Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - KSST Jihočeský - Muži - 2017-2018
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Slapnička Jakub2003TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV31 (27:4)18781878,25
Elo statistiky
2.
Alexa Jiří1972TJ Jiskra Bechyně66 (61:5)18241822,24
Elo statistiky
3.
Heinzl Lukáš2003TTC Libín Prachatice z.s.57 (52:5)18161812,4
Elo statistiky
4.
Majer Zbyněk1975TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV23 (19:4)17501745,81
Elo statistiky
5.
Fesl Martin1999OST Velešín76 (60:16)17351719,08
Elo statistiky
6.
Kupilík Ondřej1986TJ Jiskra Bechyně60 (41:19)17051691,92
Elo statistiky
7.
Dobiáš Ladislav2004DDM Soběslav72 (50:22)17041712,3
Elo statistiky
8.
Špeta Michal1982TJ Blatná63 (47:16)17021708,84
Elo statistiky
9.
Matějů Václav1975DDM Soběslav30 (19:11)17001697,78
Elo statistiky
10.
Zeman Lukáš2001TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV64 (52:12)16971718,31
Elo statistiky
11.
Švrčina Tomáš1967TJ Sokol Hluboká nad Vltavou63 (45:18)16881693,55
Elo statistiky
12.
Smolík Tomáš1989Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice52 (44:8)16881681,2
Elo statistiky
13.
Kamera Josef1964OST Velešín79 (55:24)16871699,4
Elo statistiky
14.
Kvašnovský Petr1970KST Orel ČB47 (45:2)16871690,86
Elo statistiky
15.
Rychlík Josef1977TJ Sokol Hluboká nad Vltavou33 (24:9)16861677,06
Elo statistiky
16.
Soukup Zdeněk ml.1989TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV59 (50:9)16761672,7
Elo statistiky
17.
Dvořák Martin1978TJ Sokol Hluboká nad Vltavou68 (43:25)16631661,84
Elo statistiky
18.
Hložek Tomáš2000DDM Soběslav72 (46:26)16601676,62
Elo statistiky
19.
Vraspír Roman1991OST Velešín77 (44:33)16601647,39
Elo statistiky
20.
Krejčí Ondřej2001TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV50 (34:16)16591656,88
Elo statistiky
21.
Štědrý Jan1991KST Orel ČB66 (37:29)16581669,54
Elo statistiky
22.
Opolzer Pavel1960SK ZD Pojbuky45 (35:10)16561674,55
Elo statistiky
23.
Kamera Josef ml.1991OST Velešín67 (38:29)16531660,8
Elo statistiky
24.
Pešek Ondřej2003TJ Jiskra Třeboň, z.s.66 (40:26)16521662,85
Elo statistiky
25.
Šindelář Radim2000Tělocvičná jednota Sokol Studená I.47 (41:6)16511694,71
Elo statistiky
26.
Ondráček Jan2002Tělocvičná jednota Sokol Studená I.90 (80:10)16481668,91
Elo statistiky
27.
Jindra Miroslav1962SK ZD Pojbuky39 (32:7)16441634,12
Elo statistiky
28.
Beneš Pavel ml.2002TJ Spartak Kaplice48 (39:9)16421644,33
Elo statistiky
29.
Smolík Jan1996Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice51 (39:12)16421629,08
Elo statistiky
30.
Pučégl Pavel1976TJ Jiskra Bechyně65 (38:27)16381639,02
Elo statistiky
31.
Vlk Jan1987KST Orel ČB54 (28:26)16371636,42
Elo statistiky
32.
Votava Štěpán1984TJ Slavoj Protivín72 (37:35)16371619,97
Elo statistiky
33.
Škopek Stanislav1956OST Velešín50 (29:21)16341639,02
Elo statistiky
34.
Jareš Oldřich1961TJ Jiskra Třeboň, z.s.67 (41:26)16341628,61
Elo statistiky
35.
Soldát Tomáš1988TJ Jiskra Bechyně54 (27:27)16341612,73
Elo statistiky
36.
Petrásek Martin1991TJ Jiskra Třeboň, z.s.60 (29:31)16311612,77
Elo statistiky
37.
Strapek Josef1966OST Velešín71 (40:31)16301643,05
Elo statistiky
38.
Vochozka Roman1979OST Velešín61 (34:27)16291643,33
Elo statistiky
39.
Hornych Jiří1956TJ Sokol Hluboká nad Vltavou60 (31:29)16291606,13
Elo statistiky
40.
Hunal Martin1992Jindřichův Hradec 193055 (40:15)16281626,22
Elo statistiky
41.
Janošťák Miroslav1992TJ Spartak Kaplice43 (35:8)16281620,46
Elo statistiky
42.
Kolář Otakar1969SK MARTYNA MALOVICE66 (62:4)16271622,53
Elo statistiky
43.
Janda Jiří1959TJ Spartak Trhové Sviny o.s.65 (62:3)16261615,8
Elo statistiky
44.
Kmoch Zdeněk1960TJ Spartak Kaplice29 (23:6)16201614,07
Elo statistiky
45.
Říha Luboš1966TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí50 (37:13)16191615,49
Elo statistiky
46.
David Jaroslav1967TJ Sokol Vodňany25 (21:4)16191609,06
Elo statistiky
47.
Maňhal Jan ml.1980Tělocvičná jednota Sokol Studená I.45 (30:15)16151612,38
Elo statistiky
48.
Doležal Josef2000KST Orel ČB91 (55:36)16141646,01
Elo statistiky
49.
Sassmann Jakub1992KST Orel ČB66 (33:33)16131635,67
Elo statistiky
50.
Zikeš Dalibor1980TJ Spartak Kaplice25 (23:2)16111612,86
Elo statistiky
51.
Pražák Arnošt1946DDM Soběslav100 (53:47)16091601,05
Elo statistiky
52.
Kuba Michal1971TJ Sokol Vodňany41 (34:7)16091598,35
Elo statistiky
53.
Procházka Petr1964TJ Vodní stavby Tábor64 (33:31)16071622,03
Elo statistiky
54.
Dunovský Libor1978TJ Sokol Vodňany41 (31:10)16071614,07
Elo statistiky
55.
Sláma Luboš1963TJ Spartak Kaplice44 (43:1)16061606,93
Elo statistiky
56.
Zegermacher Erik1974TJ Calofrig Borovany58 (39:19)16041596,04
Elo statistiky
57.
Soucha Jan1970TJ Sokol Hluboká nad Vltavou67 (34:33)16041587,26
Elo statistiky
58.
Kahuda Stanislav1965KST Orel ČB50 (41:9)16031601,78
Elo statistiky
59.
Pavlíček Luděk1974TJ Šumavan Vimperk z.s.61 (52:9)16031586,37
Elo statistiky
60.
Karas Jaroslav ml.1985TJ Sokol Mirotice68 (60:8)16011620,39
Elo statistiky
61.
Syrovátka Jan2000SKST Týn nad Vltavou o.s.66 (45:21)15971631,34
Elo statistiky
62.
Beneš Petr2005TJ Spartak Kaplice87 (77:10)15951619,06
Elo statistiky
63.
Hrazdira Patrik1995TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV55 (30:25)15951603,66
Elo statistiky
64.
Kárník Pavel1960SK Pedagog ČB58 (46:12)15951578,77
Elo statistiky
65.
Krotký Marek1994TTC Libín Prachatice z.s.63 (27:36)15941568,98
Elo statistiky
66.
Nohejl Jaroslav1961TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí41 (27:14)15901599,63
Elo statistiky
67.
Strouhal Jiří1991TJ Vodní stavby Tábor59 (24:35)15871575,09
Elo statistiky
68.
Nitrianský Igor1961TTC Libín Prachatice z.s.65 (38:27)15841591,93
Elo statistiky
69.
Brom Jan1970KST Orel ČB48 (40:8)15841580,93
Elo statistiky
70.
Holík Bohuslav1962TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV8 (8:0)15791579
Elo statistiky
71.
Rojík Marek1993TJ Blatná56 (20:36)15791571,42
Elo statistiky
72.
Mastný Tomáš st.1966Tělocvičná jednota Sokol Studená I.103 (84:19)15781561,58
Elo statistiky
73.
Svoboda David1992TJ Sokol Vodňany34 (21:13)15761554,06
Elo statistiky
74.
Karlík Zdeněk1966TJ Vodní stavby Tábor63 (28:35)15741589,59
Elo statistiky
75.
Losos Radek1973TJ Vodní stavby Tábor64 (34:30)15731539,76
Elo statistiky
76.
Kolář Tomáš1984TJ Sokol Milevsko18 (14:4)15681558,54
Elo statistiky
77.
Děd Lukáš1999SK ZD Pojbuky60 (34:26)15661567,17
Elo statistiky
78.
Klečka Jiří1948TJ Sokol České Budějovice40 (29:11)15631562,34
Elo statistiky
79.
Čelikovský Jakub1992SK Pedagog ČB53 (41:12)15631561,48
Elo statistiky
80.
Kocourek Petr1963KST Orel ČB34 (24:10)15631549,11
Elo statistiky
81.
Bednář Zbyněk1971TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí49 (28:21)15611580,96
Elo statistiky
82.
Šťastný Michael st.1967TJ Slavoj Protivín66 (28:38)15591586,66
Elo statistiky
83.
Mikolášek Milan1959TJ Jiskra Bechyně45 (35:10)15581554,95
Elo statistiky
84.
Svoboda Petr1970TJ Slovan Černý Dub38 (26:12)15571540,1
Elo statistiky
85.
Havel Vladimír1968Jindřichův Hradec 193086 (64:22)15541559,2
Elo statistiky
86.
Cipín Jan1959TJ Dolní Třebonín78 (72:6)15501543,3
Elo statistiky
87.
Schwarz Miloslav1962Tělocvičná jednota Sokol Studená I.30 (17:13)15491558,07
Elo statistiky
88.
Kureš Vlastislav1981SKST Týn nad Vltavou o.s.39 (24:15)15481529,04
Elo statistiky
89.
Dvořák Josef ml.1976Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,64 (49:15)15471554,39
Elo statistiky
90.
Kučera Karel1949SKST Týn nad Vltavou o.s.38 (25:13)15461524,67
Elo statistiky
91.
Vokroj Zdeněk1966TJ Třebohostice52 (41:11)15451545,98
Elo statistiky
92.
Cendelín Rostislav1984TJ Slavoj Protivín35 (15:20)15431530,73
Elo statistiky
93.
Procházka Jaroslav2000Kroužek stolního tenisu základní školy Vyšší Brod84 (57:27)15421576,02
Elo statistiky
94.
Šmahlík Libor1973TJ Vodní stavby Tábor48 (23:25)15411531,12
Elo statistiky
95.
Liška Marek1994TTC Libín Prachatice z.s.57 (18:39)15381528,15
Elo statistiky
96.
Novák Pavel1962SK ZD Pojbuky33 (15:18)15381527,69
Elo statistiky
97.
Kropík Milan1967Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,60 (46:14)15371559,12
Elo statistiky
98.
Staněk Milan st.1970TJ Sokol Nová Ves u ČB27 (14:13)15371538,16
Elo statistiky
99.
Vrzal Pavel1969KST Orel ČB49 (28:21)15361541,01
Elo statistiky
100.
Nápravník Jakub1981TJ Sokol Nová Ves u ČB50 (29:21)15351543,91
Elo statistiky
101.
Lachout Jaroslav1973TJ Vodní stavby Tábor40 (11:29)15341537,47
Elo statistiky
102.
Wimberský Václav1966Sportovní klub policie Prachatice, z.s.63 (48:15)15341537,03
Elo statistiky
103.
Barták Kamil1977DDM Soběslav98 (33:65)15341522,68
Elo statistiky
104.
Lukjanov Viktor ml.1973Tělocvičná jednota Sokol Studená I.14 (7:7)15331571,11
Elo statistiky
105.
Mrázek Miroslav1958Jindřichův Hradec 193034 (14:20)15311542,76
Elo statistiky
106.
Žák František1962TTC Libín Prachatice z.s.60 (18:42)15311531,41
Elo statistiky
107.
Smažík David2004SK Pedagog ČB43 (26:17)15301544,44
Elo statistiky
108.
Peckert Ondřej1979Jindřichův Hradec 193051 (26:25)15281547,85
Elo statistiky
109.
Hůlka Jan1963TJ Sokol Křemže42 (32:10)15281510,91
Elo statistiky
110.
Poklop Kamil1986TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV93 (81:12)15261523,16
Elo statistiky
111.
Schoř Libor1968ST Svatá Maří72 (69:3)15261521,07
Elo statistiky
112.
Färber František1963TJ Slavoj Protivín29 (20:9)15251518,44
Elo statistiky
113.
Hromádka Milan1956TJ Osek65 (50:15)15241529,96
Elo statistiky
114.
Peterka Václav1961TJ Osek50 (35:15)15231536,31
Elo statistiky
115.
Betka Kamil1980OST Velešín78 (51:27)15211538,68
Elo statistiky
116.
Vostřez Jiří1986Ederstav Prachatice48 (43:5)15211503,78
Elo statistiky
117.
Šána Václav1963Sportovní klub policie Prachatice, z.s.46 (34:12)15201529,42
Elo statistiky
118.
Vejda Miroslav1963SKST Týn nad Vltavou o.s.38 (23:15)15201514,33
Elo statistiky
119.
Bauer Jan st.1969TTC Libín Prachatice z.s.40 (22:18)15191546,48
Elo statistiky
120.
Duspiva Martin1972TJ Sokol Hluboká nad Vltavou50 (26:24)15181535,41
Elo statistiky
121.
Hrach František ml.1981TJ Sokol Strakonice33 (26:7)15151527,31
Elo statistiky
122.
Jehně Richard2002TJ Vodní stavby Tábor60 (25:35)15111522,61
Elo statistiky
123.
Petřík Jaroslav1982TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV18 (13:5)15111515,43
Elo statistiky
124.
Farník Jiří1978SK Pedagog ČB44 (27:17)15101518,87
Elo statistiky
125.
Kadlec Pavel1998SK MARTYNA MALOVICE65 (45:20)15101514,22
Elo statistiky
126.
Bílý Michal1984TJ Sokol Vodňany16 (9:7)15091514,71
Elo statistiky
127.
Cicko Tomáš1976TJ Calofrig Borovany44 (19:25)15081509,19
Elo statistiky
128.
Janda Karel1973Tělovýchovná jednota TATRAN Suchdol nad Lužnicí,28 (19:9)15061491,42
Elo statistiky
129.
Bonuš Petr1975TJ Sokol Kněžské Dvory47 (41:6)15051497,61
Elo statistiky
130.
Fencl Tomáš2000KST Orel ČB9 (0:9)15041506,52
Elo statistiky
131.
Jaroš Pavel1955KST Vltavan Loučovice79 (68:11)15031521,31
Elo statistiky
132.
Fleissig Jan1988TJ Blatná51 (10:41)15021503,42
Elo statistiky
133.
Opelka Jaroslav1970TJ Sokol Křemže56 (42:14)15021502,06
Elo statistiky
134.
Pospíšil Jaroslav1976TJ Spartak Kaplice89 (65:24)15011492,36
Elo statistiky
135.
Trefný Jan1971TJ Blatná66 (18:48)14991532,47
Elo statistiky
136.
Novák Martin1977SK ZD Pojbuky17 (8:9)14981510,73
Elo statistiky
137.
Gyori Richard1975Tělocvičná jednota Sokol Lhenice62 (41:21)14981470,69
Elo statistiky
138.
Bošanský Lukáš1989KST Orel ČB17 (5:12)14971504,06
Elo statistiky
139.
Fryš František1988Jindřichův Hradec 193032 (15:17)14961510,55
Elo statistiky
140.
Reitinger Jiří1973TJ Sokol Křemže37 (25:12)14961488,53
Elo statistiky
141.
Werner Zdeněk1953TJ Jiskra Třeboň, z.s.56 (36:20)14951495,48
Elo statistiky
142.
Mrázek Tomáš1994SK Oldřichov78 (66:12)14941480,6
Elo statistiky
143.
Janouš Ivan1961KST Orel ČB47 (25:22)14931486,21
Elo statistiky
144.
Kaisler Robert1975TJ Sokol České Budějovice76 (64:12)14931485,35
Elo statistiky
145.
Sechovec Vít1964DDM Soběslav33 (17:16)14921498,2
Elo statistiky
146.
Kozel Jaroslav1970Tělocvičná jednota Sokol Kardašova Řečice50 (19:31)14921482,61
Elo statistiky
147.
Mls Jiří1970TJ Blatná35 (18:17)14921474,16
Elo statistiky
148.
Krýsl Martin1997TJ Calofrig Borovany54 (24:30)14911503,64
Elo statistiky
149.
Turek Václav1948TJ Sokol Vodňany60 (36:24)14911486,68
Elo statistiky
150.
Kamiš Milan1945TJ Sokol Tábor56 (50:6)14901475,91
Elo statistiky
151.
Šilhavý Petr1965KST Orel ČB36 (18:18)14881497,09
Elo statistiky
152.
Dvořák Rudolf1971SK Byňov57 (34:23)14841486,7
Elo statistiky
153.
Čada Jiří1982TJ Vodní stavby Tábor73 (55:18)14841465,29
Elo statistiky
154.
Jehně Václav ml.1971TJ Vodní stavby Tábor47 (13:34)14841440,85
Elo statistiky
155.
Vondruška Filip1993DDM Soběslav18 (3:15)14831472,15
Elo statistiky
156.
Brada Adam ml.2002Tělocvičná jednota Sokol Studená I.117 (87:30)14831468,75
Elo statistiky
157.
Ounický Pavel1981TJ Blatná54 (27:27)14821483,86
Elo statistiky
158.
Blaženec Dušan1961OST Velešín66 (10:56)14811492,55
Elo statistiky
159.
Kulvajt Aleš1984TJ Sokol Sudoměřice u Tábora54 (46:8)14801483,22
Elo statistiky
160.
Forejt Karel1966Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.69 (60:9)14801481,25
Elo statistiky
161.
Jungvirt Josef1952TJ Sokol Strakonice58 (35:23)14771454,93
Elo statistiky
162.
Rybák Roman1962TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí48 (18:30)14741489,07
Elo statistiky
163.
Jan Jabůrek1982TJ Sokol Hluboká nad Vltavou49 (14:35)14731468,14
Elo statistiky
164.
Tománek Jan1983TJ Slavoj Protivín38 (5:33)14711471,91
Elo statistiky
165.
Čejna Tomáš1985TJ Sokol Lodhéřov, z.s.95 (78:17)14711468,83
Elo statistiky
166.
Pašek Felix1976TJ Jiskra Třeboň, z.s.64 (9:55)14711463,57
Elo statistiky
167.
Kozma Václav1954TJ Osek59 (34:25)14701476,82
Elo statistiky
168.
Dobrovodský Martin1972TJ Sokol Křemže68 (56:12)14701474,07
Elo statistiky
169.
Pavouk Jaroslav1957TJ Sokol Lodhéřov, z.s.13 (12:1)14691466,16
Elo statistiky
170.
Soukup Miloslav ml.1973TJ Třebohostice52 (34:18)14681474,8
Elo statistiky
171.
Šítal Roman1970TJ Dolní Třebonín77 (60:17)14671436,63
Elo statistiky
172.
Stanislav Jaroslav1974TJ Sokol Cehnice57 (32:25)14671434,96
Elo statistiky
173.
Vašíček Jiří1962TJ Sokol Tábor62 (54:8)14661479,99
Elo statistiky
174.
Janoud Jan1969TJ Šumavan Vimperk z.s.59 (35:24)14661474,61
Elo statistiky
175.
Ivan Emil1950SK ZD Pojbuky21 (6:15)14661474,6
Elo statistiky
176.
Švára Libor1984TJ Sokol Milevsko10 (4:6)14641473,63
Elo statistiky
177.
Fleišman Jaroslav1978ST Svatá Maří70 (60:10)14631458,67
Elo statistiky
178.
Sivera Adam2004Tělocvičná jednota Sokol Lhenice65 (32:33)14591461,9
Elo statistiky
179.
Charvát Karel1971TJ Slovan Černý Dub100 (76:24)14581468,35
Elo statistiky
180.
Founě Jiří1975SK Pedagog ČB87 (67:20)14581466,83
Elo statistiky
181.
Kopecký Petr1955TJ Lokomotiva z.s.43 (37:6)14581448,57
Elo statistiky
182.
Hrůza Jan2002SKST Týn nad Vltavou o.s.82 (45:37)14551432,32
Elo statistiky
183.
Kašpar Luboš1971TJ Sokol Tábor59 (46:13)14541451,68
Elo statistiky
184.
Bezpalec Martin st.1968SKST Týn nad Vltavou o.s.65 (34:31)14531470,5
Elo statistiky
185.
Čondl Jiří1955TJ Třebohostice45 (27:18)14531451,36
Elo statistiky
186.
Havlík Martin1992Katolický dům Dačice z.s.60 (29:31)14521461,51
Elo statistiky
187.
Blažek Bohumír1956KST Orel ČB58 (47:11)14521447,94
Elo statistiky
188.
Kameník Jaroslav1966Tělocvičná jednota Sokol Studená I.53 (26:27)14511462,18
Elo statistiky
189.
Zoch Samuel1995TJ Slavoj Protivín44 (28:16)14511458,73
Elo statistiky
190.
Matějka Milan1962TJ Calofrig Borovany8 (4:4)14491463,74
Elo statistiky
191.
Beneš Pavel st.1967TJ Spartak Kaplice60 (37:23)14481452,05
Elo statistiky
192.
Lang Václav1957TJ Jiskra Třeboň, z.s.60 (28:32)14471437,06
Elo statistiky
193.
Chmel Petr I.1972TJ Sokol Nová Ves u ČB46 (20:26)14451459,94
Elo statistiky
194.
Nedvěd Matyáš2001KST Orel ČB84 (63:21)14441454,96
Elo statistiky
195.
Sviták Josef1955TJ Sokol Benešov nad Černou28 (23:5)14441426,99
Elo statistiky
196.
Mácha Luboš st.1961TJ Sokol Milevsko52 (29:23)14431441,28
Elo statistiky
197.
Navara Václav1958SK Byňov56 (30:26)14421444,55
Elo statistiky
198.
Novák Jan1964TJ Jiskra Třeboň, z.s.57 (23:34)14411422,93
Elo statistiky
199.
Skalák Josef ml.1992SKST Týn nad Vltavou o.s.60 (25:35)14391404,55
Elo statistiky
200.
Jungvirt Roman1975TJ Sokol Strakonice47 (29:18)14361460,65

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS