Žebříček - RSST Ústí nad Orlicí - 2013-2014 - Regionální přebor 3
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Dušek Rudolf1978TJ Sokol Řetová B63 (54:9)14571456,2910
Elo statistiky
2.
Bako Adam1999TJ Lanškroun C49 (42:7)14251406,1544
Elo statistiky
3.
Kučera Martin1998Sk Skořenice A33 (29:4)14121403,1168
Elo statistiky
4.
Suchý Jaroslav1967TJ Lanškroun C36 (29:7)14001412,1684
Elo statistiky
5.
Fangl Jiří1974TJ Sokol Řetová B72 (52:20)13521365,7110
Elo statistiky
6.
Siegl Petr1964TJ Sokol Libchavy B80 (54:26)13491335,5321
Elo statistiky
7.
Stejskal Adam1996TJ Lanškroun D67 (45:22)13491321,1147
Elo statistiky
8.
Depeš Jaroslav1967TJ Sokol Libchavy B66 (39:27)13431334,32-23
Elo statistiky
9.
Slezáková Blanka1970TJ Sokol Sudslava C71 (49:22)13321337,1963
Elo statistiky
10.
Skalický Pavel1978TJ Sokol Dolní Dobrouč A48 (27:21)13251332,21-38
Elo statistiky
11.
Ulrych Milan1997Sk Skořenice A69 (47:22)13251330,0967
Elo statistiky
12.
Ulrych Miloš st.1962Sk Skořenice A68 (40:28)13231312,6-75
Elo statistiky
13.
Bako Ladislav1965TJ Lanškroun C32 (20:12)13181325,71-3
Elo statistiky
14.
Lehký Jiří1992TJ Sokol Nekoř A82 (54:28)13141338,11-16
Elo statistiky
15.
Lásko Jiří1954TJ Zálší B38 (20:18)13081299,1414
Elo statistiky
16.
Lásko Jiří ml.1990TJ Zálší B61 (36:25)13041326,42-30
Elo statistiky
17.
Kristek Pavel1963TJ Sokol Tatenice A73 (44:29)13031330,9937
Elo statistiky
18.
Kubíček Pavel1963TJ Sokol Dolní Dobrouč A76 (40:36)13011294,65-15
Elo statistiky
19.
Pešek Radek1982TJ Sokol Libchavy B70 (38:32)12961293,38-5
Elo statistiky
20.
Krejčí Tomáš st.1967TJ Sokol Nekoř A77 (37:40)12881252,3316
Elo statistiky
21.
Beneš Jindřich1967Orel Orlice C74 (42:32)12871293,13118
Elo statistiky
22.
Vybíral Roman1965TJ Lanškroun C27 (19:8)12841284,1669
Elo statistiky
23.
Sisr František1967TJ Zálší B74 (46:28)12821342,17-2
Elo statistiky
24.
Knápek Jaroslav1978TJ Sokol Tatenice A66 (33:33)12661265,82-54
Elo statistiky
25.
Felgr Pavel1961TJ Sokol Dolní Dobrouč A72 (34:38)12651271,4539
Elo statistiky
26.
Strnad Stanislav1967TJ Sokol Dolní Dobrouč A74 (30:44)12491229,7537
Elo statistiky
27.
Opravil Jiří1995TJ Jiskra Králíky C32 (14:18)12351221,4516
Elo statistiky
28.
Bednář Libor1947Orel Orlice C63 (26:37)12351219,0810
Elo statistiky
29.
Bureš Lukáš1997TJ Sokol Řetová B65 (27:38)12301242,1-1
Elo statistiky
30.
Harapátová Stanislava1964TJ Sokol Sudslava C70 (29:41)12221238,75-20
Elo statistiky
31.
Škaroupka Petr1968TJ Sokol Tatenice A51 (22:29)12151233,5334
Elo statistiky
32.
Habivský Karel1976TJ Jiskra Králíky C60 (18:42)12101198,67-12
Elo statistiky
33.
Kaplan Jakub1994TJ Sokol Nekoř A30 (10:20)12081203,33-39
Elo statistiky
34.
Bělohlávek Luboš1972Sk Skořenice A46 (14:32)12001226,23-86
Elo statistiky
35.
Pospíšil Tomáš ml.1996TJ Jiskra Králíky C60 (23:37)12001219,1837
Elo statistiky
36.
Doležel Daniel1998TJ Lanškroun D37 (12:25)11951194,1265
Elo statistiky
37.
Richter Pavel1988TJ Sokol Libchavy B48 (11:37)11691158,53-7
Elo statistiky
38.
Nekvinda Josef1993TJ Zálší B42 (9:33)11631165,05-43
Elo statistiky
39.
Láryš Jaromír1954TJ Jiskra Králíky C33 (7:26)11461147,63-14
Elo statistiky
40.
Viktorín Jaroslav1960Sk Skořenice A33 (5:28)11351137,59-52
Elo statistiky
41.
Harapátová Lucie1990TJ Sokol Sudslava C62 (9:53)11281130,4916
Elo statistiky
42.
Feranec Karel st.1956TJ Jiskra Králíky C65 (10:55)11191124,31-34
Elo statistiky
43.
Pešek Jaroslav1947TJ Sokol Libchavy B31 (0:31)10221023,83-26
Hráči, kteří odehráli méně než 25 zápasů.
Elo statistiky
1.
Dymák Jan1990TJ Lanškroun C20 (16:4)14211432,612
Elo statistiky
2.
Drábek Vladimír1967TJ Sokol Sudslava C3 (0:3)13451338,35-22
Elo statistiky
3.
Lohynský Milan1965TJ Jiskra Králíky C6 (1:5)13271278,67-25
Elo statistiky
4.
Osladilová Eliška1955TJ Lanškroun C16 (8:8)12901297,49-27
Elo statistiky
5.
Dokoupil Marek2001TJ Lanškroun D19 (10:9)12891300,7313
Elo statistiky
6.
Drábek Jiří1965TJ Sokol Sudslava C23 (12:11)12881304,88-31
Elo statistiky
7.
Kristek Josef1959TJ Sokol Tatenice A6 (4:2)12741265,761
Elo statistiky
8.
Marešová Marie1961TJ Sokol Sudslava C22 (10:12)12551256,413
Elo statistiky
9.
Marek Jakub1997TJ Sokol Sudslava C12 (2:10)12401266,02-4
Elo statistiky
10.
Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun C21 (7:14)12331225,536
Elo statistiky
11.
Stejskal Ladislav1948TJ Sokol Tatenice A4 (0:4)12141208,18-17
Elo statistiky
12.
Horníček Lubomír1958Orel Orlice C9 (2:7)12121207,322
Elo statistiky
13.
Kubíček Pavel ml.1963TJ Sokol Dolní Dobrouč A23 (7:16)11841164,3625
Elo statistiky
14.
Lehký Jaroslav1964TJ Sokol Nekoř A13 (3:10)11701166,272
Elo statistiky
15.
Martínek Ladislav1954TJ Sokol Tatenice A4 (2:2)11641158,643
Elo statistiky
16.
Táfl Petr1962TJ Zálší B2 (0:2)11151119,25-8
Elo statistiky
17.
Kapoun Petr1958TJ Sokol Dolní Dobrouč A4 (1:3)10991114,334
Elo statistiky
18.
Jetleb Petr1947Sk Skořenice A12 (1:11)10271028,1-1
Elo statistiky
19.
Břeň Martin1978TJ Zálší B20 (1:19)953960,230
Elo statistiky
20.
Buben Petr1965TJ Sokol Sudslava C10 (1:9)884886,550
Elo statistiky
21.
Lásko Martin1988TJ Zálší B5 (0:5)835844,480

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS