Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Jindřichův Hradec - 2015-2016 - Krajský přebor B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Matějů Václav1975DDM Soběslav A42 (38:4)16981693,0414
Elo statistiky
2.
Janda Jiří1959Borovany A39 (34:5)16711675,7610
Elo statistiky
3.
Mastný Tomáš st.1966Staving Studená B60 (49:11)16471624,44-6
Elo statistiky
4.
Říha Luboš1966Sp. MAS Sez. Ústí A60 (47:13)16451631,8955
Elo statistiky
5.
Novotný Petr2000DDM Soběslav A50 (40:10)16181641,2381
Elo statistiky
6.
Nohejl Jaroslav1961Sp. MAS Sez. Ústí A62 (45:17)16041594,2550
Elo statistiky
7.
Petrásek Martin1991Jiskra Třeboň A61 (47:14)16021609,5469
Elo statistiky
8.
Pešek Ondřej2003Jiskra Třeboň A33 (22:11)15931612,7897
Elo statistiky
9.
Smolík Tomáš1989OST Kardašova Řečice51 (34:17)15871556,88-67
Elo statistiky
10.
Hunal Martin1992SK Jindřichův Hradec A58 (39:19)15731578,7594
Elo statistiky
11.
Zegermacher Erik1974Borovany A57 (33:24)15711570,2985
Elo statistiky
12.
Hložek Tomáš2000DDM Soběslav A58 (38:20)15691605,0318
Elo statistiky
13.
Lachout Jaroslav1973VS Tábor B55 (33:22)15661575,4971
Elo statistiky
14.
Hornych Jiří1956Hluboká n. Vlt. B50 (34:16)15611581,93-50
Elo statistiky
15.
Smolík Jan1996OST Kardašova Řečice57 (32:25)15481513,29-55
Elo statistiky
16.
Bednář Zbyněk1971Sp. MAS Sez. Ústí A52 (27:25)15311512,51-12
Elo statistiky
17.
Šmahlík Libor1973VS Tábor B43 (21:22)15141537,2146
Elo statistiky
18.
Šindelář Radim2000Staving Studená B46 (18:28)15101516,3625
Elo statistiky
19.
Duspiva Martin1972Hluboká n. Vlt. B57 (30:27)15071505,3513
Elo statistiky
20.
Ivan Emil1950Sokol Tábor A50 (23:27)15021459,5-27
Elo statistiky
21.
Rybák Roman1962Sp. MAS Sez. Ústí A51 (22:29)15011485,8922
Elo statistiky
22.
Pašek Felix1976Jiskra Třeboň A60 (31:29)14931524,66-15
Elo statistiky
23.
Cicko Tomáš1976Borovany A54 (21:33)14931484,12-3
Elo statistiky
24.
Schwarz Miloslav1962Staving Studená B40 (22:18)14891504,54-34
Elo statistiky
25.
Peckert Ondřej1979SK Jindřichův Hradec A53 (25:28)14881487,95-9
Elo statistiky
26.
Losos Radek1973VS Tábor B60 (27:33)14871488,83-21
Elo statistiky
27.
Havel Vladimír1968SK Jindřichův Hradec A39 (15:24)14861479,94-5
Elo statistiky
28.
Děd Lukáš1999Sokol Tábor A54 (27:27)14811485,441
Elo statistiky
29.
Peterka Vladimír1964OST Kardašova Řečice42 (18:24)14731474,68-10
Elo statistiky
30.
Jan Jabůrek1982Hluboká n. Vlt. B44 (16:28)14731432,9140
Elo statistiky
31.
Werner Zdeněk1953Jiskra Třeboň A39 (17:22)14661461,54-55
Elo statistiky
32.
Kameník Jaroslav1966Staving Studená B49 (19:30)14651465,563
Elo statistiky
33.
Lang Václav1957Jiskra Třeboň A42 (16:26)14621466,7-3
Elo statistiky
34.
Kozel Jaroslav1970OST Kardašova Řečice52 (21:31)14481472,84-96
Elo statistiky
35.
Fryš František1988SK Jindřichův Hradec A53 (17:36)14361426,286
Elo statistiky
36.
Krýsl Martin1997Borovany A47 (11:36)14141401,87-34
Elo statistiky
37.
Kašpar Luboš1971Sokol Tábor A55 (17:38)14081394,41-40
Elo statistiky
38.
Jehně Václav ml.1971VS Tábor B60 (10:50)14041364,69-37
Elo statistiky
39.
Vašíček Jiří1962Sokol Tábor A46 (7:39)13491366,52-19
Hráči, kteří odehráli méně než 32 zápasů.
Elo statistiky
1.
Rychlík Josef1977Hluboká n. Vlt. B4 (3:1)16521659,73-31
Elo statistiky
2.
Dvořák Martin1978Hluboká n. Vlt. B28 (20:8)15751613,35-13
Elo statistiky
3.
Lukjanov Viktor ml.1973Staving Studená B14 (9:5)15691578,3313
Elo statistiky
4.
Mrázek Miroslav1958SK Jindřichův Hradec A28 (18:10)15571580,6856
Elo statistiky
5.
Vondruška Filip1993DDM Soběslav A17 (6:11)14531475,04-46
Elo statistiky
6.
Vondruška Oldřich1950DDM Soběslav A5 (2:3)14481440,8810
Elo statistiky
7.
Čejna Tomáš1985SK Jindřichův Hradec A6 (1:5)14201422,365
Elo statistiky
8.
Novák Jan1964Jiskra Třeboň A4 (1:3)14191428,48-15
Elo statistiky
9.
Zima Jiří1966Hluboká n. Vlt. B6 (0:6)14101378,72-21
Elo statistiky
10.
Valenta Miroslav1952Hluboká n. Vlt. B18 (5:13)14061381,743
Elo statistiky
11.
Maňhal Jan st.1955Staving Studená B8 (1:7)14041349,51-10
Elo statistiky
12.
Jindra Zdeněk1979Borovany A9 (1:8)13851346,21-5
Elo statistiky
13.
Holub Josef1972DDM Soběslav A3 (0:3)13771397,6-10
Elo statistiky
14.
Vaverová Hana1963VS Tábor B10 (2:8)13761405,51-6
Elo statistiky
15.
Klabík Vilém1979DDM Soběslav A15 (5:10)13751408,7314
Elo statistiky
16.
Vojta František1973Hluboká n. Vlt. B24 (6:18)13711385,82-25
Elo statistiky
17.
Ondráček Jan2002Staving Studená B16 (2:14)13471369,51-11
Elo statistiky
18.
Krzywda Andrzej1952Borovany A12 (0:12)13321327,39-9
Elo statistiky
19.
Horka Jan1952VS Tábor B4 (0:4)13231318,650
Elo statistiky
20.
Mastný Tomáš ml.2000Staving Studená B2 (0:2)13171292,430
Elo statistiky
21.
Smolík Zdeněk1962OST Kardašova Řečice5 (0:5)13091299,84-15
Elo statistiky
22.
Šoukal Petr1961Sp. MAS Sez. Ústí A3 (1:2)13061325,1510
Elo statistiky
23.
Hložek Pavel1956DDM Soběslav A1 (0:1)12811227,31-1
Elo statistiky
24.
Petrus Michal st.1969Borovany A3 (0:3)12801262,21-1
Elo statistiky
25.
Šustr Michal1990OST Kardašova Řečice4 (0:4)12271230,890
Elo statistiky
26.
Martinů Jaroslav1954Staving Studená B3 (0:3)11991220,12-1
Elo statistiky
27.
Janoch Jiří1959Borovany A2 (0:2)11811181,160
Elo statistiky
28.
Benča Martin1984Sokol Tábor A8 (0:8)109010900
Elo statistiky
29.
Sigmund Tomáš1998Hluboká n. Vlt. B4 (0:4)862861,250

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
JOOLA
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline