Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - RSST Rokycany - 2016-2017 - Krajská soutěž 2.třídy, sk. A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Hrčka Jaroslav1955TJ Sokol Bor B70 (68:2)17351734,65-8
Elo statistiky
2.
Noha Miroslav1954TJ Sokol Bor B46 (39:7)16421661,25-46
Elo statistiky
3.
Šilhánek Martin1986TJ Sokol Nezvěstice A76 (61:15)16201612,5-6
Elo statistiky
4.
Pitra František1960TJ Slavoj Tachov A51 (44:7)16051619,8169
Elo statistiky
5.
Lopata Vladimír1977TJ Sokol Mirošov69 (53:16)15901616,3559
Elo statistiky
6.
Babický Josef1980TJ Sokol Mirošov58 (44:14)15861583,77-5
Elo statistiky
7.
Wohlmuth Lukáš1990SK Rokycany A70 (60:10)15851638,4612
Elo statistiky
8.
Cach Jaroslav1960TJ Sokol Starý Plzenec A70 (53:17)15851591,947
Elo statistiky
9.
Sedláček Jan st.1949Union Plzeň D29 (20:9)15801579,590
Elo statistiky
10.
Císler Václav1960TJ Sokol Bor B57 (41:16)15801568,2126
Elo statistiky
11.
Hach Václav1990TJ Sokol Nezvěstice A57 (44:13)15781605,8712
Elo statistiky
12.
Sýkora František1986SK Rokycany A85 (63:22)15771565,1520
Elo statistiky
13.
Krivda František1976TJ Sokol Bor B64 (45:19)15701560,39-22
Elo statistiky
14.
Pachner Jan2003Union Plzeň D62 (52:10)15691586,66133
Elo statistiky
15.
Závora Adam2001Union Plzeň D67 (44:23)15581558,5683
Elo statistiky
16.
Egermaier Jakub1988TJ Sokol Plzeň V. E79 (47:32)15541524,0317
Elo statistiky
17.
Vyskočil Marek1996TJ Sokol Mirošov81 (55:26)15501562,6533
Elo statistiky
18.
Koutník Vojtěch1998TJ Sokol Plzeň V. F40 (28:12)15501562,518
Elo statistiky
19.
Šmíd Josef1974TJ Sokol Klabava B59 (39:20)15451550,74-23
Elo statistiky
20.
Ungr Jan II.1958TJ Sokol Těně A65 (44:21)15401568,87-39
Elo statistiky
21.
Dobrý Václav1964TJ Sokol Těně A81 (57:24)15401534,4229
Elo statistiky
22.
Šauer David1975TJ Sokol Klabava B82 (54:28)15281540,1229
Elo statistiky
23.
Dvořák Jaroslav1956TJ Sokol Těně A60 (38:22)15281513,5340
Elo statistiky
24.
Glazar František1980TJ Sokol Lhůta B - Trnová71 (46:25)15261529,1429
Elo statistiky
25.
Zoubele Slavomír ml.1992TJ Sokol Nezvěstice A70 (41:29)15201509,89-2
Elo statistiky
26.
Kovanda Jiří1982TJ Město Zbiroh A78 (51:27)14981511,012
Elo statistiky
27.
Grus Matěj2002Union Plzeň D57 (34:23)14941515,9953
Elo statistiky
28.
Švarc Václav1971TJ Zdemyslice A87 (51:36)14931515,46-43
Elo statistiky
29.
Lanči Jakub1999Union Plzeň D31 (17:14)14861462,8692
Elo statistiky
30.
Hadrava Jaroslav ml.1977TJ Sokol Lhůta B - Trnová62 (35:27)14791503,3825
Elo statistiky
31.
Vyleta Michal ml.2001TJ Sokol Plzeň V. F65 (30:35)14791478,3961
Elo statistiky
32.
Hoang Van Tony Tuan1965TJ Sokol Plzeň V. F67 (33:34)14761470,6342
Elo statistiky
33.
Poch Petr1965TJ Sokol Těně A53 (25:28)14681441,86-9
Elo statistiky
34.
Kotva Pavel1962TJ Město Zbiroh A70 (38:32)14651476,62-36
Elo statistiky
35.
Barchanski Pavel1966TJ Sokol Lhůta B - Trnová74 (34:40)14601437,6246
Elo statistiky
36.
Hodek Martin1990TJ Sokol Nezvěstice A67 (34:33)14551438,55-17
Elo statistiky
37.
Soukup Lukáš1993SK Rokycany A84 (34:50)14531455,54-49
Elo statistiky
38.
Helus Jaroslav1967TJ Sokol Plzeň V. E67 (38:29)14491460,47-9
Elo statistiky
39.
Krajdl Roman1971TJ Sokol Těně A32 (10:22)14261422,98-26
Elo statistiky
40.
Vokurka Jaroslav1962TJ Sokol Klabava B81 (28:53)14171398,2521
Elo statistiky
41.
Vyskočil Martin1997TJ Sokol Mirošov81 (33:48)14161436,545
Elo statistiky
42.
Vachovec Milan1973TJ Sokol Lhůta B - Trnová80 (33:47)14161425,8132
Elo statistiky
43.
Kasal Jaromír1952TJ Sokol Plzeň V. F41 (10:31)14091378,955
Elo statistiky
44.
Švarc Pavel1966TJ Zdemyslice A81 (31:50)14031388,04-41
Elo statistiky
45.
Jerling Jaroslav1967TJ Město Zbiroh A74 (27:47)13991402,12-52
Elo statistiky
46.
Horáček Jan1999TJ Slavoj Tachov A44 (11:33)13911365,4730
Elo statistiky
47.
Kotva David1990TJ Město Zbiroh A76 (29:47)13761391,8767
Elo statistiky
48.
Hýsek Tomáš1980TJ Zdemyslice A79 (26:53)13731374,8233
Elo statistiky
49.
Sedláček Miloš1970TJ Zdemyslice A80 (23:57)13731366,52-11
Elo statistiky
50.
Klíma Tomáš1981TJ Sokol Starý Plzenec A64 (17:47)13551365,78-16
Elo statistiky
51.
Boháč Jaroslav1956Union Plzeň D35 (8:27)13451345,52-36
Elo statistiky
52.
Frank Bohumil1953TJ Sokol Starý Plzenec A35 (3:32)13311323,06-26
Elo statistiky
53.
Kozelka Martin1973TJ Sokol Klabava B69 (14:55)13241332,29-3
Elo statistiky
54.
Klíma Jan1981TJ Sokol Starý Plzenec A77 (19:58)13241308,3-1
Elo statistiky
55.
Farajzl Stanislav1956TJ Sokol Starý Plzenec A52 (8:44)12821285,91-60
Elo statistiky
56.
Soukupová Jana1975TJ Slavoj Tachov A44 (3:41)12601256,54-18
Elo statistiky
57.
Leško Jiří1967TJ Slavoj Tachov A30 (6:24)12541255,3722
Elo statistiky
58.
Nič Jaroslav1963TJ Slavoj Tachov A28 (1:27)12061197,566
Elo statistiky
59.
Ludín Jiří1963TJ Sokol Mirošov27 (0:27)11131113,32-3
Hráči, kteří odehráli méně než 26 zápasů.
Elo statistiky
1.
Košek Michal1971SK Rokycany A2 (2:0)16041586,278
Elo statistiky
2.
Korecký Filip1998Union Plzeň D14 (12:2)15781588,6414
Elo statistiky
3.
Protiva Jan1987TJ Sokol Lhůta B - Trnová7 (4:3)15271551,54-3
Elo statistiky
4.
Enžl Vlastimil1959SK Rokycany A24 (14:10)14851461,4616
Elo statistiky
5.
Tran Duc Martin Lam1961TJ Sokol Plzeň V. F25 (15:10)14741485,6612
Elo statistiky
6.
Havránek Petr1985TJ Sokol Plzeň V. E16 (5:11)14571417,65-30
Elo statistiky
7.
Setvín Michal1955TJ Sokol Plzeň V. F16 (8:8)14241431,5817
Elo statistiky
8.
Bočan Miroslav1954TJ Sokol Bor B12 (6:6)14051402,021
Elo statistiky
9.
Anetta Jan1993Union Plzeň D7 (3:4)13991401,595
Elo statistiky
10.
Čejka Petr1985SK Rokycany A4 (1:3)13971400,91-12
Elo statistiky
11.
Straka Michal1977SK Rokycany A16 (7:9)13851365,541
Elo statistiky
12.
Altmann Pavel1969TJ Sokol Lhůta B - Trnová17 (6:11)13821390,99-8
Elo statistiky
13.
Mózer Dominik1997TJ Sokol Plzeň V. F21 (6:15)13801388,62-7
Elo statistiky
14.
Havlíček Václav1942TJ Sokol Nezvěstice A15 (6:9)13731382,418
Elo statistiky
15.
Sutnar Josef1950TJ Sokol Starý Plzenec A7 (0:7)13661353,7-6
Elo statistiky
16.
Jánský Marek2000TJ Sokol Plzeň V. E19 (1:18)13601364,09-8
Elo statistiky
17.
Hudec Vít2000TJ Sokol Plzeň V. F7 (0:7)13591361,8-25
Elo statistiky
18.
Dědíček Jaroslav1958TJ Sokol Bor B14 (6:8)13571359,2914
Elo statistiky
19.
Tomášek Martin1973TJ Sokol Těně A14 (1:13)13511379,86-38
Elo statistiky
20.
Česal Luděk1973TJ Sokol Nezvěstice A15 (5:10)13511337,2811
Elo statistiky
21.
Šauer Robert1972TJ Sokol Klabava B9 (2:7)13321335,181
Elo statistiky
22.
Tetěk Václav1969TJ Sokol Lhůta B - Trnová4 (2:2)13181319,257
Elo statistiky
23.
Klimeš Jakub1999TJ Sokol Plzeň V. F6 (3:3)13071302,634
Elo statistiky
24.
Vostrý Pavel1963TJ Sokol Lhůta B - Trnová8 (2:6)1300127033
Elo statistiky
25.
Dobrý Jan1987TJ Sokol Těně A8 (0:8)12991350,94-25
Elo statistiky
26.
Filip Michal1980SK Rokycany A12 (3:9)12851293,9421
Elo statistiky
27.
Kuncl Denis2003TJ Sokol Plzeň V. F8 (0:8)12841312,59-1
Elo statistiky
28.
Valdman Stanislav1955TJ Sokol Lhůta B - Trnová6 (2:4)12801284,1216
Elo statistiky
29.
Petrák Jaroslav1954TJ Sokol Starý Plzenec A5 (1:4)12781281,4217
Elo statistiky
30.
Šebor Jan1992TJ Sokol Plzeň V. F2 (0:2)12761278,24-1
Elo statistiky
31.
Krajdlová Naďa1973TJ Sokol Těně A4 (0:4)12751287,98-6
Elo statistiky
32.
Mikulášek Pavel1957TJ Slavoj Tachov A13 (1:12)12571259,92-9
Elo statistiky
33.
Dresler Miroslav1959TJ Slavoj Tachov A18 (3:15)12371209,738
Elo statistiky
34.
Mařík Karel1998TJ Sokol Nezvěstice A4 (0:4)12361249,31-8
Elo statistiky
35.
Florian Roman1968TJ Slavoj Tachov A25 (0:25)12351232,78-28
Elo statistiky
36.
Bradna Zdeněk1970TJ Sokol Klabava B21 (2:19)12341234,859
Elo statistiky
37.
Šejba Bohumír1959TJ Sokol Bor B4 (1:3)12321225,1412
Elo statistiky
38.
Pražan Jiří1974TJ Zdemyslice A2 (0:2)12291232,13-2
Elo statistiky
39.
Císař Rudolf1961TJ Slavoj Tachov A19 (1:18)12241204,51
Elo statistiky
40.
Laubr Václav1969TJ Město Zbiroh A3 (0:3)12131210,280
Elo statistiky
41.
Bistřický Bohumír1946SK Rokycany A4 (0:4)12101194,40
Elo statistiky
42.
Tomášek Pavel1979TJ Sokol Těně A4 (0:4)12081212,98-2
Elo statistiky
43.
Dostál Ondřej1979TJ Sokol Mirošov2 (0:2)11981199,670
Elo statistiky
44.
Vraný Lukáš2001TJ Sokol Plzeň V. E9 (0:9)11961226,29-2
Elo statistiky
45.
Voříšek Jiří st.1966SK Rokycany A7 (2:5)11731158,0620
Elo statistiky
46.
Lev Marek1983TJ Sokol Mirošov11 (2:9)11681130,1625
Elo statistiky
47.
Záliš Pavel1959TJ Slavoj Tachov A13 (0:13)11471146,63-2
Elo statistiky
48.
Sňozík Ivan1952TJ Slavoj Tachov A2 (0:2)11381125,880
Elo statistiky
49.
Gabriel Petr2003Union Plzeň D4 (0:4)11371131,46-1
Elo statistiky
50.
Krivda Daniel2004TJ Sokol Bor B7 (2:5)10981069,1142
Elo statistiky
51.
Judl Rostislav1971TJ Sokol Mirošov4 (0:4)10791080,480
Elo statistiky
52.
Drábek Tomáš1977TJ Město Zbiroh A5 (1:4)10281036,428

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS