Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Teplice - 2015-2016 - KP II. třídy, skupina A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Vích Luděk1967TTC Duchcov A77 (66:11)16161620,5330
Elo statistiky
2.
Štěpánek Jiří1977SKST Teplice C76 (67:9)15761590,51113
Elo statistiky
3.
Krejčí Karel1966TJ Krupka C69 (53:16)15701561,53-11
Elo statistiky
4.
Veselý Petr1977KST Jirkov D63 (50:13)15571580,3359
Elo statistiky
5.
Gono Milan1971OÚ Libořice A47 (38:9)15551573,6223
Elo statistiky
6.
Bláha Radek1983TTC Litvínov C48 (35:13)15541514,59-6
Elo statistiky
7.
Hrivňák Petr1967SKST Teplice D78 (55:23)15481540,71-13
Elo statistiky
8.
Blažek Jan1999TJ Krupka C62 (46:16)15321527,3829
Elo statistiky
9.
Hanousek Josef1948TTC Duchcov A81 (56:25)15291516,5827
Elo statistiky
10.
Jelínek Šimon1996KST Jirkov D68 (54:14)15271546,4242
Elo statistiky
11.
Soukup Karel1959SKST Teplice C88 (64:24)15171528,56-44
Elo statistiky
12.
Kysilka Miroslav1949TTC Roudnice D67 (41:26)15021503,84-55
Elo statistiky
13.
Sander Miroslav1966SKST Teplice D71 (42:29)15011487,09-5
Elo statistiky
14.
Chalupa Radek1966SKST Teplice C88 (65:23)14991501,6349
Elo statistiky
15.
Leska Vojtěch1957OÚ Libořice A51 (31:20)14981485,1260
Elo statistiky
16.
Dänner Michal1994KST Jirkov D67 (44:23)14771485,6973
Elo statistiky
17.
Skružný Vratislav1982SKST Baník Most E64 (35:29)14771478,6282
Elo statistiky
18.
Kalivoda Petr1961SKST Baník Most E72 (43:29)14761466,85-9
Elo statistiky
19.
Jankovič Štěpán1949TTC Litvínov C80 (54:26)14641506,293
Elo statistiky
20.
Lipiner Petr1965SKST Baník Most E68 (37:31)14621450,3253
Elo statistiky
21.
Vích Josef1962TTC Duchcov A85 (47:38)14611459,2811
Elo statistiky
22.
Soukup Rudolf1979ST Kopisty A82 (45:37)14591446,7725
Elo statistiky
23.
Šístek Pavel1966KST Jirkov D64 (35:29)14401439,19-3
Elo statistiky
24.
Bláha Petr1984TTC Litvínov C74 (42:32)14401410,24-15
Elo statistiky
25.
Mildorf Jiří1956OÚ Výškov A67 (35:32)14361429,44-3
Elo statistiky
26.
Šnajdr Antonín1950TJ Krupka C85 (43:42)14351450,468
Elo statistiky
27.
Čáp Milan1998SKST Teplice D51 (29:22)14331460,97-16
Elo statistiky
28.
Boehm Přemysl1955TJ Krupka C81 (41:40)14141414,52-90
Elo statistiky
29.
Mládek Petr1990SKST Teplice C72 (26:46)13871354,8373
Elo statistiky
30.
Kopřiva Aleš1982OÚ Libořice A44 (15:29)13771385,82-16
Elo statistiky
31.
Dohnal Jiří1986TJ Krupka D75 (28:47)13711375,5539
Elo statistiky
32.
Knieradl Josef1961ST Kopisty A77 (26:51)13501351,32-40
Elo statistiky
33.
Zimák Michal1951TTC Roudnice D80 (23:57)13461365,87-27
Elo statistiky
34.
Plicka František1956TTC Roudnice D64 (17:47)13451325,88-16
Elo statistiky
35.
Kafka Milan1977ST Kopisty A83 (23:60)13411348,55-13
Elo statistiky
36.
Šmidílek Pavel1958OÚ Libořice A56 (17:39)13351363,02-10
Elo statistiky
37.
Jaroš Václav1959TTC Roudnice D63 (11:52)13321319,55-21
Elo statistiky
38.
Brožová Alena1974TTC Litvínov C67 (19:48)13281343,09-29
Elo statistiky
39.
Mach František2001TJ Krupka D70 (14:56)13251348,8122
Elo statistiky
40.
Fiedler Jakub1978OÚ Výškov A79 (18:61)13191300,01-26
Elo statistiky
41.
Hrabánek Jiří1954TTC Duchcov A73 (15:58)13021340,27-103
Elo statistiky
42.
Vápeník Jan1971OÚ Výškov A73 (13:60)12801280,03-2
Elo statistiky
43.
Mach Dalibor1970TJ Krupka D55 (6:49)12501252,0842
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kotrba Luděk1972KST Jirkov D40 (37:3)16621666,2526
Elo statistiky
2.
Holovčák Jiří1972SKST Baník Most E34 (34:0)15841619,563
Elo statistiky
3.
Glajc Martin1994TTC Litvínov C4 (0:4)14161438,31-18
Elo statistiky
4.
Fiška Václav1951SKST Baník Most E32 (7:25)14091396,08-5
Elo statistiky
5.
Městka Petr1998OÚ Výškov A26 (13:13)13951411,0524
Elo statistiky
6.
Žejdlík Martin1977SKST Teplice C8 (6:2)13891384,5416
Elo statistiky
7.
Kotrba Petr1982TTC Roudnice D34 (14:20)13641349,8932
Elo statistiky
8.
Mandík Ladislav1974SKST Baník Most E12 (4:8)13421342,82-25
Elo statistiky
9.
Berky Josef1975SKST Teplice C20 (6:14)13391371,92-10
Elo statistiky
10.
Demeter Jan1961TJ Krupka D4 (1:3)13391345,35-13
Elo statistiky
11.
Basák Josef1947SKST Baník Most E4 (1:3)13201315,918
Elo statistiky
12.
Štika Jiří ml.1983TTC Duchcov A7 (0:7)13191335,69-9
Elo statistiky
13.
Roud Václav1943SKST Baník Most E8 (0:8)12881287,01-6
Elo statistiky
14.
Mrha Zdeněk1971TTC Duchcov A3 (1:2)12871291,2612
Elo statistiky
15.
Kozel Bohumil1947TTC Roudnice D23 (5:18)12861300,4833
Elo statistiky
16.
Zelenka Milan1966TTC Litvínov C4 (0:4)12831240,44-10
Elo statistiky
17.
Karez Jindřich1946ST Kopisty A27 (5:22)12791267,16
Elo statistiky
18.
Janečka Josef1956TTC Duchcov A9 (2:7)12781281,01-13
Elo statistiky
19.
Nowak Jiří1978OÚ Výškov A24 (2:22)12301261,997
Elo statistiky
20.
Vítů Václav2004TJ Krupka D39 (3:36)12071204,329
Elo statistiky
21.
Faltys Zdeněk st.1961SKST Baník Most E8 (1:7)11971177,2118
Elo statistiky
22.
Czervoniak Ladislav1966OÚ Výškov A4 (0:4)11721158,61-2
Elo statistiky
23.
Jonáš Josef1950TTC Duchcov A4 (0:4)11591167,63-3
Elo statistiky
24.
Ajdini Tereza2003TJ Krupka D19 (0:19)11141113,73-1
Elo statistiky
25.
Houdková Helena1996SKST Baník Most E12 (0:12)11091123-1
Elo statistiky
26.
Hegr Miloslav1955OÚ Výškov A4 (0:4)11031085,17-1
Elo statistiky
27.
Posel Michal2002TJ Krupka D4 (0:4)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy