Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Dečín - 2015-2016 - 2. liga žen skupina B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Macurová Andrea1978SK Dobré B58 (53:5)16101629,647
Elo statistiky
2.
Svojanovská Jana1977TTC Ústí nad Orlicí B65 (51:14)15671550,1135
Elo statistiky
3.
Bošinová Veronika1998SKST Vlašim E65 (59:6)15641581,0685
Elo statistiky
4.
Hlávková Hana1976SK Dobré C44 (36:8)15581551,216
Elo statistiky
5.
Bošinová Aneta2001SKST Vlašim E58 (50:8)15541557,6693
Elo statistiky
6.
Šitinová Petra1985SK Dobré B57 (44:13)15401532,44-36
Elo statistiky
7.
Pytlíková Tereza2001SKST Vlašim D47 (40:7)15131521,7377
Elo statistiky
8.
Koutská Marie1992KST Jirkov TECHNOLINE63 (45:18)14941482,5148
Elo statistiky
9.
Stránská Anna2002TJ Sokol Poděbrady44 (34:10)14821532,4256
Elo statistiky
10.
Sedláčková Tereza1999TJ Sokol Chrudim54 (31:23)14801475,66-27
Elo statistiky
11.
Šedová Eliška2001TTC Ústí nad Orlicí B62 (42:20)14771492,8960
Elo statistiky
12.
Polanská Jana1970SKST Děčín34 (24:10)14731473,78-4
Elo statistiky
13.
Doucková Aneta1997SK Dobré C45 (29:16)14691456,53-8
Elo statistiky
14.
Částková Eliška1991TTC Ústí nad Orlicí A53 (31:22)14531438,95-24
Elo statistiky
15.
Pěnkavová Kristýna2002SKST Vlašim D59 (36:23)14461449,5638
Elo statistiky
16.
Smíšková Martina1979SKP Sever Ústí nad Labem B48 (33:15)14391436,5631
Elo statistiky
17.
Nováková Martina2002SKP Sever Ústí nad Labem B50 (29:21)14241405,3333
Elo statistiky
18.
Schneiderová Jana1995SKST Děčín36 (19:17)14231452,45-18
Elo statistiky
19.
Rozínková Monika1998SK Dobré C44 (23:21)14161407,640
Elo statistiky
20.
Demjanová Eliška1996KST Jirkov TECHNOLINE35 (14:21)14121416,38-33
Elo statistiky
21.
Vokounová Adéla1982TJ Sokol Poděbrady52 (23:29)14031389,82-57
Elo statistiky
22.
Zelingrová Kamila1999SKST Vlašim D59 (34:25)13961395,4341
Elo statistiky
23.
Cyranyová Lucie1990TTC Ústí nad Orlicí A58 (26:32)13951373,13-9
Elo statistiky
24.
Bezdíčková Lenka1988TTC Ústí nad Orlicí B59 (32:27)13931414,7-34
Elo statistiky
25.
Svatoňová Tereza1998SKST Děčín59 (34:25)13911415,548
Elo statistiky
26.
Kacálková Kristýna2003SKST Děčín38 (15:23)13841372,5425
Elo statistiky
27.
Sedláčková Martina1985TJ Sokol Chrudim41 (14:27)13591344,3-61
Elo statistiky
28.
Bečvářová Michaela1996TJ Sokol Poděbrady52 (15:37)13561310,09-49
Elo statistiky
29.
Faiglová Kamila1981KST Jirkov TECHNOLINE58 (20:38)13511349,21-48
Elo statistiky
30.
Bačinová Pavla2002SK Dobré D56 (16:40)13001344,06109
Elo statistiky
31.
Motlová Monika1994TTC Ústí nad Orlicí A55 (12:43)12911290,80
Elo statistiky
32.
Hejzlarová Lucie1999SK Dobré B64 (11:53)12621278,1714
Elo statistiky
33.
Juklová Kateřina1996TJ Sokol Chrudim59 (10:49)12561272,67-18
Elo statistiky
34.
Koďousková Eliška2003SK Dobré D55 (7:48)12311224,5297
Elo statistiky
35.
Bačinová Lucie2004SK Dobré D57 (2:55)11501143,8620
Hráči, kteří odehráli méně než 34 zápasů.
Elo statistiky
1.
Nováková Eva1975SKST Děčín16 (16:0)16421639,5824
Elo statistiky
2.
Čubová Jana1988TJ Sokol Poděbrady21 (11:10)15831567,33-32
Elo statistiky
3.
Ulrychová Hana1988SK Dobré B3 (2:1)15171517-6
Elo statistiky
4.
Zemková Barbora1988TTC Ústí nad Orlicí A11 (6:5)14811490,68-10
Elo statistiky
5.
Motlová Jitka1967TTC Ústí nad Orlicí A15 (8:7)14601466,27-42
Elo statistiky
6.
Míková Karolína1995SKST Vlašim D12 (5:7)14491450,55-33
Elo statistiky
7.
Zemanová Michaela1990SK Dobré C12 (8:4)14421441,53-5
Elo statistiky
8.
Lajdová Anežka1994SKST Vlašim E32 (19:13)14321433,49-31
Elo statistiky
9.
Leitnerová Eva st.1947KST Jirkov TECHNOLINE17 (11:6)14251417,9610
Elo statistiky
10.
Hojková Eva1956SKST Děčín2 (2:0)14211415,170
Elo statistiky
11.
Schneiderová Pavla1969SKST Děčín9 (6:3)13801369,229
Elo statistiky
12.
Cacková Tereza1998TTC Ústí nad Orlicí B3 (0:3)13791369,65-14
Elo statistiky
13.
Vašinová Karina1977SKP Sever Ústí nad Labem B33 (16:17)13751374,5-18
Elo statistiky
14.
Lajdová Karolína2001SKST Vlašim E29 (15:14)13591373,329
Elo statistiky
15.
Brabencová Pavlína1975SKP Sever Ústí nad Labem B23 (5:18)13131296,01-22
Elo statistiky
16.
Chuchlová Jana1999SKP Sever Ústí nad Labem B6 (0:6)13111315,93-9
Elo statistiky
17.
Kohlmannová Aneta2001SKP Sever Ústí nad Labem B27 (12:15)12721311,8781
Elo statistiky
18.
Peštová Eva1950SKP Sever Ústí nad Labem B6 (1:5)12471242,54-4
Elo statistiky
19.
Křížová Alena1989SKST Vlašim D12 (1:11)12011201,55-8
Elo statistiky
20.
Nováková Kristýna1999TJ Sokol Chrudim15 (0:15)11601164,47-2
Elo statistiky
21.
Švábová Ráchel Magdaléna2003SK Dobré C11 (1:10)11151103,915
Elo statistiky
22.
Ducháčová Kateřina2004SK Dobré D24 (0:24)11061105,74-5
Elo statistiky
23.
Štěrbová Kateřina2003TJ Sokol Poděbrady3 (0:3)10541038,480
Elo statistiky
24.
Sazimová Adéla2006SK Dobré D3 (0:3)105310530
Elo statistiky
25.
Laubová Žaneta1996TJ Sokol Chrudim9 (0:9)10361033,280
Elo statistiky
26.
Grimmerová Diana2004SK Dobré C32 (0:32)10351035,19-2
Elo statistiky
27.
Kyceltová Petra2001TJ Sokol Poděbrady6 (0:6)10311033,60
Elo statistiky
28.
Jílková Vanesa1997TJ Sokol Chrudim11 (0:11)10271023,69-3
Elo statistiky
29.
Franeková Věra2003TJ Sokol Poděbrady12 (0:12)10071006,780
Elo statistiky
30.
Macurová Denisa2003SK Dobré B9 (0:9)985984,460
Elo statistiky
31.
Sedláčková Karla2001TJ Sokol Chrudim3 (0:3)974976,290
Elo statistiky
32.
Hořínková Slávina1948KST Jirkov TECHNOLINE5 (0:5)876884,980
Elo statistiky
33.
Krupová Soňa2005TTC Ústí nad Orlicí B3 (0:3)848843,920

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS