatice z.s.11 (3:8)15781587,77
Elo statistiky
58.
Hunal Martin1992Jindřichův Hradec 193058 (39:19)15781582,8
Elo statistiky
59.
Lukjanov Viktor ml.1973TJ Sokol Studená63 (52:11)15771581,91
Elo statistiky
60.
Brom Jan1970TJ Start ČB57 (45:12)15771573,39
Elo statistiky
61.
Soucha Jan1970TJ Sokol Hluboká nad Vltavou68 (24:44)15761565,21
Elo statistiky
62.
Kamera Josef ml.1991OST Velešín50 (35:15)15741580,22
Elo statistiky
63.
Karlík Zdeněk1966TJ Vodní stavby Tábor59 (22:37)15731581,62
Elo statistiky
64.
Procházka Petr1964TJ Vodní stavby Tábor66 (25:41)15731579,41
Elo statistiky
65.
Liška Marek1994TTC Libín Prachatice z.s.65 (28:37)15731566,03
Elo statistiky
66.
Zegermacher Erik1974TJ Calofrig Borovany57 (33:24)15691564,03
Elo statistiky
67.
Votava Štěpán1984TJ Slavoj Protivín51 (38:13)15671583,25
Elo statistiky
68.
Lachout Jaroslav1973TJ Vodní stavby Tábor66 (35:31)15671575,32
Elo statistiky
69.
Novák Martin1977SK ZD Pojbuky66 (16:50)15661527,16
Elo statistiky
70.
Nápravník Jakub1981TJ Sokol Nová Ves u ČB26 (20:6)15651595,35
Elo statistiky
71.
Staněk Milan st.1970TJ Sokol Nová Ves u ČB63 (38:25)15631501,82
Elo statistiky
72.
Trefný Jan1971TJ Blatná53 (38:15)15621574,43
Elo statistiky
73.
Kuba Michal1971TJ Sokol Vodňany90 (49:41)15621565,83
Elo statistiky
74.
Smolík Jan1996OST Kardašova Řečice57 (32:25)15581529,63
Elo statistiky
75.
Sláma Luboš1963TJ Spartak Kaplice30 (22:8)15561581,19
Elo statistiky
76.
Mrázek Miroslav1958Jindřichův Hradec 193055 (39:16)15551580,65
Elo statistiky
77.
Vostřez Jiří1986Ederstav Prachatice68 (61:7)15541520,32
Elo statistiky
78.
Mls Jiří1970TJ Blatná63 (60:3)15491566,1
Elo statistiky
79.
Holík Bohuslav1962TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV37 (31:6)15441540,9
Elo statistiky
80.
Kocourek Petr1963KST Orel ČB47 (37:10)15431553,71
Elo statistiky
81.
Bednář Zbyněk1971TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí52 (27:25)15431531,13
Elo statistiky
82.
Zejda Petr1990TJ Sokol Studená49 (12:37)15431504,24
Elo statistiky
83.
Švára Libor1984TJ Sokol Milevsko42 (25:17)15421543,26
Elo statistiky
84.
Šilhavý Petr1965KST Orel ČB54 (14:40)15421536,47
Elo statistiky
85.
Fencl Tomáš2000KST Orel ČB66 (17:49)15381539,74
Elo statistiky
86.
Pavlíček Luděk1974TJ Šumavan Vimperk71 (63:8)15381536,72
Elo statistiky
87.
Klečka Jiří1948TJ Sokol České Budějovice57 (41:16)15371545,6
Elo statistiky
88.
Vrzal Pavel1969KST Orel ČB57 (14:43)15371517,44
Elo statistiky
89.
Peterka Václav1961TJ Osek59 (48:11)15361529,02
Elo statistiky
90.
Kárník Pavel1960SK Pedagog ČB67 (45:22)15361522,09
Elo statistiky
91.
Blaženec Dušan1961OST Velešín67 (39:28)15351543,01
Elo statistiky
92.
Karas Jaroslav1985TJ Sokol Mirotice60 (45:15)15301531,25
Elo statistiky
93.
Šmahlík Libor1973TJ Vodní stavby Tábor137 (110:27)15261544,73
Elo statistiky
94.
Duspiva Martin1972TJ Sokol Hluboká nad Vltavou66 (30:36)15251524,12
Elo statistiky
95.
Zajac Vojtěch1954SK ARBORE Volary50 (42:8)15241509,8
Elo statistiky
96.
Novák Pavel1962SK ZD Pojbuky21 (4:17)15231529,32
Elo statistiky
97.
Bílý Michal1984TJ Sokol Vodňany69 (46:23)15231493,65
Elo statistiky
98.
Žák František1962TTC Libín Prachatice z.s.60 (34:26)15211538,3
Elo statistiky
99.
Vokroj Zdeněk1966TJ Třebohostice62 (49:13)15211523,6
Elo statistiky
100.
Betka Kamil1980TJ Dolní Třebonín51 (32:19)15201497,66
Elo statistiky
101.
Havlík Martin1992ST KD Dačice59 (41:18)15161502,81
Elo statistiky
102.
Turek Václav1948TJ Sokol Vodňany61 (13:48)15151518,95
Elo statistiky
103.
Färber František1963TJ Slavoj Protivín13 (4:9)15151509,32
Elo statistiky
104.
Cipín Jan1959TJ Dolní Třebonín59 (35:24)15101496,36
Elo statistiky
105.
Hůlka Jan1963TJ Sokol Křemže56 (32:24)15101490,28
Elo statistiky
106.
Ivan Emil1950TJ Sokol Tábor50 (23:27)15101481,51
Elo statistiky
107.
Schwarz Miloslav1962TJ Sokol Studená44 (22:22)15091522,62
Elo statistiky
108.
Šindelář Radim2000TJ Sokol Studená158 (85:73)15091517,47
Elo statistiky
109.
Havel Vladimír1968Jindřichův Hradec 193091 (47:44)15091488,04
Elo statistiky
110.
Poklop Kamil1986TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV94 (63:31)15081511,13
Elo statistiky
111.
Losos Radek1973TJ Vodní stavby Tábor64 (28:36)15081507,98
Elo statistiky
112.
Pašek Felix1976TJ Jiskra Třeboň60 (31:29)15071533,06
Elo statistiky
113.
Janda Karel1973TJ Lokomotiva České Velenice34 (30:4)15071527,87
Elo statistiky
114.
Hromádka Milan1956TJ Osek32 (25:7)15071522,74
Elo statistiky
115.
Čondl Jiří1955TJ Třebohostice58 (42:16)15071480,82
Elo statistiky
116.
Rybák Roman1962TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí51 (22:29)15051494,76
Elo statistiky
117.
Peckert Ondřej1979Jindřichův Hradec 193053 (25:28)15041505,94
Elo statistiky
118.
Mareš Zdeněk1959TJ Slavoj Protivín54 (24:30)15041484,88
Elo statistiky
119.
Svoboda Petr1970TJ Slovan Černý Dub60 (40:20)14991513,01
Elo statistiky
120.
Plaňanský Jiří1982SKST Týn nad Vltavou o.s.13 (5:8)14991509,57
Elo statistiky
121.
Havlík Vladimír1961TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV43 (34:9)14981513,78
Elo statistiky
122.
Cicko Tomáš1976TJ Calofrig Borovany54 (21:33)14981488,34
Elo statistiky
123.
Mikolášek Milan1959TJ Jiskra Bechyně108 (85:23)14951503,92
Elo statistiky
124.
Dvořák Josef ml.1976TJ Sokol Suchdol67 (47:20)14931487,38
Elo statistiky
125.
Opelka Jaroslav1970TJ Sokol Křemže63 (39:24)14931483,31
Elo statistiky
126.
Děd Lukáš1999TJ Sokol Tábor63 (29:34)14911489,13
Elo statistiky
127.
Kureš Vlastislav1981SKST Týn nad Vltavou o.s.51 (22:29)14891461,97
Elo statistiky
128.
Dvořák Rudolf1971SK Byňov84 (70:14)14881491,73
Elo statistiky
129.
Fleissig Jan1988TJ Blatná34 (14:20)14881473,65
Elo statistiky
130.
Šána Václav1963SKP Prachatice60 (45:15)14871498,33
Elo statistiky
131.
Reitinger Jiří1973TJ Sokol Křemže38 (21:17)14861498,54
Elo statistiky
132.
Wimberský Václav1966SKP Prachatice60 (42:18)14861489,02
Elo statistiky
133.
Peterka Vladimír1964OST Kardašova Řečice42 (18:24)14851489,33
Elo statistiky
134.
Werner Zdeněk1953TJ Jiskra Třeboň39 (17:22)14851481,49
Elo statistiky
135.
Petřík Jaroslav1982TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV44 (24:20)14831496
Elo statistiky
136.
Mrázek Tomáš1994SK Oldřichov91 (82:9)14801488,06
Elo statistiky
137.
Rojík Marek1993TJ Blatná59 (33:26)14771500,17
Elo statistiky
138.
Schoř Libor1968ST Svatá Maří68 (55:13)14771498,95
Elo statistiky
139.
Bezpalec Martin st.1968SKST Týn nad Vltavou o.s.48 (25:23)14771468,15
Elo statistiky
140.
Jan Jabůrek1982TJ Sokol Hluboká nad Vltavou116 (79:37)14771446,86
Elo statistiky
141.
Kozel Jaroslav1970OST Kardašova Řečice52 (21:31)14751491,73
Elo statistiky
142.
Ounický Pavel1981TJ Blatná52 (22:30)14741464,98
Elo statistiky
143.
Morávek Milan1966TJ Sokol České Budějovice15 (7:8)14731472,71
Elo statistiky
144.
Kameník Jaroslav1966TJ Sokol Studená49 (19:30)14731472,5
Elo statistiky
145.
Šuhájek Libor1977TJ Nová Včelnice65 (34:31)14731435,61
Elo statistiky
146.
Hrach František ml.1981TJ Sokol Strakonice66 (47:19)14721476,26
Elo statistiky
147.
Janoud Jan1969TTC Libín Prachatice z.s.74 (41:33)14711476,03
Elo statistiky
148.
Rejšek Vojtěch1966TJ Šumavan Vimperk69 (57:12)14711465,72
Elo statistiky
149.
Janošťák Miroslav1992TJ Spartak Kaplice52 (30:22)14701482,18
Elo statistiky
150.
Zeman Lukáš2001KST Orel ČB15 (11:4)14691514,78
Elo statistiky
151.
Lang Václav1957TJ Jiskra Třeboň89 (48:41)14691478,44
Elo statistiky
152.
Forejt Karel1966TJ Rapid Lásenice71 (61:10)14691461,22
Elo statistiky
153.
Beneš Pavel st.1967TJ Spartak Kaplice104 (80:24)14681504,85
Elo statistiky
154.
Vondruška Filip1993DDM Soběslav17 (6:11)14681483,96
Elo statistiky
155.
Barták Kamil1977HB Veselí nad Lužnicí65 (40:25)14681474,74
Elo statistiky
156.
Procházka Jaroslav2000Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod87 (65:22)14671481,14
Elo statistiky
157.
Beneš Pavel ml.2002TJ Spartak Kaplice66 (51:15)14671448,2
Elo statistiky
158.
Kadlec Pavel1998TTC Libín Prachatice z.s.39 (12:27)14651477,53
Elo statistiky
159.
Jungvirt Josef1952TJ Sokol Strakonice69 (45:24)14631479,43
Elo statistiky
160.
Syrovátka Jan2000SKST Týn nad Vltavou o.s.156 (102:54)14631475,16
Elo statistiky
161.
Jaroš Pavel1955KST Vltavan Loučovice70 (59:11)14601476,89
Elo statistiky
162.
Kozma Václav1954TJ Sokol Mirotice42 (28:14)14601446,53
Elo statistiky
163.
Kopecký Petr1955TJ Lokomotiva České Velenice73 (60:13)14601435,22
Elo statistiky
164.
Špán Miloslav1957TJ Sokol Lhenice63 (46:17)14601429,49
Elo statistiky
165.
Soukup Miloslav ml.1973TJ Třebohostice58 (38:20)14591455,11
Elo statistiky
166.
Janouš Ivan1961KST Orel ČB86 (27:59)14581453,15
Elo statistiky
167.
Vondruška Oldřich1950DDM Soběslav40 (22:18)14581452,99
Elo statistiky
168.
Skalák Josef ml.1992SKST Týn nad Vltavou o.s.65 (34:31)14561419,74
Elo statistiky
169.
Ferenčík František1982OST Velešín47 (39:8)14551466,23
Elo statistiky
170.
Mácha Luboš st.1961TJ Sokol Milevsko45 (20:25)14551444,18
Elo statistiky
171.
Topinka Václav1951TJ Slavoj Protivín22 (16:6)14551441,25
Elo statistiky
172.
Lorenčík František1961SK ARBORE Volary45 (32:13)14541422,85
Elo statistiky
173.
Fryš František1988Jindřichův Hradec 193053 (17:36)14511444,3
Elo statistiky
174.
Mácha Jakub1984TJ Sokol Milevsko32 (11:21)14501425,83
Elo statistiky
175.
Kropík Milan1967TJ Sokol Suchdol64 (37:27)14491452,77
Elo statistiky
176.
Tománek Jan1983TJ Slavoj Protivín70 (39:31)14471471,32
Elo statistiky
177.
Navara Václav1958SK Byňov79 (61:18)14471443,4
Elo statistiky
178.
Chmel Petr I.1972TJ Sokol Nová Ves u ČB107 (57:50)14451476,48
Elo statistiky
179.
Vejvoda Jiří1971TTC Libín Prachatice z.s.41 (15:26)14441445,88
Elo statistiky
180.
Kadlec Roman1976TJ Nová Včelnice58 (33:25)14431453,55
Elo statistiky
181.
Gyori Richard1975TJ Sokol Lhenice61 (44:17)14421435,7
Elo statistiky
182.
Sechovec Vít1964DDM Soběslav11 (9:2)14421418,17
Elo statistiky
183.
Húska Radek1963TJ Slovan Černý Dub53 (28:25)14411471,46
Elo statistiky
184.
Janda František1959TJ Sokol Suchdol60 (32:28)14391432,92
Elo statistiky
185.
Vondrák Zdeněk1969TJ Sokol Křemže99 (69:30)14391423,33
Elo statistiky
186.
Kulvajt Aleš1984TJ Sokol Sudoměřice u Tábora88 (66:22)14381454,35
Elo statistiky
187.
Mašek Stanislav1955TJ Sokol Nová Ves u ČB45 (15:30)14381432,78
Elo statistiky
188.
Pavouk Jaroslav1957TJ Sokol Lodhéřov62 (51:11)14371432,03
Elo statistiky
189.
Krbeček Michal1972TJ Netolice70 (48:22)14361447,18
Elo statistiky
190.
Čelikovský Jakub1992SK Pedagog ČB44 (34:10)14361446,93
Elo statistiky
191.
Nohava Pavel1967TJ Netolice72 (49:23)14361443,76
Elo statistiky
192.
Mleziva Pavel1958Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod59 (26:33)14361429,56
Elo statistiky
193.
Vejbora Jaroslav1957TJ Sokol Lodhéřov71 (56:15)14321436,75
Elo statistiky
194.
Běhounek Petr1969TJ Sokol Lišov51 (36:15)14321428,14
Elo statistiky
195.
Bonuš Petr1975TJ Sokol Kněžské Dvory47 (29:18)14321407,38
Elo statistiky
196.
Jungvirt Roman1975TJ Sokol Strakonice61 (32:29)14321405,26
Elo statistiky
197.
Vejda Miroslav1963SKST Týn nad Vltavou o.s.79 (40:39)14311465,52
Elo statistiky
198.
Kudláček Zbyněk1973TJ Sokol Křemže54 (27:27)14311439,02
Elo statistiky
199.
Sviták Josef1955TJ Sokol Benešov nad Černou55 (41:14)14291424,28
Elo statistiky
200.
Novák Jan1964TJ Jiskra Třeboň59 (30:29)14271432,85

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS