Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - KSST Pardubický - Muži - 2016-2017
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Bělohlávek Dominik1998KST SK US Steinerová Choceň z.s70 (70:0)19511993,67
Elo statistiky
2.
Vrba Jan1976TJ Sokol Borová9 (8:1)19001891,87
Elo statistiky
3.
Hodas David1990TTC Ústí nad Orlicí71 (63:8)18161838,73
Elo statistiky
4.
Šimonek Petr1968KST SK US Steinerová Choceň z.s46 (39:7)18061822,78
Elo statistiky
5.
Koubek René1974TJ Jiskra Holice46 (41:5)18051810,92
Elo statistiky
6.
Čopián Štefan1954TTC Ústí nad Orlicí59 (47:12)18001798,89
Elo statistiky
7.
Dalecký Petr1966TTC Hlinsko75 (59:16)17911797,35
Elo statistiky
8.
Patka Václav1982TJ Sokol Česká Třebová75 (54:21)17841752,02
Elo statistiky
9.
Nastoupil Petr1990TJ Sokol Mistrovice41 (41:0)17721767,17
Elo statistiky
10.
Doležal Jan1990TTC Ústí nad Orlicí65 (44:21)17601756,14
Elo statistiky
11.
Netolický Lukáš1975TTC Skuteč73 (54:19)17591772,4
Elo statistiky
12.
Michalec Roman1964TJ Trojovice60 (59:1)17521748,95
Elo statistiky
13.
Netolický Tomáš1984KST Linea Chrudim69 (51:18)17481748,28
Elo statistiky
14.
Kantorek Jiří1969TTC Ústí nad Orlicí55 (39:16)17481732,3
Elo statistiky
15.
Malinský Tomáš1982KST Linea Chrudim74 (54:20)17441755,62
Elo statistiky
16.
Šindelář Pavel1965TJ Sokol Chrudim71 (50:21)17391752,59
Elo statistiky
17.
Lukeš Marek1994TJ Tesla Pardubice64 (40:24)17381701,54
Elo statistiky
18.
Rybenský Dušan1974TTC Hlinsko22 (15:7)17371742,82
Elo statistiky
19.
Dostál Jiří1972TJ Jiskra Litomyšl28 (26:2)17331727,07
Elo statistiky
20.
Wávra Pavel1966TJ Sokol Česká Třebová75 (49:26)17321725,37
Elo statistiky
21.
Mikulecký Jan1968KST SK US Steinerová Choceň z.s61 (42:19)17321711,47
Elo statistiky
22.
Janák Martin1966TTC Ústí nad Orlicí57 (36:21)17301709,16
Elo statistiky
23.
Kaplan Zdeněk1974TTC Skuteč60 (37:23)17271709,57
Elo statistiky
24.
Stránský Matěj1998KST SK US Steinerová Choceň z.s66 (48:18)17251744,18
Elo statistiky
25.
Hanousek Ondřej1988TJ Lokomotiva Pardubice11 (10:1)17221705,73
Elo statistiky
26.
Sourada Milan1963TJ Sokol Žamberk73 (63:10)17031713,92
Elo statistiky
27.
Charous Jan1992TJ Svitavy44 (43:1)16951702,14
Elo statistiky
28.
Kudýn Petr1987TJ Tesla Pardubice49 (33:16)16941719,11
Elo statistiky
29.
Mrva Milan1974TJ Slovan Moravská Třebová69 (52:17)16911688,58
Elo statistiky
30.
Procházka Jiří1968TTC Ústí nad Orlicí45 (25:20)16871669,6
Elo statistiky
31.
Pavel Jan1985TJ Sokol Žamberk71 (54:17)16851663,04
Elo statistiky
32.
Štantejský Ondřej1979TTC Skuteč72 (38:34)16641642,04
Elo statistiky
33.
Adamec Václav1972Orel Orlice72 (55:17)16621667,29
Elo statistiky
34.
Dočkal Radek1988TJ Tesla Pardubice34 (20:14)16601648,51
Elo statistiky
35.
Kalandra Miloslav ml.1973TJ Slovan Moravská Třebová66 (51:15)16551667,62
Elo statistiky
36.
Bezdíček Lukáš1980TTC Skuteč53 (26:27)16521667,79
Elo statistiky
37.
Hýbl Tomáš1967TJ Sokol Česká Třebová56 (23:33)16481633,37
Elo statistiky
38.
Ecler Michal1973TJ Lokomotiva Pardubice48 (35:13)16451633,33
Elo statistiky
39.
Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun53 (21:32)16441621,53
Elo statistiky
40.
Bureš Jaroslav1965TJ Sokol Chrudim72 (34:38)16431652,69
Elo statistiky
41.
Polanský Jiří1973TTC Hlinsko64 (31:33)16431650,51
Elo statistiky
42.
Flodr Tomáš1978TJ Jiskra Litomyšl65 (50:15)16431646,37
Elo statistiky
43.
Stehlík Milan1960TJ Sokol Chrudim72 (39:33)16411698,74
Elo statistiky
44.
Novotný Luboš1979TJ Tesla Pardubice57 (26:31)16401649,75
Elo statistiky
45.
Řezníček David1983TTC Hlinsko44 (18:26)16391626,83
Elo statistiky
46.
Langr Lukáš1988TJ Sokol Borová70 (51:19)16381619,45
Elo statistiky
47.
Hladík Miroslav1955TJ Jiskra Holice64 (41:23)16361674,59
Elo statistiky
48.
Schejbal Petr1975TTC Sedlec46 (39:7)16341620,83
Elo statistiky
49.
Maděra Jaroslav1960TJ Slovan Moravská Třebová62 (43:19)16311642,39
Elo statistiky
50.
Buchal Dušan1967TJ Jiskra Heřmanův Městec50 (38:12)16291654,93
Elo statistiky
51.
Fišer Lukáš1980TJ Sokol Řetová44 (30:14)16291609,66
Elo statistiky
52.
Osecký Lukáš1982TJ Vidlatá Seč60 (39:21)16281616,18
Elo statistiky
53.
Zelinka Robert1966TTC Skuteč58 (40:18)16251627,53
Elo statistiky
54.
Dočekal Tomáš1994KST Linea Chrudim64 (30:34)16171652,78
Elo statistiky
55.
Socha Zdeněk1964TJ Jiskra Holice58 (26:32)16161644,17
Elo statistiky
56.
Hájek Ladislav1965TTC Ústí nad Orlicí62 (27:35)16161628,47
Elo statistiky
57.
Netolický Jan1982KST Linea Chrudim64 (27:37)16111622,98
Elo statistiky
58.
Volhejn Jan1976TJ Jiskra Heřmanův Městec52 (40:12)16101614,21
Elo statistiky
59.
Zítka Patrik1988TJ Slovan Moravská Třebová65 (40:25)16091620,38
Elo statistiky
60.
Adamec Miroslav ml.1969Orel Orlice49 (32:17)16071608,82
Elo statistiky
61.
Hubálek Zdeněk1971Orel Orlice63 (40:23)16061609,22
Elo statistiky
62.
Tesner Tomáš1974TJ Trojovice59 (46:13)16011602,52
Elo statistiky
63.
Rulík Jiří1972TJ Sokol Chrudim68 (27:41)15951612,59
Elo statistiky
64.
Joska Miloš1962TJ Jiskra Heřmanův Městec46 (35:11)15941619,68
Elo statistiky
65.
Slavík Miroslav1971KST SK US Steinerová Choceň z.s46 (16:30)15941596,08
Elo statistiky
66.
Polach Miroslav1988KST Linea Chrudim31 (21:10)15931598
Elo statistiky
67.
Steklý Tibor1964TJ Sokol Chrudim57 (40:17)15901583,19
Elo statistiky
68.
Kosek Petr1986TTC Hlinsko74 (31:43)15891597,74
Elo statistiky
69.
Svojanovský Radim2002TTC Ústí nad Orlicí158 (110:48)15881614,25
Elo statistiky
70.
Svoboda Leoš1974TJ Sokol Žamberk63 (32:31)15871543,92
Elo statistiky
71.
Špaňůr Josef1966TJ Lokomotiva Pardubice54 (38:16)15851586,55
Elo statistiky
72.
Slavíček Martin2000TTC Ústí nad Orlicí83 (41:42)15841595,67
Elo statistiky
73.
Hubinka Jiří1971TJ Vidlatá Seč31 (19:12)15841586,66
Elo statistiky
74.
Syrový Vojtěch1997TJ Sokol Sudslava73 (46:27)15811630,02
Elo statistiky
75.
Joska Vojtěch1997TJ Sokol Chrudim49 (26:23)15811558,82
Elo statistiky
76.
Michek Jakub1996KST Linea Chrudim66 (41:25)15801591,78
Elo statistiky
77.
Valdhans Rudolf1973TJ Jiskra Litomyšl57 (37:20)15741592,72
Elo statistiky
78.
Flídr Bohdan1961KST Linea Chrudim38 (36:2)15741588,81
Elo statistiky
79.
Dostál Jan2002TTC Lhoty u Potštejna15 (9:6)15731579,08
Elo statistiky
80.
Vojnar Jiří1987Orel Vysoké Mýto67 (36:31)15711574,17
Elo statistiky
81.
Foltýn Lukáš1985TJ Sokol Chrudim33 (21:12)15711568,9
Elo statistiky
82.
Jedlička Richard1977TTC Ústí nad Orlicí59 (32:27)15711565,76
Elo statistiky
83.
Vraštil Lukáš1986TJ Jiskra Holice56 (14:42)15711561,96
Elo statistiky
84.
Příhoda Tomáš1964KST SK US Steinerová Choceň z.s101 (52:49)15681549,71
Elo statistiky
85.
Češka Roman1971TJ Sokol Borová65 (37:28)15671578,45
Elo statistiky
86.
Lorenc Milan1961TJ Sokol Borová60 (34:26)15641609,54
Elo statistiky
87.
Šťastný Daniel1996KST SK US Steinerová Choceň z.s64 (20:44)15611569,65
Elo statistiky
88.
Pánek Libor1959TJ Tesla Pardubice15 (3:12)15601557,28
Elo statistiky
89.
Dvořák Martin1988Orel Vysoké Mýto122 (80:42)15571560,07
Elo statistiky
90.
Steinmetz Roman1969TJ Sokol Česká Třebová47 (19:28)15571544,64
Elo statistiky
91.
Kolomý Tomáš1992Orel Orlice43 (21:22)15561540,3
Elo statistiky
92.
Karcol Martin1992TJ Tesla Pardubice57 (33:24)15531585,98
Elo statistiky
93.
Lamač Martin1962TTC Ústí nad Orlicí142 (97:45)15531576,41
Elo statistiky
94.
Bezdíček Bohumil1973TTC Skuteč49 (28:21)15521561,74
Elo statistiky
95.
Wávra Petr1966TJ Sokol Česká Třebová62 (22:40)15501543,42
Elo statistiky
96.
Synek Martin1973Orel Vysoké Mýto67 (37:30)15491573,83
Elo statistiky
97.
Švec Jan1952TJ Jiskra Holice51 (24:27)15481530,95
Elo statistiky
98.
Krejčí Robin1996TJ Sokol Mistrovice103 (66:37)15461512,13
Elo statistiky
99.
Dostálek Martin1975TJ Sokol Sudslava65 (36:29)15441562,42
Elo statistiky
100.
Beránek Petr1970TJ Tesla Pardubice6 (3:3)15441532,71
Elo statistiky
101.
Malinský Martin1974TJ Trojovice54 (33:21)15431533,61
Elo statistiky
102.
Štarman Karel1966TJ Jiskra Litomyšl53 (22:31)15431516,23
Elo statistiky
103.
Jirka Lukáš1999TJ Sokol Chrudim53 (24:29)15431514,49
Elo statistiky
104.
Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí41 (21:20)15401563,31
Elo statistiky
105.
Licek Radim1973TJ Lokomotiva Pardubice45 (28:17)15381530,28
Elo statistiky
106.
Pražák Zdeněk1964TTC Ústí nad Orlicí73 (51:22)15381502,37
Elo statistiky
107.
Petřík Tomáš1973TJ Tesla Pardubice48 (27:21)15371555,66
Elo statistiky
108.
Štrof Jaroslav1963TJ Sokol Borová49 (27:22)15371541,18
Elo statistiky
109.
Procházka Petr1977KST Linea Chrudim35 (19:16)15371529,85
Elo statistiky
110.
Marel David1999TJ Tesla Pardubice45 (21:24)15361520,49
Elo statistiky
111.
Hrdina Lukáš1991TTC Ústí nad Orlicí102 (59:43)15351498,59
Elo statistiky
112.
Dostálek Jaroslav1973TJ Sokol Sudslava63 (31:32)15341549,72
Elo statistiky
113.
Kršiak Tomáš1997KST SK US Steinerová Choceň z.s28 (6:22)15341546,2
Elo statistiky
114.
Bartošík Lubomír1982TJ Svitavy39 (34:5)15341522,75
Elo statistiky
115.
Pýcha František1972TJ Sokol Chrast9 (7:2)15331518,09
Elo statistiky
116.
Šeda Václav1968TTC Ústí nad Orlicí44 (29:15)15281542,21
Elo statistiky
117.
Loudil Jan1959TJ Tesla Pardubice9 (4:5)15281523,18
Elo statistiky
118.
Schreiber Michal1992TJ Sokol Líšnice82 (54:28)15271533,76
Elo statistiky
119.
Absolon Martin1975KST SK US Steinerová Choceň z.s90 (49:41)15261507,03
Elo statistiky
120.
Kalhous Vlastimil1953TJ Tesla Pardubice10 (6:4)15231515,32
Elo statistiky
121.
Průcha Vladimír1953KST SK US Steinerová Choceň z.s17 (10:7)15221513,37
Elo statistiky
122.
Neufinger Petr1972TJ Trojovice46 (40:6)15201522,84
Elo statistiky
123.
Riemer Tomáš1991TJ Slovan Moravská Třebová32 (15:17)15181518,65
Elo statistiky
124.
Tajovský Václav1952TJ Sokol Chrudim55 (29:26)15181505,58
Elo statistiky
125.
Palatka Edward1954TJ Slovan Moravská Třebová40 (17:23)15171523,06
Elo statistiky
126.
Pohl Pavel1975Orel Vysoké Mýto54 (22:32)15151528,8
Elo statistiky
127.
Zelenka Adolf1969TJ Sokol Proseč u Skutče43 (38:5)15151523,47
Elo statistiky
128.
Adamec Lukáš1995TJ Sokol Líšnice69 (52:17)15141549,04
Elo statistiky
129.
Lohynský Lukáš1993TJ Jiskra Králíky116 (87:29)15131516,36
Elo statistiky
130.
Plíva Roman1982TJ Sokol Česká Třebová65 (19:46)15111534,05
Elo statistiky
131.
Balský Karel1988TJ Jiskra Litomyšl92 (55:37)15111500,89
Elo statistiky
132.
Zajíček Martin1998TJ Tesla Pardubice48 (23:25)15061534,59
Elo statistiky
133.
Sychra Václav1974TJ Sokol Řetová64 (27:37)15061519,21
Elo statistiky
134.
Beneš Václav1969KST SK US Steinerová Choceň z.s97 (48:49)15061495,96
Elo statistiky
135.
Baláš Josef1973TJ Spartak Polička35 (31:4)15041509,07
Elo statistiky
136.
Rejent Marek1996TJ Sokol Proseč u Skutče53 (37:16)15011487,32
Elo statistiky
137.
Durák Lubomír1977TJ Slovan Moravská Třebová18 (3:15)15001476,46
Elo statistiky
138.
Syrový Karel1994TJ Sokol Sudslava64 (23:41)14961518,89
Elo statistiky
139.
Škarvada Vladimír1971TTC Hlinsko30 (12:18)14961509,8
Elo statistiky
140.
Famfulík Petr st.1964TJ Vidlatá Seč40 (15:25)14961489,68
Elo statistiky
141.
Dostál Luděk1959TJ Jiskra Králíky72 (44:28)14961485,38
Elo statistiky
142.
Charvát Jaroslav1993TJ Jiskra Heřmanův Městec92 (60:32)14941498,56
Elo statistiky
143.
Svoboda Miloš1972TJ Sokol Žamberk65 (24:41)14921500,53
Elo statistiky
144.
Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí72 (34:38)14921464,42
Elo statistiky
145.
Muselík Miroslav1962TJ Slovan Moravská Třebová25 (7:18)14911490,49
Elo statistiky
146.
Dostál Martin1967TJ Jiskra Králíky56 (33:23)14861481,67
Elo statistiky
147.
Jůza Václav1965Orel Vysoké Mýto36 (19:17)14851488,16
Elo statistiky
148.
Černý Stanislav1976TTC Hlinsko53 (19:34)14851459,57
Elo statistiky
149.
Hortlík Tomáš1999TTC Ústí nad Orlicí97 (58:39)14831516,56
Elo statistiky
150.
Kovář Dušan1974TJ Sokol Řetová66 (26:40)14831493,05
Elo statistiky
151.
Hubálek Petr1973TJ Sokol Hnátnice74 (60:14)14831488,55
Elo statistiky
152.
Michálek Libor1965TJ Sokol Proseč u Skutče9 (6:3)14831480,33
Elo statistiky
153.
Kolář Michal1965TJ Lokomotiva Pardubice39 (18:21)14831472
Elo statistiky
154.
Krejsa Daniel1974TJ Sokol Mistrovice77 (48:29)14821499,73
Elo statistiky
155.
Bříza Martin1993TTC Hlinsko69 (18:51)14821437,49
Elo statistiky
156.
Brökl Jan ml.1980TJ Sokol Líšnice69 (41:28)14801489,64
Elo statistiky
157.
Famfulík Petr ml.1989TJ Vidlatá Seč108 (58:50)14801473,59
Elo statistiky
158.
Kadlec Zdeněk1960TJ Jiskra Heřmanův Městec16 (5:11)14801467,76
Elo statistiky
159.
Budinský Petr1961KST Linea Chrudim30 (24:6)14801456,48
Elo statistiky
160.
Kleiner Marek1989TJ Lanškroun88 (29:59)14791498,35
Elo statistiky
161.
Bělský Radek1967TJ Sokol Líšnice73 (43:30)14791484,63
Elo statistiky
162.
Smetana Jaroslav1989TJ Slovan Moravská Třebová41 (13:28)14771466,48
Elo statistiky
163.
Řeháček Martin1970TJ Sokol Česká Třebová55 (47:8)14761481,88
Elo statistiky
164.
Kučera Martin1998KST SK US Steinerová Choceň z.s44 (8:36)14741510,51
Elo statistiky
165.
Osecký Josef1960TJ Vidlatá Seč13 (7:6)14741477,86
Elo statistiky
166.
Langr Lukáš ml.1997TJ Lanškroun40 (4:36)14721480,98
Elo statistiky
167.
Suchomel Michael1994TJ Sokol Žamberk86 (45:41)14711473,17
Elo statistiky
168.
Švancara Miroslav1959TJ Svitavy39 (29:10)14681462,53
Elo statistiky
169.
Dymák Jan1990TJ Lanškroun34 (20:14)14681456,15
Elo statistiky
170.
Malina Milan1962TJ Sokol Česká Třebová56 (43:13)14661449,66
Elo statistiky
171.
Kopecký Pavel1986Orel Vysoké Mýto21 (13:8)14651483,55
Elo statistiky
172.
Chlebeček Marek1991KST Linea Chrudim35 (19:16)14641477,27
Elo statistiky
173.
Beneš Jiří1967TJ Jiskra Litomyšl24 (17:7)14641473,57
Elo statistiky
174.
Bubeník Michal1991TJ Tesla Pardubice10 (3:7)14601462,48
Elo statistiky
175.
Kopecký Pavel st.1951TJ Trojovice48 (34:14)14591460,51
Elo statistiky
176.
Kachlík Jan ml.1976TJ Jiskra Heřmanův Městec26 (16:10)14581476,77
Elo statistiky
177.
Jansa Milan1968TJ Svitavy33 (23:10)14581464,84
Elo statistiky
178.
Štarman Emil1957TJ Sokol Česká Třebová10 (0:10)14581447,64
Elo statistiky
179.
Kopecký Pavel1974TJ Trojovice45 (15:30)14581438,96
Elo statistiky
180.
Vachalík Lubor1967TTC Sedlec55 (29:26)14521456,33
Elo statistiky
181.
Melichar Martin1964KST Linea Chrudim15 (12:3)14511459,49
Elo statistiky
182.
Zemek Jiří1957Orel Vysoké Mýto75 (36:39)14481458,39
Elo statistiky
183.
Hort Miloš1964TJ Sokol Chrudim26 (8:18)14481453,89
Elo statistiky
184.
Saifr Vladimír1963TTC Hlinsko9 (2:7)14481443,19
Elo statistiky
185.
Famfulík Vladislav ml.1982TJ Vidlatá Seč84 (46:38)14441452,57
Elo statistiky
186.
Roušar Martin1983TJ Sokol Korouhev51 (40:11)14441448,68
Elo statistiky
187.
Sedlák Vítězslav1962TJ Jiskra Holice16 (4:12)14441447,18
Elo statistiky
188.
Baťa Roman1969Orel Vysoké Mýto39 (10:29)14411454,65
Elo statistiky
189.
Herudek Miroslav1964TJ Tesla Pardubice19 (10:9)14391439,75
Elo statistiky
190.
Mudruňka Karel2001TJ Sokol Rosice nad Labem18 (10:8)14391420,31
Elo statistiky
191.
Trnka Jakub1996TJ Spartak Polička43 (30:13)14361436,42
Elo statistiky
192.
Trkal Jaroslav1964KST SK US Steinerová Choceň z.s42 (21:21)14361428,25
Elo statistiky
193.
Víšek Roman1987SK Spartak Slatiňany71 (68:3)14351449,67
Elo statistiky
194.
Košťál Jiří1962TJ Jiskra Holice49 (18:31)14351449,52
Elo statistiky
195.
Valenta Jakub1990TJ Sokol Mistrovice104 (67:37)14331471,3
Elo statistiky
196.
Hlava Karel1963TJ Jiskra Králíky33 (26:7)14331438,73
Elo statistiky
197.
Geldner Josef1947TJ Sokol Česká Třebová35 (17:18)14331428,75
Elo statistiky
198.
Hrubý Radek1979TJ Sokol Plchovice Sršně82 (58:24)14321447,77
Elo statistiky
199.
Svatoš Petr1990TJ Jiskra Litomyšl50 (28:22)14311432,86
Elo statistiky
200.
Duben Josef1971TJ Sokol Žamberk81 (36:45)14311408,34

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline