Žebříček - KSST Ústecký - 2016-2017 - Krajský přebor II. třídy B
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Beránek Václav st.1959TTC Litvínov D63 (60:3)16641710,38-23
Elo statistiky
2.
Soutner Václav st.1963KST Libědice A66 (59:7)16581671,08-45
Elo statistiky
3.
Ledvina Vilém1961TJ Sokol Lenešice A57 (49:8)16401608,487
Elo statistiky
4.
Koželuh Jindřich1951TJ Sokol Lenešice A81 (70:11)16221611,2517
Elo statistiky
5.
Větrovský Milan1962TJ Klášterec nad Ohří A78 (64:14)15891573,1126
Elo statistiky
6.
Žielinský Tomáš1985SKST Baník Most D78 (65:13)15761573,0229
Elo statistiky
7.
Kalivoda Petr1961TJ Sokol Třebívlice A84 (66:18)15701571,7592
Elo statistiky
8.
Burš Pavel1975TJ Baník Meziboří A64 (45:19)15581519,464
Elo statistiky
9.
Zlatohlávek Jaroslav1963TJ Sokol Lenešice A64 (49:15)15481533,89-57
Elo statistiky
10.
Skružný Vratislav1982SKST Baník Most D74 (54:20)15371541,4556
Elo statistiky
11.
Sirotek Václav1951TJ Baník Meziboří A79 (58:21)15361525,48-8
Elo statistiky
12.
Městka Petr1998KST Most B68 (47:21)15201501,47127
Elo statistiky
13.
Bartko Ondřej2002OÚ Blažim A Tygři83 (53:30)15151525,9367
Elo statistiky
14.
Hadbávny Jan1983KST Libědice A57 (36:21)14911444,645
Elo statistiky
15.
Koutský Jaroslav1953TJ Sokol Třebívlice A71 (43:28)14891455,7329
Elo statistiky
16.
Jícha Milan1961TJ Klášterec nad Ohří A70 (40:30)14721480,168
Elo statistiky
17.
Ruta Vladimír1969KST Most B76 (41:35)14701463,55-3
Elo statistiky
18.
Starý Jiří ml.1987SKP Sever Ústí nad Labem C79 (47:32)14681471,526
Elo statistiky
19.
Hofmann Martin st.1969KST Most B64 (39:25)14631500,48-15
Elo statistiky
20.
Cipro Petr1962TJ Baník Březenecká Chomutov B75 (36:39)14481459,05-1
Elo statistiky
21.
Váňa Hynek1969TTC Litvínov D74 (42:32)14431451,57-26
Elo statistiky
22.
Šolar Milan1958TJ Sokol Třebívlice A72 (39:33)14391466,7424
Elo statistiky
23.
Hlaváč Vít1984TJ Klášterec nad Ohří A80 (34:46)14341416,2155
Elo statistiky
24.
Lhotský Milan1974KST Libědice A50 (24:26)14291445,86-34
Elo statistiky
25.
Pavlík Petr1974SKP Sever Ústí nad Labem C86 (41:45)14171399,88-2
Elo statistiky
26.
Šašek Vladimír1961TJ Spartak Lubenec B84 (36:48)14151403,22-5
Elo statistiky
27.
Brůha Oldřich1958TJ Baník Březenecká Chomutov B59 (27:32)14061409,4623
Elo statistiky
28.
Kalánek Josef1959KST Libědice A65 (23:42)14061393,348
Elo statistiky
29.
Vondráček Filip2004SKST Baník Most D49 (26:23)13971424,35147
Elo statistiky
30.
Kraus Václav2000TJ Klášterec nad Ohří A54 (23:31)13891422,0384
Elo statistiky
31.
Kieswetter Vojtěch st.1964TJ Spartak Lubenec B79 (27:52)13811370,4345
Elo statistiky
32.
Lakatoš Roman1976OÚ Blažim A Tygři51 (19:32)13771378,3-62
Elo statistiky
33.
Kroc Tomáš1976TJ Baník Březenecká Chomutov B81 (31:50)13711387,327
Elo statistiky
34.
Vukliševič Tomáš1974TJ Spartak Lubenec B87 (27:60)13711366,369
Elo statistiky
35.
Káninský Jaroslav1955OÚ Blažim A Tygři67 (20:47)13701355,08-69
Elo statistiky
36.
Voříšek Jan1958TJ Klášterec nad Ohří A46 (5:41)13631332,41-67
Elo statistiky
37.
Stütz Rainer1968KST Libědice A56 (9:47)13061305,05-50
Elo statistiky
38.
Čtvrtečka Petr1969TJ Baník Meziboří A83 (22:61)13011324,71-65
Elo statistiky
39.
Kuttelwascher Luboš1962TJ Spartak Lubenec B64 (4:60)12461231,71-24
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů.
Elo statistiky
1.
Soutner Václav ml.1992KST Libědice A8 (4:4)15401535,14-27
Elo statistiky
2.
Fiala Dušan1963TJ Sokol Lenešice A4 (4:0)15361538,817
Elo statistiky
3.
Maxa Lukáš1984TJ Sokol Třebívlice A36 (25:11)15331524,73-4
Elo statistiky
4.
Grubr Vojtěch2002SKP Sever Ústí nad Labem C24 (12:12)15011489,1164
Elo statistiky
5.
Obr Jaroslav1967TJ Sokol Lenešice A30 (17:13)14901466,3122
Elo statistiky
6.
Smejkal Vít1984TTC Litvínov D15 (10:5)14851485,9830
Elo statistiky
7.
Kadlec Matěj2003SKP Sever Ústí nad Labem C35 (28:7)14661486,984
Elo statistiky
8.
Dosedělová Michaela2005TJ Baník Březenecká Chomutov B43 (24:19)14581489,5971
Elo statistiky
9.
Hykyš Jiří1952TJ Klášterec nad Ohří A4 (1:3)14331445,02-24
Elo statistiky
10.
Zámek Vladimír2001OÚ Blažim A Tygři31 (15:16)14181418,6613
Elo statistiky
11.
Uhlík Jiří1991OÚ Blažim A Tygři43 (13:30)14091406,31-14
Elo statistiky
12.
Keller Filip2003SKP Sever Ústí nad Labem C4 (3:1)13651379,7117
Elo statistiky
13.
Hlaváč Jiří1986TJ Klášterec nad Ohří A14 (4:10)13541366,0210
Elo statistiky
14.
Faiglová Kamila1981TJ Baník Březenecká Chomutov B8 (1:7)13261316,68-8
Elo statistiky
15.
Zvolánek Pavel1964KST Most B30 (4:26)13241315,87-16
Elo statistiky
16.
Novobilský Jan1975KST Libědice A12 (0:12)13141326,19-24
Elo statistiky
17.
Lála František1971TTC Litvínov D2 (0:2)13111318,9-2
Elo statistiky
18.
Blažek Jan1953KST Libědice A24 (5:19)13101333,65-20
Elo statistiky
19.
Pail Jáchym2001TJ Baník Březenecká Chomutov B16 (4:12)12991313,8324
Elo statistiky
20.
Krug Antonín1963TJ Sokol Třebívlice A4 (2:2)12971291,6413
Elo statistiky
21.
Kratochvíl Jiří1967TJ Baník Březenecká Chomutov B32 (7:25)12941354,064
Elo statistiky
22.
Šolar Ladislav1962TJ Sokol Třebívlice A29 (6:23)12911284,61-40
Elo statistiky
23.
Burš Ivan1943TJ Baník Meziboří A18 (3:15)12841295,57-39
Elo statistiky
24.
Podařil Petr1995TJ Spartak Lubenec B21 (0:21)12831282,32-36
Elo statistiky
25.
Maxa Zdeněk1960TJ Sokol Třebívlice A27 (4:23)12831264,3-24
Elo statistiky
26.
Šmíd Jiří1994TJ Baník Březenecká Chomutov B29 (7:22)12821298,412
Elo statistiky
27.
Michal Jozef1944TJ Spartak Lubenec B4 (0:4)12681263,61-8
Elo statistiky
28.
Bartko Pavel ml.1994OÚ Blažim A Tygři26 (5:21)12361278,2220
Elo statistiky
29.
Uldrich Milan1965TJ Sokol Lenešice A8 (1:7)12321228,01-26
Elo statistiky
30.
Kovařík Zdeněk1957KST Most B4 (0:4)12291216,34-1
Elo statistiky
31.
Babůrek Lukáš1985TJ Baník Meziboří A24 (1:23)12251256,88-41
Elo statistiky
32.
Král Erich1943TJ Baník Meziboří A10 (1:9)12201239,12-2
Elo statistiky
33.
Gaži Radek1997OÚ Blažim A Tygři32 (4:28)12021232,48-2
Elo statistiky
34.
Říha Zdeněk1953OÚ Blažim A Tygři4 (0:4)11901214,16-2
Elo statistiky
35.
Faltys Zdeněk st.1961SKST Baník Most D4 (0:4)11901172,95-14
Elo statistiky
36.
Figa Norbert1978TJ Spartak Lubenec B8 (0:8)11891196,26-3
Elo statistiky
37.
Lakatoš Robert1977OÚ Blažim A Tygři3 (0:3)11761161,14-1
Elo statistiky
38.
Gertner Jiří1944TJ Sokol Třebívlice A3 (0:3)11531174,580
Elo statistiky
39.
Zuzák Miroslav1969KST Libědice A4 (0:4)11411178,2-1
Elo statistiky
40.
Celerin Karel1964TJ Baník Meziboří A8 (1:7)11411163,036
Elo statistiky
41.
Glajc Jaroslav1966TTC Litvínov D4 (0:4)11091081,630
Elo statistiky
42.
Brejška Roman1975TTC Litvínov D4 (0:4)11051118,410
Elo statistiky
43.
Kiesswetter Vojtěch ml.1998TJ Spartak Lubenec B4 (0:4)11041069,440
Elo statistiky
44.
Hrodek Šimon2004SKST Baník Most D16 (0:16)962957,560
Elo statistiky
45.
Vašíček Jiří2006SKP Sever Ústí nad Labem C4 (0:4)110

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy