Žebříček - KSST Ústecký - 2016-2017 - Krajský přebor II. třídy A
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Malý Michal1999TJ Baník Březenecká Chomutov A51 (48:3)16721689,4111
Elo statistiky
2.
Kročák Milan1963TJ Sokol Bořislav A65 (59:6)16161620,6572
Elo statistiky
3.
Vích Luděk1967TTC Duchcov A88 (75:13)15961609,6-25
Elo statistiky
4.
Blažek Jan1999TJ Krupka C80 (66:14)15801570,5310
Elo statistiky
5.
Hylský Zdeněk1947Sokol Horní Jiřetín A72 (60:12)15701554,745
Elo statistiky
6.
Černý Tomáš1980SKST Teplice D56 (43:13)15701547,28-1
Elo statistiky
7.
Bláha Petr1984TTC Litvínov C68 (48:20)15371564,9738
Elo statistiky
8.
Kadlec Daniel2000SKST Teplice D66 (54:12)15221544,7113
Elo statistiky
9.
Kysilka Miroslav1949TTC Roudnice D55 (40:15)15111514,611
Elo statistiky
10.
Bláha Vlastimil1951TTC Roudnice D63 (43:20)15071506,1645
Elo statistiky
11.
Drahota David1996TJ Baník Březenecká Chomutov A71 (49:22)14921467,79-17
Elo statistiky
12.
Frič Lukáš1989TJ Krupka C64 (44:20)14921465,03-27
Elo statistiky
13.
Röber Jakub1988Sokol Horní Jiřetín A72 (49:23)14911501,4829
Elo statistiky
14.
Sander Miroslav1966SKST Teplice D73 (53:20)14781469,3226
Elo statistiky
15.
Vích Josef1962TTC Duchcov A84 (55:29)14701517,6814
Elo statistiky
16.
Lipiner Petr1965SKST Baník Most E75 (49:26)14671474,835
Elo statistiky
17.
Kučera Lubomír1966TJ Baník Březenecká Chomutov A55 (31:24)14641446,65-30
Elo statistiky
18.
Voda Milan1963SKST Baník Most E71 (46:25)14611463,19-30
Elo statistiky
19.
Šnajdr Antonín1950TJ Krupka C88 (55:33)14531449,4147
Elo statistiky
20.
Petrlík Josef1964TJ Smolnice B80 (45:35)14211430,2921
Elo statistiky
21.
Dohnal Jiří1986TJ Krupka C55 (30:25)14171444,99-15
Elo statistiky
22.
Mládek Petr1990SKST Teplice D62 (32:30)14131403,6432
Elo statistiky
23.
Kotrba Petr1982TTC Roudnice D48 (20:28)14081394,843
Elo statistiky
24.
Fencl Jakub2004TTC Litvínov C63 (33:30)13961413,27199
Elo statistiky
25.
Zapletal Bohumil1960TJ Smolnice B76 (37:39)13951403,4435
Elo statistiky
26.
Kopřiva Aleš1982KST Libořice A80 (34:46)13911397,913
Elo statistiky
27.
Kadlček Lubomír1954TJ Sokol Bořislav A85 (40:45)13891384,26-66
Elo statistiky
28.
Glajc Martin1994TTC Litvínov C68 (30:38)13881367,0116
Elo statistiky
29.
Novotný Vlastimil1958TJ Baník Březenecká Chomutov A51 (18:33)13791356,11-47
Elo statistiky
30.
Pechal Roman1966TJ Smolnice B72 (31:41)13701368,61-56
Elo statistiky
31.
Pech Martin st.1980Sokol Horní Jiřetín A64 (29:35)13561384,037
Elo statistiky
32.
Kmoníček Martin st.1975SKP Sever Ústí nad Labem D83 (24:59)13501352,4521
Elo statistiky
33.
Barták Luboš1966TJ Sokol Bořislav A86 (36:50)13351350,49-41
Elo statistiky
34.
Mikač Jiří1981Sokol Horní Jiřetín A56 (19:37)13321336,67-16
Elo statistiky
35.
Hrabánek Jiří1954TTC Duchcov A67 (23:44)13271325,5523
Elo statistiky
36.
Zimák Michal1951TTC Roudnice D80 (23:57)13241294,36-29
Elo statistiky
37.
Sojka Theodor1954TJ Baník Březenecká Chomutov A48 (12:36)12951298,952
Elo statistiky
38.
Barták Karel2000SKP Sever Ústí nad Labem D82 (17:65)12911292,15108
Elo statistiky
39.
Kmoníček Martin2002SKP Sever Ústí nad Labem D64 (4:60)12021198,4133
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů.
Elo statistiky
1.
Novák Jaroslav1967TTC Roudnice D12 (11:1)16451640,628
Elo statistiky
2.
Hejč Antonín st.1963SKST Baník Most E43 (38:5)16411635,0536
Elo statistiky
3.
Klouček Luboš ml.1985SKST Baník Most E21 (15:6)16141625,84-54
Elo statistiky
4.
Kövér Lubomír1975TTC Duchcov A27 (21:6)15461547,098
Elo statistiky
5.
Cimerman Ladislav1964TTC Litvínov C20 (19:1)15091513,9137
Elo statistiky
6.
Vítů Václav2004TJ Krupka C4 (3:1)15091499,758
Elo statistiky
7.
Strejcovský Antonín1949TJ Baník Březenecká Chomutov A4 (2:2)14751481,19-6
Elo statistiky
8.
Petržilka Jiří1962TJ Smolnice B42 (26:16)14721441,9219
Elo statistiky
9.
Leska Vojtěch1957KST Libořice A12 (6:6)14611442,48-14
Elo statistiky
10.
Hanousek Josef1948TTC Duchcov A39 (20:19)14581458,99-69
Elo statistiky
11.
Brož Miroslav1983TJ Sokol Bořislav A16 (12:4)14421434,3927
Elo statistiky
12.
Horejsek Jakub1994TTC Roudnice D35 (18:17)14181414,43-3
Elo statistiky
13.
Čáp Stanislav2001SKST Teplice D31 (13:18)14101435,1434
Elo statistiky
14.
Fiška Václav1951SKST Baník Most E32 (12:20)14081405,08-41
Elo statistiky
15.
Boehm Přemysl1955TJ Krupka C4 (1:3)14031403,69-11
Elo statistiky
16.
Kabourek Vladimír st.1958TJ Smolnice B12 (4:8)13951415,85-33
Elo statistiky
17.
Demeter Jan1961TJ Krupka C22 (11:11)13911377,334
Elo statistiky
18.
Knížek Josef1950TJ Sokol Bořislav A8 (3:5)13871410,59-5
Elo statistiky
19.
Freimann Karel1944SKST Teplice D10 (3:7)13861372,32-28
Elo statistiky
20.
Štajger Viliam1958TJ Sokol Bořislav A4 (0:4)13801361,96-8
Elo statistiky
21.
Brožová Alena1974TTC Litvínov C35 (13:22)13681369,56-15
Elo statistiky
22.
Tichý Jiří1969TJ Baník Březenecká Chomutov A32 (15:17)13631365,3129
Elo statistiky
23.
Mach František2001TJ Krupka C8 (5:3)13621360,131
Elo statistiky
24.
Bartoš Filip1993TJ Smolnice B36 (12:24)13481349,97-14
Elo statistiky
25.
Krejčí Petr1960TJ Sokol Bořislav A31 (12:19)13471367,7416
Elo statistiky
26.
Roth Vilém1972TJ Sokol Bořislav A15 (7:8)13371352,5-24
Elo statistiky
27.
Janečka Josef1956TTC Duchcov A36 (14:22)13251322,8238
Elo statistiky
28.
Beneš Martin1969TJ Sokol Bořislav A12 (4:8)13141286,1115
Elo statistiky
29.
Hissen Martin1973TJ Sokol Bořislav A16 (7:9)13071317,43-12
Elo statistiky
30.
Dvořák Václav1948TJ Sokol Bořislav A8 (5:3)13071291,8332
Elo statistiky
31.
Pecinka Václav1951TJ Smolnice B15 (1:14)13071288,19-24
Elo statistiky
32.
Kropáček Ladislav1958TTC Duchcov A11 (0:11)12841231,95-19
Elo statistiky
33.
Kozel Bohumil1947TTC Roudnice D36 (9:27)12801270,273
Elo statistiky
34.
Schmoranz Pavel2002SKST Baník Most E42 (8:34)12531288,2243
Elo statistiky
35.
Mach Dalibor1970TJ Krupka C4 (0:4)12531245,35-4
Elo statistiky
36.
Roud Václav1943SKST Baník Most E19 (4:15)12491258,04-26
Elo statistiky
37.
Záruba David2002TTC Litvínov C11 (3:8)12471270,7226
Elo statistiky
38.
Dlouhý Václav1977TJ Smolnice B4 (2:2)12401213,49-2
Elo statistiky
39.
Pospíšil Ondřej2000SKST Teplice D8 (1:7)12361234,19-10
Elo statistiky
40.
Smetana Václav1965SKP Sever Ústí nad Labem D27 (4:23)12361228,7415
Elo statistiky
41.
Šuma Jaroslav1946TJ Smolnice B4 (0:4)12341223,41-1
Elo statistiky
42.
Kabourek Vladimír ml.1987TJ Smolnice B10 (0:10)12141213,2-11
Elo statistiky
43.
Piskáček Václav1973Sokol Horní Jiřetín A14 (1:13)12121224,224
Elo statistiky
44.
Klíma Karel1950TJ Baník Březenecká Chomutov A20 (3:17)12111207,456
Elo statistiky
45.
Ajdini Tereza2003TJ Krupka C18 (2:16)12031203-11
Elo statistiky
46.
Barták Radim1997SKP Sever Ústí nad Labem D19 (0:19)11991230,46-17
Elo statistiky
47.
Trnka Petr st.1976Sokol Horní Jiřetín A8 (0:8)11781162,64-7
Elo statistiky
48.
Švarc Vojtěch1993TJ Krupka C4 (0:4)11741182,24-7
Elo statistiky
49.
Mašek Martin2000SKST Teplice D4 (1:3)1168116813
Elo statistiky
50.
Antalecz Michal1995Sokol Horní Jiřetín A4 (0:4)11631163,590
Elo statistiky
51.
Sebránek Jan2004SKST Baník Most E4 (0:4)11601166,590
Elo statistiky
52.
Houdková Helena1996SKST Baník Most E23 (0:23)11101120,05-13
Elo statistiky
53.
Piskáček Ondřej2004Sokol Horní Jiřetín A8 (0:8)11041111,560
Elo statistiky
54.
Běhounek Michal2003SKP Sever Ústí nad Labem D40 (2:38)10941068,4122
Elo statistiky
55.
Podlucký Jan2001SKST Teplice D4 (1:3)10651074,1921
Elo statistiky
56.
Pech Adam2005Sokol Horní Jiřetín A8 (0:8)10591039,970
Elo statistiky
57.
Čmerda Ondřej2005TTC Litvínov C4 (0:4)984991,110
Elo statistiky
58.
Škvor Petr2002SKP Sever Ústí nad Labem D8 (0:8)955970,490

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy