Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Muži
Ženy
Společný

Bez hráčů z vyšších soutěží
S hráči z vyšších soutěží

Žebříček - Moravskoslezský SST - Muži - 2019-2020
HráčNar.OddílZápasy Elo Elo(trend)
Elo statistiky
1.
Fabián Tomáš1989Orel jednota Ostrava - Stará Bělá4 (4:0)17731783,2
Elo statistiky
2.
Chlad Petr1996TJ Sokol Hrabůvka, z.s4 (4:0)16801676,34
Elo statistiky
3.
Pecha Pavel1997Salesiánské středisko volného času Don Bosco4 (4:0)16801673,97
Elo statistiky
4.
Hejl Petr ml.1980TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (4:0)16681665,82
Elo statistiky
5.
Dostál Radim1965Orel jednota Ostrava - Stará Bělá4 (4:0)16671660,25
Elo statistiky
6.
Rinka Alfred1959Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (3:1)16641679,26
Elo statistiky
7.
Rak Jonáš2005Tělovýchovná jednota Ostrava4 (4:0)16181619,8
Elo statistiky
8.
Chovanec Pavel1970SK - SVINOV z.s.3 (2:1)16121607,72
Elo statistiky
9.
Osvald David1990TJ Sokol Hrabůvka, z.s4 (3:1)15951567,59
Elo statistiky
10.
Hrstka Pavel1962Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (3:1)15881572,56
Elo statistiky
11.
Zbořil Petr1984Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice4 (4:0)15851590,89
Elo statistiky
12.
Joung Sunghun1975TJ Baník Petr Bezruč4 (4:0)15831583,56
Elo statistiky
13.
Pavlínek Zdeněk1962Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice2 (0:2)15761593,24
Elo statistiky
14.
Kindl Tomáš2003Tělovýchovná jednota Ostrava4 (3:1)15731563,94
Elo statistiky
15.
Vicher Roman1976Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (1:3)15721605,13
Elo statistiky
16.
Turay Tomáš1967SK - SVINOV z.s.4 (3:1)15721557,68
Elo statistiky
17.
Oborný Dominik1999SK - SVINOV z.s.4 (2:2)15621599,28
Elo statistiky
18.
Juchelka Miroslav1954Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice4 (3:1)15561558,63
Elo statistiky
19.
Mokroš Jaromír1953Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.4 (1:3)15491559,76
Elo statistiky
20.
Růža Jiří ml.1981TJ Baník Petr Bezruč4 (4:0)15441544,86
Elo statistiky
21.
Chobot Pavel1982Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (2:2)15351538,24
Elo statistiky
22.
Jankovič Jan1978Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice4 (4:0)15331530,03
Elo statistiky
23.
Bartoš Jiří1977Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice4 (3:1)15331527,42
Elo statistiky
24.
Teichmann Tomáš1978TJ Baník Šverma Mariánské Hory4 (2:2)15311516,42
Elo statistiky
25.
Fabián Miroslav1958SK Vřesina LT, z.s.4 (4:0)15301500,86
Elo statistiky
26.
Vavrečka Michal1997Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava4 (1:3)15261524,35
Elo statistiky
27.
Kus Ondřej2000SK - SVINOV z.s.4 (2:2)15231517,82
Elo statistiky
28.
Molin Vojtěch1999TJ Sokol Hrabůvka, z.s4 (2:2)15081492,47
Elo statistiky
29.
Václavík Tomáš1997TJ Baník Šverma Mariánské Hory4 (2:2)15031508,8
Elo statistiky
30.
Zapletal František1987SK - SVINOV z.s.4 (1:3)15021509,84
Elo statistiky
31.
Horváth Petr1998Salesiánské středisko volného času Don Bosco2 (0:2)15001512,58
Elo statistiky
32.
Mončka Petr1962TJ Sokol Hrabůvka, z.s3 (2:1)15001500,82
Elo statistiky
33.
Milkov Tomáš2003SK - SVINOV z.s.4 (1:3)14971566,46
Elo statistiky
34.
Sladký Karel1971TJ Baník Šverma Mariánské Hory4 (3:1)14911475,05
Elo statistiky
35.
Stempak Lukáš2001TJ Sokol Hrabůvka, z.s4 (1:3)14841530,38
Elo statistiky
36.
Mihula Radim1962Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice4 (3:1)14781457,75
Elo statistiky
37.
Topinka Bohumír1951Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (1:3)14771499,5
Elo statistiky
38.
Velký Dalibor ml.1998TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (4:0)14741465,63
Elo statistiky
39.
Lysek Tomáš2001SK - SVINOV z.s.4 (1:3)14701482,9
Elo statistiky
40.
Válek Petr1965Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.8 (5:3)14661468,02
Elo statistiky
41.
Grispanis Antonis1960Orel jednota Ostrava - Stará Bělá4 (2:2)14661451,87
Elo statistiky
42.
Kursa Jiří1954TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (3:1)14631424,93
Elo statistiky
43.
Chodurek Jiří1965TJ Baník Šverma Mariánské Hory4 (2:2)14621469,09
Elo statistiky
44.
Vilím Stanislav1954Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice4 (3:1)14601461,96
Elo statistiky
45.
Kolenčiak Ivan1956Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (4:0)14591447,87
Elo statistiky
46.
Stejskal Ondřej1990Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice4 (1:3)14541461,98
Elo statistiky
47.
Marek Martin1970Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (2:2)14531468,74
Elo statistiky
48.
Ščuka Rostislav2001Salesiánské středisko volného času Don Bosco8 (4:4)14531467,16
Elo statistiky
49.
Mikula David1975TJ Baník Šverma Mariánské Hory4 (2:2)14521459,01
Elo statistiky
50.
Štelar Petr1981Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice4 (3:1)14521455,65
Elo statistiky
51.
Fabián Miloš1958Orel jednota Ostrava - Stará Bělá4 (2:2)14481435,77
Elo statistiky
52.
Kubas Marcel1973Tělovýchovná jednota Ostrava4 (3:1)14471455,59
Elo statistiky
53.
Kaloč Bohuslav1944Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.4 (1:3)14471446,76
Elo statistiky
54.
Mojžíš Pavel1981Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (2:2)14451448,61
Elo statistiky
55.
Zapletal Jiří1956Salesiánské středisko volného času Don Bosco8 (5:3)14451443,06
Elo statistiky
56.
Staffin Petr1997Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava4 (0:4)14441426,63
Elo statistiky
57.
Kunz Martin1964Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice3 (2:1)14431443,3
Elo statistiky
58.
Plhák Ondřej1968Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (2:2)14291405,14
Elo statistiky
59.
Lodňan Josef1959Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (1:3)14281404,56
Elo statistiky
60.
Kurial Patrik1996Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava4 (1:3)14271426,14
Elo statistiky
61.
Lukša Zdeněk1963Orel jednota Ostrava-Třebovice4 (4:0)14231435,04
Elo statistiky
62.
Plaček Lumír1976SK Vřesina LT, z.s.4 (3:1)14161435,88
Elo statistiky
63.
Adamec Petr1968Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.4 (3:1)14161419,65
Elo statistiky
64.
Fabián Miloš ml.1978Orel jednota Ostrava - Stará Bělá4 (3:1)14131427,87
Elo statistiky
65.
Rybář Václav1954TJ Baník Šverma Mariánské Hory4 (2:2)14101448,47
Elo statistiky
66.
Mikula Libor1951TJ Baník Šverma Mariánské Hory4 (1:3)14101409,58
Elo statistiky
67.
Hrbáč Roman1973TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (2:2)14091426,04
Elo statistiky
68.
Hrubý Lukáš2002Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.8 (5:3)14021394,64
Elo statistiky
69.
Kučera Radek1975Orel jednota Ostrava - Stará Bělá4 (3:1)13931391,47
Elo statistiky
70.
Hečko Jiří1958Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice8 (2:6)13861397,81
Elo statistiky
71.
Folvarčný Petr1967Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou4 (1:3)13851419,03
Elo statistiky
72.
Sojka Radim1965Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice4 (1:3)13851387,27
Elo statistiky
73.
Kočí David1968TJ Baník Šverma Mariánské Hory8 (3:5)13831400,24
Elo statistiky
74.
Dyba Daniel1973TJ Sokol Hrabůvka, z.s4 (3:1)13831380,88
Elo statistiky
75.
Buroň Jiří1976Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou4 (2:2)13821402,29
Elo statistiky
76.
Václavík Vojtěch1978Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava4 (3:1)13751374,92
Elo statistiky
77.
Frais René1971Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice4 (2:2)13711386
Elo statistiky
78.
Bedry Jakub1972TJ Sokol Horní Lhota, z.s.8 (4:4)13701367,16
Elo statistiky
79.
Caha Jiří1967Salesiánské středisko volného času Don Bosco2 (0:2)13691366,77
Elo statistiky
80.
Hrbáček Josef1960Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (4:0)13681363,06
Elo statistiky
81.
Mališ Petr1958TJ Sokol Hrabůvka, z.s5 (5:0)13661371,39
Elo statistiky
82.
Muroň David1970Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice6 (3:3)13661364,54
Elo statistiky
83.
Růža Jiří st.1953TJ Baník Petr Bezruč4 (0:4)13631380,23
Elo statistiky
84.
Siuda Libor1965Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou4 (3:1)13531357,6
Elo statistiky
85.
Benedík Jaroslav1965Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice4 (1:3)13511356,23
Elo statistiky
86.
Návrat Tomáš1983TJ Sokol Hrabůvka, z.s4 (4:0)13461333,18
Elo statistiky
87.
Neuvirth Jan1953Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (3:1)13431358,85
Elo statistiky
88.
Sahaj Jaroslav1961Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice4 (1:3)13371310,22
Elo statistiky
89.
Röder Jiří1977Orel jednota Ostrava - Stará Bělá8 (6:2)13331340,51
Elo statistiky
90.
Stempak Vasil1963TJ Sokol Hrabůvka, z.s4 (4:0)13331302,48
Elo statistiky
91.
Jurčík Petr1978TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (3:1)13321323,26
Elo statistiky
92.
Hejneš Jan1981Orel jednota Ostrava - Stará Bělá8 (5:3)13311362,14
Elo statistiky
93.
Kreisinger Rostislav1983Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice7 (2:5)13311347,18
Elo statistiky
94.
Kožušník Milan1952TJ Baník Šverma Mariánské Hory4 (1:3)13301341,25
Elo statistiky
95.
Folwarczny Jan1973TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (3:1)13281335,97
Elo statistiky
96.
Polášek Petr1963SK - SVINOV z.s.5 (4:1)13271328,34
Elo statistiky
97.
Křenek Lukáš1991SVČ Ostrava Zábřeh4 (1:3)13251334,64
Elo statistiky
98.
Drozd Alan1975Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice4 (3:1)13241319,26
Elo statistiky
99.
Effenberger Jan1963Salesiánské středisko volného času Don Bosco4 (2:2)13231344,33
Elo statistiky
100.
Lochman Ondřej1995Orel jednota Ostrava-Třebovice4 (4:0)13171295,38
Elo statistiky
101.
Kožušník Jiří1952Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (2:2)13131312,51
Elo statistiky
102.
Zíka Milan1976Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava4 (2:2)13111328,28
Elo statistiky
103.
Levický Jakub1992SVČ Ostrava Zábřeh4 (2:2)13051307,95
Elo statistiky
104.
Skulina Bohumil1961SK - SVINOV z.s.4 (4:0)12931290,47
Elo statistiky
105.
Cabiš Luděk1965Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (1:3)12921280,27
Elo statistiky
106.
Peřina Jan1977TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (1:3)12891296,74
Elo statistiky
107.
Velký Dalibor1961TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (1:3)12701258
Elo statistiky
108.
Pokojský Čestmír1949TJ Baník Šverma Mariánské Hory4 (1:3)12641255,8
Elo statistiky
109.
Vylegala Tomáš1997Tělocvičná jednota Sokol Polanka nad Odrou4 (0:4)12581262,37
Elo statistiky
110.
Grundza Martin1996Salesiánské středisko volného času Don Bosco4 (2:2)12581257,58
Elo statistiky
111.
Navrátil Tomáš1985TJ Baník Petr Bezruč2 (2:0)12571247,1
Elo statistiky
112.
Kučera Jiří1964TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (0:4)12501255,85
Elo statistiky
113.
Kronberg Alfréd1948Orel jednota Ostrava-Třebovice4 (2:2)12401250,16
Elo statistiky
114.
Havrlant Tomáš1968Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (0:4)12341263,42
Elo statistiky
115.
Greško Martin1965Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (3:1)12331225,56
Elo statistiky
116.
Prokop Radomír1969Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.8 (2:6)12321228
Elo statistiky
117.
Knápek Vladimír1953Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice4 (3:1)12291203,03
Elo statistiky
118.
Zavadinka Ludevít1944Orel jednota Ostrava-Třebovice4 (2:2)12181190,05
Elo statistiky
119.
Kaštovský Petr1960SK - SVINOV z.s.4 (3:1)12121228,14
Elo statistiky
120.
Broskevič Lumír1957Orel jednota Ostrava-Třebovice4 (3:1)12101220,19
Elo statistiky
121.
Bala Jiří1966Tělocvičná jednota Sokol Klimkovice4 (1:3)12101197,83
Elo statistiky
122.
Broskevič Jan1998Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava8 (2:6)12081213,29
Elo statistiky
123.
Vavřač Petr1960TJ Sokol Hrabůvka, z.s4 (3:1)12071202,33
Elo statistiky
124.
Žiak Ján1960TJ Baník Petr Bezruč2 (0:2)12061219,02
Elo statistiky
125.
Beňuš Martin1957SK - SVINOV z.s.4 (4:0)11991194,78
Elo statistiky
126.
Zajíc Filip2004Oddíl stolního tenisu TTC MG ODRA GAS Vratimov, z.4 (2:2)11921192
Elo statistiky
127.
Lébl Zdeněk1954Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice4 (2:2)11831191,66
Elo statistiky
128.
Mrázek Zdeněk1959TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (4:0)11801180
Elo statistiky
129.
Teufel Reinhold1952TJ Sokol Hrabůvka, z.s4 (2:2)11771171,36
Elo statistiky
130.
Šustek Antonín1957Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (0:4)11741187,75
Elo statistiky
131.
Jurčík Lukáš2005TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (1:3)11561169,9
Elo statistiky
132.
Břečka David1975SK Vřesina LT, z.s.4 (4:0)11491140,23
Elo statistiky
133.
Trojek Ondřej2003Orel jednota Ostrava-Třebovice4 (1:3)11481128,92
Elo statistiky
134.
Černý Zdeněk1975TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (0:4)11421154,59
Elo statistiky
135.
Herold Jiří1967Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (1:3)11301133,2
Elo statistiky
136.
Štefek Martin2000SVČ Ostrava Zábřeh4 (0:4)11291128,97
Elo statistiky
137.
Černý Jiří1952Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (0:4)11261132,33
Elo statistiky
138.
Pleva Jiří1954SK Vřesina LT, z.s.8 (4:4)11261126
Elo statistiky
139.
Vedmoch Michal1994SVČ Ostrava Zábřeh4 (0:4)11131104,85
Elo statistiky
140.
Kozelský Vladimír1953Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (1:3)11071122,48
Elo statistiky
141.
Šimoňák Jindřich1956Orel jednota Ostrava-Třebovice4 (0:4)10991089,01
Elo statistiky
142.
Pandularis Jan1979Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (0:4)10931109,22
Elo statistiky
143.
Režný Tomáš1971Orel jednota Ostrava - Stará Bělá4 (2:2)10741063,12
Elo statistiky
144.
Kolačko Libor1968Orel jednota Ostrava - Stará Bělá2 (2:0)10711079,95
Elo statistiky
145.
Srněnský Alan1973Salesiánské středisko volného času Don Bosco4 (1:3)10551071,77
Elo statistiky
146.
Lazecký Karel1964TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (0:4)10551063,91
Elo statistiky
147.
Cikryt Michal1980SK Vřesina LT, z.s.4 (4:0)10231006,21
Elo statistiky
148.
Štec Alexander2005Salesiánské středisko volného času Don Bosco4 (2:2)10201032,9
Elo statistiky
149.
Sokol Jiří1941Orel jednota Ostrava-Třebovice4 (0:4)10171028,26
Elo statistiky
150.
Herman Petr1956Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (2:2)10031014,02
Elo statistiky
151.
Ulmann Roman1970Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (4:0)989979,96
Elo statistiky
152.
Plhák Jiří1943Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.8 (3:5)988997,5
Elo statistiky
153.
Paleta Petr1972SK Vřesina LT, z.s.4 (3:1)983982,29
Elo statistiky
154.
Kupec Rostislav1962Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (1:3)981993,13
Elo statistiky
155.
Kuchta Miroslav1969Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (4:0)977972,79
Elo statistiky
156.
Řepka Miroslav1975Orel jednota Ostrava - Stará Bělá4 (3:1)967980,69
Elo statistiky
157.
Dostál Petr2003TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (0:4)963983,39
Elo statistiky
158.
Černý Vojtěch2006TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (1:3)942953,47
Elo statistiky
159.
Hlista Martin1980Tělovýchovná jednota Sokol Krásné Pole, z.s.4 (1:3)941916,35
Elo statistiky
160.
Menkina Bohuslav1933Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice2 (2:0)940925,48
Elo statistiky
161.
Válek Pavel1957TJ Sokol Horní Lhota, z.s.4 (2:2)932932
Elo statistiky
162.
Adámek Aleš1972SK Vřesina LT, z.s.4 (2:2)925937,1
Elo statistiky
163.
Lotrek Radomil1960SK Vřesina LT, z.s.4 (0:4)924943,75
Elo statistiky
164.
Pawlas Leon2005Salesiánské středisko volného času Don Bosco4 (1:3)921925,76
Elo statistiky
165.
Pawlas Nikolas2006Salesiánské středisko volného času Don Bosco4 (2:2)918918,45
Elo statistiky
166.
Pavlínek Ivo1934Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice2 (0:2)911912,61
Elo statistiky
167.
Kotlár Robin2003Salesiánské středisko volného času Don Bosco4 (1:3)910910
Elo statistiky
168.
Kožušník Jiří1946Orel jednota Ostrava - Stará Bělá4 (3:1)893889,87
Elo statistiky
169.
Štefela Jakub1988Salesiánské středisko volného času Don Bosco4 (2:2)858839,78
Elo statistiky
170.
Kučera Pavel1959Tělocvičná jednota Sokol Radvanice-Bartovice4 (0:4)857849,44
Elo statistiky
171.
Vidlička Jan2007Tělocvičná jednota Sokol Ostrava-Proskovice1 (0:1)794790,76
Elo statistiky
172.
Szarowski Daniel1965Tělocvičná jednota Sokol Ostrava - Výškovice1 (0:1)1616
Elo statistiky
173.
Zeman Tomáš2010Vysokoškolský sportovní klub VŠB-TU Ostrava4 (0:4)11

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy