Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Chrudim - 2013-2014 - Regionální přebor II. třídy
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Charvát Ondřej1996TJ Jiskra Heřmanův Městec C53 (53:0)16071653,0687
Elo statistiky
2.
Hort Petr1970TJ Markovice B61 (50:11)14271426,2628
Elo statistiky
3.
Charvát Jaroslav1993TJ Jiskra Heřmanův Městec C46 (40:6)14151419,2148
Elo statistiky
4.
Chlebeček Marek1991KST Linea Chrudim D57 (44:13)14051394,2971
Elo statistiky
5.
Šnor Karel1953TJ Sokol Chrudim F35 (24:11)13851353,0327
Elo statistiky
6.
Smetana Vladislav1962TJ Jiskra Heřmanův Městec B64 (45:19)13791354,79-34
Elo statistiky
7.
Vyčichl Michal1995TTC Skuteč C27 (20:7)13691376,1623
Elo statistiky
8.
Stryka Václav1952Tenisový klub Rabštejnská Lhota A46 (30:16)13681368,17-67
Elo statistiky
9.
Zavoral Zdeněk1956Tenisový klub Rabštejnská Lhota A55 (41:14)13641376,0441
Elo statistiky
10.
Dostálek Josef1948TJ Sokol Chrudim F48 (35:13)13591358,349
Elo statistiky
11.
Hubený Zdeněk1959TTC Skuteč C53 (38:15)13551357,3546
Elo statistiky
12.
Mikula Jan1994TJ Jiskra Heřmanův Městec C54 (39:15)13521361,0778
Elo statistiky
13.
Pavlas Petr1945KST Linea Chrudim D56 (37:19)13341350,32-21
Elo statistiky
14.
Bečka Jaromír1964Tenisový klub Rabštejnská Lhota A60 (33:27)13261303,83-3
Elo statistiky
15.
Vařejčko Roman1976TJ Sokol Radčice33 (18:15)13111293,4631
Elo statistiky
16.
Řezáč Libor1968TTC Luže A56 (31:25)13001302,188
Elo statistiky
17.
Němec Jaromír1954TJ Sokol Chrudim F50 (25:25)12961307,7127
Elo statistiky
18.
Herzán Zdeněk1969TJ Markovice B59 (29:30)12911299,3361
Elo statistiky
19.
Paulus Jiří1953TTC Skuteč C50 (26:24)12911277,71-6
Elo statistiky
20.
Pavlousek Bohuslav1950TJ Sokol Chrudim F36 (15:21)12721251,28-20
Elo statistiky
21.
Jelínek Tomáš1995TJ Trojovice D55 (22:33)12681260,3333
Elo statistiky
22.
Levínský Josef1950TJ Jiskra Heřmanův Městec B55 (22:33)12591238,17-28
Elo statistiky
23.
Pokorný Radek1972TJ Sokol Radčice47 (20:27)12581253,3-7
Elo statistiky
24.
Dočekal Libor1990KST Linea Chrudim D25 (14:11)12561257,6845
Elo statistiky
25.
Mikula Michal1971TJ Jiskra Heřmanův Městec C41 (18:23)12511260,1921
Elo statistiky
26.
Crha Jiří1959TJ Jiskra Heřmanův Městec B54 (23:31)12511244,95-35
Elo statistiky
27.
Křičenský Pavel1996TJ Trojovice D58 (27:31)12491276,0218
Elo statistiky
28.
Mach Jiří1949TJ Sokol Radčice39 (14:25)12461241,98-8
Elo statistiky
29.
Vařejčko Tomáš1970TJ Sokol Radčice41 (15:26)12431243,65-42
Elo statistiky
30.
Kratochvíl Miloš1978TJ Markovice B46 (13:33)12261230,08-18
Elo statistiky
31.
Karlík Martin1969TJ Markovice B50 (20:30)12251243,89-39
Elo statistiky
32.
Jeřábek Roman1964TTC Luže A65 (22:43)11991204,0122
Elo statistiky
33.
Nosek Petr1952TTC Luže A47 (15:32)11981195,77-8
Elo statistiky
34.
Tesner Rostislav1942TJ Trojovice D56 (17:39)11911176,35-61
Elo statistiky
35.
Novák Vojtěch1996TTC Skuteč C20 (6:14)11711174,2813
Elo statistiky
36.
Sýkora Aleš1972Tenisový klub Rabštejnská Lhota A33 (7:26)11681156,310
Elo statistiky
37.
Sokol Petr1956Tenisový klub Rabštejnská Lhota A48 (7:41)11431133,88-43
Elo statistiky
38.
Poskočil Stanislav1947TJ Jiskra Heřmanův Městec B38 (9:29)11421167,137
Elo statistiky
39.
Krupka Jan1998TTC Skuteč C32 (7:25)11311174,6917
Elo statistiky
40.
Ducheček Petr1948TJ Sokol Radčice37 (5:32)11281125,37-43
Elo statistiky
41.
Rubeš Vladimír1961TJ Markovice B29 (4:25)10791072,922
Hráči, kteří odehráli méně než 20 zápasů.
Elo statistiky
1.
Netolický Jan1982KST Linea Chrudim D3 (1:2)15051481,88-16
Elo statistiky
2.
Mandlík Miroslav1979KST Linea Chrudim D4 (3:1)14531462,7-11
Elo statistiky
3.
Klepetko Vlastimil1962TJ Sokol Chrudim F11 (9:2)13671378,26
Elo statistiky
4.
Pilař Jaroslav1991KST Linea Chrudim D10 (2:8)125512550
Elo statistiky
5.
Hrubý Ivo1973TTC Luže A6 (2:4)12531245,08-9
Elo statistiky
6.
Hudec Petr1956TTC Luže A11 (1:10)11991189,1-16
Elo statistiky
7.
Šula Petr1998TJ Sokol Chrudim F3 (1:2)11831186-5
Elo statistiky
8.
Soukup Jan1973TTC Luže A15 (6:9)11781190,4919
Elo statistiky
9.
Kopáček Miroslav1960KST Linea Chrudim D9 (2:7)11711171-5
Elo statistiky
10.
Němeček Pavel1975TTC Luže A2 (0:2)11621162,91-3
Elo statistiky
11.
Damborský Antonín1955Tenisový klub Rabštejnská Lhota A4 (0:4)11001104,51-2
Elo statistiky
12.
Jelínek Jiří1958TJ Trojovice D14 (2:12)10861096,347
Elo statistiky
13.
Šimon Vítězslav1981TJ Jiskra Heřmanův Městec C18 (0:18)10601058,14-2
Elo statistiky
14.
Mattuš Milan st.1937TJ Trojovice D3 (0:3)10121024,120

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS