Žebříček - KSST Ústecký - 2016-2017 - Krajský přebor II. třídy C
HráčNar.DružstvoZápasy Elo Elo(trend) Elo+-
Elo statistiky
1.
Boháč Dominik1992KST Kalich Litoměřice A86 (80:6)16711687,4289
Elo statistiky
2.
Mašek Lubomír1965INPEKO Krásné Březno A70 (63:7)16521656,8718
Elo statistiky
3.
Kindl Zdeněk1963TJ Chemička Ústí nad Labem A52 (42:10)15861609,6217
Elo statistiky
4.
Cinibulk Miloš1974TTC Roudnice B75 (58:17)15741555,436
Elo statistiky
5.
Zápotocký Milan1971TJ Chemička Ústí nad Labem A60 (44:16)15411570,09-2
Elo statistiky
6.
Skrbek Zdeněk1958TJ Sokol Terezín B86 (55:31)15381518,08106
Elo statistiky
7.
Komárek Jaroslav1966TJ Chemička Ústí nad Labem A64 (40:24)15341528,3748
Elo statistiky
8.
Brdlík František1979TJ Sokol Terezín A76 (54:22)15321534,9614
Elo statistiky
9.
Hanuš Petr1974SK Markvartice A75 (49:26)15181504,92-29
Elo statistiky
10.
Nedoma Jiří1958SK Štětí B76 (43:33)15161510,5651
Elo statistiky
11.
Zach Vladimír1954INPEKO Krásné Březno A68 (42:26)15131514,258
Elo statistiky
12.
Hanuš Jiří1971SK Markvartice A83 (55:28)15121541,9944
Elo statistiky
13.
Vajgl Lukáš1984TJ Sokol Terezín A68 (48:20)15111535,1710
Elo statistiky
14.
Brhovský Václav1967TTC Roudnice B83 (50:33)15101500,3936
Elo statistiky
15.
Schneider Lubor1951INPEKO Krásné Březno A84 (60:24)15061555,93-22
Elo statistiky
16.
Hauznerová Michaela1977SKP Sever Ústí nad Labem B72 (46:26)15031503,527
Elo statistiky
17.
Stanislav Pavel1975TTC Roudnice C56 (31:25)15021524,17-18
Elo statistiky
18.
Neumann Martin1980TJ Sokol Filipov B86 (45:41)14921455,978
Elo statistiky
19.
Líska Tomáš ml.1999TTC Roudnice B79 (50:29)14861497,7945
Elo statistiky
20.
Mrázek Michal1980TJ Sokol Filipov B51 (29:22)14861492,291
Elo statistiky
21.
Vyskočil Tomáš1965TTC Roudnice C87 (48:39)14771508,67-10
Elo statistiky
22.
Babička Michal st.1972GPD Benešov nad Ploučnicí A64 (37:27)14721490,8235
Elo statistiky
23.
Babička Lukáš1989GPD Benešov nad Ploučnicí A84 (34:50)14711458,3421
Elo statistiky
24.
Sedláček Zdeněk1969TTC Roudnice C76 (43:33)14661519,453
Elo statistiky
25.
Karlovský Tomáš1973SK Markvartice A52 (28:24)14641471,0334
Elo statistiky
26.
Štípek Martin1975GPD Benešov nad Ploučnicí A76 (41:35)14581485,22-21
Elo statistiky
27.
Honzík Stanislav1959TJ Sokol Filipov B78 (39:39)14581460,63-5
Elo statistiky
28.
Pizur Miroslav1965TJ Sokol Terezín A60 (29:31)14551454,66-51
Elo statistiky
29.
Laube Robert1974TTC Roudnice C70 (28:42)14541467,7327
Elo statistiky
30.
Spurný Antonín ml.1989TTC Roudnice B69 (39:30)14451449,23-30
Elo statistiky
31.
Kopecký Karel1955TJ Sokol Filipov B46 (19:27)14421435,68-9
Elo statistiky
32.
Líska Vladislav1969SK Štětí B60 (25:35)14371431,3251
Elo statistiky
33.
Hanek Tomáš st.1962TJ Chemička Ústí nad Labem A45 (19:26)14351433,42-1
Elo statistiky
34.
Slavík Petr1972TJ Sokol Terezín B80 (32:48)14061406,19-19
Elo statistiky
35.
Myslivec Miroslav1960GPD Benešov nad Ploučnicí A76 (24:52)14061371,4472
Elo statistiky
36.
Borecký Vlastimil1955KST Kalich Litoměřice A69 (34:35)14051442,32-1
Elo statistiky
37.
Futera Vratislav1963TJ Sokol Terezín B69 (23:46)13941371,6474
Elo statistiky
38.
Vašinová Karina1977SKP Sever Ústí nad Labem B66 (25:41)13881387,187
Elo statistiky
39.
Bartošek Ivo1959KST Kalich Litoměřice A75 (28:47)13761385,02-62
Elo statistiky
40.
Vysoudil Jan1997SKP Sever Ústí nad Labem B66 (24:42)13751361,462
Elo statistiky
41.
Plutnar Stanislav1957INPEKO Krásné Březno A74 (21:53)13501353,32-35
Elo statistiky
42.
Friedrich Bohuslav1962TJ Sokol Terezín A52 (14:38)13491367,02-14
Elo statistiky
43.
Hájková Jana1980TJ Sokol Terezín B75 (18:57)13481346,9129
Elo statistiky
44.
Jurista Josef1951SK Štětí B83 (20:63)13311353,94-3
Elo statistiky
45.
Lopušan Milan1951SK Markvartice A83 (12:71)12681252,14-31
Hráči, kteří odehráli méně než 44 zápasů.
Elo statistiky
1.
Kopecký Filip2002KST Kalich Litoměřice A16 (13:3)16081641,1644
Elo statistiky
2.
Červenka Marek1978TTC Roudnice B11 (10:1)15711584,1739
Elo statistiky
3.
Oliva Michal1976SK Štětí B23 (16:7)15451563,992
Elo statistiky
4.
Špička Zbyněk1962SKP Sever Ústí nad Labem B38 (26:12)15371533,935
Elo statistiky
5.
Culek Igor1965TJ Chemička Ústí nad Labem A40 (25:15)15131501,0836
Elo statistiky
6.
Smíšková Martina1979SKP Sever Ústí nad Labem B40 (22:18)15021484,041
Elo statistiky
7.
Svrček Petr1947TJ Chemička Ústí nad Labem A27 (11:16)14461408,86-5
Elo statistiky
8.
Málek Josef1951KST Kalich Litoměřice A42 (20:22)14281428,27-2
Elo statistiky
9.
Karásek Jiří1961TJ Chemička Ústí nad Labem A36 (16:20)14101377,0815
Elo statistiky
10.
Hrádek Tomáš1983TTC Roudnice C12 (0:12)13971421,4-44
Elo statistiky
11.
Sedláček Jiří ml.1966TTC Roudnice C34 (11:23)13831359,610
Elo statistiky
12.
Fučík Zdeněk1960TJ Sokol Filipov B25 (13:12)13801379,9366
Elo statistiky
13.
Kmoch Pavel ml.1981KST Kalich Litoměřice A2 (0:2)13791379,79-7
Elo statistiky
14.
Pucherna Lubomír1949INPEKO Krásné Březno A32 (9:23)13791360,74-5
Elo statistiky
15.
Nebohý František1949GPD Benešov nad Ploučnicí A18 (5:13)13681347,3718
Elo statistiky
16.
Novotný Petr1982SK Štětí B11 (1:10)13601324,02-44
Elo statistiky
17.
Sklenička Jan ml.2001TTC Roudnice C16 (4:12)13581343,278
Elo statistiky
18.
Jonáš Stanislav1956KST Kalich Litoměřice A21 (4:17)13491357,61-21
Elo statistiky
19.
Novák Vladislav1952SK Štětí B16 (4:12)13321297,32-32
Elo statistiky
20.
Havran Michal1977SK Štětí B36 (6:30)13301312,7919
Elo statistiky
21.
Plutnar Jaroslav1951INPEKO Krásné Březno A16 (3:13)13241312,43-1
Elo statistiky
22.
Brabencová Pavlína1975GPD Benešov nad Ploučnicí A34 (5:29)13151337,685
Elo statistiky
23.
Jaroš Václav1959TTC Roudnice B4 (1:3)13151311,395
Elo statistiky
24.
Duplinský Milan1987TJ Chemička Ústí nad Labem A12 (2:10)12851280,75-6
Elo statistiky
25.
Skokan Jaroslav1955TJ Sokol Terezín B3 (0:3)12821294,7-7
Elo statistiky
26.
Stranka Pavel1962TJ Sokol Terezín A12 (0:12)12761293-33
Elo statistiky
27.
Novák Jiří1956INPEKO Krásné Březno A2 (0:2)12731263,49-5
Elo statistiky
28.
Medáček Jaroslav1997TTC Roudnice B14 (3:11)12581234,5114
Elo statistiky
29.
Dvořák Milan st.1960SK Štětí B4 (0:4)12501262,52-6
Elo statistiky
30.
Mejzr Radek1971TTC Roudnice B12 (1:11)12261241,35-41
Elo statistiky
31.
Pospíšil Petr1979TJ Sokol Terezín B4 (0:4)12261219,03-1
Elo statistiky
32.
Hojda Miloš1953TJ Sokol Terezín A4 (0:4)12201219,58-1
Elo statistiky
33.
Kučerák Václav1946SK Štětí B9 (0:9)12001179,35-1
Elo statistiky
34.
Burda Petr1970SK Štětí B4 (0:4)11751165,69-3
Elo statistiky
35.
Martínek Karel1966TJ Sokol Terezín A20 (2:18)11571133,5410
Elo statistiky
36.
Barták Tomáš1979TJ Chemička Ústí nad Labem A12 (1:11)11561152,3615
Elo statistiky
37.
Pospíšil Pavel1971TJ Chemička Ústí nad Labem A4 (0:4)10371017,280
Elo statistiky
38.
Komárek Filip2005SK Markvartice A4 (1:3)100210020
Elo statistiky
39.
Mašek Jan2005INPEKO Krásné Březno A2 (0:2)957946,50

stáhnout kompletní žebříček ⇓




Elo je statistické ohodnocení aktuální výkonnosti hráčů.


Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy