Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - RSST Jindřichův Hradec - Muži - 2016-2017
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Janda Karel1973TJ Lokomotiva České Velenice41 (38:3)14991493,8
Elo statistiky
2.
Forejt Karel1966TJ Rapid Lásenice12 (12:0)14801472,04
Elo statistiky
3.
Pavouk Jaroslav1957TJ Sokol Lodhéřov30 (26:4)14421432,75
Elo statistiky
4.
Kopecký Petr1955TJ Lokomotiva České Velenice71 (61:10)14361437,43
Elo statistiky
5.
Maňhal Jan st.1955TJ Sokol Studená66 (57:9)14301435,9
Elo statistiky
6.
Vejbora Jaroslav1957TJ Sokol Lodhéřov75 (62:13)14271413,74
Elo statistiky
7.
Záruba Jaroslav1981TJ Sokol Suchdol83 (66:17)14251423,11
Elo statistiky
8.
Kohl Václav1983TJ Lokomotiva České Velenice42 (31:11)14221414,2
Elo statistiky
9.
Peč Ondřej1997TJ Kunžak79 (57:22)14171407,31
Elo statistiky
10.
Ruso Miroslav1950TJ Jiskra Třeboň76 (59:17)14111411,15
Elo statistiky
11.
Cepák Miloš1954TJ Lokomotiva České Velenice62 (50:12)14001417,76
Elo statistiky
12.
Záruba Petr1977TJ Sokol Suchdol77 (59:18)13981415,87
Elo statistiky
13.
Laštovka František1950TJ Sokol Lodhéřov46 (36:10)13911371,2
Elo statistiky
14.
Kopřiva Ivo1966TJ Sloupárna Majdalena87 (78:9)13901391,78
Elo statistiky
15.
Strojek Radim1972SK Jindřichův Hradec71 (47:24)13871377,8
Elo statistiky
16.
Kuruc Ladislav1959TJ Lokomotiva České Velenice79 (58:21)13811373,85
Elo statistiky
17.
Marek Miroslav1969TJ ST Novosedly nad Nežárkou57 (39:18)13791362,03
Elo statistiky
18.
Kryzan Lubomír1978Klub stolního tenisu Český Rudolec69 (60:9)13701353,23
Elo statistiky
19.
Maxa Lukáš1993TJ Jiskra Třeboň50 (37:13)13691372,66
Elo statistiky
20.
Nedělka Libor1973SK Jindřichův Hradec54 (38:16)13681394,72
Elo statistiky
21.
Mastný Tomáš ml.2000TJ Sokol Studená61 (44:17)13671359,24
Elo statistiky
22.
Lehký Lukáš1985TJ Sokol Lodhéřov92 (66:26)13491372,19
Elo statistiky
23.
Kotek Petr1982TJ ST Novosedly nad Nežárkou74 (44:30)13451326,09
Elo statistiky
24.
Mareš Martin1973Klub stolního tenisu Český Rudolec74 (64:10)13421322,23
Elo statistiky
25.
Bártů Zbyněk1977Klub stolního tenisu Český Rudolec63 (55:8)13331347,83
Elo statistiky
26.
Flaška Josef1977TJ Jiskra Chlum u Třeboně58 (46:12)13231305,49
Elo statistiky
27.
Hruška Zdeněk1963TJ Lokomotiva České Velenice77 (39:38)13231300,21
Elo statistiky
28.
Trsek Josef1951TJ Sokol Suchdol86 (49:37)13161337,08
Elo statistiky
29.
Brada Adam ml.2002TJ Sokol Studená71 (43:28)13111326,16
Elo statistiky
30.
Dvořák Karel1978TJ Jiskra Třeboň82 (47:35)13091326,34
Elo statistiky
31.
Rageshofer Rafael1944TJ Sokol Suchdol65 (37:28)13081296,72
Elo statistiky
32.
Bartoň Lubomír1956Klub stolního tenisu Český Rudolec70 (55:15)13071292,77
Elo statistiky
33.
Šubrt Josef ml.1977TJ Sokol Suchdol77 (40:37)13011300,94
Elo statistiky
34.
Průcha Karel1958TJ Sokol Suchdol65 (31:34)12971303,59
Elo statistiky
35.
Nalezený Antonín1955TJ ST Novosedly nad Nežárkou88 (43:45)12971295,7
Elo statistiky
36.
Holakovský Jiří1955TJ Sokol Lodhéřov68 (42:26)12951300,09
Elo statistiky
37.
Čoudek Miroslav1965SK Dírná88 (67:21)12881296,89
Elo statistiky
38.
Smolík Zdeněk1962OST Kardašova Řečice74 (55:19)12851283,17
Elo statistiky
39.
Schandl Luděk1963TJ Lokomotiva České Velenice86 (39:47)12821279,17
Elo statistiky
40.
Maleč Martin1973DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí80 (30:50)12731245,76
Elo statistiky
41.
Hrubý Dalimil1969TJ Sokol Lodhéřov89 (58:31)12721283,65
Elo statistiky
42.
Špale Martin ml.2002DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí102 (77:25)12711264,97
Elo statistiky
43.
Votava Libor1970SK Jindřichův Hradec103 (54:49)12711251,75
Elo statistiky
44.
Baštýř Marek1972DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí70 (28:42)12711245,81
Elo statistiky
45.
Kněžíček Jakub1993ST KD Dačice76 (52:24)12671275,08
Elo statistiky
46.
Shejbal Robert1951TJ Rapid Lásenice56 (24:32)12641268,93
Elo statistiky
47.
Štěpánek Antonín1983ST KD Dačice79 (50:29)12641265,02
Elo statistiky
48.
Hulík Ladislav1952Jitka Jindřichův Hradec74 (48:26)12641242,73
Elo statistiky
49.
Novák Jaroslav1939TJ Sokol Studená112 (65:47)12581228,18
Elo statistiky
50.
Kožera Václav1960TJ Rapid Lásenice139 (87:52)12571278,41
Elo statistiky
51.
Filipský Petr1956TJ Sokol Lodhéřov37 (15:22)12571248,47
Elo statistiky
52.
Špale Martin1975DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí80 (29:51)12551267,88
Elo statistiky
53.
Račák David1998TJ Kunžak71 (25:46)12551238,34
Elo statistiky
54.
Flaška Martin1979TJ Jiskra Chlum u Třeboně43 (26:17)12551238,15
Elo statistiky
55.
Böhm Zbyněk1974TJ Rapid Lásenice64 (27:37)12491265,85
Elo statistiky
56.
Vlášek Jiří1950TJ ST Novosedly nad Nežárkou47 (22:25)12481269,58
Elo statistiky
57.
Klestil Marek1973TJ Sloupárna Majdalena72 (49:23)12471257,96
Elo statistiky
58.
Rokyta Pavel1978TJ Kunžak150 (108:42)12461242,89
Elo statistiky
59.
Krahulec Jan1953TJ Sokol Suchdol50 (20:30)12411235,54
Elo statistiky
60.
Mátl Ladislav1953SK Jindřichův Hradec55 (34:21)12351258,5
Elo statistiky
61.
Brabec Petr1972TJ Kunžak78 (64:14)12351243,41
Elo statistiky
62.
Šustr Michal1990OST Kardašova Řečice88 (56:32)12351219,21
Elo statistiky
63.
Sochna Vladislav1977TJ Rapid Lásenice76 (29:47)12331262,02
Elo statistiky
64.
Lovětínský Tomáš1975ST KD Dačice16 (10:6)12291221,97
Elo statistiky
65.
Kuta Jiří1963TJ Sloupárna Majdalena79 (50:29)12171256,75
Elo statistiky
66.
Šubrt Josef st.1951TJ Sokol Suchdol64 (19:45)12171210,34
Elo statistiky
67.
Procházka Tomáš1997TJ Kunžak83 (18:65)12061176,39
Elo statistiky
68.
Šebek Karel1966TJ Rapid Lásenice139 (66:73)12021224
Elo statistiky
69.
Kinšt Otakar1954SK Jindřichův Hradec92 (52:40)11981209,64
Elo statistiky
70.
Martinů Jaroslav1954TJ Sokol Studená91 (49:42)11961196,13
Elo statistiky
71.
Vytiska Jiří1970SK Jindřichův Hradec66 (19:47)11931217,99
Elo statistiky
72.
Spurný Jaromír1968SK Dírná87 (43:44)11911163,78
Elo statistiky
73.
Němec Martin1972DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí74 (16:58)11881186,98
Elo statistiky
74.
Vrchota Rudolf1965TJ Sloupárna Majdalena86 (47:39)11871198,26
Elo statistiky
75.
Strada Jiří1996OST Kardašova Řečice50 (25:25)11821186,22
Elo statistiky
76.
Maryška Radek1978TJ ST Novosedly nad Nežárkou90 (66:24)11811180,73
Elo statistiky
77.
Vondrys Pavel1965TJ Lokomotiva České Velenice102 (38:64)11801179,83
Elo statistiky
78.
Nikodým Jiří1971SK Jindřichův Hradec108 (63:45)11801143,7
Elo statistiky
79.
Gulikáš Libor1979TJ Nová Včelnice44 (33:11)11781197,57
Elo statistiky
80.
Bartoň Pavel1972ST KD Dačice70 (33:37)11711177,72
Elo statistiky
81.
Ševčík Petr1967TJ Lokomotiva České Velenice72 (18:54)11691168,1
Elo statistiky
82.
Vlček Václav1986TJ Jiskra Chlum u Třeboně72 (40:32)11641169,56
Elo statistiky
83.
Měrtl Petr1958Klub stolního tenisu Český Rudolec52 (44:8)11621181,43
Elo statistiky
84.
Zabloudil František1973TJ Kunžak94 (71:23)11591151,57
Elo statistiky
85.
Buček Zdeněk1961Klub stolního tenisu Český Rudolec69 (55:14)11561181,62
Elo statistiky
86.
Samec Jaroslav1970TJ Jiskra Třeboň42 (13:29)11561143,56
Elo statistiky
87.
Herda Jaroslav1951TJ Lokomotiva České Velenice64 (23:41)11541156,96
Elo statistiky
88.
Benda Miroslav1968TJ Jiskra Třeboň58 (10:48)11451141,83
Elo statistiky
89.
Lojka Aleš1976Klub stolního tenisu Český Rudolec58 (23:35)11451130,71
Elo statistiky
90.
Dlouhý Karel1949TJ Jiskra Chlum u Třeboně87 (40:47)11451127,43
Elo statistiky
91.
Slanina Oldřich1983OST Kardašova Řečice75 (28:47)11441116,27
Elo statistiky
92.
Plachý František1973Klub stolního tenisu Český Rudolec39 (16:23)11401136,96
Elo statistiky
93.
Smrž Pavel1966SK Jindřichův Hradec99 (54:45)11361124,03
Elo statistiky
94.
Petrů Richard1955Jitka Jindřichův Hradec68 (28:40)11341154,65
Elo statistiky
95.
Buřil Marek1990SK Jindřichův Hradec53 (6:47)11341125,14
Elo statistiky
96.
Čábelka Jaroslav1974TJ Lokomotiva České Velenice78 (22:56)11251114,93
Elo statistiky
97.
Šimáček Luboš1973TJ Sloupárna Majdalena71 (53:18)11221111,96
Elo statistiky
98.
Kundrát Jan1986TJ Sokol Lodhéřov69 (29:40)11201158,2
Elo statistiky
99.
Švec Bohumil1962TJ Sloupárna Majdalena41 (33:8)11141129,67
Elo statistiky
100.
Hauk Pavel1969TJ Lokomotiva České Velenice95 (31:64)11071135,12
Elo statistiky
101.
Košumberský František1969TJ Lokomotiva České Velenice65 (22:43)11021116,87
Elo statistiky
102.
Strouha František1945TJ Lokomotiva České Velenice11 (2:9)11021101,14
Elo statistiky
103.
Němec Petr1971TJ Rapid Lásenice59 (19:40)10991099,54
Elo statistiky
104.
Šindelář Richard1980TJ Nová Včelnice84 (58:26)10981142,94
Elo statistiky
105.
Pavelek Václav1958SK Jindřichův Hradec76 (38:38)10981073,87
Elo statistiky
106.
Kopřiva Marek1993TJ Sloupárna Majdalena93 (61:32)10901095,16
Elo statistiky
107.
Rumplík Luděk1973Klub stolního tenisu Český Rudolec68 (45:23)10871078,22
Elo statistiky
108.
Hrubý Jiří1995TJ Sokol Lodhéřov64 (19:45)10851091,5
Elo statistiky
109.
Plass František1957TJ Sokol Lodhéřov26 (8:18)10811090,55
Elo statistiky
110.
Lahoda Kamil1947TJ Sokol Studená76 (18:58)10781068,38
Elo statistiky
111.
Zikmund Michal1960TJ Rapid Lásenice36 (11:25)10751079,93
Elo statistiky
112.
Vobořil Petr1977OST Kardašova Řečice111 (57:54)10751064,98
Elo statistiky
113.
Zvěřina Miroslav1963TJ Jiskra Nová Bystřice80 (52:28)10711082,62
Elo statistiky
114.
Voneš Roman1979SK Dírná79 (28:51)10711022,61
Elo statistiky
115.
Prager Marek1977TJ Rapid Lásenice90 (22:68)10681106,16
Elo statistiky
116.
Novobílský Robin1979SK Dírná75 (41:34)10641049,4
Elo statistiky
117.
Fridrich Jan1947Jitka Jindřichův Hradec82 (20:62)10631067,66
Elo statistiky
118.
Havlík Jiří1967Klub stolního tenisu Český Rudolec37 (22:15)10601076,77
Elo statistiky
119.
Kubín Pavel1974TJ Sokol Studená81 (17:64)10561078,85
Elo statistiky
120.
Sedláček Jiří1970TJ Lokomotiva České Velenice32 (6:26)10551077,52
Elo statistiky
121.
Pepich Pavol1966TJ Jiskra Chlum u Třeboně65 (32:33)10531045,24
Elo statistiky
122.
Visčur Aleš2002DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí64 (36:28)10521029,99
Elo statistiky
123.
Dvořák Josef st.1951TJ Jiskra Chlum u Třeboně72 (15:57)10521023,79
Elo statistiky
124.
Dvořák Jiří1972TJ Jiskra Nová Bystřice40 (21:19)10511072,04
Elo statistiky
125.
Brada Aleš1975TJ Sokol Studená11 (1:10)10511055,19
Elo statistiky
126.
Kopřiva Daniel1989TJ Sloupárna Majdalena99 (54:45)10441027,06
Elo statistiky
127.
Janda Milan1965TJ Sokol Suchdol12 (0:12)10411041
Elo statistiky
128.
Nosek David2003DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí59 (27:32)10391022,56
Elo statistiky
129.
Němeček Jiří1968TJ Nová Včelnice80 (43:37)10351053,33
Elo statistiky
130.
Mareš Martin ml.1998Klub stolního tenisu Český Rudolec62 (37:25)10301035,52
Elo statistiky
131.
Husník Marek1999TJ Jiskra Třeboň85 (42:43)10241004,57
Elo statistiky
132.
Reiter Jan1985Jitka Jindřichův Hradec31 (3:28)10201018,56
Elo statistiky
133.
Souček Jiří2000TJ Sokol Lodhéřov63 (12:51)10111026,08
Elo statistiky
134.
Sekyra Jiří1952SK Dírná75 (37:38)1010999,17
Elo statistiky
135.
Outlý Rostislav1992TJ Jiskra Chlum u Třeboně26 (14:12)10081011,48
Elo statistiky
136.
Hroděj Lukáš1999TJ Jiskra Třeboň90 (42:48)10061007,75
Elo statistiky
137.
Šuhájek František1948TJ Nová Včelnice84 (43:41)10051021,16
Elo statistiky
138.
Nováček Kačenka Jan1970TJ Jiskra Nová Bystřice28 (13:15)992991,89
Elo statistiky
139.
Kouba Karel1950TJ ST Novosedly nad Nežárkou8 (4:4)980980
Elo statistiky
140.
Vobořil Karel1971OST Kardašova Řečice73 (32:41)973973,61
Elo statistiky
141.
Lébr Martin1998ST KD Dačice25 (5:20)971983,59
Elo statistiky
142.
Budík Robert1968OST Kardašova Řečice95 (34:61)967973,36
Elo statistiky
143.
Koukol Milan1961TJ Kunžak85 (33:52)967952,23
Elo statistiky
144.
Škarda Tomáš1983SK Jindřichův Hradec55 (17:38)965944,17
Elo statistiky
145.
Tkalců Václav1978TJ Jiskra Nová Bystřice70 (30:40)961954,1
Elo statistiky
146.
Adamec Libor1994SK Dírná71 (21:50)954942,08
Elo statistiky
147.
Adámek Eduard1947OST Kardašova Řečice48 (17:31)953976,74
Elo statistiky
148.
Trsek Miroslav1958TJ Jiskra Chlum u Třeboně64 (20:44)948951,33
Elo statistiky
149.
Samec Jaroslav ml.1999TJ Jiskra Třeboň82 (24:58)931913,39
Elo statistiky
150.
Tůma Michal1982SK Jindřichův Hradec39 (13:26)928928,83
Elo statistiky
151.
Richter Jiří1962TJ Jiskra Nová Bystřice75 (19:56)905920,66
Elo statistiky
152.
Pepich Petr1994TJ Jiskra Chlum u Třeboně24 (4:20)898892,11
Elo statistiky
153.
Fantyš Lumír1961SK Jindřichův Hradec23 (7:16)895890,6
Elo statistiky
154.
Brabec Václav1967Klub stolního tenisu Český Rudolec30 (7:23)895880,19
Elo statistiky
155.
Košner Petr1961SK Dírná24 (3:21)894893,22
Elo statistiky
156.
Wratislav Evžen1961SK Dírná83 (23:60)892898,11
Elo statistiky
157.
Šimáček Miloš1973TJ Sloupárna Majdalena41 (12:29)891902,76
Elo statistiky
158.
Lojka Aleš2002ST KD Dačice34 (2:32)883872,73
Elo statistiky
159.
Schneider Pavel1987TJ Jiskra Chlum u Třeboně28 (7:21)872882,97
Elo statistiky
160.
Malec Matyáš2002DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí67 (17:50)867826,52
Elo statistiky
161.
Vančura Dušan2001TJ Jiskra Chlum u Třeboně36 (10:26)856854,35
Elo statistiky
162.
Kubeš Radek2002ST KD Dačice31 (1:30)848842,29
Elo statistiky
163.
Pelikán Ladislav1965TJ Jiskra Nová Bystřice27 (1:26)833833
Elo statistiky
164.
Kryšpín Jakub2000TJ Jiskra Chlum u Třeboně22 (5:17)823835,08
Elo statistiky
165.
Matěcha Jaromír1973SK Dírná48 (3:45)819806,77
Elo statistiky
166.
Maryška Jan1955TJ ST Novosedly nad Nežárkou83 (13:70)810798,93
Elo statistiky
167.
Egert Daniel1993TJ Sloupárna Majdalena24 (2:22)757758,67
Elo statistiky
168.
Komárek Karel1970TJ Jiskra Nová Bystřice32 (2:30)748749,39
Elo statistiky
169.
Benda Josef2003DTJ Kondor Lomnice nad Lužnicí75 (13:62)744745,19
Elo statistiky
170.
Roubíček Šimon2004SK Jindřichův Hradec12 (2:10)636639,55
Elo statistiky
171.
Jelínek Tomáš2004SK Jindřichův Hradec20 (2:18)627617,33
Elo statistiky
172.
Horáček Matěj2004SK Jindřichův Hradec20 (1:19)589589
Elo statistiky
173.
Kovář David2005SK Jindřichův Hradec14 (0:14)11

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline