Žebříček - Pražský SST - 2015-2016 - 3. třída A muži (RS-1A)
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Zubčák Patrik1976TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C28 (27:1)16631687,375
Elo statistiky
2.
Procházka Radek1970SK Dolní Měcholupy A70 (49:21)15351531,7232
Elo statistiky
3.
Lipták Milan1980TJ Pankrác D67 (50:17)15321528,3632
Elo statistiky
4.
Lipták Ondřej1956TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C73 (59:14)15311535,86-6
Elo statistiky
5.
Čečák Milan1978TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C54 (42:12)15201504,921
Elo statistiky
6.
Štencek Jiří1987TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C39 (27:12)15151498,133
Elo statistiky
7.
Krameš Jan ml.2002TJ Lokomotiva Vršovice C63 (51:12)15051499,94148
Elo statistiky
8.
Herrmann Vít1973TJ Sokol Břevnov Hradčany B55 (47:8)15011558,3420
Elo statistiky
9.
Šobáň Radek1987TJ Lokomotiva Vršovice C62 (45:17)14991482,5124
Elo statistiky
10.
Krameš Jan st.1975TJ Lokomotiva Vršovice C46 (36:10)14981509,7572
Elo statistiky
11.
Tůma Ladislav1978TJ Pankrác D66 (53:13)14961530,4243
Elo statistiky
12.
Dlouhý Karel1969SK OAZA Praha B31 (22:9)14751486,788
Elo statistiky
13.
Smrkovský Petr1965KK Konstruktiva Praha A72 (45:27)14741447,93-17
Elo statistiky
14.
Fišer Martin1959TJ Pankrác D64 (48:16)14711496,7253
Elo statistiky
15.
Pospíšil Alois1957SK Slivenec A63 (40:23)14681466,567
Elo statistiky
16.
Martinek Patrik1974SK Dolní Měcholupy A65 (41:24)14671469,432
Elo statistiky
17.
Procházka Ivan ml.1983TJ Sokol Běchovice II A41 (24:17)14541458,79-6
Elo statistiky
18.
Zúbrik Mário1969TJ Sokol Suchdol-Sedlec A66 (39:27)14521451,9610
Elo statistiky
19.
Dalešický Josef1963TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C56 (32:24)14461432,0512
Elo statistiky
20.
Kačinetz Alan1965SK OAZA Praha B72 (43:29)14431449,86-30
Elo statistiky
21.
Vojta Martin1968SK Dolní Měcholupy A41 (21:20)14331444,6817
Elo statistiky
22.
Richter Jan1973TJ Sokol Běchovice II A51 (29:22)14191438,7644
Elo statistiky
23.
Koubek Arnošt1956SK OAZA Praha B67 (33:34)14051413,1329
Elo statistiky
24.
Kotrč Pavel1977TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C52 (23:29)14031390,48-56
Elo statistiky
25.
Popelka Antonín st.1968TJ Sokol Břevnov Hradčany B74 (36:38)13971361,767
Elo statistiky
26.
Sochor Adam2002TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C31 (16:15)13941415,0484
Elo statistiky
27.
Fabian Jiří1958SK OAZA Praha B24 (13:11)13931385,731
Elo statistiky
28.
Šprongl Jaroslav1972TJ Sokol Běchovice II A60 (26:34)13921388,43-10
Elo statistiky
29.
Bratka Arnošt1950SK Slivenec A73 (36:37)13851374,6549
Elo statistiky
30.
Luxemburk Jaroslav1971TJ Sokol Břevnov Hradčany B60 (31:29)13841402,8-22
Elo statistiky
31.
Blažek Jan1964TJ Lokomotiva Vršovice C44 (18:26)13811369,5-54
Elo statistiky
32.
Brož Josef1952SK Dolní Měcholupy A62 (27:35)13761394,26-31
Elo statistiky
33.
Holub Martin1978TJ Pankrác D33 (14:19)13761355,7816
Elo statistiky
34.
Šmolík Jindřich1942TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C58 (27:31)13721395,17-32
Elo statistiky
35.
Marko Jiří1961KK Konstruktiva Praha A65 (26:39)13721367,02-10
Elo statistiky
36.
Růžička Václav1945TJ Sokol Suchdol-Sedlec A62 (22:40)13671356,5315
Elo statistiky
37.
Fišer Petr1983TJ Pankrác D26 (9:17)13631382,35-53
Elo statistiky
38.
Mára Karel1966SK Dolní Měcholupy A34 (15:19)13621374,017
Elo statistiky
39.
Boštíková Věra1958KK Konstruktiva Praha A58 (21:37)13611340,32-3
Elo statistiky
40.
Jankovec Jiří1978TJ Sokol Břevnov Hradčany B44 (17:27)13571359,38-36
Elo statistiky
41.
Berný Lukáš1950SK OAZA Praha B55 (20:35)13481345,47-34
Elo statistiky
42.
Konopásek Luboš1964TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C27 (14:13)13381355,840
Elo statistiky
43.
Hojovec Ondřej1960TJ Sokol Suchdol-Sedlec A58 (18:40)13301333,7912
Elo statistiky
44.
Svatoš Daniel1966TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C26 (7:19)13291312,83-11
Elo statistiky
45.
Kalaš Vladislav1985TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C63 (17:46)13251320,29-75
Elo statistiky
46.
Handl Erich1971Slovan KST Bohnice G54 (7:47)12551258,07-11
Elo statistiky
47.
Komín Ondřej1999Slovan KST Bohnice G58 (8:50)12501268,58102
Elo statistiky
48.
Ptáček Jan1963TJ Sokol Břevnov Hradčany B31 (5:26)12241228,2934
Elo statistiky
49.
Čáha Jiří2000Slovan KST Bohnice G28 (4:24)11591169,6289
Hráči, kteří odehráli méně než 23 zápasů.
Elo statistiky
1.
Čapek Karel1962SK OAZA Praha B21 (14:7)14791484,67
Elo statistiky
2.
Železný Miroslav1967TJ Lokomotiva Vršovice C3 (2:1)14771473,942
Elo statistiky
3.
Cankař Radek1978Slovan KST Bohnice G17 (9:8)14421466,5430
Elo statistiky
4.
Holub Roman1965TJ Sokol Břevnov Hradčany B3 (0:3)14351440,14-21
Elo statistiky
5.
Randáček Miroslav1980SK Dolní Měcholupy A13 (7:6)14231432,8418
Elo statistiky
6.
Maršíková Jitka1947Slovan KST Bohnice G4 (3:1)14181431,1710
Elo statistiky
7.
Vítek Milan1978TJ Sokol Běchovice II A13 (6:7)13991387,2218
Elo statistiky
8.
Peštuka Zdeněk1960TJ Pankrác D9 (4:5)13851387,6410
Elo statistiky
9.
Dvořáková Lucie1978Slovan KST Bohnice G7 (2:5)13851369,976
Elo statistiky
10.
Brůčková Marie1971TJ Sokol Běchovice II A22 (10:12)13821377,6223
Elo statistiky
11.
Cihlář Matěj2000Slovan KST Bohnice G21 (8:13)13801414,0437
Elo statistiky
12.
Ouroda František1955KK Konstruktiva Praha A7 (2:5)13571326,15-12
Elo statistiky
13.
Lösterová Anna1951TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C21 (7:14)13441335,8412
Elo statistiky
14.
Vokál Roman1997TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C2 (0:2)13401333,84-4
Elo statistiky
15.
Stočes Petr1956SK OAZA Praha B2 (2:0)13321336,46
Elo statistiky
16.
Farář Petr1979TJ Sokol Běchovice II A4 (0:4)13281326,93-13
Elo statistiky
17.
Arsenjev Petr1976SK Slivenec A18 (5:13)13251367,35-9
Elo statistiky
18.
Chmelík David1969TJ Sokol Běchovice II A14 (1:13)13191328,79-33
Elo statistiky
19.
Brenner Zdeněk1956SK OAZA Praha B3 (1:2)13091269,1914
Elo statistiky
20.
Jůzek Karel1953SK Slivenec A7 (1:6)13061288,54-6
Elo statistiky
21.
Baxa Karel1966TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C2 (0:2)12951274,84-3
Elo statistiky
22.
Jágr Martin1960TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C9 (2:7)12931274,034
Elo statistiky
23.
Kouba Jan1999Slovan KST Bohnice G5 (0:5)12921276,73-7
Elo statistiky
24.
Sejpka Ladislav1938TJ Sokol Běchovice II A6 (1:5)12901282,592
Elo statistiky
25.
Studničný Jaromír1947TJ Sokol Suchdol-Sedlec A7 (0:7)12891272,36-10
Elo statistiky
26.
Koťátko Pravoslav1963TJ Sokol Suchdol-Sedlec A13 (3:10)12871296,41-8
Elo statistiky
27.
Klatovský Karel1939TJ Sokol Suchdol-Sedlec A5 (2:3)12841286,894
Elo statistiky
28.
Slatinská Nataša1954TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C4 (1:3)12801278,231
Elo statistiky
29.
Hartmann Miroslav1959SK Slivenec A6 (0:6)12611246,55-9
Elo statistiky
30.
Oppitz Karel1951TJ Sokol Suchdol-Sedlec A2 (0:2)12601278,36-3
Elo statistiky
31.
Nagy Ondrej1964TJ Sokol Běchovice II A6 (0:6)12491245,85-8
Elo statistiky
32.
Hezina Jiří1945SK OAZA Praha B7 (1:6)12391226,09-3
Elo statistiky
33.
Kop František1959SK Slivenec A2 (0:2)12101230,87-2
Elo statistiky
34.
Šaršoun Jaroslav1937TJ Sokol Břevnov Hradčany B5 (0:5)12041179,22-3
Elo statistiky
35.
Pilný Pavel1944Slovan KST Bohnice G16 (0:16)12011199,64-19
Elo statistiky
36.
Červenka Boris1964TJ Sokol Břevnov Hradčany B1 (0:1)11581167,720
Elo statistiky
37.
Laube David1999SK OAZA Praha B6 (0:6)11351134,32-1
Elo statistiky
38.
Novotný Marek1976Slovan KST Bohnice G6 (0:6)11321116,790
Elo statistiky
39.
Koutník Roman1974TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C11 (0:11)10351039,090
Elo statistiky
40.
Zücker Robert1979TJ Sokol Břevnov Hradčany B3 (0:3)10281016,460
Elo statistiky
41.
Pražák Bohumil1967Slovan KST Bohnice G2 (0:2)10091036,650

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS