Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Žebříček - KSST Pardubický - 2016-2017 - Divize
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Bělohlávek Dominik1998SK US Steinerová Choceň B70 (70:0)19652000,0424
Elo statistiky
2.
Hodas David1990TTC Ústí nad Orlicí B71 (63:8)18231846,0562
Elo statistiky
3.
Šimonek Petr1968SK US Steinerová Choceň C46 (39:7)18191835,65-38
Elo statistiky
4.
Čopián Štefan1954TTC Ústí nad Orlicí A59 (47:12)18081805,9526
Elo statistiky
5.
Koubek René1974TJ Jiskra Holice B46 (41:5)18071814,4850
Elo statistiky
6.
Dalecký Petr1966TTC Medovinka Hlinsko A75 (59:16)17981802,0749
Elo statistiky
7.
Patka Václav1982TJ Sokol Česká Třebová A75 (54:21)17921761,844
Elo statistiky
8.
Netolický Lukáš1975TTC Skuteč A73 (54:19)17651776,7792
Elo statistiky
9.
Doležal Jan1990TTC Ústí nad Orlicí B65 (44:21)17651760,0489
Elo statistiky
10.
Kantorek Jiří1969TTC Ústí nad Orlicí A55 (39:16)17571743,2515
Elo statistiky
11.
Netolický Tomáš1984KST Linea Chrudim A69 (51:18)17541754,0655
Elo statistiky
12.
Malinský Tomáš1982KST Linea Chrudim A74 (54:20)17521760,6132
Elo statistiky
13.
Šindelář Pavel1965TJ Sokol Chrudim B71 (50:21)17491758,1515
Elo statistiky
14.
Lukeš Marek1994TJ Tesla Pardubice B64 (40:24)17461712,2754
Elo statistiky
15.
Wávra Pavel1966TJ Sokol Česká Třebová A75 (49:26)17411736,0933
Elo statistiky
16.
Kaplan Zdeněk1974TTC Skuteč A60 (37:23)17391724,9-41
Elo statistiky
17.
Mikulecký Jan1968SK US Steinerová Choceň B61 (42:19)17391720,48-5
Elo statistiky
18.
Janák Martin1966TTC Ústí nad Orlicí A57 (36:21)17391718,45-77
Elo statistiky
19.
Stránský Matěj1998SK US Steinerová Choceň B66 (48:18)17331750,4938
Elo statistiky
20.
Kudýn Petr1987TJ Tesla Pardubice B49 (33:16)17031725,6562
Elo statistiky
21.
Procházka Jiří1968TTC Ústí nad Orlicí A45 (25:20)16981681,61-14
Elo statistiky
22.
Štantejský Ondřej1979TTC Skuteč A72 (38:34)16711652,22-26
Elo statistiky
23.
Dočkal Radek1988TJ Tesla Pardubice B34 (20:14)16681655,7620
Elo statistiky
24.
Hýbl Tomáš1967TJ Sokol Česká Třebová A56 (23:33)16601647,13-31
Elo statistiky
25.
Bezdíček Lukáš1980TTC Skuteč A53 (26:27)16551671,5215
Elo statistiky
26.
Stehlík Milan1960TJ Sokol Chrudim B72 (39:33)16541708,3866
Elo statistiky
27.
Bureš Jaroslav1965TJ Sokol Chrudim B68 (31:37)16541663,214
Elo statistiky
28.
Polanský Jiří1973TTC Medovinka Hlinsko A64 (31:33)16531662,4429
Elo statistiky
29.
Jányš Ondřej1988TJ Lanškroun A53 (21:32)16531631,1952
Elo statistiky
30.
Novotný Luboš1979TJ Tesla Pardubice B57 (26:31)16511661,3314
Elo statistiky
31.
Hladík Miroslav1955TJ Jiskra Holice B38 (18:20)16471683,4915
Elo statistiky
32.
Řezníček David1983TTC Medovinka Hlinsko A44 (18:26)16471636,35-25
Elo statistiky
33.
Socha Zdeněk1964TJ Jiskra Holice B58 (26:32)16311655,194
Elo statistiky
34.
Dočekal Tomáš1994KST Linea Chrudim A64 (30:34)16291664,189
Elo statistiky
35.
Hájek Ladislav1965TTC Ústí nad Orlicí B62 (27:35)16271640,235
Elo statistiky
36.
Netolický Jan1982KST Linea Chrudim A60 (24:36)16211634,6813
Elo statistiky
37.
Rulík Jiří1972TJ Sokol Chrudim B68 (27:41)16131631,23-63
Elo statistiky
38.
Slavík Miroslav1971SK US Steinerová Choceň C46 (16:30)16061607,48-48
Elo statistiky
39.
Svojanovský Radim2002TTC Ústí nad Orlicí A54 (20:34)16021627,854
Elo statistiky
40.
Kosek Petr1986TTC Medovinka Hlinsko A55 (19:36)15991608,9234
Elo statistiky
41.
Slavíček Martin2000TTC Ústí nad Orlicí B54 (20:34)15941606,28-12
Elo statistiky
42.
Vraštil Lukáš1986TJ Jiskra Holice B56 (14:42)15831574,22-37
Elo statistiky
43.
Příhoda Tomáš1964SK US Steinerová Choceň C59 (16:43)15821563,1-45
Elo statistiky
44.
Šťastný Daniel1996SK US Steinerová Choceň C64 (20:44)15761585,08-44
Elo statistiky
45.
Wávra Petr1966TJ Sokol Česká Třebová A24 (7:17)15601557,1620
Elo statistiky
46.
Kršiak Tomáš1997SK US Steinerová Choceň C28 (6:22)15461556,75-18
Elo statistiky
47.
Plíva Roman1982TJ Sokol Česká Třebová A28 (4:24)15251547,53-12
Elo statistiky
48.
Beneš Václav1969SK US Steinerová Choceň B31 (4:27)15191510-17
Elo statistiky
49.
Kleiner Marek1989TJ Lanškroun A50 (4:46)14931512,22-9
Elo statistiky
50.
Kučera Martin1998SK US Steinerová Choceň B44 (8:36)14911523,02-27
Elo statistiky
51.
Langr Lukáš1997TJ Lanškroun A40 (4:36)14871495,87-9
Elo statistiky
52.
Chládek Pavel1975TJ Lanškroun A25 (1:24)14121414,015
Hráči, kteří odehráli méně než 23 zápasů.
Elo statistiky
1.
Rybenský Dušan1974TTC Medovinka Hlinsko A22 (15:7)17451751,57-5
Elo statistiky
2.
Kaplan Vojtěch1996TTC Ústí nad Orlicí B4 (1:3)17091739,92-25
Elo statistiky
3.
Zelinka Robert1966TTC Skuteč A13 (6:7)16301631,7623
Elo statistiky
4.
Joska Vojtěch1997TJ Sokol Chrudim B16 (5:11)15921571,0719
Elo statistiky
5.
Michek Jakub1996KST Linea Chrudim A14 (5:9)15911603,444
Elo statistiky
6.
Bezdíček Bohumil1973TTC Skuteč A7 (2:5)15661572,461
Elo statistiky
7.
Steinmetz Roman1969TJ Sokol Česká Třebová A18 (6:12)15661555,51-3
Elo statistiky
8.
Karcol Martin1992TJ Tesla Pardubice B11 (4:7)15631593,7629
Elo statistiky
9.
Švec Jan1952TJ Jiskra Holice B15 (4:11)15621546,3721
Elo statistiky
10.
Sedláčková Tereza1999TJ Sokol Chrudim B7 (4:3)15591562,1914
Elo statistiky
11.
Novák Aleš1985TTC Ústí nad Orlicí B7 (0:7)15541576,96-20
Elo statistiky
12.
Petřík Tomáš1973TJ Tesla Pardubice B7 (2:5)15521571,511
Elo statistiky
13.
Procházka Petr1977KST Linea Chrudim A4 (0:4)15471542,77-10
Elo statistiky
14.
Absolon Martin1975SK US Steinerová Choceň C20 (3:17)15411518,28-7
Elo statistiky
15.
Marel David1999TJ Tesla Pardubice B7 (1:6)15361522,776
Elo statistiky
16.
Loudil Jan1959TJ Tesla Pardubice B4 (0:4)15301530-4
Elo statistiky
17.
Svojanovská Jana1977TTC Ústí nad Orlicí A7 (2:5)1528153411
Elo statistiky
18.
Doležal Tomáš1997TTC Ústí nad Orlicí B12 (0:12)15041477,21-14
Elo statistiky
19.
Hortlík Tomáš1999TTC Ústí nad Orlicí B19 (5:14)15001535,11-1
Elo statistiky
20.
Černý Stanislav1976TTC Medovinka Hlinsko A8 (2:6)14941471,6122
Elo statistiky
21.
Bříza Martin1993TTC Medovinka Hlinsko A19 (3:16)14911451,7315
Elo statistiky
22.
Košťál Jiří1962TJ Jiskra Holice B4 (0:4)14511467,730
Elo statistiky
23.
Geldner Josef1947TJ Sokol Česká Třebová A6 (0:6)14501445,99-2
Elo statistiky
24.
Vybíral Jakub1998TJ Lanškroun A8 (1:7)14381480,745
Elo statistiky
25.
Stejskal Adam1996TJ Lanškroun A7 (0:7)14251423,94-4
Elo statistiky
26.
Oliva Vladimír1954SK US Steinerová Choceň C2 (0:2)14191401,610
Elo statistiky
27.
Murdych Tomáš1970TJ Jiskra Holice B15 (0:15)14091385,82-3
Elo statistiky
28.
Theodor Jiří1963TJ Jiskra Holice B3 (0:3)13941363,78-2
Elo statistiky
29.
Bezdíčková Lenka1988TTC Ústí nad Orlicí B6 (0:6)13891400,770
Elo statistiky
30.
Kristek Patrik2001TJ Lanškroun A15 (1:14)13741380,4812
Elo statistiky
31.
Kristek Lukáš2002TJ Lanškroun A12 (0:12)13451356,190
Elo statistiky
32.
Novák Vladimír1953TTC Ústí nad Orlicí B4 (0:4)12751279,450

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy