Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Mělník - 2015-2016 - Český pohár, muži, I. stupeň
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Pisár Petr1976KST Rakovník "A"14 (14:0)18721869,355
Elo statistiky
2.
Tůma Pavel1961TJ Sokol Králův Dvůr14 (13:1)18281816,45-5
Elo statistiky
3.
Srch Radek1977TJ Slavoj Obecnice8 (6:2)17191708,11-3
Elo statistiky
4.
Kettner Martin1987KST Rakovník "A"17 (13:4)17181698,99-7
Elo statistiky
5.
Blažek Martin1995TTC Brandýs nad Labem "B"9 (8:1)17071697,53
Elo statistiky
6.
Přibík Jan1974KST Rakovník "A"7 (4:3)16951710,12-17
Elo statistiky
7.
Veselý Pavel1968TJ Sokol Kosmonosy16 (10:6)16721694,73-34
Elo statistiky
8.
Nguyen Ngoc Bach1990TJ Chaloupky9 (7:2)16591637,65-3
Elo statistiky
9.
Durdis Petr ml.1979TJ Sokol Kosmonosy14 (9:5)16511653,6217
Elo statistiky
10.
Hošková Denisa1996TJ Sokol Králův Dvůr8 (6:2)16461641,067
Elo statistiky
11.
Ulrich Radek1973TJ Sokol Velký Osek15 (11:4)16411644,926
Elo statistiky
12.
Brožek Michal1992Sokol Lány 26 (6:0)16401649,1715
Elo statistiky
13.
Švarc Ondřej1996TJ Sokol Uhlířské Janovice6 (6:0)16341646,0815
Elo statistiky
14.
Hrstka Tomáš1976Sokol Přezletice6 (4:2)16071590,6222
Elo statistiky
15.
Tichý Jiří1975Sokol Přezletice9 (7:2)16071577,2326
Elo statistiky
16.
Čech Jiří1992TJ Sokol Kosmonosy15 (11:4)15861618,3858
Elo statistiky
17.
Kloz Daniel1989TJ Sokol Velký Osek11 (5:6)15751551,18-3
Elo statistiky
18.
Rujder David1971TJ Sokol Králův Dvůr11 (5:6)15731563,88-3
Elo statistiky
19.
Vilhelm Oldřich1972Sokol Přezletice6 (2:4)15701555,51-8
Elo statistiky
20.
Mošna Petr1966TJ Sokol Velký Osek13 (7:6)15571576,28-8
Elo statistiky
21.
Pacourek Jan1974TJ Sokol Hředle10 (6:4)15561574,31-2
Elo statistiky
22.
Cacek Tomáš1987Sokol Rudná9 (4:5)15521540,32-19
Elo statistiky
23.
Kahoun Václav1976TJ Sokol Starý Kolín6 (4:2)15441556,9-5
Elo statistiky
24.
Pisár Jan2004KST Rakovník "A"7 (4:3)15431513,5452
Elo statistiky
25.
Jansa Stanislav st.1964Sokol Rakovník6 (5:1)15381529,6621
Elo statistiky
26.
Frýdl Miloš1974Sokol Rudná9 (5:4)15291543,4513
Elo statistiky
27.
Mikulejský Filip1999TTC Kladno "E"6 (5:1)15171535,553
Elo statistiky
28.
Mach Libor1967TJ Sokol Unhošť "A"6 (5:1)15171522,9123
Elo statistiky
29.
Mrázek Jindřich st.1972TJ Sokol Hředle12 (5:7)15011534,63-35
Elo statistiky
30.
Hejda Václav ml.2002KST Rakovník "D"6 (3:3)14911482,26-21
Elo statistiky
31.
Novák Michal1998TJ Chaloupky9 (7:2)14761505,6515
Elo statistiky
32.
Zrcek Miroslav1952Stolní tenis Benešov "A"6 (4:2)14731522,910
Elo statistiky
33.
Novák Tomáš1975TJ Sokol Hředle9 (6:3)14721476,970
Elo statistiky
34.
Čermák Luboš1966Sokol Rakovník9 (6:3)14641461,69
Elo statistiky
35.
Strnad Richard1997TTC Brandýs nad Labem "B"9 (6:3)14541457,689
Elo statistiky
36.
Číž Josef1977TJ Sokol Uhlířské Janovice6 (3:3)14481440,58-7
Elo statistiky
37.
Urban Jiří1973TJ Sokol Unhošť "B"6 (2:4)14481436,28-1
Elo statistiky
38.
Horsák Oldřich1960TJ Sokol Kosmonosy6 (3:3)14421483,25-1
Elo statistiky
39.
Matějíček Marcel1979KST Slatina "A"6 (3:3)14371475,065
Elo statistiky
40.
Dej František1962TJ Sokol Velim6 (3:3)14371423,23-6
Elo statistiky
41.
Pekarovič David1998TJ Neratovice "C"6 (2:4)14291416,25-17
Elo statistiky
42.
Stibor Josef1956Sokol Rakovník6 (4:2)14241420,338
Elo statistiky
43.
Ocásek Rostislav1964KST Slatina "A"6 (2:4)14231368,88-2
Elo statistiky
44.
Jangl Zdeněk1956TJ Sokol Unhošť "A"6 (2:4)13901408,36-11
Elo statistiky
45.
Šlechta Jaroslav1967TJ Neratovice "C"6 (3:3)13831368,26-2
Elo statistiky
46.
Švarc Petr1967TJ Sokol Uhlířské Janovice6 (3:3)13811339,070
Elo statistiky
47.
Jelínek Vladimír1964Sokol Rudná8 (4:4)13791392,9222
Elo statistiky
48.
Bodlák Karel1963SK Nová Ves I. "A"6 (3:3)13591370,2810
Elo statistiky
49.
Havránek Stanislav1948TJ Sokol Starý Kolín6 (2:4)13461354,022
Elo statistiky
50.
Adamczuk Jan2002KST Rakovník "D"6 (3:3)13341335,190
Elo statistiky
51.
Zbírkovský Milan1954TJ Sokol Unhošť "B"6 (3:3)13331334,0223
Elo statistiky
52.
Švesták Petr1970Sokol Mělník - Pšovka "B"6 (3:3)13281329,514
Elo statistiky
53.
Dvořák Martin1991Sokol Mělník - Pšovka "B"6 (4:2)13191328,1229
Elo statistiky
54.
Pych Luděk1972SK Nová Ves I. "A"6 (3:3)13091312,7619
Elo statistiky
55.
Škopek Martin1969TJ Sokol Velim6 (3:3)12861258,6-1
Elo statistiky
56.
Nádvorník Štěpán1997Stolní tenis Benešov "B"6 (2:4)12601256,19-1
Hráči, kteří odehráli méně než 6 zápasů.
Elo statistiky
1.
Vlček Jiří1963KST Rakovník "A"4 (4:0)16981708,6911
Elo statistiky
2.
Berger Miroslav1965TTC Brandýs nad Labem "B"3 (1:2)16881689,72-15
Elo statistiky
3.
Lédl Jiří1963TJ Sokol Hředle3 (1:2)16781700,55-7
Elo statistiky
4.
Vacura Josef ml.1993TJ Chaloupky3 (2:1)16451649,84-15
Elo statistiky
5.
Hoďák Václav1990TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"3 (2:1)16411629,26-25
Elo statistiky
6.
Moravec Petr st.1960Sokol Lány 24 (4:0)16221612,864
Elo statistiky
7.
Kastner Patrik1974TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"3 (3:0)16101584,571
Elo statistiky
8.
Martin Petr1980TJ Sadská "C"/Klučov5 (1:4)16091592,88-24
Elo statistiky
9.
Ptáčník Martin1989SK Viktorie Ořech "A"3 (2:1)16061605,743
Elo statistiky
10.
Kurel David1982TJ Sadská "C"/Klučov5 (4:1)16011602,692
Elo statistiky
11.
Pleticha Vladimír1973TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"3 (1:2)15631538,15-50
Elo statistiky
12.
Motl Milan1975TJ Sadská "B"3 (0:3)15581571-17
Elo statistiky
13.
Svoboda Pavel1976TJ Sokol Velký Osek3 (2:1)15511590,791
Elo statistiky
14.
Chlumský Petr1987TJ Sadská "C"/Klučov5 (3:2)15501572,613
Elo statistiky
15.
Szabo Jiří1974Sokol Lány 24 (2:2)15301515,8-5
Elo statistiky
16.
Slunéčko Radek1971Sokol Přezletice2 (2:0)15271536,494
Elo statistiky
17.
Šturc Jiří1989Stolní tenis Benešov "A"5 (4:1)15271525,5611
Elo statistiky
18.
Lhoták Lubor1978TJ Sokol Velký Osek5 (1:4)15171520,2517
Elo statistiky
19.
Vydra Milan1969TJ Sadská "B"3 (0:3)15131501,6-15
Elo statistiky
20.
Tůma Radek1992TJ Slavoj Obecnice3 (0:3)15091530,38-8
Elo statistiky
21.
Tschunko Zdeněk1958TJ Chaloupky3 (0:3)15001491,69-7
Elo statistiky
22.
Hataš Martin1963Sokol Přezletice3 (2:1)14981487,341
Elo statistiky
23.
Jansa Stanislav ml.1995Sokol Rakovník3 (1:2)14961514,11-11
Elo statistiky
24.
Petráň Zdeněk1985TJ Slavoj Obecnice5 (2:3)14791455,196
Elo statistiky
25.
Kunc Petr1970TJ Sokol Žebrák3 (1:2)14751471,63-9
Elo statistiky
26.
Krejčí Tomáš1989TJ Sokol Buštěhrad "A"3 (0:3)14741479,71-17
Elo statistiky
27.
Stolz Daniel1974TJ Sokol Buštěhrad "B"2 (0:2)14601493,63-26
Elo statistiky
28.
Řezníček Lukáš1993TJ Sokol Buštěhrad "A"3 (3:0)14541470,3821
Elo statistiky
29.
Hála Pavel1977TJ Slavoj Obecnice2 (0:2)14481429,42-2
Elo statistiky
30.
Procházka Ondřej1997TTC Kladno "E"3 (1:2)14471477,85-6
Elo statistiky
31.
Mareš Jan1983TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"3 (0:3)14461417,25-6
Elo statistiky
32.
Sokolovský Petr1951TJ Sokol Unhošť "B"2 (2:0)14441450,028
Elo statistiky
33.
Křemen Josef1973TJ Sokol Žebrák3 (0:3)14351430,75-16
Elo statistiky
34.
Dlask Ladislav st.1961TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"3 (0:3)14341418,69-6
Elo statistiky
35.
Křikava Richard1994TJ Sokol Králův Dvůr3 (3:0)14291475,4214
Elo statistiky
36.
Kočiš Ludovít1970TJ Neratovice "C"5 (2:3)14261420,54-20
Elo statistiky
37.
Novák Marek1996SK Viktorie Ořech "A"3 (2:1)14251425,6715
Elo statistiky
38.
Rubín Pavel1974TJ Sokol Všetaty "A"3 (2:1)14211436,72
Elo statistiky
39.
Herink Jan1993TJ Slavoj Obecnice3 (0:3)14201391,67-9
Elo statistiky
40.
Hrazdíra Jiří1948Stolní tenis Benešov "A"5 (1:4)14191413,07-23
Elo statistiky
41.
Čebiš Luboš1973TJ Sokol Velký Osek3 (0:3)14111438,96-2
Elo statistiky
42.
Pesl Václav2000TJ Sokol Buštěhrad "A"3 (0:3)14021404,5-14
Elo statistiky
43.
Kasík Martin1989TJ Sokol Buštěhrad "B"3 (1:2)14011368,09-6
Elo statistiky
44.
Řehák Josef st.1960SK Nová Ves I. "A"3 (3:0)13951396,581
Elo statistiky
45.
Kapoun Ondřej1986KST Rakovník "D"3 (0:3)13931393,52-4
Elo statistiky
46.
Trejdl Dušan1972TJ Sadská "B"3 (3:0)13911414,188
Elo statistiky
47.
Moulis Pavel1968TJ Sokol Všetaty "A"3 (1:2)13871380,280
Elo statistiky
48.
Fryš Zdeněk1978TJ Sokol Unhošť "B"3 (0:3)13851385,82-4
Elo statistiky
49.
Hraba Milan1954Sokol Mělník - Pšovka "A"3 (3:0)13841386,3817
Elo statistiky
50.
Kunc Jaroslav1969TJ Sokol Žebrák3 (2:1)13821412,8115
Elo statistiky
51.
Polášek Milan1952TJ Sokol Hředle2 (1:1)13811387,53-10
Elo statistiky
52.
Bajtalonová Jitka1988TJ Sokol Mnichovo Hradiště "B"3 (1:2)13801370,2718
Elo statistiky
53.
Ševčík Jiří ml.1977TJ Klučov3 (1:2)13801365,35-15
Elo statistiky
54.
Douša Ivan1959TJ Klučov3 (1:2)13791362,63-17
Elo statistiky
55.
Adamczuk Janusz1981KST Rakovník "D"2 (2:0)13781380,921
Elo statistiky
56.
Srb Pavel1978Stolní tenis Benešov "B"3 (0:3)13781378,91-13
Elo statistiky
57.
Novák Stanislav1967TJ Chaloupky3 (3:0)13721384,423
Elo statistiky
58.
Salák Alois1958TJ Sokol Starý Kolín3 (2:1)13711353,69
Elo statistiky
59.
Teplý Stanislav st.1958Sokol Přezletice1 (0:1)13541322,81-1
Elo statistiky
60.
Bajtler Luboš1955TJ Sokol Starý Kolín3 (0:3)13531369,33-6
Elo statistiky
61.
Stočes Luděk1973TJ Sokol Dříň "B"3 (1:2)13471366,078
Elo statistiky
62.
Sixta Pavel1990TJ Sokol Velim3 (0:3)13421324,54-2
Elo statistiky
63.
Sysel Vojtěch2000TTC Brandýs nad Labem "B"3 (2:1)13371326,7117
Elo statistiky
64.
Pavlín Jiří1962SK Viktorie Ořech "B"3 (1:2)13241307,918
Elo statistiky
65.
Urban Milan1961TJ Sokol Všetaty "A"3 (0:3)13211325,66-12
Elo statistiky
66.
Habrcetl Milan1968TTC Kladno "E"3 (2:1)13171319,83-17
Elo statistiky
67.
Rapp Jiří1963KST Slatina "A"5 (1:4)13161354,95-1
Elo statistiky
68.
Pelant Jiří1979TTC Brandýs nad Labem "B"3 (3:0)13121300,435
Elo statistiky
69.
Barták Jiří1963KST Slatina "A"1 (0:1)13121298,61-6
Elo statistiky
70.
Polák Karel1997TJ Start Mlékojedy "A"3 (1:2)13101303,277
Elo statistiky
71.
Hendrych Roman1973TJ Sadská "B"3 (2:1)13091331,43-1
Elo statistiky
72.
Kasáček Martin1973Sokol Mělník - Pšovka "A"3 (1:2)13061312,5-2
Elo statistiky
73.
Komárek Pavel1979TJ Sokol Buštěhrad "B"3 (0:3)13031283,25-12
Elo statistiky
74.
Zelenka Petr1970Sokol Mělník - Pšovka "B"4 (0:4)12851293,98-10
Elo statistiky
75.
Čermák Petr1970KST Slatina "B"3 (2:1)12781287,5823
Elo statistiky
76.
Holeček Jiří1995TJ Sokol Všetaty "B"3 (2:1)12741273,3119
Elo statistiky
77.
Zajbrlík Petr1972TJ Start Mlékojedy "A"3 (1:2)12681296,3713
Elo statistiky
78.
Vejtruba František1954TJ Sokol Velim3 (3:0)12681276,530
Elo statistiky
79.
Sláma Jan1951TJ Sokol Buštěhrad "C"3 (0:3)12471235,18-3
Elo statistiky
80.
Schönfelder Jaroslav1948KST Slatina "B"3 (1:2)12441254,3211
Elo statistiky
81.
Švejda Ondřej1994TJ Sokol Unhošť "C"3 (0:3)12441218,17-3
Elo statistiky
82.
Krejčí Michal1976TJ Start Mlékojedy "A"3 (0:3)12401267,1-3
Elo statistiky
83.
Kačírek David1977SK Nová Ves I. "B"2 (1:1)12311245,616
Elo statistiky
84.
Laštovka Jiří1965KST Slatina "B"3 (0:3)12301216,22-5
Elo statistiky
85.
Dvořák Vladimír1946TJ Klučov2 (0:2)12231183,84-5
Elo statistiky
86.
Petřík Daniel1967SK Nová Ves I. "B"3 (0:3)12191214,18-9
Elo statistiky
87.
Šimáček Libor1964SK Viktorie Ořech "B"3 (0:3)12191172,97-1
Elo statistiky
88.
Řehák Josef ml.1987SK Nová Ves I. "A"3 (1:2)12181191,6530
Elo statistiky
89.
Teiml Marek1973TJ Sokol Dříň "A"3 (0:3)12171193,25-1
Elo statistiky
90.
Čech Miroslav1958Sokol Mělník - Pšovka "A"3 (0:3)12141188,73-7
Elo statistiky
91.
Holeček Martin1989SK Nová Ves I. "C"3 (0:3)11981194,15-1
Elo statistiky
92.
Bromský Vladimír1952TJ Sokol Dříň "B"3 (0:3)11961193,780
Elo statistiky
93.
Tvrdík Leoš1964SK Nová Ves I. "B"3 (0:3)11941180,5-5
Elo statistiky
94.
Štros Jan1977Sokol Mělník - Pšovka "C"3 (1:2)11851182,0118
Elo statistiky
95.
Prokeš Filip1978Sokol Mělník - Pšovka "D"3 (0:3)11751182,29-3
Elo statistiky
96.
Jerhot Jaroslav1957Sokol Rakovník3 (1:2)117311730
Elo statistiky
97.
Heřman Miroslav1978SK Viktorie Ořech "B"3 (0:3)11541139,020
Elo statistiky
98.
Táborský Oldřich1959TJ Sokol Buštěhrad "C"3 (1:2)11511177,24-2
Elo statistiky
99.
Kubíček David1980TJ Sokol Všetaty "B"2 (0:2)11501159,9-2
Elo statistiky
100.
Rohlíček Zdeněk1964TJ Sokol Dříň "B"3 (0:3)11441130,590
Elo statistiky
101.
Husák Jan1945TJ Sokol Dříň "A"2 (0:2)11411158,05-1
Elo statistiky
102.
Carva Pavel1981Sokol Mělník - Pšovka "D"3 (0:3)11281139,04-2
Elo statistiky
103.
Vinkl Milan1966TJ Sokol Dříň "A"3 (1:2)11261142,0826
Elo statistiky
104.
Šafránek Jaroslav1942SK Nová Ves I. "C"3 (0:3)11221135,520
Elo statistiky
105.
Pražský Michal1997SK Viktorie Ořech "A"3 (0:3)11071106,620
Elo statistiky
106.
Civín Miloš1977TJ Sokol Unhošť "C"3 (0:3)10991087,60
Elo statistiky
107.
Bucek Jindřich1976TJ Sokol Unhošť "C"3 (0:3)10851071,730
Elo statistiky
108.
Voslař Jiří1949SK Nová Ves I. "C"3 (0:3)10661068,680
Elo statistiky
109.
Němeček Jakub1989TJ Sokol Všetaty "B"1 (0:1)10501027,160
Elo statistiky
110.
Müller Václav1961TJ Sokol Všetaty "B"1 (0:1)10431039,660
Elo statistiky
111.
Dvořák Michal2001Sokol Mělník - Pšovka "D"3 (0:3)10051017,520
Elo statistiky
112.
Primáč Vojtěch2002TJ Sokol Všetaty "B"2 (0:2)997981,260
Elo statistiky
113.
Kostrhoun Michal1968Sokol Mělník - Pšovka "C"3 (0:3)996996,540
Elo statistiky
114.
Palkovič Ivan1963TJ Start Mlékojedy "B"3 (0:3)978985,250
Elo statistiky
115.
Všetečka Ondřej1978TJ Start Mlékojedy "B"1 (0:1)978975,180
Elo statistiky
116.
Kostelecký Zdeněk1939TJ Start Mlékojedy "B"2 (0:2)922925,510
Elo statistiky
117.
Zelenka Rostislav1957Sokol Mělník - Pšovka "B"1 (0:1)895880,360

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline